Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 23:18:35 vasta tsitaadiga

Sain eile oma mängu ka kätte, 9 tööpäeva ootasin siis icon_smile.gif Tegelt pole isegi paha kuna panin ju aadressi valesti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 20:59:06 vasta tsitaadiga

The Hut 10% sooduskood kes tahab: 2310-9DA1-447F
Neil tasuta transport ka nii et võib väga hea diili saada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 16.08.2012 03:14:06 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
The Hut 10% sooduskood kes tahab: 2310-9DA1-447F
Neil tasuta transport ka nii et võib väga hea diili saada thumbs_up.gif

TheHut'i tasuta transport on küll väga kaootiline nähtus - kord on ja kord ei ole. Olen sealt aastate jooksul mitmeid filme tellinud ja viimase tellimuse ajal juuli alguses oli just tasuta transpordi kampaania, mis kestis vist ainult üks nädal. Samas aasta tagasi oli neil väga pikalt tasuta transport. Aga isegi kui transpordi eest peab maksma siis on see ainult üks nael toote kohta, mis on siiski tunduvalt odavam kui konkurentidel.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2012 12:55:17 vasta tsitaadiga

Tasuta transpordi reklaam oli kaasas antud sooduskoodiga. Minu viimased tellimused zavvi-st ja the hut-ist on kõik tasuta transpordiga olnud, ei ole veel sellist probleemi täheldanud, et kord on ja kord ei ole.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 28.08.2012 14:17:41 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
The Hut 10% sooduskood kes tahab: 2310-9DA1-447F
Neil tasuta transport ka nii et võib väga hea diili saada thumbs_up.gif


Tänud!

Sain 24 euriga ufc3 sealt icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 20:30:24 vasta tsitaadiga

Sai üle pika aja taas Zavvi'st tellitud:
19. august andsin tellimuse sisse
20. august pandi pakk teele
30. august sain paki kätte
Pakk saadetud Prahast.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 21:13:47 vasta tsitaadiga

Mul on ka kusjuures viimsed 5 tellimust tulnud kõik prahast. Ennem tulid üksikud pakid sealt ja enamus ikka UK-st kuid nüüd oleks nagu põhiladu sinna kolinud. Üks zavvi pakk saabus ka täna kuid jõuan alles homme sellele postkontorisse järele, eks siis näis kummast riigist see saadeti.

EDIT: See tuli ka Prahast


viimati muutis Tom-D 06.09.2012 14:44:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 06.09.2012 14:29:19 vasta tsitaadiga

Kas Uk'st tulevadki pakid nüüd üle nädala?
28 August pandi teele ja siiani pole märku pakist.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 06.09.2012 19:21:14 vasta tsitaadiga

Nädal tagasi tulid endal 2 pakki, esimene 3 tööpäeva ja teine 5 tööpäeva.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.09.2012 19:39:18 vasta tsitaadiga

Endal ka tuleb GAMEst mäng kuidagi väga kaua...
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 15:28:55 vasta tsitaadiga

TheHut 10% Off
Your Unique Code: 2277-7A14-43B1
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jankii
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2009




sõnum 07.09.2012 21:15:08 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
TheHut 10% Off
Your Unique Code: 2277-7A14-43B1
tänud
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 18.09.2012 02:22:26 vasta tsitaadiga

http://www.hotukdeals.com/deals/gran-turismo-5-academy-edition-ps3-with-code-only-13-59-sainsburys-entertainment-1313550

Kui kellelgil huvi soodsalt saada icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 18.09.2012 08:12:18 vasta tsitaadiga

Tellisin Amazon UK-st 20. augustil ühe asja ning siiani pole kohale jõudnud.. Kuhu peaksin pöörduma?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 18.09.2012 10:01:01 vasta tsitaadiga

estplayer kirjutas:
Tellisin Amazon UK-st 20. augustil ühe asja ning siiani pole kohale jõudnud.. Kuhu peaksin pöörduma?


kas sa amazonist oled vaadand mis tellimuse seis on? või amazoniga ühendust võtnud?
nende lehel on päris palju infot paki ja kätte saamise kohta
http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html/ref=hp_492868_top_whe?nodeId=529936
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 13:10:44 vasta tsitaadiga

10.10.10, see pood Eestisse ei saada ju icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeFreak
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 13:44:19 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda, kas zavvi (või thehut) lehelt preorderiga tellitud mängud tulevad ka Tšehhi laost või tulevad need väljaspoolt Euroopat.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 11:02:02 vasta tsitaadiga

LeFreak kirjutas:
oskab keegi öelda, kas zavvi (või thehut) lehelt preorderiga tellitud mängud tulevad ka Tšehhi laost või tulevad need väljaspoolt Euroopat.

