|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Maa Mees
HV Guru

liitunud: 12.07.2006
|
06.07.2012 23:44:23
|
|
|
Ei jää.Mahub korralikult ära
Maa Mees
_________________ Kõike saab korda teha. |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
06.07.2012 23:46:36
|
|
|
Kui seda konkreetset lugeja mudelit vaja ei lähe, siis ei näe põhjust miks selle eest 61€ välja käia - saab ka poole odavamalt. Näiteks Omnikey 4040 või mõni muu PCMCIA pessa lugeja ärifoorumitest või eBay´st, sest PCMCIA on juba kaduv standard ja sellesse uut kallihinnalist lugejat osta ei ole eriti mõistlik.
Aga vastates küsimusele, siis see lugeja tõenäoliselt pesast väljapoole ei ulatu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
08.07.2012 00:40:54
|
|
|
Põhimõtteliselt ei ulatu ükski sisemine ID-kaardi lugeja korpusest välja sellel mudelil. Müügifoorumist peaks leidma 5-10 EUR eest samasuguse PCMCIA ID-kaardi lugeja.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
12.07.2012 14:32:42
|
|
|
Endal on ka see 4040 ja tegelikult ulatub sealt kaardi sisestamise hõlbustamiseks mõeldud "alus" pesast välja küll. Pildi pealt on parem aru saada:
http://farm1.staticflickr.com/230/457481862_cfbd1b0df2_z.jpg
Samas, kui teha pildiotsing Omnikey 4040 kohta, siis osadel seda alust ei paista olevat.. Võibolla on siis erinevad mudelid liikvel.
Express-liidesega lugejal seda ka pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
12.07.2012 15:39:48
|
|
|
| pinTero kirjutas: |
| Express-liidesega lugejal seda ka pole. |
Tegelikult Omnikey 4321-l oli selline päris pikalt. Mäletan, et üks selline "jubinaga" lugeja sattus mulle kätte juba 2007 suvel. Jubinaga variant kadus turult umbes 2011 ja lugejate kasutusmugavus langes sellest tulenevalt kolinal. Endal õnneks on veel jubinaga 4321, mida on mugav kasutada.
Jubinaga:
Ilma jubinata:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
12.07.2012 19:07:49
|
|
|
Hmm.. ilmselt siis 4040 uuemad modelid on ka ilma tolle jubinata. Samas ei sega see jubin ka midagi ja sisestada on tõesti mugavam - ei ole ohtu, et surkad kaardi kuhugi lugeja ja pesa vahele
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
12.07.2012 20:35:28
|
|
|
| 4040 ja muudel PCMCIA lugejatel ei tohiks jubina puudumine väga probleemiks olla kuni kaarti pilu avaus on suurem. 4321 uuemal mudelil on kaarti pilu sama kõrge kui ID kaart ise. Kogemused klientidega näitavad, et esimese korraga kippus kaart ikka minema mitte lugejasse vaid selle alla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
13.07.2012 19:51:47
|
|
|
Sain 12€ asja kätte, aga ei ole 4040 vaid Reflex 20 PCMCIA.
Metallist alumine äär on täpselt x61 äärega tasa.
Kahjuks selle Reflex 20 PCMCIA tööle saamisega ubuntus(mint 13 mate) on raskusi:
pccardctl ident
Socket 0:
product info: "PSCR
", "SLB REFLEX 20
", "V2.0
", ""
manfid: 0xffff, 0x0001
|
pkcs15-tool --list-certificates
No smart card readers found.
On keegi selle ubuntuga tööle saanud?
Eesmärk oli väike arvuti ID-kaardi toega seoses tööga ringi rändamiseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
14.07.2012 10:24:33
|
|
|
Selline küsimus, et uus T430s ei tulegi enam nvidia kiibiga ?
E: tundub, et ikka tuleb, huvitav, et lenovo lehel seda varianti ei näita, seal ainult inteliga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
14.07.2012 21:58:59
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Suhteliselt halva diili said kahjuks  |
Seda kindlasti, rahast ei olegi kahju, aga töötav lahendus sai lubatud.
IMB mehed oleks ikka võinud uuema tüübi pesa sülearvutile paigaldada.
Saan lutsu visata, sest isegi windowsi masinistid ei taha seda kaarti.
