Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2012 07:06:01 vasta tsitaadiga

ise ostsin ja täitsa meeldib, suht tehniline rada on peaks mainima.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2012 14:06:13 vasta tsitaadiga

Mingit ilma vaheldust vms. ka on?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2012 16:36:37 vasta tsitaadiga

ei ole, lihtsalt radade alla ilmub 4 erinevat layouti. Täis ring ja kaks on täisringist mingid lõigud + mingisugune ovaal.
Aga ise julgeks küll soovitada fännidele, mingi vahelduski vanadele radadele. thumbs_up.gif

Siin mingi sõit täispikast versionist
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 21:12:25 vasta tsitaadiga

Kes iganes see oli, kes mulle 2 autot giftis, aitäh sulle thumbs_up.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 22:08:35 vasta tsitaadiga

Saite enda GT academy autod ilusti kätte? icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 22:15:06 vasta tsitaadiga

Jah, nissan leaf ja silvia vist olid, eks? Pole ammu rooli istuda saanud, suvi jne. Tänud.
Jupimat aega kaalun juba, kas kasutada signature editioni koodid ära, aga pole veel raatsinud icon_biggrin.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 22:35:58 vasta tsitaadiga

Ma sain yhe auto. Aga vist sellepärast, et ei teinud kõiki sõite ära.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 23:23:43 vasta tsitaadiga

kõike kohe ei antagi. nädalas 1tk ja viimane nänn oli augusti lõpus.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 13.07.2012 17:28:38 vasta tsitaadiga

Kas keegi viitsiks äkki seletada, mis teema nende tasuta autodega oli ? Ei viitsi siit teemast hakata scrollima icon_rolleyes.gif Tänud ette.
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 20:27:19 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
Kas keegi viitsiks äkki seletada, mis teema nende tasuta autodega oli ? Ei viitsi siit teemast hakata scrollima icon_rolleyes.gif Tänud ette.


Kui GT Academy sõidud kullale tegid, saad autod.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dancodinho
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2009




sõnum 21.07.2012 13:23:10 vasta tsitaadiga

Tere kas keegi räägiks kuidas GT Academy sõitudele sisse saada tean et on vaja nissanit aga seda nissanit ei sa ju kuskilt osta ehk oskate mulle öelda

Ette tänades
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 21.07.2012 13:51:41 vasta tsitaadiga

Selleks pidid GT Academy sõitudest osa võtma ja siis kui said kulla said auto tasuta. Niisama ei saagi neid autosid minuteada. Äkki saab jagada (sõbralt sõbrale), kuid pole kindel.

Ahjaa, kas mingi võistlus ka on käimas hetkel HV-s GT5-es?

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dancodinho
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2009




sõnum 21.07.2012 14:14:54 vasta tsitaadiga

aga ehk keegi saab jagada kasutaja mul BogyDogy
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 21.07.2012 15:19:41 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:

Ahjaa, kas mingi võistlus ka on käimas hetkel HV-s GT5-es?


Hetkel suvepuhkus. Augusti lõpust hakkab jälle peale. www.gtplanet.eu - rohkem infi siin.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 19:18:27 vasta tsitaadiga

keegi g25 rooliga ka sõidab?
äkki jagad oma sätteid.
endal tundub maru raske sõita.
aeglaste autodega on lihtne aga kiiretega oi jah:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 21:40:35 vasta tsitaadiga

siven, Tee kõik sõidukooli eksamid kullale ära ja siis asu sõitma, palju kergem icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 17:01:45 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
keegi g25 rooliga ka sõidab?
äkki jagad oma sätteid.
endal tundub maru raske sõita.
aeglaste autodega on lihtne aga kiiretega oi jah:D

Sõidan. Aga midagi nagu seadistanud polegi icon_biggrin.gif Harjud ära icon_wink.gif
http://www.gtplanet.net/gtplanet-opens-new-gran-turismo-6-forum/

edit: Kas keegi oma signature editioni koodid ka ära on kasutanud? Mul loobib kirja, et "invalid code" ja kogu lugu icon_sad.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 17:31:08 vasta tsitaadiga

Mis kuupäev oli? Läbi vist juba?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 22:23:55 vasta tsitaadiga

iir,

kas mitte ei olnud 2012 detsember?
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 22:46:27 vasta tsitaadiga

metallika, Mäletamist mööda jah aegusid 01/01/2013 need koodid ära.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 09:45:59 vasta tsitaadiga

Huvitav, milles siis asi on?
edit: The code you entered may not be correct or may no longer be be valid.
Please check your entries.

