Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Muusika tegemis programm märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
robiii
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2008




sõnum 28.09.2008 18:08:13 Muusika tegemis programm vasta tsitaadiga

Oskate soovitada heasi ise muusika tegemis programme ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2008 18:31:04 vasta tsitaadiga

SoundClub
FLSTudio
Reason
Cubase
Gargae Band

_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasest
HV kasutaja
Rasest

liitunud: 26.02.2007




sõnum 28.09.2008 18:48:02 vasta tsitaadiga

kusjuures uue acoustica mixcraftiga saab samuti muusikat teha mingites piirides icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 29.09.2008 00:08:04 vasta tsitaadiga

kõige lihtsam muusikategemise proge on noodivihik. maksab vähe ja võid ka ise nooditriibud joonestada või välja printida ja hakkad looma. kui oskusi on, kui tahad niisama tinistada, siis kõigepealt võiks rääkida, mis op süsteemi sa kasutad. mina macikasutajana mässan garage bandiga, seda windowsile ja linuxile ei ole.

Fruity on jah selline hea minek. ja tema pluss on ka see, et kui selle ostad, siis on eluaegne uuenduste taasuta saamine.

siin väike list muusikprogedest. pole kindel kas lingid veel funkavad aga vaata üle, ehk leiad midagi http://making-music.blogspot.com/2006/01/big-list-of-free-music-making-software.html

paljud teevadki nii, et teevad erinevates progedes asjad kokku ja siis hiljem panevad osad tervikuks.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 29.09.2008 13:28:07 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
... FLSTudio, Reason, Cubase ...
olen kõrvalt jälginud, kus harrastaja sai rolandiga sonari kaasa, harjus ja arenes, pärast ei tahtnud enam teistesse progedesse süvenedagi ...
_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
robiii
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2008




sõnum 29.09.2008 19:25:19 vasta tsitaadiga

mhm , vaaatasin läbi .

Aga millist programmi te ise kõige rohkem soovitaks ? pmt remixide tegemiseks .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasest
HV kasutaja
Rasest

liitunud: 26.02.2007




sõnum 29.09.2008 21:35:21 vasta tsitaadiga

Polegi siin mainitud ,aga mixide tegemiseks soovitaks Cool edit Pro-d!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 30.09.2008 11:09:27 vasta tsitaadiga

see pole nii, et oh soovitage, vaata ja uuri ja proovi, igale inimesele meeldib erinev asi

mida sa remixide all mõtled? kui dsa paned mingile loole kleda tümaka taha siis see pole remix vaid shitmiximine
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 30.05.2012 22:59:30 vasta tsitaadiga

Magix Samplitude Pro X hakkab tasapisi Cubase käest ohje endale võtma. Elektroonilise muusika tegijad on seni ikka Cubase tipuks pidanud just MIDI pärast, kuid nüüd juba räägitakse et ka MIDI on Samplitude'l sama suurte võimalustega, ainult harjumatu ja komplitseeritum kasutada kogu tarkvara. Audio editeerimine aga Samplitude'l nagunii võimsam ammu.
Kui valima hakata, siis võib lolliks minna, lihtsalt pole ühestki kindlast argumendist kinni haarata. Ise tahaks ka hakata tegema elektroonilist muusikat. Tahaks kohe alguses õige valida, mitte 100 softi kõike enne proovida, nii kaob huvi veel üldse ära.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Seidy
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2006




sõnum 31.05.2012 12:02:34 vasta tsitaadiga

FL on minu arust mugav ja kiire - Cubase palju ebamugavam nootide sisestamise koha pealt.(juhul kui hiirega töötad muidugi). Miksimise vaatenurgast meeldib mulle Cubase isegi rohkem, kuigi ka FL'il on selles osas mõned eelised, mida Cubasel jällegi pole. Reaper on minu arust ebamugav - nupud, shortcutid ja suumimine on ebamugav aga näeb mõnes mõttes päris ilus välja. Ableton on huvitav ja hoopis teistsuguse ülesehitusega kui teised programmid. Kasutusmugavuse kohta palju täpsemalt ei oska öelda, pole nii väga süvenenud sellesse. Tasuks võibolla ära oodata Bitwig, mis on endiste Abletoni töötajate poolt tehtud. Reason on ka huvitav ja omamoodi hea, sest see on palju piiratum süsteem kui teised. Huvitav on see ka, et pead natuke täpsemalt teadma kuidas masinaid ühendada jne. Enamasti teeb küll Reason ise selle töö ära aga alati on võimalik minna aparaatide tagaküljele ja seal juhtmeid ümber tõsta.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 31.05.2012 12:43:22 vasta tsitaadiga

