Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 18:15:03 vasta tsitaadiga

Ametlik. BF4, 2013 oktoober-november.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 18:25:02 vasta tsitaadiga

Hakkame parem juba arvuteid uuendama !
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 18:28:43 vasta tsitaadiga

BF4 nüüd küll midagi olulisemalt paremat nõudma ei hakka.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 19:33:59 vasta tsitaadiga

ma isegi ei tea, mida seal enam paremaks teha on .D, mängu moode vaevalt muudetakse, midagi uut väga vaevalt juurde tuleb.
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 19:35:47 vasta tsitaadiga

Sellise lühikese ajaga nad ei jõuakski graafilise poole pealt midagi muuta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 20:40:19 vasta tsitaadiga

ei taha


_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 29.07.2012 09:33:43 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Hakkame parem juba arvuteid uuendama !
Vara veel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2012 10:25:26 vasta tsitaadiga

Ehk lisavad VOIP? icon_lol.gif A noh kui tuleb midagi head siis ostma peab.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2012 10:43:19 vasta tsitaadiga

Ma loodan, et nad tulevikku asja ei Too nagu 2142 oli.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2012 20:38:10 vasta tsitaadiga

Eks ta samalaadne BF3-mega tule.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2012 20:43:17 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Ma loodan, et nad tulevikku asja ei Too nagu 2142 oli.


Võid olla üsna kindel, et see just tulebki. DICEl ei ole mingit mõtet teha uut BF3'e, kui seda peale BF4 release'i edasi toetatakse.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 18:07:58 vasta tsitaadiga

link :: http://www.joystiq.com/2012/08/13/battlefield-4-sticking-to-modern-warfare/

tsitaat:
"We still want to stay in this genre, the modern day as it is. We feel this is a place we can be and continue with the series. Battlefield 4 can live in this space and be very successful."

icon_cry.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 19:11:38 vasta tsitaadiga

olxter kirjutas:
kui neid nüüd iga aasta hakkab tulema, on küll kaka majas.

CoD teeb ju nii ja on JUMALA LAHE. Otseloomulikult BF järgneb icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 20:17:22 vasta tsitaadiga

Vähemalt seegi hea, et mingi tulevik või ulme ei tule - sellised mängud pole mulle mitte kunagi istunud ega hakka ka vast.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 21:46:26 vasta tsitaadiga

Võiks BF2: Special Forces stiilis asi tulla.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 15.08.2012 15:02:59 vasta tsitaadiga

Pigem jah BF2 sarnane koos suuuuurte kaartitega.

mitte järjekordne odav COD koopia.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 15:12:43 vasta tsitaadiga

Rebel_ kirjutas:
Pigem jah BF2 sarnane koos suuuuurte kaartitega.

mitte järjekordne odav COD koopia.

Odav vaevalt
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 15.08.2012 15:13:58 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Vähemalt seegi hea, et mingi tulevik või ulme ei tule - sellised mängud pole mulle mitte kunagi istunud ega hakka ka vast.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FatCat
HV kasutaja
FatCat

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 15:31:54 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Vähemalt seegi hea, et mingi tulevik või ulme ei tule - sellised mängud pole mulle mitte kunagi istunud ega hakka ka vast.

thumbs_up.gif


See on puhtalt maitse asi, mulle isiklikult meeldis Bf2142.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 15:58:21 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
ei taha



Mina ka ei taha enam ühtegi Battlefieldi. See battlefield 3 on tegelt saast mis saast.

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 21:09:43 vasta tsitaadiga

Tõsiselt ootaks BF1942 come backi uues kuues thumbs_up.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 21:13:24 vasta tsitaadiga

Killhoven, Aga kahjuks seda BF4 puhul oodata pole.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 20.08.2012 22:08:04 vasta tsitaadiga

BF4-jaga võiks üks muudatus tulla, kui mängid HC ja saad pihta , ning elud alla 20% võiks mees roomates vaid liikuda, mitte ringi joosta täiel rinnal.

Mingite etappidega võiks asi olla teostatud, st jääb 50% elusid liigud aeglasemalt, 25% ja alla roomates vaid.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 10:50:28 vasta tsitaadiga

Võiks olla BF3 täiustatud süsteem, et kui ootad sekundi siis lähevad 1% elud 100% peale kiirelt regennivad. Ja medic pakid teevad insta elud täis. Milline rõõm.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 11:59:10 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Killhoven, Aga kahjuks seda BF4 puhul oodata pole.


Me saame kas uues kuues tehtud 1942 või 2142. Lootus seega ju 50% icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 12:11:23 vasta tsitaadiga

Uues kuues Special Forces tuleb. icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 12:13:15 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Uues kuues Special Forces tuleb. icon_smile.gif


DICE ei teeks eales veel ühte Modern Warfare'i läbu, kui olemas on BF3 ja MOH 2.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 12:18:44 vasta tsitaadiga

No Troedsson ütles, et nad soovivad jääda modernsesse ajastusse BF4'ga. Mida siin muud huvitavat peale uue SF teha oleks?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 12:28:28 vasta tsitaadiga

Scart, Eespool oli mingi link artikklile, kus Dice ju ütles, et tahab tänapäeva jääda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 12:53:23 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Scart, Eespool oli mingi link artikklile, kus Dice ju ütles, et tahab tänapäeva jääda.