Jääb veel Omnikey CardMan 4040 (PCMCIA) leidmise rõõm.
Rohkem PCMCIA pessa käivaid ei olnud toetavate kaardilugejate nimekirjas.
Profiilimasinal Omnikey CardMan 4321 (ExpressCard54) sees ja eriti mugav lahendus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
22.07.2012 10:32:14
|
|
|
| Keegi on t430s-ile ise ssd-d paigaldanud? Ei ACHI ega compability modes w7 installikas teda ära ei tunne. Samas, kui minna browsega sinna sobivat driverit otsima siis on C-ketas olemas. Endal on juhe nats koos..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
22.07.2012 10:50:50
|
|
|
| [lauri] kirjutas: |
| Keegi on t430s-ile ise ssd-d paigaldanud? Ei ACHI ega compability modes w7 installikas teda ära ei tunne. Samas, kui minna browsega sinna sobivat driverit otsima siis on C-ketas olemas. Endal on juhe nats koos.. |
Tegu on uue kettaga?
Clean all ja käsitsi CMDs uus partitsioon luua.
SSDga tihti sama lugu olnud, et installil ära ei tunta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
23.07.2012 21:18:15
|
|
|
T43 hakkab näiteks mängides akut sööma ja kui selle ära söönud siis phm masin kinni. Kas asi võib toites olla, see ei suuda ära toita...enam ?
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
24.07.2012 14:02:40
|
|
|
| Kuidas x61 on? Plaan oma pavilion ära vahetada selle vastu. X61 mingeid tüüpvigasid ka on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
24.07.2012 14:07:34
|
|
|
| germo123 kirjutas: |
| Kuidas x61 on? Plaan oma pavilion ära vahetada selle vastu. X61 mingeid tüüpvigasid ka on? |
Blacklight bleedi üle kaevatakse, aga midagi tõsist pole nagu kuulnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
24.07.2012 15:01:08
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| germo123 kirjutas: |
| Kuidas x61 on? Plaan oma pavilion ära vahetada selle vastu. X61 mingeid tüüpvigasid ka on? |
Blacklight bleedi üle kaevatakse, aga midagi tõsist pole nagu kuulnud. |
to pole väga hullu? või segab kasutamist?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
24.07.2012 15:23:48
|
|
|
| kas see segaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
24.07.2012 17:38:17
|
|
|
| Mu käest on läbi käinud kümneid ja kümneid enamvähem igapäevaselt ringitassitud 3-4a vanu X61s´e ning enamusel neist on displei väga OK. Muidugi X61s asemel soovitaks pigem veidi juurde leida ja näiteks X200s muretseda kuna X61s-i 1024x768 resolutsioon on ikka täielik lukuauk.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
24.07.2012 18:05:43
|
|
|
| Praegu silma all just 1024*768 resoga masin, X61, kas on tõesti nii hull see ekraan?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
24.07.2012 18:11:36
|
|
|
| germo123 kirjutas: |
| Praegu silma all just 1024*768 resoga masin, X61, kas on tõesti nii hull see ekraan? |
Kui sul see silme ees mida sa siis veel küsid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
24.07.2012 18:14:59
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| germo123 kirjutas: |
| Praegu silma all just 1024*768 resoga masin, X61, kas on tõesti nii hull see ekraan? |
Kui sul see silme ees mida sa siis veel küsid  |
vabandust, seletasin valesti, plaan osta sellise resoga masin
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
24.07.2012 18:36:20
|
|
|
| ma arvn, et võtan siis pigem korraliku t61
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
24.07.2012 18:53:29
|
|
|
t61 suurema resoga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
25.07.2012 19:08:04
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Tbit, jah. See on tüüpiline nõrga toite probleem. |
Hmm, vaatan toide 16v 3.36A.
Kas tegu õige toitega, on neid erinevaid või siiski toide on lahjemaks läinud ajaga ? Ati videoga masin.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| tagasi üles |
|
 |
virks
HV Guru
liitunud: 19.03.2004
|
25.07.2012 20:13:41
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| Tbit, jah. See on tüüpiline nõrga toite probleem. |
Hmm, vaatan toide 16v 3.36A.