Max Payne 3 tuli küll Tšehhist ja ka muud pakid on tulnud Euroopa ladudest.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2012 10:12:00 vasta tsitaadiga

TheHut 10% Off
Your Unique Code: 2277-7A14-43B1
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2012 23:46:40 vasta tsitaadiga

Tellides videogamesplus.ca tuleb Euroopa Liidust?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2012 02:02:46 vasta tsitaadiga

Mercury, ei tule, tegu Kanada poega.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2012 10:12:07 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Mercury, ei tule, tegu Kanada poega.


Üldiselt tellides EL poodidest saab mingisuguse hinnavõitu?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2012 10:17:57 vasta tsitaadiga

Ikka saab ju ja võimalus kasutada ka veel soodus koode jne icon_wink.gif
_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2012 13:11:50 vasta tsitaadiga

Mercury, oleneb mängust ja pakkumisest - mõni asi on ühes poes soodsam, teises teine jne.
Ise tellin nii Aasiast, USA/Kanadast, Euroopast kui ka vahel Eestist...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2012 13:25:20 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kust saaks kõige odavamalt f1 2012 ja Fifa13?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2012 14:50:24 vasta tsitaadiga

Saabu kirjutas:
Oskab keegi öelda kust saaks kõige odavamalt f1 2012 ja Fifa13?

Mind huvitaks sama küsimus Borderlands 2 ps3-le
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 17:27:39 vasta tsitaadiga

Pole enam ammu zavvist tellinud, aga tahan üle küsida igaksjuhuks. Kui zavvist tellida suurem kogus kaupa, kas mingeid eraldimakseid ei tule juurde. Mäletan, et vanasti võis lisanduda tollimaks või midagi, kui hind ületas 22 naela.
_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.09.2012 17:34:33 vasta tsitaadiga

Meshboy28 kirjutas:
Pole enam ammu zavvist tellinud, aga tahan üle küsida igaksjuhuks. Kui zavvist tellida suurem kogus kaupa, kas mingeid eraldimakseid ei tule juurde. Mäletan, et vanasti võis lisanduda tollimaks või midagi, kui hind ületas 22 naela.


viimasel ajal tulevad kaubad muudest ladudest, mis asuvad EUs, seega ilmselt ei lisandu mingeid eraldi makseid.. samuti on minu viimased tellimused kõik olnud tasuta transpordiga (ehk siis postitustasu ei ole).. viimane tellimus tuli kohale nelja päevaga.. kaubale kunagi mingeid pretensioone ei ole olnud..
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauricce
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2007




sõnum 28.09.2012 14:41:04 vasta tsitaadiga

Ise olen viimase kahe kuu jooksul shopto.net-st tellinud ca 4 mängu. Kõik on alla nädala aja postkasti tulnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 14:38:26 vasta tsitaadiga

Shoptost tuli just fifa 12 3 päeva icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 01.10.2012 13:03:12 vasta tsitaadiga

on keegi juba soetanud omale uue konsooli (ps3 super slim)? muljeid? soovitage kohta kust saaks osta

võimalikult odav postikulu jne.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
9karel9
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 21:13:52 fifa 13 vasta tsitaadiga

Kust ma saan kõige kiiremini ja parima hinna eest PS3 Fifa 13 Ultimate Editioni. Ostsin endale PS3 just ja vaja kiirelt hakata Fifat taguma icon_biggrin.gif

Kui Ultimate Editioni väga ei liigu, siis võib tavalist versiooni pakkuda...

Mitu tundi siin Eesti veebipoodides surfanud, aga ei leia sellist tegelast, kes mängu mulle paari kolme päevaga kohale toimetaks.

Keegi oskab öelda, kust selle üldse kõige soodsamalt saada võiks? Äkki annate ka mingi välismaise saidi, kust PS3 mänge üleüldse soodsalt saada on...

_________________
SAMSUNG
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dancodinho
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2009




sõnum 03.10.2012 13:06:40 Re: fifa 13 vasta tsitaadiga

9karel9 kirjutas:
Kust ma saan kõige kiiremini ja parima hinna eest PS3 Fifa 13 Ultimate Editioni. Ostsin endale PS3 just ja vaja kiirelt hakata Fifat taguma icon_biggrin.gif

Kui Ultimate Editioni väga ei liigu, siis võib tavalist versiooni pakkuda...

Mitu tundi siin Eesti veebipoodides surfanud, aga ei leia sellist tegelast, kes mängu mulle paari kolme päevaga kohale toimetaks.

