Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 23:30:56 vasta tsitaadiga

tarmo92 kirjutas:
Qufi kirjutas:
Ja noh algajatele võin lohutuseks seda öelda et kui sa oled dota 2 ratingus High ehk siis niiöelda pro level siis seal on see whine 100x hullem kui noob pelades.

Aga seal on vähem venelasi, vähemalt minu pelades icon_biggrin.gif


Dunno mul on iga pela VÄHEMALT 3 venelast kas minu või siis vastas teamis...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2012 15:43:50 vasta tsitaadiga

Kes soovib dota keyd siis on võimalik see 2 treasure key eest soetada redditis.

reddit.com/r/dota2trade

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.06.2012 15:56:00 vasta tsitaadiga

Oma librarys olevat ära ei saa anda? Mul vedeleb see seal - suht pointless minujaoks. Ei ole kümneid tunde aega asjasse süveneda, et natukene mängida saaks.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2012 16:02:44 vasta tsitaadiga

Natuke saab mängida ju bottide vastu. Ei pea kümneid tunde raiskama. Ja libraris olevat mängu ei saa anda see jääb steami kontoga seotuks kuni aegade lõpuni.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 19.06.2012 16:10:14 vasta tsitaadiga

mägisin täna, 3. korda, ei tundud küll, et see nüüd niiiraske oleks, kui te siin kirjeldate icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 25.06.2012 23:15:36 vasta tsitaadiga

Keegi DotA2 beta key'd TF2 staffi vastu tahaks vahetada?
_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 27.06.2012 21:48:26 vasta tsitaadiga

Sooviks Dota2 Invaiti, oleks väga tänulik icon_sad.gif
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 30.06.2012 19:37:29 vasta tsitaadiga

eke, sul on juba dota2, ära luni.
anywho, kas mõnda high level pelajat ka on? ei viitsi pubida sellistega, kellel pole aimugi mis minimap ja mc on.

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 30.06.2012 19:41:39 vasta tsitaadiga

outcast kirjutas:
eke, sul on juba dota2, ära luni.
anywho, kas mõnda high level pelajat ka on? ei viitsi pubida sellistega, kellel pole aimugi mis minimap ja mc on.


Ära kerja.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2012 22:09:31 vasta tsitaadiga

Semi high pelaja olen. mesirull
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 30.06.2012 22:15:35 vasta tsitaadiga

oled sa jee bush
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2012 01:09:48 vasta tsitaadiga

No vähemalt ma oskan courieri osta, varde küll panna ei oska ja invokeriga teen häid sun strike.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 01.07.2012 12:32:40 vasta tsitaadiga

lol
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 01.07.2012 13:17:19 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Kes soovib dota keyd siis on võimalik see 2 treasure key eest soetada redditis.

reddit.com/r/dota2trade


mis on treasure key ?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.07.2012 13:51:44 vasta tsitaadiga

kaurrrr kirjutas:
bush kirjutas:
Kes soovib dota keyd siis on võimalik see 2 treasure key eest soetada redditis.

reddit.com/r/dota2trade


mis on treasure key ?

Ostad 2€ eest, et cheste avada.

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo92
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 01.07.2012 14:18:53 vasta tsitaadiga

Cromaclear kirjutas:
kaurrrr kirjutas:
bush kirjutas:
Kes soovib dota keyd siis on võimalik see 2 treasure key eest soetada redditis.

reddit.com/r/dota2trade


mis on treasure key ?

Ostad 2€ eest, et cheste avada.

http://dota2.com/store/itemdetails/57939770?appid=570
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 03.07.2012 13:36:16 vasta tsitaadiga

5 euro eest ostaks invite
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 14:47:36 vasta tsitaadiga

Miks 5 euro eest?

tarmo92 kirjutas:
Cromaclear kirjutas:
kaurrrr kirjutas:
bush kirjutas:
Kes soovib dota keyd siis on võimalik see 2 treasure key eest soetada redditis.

reddit.com/r/dota2trade


mis on treasure key ?

Ostad 2€ eest, et cheste avada.

http://dota2.com/store/itemdetails/57939770?appid=570

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 17:48:29 vasta tsitaadiga

Ostsin ka 2 treasure key eest DOTA2, mõneks ajaks nüüd aeg sisustatud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 00:17:24 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 19.07.2012 19:33:52 vasta tsitaadiga

WCG 2012 vahetati LoL Dota vastu välja

http://www.wcg.com/renew/fun/news/news_view.asp?keyno=C12071910002
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 10:28:48 vasta tsitaadiga

jälgin.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 23.07.2012 11:32:00 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
WCG 2012 vahetati LoL Dota vastu välja

http://www.wcg.com/renew/fun/news/news_view.asp?keyno=C12071910002

Ha ha....Valve ju sponsor...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 17:38:24 vasta tsitaadiga

FeZ kirjutas:
carbz kirjutas:
WCG 2012 vahetati LoL Dota vastu välja

http://www.wcg.com/renew/fun/news/news_view.asp?keyno=C12071910002

Ha ha....Valve ju sponsor...

