Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 80, 81, 82  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Maa Mees
HV Guru
Maa Mees

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 23:44:23 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Tere.
Kas LENOVO Gemplus ID- kaardilugeja jääb pesas(PCMCIA) sees olles sülearvuti X61 servast välja poole tolgendama?



Ei jää.Mahub korralikult ära icon_wink.gif



Maa Mees

_________________
Kõike saab korda teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 23:46:36 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Tere.
Kas LENOVO Gemplus ID- kaardilugeja jääb pesas(PCMCIA) sees olles sülearvuti X61 servast välja poole tolgendama?

Kui seda konkreetset lugeja mudelit vaja ei lähe, siis ei näe põhjust miks selle eest 61€ välja käia - saab ka poole odavamalt. Näiteks Omnikey 4040 või mõni muu PCMCIA pessa lugeja ärifoorumitest või eBay´st, sest PCMCIA on juba kaduv standard ja sellesse uut kallihinnalist lugejat osta ei ole eriti mõistlik.

Aga vastates küsimusele, siis see lugeja tõenäoliselt pesast väljapoole ei ulatu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 00:40:54 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt ei ulatu ükski sisemine ID-kaardi lugeja korpusest välja sellel mudelil. Müügifoorumist peaks leidma 5-10 EUR eest samasuguse PCMCIA ID-kaardi lugeja.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 14:32:42 vasta tsitaadiga

Endal on ka see 4040 ja tegelikult ulatub sealt kaardi sisestamise hõlbustamiseks mõeldud "alus" pesast välja küll. Pildi pealt on parem aru saada:
http://farm1.staticflickr.com/230/457481862_cfbd1b0df2_z.jpg

Samas, kui teha pildiotsing Omnikey 4040 kohta, siis osadel seda alust ei paista olevat.. Võibolla on siis erinevad mudelid liikvel.
Express-liidesega lugejal seda ka pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 14:59:26 vasta tsitaadiga

Kui häirib, võib selle plastikjubina sealt ära murda. Kaarte loeb ikkagi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 15:39:48 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
Express-liidesega lugejal seda ka pole.

Tegelikult Omnikey 4321-l oli selline päris pikalt. Mäletan, et üks selline "jubinaga" lugeja sattus mulle kätte juba 2007 suvel. Jubinaga variant kadus turult umbes 2011 ja lugejate kasutusmugavus langes sellest tulenevalt kolinal. Endal õnneks on veel jubinaga 4321, mida on mugav kasutada.

Jubinaga:


Ilma jubinata:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 19:07:49 vasta tsitaadiga

Hmm.. ilmselt siis 4040 uuemad modelid on ka ilma tolle jubinata. Samas ei sega see jubin ka midagi ja sisestada on tõesti mugavam - ei ole ohtu, et surkad kaardi kuhugi lugeja ja pesa vahele icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 20:35:28 vasta tsitaadiga

4040 ja muudel PCMCIA lugejatel ei tohiks jubina puudumine väga probleemiks olla kuni kaarti pilu avaus on suurem. 4321 uuemal mudelil on kaarti pilu sama kõrge kui ID kaart ise. Kogemused klientidega näitavad, et esimese korraga kippus kaart ikka minema mitte lugejasse vaid selle alla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 19:51:47 vasta tsitaadiga

Sain 12€ asja kätte, aga ei ole 4040 vaid Reflex 20 PCMCIA.
Metallist alumine äär on täpselt x61 äärega tasa.
Kahjuks selle Reflex 20 PCMCIA tööle saamisega ubuntus(mint 13 mate) on raskusi:
pccardctl ident
Socket 0:
  product info: "PSCR
", "SLB REFLEX 20
", "V2.0
", ""
  manfid: 0xffff, 0x0001


pkcs15-tool --list-certificates
No smart card readers found.

On keegi selle ubuntuga tööle saanud?
Eesmärk oli väike arvuti ID-kaardi toega seoses tööga ringi rändamiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 14.07.2012 10:24:33 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et uus T430s ei tulegi enam nvidia kiibiga ?

E: tundub, et ikka tuleb, huvitav, et lenovo lehel seda varianti ei näita, seal ainult inteliga icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 21:40:59 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Sain 12€ asja kätte, aga ei ole 4040 vaid Reflex 20 PCMCIA.
Metallist alumine äär on täpselt x61 äärega tasa.
Kahjuks selle Reflex 20 PCMCIA tööle saamisega ubuntus(mint 13 mate) on raskusi:
pccardctl ident
Socket 0:
  product info: "PSCR
", "SLB REFLEX 20
", "V2.0
", ""
  manfid: 0xffff, 0x0001


pkcs15-tool --list-certificates
No smart card readers found.

