Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 20:55:52 vasta tsitaadiga

GMG - UFO: Aftermath tasuta ( veel järgmised ~17h)
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 18.07.2012 02:52:55 vasta tsitaadiga

Parim diil GTA seeriale (kahjuks london puudub). Steamis vaid 4.99£!!! Ise ostsin ära thumbs_up.gif NB! Diil lõpeb neljapäeva hommikul 6AM GMT!

Link diilile: http://store.steampowered.com/sub/4466/

Includes all the GTA games:
-Grand Theft Auto 1
-Grand Theft Auto 2
-Grand Theft Auto 3
-Grand Theft Auto 4
-Grand Theft Auto: SA
-Grand Theft Auto: VC
-Grand Theft Auto: EFLC

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 09:12:27 vasta tsitaadiga

Just Cause 2 on Steamis ainult viiekas ja DLCd teine kaks ja pool otsa. Tegu on parima sandbox laamendamismänguga ever, seega hop hop ostma!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 10:27:32 vasta tsitaadiga

Company of Heroes Complete Pack (3in1) - 6,23€ @ STEAM thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 10:43:18 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
http://www.greenmangaming.com/s/ee/en/pc/promo/hot-deals/

GMGs tuli talv icon_lol.gif

Huvitaval kombel pole neil aadressi valikus eestit, eritrea ja etioopia on aga meid pole.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 10:47:52 vasta tsitaadiga

sukelduja, ju siis ei tunnista meie riigi iseseisvust icon_smile.gif

Kes veel märganud pole, siis iga tasuta mänguga mida nad jagavad saab kaasa ka -20% kupongi, kui nüüd veel Trade-in väärtus lisada, siis saab mõne mängu päris odavalt või sootuks tasuta.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 11:18:04 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
sukelduja, ju siis ei tunnista meie riigi iseseisvust icon_smile.gif

Kes veel märganud pole, siis iga tasuta mänguga mida nad jagavad saab kaasa ka -20% kupongi, kui nüüd veel Trade-in väärtus lisada, siis saab mõne mängu päris odavalt või sootuks
tasuta.


Kui ma tread-innin mänge, kas siis need kaovad ära?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 11:24:49 vasta tsitaadiga

kasutaja01 kirjutas:
renhoelder kirjutas:
sukelduja, ju siis ei tunnista meie riigi iseseisvust icon_smile.gif

Kes veel märganud pole, siis iga tasuta mänguga mida nad jagavad saab kaasa ka -20% kupongi, kui nüüd veel Trade-in väärtus lisada, siis saab mõne mängu päris odavalt või sootuks
tasuta.


Kui ma tread-innin mänge, kas siis need kaovad ära?


No, jah, kui sa mängu trade'iks raha vastu ja siis mäng jääks alles oleks ju veidi kehv äri ju nende jaoks või mis?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 11:33:44 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
kasutaja01 kirjutas:
renhoelder kirjutas:
sukelduja, ju siis ei tunnista meie riigi iseseisvust icon_smile.gif

Kes veel märganud pole, siis iga tasuta mänguga mida nad jagavad saab kaasa ka -20% kupongi, kui nüüd veel Trade-in väärtus lisada, siis saab mõne mängu päris odavalt või sootuks
tasuta.


Kui ma tread-innin mänge, kas siis need kaovad ära?


No, jah, kui sa mängu trade'iks raha vastu ja siis mäng jääks alles oleks ju veidi kehv äri ju nende jaoks või mis?

Nojh, aga ega seegi teab mis hea äri pole kui kõigepealt jagavad tasuta mänge ja siis ostavad tagasi, et saaks uue mängu peaaegu tasuta icon_smile.gif


viimati muutis kasutaja01 18.07.2012 14:03:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 13:34:40 vasta tsitaadiga

kasutaja01, niikaua kui mina võidan sellest, ei ole põhjust kurta icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 14:04:45 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
kasutaja01, niikaua kui mina võidan sellest, ei ole põhjust kurta icon_smile.gif

Seda küll thumbs_up.gif . Võtsin FEAR 3-e ära. Pole teab mis unistuste mäng mulle, aga 94 sendi eest võib ju läbi mängida.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 15:29:47 vasta tsitaadiga

Niisiis

GMG Beyond Divinity - tasuta

GMG Kingdoms of Amalur - Reckoning £9.99 (Origin)

* aga kasutades näiteks tasuta mänguga kaasa olevat voucherit ( -20%) ja tagastades eelnevalt tasuta jagatud mänge on võimalik jällegi kas tasuta või päris kopikate eest saada
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 15:57:49 vasta tsitaadiga

tegu ainult mängude heade hindadega?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.07.2012 16:19:20 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
tegu ainult mängude heade hindadega?