Ja siis?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 19:59:58 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
FeZ kirjutas:
carbz kirjutas:
WCG 2012 vahetati LoL Dota vastu välja

http://www.wcg.com/renew/fun/news/news_view.asp?keyno=C12071910002

Ha ha....Valve ju sponsor...

Ja siis?


Loogiliselt ostis Valve rahaga ära, et dota loli koha endale saaks, muidu poleks seda tehtud.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 20:07:17 vasta tsitaadiga

Ei häiri väga, dota sobib ka sinna paremini, pole nii casual kui lol on.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 21:14:46 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
Tonsor kirjutas:
FeZ kirjutas:
carbz kirjutas:
WCG 2012 vahetati LoL Dota vastu välja

http://www.wcg.com/renew/fun/news/news_view.asp?keyno=C12071910002

Ha ha....Valve ju sponsor...

Ja siis?


Loogiliselt ostis Valve rahaga ära, et dota loli koha endale saaks, muidu poleks seda tehtud.

imo oli mingi teema, et LoL ei tahtnud sisse astumiseks teatud summat maksta vms.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j8mmu
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2008




sõnum 01.08.2012 12:16:50 vasta tsitaadiga

Tere

Otsime Eestlasi Dota2 Gruppi. Huvi korral palun kirjutada mail aadressile: j8mmu@hot.ee. Meil on olemas ka teamspeaki kasutamise võimalus. Üldiselt on siibrisse visanud need DC mehed ja Afkijaid nii , et kui pead ennast ka sama liiki inimeseks , siis palun ära pööra tähelepanu sellele postitusele icon_smile.gif

Paneme Dota2 Eesti tiimi kokku , et oleks alati kellegagi madistada icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 16:55:48 vasta tsitaadiga

Ei taha küll midagi halvasti öelda aga Dota 2 on mäng aga LOL on huumor.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 02.08.2012 09:14:00 vasta tsitaadiga

j8mmu, ilmselt teil low level pelad. Seal on neid DC mehi ja afkijaid küllaga. icon_smile.gif
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 02.08.2012 14:12:39 vasta tsitaadiga

hvallimagi kirjutas:
cubedude kirjutas:
Tonsor kirjutas:
FeZ kirjutas:
carbz kirjutas:
WCG 2012 vahetati LoL Dota vastu välja

http://www.wcg.com/renew/fun/news/news_view.asp?keyno=C12071910002

Ha ha....Valve ju sponsor...

Ja siis?


Loogiliselt ostis Valve rahaga ära, et dota loli koha endale saaks, muidu poleks seda tehtud.

imo oli mingi teema, et LoL ei tahtnud sisse astumiseks teatud summat maksta vms.


Riot Gamesi omanik Tencent on maailma suuruselt 3. netifirma, rahaprobleeme küll ei tohiks olla. LoL on e-spordina nii edukas, kui ta on, niigi selle pärast, et Riot loobib igale poole raha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 04.08.2012 02:21:17 vasta tsitaadiga

http://c.steelseries.com/dota2betakey?code=kBJ5xNzw
Dota 2 beta võtmete giveway koostöös Steelseriesega.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 16.08.2012 20:42:56 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kui keeruline endale invite oleks saada?

Olen eelnevalt dotat ja Hona ning LoLi ka mänginud ning oleksin tohutult tänulik selle invite eest !

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 16.08.2012 21:16:00 vasta tsitaadiga

Pudge ajasid kiilaks icon_sad.gif

Pärast viimast patchi on päris palju texture buge ka, nähtamatud pead ja relvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2012 13:07:45 vasta tsitaadiga

WindWalks kirjutas:
Keegi oskab öelda, kui keeruline endale invite oleks saada?

Olen eelnevalt dotat ja Hona ning LoLi ka mänginud ning oleksin tohutult tänulik selle invite eest !


Ei viitsi üldse teemat lugeda? Seal eelnevalt kirjas mitu korda kuidas võimalik saada invite. Imelik, et inimesed nii laisad on.

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 05:02:41 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
WindWalks kirjutas:
Keegi oskab öelda, kui keeruline endale invite oleks saada?