Tundub, et ma pole ainuke sarnase murega.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 11:49:50 vasta tsitaadiga

Kinnisest karbist võtsid?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 11:51:56 vasta tsitaadiga

Kinnisest jah. Ise kraapisin koodi välja.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 11:55:20 vasta tsitaadiga

ja kuupäev näitab kaardi peal, et aega on? Ega seal vist midagi teha ei annagi... Sony vaevalt sellega tegeleb.
Täielik jama ikka.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 12:20:00 vasta tsitaadiga

Kaardil pole kuupäeva: "For more information, including opening and closing dates bla-bla, go to gran-turismo.com" http://eu.gran-turismo.com/gb/news/d18458.html
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 12:58:57 vasta tsitaadiga

ivokas,

on küll kõlblik kuni kuupäev kirjas!!!!

väikese tekstiga ning kohe koodide all Skandinaaviamaade keeltes!!!!!!!!

mul on 31.12.2012

EDIT: soovi korral võin pilte teha ning mul inglise keelt küll pole icon_neutral.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 13:17:18 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Kaardil pole kuupäeva: "For more information, including opening and closing dates bla-bla, go to gran-turismo.com" http://eu.gran-turismo.com/gb/news/d18458.html

Kas ikka EU konto alt üritasid aktiveerida icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 13:32:03 vasta tsitaadiga

metallika, kuupäeva mul pole, terve kaardi üks pool tihedat teksti mitmes keeles, teisel pool gt logo.
beastbeats, FIN ja UK kontol mõlemal katsetasin.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 14:23:18 vasta tsitaadiga

ivokas,

sry ajasin teiste kahe koodiga segamini icon_redface.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 14:43:35 vasta tsitaadiga

metallika, sa enda koodi aktiveerisid õnnestunult?
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmarti
HV kasutaja
mmarti

liitunud: 27.04.2002




sõnum 02.08.2012 15:05:07 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan, siis see võistlus sai läbi 31.01.2011. Seepärast need 'Signature Edition'-id vist nii odavalt müügil olidki Euronicsis vahepeal.

http://eu.gran-turismo.com/gb/news/d18458.html
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 16:04:32 vasta tsitaadiga

ivokas,

veel mitte

mul läks endal selline asi meelest et rahakoti vahel oli selline paberinutsakas icon_redface.gif

EDIT: aga muud koodid töötavad a la need autode koodid thumbs_up.gif beer_yum.gif

EDIT 2: mõne tunni pärast kui Suzuka 1000KM saab bobil läbi, siis vaatan seda koodi asja icon_smile.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 17:33:31 vasta tsitaadiga

no ma ostsin ka euronicsist ja mul töötasid. Minuarust. Töötasid küll ikka. 90%, või noh 75 % kindel, et töötasid. mis nende koodidega sai? Stealth autod? Siis mul töötasid küll.
icon_smile.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 09:53:10 vasta tsitaadiga

metallika, anna siis teada, kuidas läks.
metallika kirjutas:
ivokas,

sry ajasin teiste kahe koodiga segamini icon_redface.gif thumbs_down.gif

Millise kahe teise koodiga?


Logisin ka arvutis SEN lehel sisse ja seal koodi sisestades oli tulemus sama.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmarti
HV kasutaja
mmarti

liitunud: 27.04.2002




sõnum 03.08.2012 10:59:16 vasta tsitaadiga

See kood, millega saab need chrome-line ja stealth masinad, töötab küll.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 11:09:06 vasta tsitaadiga

mmarti, see 12 kohaline? Huvitav, miks mul ei õnnestu. see ei tohiks ju näiteks takistuseks olla, et kasutan oma vanat gt mänguplaati, mitte se oma.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmarti
HV kasutaja
mmarti

liitunud: 27.04.2002




sõnum 03.08.2012 11:24:12 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
mmarti, see 12 kohaline? Huvitav, miks mul ei õnnestu. see ei tohiks ju näiteks takistuseks olla, et kasutan oma vanat gt mänguplaati, mitte se oma.