Kas tegu õige toitega, on neid erinevaid või siiski toide on lahjemaks läinud ajaga ? Ati videoga masin. |
See on X seeria toitekas.
T4* tahab 72W (16V 4,5A) isendit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
25.07.2012 21:24:22
|
|
|
Kiire test näitas, et niisama desktop cirka 35W ja mängu aeg 70-75W. Kuida see toide siukest powerit samas võtab ...
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
26.07.2012 21:14:08
|
|
|
Hellou.
viimasel ajal olen märganud et arvutit üless äratades võtab ekraanil mõned sekundid kauem pildi ette võtmine.
nüüd paar päeva seisis, ja ei võta enam üldse pilti ette,
st.arvuti ise läheb tööle, aga monitoril ei tule isegi natukestki pilti ette ?,
T61 siis täpsemalt.
kusjuures proovisin ka nn klaviatuuri valgustust (see lambike monitori kohal), see ka ei läind tööle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maa Mees
HV Guru

liitunud: 12.07.2006
|
26.07.2012 21:49:58
|
|
|
nVidia graafikaga?
Kas välise monitoriga proovisid?
Maa Mees
_________________ Kõike saab korda teha. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
29.07.2012 22:09:32
|
|
|
inteli kaardiga kui mäletan õigesti.
proovisin ka välise monitoriga, ei midagi, kas selle jaoks ei ole enne vaja midagi biosist sättida muidu?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rimbauld
HV kasutaja
liitunud: 03.08.2010
|
30.07.2012 12:07:19
ibm 701c |
|
|
Omab äkki keegi ibm 701c-d? Paari õlle eest tahaks elusat isendit näha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
30.07.2012 17:48:03
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Fn+F7 vajuta, et valida videoväljund. |
Tänud vastamast, aga ei jõudnudki seda proovida.
paar päeva seisis läpakas riiulis juhe väljas.
täna mõtsin et proovin käima panna, ei läind, noh, doh, aku tühi.
panin juhtme taha, ja tööle, hops pilt ees,,,
awkward
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
30.07.2012 21:40:57
Re: ibm 701c |
|
|
| Rimbauld kirjutas: |
Omab äkki keegi ibm 701c-d? Paari õlle eest tahaks elusat isendit näha  |
Paneme siis ikka video ka juurde, et tegu ei ole teps mitte tavalise Thinkpadiga!
http://www.youtube.com/watch?v=kj1OAGmGLl4
See klaver on ikka tõsine insenerisaavutus. Ja aasta oli siis 1995... Ulme.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rimbauld
HV kasutaja
liitunud: 03.08.2010
|
30.07.2012 22:53:55
Re: ibm 701c |
|
|
maailm oleks parem koht, kui kõigil läpakatel oleks selline klaviatuur
| pinTero kirjutas: |
| Rimbauld kirjutas: |
Omab äkki keegi ibm 701c-d? Paari õlle eest tahaks elusat isendit näha  |
Paneme siis ikka video ka juurde, et tegu ei ole teps mitte tavalise Thinkpadiga!
http://www.youtube.com/watch?v=kj1OAGmGLl4
See klaver on ikka tõsine insenerisaavutus. Ja aasta oli siis 1995... Ulme. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
31.07.2012 01:13:48
|
|
|
Oskab keegi soovitada mõnd ThinkPad'le spetsialiseerunud töökoda/poodi, kust võiks leida:
* "Keyboard Bezel" T60 jaoks(42R9996)
* "PalmRest" sõrmejäljelugejaga T60 jaoks(26R9376)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rimbauld
HV kasutaja
liitunud: 03.08.2010
|
31.07.2012 07:53:18
|
|
|
Pane HV ärifoorumisse ostukuulutus Või on kindlasti arvet vaja?
| mightythor kirjutas: |
Oskab keegi soovitada mõnd ThinkPad'le spetsialiseerunud töökoda/poodi, kust võiks leida:
* "Keyboard Bezel" T60 jaoks(42R9996)
* "PalmRest" sõrmejäljelugejaga T60 jaoks(26R9376) |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
31.07.2012 09:37:36
|
|
|
| Rimbauld kirjutas: |
Pane HV ärifoorumisse ostukuulutus Või on kindlasti arvet vaja?