Olen eelnevalt dotat ja Hona ning LoLi ka mänginud ning oleksin tohutult tänulik selle invite eest !


Ei viitsi üldse teemat lugeda? Seal eelnevalt kirjas mitu korda kuidas võimalik saada invite. Imelik, et inimesed nii laisad on.
Ma postitasin vastuse ka, aga keegi kustutas ära.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 10:30:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Today we are announcing that every Steam account now has access to the Dota 2 Spectator Client.

With The International around the corner we want everyone to have access to the best possible way of watching the matches, and that’s where the new Spectator Client comes in.

You will be able to watch any Live or Recent matches plus all of the upcoming The International right inside the client. Every spectator feature is enabled, including Player Perspective, Commentators and Directed view.

This will become your full client once we expand server capacity enabling Matchmaking, Chat, Persona, etc. Don’t forget, if you can’t wait you can always sign up for an invite or purchase an access bundle.

The International page has also been updated with more info on the tournament structure, the teams and the brackets so go check it out.

We’re also interested to know if you’re running an event to watch The International at your cafe, bar or home. Email us at dota2events@valvesoftware.com with the info.

source: http://blog.dota2.com/
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Munapea
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2009




sõnum 19.08.2012 17:17:58 vasta tsitaadiga

sooviks ka kaasmaalastega mängida.

huvilised visake pm:)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
synt3r
HV kasutaja
synt3r

liitunud: 10.04.2007




sõnum 23.08.2012 09:59:01 vasta tsitaadiga

http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/elu/eesti-poisi-tiim-voitis-arvutimangus-miljon-dollarit.d?id=64855464

Lugesin tasuta digilehe versioonis läbi ja päris uskumatud rahad liiguvad ikka gamingus.
Viskasin pilgu peale ka NaVi gaming kodulehele ja seal kirjas, et täna lähevad kutid USA'sse oma tiitlit kaitsma ja I koht saab 1mil dollarit.

http://www.dota2.com/international/about/tournament/ - Turna koduleht.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 10:32:13 vasta tsitaadiga

Ekspress nii ajast maas icon_eek.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 11:43:49 vasta tsitaadiga

dota 2 ikka ju beeta ja juba tournamentid? icon_rolleyes.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
synt3r
HV kasutaja
synt3r

liitunud: 10.04.2007




sõnum 23.08.2012 12:38:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Na'Vi has been the most successful Dota 2 team - winning nine tournaments and being runners-up in three.


Ei ole papist poisid, ju siis tuleb USAst jälle milkuga tagasi icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 23.08.2012 13:38:19 vasta tsitaadiga

See ekspressi artikkel 2011 augusti turnast kui NaVi EHOME võitis?
Huvitav jah, kuidas nad nüüd täpselt aasta hiljem sellest alles teada said.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 23.08.2012 21:43:34 vasta tsitaadiga

Na'Vi ja EHOME pennantid ostsid, mTw oma mingil põhjusel ei leidnud poest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 10:54:25 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
dota 2 ikka ju beeta ja juba tournamentid? icon_rolleyes.gif


1. tournament toimus juba siis, kui Dota 2 oli väga-väga-väga closed beta (tunduvalt rohkem closed kui praegu) ehk siis u. täpselt aasta tagasi (21. august 2011, kui õigesti mäletan). Põhimõtteliselt ainult Dota 2 dev teamil ja pro-mängijatel oli ligipääs Dota 2-le.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 20:04:34 vasta tsitaadiga

Need, kes pelavad võiks oma kasutajanime anda, et sõbraks lisada icon_razz.gif
Teeks mõnikord pela koos icon_smile.gif
Hetkel küll level 2, aga oma kaks aastat tagasi sai dota 1 pelatud ja umbes aasta olen LoL-i mänginud, aga lõpetasin icon_biggrin.gif
PM
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 22:21:48 vasta tsitaadiga

Sain 2 Dota2 gifti oma key'ga kaasa; tea kas keegi HV-st neist huvituks? icon_smile.gif
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ProTec
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 22:22:41 :D vasta tsitaadiga

Võtaks ühe key sõbrale
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 01:53:10 vasta tsitaadiga

lockdown92 kirjutas:
Sain 2 Dota2 gifti oma key'ga kaasa; tea kas keegi HV-st neist huvituks? icon_smile.gif

Mina oleks ka huvitatud
http://steamcommunity.com/id/Thums
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 12:06:43 vasta tsitaadiga

Äkki kellelgi midagi huvitavat vahetuseks pakkuda? Huvi on üle foorumite suht suur, ei oska lihtsalt otsustada kellele anda...
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.