|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
24.07.2012 13:13:32
|
|
|
Public Beta oli ilmselgelt liiga lühike. Tüübid keskendusid oma RMAH-le rohkem kui mängu kvaliteedile. Arvata on, et inimesed neid raha teenimise eesmärgil ära kasutasid. Nüüd on siis see hetk kui kõigil on mängust juba suht siiber, näitavad neid exploite juutuubis.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.07.2012 13:23:33
|
|
|
Et siis barbar, wiz ja WD on klassid, kelle immortality bugid juba teada. Paar klassi jääb veel üle
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
24.07.2012 13:25:16
|
|
|
| Public beta ei oleks midagi muutnud. Suurem probleem on see, et closed beta oli ka kuni lev 13. Kõik sealt edasi on korralikult testimata.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
24.07.2012 14:00:44
|
|
|
Tea midagi. Ma sain oma WD lõpuks infernosse, ACT I-st tungis läbi nagu nuga võist. Tõelise säästugeariga. Demon Hunter ja Barb murdsid hambas ristis ACT 1 edasi. WD lihtsalt lippas läbi nagu Hell ACT 4.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
24.07.2012 14:06:07
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
Tea midagi. Ma sain oma WD lõpuks infernosse, ACT I-st tungis läbi nagu nuga võist. Tõelise säästugeariga. Demon Hunter ja Barb murdsid hambas ristis ACT 1 edasi. WD lihtsalt lippas läbi nagu Hell ACT 4. |
Kõik oleneb, mis skillid valinud ja kuidas kasutada oskad ja kuidas varustus toetab. Isegi säästuvarustus võib väga hea olla, kui kõik statid suht kümpi toetavad skille ja mängustiili.
Eks inimesed failivadki enamasti siis, kui varustus ja skillid lihtsalt ei sobi hästi kokku ning vastavalt mängida ka ei osata, et neid skille ära kasutada. Ning ega kõik klassid kõigile ei sobigi üldse.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
24.07.2012 14:14:09
|
|
|
Oeh, eile oli selline päev, kus olin õnnelik, et olen ka wizzi teinud
Sain ca 10 müüdavat eset, PlatoonSgtEliasega farmisime päris kaua A3 ja hiljem tegin solo ka veidi.
Nendel 200k DPS glass cannonitel võis veel lõbusam olla...
_________________ Hello world |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janek99
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
24.07.2012 15:20:26
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
Tea midagi. Ma sain oma WD lõpuks infernosse, ACT I-st tungis läbi nagu nuga võist. Tõelise säästugeariga. Demon Hunter ja Barb murdsid hambas ristis ACT 1 edasi. WD lihtsalt lippas läbi nagu Hell ACT 4. |
barbi MF geariga ~300% act 1 pole mingi probleem, all resist 0, ~23k hp, ~11k dps, õiged skillid tuleb valida ja sitast välja tulla muud midagi
Barbi exploit
http://www.youtube.com/watch?v=ofA0D9rwunY&feature=g-all-u
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
24.07.2012 15:30:30
|
|
|
| Janek99 kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
Tea midagi. Ma sain oma WD lõpuks infernosse, ACT I-st tungis läbi nagu nuga võist. Tõelise säästugeariga. Demon Hunter ja Barb murdsid hambas ristis ACT 1 edasi. WD lihtsalt lippas läbi nagu Hell ACT 4. |
barbi MF geariga ~300% act 1 pole mingi probleem, all resist 0, ~23k hp, ~11k dps, õiged skillid tuleb valida ja sitast välja tulla muud midagi
Barbi exploit
http://www.youtube.com/watch?v=ofA0D9rwunY&feature=g-all-u |
Hämmastav...Barb + wizz mõlemad olemas, peaks vist peale seda järgmist chari harjutama oodates DH infinite SS exploiti jms.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006

|
24.07.2012 16:33:03
|
|
|
| Rebel_ kirjutas: |
Infernos mängides jääb kajumisse :
Midagi asjalikku pole leidnud, raha kulub ainult parandamisele. |
Kui farmid, siis ei tohigi sellises kohas olla, kus sured tihedamini kui korra poole tunni jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
24.07.2012 16:39:03
|
|
|
mul küll see barbi asi ei funka
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janek99
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
24.07.2012 16:48:12
|
|
|
| nardae kirjutas: |
| mul küll see barbi asi ei funka |
täna ta seda tegi, USA serveris küll, ei tea kas seal vahet on aga varsti proovin ise ka järgi selle.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
24.07.2012 16:56:11
|
|
|
| Lugedes battleneti foorumeid tundub, et asi on ikka väga käest ära. Nad peavad ikka mingi korraliku patchiga lagedale tulema ASAP. Praegu asi lihtsalt laguneb käes ära.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
24.07.2012 17:33:36
|
|
|
ok, proovisn selle sama bossi peal, seal funkas jah
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
24.07.2012 23:11:10
|
|
|
AH paras naljunumber jah kuna normaalne otsing abs puudub, lappa lehtede viisi ja vahi statte.