| mightythor kirjutas: |
Oskab keegi soovitada mõnd ThinkPad'le spetsialiseerunud töökoda/poodi, kust võiks leida:
* "Keyboard Bezel" T60 jaoks(42R9996)
* "PalmRest" sõrmejäljelugejaga T60 jaoks(26R9376) |
|
Ei ole kindlasti arvet vaja. Lihtsalt mugavam oleks kui saaks kõik jupid ühest kohast pealegi pole mul selliste suhteliselt spetsiifiliste detailide leidmisesse HV ostufoorumi kaudu usku Eeldaks, et kellelgi oleks näiteks emaplaadirikkega T60 üle, mida ta oskab ja tahab sedasi tükkideks võtta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
31.07.2012 18:30:23
|
|
|
| Button kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Fn+F7 vajuta, et valida videoväljund. |
Tänud vastamast, aga ei jõudnudki seda proovida.
paar päeva seisis läpakas riiulis juhe väljas.
täna mõtsin et proovin käima panna, ei läind, noh, doh, aku tühi.
panin juhtme taha, ja tööle, hops pilt ees,,,
awkward |
gahh, nüüd jälle ei tule pilti ette,
miski hibernate teema ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
01.08.2012 15:27:19
|
|
|
| mightythor kirjutas: |
| Rimbauld kirjutas: |
Pane HV ärifoorumisse ostukuulutus Või on kindlasti arvet vaja?
| mightythor kirjutas: |
Oskab keegi soovitada mõnd ThinkPad'le spetsialiseerunud töökoda/poodi, kust võiks leida:
* "Keyboard Bezel" T60 jaoks(42R9996)
* "PalmRest" sõrmejäljelugejaga T60 jaoks(26R9376) |
|
Ei ole kindlasti arvet vaja. Lihtsalt mugavam oleks kui saaks kõik jupid ühest kohast pealegi pole mul selliste suhteliselt spetsiifiliste detailide leidmisesse HV ostufoorumi kaudu usku Eeldaks, et kellelgi oleks näiteks emaplaadirikkega T60 üle, mida ta oskab ja tahab sedasi tükkideks võtta. |
ebay.com
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.08.2012 20:08:13
|
|
|
| Button kirjutas: |
| Button kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Fn+F7 vajuta, et valida videoväljund. |
Tänud vastamast, aga ei jõudnudki seda proovida.
paar päeva seisis läpakas riiulis juhe väljas.
täna mõtsin et proovin käima panna, ei läind, noh, doh, aku tühi.
panin juhtme taha, ja tööle, hops pilt ees,,,
awkward |
gahh, nüüd jälle ei tule pilti ette,
miski hibernate teema ? |
Vaevalt. Video nähtavasti pekkis.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
03.08.2012 19:34:47
T60 ja autocad 2011 |
|
|
| Prose on T 5600 1,83GHZ;2GB RAM;Win 7 x32, kõik on 5a.vanuse arvuti kohta OK.Autocad-is aga hakkab kuidagi venitama,hiir kuidagi loivab ja ei ole täpne.Probleem nii touchpad-iga kui logitech G5 närilisega.Kas kellelgi on sama probleemi olnud? Autocadis viga ei ole,samuti win7-es sest peale uusinstalli hakkas ka sama jama.Järsku tõesti prose nõrk? Dell M90-s ka 2007a. arvuti T7600 porsega seda probleemi ei ole.Kodust väljas vaja tööd teha ja thinkpad on siis enamasti kaasas.Töötegemine aga vaevaline.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vahelduvool
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2006
|
04.08.2012 09:48:55
|
|
|
| Kui ma õieti mäletan, siis on seda probleemi selles teemas lapatud korra.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
06.08.2012 08:38:39
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Power Manageris on määratud, et Maximum Performance? Kui mingi Power Source Optimized või Balanced on, siis see võib küll sellist anomaaliat põhjustada. |
Ikka max. performance.Tundub,et tuleb clean install teha ja XP SP-3 peale panna,sest ükski asi pole siiani aidanud.Kui oli arvuti originaal win vista x32 oli ka sama probleem.Arvuti on sellest ajast kui vista alles välja tuli.Kärbitud XP SP3 võtab kordades vähem ressurssi kui win7 ja siis loodetavalt töötab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|