Segavad vett icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 21:58:36 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 17:50:18 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif vara liiga vara, kõik ropsuga ühte hunnikusse paisatta, moh wf preorder - bf4 beta = sama skeem mis moh2010 - bf3 beta-ga oli
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 18:40:54 vasta tsitaadiga

Ega kusagil pole ju öeldud, et beta tuleb kohe siis, kui MOH väljas. Lastakse ehk rahulikult aastake oodata. Või on mul miskit kahe silma vahele jäänud?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 12.09.2012 22:55:42 vasta tsitaadiga

Ma panen märgi maha.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 13.09.2012 10:25:26 vasta tsitaadiga

Vahelduseks võiks jah WW2 teema teha...
ww2 mänge tehakse ka ainult mingite väikeste stuudiote poolt mis ei kõlba kuhugi.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2012 18:13:04 vasta tsitaadiga

Loodan, et mappidel oleks day/night mode - mõni vähemalt selline. Ja rush parem kui BF3-s
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 23.10.2012 02:05:23 vasta tsitaadiga

Night mode võiks tõesti olla.

Teisalt, nagu AK-s nüüd, et suured mapid küll, kuid võiks kõvasti paremini sisustatud ka need mapid olla. Kuidagi "tühjad" on ...

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 08:58:09 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Night mode võiks tõesti olla.

Teisalt, nagu AK-s nüüd, et suured mapid küll, kuid võiks kõvasti paremini sisustatud ka need mapid olla. Kuidagi "tühjad" on ...

Minu meelest on paljud suured bf3 mapid ikka väga hästi sisustatud. Ise tahaks rohkem hävingut näha. Nii ikka, et kui pikk round üle käinud, siis ehitised maatasa tehtud jms. Nt red faction guerillas oli tunduvalt uhkemal tasemel see purustus tehtud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 09:01:00 vasta tsitaadiga

Mulle just meeldiks väiksemad mapid, nad võiksid selle ka ära fixida, et nagu metros ei saaks kergelt baserapeda ja granasi loopida ainult.
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 09:03:12 vasta tsitaadiga

Heavy Metal map võiks tulla icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 23.10.2012 12:11:45 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Heavy Metal map võiks tulla icon_razz.gif

Heavy Metal oli kõva. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 21:44:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Beta will be available in Fall 2013

https://twitter.com/Battlefield/status/262643764378611715
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 01.11.2012 22:07:21 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
tsitaat:
Beta will be available in Fall 2013

https://twitter.com/Battlefield/status/262643764378611715

Loodame, et tuleb siis pigem BC2 kui BF3.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 23:28:06 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
10.10.10 kirjutas:
Night mode võiks tõesti olla.

Teisalt, nagu AK-s nüüd, et suured mapid küll, kuid võiks kõvasti paremini sisustatud ka need mapid olla. Kuidagi "tühjad" on ...

Minu meelest on paljud suured bf3 mapid ikka väga hästi sisustatud. Ise tahaks rohkem hävingut näha. Nii ikka, et kui pikk round üle käinud, siis ehitised maatasa tehtud jms. Nt red faction guerillas oli tunduvalt uhkemal tasemel see purustus tehtud.


Võibolla võtaks "totaalne häving" "keskmised" arvutid liiga kooma.. high-end veaks ehk ilusti välja aga low-endi kasutajad mängiks 5fpsiga.. BC2-s suurenes RAMi kasutus võrreldes roundi algusega hüppeliselt kui map oli maatasa tehtud..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 01.11.2012 23:31:34 vasta tsitaadiga

No RAM nüüd küll niipalju ei maksa icon_smile.gif Enamus kes uued masinad kokku laovad on 8GB - 16GB sisse toppind ka juba..
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 02.11.2012 18:28:22 vasta tsitaadiga

4gb RAM-i maksab ca 20€, ei ole väga tappev summa kui kuus mingigi sissetulek on.
Aga graafikakaart on juba teine asi. Kui BF4 hakkab minimaalselt ca 7850 nõudma, siis see mäng ei müü väga hästi icon_idea.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 02.11.2012 18:51:43 vasta tsitaadiga

IvarV kirjutas:
4gb RAM-i maksab ca 20€, ei ole väga tappev summa kui kuus mingigi sissetulek on.
Aga graafikakaart on juba teine asi. Kui BF4 hakkab minimaalselt ca 7850 nõudma, siis see mäng ei müü väga hästi icon_idea.gif


Selleajapeale kui BF4 välja tuleb on hinnad langeda jõudnud veel icon_smile.gif

Aga noh, eks oleme reaalsed, mänge tehakse massidele müümiseks, seega olen kindel ka, et mingi " keskmise" pc jaoks valmis treitakse.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 02:25:36 vasta tsitaadiga

Homme koos PS4 world revealiga näeb ilmselt ka neljandat Battlefieldi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 03:39:18 vasta tsitaadiga

Scart, irw, miks seda arvad? Neil pole aega olnudki, et seda korralikult arendada.. veel vähem uuele konsoolile. Sony konvekal näeb ilmselt ikka täiesti uusi tiitleid mida on pikemat aega arendatud next gen graafikal.. loota võib vähemalt.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2013 03:42:22 vasta tsitaadiga

BE ADVISED: RT @GameStop Got to see Battlefield 4 today and all I can say is WOW! Thanks @EA for the sneak peek. ^CEO #BF4
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.