Seidy kirjutas:
FL on minu arust mugav ja kiire - Cubase palju ebamugavam nootide sisestamise koha pealt.(juhul kui hiirega töötad muidugi). Miksimise vaatenurgast meeldib mulle Cubase isegi rohkem, kuigi ka FL'il on selles osas mõned eelised, mida Cubasel jällegi pole. Reaper on minu arust ebamugav - nupud, shortcutid ja suumimine on ebamugav aga näeb mõnes mõttes päris ilus välja. Ableton on huvitav ja hoopis teistsuguse ülesehitusega kui teised programmid. Kasutusmugavuse kohta palju täpsemalt ei oska öelda, pole nii väga süvenenud sellesse. Tasuks võibolla ära oodata Bitwig, mis on endiste Abletoni töötajate poolt tehtud. Reason on ka huvitav ja omamoodi hea, sest see on palju piiratum süsteem kui teised. Huvitav on see ka, et pead natuke täpsemalt teadma kuidas masinaid ühendada jne. Enamasti teeb küll Reason ise selle töö ära aga alati on võimalik minna aparaatide tagaküljele ja seal juhtmeid ümber tõsta.


Aga milleks neid masinaid veel vaja peale usb midiklaveri, kui juba DAW on. VST'dest piisab ju. Ma arvan et ebamugav haldus on just kasulik, kuna distsiplineerib - tõele au andes on ikkagi ju enamus elektroonilisest muusikast rämps ning tundub et üheks põhjuseks on liiga lihtsate ja odavate DAW'ide kasutamine, kus kasutatakse võõraid samplinguid, selle asemel et ise iga heli algusest peale valmis treida.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapsapixel
HV vaatleja
Kapsapixel

liitunud: 19.03.2010




sõnum 06.07.2012 19:35:20 vasta tsitaadiga

programmid millest mina tean:

famitracker
modplug tracker
psg2mod
anvil studio
milkytracker

_________________
Olen allveelaev mis lendab nagu kaamel red bulli laksu all.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 10.07.2012 00:31:59 vasta tsitaadiga

Nõnda on sellele küsimusele päris raske vastata.

Endale meeldivad:
Anvil Studio, päris hea rakendus algajale.

Cakewalk Sonar X1, (ainult X1, varasemaid cakewalke ei maksa vaadata). Leidub võimalus importida video ja töödelda helisündmusi videos. Ühildub viimase pilusilmse moeröögatuse, Vocaloid2 laulusüntesaatoriga. Kuna vocaloid on päris uus asi, siis on olemas vaid jaapani, itaalia, rootsi ja inglise keeled.
(paljud teevad MMD'ga tantsuvideo ja panevad vocaloidi ja daw'iga muusika juurde)
Spoiler Spoiler Spoiler


Reason, selle huvitavad küljed on ülal juba ära toodud.

Proovisin Cubase't kuid see kippus sümfooniaid klaveripaladeks muutma. rohkem katsunud ei ole.

Muuseas tahaksid nii reason kui sonar helikaardina näha mõnd muusika tööjaama (a La Yamaha Tyros 4). Häda sulle kui selline instrument pole enne sisselülitatud kui DAW'i käivitad.

Vabavara maailma poolelt soovitaks Ardour'i ja Rosegarden'it. Viimane võib vajada tutvust programmeerijaga sest Rosegarden'is on hästi palju "okkaid". Neil ei ole VST toetust, kuid on võimalus selle lisamiseks (VST toetuse lisamiseks vajalik kood tuli ise hankida ja asetada rakenduse kompileerimisel õigesse kohta) oli JACK ja LADSPA toetus.
tagasi üles
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 10.07.2012 15:45:21 vasta tsitaadiga

Veidi täpsustaks...
tsitaat:
Ühildub viimase pilusilmse moeröögatuse, Vocaloid2 laulusüntesaatoriga.
Vocaloid toimib tavalise VST instrumendina ja ühildub iga pluginaid toetava DAWiga.
tsitaat:
Proovisin Cubase't kuid see kippus sümfooniaid klaveripaladeks muutma.
Eks igas sekvensseris tuleb veidi vaeva näha, et õiged read/kanalid õigeid instrumente mängiks ja et need instrumendid soundfontide, sämplite või softsüntide kujul olemas oleks.

Aga Cockos Reaper on isiklik lemmik, kui jutt muusika tegemisest! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 10.07.2012 16:30:54 vasta tsitaadiga

Petz,
tsitaat:

Vocaloid toimib tavalise VST instrumendina ja ühildub iga pluginaid toetava DAWiga.