Hmm... Võimalik tõesti, et plaadis on asi. Ise kasutasin Signature Edition-i plaati, kui koodi sisestasin.
Mitmekohaline kood oli, ei oska praegu öelda, seda saan alles õhtul vaadata.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 11:32:17 vasta tsitaadiga

Nüüd panin korraliku loha maha icon_redface.gif Sisestada tuli voldikus olev kood, aga mina toksisin hoopis seda väljakraabitavat, millel hoopis teine otstarve icon_redface.gif
Stealth autod sain kätte.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 11:33:14 vasta tsitaadiga

ivokas,

ikka juhtub icon_wink.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 15:44:22 vasta tsitaadiga

Juhuks, kui kellelgi kahe silma vahele jäänud: Free Jaguar XJ13 Chrome Line

1) Have a facebook account (or create a throwaway one with a temp mail service)
2) Visit: GT5 Take It To The Track on Facebook | Facebook
3) Play "shot in the dark"
D) When the lap is over (1min/30sec) click some guys face on the right hand side to set a grudge
5) A screen will pop up and ask to set more grudges, change from "Friends" to "My Locale" at the top, and choose 4 more random people.
6) Click GT Profile and on the right hand side there will be a code for you, enter it in PSN store, download and it will be in your garage!

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 16:22:11 vasta tsitaadiga

Õhtul proovin, tänud sheerimat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 16:32:52 vasta tsitaadiga

Lugupeetud GT5 fännid!

Tekkinud on mure selle uuema A-spec sõiduga seasonal events all

Nimelt olen proovinud igatepidi ja no tee mis thad ei saa mina kätte Tsukuba rajal seda ees olevat Mazda MX-5 Miata(t)

Olen proovinud 390PP nii kõrgema HP ja raskema autoga kui ka kergema ning nõrgema versiooniga - samas ka olen proovinud täis tuuningul 420PP ja no pagana pihta küll ei saa kätte

ca 10 sekki jääb puudu alati

ise kasutasin sama mazda 1989 Miata MX5-e(kasutatuna) või siis poest ostes see 1989 MX5 - - - - mõlemal juhul see 940kg mudel

vahet pole pähe saan alati........

Kas keegi oskab öelda, mida ma valesti olen teinud või oopiski vale auto? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 20:19:25 vasta tsitaadiga

http://www.gtplanet.net/new-gt-academy-region-for-eastern-europe/
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 20:24:45 vasta tsitaadiga

Kurb ja tühi uudis meile või mis?
Players from the Czech Republic, Slovakia and Hungary
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 20:26:17 vasta tsitaadiga

Suutsin ka umb 5 sekundit nägu icon_eek.gif olla.. icon_sad.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 03.08.2012 22:11:24 vasta tsitaadiga

Sain tehtud selle jaguari asja. Mul tuli selline kood kui keegi proovib äkki toimib. 66CJ-5GN4-RTLP .
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 23:11:24 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
Tekkinud on mure selle uuema A-spec sõiduga seasonal events all
Nimelt olen proovinud igatepidi ja no tee mis thad ei saa mina kätte Tsukuba rajal seda ees olevat Mazda MX-5 Miata(t)


käigukastil tippkiiruse mahakeeramine ei aita? 180kmh oli vist alumine piir kuhu sai lasta ja tsukuba viimase pika sirge peal see segada ei tohiks.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 23:41:49 vasta tsitaadiga

pealuu,

seda tegin icon_smile.gif

aga ei miskit!

Kuidas ja millega teie jagu saite?

NB! teised sõidud on mega lihtsad selle Tsukuba 5 ringi kõrval icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janhen
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 09:17:49 vasta tsitaadiga

metallika,

võtsin mugen triikraud civicu, power limiteriga 420 peale, kõik abid 0, ABS 1 ja nüüd ebatavaline osa:
proovisin ka käigukasti tippkiirust maha tõmmata, aga ei aidanud eriti, siis resetisin ta ära, ja voila.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 10:24:00 vasta tsitaadiga

Katsetan ka selle mugeniga: lootusetu. Huvitava pisiasjana näitab sõidu alguses vaheks liidriga 15 sekki ja järgmisel rajalõigul on vahe juba 30s icon_eek.gif
edit: 8,8s ja ligemale ei saa icon_redface.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.