Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Kas tulevane iPhone 5 näeb tõesti välja nii igav? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 17:49:28 Kas tulevane iPhone 5 näeb tõesti välja nii igav? vasta tsitaadiga


Businessinsider on postitanud artikli koos pildiga võimalikust tulevasest Apple iPhone 5 nutitelefonist. See olevat liiga sarnane iPhone 4S-le, mis omakorda oli sarnane iPhone 4-ga. Välimust ja ekraani suurust võrreldes Samsung Galaxy S III-ga tekib küsimus, kas Apple areng on seisma jäänud või jäämas? Paljud Apple toodete kasutajad on seni just nii toodetele kui Apple "ökosüsteemile" (App Store jne.) truuks jäänud, aga kas trend võib pöörduda teiste tootjate kasuks, kui riistvara enam nii kiiresti järgi ei jõua?

Loe edasi Businessinsider-ist.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EJohn
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2001




sõnum 30.07.2012 17:52:16 vasta tsitaadiga

siuke ikka võiks tulla


Link
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 18:02:01 vasta tsitaadiga

Nii revolutsiooniline disain icon_eek.gif
Siin veel pilte:
http://www.gsmarena.com/more_photos_of_the_alleged_next_generation_iphone_emerge-news-4576.php

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 30.07.2012 18:02:51 vasta tsitaadiga

Tanel, aga ehk on eesmärk jätkata kohtulahinguid Samsungiga icon_wink.gif selleks see sarnasus icon_wink.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 18:04:15 vasta tsitaadiga

braien334, Porsche
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 18:06:02 vasta tsitaadiga

Kahtlemata piece of engineering, aga kas sellest piisab?

Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 18:06:07 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Nojh, 911 on algusest saadik pmst. samasuguseks jäänud, paar väikest erinevust.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 18:28:05 vasta tsitaadiga

braien334, ja ikka inimesed ostavad
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 18:33:58 vasta tsitaadiga

Apple on iphonega ikka järjekordse revolutsiooni eel thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 18:55:34 vasta tsitaadiga

iphone 4 oli nagu edasiminek disaini poolelt vist... aga... muidu jätab mind nii külmaks, sest olen nüüd nädalajagu juba õnnelik s3'e kasutaja icon_smile.gif
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 19:25:34 vasta tsitaadiga

EJohn kirjutas:
siuke ikka võiks tulla

Spoiler Spoiler Spoiler
Sellist ostaks isegi thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 19:55:16 vasta tsitaadiga

Apple patents minimalism and round corners

icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 30.07.2012 22:50:15 vasta tsitaadiga

Forgotten kirjutas:
Apple patents minimalism and round corners

icon_lol.gif


Mismoodi sellist asja patenteerida saab? Kas autol saab ka uksed patenteerida ja mitte keegi ei tohi autole uksi enam teha? Väga imelik maailm ... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 30.07.2012 23:11:14 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Kas autol saab ka uksed patenteerida ja mitte keegi ei tohi autole uksi enam teha?


Vaatame seda küsimust nii - kõik (teised) võivad autole uksi teha juhul kui maksavad selle eest patendiomanikule. Iseasi aga on see kas keegi küsib patenteeritud autoukse eest tasu või mitte.
Eestlased ju patendeerisid istepaku (tavalise puupaku) ära, see nagu ei tekita kellegis erilisi süümekaid kui kodus sellist teeb ja/või kasutab, niisamuti ei tekkinud ilmselt süümekaid ka patendeerijal endal... icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IcemanXIII
HV kasutaja
IcemanXIII

liitunud: 16.12.2001




sõnum 31.07.2012 09:39:14 vasta tsitaadiga

Steve on ju jumal

ja iphone on juba ideaalse disainiga
http://en.rian.ru/images/17109/17/171091707.jpg



,not
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 31.07.2012 09:42:00 vasta tsitaadiga

Steve is dead. Innovation is dead. Apple is dead.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.07.2012 09:58:54 vasta tsitaadiga

Eks Apple ümber selline Neverending Nõiaring möllabki. Apple peab omalt poolt kõvasti patentima, et siis saadud rahadega kinni maksta afäärid, kus ise teiste patente loata kasutatakse.

