Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui kiiret interneti kasutad?
512kb/s või väiksem
0%
 0%  [ 0 ]
1Mbit/s
0%
 0%  [ 1 ]
2Mbit/s
2%
 2%  [ 5 ]
5Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
10Mbit/s
7%
 7%  [ 17 ]
12Mbit/s
6%
 6%  [ 16 ]
20Mbit/s
14%
 14%  [ 34 ]
50Mbit/s
19%
 19%  [ 44 ]
100Mbit/s
22%
 22%  [ 51 ]
150Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
300Mbit/s
10%
 10%  [ 23 ]
400Mbit/s
2%
 2%  [ 6 ]
Üle 400Mbit/s
5%
 5%  [ 12 ]
hääli kokku : 229

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 12:11:02 vasta tsitaadiga

gan3b, sul ei esine näiteks siia HVsse pandud upload.ee piltide laadimisel probleeme? Või siis näiteks 1080p youtube videote laadimisel?
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 12:16:13 vasta tsitaadiga

lockdown92 kirjutas:
Kas keegi saaks speedtestida Helsinki, Berliini ja Moskva serveritega ning postitada siia tulemused?
STV väidab mulle, et minu ülimadalad tulemused on tingitud antud serverite suurest koormusest ja mitte nendepoolsest veast, kuigi nädal tagasi olid kõik kiirused korras.

Spoiler Spoiler Spoiler


elioni 100/20:






PS! upi osas niipalju, et ei viitsinud uTorrentit speedtesti ajaks kinni panna
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 12:37:42 vasta tsitaadiga

lockdown92 kirjutas:
gan3b, sul ei esine näiteks siia HVsse pandud upload.ee piltide laadimisel probleeme? Või siis näiteks 1080p youtube videote laadimisel?

Upload.ee'ga probleeme pole, kuid juutuub on aegajalt väga aeglane laadija, viimasel ajal õnneks mitte.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 13:40:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

PS! upi osas niipalju, et ei viitsinud uTorrentit speedtesti ajaks kinni panna

sama siin, mühises kogu testimise aja.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 10.08.2012 18:41:29 vasta tsitaadiga




Elisa MiNT - "Extra Strong" pakett - Huawei E367 - Tallinn, Mustjõe (Meremeeste haigla vastas).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 09:14:14 vasta tsitaadiga


kärab kah

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 15:17:29 vasta tsitaadiga


_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reptiilrsk
HV vaatleja
reptiilrsk

liitunud: 21.10.2010




sõnum 02.09.2012 07:27:23 vasta tsitaadiga

no ikka väga masendav elu on siin otepäält 5km väljas icon_biggrin.gif istun umbes aastast 2008 oma ping 150+ netiga ja ootan "valguskaablit" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2012 10:15:30 vasta tsitaadiga

jurissaar kirjutas:
no ikka väga masendav elu on siin otepäält 5km väljas icon_biggrin.gif istun umbes aastast 2008 oma ping 150+ netiga ja ootan "valguskaablit" icon_biggrin.gif

Kas tunneli lõpus valgus paistab?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reptiilrsk
HV vaatleja
reptiilrsk

liitunud: 21.10.2010




sõnum 03.09.2012 17:59:34 vasta tsitaadiga

algusest peale on räägitud 2012 Juulist mis klapib ka "valguskaabel üle eesti" projekti kuupäevadega. eks need 5-6 korter majaga asulad ole viimased kuna ehitus järjekord pidavat olema kodulehel tehtud päringute/avalduste arvu järgi. lihtsam kolida sellele soonele lähemale, mida ma juba ka teen icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2012 19:42:49 vasta tsitaadiga


_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Acel
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2012 22:56:45 vasta tsitaadiga

carlking, kuskohas sa Gbit kaabli otsa sattusid icon_question.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2012 23:04:49 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:

laena mulle pool kiirusest, maksan sulle kympa icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 07:33:07 vasta tsitaadiga

Eks ta ole abiks ikka...youtubesse hea videosid laadida
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 06.09.2012 13:34:18 vasta tsitaadiga