Hinnad on ka absurdsed viimasel ajal ning varustust pole enam nagu üldse pakkumises, seda isegi hinda kõrvale jättes.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
25.07.2012 00:59:22
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
AH paras naljunumber jah kuna normaalne otsing abs puudub, lappa lehtede viisi ja vahi statte.
Hinnad on ka absurdsed viimasel ajal ning varustust pole enam nagu üldse pakkumises, seda isegi hinda kõrvale jättes. |
RMAH-st ei tasu rääkida...
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5978428874
Tundub, et Blizzard ise peseb raha sellega.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
25.07.2012 07:59:22
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
AH paras naljunumber jah kuna normaalne otsing abs puudub, lappa lehtede viisi ja vahi statte.
Hinnad on ka absurdsed viimasel ajal ning varustust pole enam nagu üldse pakkumises, seda isegi hinda kõrvale jättes. |
Jap, tundub, et head varustust tõesti pole ja hinnad laes, näide: tegin omale kuu aega tagasi DH, lvl 15 peal ostsin odavalt (50k raha oli siis ainult kuskil) varustuse selga ja jätsin asja sinna paika. Nüüd mõtlesin, et DH-d ei viitsi ikka mängida, varustust niisama vendorile ei viitsinud müüma hakata, panin AH-sse müüki, samade juppide eest sain praegu peaaegu 1 milli raha. Enamasti olid dex boonusega jupid, AH oli suht tühi nendest, kui enne sai ostetud mingi 3k eest odav jupp, siis nüüd sai küsida sama juppi eest 100k.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janek99
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
25.07.2012 09:24:04
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
AH paras naljunumber jah kuna normaalne otsing abs puudub, lappa lehtede viisi ja vahi statte.
Hinnad on ka absurdsed viimasel ajal ning varustust pole enam nagu üldse pakkumises, seda isegi hinda kõrvale jättes. |
upgrade leiab ju imelihtsalt üless, see 3 stati valik jah natuke vähe aga saab hakkama, ei näe üldse probleemi selles ja hindade suhtes seal peab natuke õnne ka olema, head odavad asjad, mis üless pannakse ostetakse kiirelt ära, õigel ajal peab jaole saama ja see ülehinnatud jama jääb sinna AH-sse näiteks sain oma lvl 45 mungale relva millel on dps 791, 190 dex ja 180 vit, lvl reduction 16, dps nightmares 9k ja maksis ainult 50k. algul tahtsin üht 100k relva osta aga osteti nina alt ära ja uuesti otsima asumisel ilmus see relv sinna lucky me
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
25.07.2012 09:57:01
|
|
|
Janek99, ahah, seleta nüüd mulle, kuidas ma otsin omale näiteks papusid, millel peab olema vähemalt dex, vit, res all, element res ja move speed?
tore on, et sul nightmares kõik töötab, aga proovi enne infernosse jõuda.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Butcher
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
25.07.2012 11:16:32
|
|
|
Kellelgi guest passi pole üle? Tahaks enne ostmist järgi proovida. See RMAH tundub päris ahvatlev.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janek99
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
25.07.2012 11:32:28
|
|
|
| londiste kirjutas: |
Janek99, ahah, seleta nüüd mulle, kuidas ma otsin omale näiteks papusid, millel peab olema vähemalt dex, vit, res all, element res ja move speed?