Väike Siri keiss, kus Aple rahadega plaanib üks Taiwani ülikool hästi elama hakata. icon_razz1.gif
Taiwani riiklik Cheng Kungi ülikool kaebas Apple’i kohtusse kõnetuvastustehnoloogiat puudutavate patentide loata kasutamise tõttu.
Taiwani ülikool andis Apple’i kohtusse
http://www.e24.ee/923362/com/taiwani-ulikool-andis-apple-i-kohtusse/
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 10:00:17 vasta tsitaadiga

link :: Uut iPhone'i esitletakse 12. septembril

Veel kõlakaid. Eks saab näha, kahju kui Apple hakkab ka labidaid tegema.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 31.07.2012 10:10:57 vasta tsitaadiga

Paljudele oli suur pettumus juba 4s.
Loodeti saada Iphone 5 mudelit, aga ei tulnud.
Preaguse kõlakate järgi on see Iphone 5 ikkagi suht mage.
Aga eks nad üllatavad kindlasti millegagi, nagu alati thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 10:12:19 vasta tsitaadiga

Mais, Eks nad üllatavad millegi innovaatilisega, bluetooth file transfer, või mass-storage usb kaudu näiteks, siis reklaamivad kui innovaatiline on ka kuidas see nüüd maailma muudab.
Kuid jah, uus pistik mobiilil juba piisavalt innovaatiline, nüüd peavad inimesed kõik uued juhtmed ja seadmed ostma, iPhone jaoks mõeldud dockid näiteks.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?


viimati muutis Braien 31.07.2012 10:13:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.07.2012 10:21:07 vasta tsitaadiga

Mais: Kõlakad käivad, et LTE tugi pidavat tulema. Iseasi muidugi, kas see LTE töötab järjekordselt ainult USA-s ja ainult Verizoni ning AT&T võrkudes või töötab seekord suvalises kohas maailmas.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 14:31:47 vasta tsitaadiga

Suuruse kohta, ma ei ütleks, et suurem=parem või vastupidi.

Aga mis reaalselt "maagiana" tutvustatavad uuendused siis tulemas on? 19-pin connector ja headphone jack all, in-cell tehnoloogia display, veidi parandatud prose? Veel mingeid kõlakaid?

Iseenesest, kui need pildid nüüd ka tõeks saavad, siis too klaasist kaane ära kaotamine on imo küll +. Võibolla visuaalselt on tore, aga ma ei kujuta küll ette et selline asi igapäevaselt mingit eelist pakub.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 31.07.2012 15:40:56 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, tundub mõttetu uus mänguasi olevat. Kes lubada saab ja fännboi on, see kindlasti ostab.
Steve on surnud ja aetakse veel võimalikult palju klotsi kokku ? Kardetatakse või ennustatakse Apple langust ehk firmasiseselt.. Karismaatiline frontman on kadunud ja asendust ei ole võimalik kuskilt leida.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.07.2012 15:54:31 vasta tsitaadiga

Pigem üritatakse turgu leida nende hulgast, kes odavamat, vähemläikivate toodete fännid on. Ja sellisel turul on tal kindlasti minekut ja müügiedu saadab.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 16:27:05 vasta tsitaadiga