_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.09.2012 14:04:56 vasta tsitaadiga

Paar päeva tagasi sai lõpuks uude korterisse nett sisse. Seekord siis starmani 150/10 asemel elioni 100/20 kuna uploadi oli tarvis. Paraku tundub, et elion annab kaasa 100mbit ruuteri ning see kipub max kiirust pidurdama pisut, pole veel üle 95mbit läbilaset näha saanud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 14:20:28 vasta tsitaadiga

võta ruuter vahelt ära ja osta miski asine võrgukaart...

http://www.legitreviews.com/article/1478/1/

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.09.2012 14:21:35 vasta tsitaadiga

Ruuter lähebki asendusse lähiajal kuna sinna külge ühendub päris mitu masinat
Võrgukaaril pole häda miskit, vanas korteris läbi gbit ruuteri liikus data 110MB/s nagu nalja icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 14:26:04 vasta tsitaadiga



kohaliku koolimaja kiirus, millest jagub siis maja peal olevale ca. 45-le masinale... icon_rolleyes.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 10.09.2012 09:10:45 vasta tsitaadiga

Elioni/Elisa serveriga paremat liiklust ei näita?
_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 09:26:24 vasta tsitaadiga

oskab keegi asjatundja mõnda korraliku wifi ruuterit + kaarti soovitada mis elioni hüperkiiret ei pidurdaks + suuremapoolse torrentitarbimise ajal ka maha ei sureks ? beer_yum.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 09:51:13 vasta tsitaadiga


_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beyond os
HV kasutaja
beyond os

liitunud: 19.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 22:31:18 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visahing1
HV kasutaja
visahing1

liitunud: 31.08.2011




sõnum 05.10.2012 20:19:38 vasta tsitaadiga

Mul 12Mbit/s kiiremat pole hetkel vaja. icon_smile.gif
_________________
Otsin odavalt STEAM mänge ,Tehke pakkumisi!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2012 21:47:55 vasta tsitaadiga

sain täna häid uudiseid, et kolmapäeval tuleb ISP tehnik külla ja kiirus tõuseb seniselt 16/8-lt 50/20 peale, lisaboonusena veel IPTV koos ülinummi boxiga ja seejuures kuutasu jääb samaks - 18€ icon_cool.gif
lisakulu on täpselt nii palju kui see box ja gigabit switch elektri näol tarbida suudavad icon_razz.gif 10a suutnud see ISP ainult ülimat rahuolu pakkuda thumbs_up.gif

viimast korda sellised numbrid:

Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2012 22:07:31 vasta tsitaadiga



Suht norm thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visahing1
HV kasutaja
visahing1

liitunud: 31.08.2011




sõnum 05.10.2012 22:40:08 vasta tsitaadiga

hardi76 päris kobe internet sul icon_biggrin.gif
_________________
Otsin odavalt STEAM mänge ,Tehke pakkumisi!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2012 08:43:20 vasta tsitaadiga



Starman L
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2012 19:32:54 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
viimast korda sellised numbrid:

tulevikus siis ~ sellised numbrid icon_cool.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2012 13:30:37 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
arm2004 kirjutas:
viimast korda sellised numbrid:

tulevikus siis ~ sellised numbrid icon_cool.gif

ja ongi olemas thumbs_up.gif

Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 15.10.2012 18:42:11 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 18:47:40 vasta tsitaadiga

Emt jupsib
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 15.10.2012 20:02:57 vasta tsitaadiga

EMT "M+4G" M-Internet:

Asukohaks Tallinn, Mustjõe.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 22:41:47 vasta tsitaadiga

pärast pikaaegset piina 250kbit/s ja lühemat aega ka 1,5mbit otsas on siis selline seis



feels good man
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 22:51:12 vasta tsitaadiga

lnxab kirjutas:
pärast pikaaegset piina 250kbit/s ja lühemat aega ka 1,5mbit otsas on siis selline seis

feels good man


Paistab, et siin teemas võib olla tegemist esimese Elioni eKodu VDSL2 testpakkumist kasutava kliendiga.
30/10 peaks olema siis maksimaalne ja suuremahuliste failide puhul ka reaalne kiirus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 16:18:51 vasta tsitaadiga




emt päris optimist Tartu kesklinna interneti poolt, kuidagi liiga palju tuli testis, reaalselt ei tule sealt 0,1mb allagi, kui speedtest jooksis 4 korda kokku
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 18:30:12 vasta tsitaadiga

millal elion midagi kiiremat kui hüperkiire hakkab massidele pakkuma, on kellelgi aimu ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 18:34:32 vasta tsitaadiga