Tarkvara » Arvutimängude foorum » Heade hindade teema

renhoelder kirjutas:
Niisiis

GMG Beyond Divinity - tasuta

GMG Kingdoms of Amalur - Reckoning £9.99 (Origin)

* aga kasutades näiteks tasuta mänguga kaasa olevat voucherit ( -20%) ja tagastades eelnevalt tasuta jagatud mänge on võimalik jällegi kas tasuta või päris kopikate eest saada
ei ole ma veel tasuta mänguga voucherit saanud
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 16:59:10 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
noxton kirjutas:
tegu ainult mängude heade hindadega?

Tarkvara » Arvutimängude foorum » Heade hindade teema

renhoelder kirjutas:
Niisiis

GMG Beyond Divinity - tasuta

GMG Kingdoms of Amalur - Reckoning £9.99 (Origin)

* aga kasutades näiteks tasuta mänguga kaasa olevat voucherit ( -20%) ja tagastades eelnevalt tasuta jagatud mänge on võimalik jällegi kas tasuta või päris kopikate eest saada
ei ole ma veel tasuta mänguga voucherit saanud

Vaata keys alla, seal on voucher ka.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 17:11:46 vasta tsitaadiga

libe, kae inboxi, pärast ostu peaks tulema kiri " Your order confirmation and activation instructions" ja pärast Activate Instructions on Vouchers.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.07.2012 18:41:21 vasta tsitaadiga

pole tulnud icon_confused.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 19:26:26 vasta tsitaadiga

libe, viimase mänguga pole mulle ka saabunud, aga kõik ülejäänud UFO, Hacker'i mängud tulid küll oma -20% kupongiga.

Frozenbyte Summer Seal

http://summerseal.com/

võimalus võita:

* Trine 2 CE - 75% kupong
* Shadowgrounds
* Trine - 75% kupong
* Trine 2 - 75% kupong
* Shadowgrounds Survivior

Võidu saad Steami võtme kujul
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 21:41:02 vasta tsitaadiga

http://www.gog.com/en/promo/the_witcher_series__gem__promo/
witcherid heade hindadega (ja drm vabalt)

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 22:13:13 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
libe, viimase mänguga pole mulle ka saabunud, aga kõik ülejäänud UFO, Hacker'i mängud tulid küll oma -20% kupongiga.

Frozenbyte Summer Seal

http://summerseal.com/

võimalus võita:

* Trine 2 CE - 75% kupong
* Shadowgrounds
* Trine - 75% kupong
* Trine 2 - 75% kupong
* Shadowgrounds Survivior

Võidu saad Steami võtme kujul


Shadowgrounds Surviviori sain icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 22:40:51 vasta tsitaadiga

Kes ees, see mees. Teavitage teisi kumma võtsite.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 22:41:18 vasta tsitaadiga

KI3GF-MMRIE-9AXN2 <- Kaksasin selle ära, tänud!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 22:43:54 vasta tsitaadiga

Võtsin viimase ja teine on ka juba võetud. Tänud beer_yum.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 13:06:42 vasta tsitaadiga

Simulaatorite ale
http://www.gamersgate.com/offers?aff=ggnews

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 13:35:17 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Simulaatorite ale
http://www.gamersgate.com/offers?aff=ggnews


KoA, Syndicate ja NFS: The Run on ka -50% (kuigi teoreetiliselt peaks GMG'st veidi odavamalt saama)

http://www.gamersgate.co.uk/games?prio=relevance&q=eajulypromo
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2012 20:47:17 vasta tsitaadiga

Arma 2 stiimis -40%: http://store.steampowered.com/sub/4639/
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 15:15:42 vasta tsitaadiga

Burnout Paradise ja NFS Hot Pursuit kaheksa taala eest: http://www.amazon.com/dp/B008N0AZSQ
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 18:14:35 vasta tsitaadiga

Kirjutaks nii palju lisaks, et viimased Steamis ei aktiveeru. Originis aga küll.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.07.2012 18:35:44 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif võtsin ka igaks juhuks ära
hea peale tööpäeva ennast lõdvaks lasta, töötavad puldiga ka hästi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 23:49:43 vasta tsitaadiga

Burnout Paradise julgen soovitada, vana mäng aga coop servusi isegi leiab veel icon_cool.gif
kas sellel bundlel on 2 keyd või 1? a la et ühel inimesel on ühte vaja ja teisel teist siis saab ära jagada sõbralikult, kes mille saab?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 23:55:58 vasta tsitaadiga

Juhuks kui keegi siiani pärast kõiki alesid veel seda mängu ei oma, siis GMG pakub Deus Ex: HR ~$7 eest, lisaks on veel kupongid ja trade-in'id millega hinda alla tuua. Steam võti.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 08:53:32 vasta tsitaadiga

Gamersgate ME3 -50% ehk £17.50
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 21:48:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas sellel bundlel on 2 keyd või 1? a la et ühel inimesel on ühte vaja ja teisel teist siis saab ära jagada sõbralikult, kes mille saab?