Ärge muretsege, küll Apple oma tulihingelistele järgijatele mingi "revolutsioonilise" funktsiooni pähe määrib. iSheep'idel käed juba värisevad, kui oma Apple'i altarile uue küünla süütavad. Aga kui see on iPhone 5, siis disain on küll pettumus, 4S kindlasti kenam.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hitimees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 31.07.2012 16:57:11 vasta tsitaadiga

mhm mhm iphone microSD'ga icon_biggrin.gif
Huvitav mis androidi see pildil oleva hIphone jooksutab ?
kui mälu ei peta siis ainuke apple vidin mis enen wwdc läbi on imbunud oli 4 ? see oli ilmselt ka puhas pr õuna poolt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 16:57:30 vasta tsitaadiga

microSD...yeah right

Isegi kui hala ja häda pärast välja kuulutamist on, siis müüginumbrid löövad nagunii rekordeid jälle, müstiline värk icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hitimees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 31.07.2012 17:09:51 vasta tsitaadiga

hädaldajat on foorumimehed, blogijad, ajakirjanikud ja mõni veel. muud maailma lihtsalt ei huvita ja kasutatakse tooteid.
jmuule maailmale ma pahaks ei pane, krt. kuda ei tea kui priima S3 on. saad ise oma käpa järgi tjuunida, linuxit scratsist ehitada, wini registrist käppida ning i7 prose 2x kiiremaks kellata.


viimati muutis hitimees 31.07.2012 17:13:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 17:11:20 vasta tsitaadiga

hitimees kirjutas:
hädaldajat on foorumimehed, blogijad, ajakirjanikud ja mõni veel. muud maailma lihtsalt ei huvita ja kasutatakse tooteid.


Androidi on ju algusest saati "iPhone killeriks" üritatud tituleerida... aga ei õnnestu.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 17:18:30 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
hitimees kirjutas:
hädaldajat on foorumimehed, blogijad, ajakirjanikud ja mõni veel. muud maailma lihtsalt ei huvita ja kasutatakse tooteid.


Androidi on ju algusest saati "iPhone killeriks" üritatud tituleerida... aga ei õnnestu.

palun seleta lahti mõiste "iphone killer", mida android peab siis tegema, et sellist tiitlit pälvida.
Üldiselt kipun arvama, et midagi uut ja erilist Iphone 5 küll ei too.
Aga need kes ostavad, ostavad niikuinii.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 17:20:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga need kes ostavad, ostavad niikuinii.

Just, need kes ostavad, need tahavadki seadet mis toimib ideaalselt igas olukorras. Ilma üleliigse seadistamise muu vajaduseta.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 17:22:17 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab miskit uuemast tehnoloogiast, millega saab praktiliselt iga telefoni veekindlaks teha?
Ehk siis juba tehases immutatakse mainboard mingist vedelikust läbi.
Kuskilt kunagi käis uudis läbi, et Apple pidavat seda uurima - tea kas äkki mõni tulevane iPhone seda pakub? icon_razz.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 31.07.2012 17:25:27 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kas keegi teab miskit uuemast tehnoloogiast, millega saab praktiliselt iga telefoni veekindlaks teha?
Ehk siis juba tehases immutatakse mainboard mingist vedelikust läbi.
Kuskilt kunagi käis uudis läbi, et Apple pidavat seda uurima - tea kas äkki mõni tulevane iPhone seda pakub? icon_razz.gif


mingeid videosid olen näinud, kus saad omal telefoni nö üle sprayda sellega ja siis on veekindel, aga miski ajaga asi "kulub ära." Muidugi selline võimas veekindel telefon tulevikus HTC või samsa poolt oleks huvitav asi mida võiks omada icon_smile.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.07.2012 17:25:48 vasta tsitaadiga

Ega Applel müügi probleeme niiväga polegi, kuna tema s6brad on AT&T ja Verizon oma 400-500 miljoni kliendiga. Eks m6ned miljonid ikka ostavad ainult neis kahes v6rgus.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 17:29:17 vasta tsitaadiga

Praegusel hetkel on juba iPhone 4s natuke kehvasti tarne probleemid...
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 17:30:49 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tsitaat:

Aga need kes ostavad, ostavad niikuinii.

Just, need kes ostavad, need tahavadki seadet mis toimib ideaalselt igas olukorras. Ilma üleliigse seadistamise muu vajaduseta.