On keegi selle ubuntuga tööle saanud?
Eesmärk oli väike arvuti ID-kaardi toega seoses tööga ringi rändamiseks.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=474134&highlight=reflex
Suhteliselt halva diili said kahjuks icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 21:58:59 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Suhteliselt halva diili said kahjuks icon_neutral.gif

Seda kindlasti, rahast ei olegi kahju, aga töötav lahendus sai lubatud.
IMB mehed oleks ikka võinud uuema tüübi pesa sülearvutile paigaldada.
Saan lutsu visata, sest isegi windowsi masinistid ei taha seda kaarti.
Jääb veel Omnikey CardMan 4040 (PCMCIA) leidmise rõõm.
Rohkem PCMCIA pessa käivaid ei olnud toetavate kaardilugejate nimekirjas.

Profiilimasinal Omnikey CardMan 4321 (ExpressCard54) sees ja eriti mugav lahendus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 10:32:14 vasta tsitaadiga

Keegi on t430s-ile ise ssd-d paigaldanud? Ei ACHI ega compability modes w7 installikas teda ära ei tunne. Samas, kui minna browsega sinna sobivat driverit otsima siis on C-ketas olemas. Endal on juhe nats koos..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.07.2012 10:50:50 vasta tsitaadiga

[lauri] kirjutas:
Keegi on t430s-ile ise ssd-d paigaldanud? Ei ACHI ega compability modes w7 installikas teda ära ei tunne. Samas, kui minna browsega sinna sobivat driverit otsima siis on C-ketas olemas. Endal on juhe nats koos..


Tegu on uue kettaga?
Clean all ja käsitsi CMDs uus partitsioon luua.
SSDga tihti sama lugu olnud, et installil ära ei tunta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2012 21:18:15 vasta tsitaadiga

T43 hakkab näiteks mängides akut sööma ja kui selle ära söönud siis phm masin kinni. Kas asi võib toites olla, see ei suuda ära toita...enam ?
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2012 21:19:38 vasta tsitaadiga

Tbit, jah. See on tüüpiline nõrga toite probleem.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 24.07.2012 14:02:40 vasta tsitaadiga

Kuidas x61 on? Plaan oma pavilion ära vahetada selle vastu. X61 mingeid tüüpvigasid ka on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 14:07:34 vasta tsitaadiga

germo123 kirjutas:
Kuidas x61 on? Plaan oma pavilion ära vahetada selle vastu. X61 mingeid tüüpvigasid ka on?

Blacklight bleedi üle kaevatakse, aga midagi tõsist pole nagu kuulnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 24.07.2012 15:01:08 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
germo123 kirjutas:
Kuidas x61 on? Plaan oma pavilion ära vahetada selle vastu. X61 mingeid tüüpvigasid ka on?

Blacklight bleedi üle kaevatakse, aga midagi tõsist pole nagu kuulnud.

to pole väga hullu? või segab kasutamist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 15:23:48 vasta tsitaadiga

kas see segaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 17:38:17 vasta tsitaadiga

Mu käest on läbi käinud kümneid ja kümneid enamvähem igapäevaselt ringitassitud 3-4a vanu X61s´e ning enamusel neist on displei väga OK. Muidugi X61s asemel soovitaks pigem veidi juurde leida ja näiteks X200s muretseda kuna X61s-i 1024x768 resolutsioon on ikka täielik lukuauk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 24.07.2012 18:05:43 vasta tsitaadiga

Praegu silma all just 1024*768 resoga masin, X61, kas on tõesti nii hull see ekraan?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 24.07.2012 18:11:36 vasta tsitaadiga

germo123 kirjutas:
Praegu silma all just 1024*768 resoga masin, X61, kas on tõesti nii hull see ekraan?
Kui sul see silme ees mida sa siis veel küsid icon_question.gif icon_rolleyes.gif icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 24.07.2012 18:14:59 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
germo123 kirjutas:
Praegu silma all just 1024*768 resoga masin, X61, kas on tõesti nii hull see ekraan?
Kui sul see silme ees mida sa siis veel küsid icon_question.gif icon_rolleyes.gif icon_question.gif

vabandust, seletasin valesti, plaan osta sellise resoga masin icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 18:35:28 vasta tsitaadiga

Suhteliselt jama resolutsioon. Tänapäeval võiks see kõrgem olla. Eriti, kui foorumites ringi liigud.
Palju sul eelarve on? Võib-olla tuleb X200 tõesti mõttekam nii resolutsiooni kui ka võimsuse poolest.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 24.07.2012 18:36:20 vasta tsitaadiga

ma arvn, et võtan siis pigem korraliku t61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 18:49:43 vasta tsitaadiga