2 eraldi mängu, 2 eraldi võtit. Jaga kuidas tahad.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 26.07.2012 21:14:25 vasta tsitaadiga

Eraldi teemat ei vääri (vist) aga mainitud HV-s veel pole.

Starfarer.

Natuke Flow-d meenutav kosmiline arcade, alfastaadiumis kuid mängitav. Osa sisu veel valmis pole kuid lennata ja sõdida saab ning ka modijad on juba hulga mode valmis treinud.
http://fractalsoftworks.com/media/
Juuttuubis videosid lisaks.
Maksab 10 dollarit (euri) mille eest saab kõik tulevased buildid pluss mängu ise. Hinna ja kvaliteedi suhe on juba paigas.

_________________
Jumal annab, maksuamet võtab.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 08:44:43 vasta tsitaadiga

Kas leidub kedagi, kes on Amazonist kunagi Borderlandsi ostnud ning oleks huvitatud nelipaki ostmisest? 36$ per nägu peaks tulema.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 08:47:25 vasta tsitaadiga

GamersGate tulevased diilid:


The 24 hours only deals for this week includes:

Magicka series - Save 75% on Thursday
Majesty series - Save 75% on Friday
Europa Universalis series - Save 75% on Saturday
Mount & Blade series - Save 75% on Sunday

UPDATE: GamersGate's Kings Bounty The Legend -66% ehk €3.40
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik S
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2011




sõnum 30.07.2012 22:04:49 vasta tsitaadiga

Hacker Evolution Duality Steami võtmete jagamine (3653 tk) iga 5 minuti järel http://www.exosyphen.com/page_hacker-evolution.html 10. aastapäeva puhul. Tuleb kiirelt näpata, omal õnnestus kolmanda korraga icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 22:26:04 vasta tsitaadiga

Erik S kirjutas:
Hacker Evolution Duality Steami võtmete jagamine (3653 tk) iga 5 minuti järel http://www.exosyphen.com/page_hacker-evolution.html 10. aastapäeva puhul. Tuleb kiirelt näpata, omal õnnestus kolmanda korraga icon_smile.gif

Esimese korraga käes thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 22:27:59 vasta tsitaadiga

Proovisin ka seal algul (kohe esimesel päeval kui tuli), no siis oli ikka täiesti võimatu seda saada. Aga kui juba ~1500 key'd oli jagatud siis sain ise ka jaole (:
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 30.07.2012 22:32:31 vasta tsitaadiga

mul paar esimest korda ütles steam et duplicate key, nüüd väidab üldse et invalid keyd on icon_eek.gif
_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 22:33:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
If you receive a "duplicate/invalid key" error, it means somebody else redeemed the key before you. Whoever redeems the key first, gets the free copy
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 30.07.2012 22:37:01 vasta tsitaadiga

Minu paha, ei lugenud seda invalid key osa korralikult.
_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 22:39:13 vasta tsitaadiga

Üldiselt ~1 sekund (alates key avalikustamisest) on aega et key steami kasti saada ja next pressida.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 30.07.2012 22:41:28 vasta tsitaadiga

njah, ei viitsi seda peale passida, lihtsam on see 4 doltsi maksta ja teised tiitlid ka veel peale saada.
_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 22:49:28 vasta tsitaadiga

suht lihtne.

Paned hiire koodi algusesse paika, teise käega toksid F5, uus kood ilmub, kiirelt hiirega üle, ctrl+c, steami key aken ette, ctrl+v ja enter ning korras thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 22:49:42 vasta tsitaadiga

Mass Effect 3(Origin) ~18€

Kui millegipärast võtmesaidid ei kõlba.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 23:48:24 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
Mass Effect 3(Origin) ~18€

Kui millegipärast võtmesaidid ei kõlba.

17.75€ on mäng ise, aga kokku tuleb 21.74€ - post eestisse on 3.99€

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 00:20:12 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
renhoelder kirjutas:
Mass Effect 3(Origin) ~18€

Kui millegipärast võtmesaidid ei kõlba.

17.75€ on mäng ise, aga kokku tuleb 21.74€ - post eestisse on 3.99€


My bad, mul jäi millegipärast mulje, et tegemist on download versiooniga.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 14:11:28 vasta tsitaadiga

Gamersgate suur suvemüük http://www.gamersgate.com/summersale
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 21:42:06 vasta tsitaadiga

http://www.cheapassgamer.com/forums/codes.php

Stronghold Kingdoms (PC) In-Game Content
Free in-game content for Stronghold Kingdoms.

Saint’s Row The Third DLC (PC/Steam)
"Special Ops Vehicle Pack" DLC for Saint's Row The Third.

8BitMMO (PC)
Get your own building kit here, including everything you need to get started building in 8BitMMO.

Vajalik registreerimine.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.