Ei tee paha kui seletad selle iphone killeri mõiste ka lahti icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 17:31:15 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kas keegi teab miskit uuemast tehnoloogiast, millega saab praktiliselt iga telefoni veekindlaks teha?
Ehk siis juba tehases immutatakse mainboard mingist vedelikust läbi.
Kuskilt kunagi käis uudis läbi, et Apple pidavat seda uurima - tea kas äkki mõni tulevane iPhone seda pakub? icon_razz.gif


http://www.wired.com/gadgetlab/2012/01/nano-coating-could-make-all-gadgets-waterproof/


tsitaat:

iphone killeri mõiste

Kui sa oled nii saamatu ja ei ole aastate jooksul seda sõnapaari kohanud, siis siin on sulle google-fu

tsitaat:
As a minimum, in order to be considered as a iPhone Killer, the phone must have a large touchscreen. And provide something unique that’s not found in an iPhone, whether it’s GPS, higher data rate, vibration feedback, video recording, HD video, higher resolution camera, etc.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.


viimati muutis Sold OUT 31.07.2012 17:32:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 17:32:23 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tsitaat:

Aga need kes ostavad, ostavad niikuinii.

Just, need kes ostavad, need tahavadki seadet mis toimib ideaalselt igas olukorras. Ilma üleliigse seadistamise muu vajaduseta.


Androidi ei pea seadistama, sellesk on antud VÕIMALUS

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 17:33:14 vasta tsitaadiga

Leidsin HV uudise icon_arrow.gif Video: Nanotöötlus muudab nutitelefoni veekindlaks

tsitaat:

Uus toode katab elektroonikaseadmed nii seest kui väljast juuksekarvast õhema läbipaistva vett tõrjuva kihiga. Kaasaskantavad elektroonikaseadmed on tänapäeval sama levinud kui vesi, millega kokkupuutumine võib nad hävitada. California ettevõte Liquipel on mõistnud inimeste muret oma taskuelektroonika pärast ning loonud nutitelefonide veesurma vältimiseks nutika nanotehnilise lahenduse, kattes seadmed vett tõrjuva materjaliga.

Ettevõttega sama nime kandev toode katab seadme nii seest kui väljast juuksekarvast õhema läbipaistva kihiga, mis tõrjub vee pärlitaoliste piiskadena seadme muidu niiskuskartlikelt elementidelt.
Ettevõtte väitel ei juhtu hoolikalt Liquipeliga töödeldud nutitelefoniga midagi ka üleni vette sattudes. Selle tõestuseks võib juuresoleval videol näha, kuidas Liquipeliga töödeldud iPhone 4S ei lakka töötamast ka üleni vee all olles.

Ettevõte esitleb oma toodet sel nädalal Las Vegases toimuval olmeelektroonika messil, lootes saavutada kokkuleppeid suuremate elektroonikatootjatega, et need hakkaksid muutma seadmeid veekindlaks juba enne poelettidele jõudmist. Juba kasutuses oleva nutitelefoni veekindlaks muutmise hinnad algavad umbes 50 eurost.


Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.07.2012 19:30:12 vasta tsitaadiga

On näha, et AT&T ja Verizon valmistuvad juba praegu lahinguks icon_cool.gif , et kumb neist paremini uue iPhone 5 suurema arvu klientideni viia suudab. icon_razz1.gif

Ahead of iPhone 5, AT&T-Verizon battle heats up
http://news.cnet.com/8301-13579_3-57478709-37/ahead-of-iphone-5-at-t-verizon-battle-heats-up/

Ning on näha et Apple ise loodab vägagi suurele ja edukale müügiedule USA-s, vähemalt Verizoni võrgus.
Apple iPhone 5 Verizon can be a Perfect Combination
http://www.appleiphone5.net/apple-iphone-5-verizon-can-be-a-perfect-combination.html
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 22:03:39 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:

tsitaat:

iphone killeri mõiste

Kui sa oled nii saamatu ja ei ole aastate jooksul seda sõnapaari kohanud, siis siin on sulle google-fu

tsitaat:
As a minimum, in order to be considered as a iPhone Killer, the phone must have a large touchscreen. And provide something unique that’s not found in an iPhone, whether it’s GPS, higher data rate, vibration feedback, video recording, HD video, higher resolution camera, etc.