Keegi oskab öelda, kust selle üldse kõige soodsamalt saada võiks? Äkki annate ka mingi välismaise saidi, kust PS3 mänge üleüldse soodsalt saada on...


sa oled veits hiljaks jäänud sest nüüd on FIFA 13 hinnad laes ULtimate versioon maksab tsirka 80 euri seega odavam sul siit kohapealt osta
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 16:57:25 vasta tsitaadiga

Ära aja hülge möla suust välja.
http://www.shopto.net/product/search?search=fifa+13&view=_list
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 18:15:50 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Ära aja hülge möla suust välja.
http://www.shopto.net/product/search?search=fifa+13&view=_list


Aga ega palju puudu ka jää kui lisada shopto post juurde .

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 04.10.2012 13:52:02 vasta tsitaadiga

teine võimalus:
http://www.zavvi.com/elysium.search?search=fifa+13

ja postikulu 0 euri
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2012 16:45:48 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Alvaaro kirjutas:
Ära aja hülge möla suust välja.
http://www.shopto.net/product/search?search=fifa+13&view=_list


Aga ega palju puudu ka jää kui lisada shopto post juurde .

Mh ca 30 euri zavvist ostes.
Ma ei viitsinud kõiki linke ka siia panna st võtsin esimese.
Aga muidugi tark eestlane ostab progamest ja toetab kodumaist kaupmeest.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2012 14:42:59 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kogemusi katkise kauba teatamisega Zavvis?
Kas vahetavad ilma probleemideta kauba ümber/kannavad raha tagasi?
Tellisin Super Meat Boy Ultra Rare Editioni ja pakitud oli ta ainult prügikoti laadsesse kilesse ja karp on nagu pannkook, ajab vihale selline pakkimisviis icon_evil.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2012 15:29:03 vasta tsitaadiga

Electrical, mul on 2 korda Zavvi saadetud kaubaga probleeme olnud - duubel CD-ga (mõlemad plaadid olid samad) ja DVD-ga (ühes kohas jooksis kokku). Mõlemal korral saadeti uus asemele ja praaki tagasi ei tahetud.
Tee postipakist ja mängust pilt ning saada neile koos selgitustega (oma tellimuse alt saad kaebuse esitada).
P.S Zavvi sitt pakkimine on mujal maailmas "legendaarne" (kevadel tekitas palju pahameelt MGS Special Edition'i pakendamine) thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 05.10.2012 16:27:37 vasta tsitaadiga

Mul siiani kõik mängud katkiste karpidega zavvist tulnud, üks plaat reisis lausa pakendis lihtsalt ringi ja oli kriibitud. Pole siiani kaebust esitanud, aga peaks vist hakkama...
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2012 15:52:11 vasta tsitaadiga

Sain just see nädal ka paki zavvi´st, kuid kõik oli tip-top korras icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cynic
HV vaatleja
cynic

liitunud: 31.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2012 14:52:06 vasta tsitaadiga

nii, sain ka täna oma esimese paki zavvi-st. tellisin eelmise kuu lõpus ja pidi kohale jõudma kas 9. oktoober või varem, nii et jõudis lubatud ajaks ning ka tip-top korras oli kõik (resident evil 6 steelbook edition xbox360) . icon_cool.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2012 19:29:03 vasta tsitaadiga

BF3 Premium edition, kuskohast oleks kõige mõistlikum tellida? The game collection on 34.95£ ja zavvist 37.95
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2012 19:42:48 vasta tsitaadiga

Zavvi -10% kood, kes ees see mees thumbs_up.gif 2591-1A59-4A98
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2012 01:05:11 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
BF3 Premium edition, kuskohast oleks kõige mõistlikum tellida? The game collection on 34.95£ ja zavvist 37.95


sama küsimus
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2012 10:38:12 vasta tsitaadiga

No ei suuda otsustada kummast võtta?
Okei otsustan sinu eest.Võta zavvist.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2012 10:51:45 vasta tsitaadiga

Ühekordne The Hut -10% kood - 2620-D44D-4175
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2012 21:49:58 vasta tsitaadiga

Mul vedeleb Skrillis raha ja tahaks teada kas mingi netipood seda vastu võtab kes myyks Ps3 mänge....
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 14:52:32 vasta tsitaadiga

Nagu aru saan oli game.co-ga vahepeal mingid probleemid. Kas nüüd sealt OK tellida ?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 15:12:42 vasta tsitaadiga

Saabu kirjutas:
Nagu aru saan oli game.co-ga vahepeal mingid probleemid. Kas nüüd sealt OK tellida ?


tellisin BF3 Premiumi editioni sealt eelmise nädala esmaspäeval. Eile tuli kohale.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.