No neid on ka samasuguse resolutsiooniga. Seega peaksid mingit 1440x... isendeid vaatama.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 24.07.2012 18:53:29 vasta tsitaadiga

t61 suurema resoga thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2012 19:08:04 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Tbit, jah. See on tüüpiline nõrga toite probleem.
Hmm, vaatan toide 16v 3.36A.
Kas tegu õige toitega, on neid erinevaid või siiski toide on lahjemaks läinud ajaga ? Ati videoga masin.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 20:13:41 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Tbit, jah. See on tüüpiline nõrga toite probleem.
Hmm, vaatan toide 16v 3.36A.
Kas tegu õige toitega, on neid erinevaid või siiski toide on lahjemaks läinud ajaga ? Ati videoga masin.
See on X seeria toitekas.
T4* tahab 72W (16V 4,5A) isendit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2012 20:56:55 vasta tsitaadiga

Kas arvuti tegelikult ka sul niipalju Watte ära sööb on iseasi. Toited pole kunagi ka 100% efektiivsusega. See 53W toide annab ehk 47-48W välja.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2012 21:24:22 vasta tsitaadiga

Kiire test näitas, et niisama desktop cirka 35W ja mängu aeg 70-75W. Kuida see toide siukest powerit samas võtab icon_razz.gif...
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 21:14:08 vasta tsitaadiga

Hellou.
viimasel ajal olen märganud et arvutit üless äratades võtab ekraanil mõned sekundid kauem pildi ette võtmine.
nüüd paar päeva seisis, ja ei võta enam üldse pilti ette,

st.arvuti ise läheb tööle, aga monitoril ei tule isegi natukestki pilti ette ?,

T61 siis täpsemalt.
kusjuures proovisin ka nn klaviatuuri valgustust (see lambike monitori kohal), see ka ei läind tööle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maa Mees
HV Guru
Maa Mees

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 21:49:58 vasta tsitaadiga

nVidia graafikaga?

Kas välise monitoriga proovisid?

Maa Mees

_________________
Kõike saab korda teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2012 22:09:32 vasta tsitaadiga

inteli kaardiga kui mäletan õigesti.
proovisin ka välise monitoriga, ei midagi, kas selle jaoks ei ole enne vaja midagi biosist sättida muidu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2012 22:58:44 vasta tsitaadiga

Fn+F7 vajuta, et valida videoväljund.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rimbauld
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 12:07:19 ibm 701c vasta tsitaadiga

Omab äkki keegi ibm 701c-d? Paari õlle eest tahaks elusat isendit näha icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 17:48:03 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Fn+F7 vajuta, et valida videoväljund.


Tänud vastamast, aga ei jõudnudki seda proovida.

paar päeva seisis läpakas riiulis juhe väljas.
täna mõtsin et proovin käima panna, ei läind, noh, doh, aku tühi.
panin juhtme taha, ja tööle, hops pilt ees,,,

awkward
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 21:40:57 Re: ibm 701c vasta tsitaadiga

Rimbauld kirjutas:
Omab äkki keegi ibm 701c-d? Paari õlle eest tahaks elusat isendit näha icon_smile.gif

Paneme siis ikka video ka juurde, et tegu ei ole teps mitte tavalise Thinkpadiga! icon_biggrin.gif
http://www.youtube.com/watch?v=kj1OAGmGLl4

See klaver on ikka tõsine insenerisaavutus. Ja aasta oli siis 1995... Ulme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rimbauld
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 22:53:55 Re: ibm 701c vasta tsitaadiga

maailm oleks parem koht, kui kõigil läpakatel oleks selline klaviatuur
pinTero kirjutas:
Rimbauld kirjutas:
Omab äkki keegi ibm 701c-d? Paari õlle eest tahaks elusat isendit näha icon_smile.gif

Paneme siis ikka video ka juurde, et tegu ei ole teps mitte tavalise Thinkpadiga! icon_biggrin.gif
http://www.youtube.com/watch?v=kj1OAGmGLl4

See klaver on ikka tõsine insenerisaavutus. Ja aasta oli siis 1995... Ulme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 31.07.2012 01:13:48 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada mõnd ThinkPad'le spetsialiseerunud töökoda/poodi, kust võiks leida:

* "Keyboard Bezel" T60 jaoks(42R9996)
* "PalmRest" sõrmejäljelugejaga T60 jaoks(26R9376)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rimbauld
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 07:53:18 vasta tsitaadiga

Pane HV ärifoorumisse ostukuulutus icon_smile.gif Või on kindlasti arvet vaja?
mightythor kirjutas:
Oskab keegi soovitada mõnd ThinkPad'le spetsialiseerunud töökoda/poodi, kust võiks leida:

* "Keyboard Bezel" T60 jaoks(42R9996)
* "PalmRest" sõrmejäljelugejaga T60 jaoks(26R9376)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 31.07.2012 09:37:36 vasta tsitaadiga