tore on, et sul nightmares kõik töötab, aga proovi enne infernosse jõuda. |
Ammu juba monk 60 ja infernos hoopis teine gear see relv oli aint lvldamiseks ja töötas super hästi, sellise dpssi ja +xp geariga oli tõsine power lvldamine ei ole vaja mingeid ühtesama q 100x teha
Pane soovitud dex nt. 180, all res 70 ja movment speed 12 ja arvatavasti ei tule sul lehekülgede kaupa neid saapaid, kui vaja siis suurendad vähendad state ja leiadki sobivad ja alati võid ka soovitud summa panna mille oled valmis kulutama saabastele, valida saab ka rare/lege jne ja ka lvl 58-60 saab paika panna, kui on vaja all res mingi 20-30 või teab mis veel.
Ise upgrade otsides panen otsingusse barbi jaoks olulised statid. Näiteks kui õlgadel hetkel 120 str, 90 vit ja all res 75 ja veel mingit pudi padi siis sisestan samade statidega str, vit, all res ja siis tuleb hakata state tõstma langetama, kui valikusse liiga palju õlgu tuleb, minu puhul vähemalt toimib ei tea kuidas teised endale asju ostavad ja otsivad. Raskemaks läheb otsing shocketitega stuffile kiiver, püksid, chest, aga seal ka omad nipid kuidas asju üless leida.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
25.07.2012 12:29:32
|
|
|
| Perse kaudu saab ka kindlasti hambaid ravida, iseasi, kui otstarbekas see on...
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
25.07.2012 13:39:45
|
|
|
Blah, tänane farm run viis korraks ootused lakke..
Identisin ilvl63 xbowd, esimene asi mis nägin oli 92 crit dmg + socket, kahjuks ainult 800 dps ja 50 dex
Crit dmg peaks selle suht lihtsalt korvama, mingit raha saab ikka
_________________ Hello world |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
26.07.2012 14:42:46
|
|
|
Mingid uued kollid tekkind
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
26.07.2012 15:03:51
|
|
|
Physical immune, seems legit
_________________ Hello world |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
26.07.2012 15:31:58
|
|
|
invulnerable minions. seems legit küll.
nüüd on tegelt ka resistid/immunityd lõpuks välja joonistatud?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatomik
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2005
|
26.07.2012 17:35:50
|
|
|
Ma leidsin sellise eile
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
26.07.2012 17:41:37
|
|
|
Kusjuures sellel alal on alati niimoodi nad glitchitud o.0
_________________ Hello world |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
26.07.2012 22:24:32
|
|
|
| kusjuures eile mängisin inferno act1-s ja seal samuti enne katedraali platsil ka immuunsed tüübid. maagiga sai siis 10 minutit ringi joosta enne kui tüübid maha tulistatud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
27.07.2012 01:07:00
|
|
|
Ma katsetan maagiga ühte asja, ei tea kas keegi on seda varem proovinud. Igatahes muretsesin kopkate eest asjad millel pole ühtegi elu küljes aga see eest life regen ja int. Jooksen siis ringi 4700 hpga ja energy armor ning 3000 life per sec regen + siis life steal relvast ja talent... Igatahes tundub asi töötavat aga samas ka paljud mobid lihtsalt ignoreerivad energy armorit... Vot ei teagi nüüd .. Muidu grupis suht tore
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
27.07.2012 01:12:39
|
|
|
See enery armor rune mis ei lase 1hit ?
Kas see mitte ainult korra minutis vms ei töötanud, et võtab selle dämmi endasse..