Mitte iga VST võimelise DAW'iga. Mingi kamm oli NRPN andmetega. Varasemad Sonarid omasid probleemi sellega ja Vocaloid ei teinud piiksugi. sonar nägi vocaloidi kuid ei juhtinud seda.

tsitaat:

Eks igas sekvensseris tuleb veidi vaeva näha, et õiged read/kanalid õigeid instrumente mängiks ja et need instrumendid soundfontide, sämplite või softsüntide kujul olemas oleks.


Ma leian, et see on viga, kui impordid sümfoonia ja rakendus muudab kõik rajad klaveriteks. Imporditud partituuri radade nimed ka sageli ei aita. Mul on palju partituure mis on tehtud WinJammer demoga ja radade nimed on ülevalt alla WinJammer Demo nii palju kui radu on. Eks ole eriti hea siis nuputada mis instrument mingil rajal oli. Cakewalk ja Anvil Studio on sellest murest prii
tagasi üles
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.07.2012 10:19:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mul on palju partituure mis on tehtud WinJammer demoga ja radade nimed on ülevalt alla WinJammer Demo nii palju kui radu on. Eks ole eriti hea siis nuputada mis instrument mingil rajal oli. Cakewalk ja Anvil Studio on sellest murest prii
Kui nii, siis jah! Pole võrrelnud erinevate programmide importimisoskusi... Tavaliselt, kui omal mingit midifaili vaja kasutada, siis esimese asjana segaduse vältimiseks kogu program change info radadelt ära kustutatud ja oma tahtmine peale surutud. icon_smile.gif Eks igal programmil on omad miinused ja samas plussid ka.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 23.07.2012 01:16:42 vasta tsitaadiga

Uus lant!?

Spoiler Spoiler Spoiler


pettuse kahtlus....


viimati muutis olavsu1 29.07.2012 02:01:22, muudetud 1 kord
tagasi üles
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 27.07.2012 23:33:01 vasta tsitaadiga

ei usu. sellel pole isegi trial või demo versioonigi. mingi jama värk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.07.2012 08:08:07 vasta tsitaadiga

tundubki pettus olema. eks näis kas nad mu kommentaari julgevad avaldada.. senised kommentaarid on kõik taevani kiitvad.
tagasi üles
fucs
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2007




sõnum 17.08.2012 17:44:46 vasta tsitaadiga

Veel üks üpris söödav audio/video tööriist muusika tegemiseks
Magic Music maker
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 17.08.2012 18:03:58 vasta tsitaadiga

Pro Toolsi saab väga odavalt juba kätte, miksimiseks väga hea DAW. Kui tahad ise sämpleid teha siis kindlasti Logic Pro mis on kahjuks ainult Macile saadaval. Logic Prol on kaasas imelised pluginad ja programm ise on lihtsamas lihtsam. Kõigepealt tiri omale fruity loops ja proovi asja sest ma kaldun arvama, et paari päeva pärast on sul see musategemise isu kadund ja siis kahetsed et raha lendu lasid icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 18.08.2012 09:09:11 vasta tsitaadiga

Priido, ProToolsi saab tasuta, kuid see ei lähe sul käima kui sul pole ProToolsi helikaarti.

tsitaat:

paari päeva pärast on sul see musategemise isu kadund ja siis kahetsed et raha lendu lasid icon_lol.gif


+1
tagasi üles
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 18.08.2012 09:30:00 vasta tsitaadiga

Ei saa Pro Toolsi tasuta ja töötab ka teiste helikaartidega.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 18.08.2012 10:26:18 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:
Ei saa Pro Toolsi tasuta ja töötab ka teiste helikaartidega.


Mis ajast peale ta teiste helikaartidega töötab? Prootools tuleb ainult koos avid'i kaardiga (tasuta kaasavara) teistega käima ei lähe.

Mul on netist saadus ProTools8 installikas, ma ei saa seda installidagi sest mul pole Protools'i helikaarti. viskab veateate "ProTools hardware not found"

Kuid olen saanud paigaldada kõiksugu teisi Windows PC jaoks kirjutatud DAW rakendusi.

Nüüd on m-audio kaartide jaoks oma prootoolsi versioon ProTools-MP, usun, et sedagi ei saa käima kui pole M-Audio kaarti. Sest ostmise linki klõpsates visatkse ette pood, kus müüakse M-Audio helikaarte (hetkel ainult ühte kaarti, varem oli neid seal rohkem), ei müüdagi ainult tarkvara CD plaati.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 18.08.2012 14:35:43 vasta tsitaadiga

www.avid.com
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Muusika tegemis programm mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.