Rimbauld kirjutas:
Pane HV ärifoorumisse ostukuulutus icon_smile.gif Või on kindlasti arvet vaja?
mightythor kirjutas:
Oskab keegi soovitada mõnd ThinkPad'le spetsialiseerunud töökoda/poodi, kust võiks leida:

* "Keyboard Bezel" T60 jaoks(42R9996)
* "PalmRest" sõrmejäljelugejaga T60 jaoks(26R9376)


Ei ole kindlasti arvet vaja. Lihtsalt mugavam oleks kui saaks kõik jupid ühest kohast pealegi pole mul selliste suhteliselt spetsiifiliste detailide leidmisesse HV ostufoorumi kaudu usku icon_smile.gif Eeldaks, et kellelgi oleks näiteks emaplaadirikkega T60 üle, mida ta oskab ja tahab sedasi tükkideks võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 18:30:23 vasta tsitaadiga

Button kirjutas:
Betamax kirjutas:
Fn+F7 vajuta, et valida videoväljund.


Tänud vastamast, aga ei jõudnudki seda proovida.

paar päeva seisis läpakas riiulis juhe väljas.
täna mõtsin et proovin käima panna, ei läind, noh, doh, aku tühi.
panin juhtme taha, ja tööle, hops pilt ees,,,

awkward

gahh, nüüd jälle ei tule pilti ette,
miski hibernate teema ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 15:27:19 vasta tsitaadiga

mightythor kirjutas:
Rimbauld kirjutas:
Pane HV ärifoorumisse ostukuulutus icon_smile.gif Või on kindlasti arvet vaja?
mightythor kirjutas:
Oskab keegi soovitada mõnd ThinkPad'le spetsialiseerunud töökoda/poodi, kust võiks leida:

* "Keyboard Bezel" T60 jaoks(42R9996)
* "PalmRest" sõrmejäljelugejaga T60 jaoks(26R9376)


Ei ole kindlasti arvet vaja. Lihtsalt mugavam oleks kui saaks kõik jupid ühest kohast pealegi pole mul selliste suhteliselt spetsiifiliste detailide leidmisesse HV ostufoorumi kaudu usku icon_smile.gif Eeldaks, et kellelgi oleks näiteks emaplaadirikkega T60 üle, mida ta oskab ja tahab sedasi tükkideks võtta.


ebay.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 20:08:13 vasta tsitaadiga

Button kirjutas:
Button kirjutas:
Betamax kirjutas:
Fn+F7 vajuta, et valida videoväljund.


Tänud vastamast, aga ei jõudnudki seda proovida.

paar päeva seisis läpakas riiulis juhe väljas.
täna mõtsin et proovin käima panna, ei läind, noh, doh, aku tühi.
panin juhtme taha, ja tööle, hops pilt ees,,,

awkward

gahh, nüüd jälle ei tule pilti ette,
miski hibernate teema ?

Vaevalt. Video nähtavasti pekkis.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 03.08.2012 19:34:47 T60 ja autocad 2011 vasta tsitaadiga

Prose on T 5600 1,83GHZ;2GB RAM;Win 7 x32, kõik on 5a.vanuse arvuti kohta OK.Autocad-is aga hakkab kuidagi venitama,hiir kuidagi loivab ja ei ole täpne.Probleem nii touchpad-iga kui logitech G5 närilisega.Kas kellelgi on sama probleemi olnud? Autocadis viga ei ole,samuti win7-es sest peale uusinstalli hakkas ka sama jama.Järsku tõesti prose nõrk? Dell M90-s ka 2007a. arvuti T7600 porsega seda probleemi ei ole.Kodust väljas vaja tööd teha ja thinkpad on siis enamasti kaasas.Töötegemine aga vaevaline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 21:57:45 vasta tsitaadiga

Power Manageris on määratud, et Maximum Performance? Kui mingi Power Source Optimized või Balanced on, siis see võib küll sellist anomaaliat põhjustada.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 09:48:55 vasta tsitaadiga

Kui ma õieti mäletan, siis on seda probleemi selles teemas lapatud korra.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 06.08.2012 08:38:39 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Power Manageris on määratud, et Maximum Performance? Kui mingi Power Source Optimized või Balanced on, siis see võib küll sellist anomaaliat põhjustada.


Ikka max. performance.Tundub,et tuleb clean install teha ja XP SP-3 peale panna,sest ükski asi pole siiani aidanud.Kui oli arvuti originaal win vista x32 oli ka sama probleem.Arvuti on sellest ajast kui vista alles välja tuli.Kärbitud XP SP3 võtab kordades vähem ressurssi kui win7 ja siis loodetavalt töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 80, 81, 82  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.