Millal elion hüperkiiret hakkab massidele pakkuma?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 23:42:35 vasta tsitaadiga

endal kodus on ikka kodulahendus, st 12/1, millest reaalselt tuleb 7/0,4 paremat hetkel ei ole võimalik
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 18.10.2012 23:44:39 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
endal kodus on ikka kodulahendus, st 12/1, millest reaalselt tuleb 7/0,4 paremat hetkel ei ole võimalik

Isegi kui DigiTV on välja lülitatud?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 08:14:40 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
endal kodus on ikka kodulahendus, st 12/1, millest reaalselt tuleb 7/0,4 paremat hetkel ei ole võimalik


spikker, mine tv ekraanil eKodu tellimiskeskkonda, aktiveeri NutiTV alt teine vaatajakoht (kui on tehniliselt võimalik) siis saad segamatult 12M kätte ka siis kui TV töötab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 22:42:57 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Mihkel^^ kirjutas:
endal kodus on ikka kodulahendus, st 12/1, millest reaalselt tuleb 7/0,4 paremat hetkel ei ole võimalik


spikker, mine tv ekraanil eKodu tellimiskeskkonda, aktiveeri NutiTV alt teine vaatajakoht (kui on tehniliselt võimalik) siis saad segamatult 12M kätte ka siis kui TV töötab.
on olemas, 2 telekat digiboxi taga, kui mõlemad digiboxid käivad, tuleb mingi 5-6/0,2
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 16:35:05 vasta tsitaadiga

mobla, upload üle 3x kiirem kui elioni kodutv ühendus icon_lol.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 21:18:08 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
mobla, upload üle 3x kiirem kui elioni kodutv ühendus icon_lol.gif


Kohatu võrdlus, Elioni eKodu kiireim pakett on 100/20
ADSL tehnoloogia peaks olema võrdluseks. Elioni eKodus siis sellel tehnoloogial 12/1 kiireim pakett.
Samas ei ole ka see pärist täpne võrdlus, Elionis piiramatu andmesidemaht, mobiilis aga piiratud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 21:22:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Elionis piiramatu andmesidemaht, mobiilis aga piiratud.

piiramatut ei ole olemas, eriti kui on aeglase alla 1mbit uploadiga tegu.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2012 23:42:03 vasta tsitaadiga

Ise soovitaks teha Elisa hostitud testi seal SpeedTest's, sain kõvasti paremad tulemused kui elioniga.

Siis see 15mbit pakett millel 40mbit "turboboost" nagu nad seda ise nimetavad.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2012 00:08:06 vasta tsitaadiga

50/20 STV Saturn ja väga rahul.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2012 00:08:19 vasta tsitaadiga

Caspar08 kirjutas:
Ise soovitaks teha Elisa hostitud testi seal SpeedTest's, sain kõvasti paremad tulemused kui elioniga.

Siis see 15mbit pakett millel 40mbit "turboboost" nagu nad seda ise nimetavad.
kas tähtis on netikiiruse testimise kiirus või reaalne kiirus?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2012 00:14:17 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Caspar08 kirjutas:
Ise soovitaks teha Elisa hostitud testi seal SpeedTest's, sain kõvasti paremad tulemused kui elioniga.

Siis see 15mbit pakett millel 40mbit "turboboost" nagu nad seda ise nimetavad.
kas tähtis on netikiiruse testimise kiirus või reaalne kiirus?

Kummaga e-peen pikem on?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 23:36:48 vasta tsitaadiga



STV Saturn 10/10.Tahaks 50/20 aga millegipärast ei pakuta icon_cry.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.