Jah, ma olen olnud saamatu, et pole viitsinud süveneda "killeri" defitsiooni.
Android oma seadmetega on ammu juba olnud "iphone killer" (lähtudes sinu googeldatud tsitaadist)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 22:13:16 vasta tsitaadiga

tiitise, sa ei ole vist androidi ja iphonet paralleelselt kasutanud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 23:14:37 vasta tsitaadiga

carlking, sinu enda toodud definitsiooni järgi on päris mitu iPhone killerit hetkel turul. Aga tundub, et va õunamärk annab ise juba sellise eelise, et ilma selleta telefonidel lihtsalt ei ole võimalik konkureerida. Kuigi riistavara võib parem olla ja OS vähemalt sama funktsionaalne.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 23:48:22 vasta tsitaadiga

Keegi paneb närimata õuna märgi peale ja ongi iphone killer valmis.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 00:04:13 vasta tsitaadiga

The_Boss, et siis põhimõtteliselt iphone killer on järgmine iPhone...kahjuks nii kipubki olema.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 01.08.2012 00:06:40 vasta tsitaadiga

Nutitelefon töötab ka ilma selle nutivärgita telefonina, aga nutivärk ilma ökosüsteemita ei tööta. Telefone võivad kõik teha, aga populaarset nutitelefoni ... hetkel on selles vallas näha ainult kolme tegijat - Google, Apple ja Amazon. Ülejäänud müüvad nädalakese ekraanitolle ja gigahertse ning siis peavad otsast peale hakkama, igale numbrile ühe juurde liites.
_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 00:09:41 vasta tsitaadiga

Naer saalist
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.08.2012 00:15:31 vasta tsitaadiga

margus1000: Muide Apple ise tunnistab, et isegi koostööpartneri Verizon võrgus ei lähe iPhonede müük sugugi nii hästi, kui seda on oodatud ning nüüd oodatakse läbimurret selle iPhone 5-ga.

Apple iPhone 5 Verizon is highly expected by Verizon customers. Based on a survey, about 74% of Verizon customers that are not using iPhone said that they willing to buy the new iPhone like Apple iPhone 5. When we compare Apple iPhone 5 vs iPhone 4S, then Apple iPhone 5 can be so much more tempting. If we feel confuse whether we should keep our iPhone 4S or buy the new Apple iPhone 5, it had better for us to consider the carrier price and features of Apple iPhone 5.

Apple iPhone 5 Verizon can be a Perfect Combination
http://www.appleiphone5.net/apple-iphone-5-verizon-can-be-a-perfect-combination.html
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 01.08.2012 00:25:21 vasta tsitaadiga

Sul on täiesti õigus. Ma isegi imestan, kuipalju nad suutsid neid vanu viimases kvartalis müüa, hoolimata kõigest sellest jutust mis uue ümber keerleb. Ja uue tulek sügisel on enam-vähem eeldatav. Ma arvan, et ei eksi, kui väidan, et S3 mõjutas S2 müüginumbreid samuti negatiivselt juba mõnedki kuud enne väljatulekut. Kui uus mudel on oodata, ega siis vana keegi enam niiväga ostma tõtta.

Aga naer tundub kuidagi pingutatud? Kas mõjub pime, tolmune ja kassipissi järgi haisev saal, kus kükitada tuleb?

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 00:26:04 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
The_Boss, et siis põhimõtteliselt iphone killer on järgmine iPhone...kahjuks nii kipubki olema.


Ja kui keegi õpiks lugema.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Kas tulevane iPhone 5 näeb tõesti välja nii igav? mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.