Muidu üsna hea idee ju
_________________ Hello world |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
27.07.2012 01:18:18
|
|
|
Ah jah aga ma olen ammu ajast maha jäänud, see on kui üldse diablo foorumeid ei loe.. Asi sai julma nerfi ning seletab mu seletamatuid 1-shotte
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
28.07.2012 22:27:28
|
|
|
Yeah man, Helli Diablo kukkus 1 katsel Nüüd siis Infernosse edasi möllama
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rolfvector
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2003
|
29.07.2012 02:38:48
|
|
|
Tegin melee wizardi (WW/CM build).. infernos olen põhimõtteliselt jooksnud act 3 meni.. ja tundub et act 3 ei tule ka eriti raske.
võimalik et varsti tuleb nerf aga kes pole proovinud siis töötab väga hästi
DPS 29k (Critcal Chance 37/ Crit Dmg 200) Life 35k Armor 5700 All Res ~700 - 800 (int ainult 950:) )
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
29.07.2012 02:40:37
|
|
|
| Palju varustuse alla ladusid?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rolfvector
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2003
|
29.07.2012 08:00:39
|
|
|
| otty kirjutas: |
| Palju varustuse alla ladusid? |
Kõige kallimad olid kindad 9mil (ilma attack speedita saab odavamalt)
Kiiver ~2mil
relv ~1,5 mil (saab ka alla milli)
Source ~2 mil
Ülejäänud asjad olid kõik umbes milli kandis tk
aga hinnad tõusevad hetkel suht kiiresti:S
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
29.07.2012 11:21:13
|
|
|
| rolfvector kirjutas: |
Tegin melee wizardi (WW/CM build).. infernos olen põhimõtteliselt jooksnud act 3 meni.. ja tundub et act 3 ei tule ka eriti raske.
võimalik et varsti tuleb nerf aga kes pole proovinud siis töötab väga hästi
DPS 29k (Critcal Chance 37/ Crit Dmg 200) Life 35k Armor 5700 All Res ~700 - 800 (int ainult 950:) ) |
Reaalselt see build ei kao kuhugi. WW ilmselt hakkab vähem crittima kui miskit aga saab ka teiste spellidega väga ilusti hakkama kui endal korralik crit chance on.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
29.07.2012 14:01:59
|
|
|
Ma vajan abi, Infernos ja kohtand 2-te eliidipakki ja kutu... ja nii oma 5-6 korda järjest, ning tahaks teada mis nii väga valesti on ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janek99
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
29.07.2012 14:11:41
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
Ma vajan abi, Infernos ja kohtand 2-te eliidipakki ja kutu... ja nii oma 5-6 korda järjest, ning tahaks teada mis nii väga valesti on ?
 |
LOH puudu, see life per sec 104 on ilmselgelt vähe. build ka imelik, mis passiveid kasutad ? ja kui resistid sinna 200-300 vahele ajad paraneb asi kindlasti, kuigi act 1 pole nagu väga vaja
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
29.07.2012 14:13:59
|
|
|
WTF on LOH? Skillid on (Nerves of Steel, Weapons Master, Unforgiving).
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
29.07.2012 14:18:12
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| WTF on LOH? Skillid on (Nerves of Steel, Weapons Master, Unforgiving). |
Life on hit.
Ma ütleks, et sul on midagi vaja vähe kõrgemaks tõsta. Kas armor, elud, resistance või life regenn, LOH. Hetkel on kõik sul sellisel tasemel, et lihtsalt ei vea välja. Dämmi saad korralikult sisse ja samas mingit healimist ei toimu ja elud saavad ka kiiresti otsa.
Mäletan, et Act. I-e tegin ka praktiliselt ilma resistideta läbi, küll aga armori ajasin 10+k peale ja elud ka 40k+ ja veel regenn 1000 peale. Siis oli enamvähem.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
29.07.2012 14:18:43
|
|
|
Life on Hit - iga tehtud löök healib teatub summa elusid. Leidub relvadel, amuletil ja sõrmustel.
Kiire attackspeed ja 800+ life on hit teeb imesid.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
29.07.2012 14:23:38
|
|
|
Soovitan soojalt allresi lisada veidi, armorist pole suurt kasu kui ressid puuduvad. Need kaks peaksid koos tõusma siiski.
_________________ Hello world |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
29.07.2012 14:31:59
|
|
|
Üsna keeruline, kuna kuld otsas ostsin odavalt sõrmused ja amuleti et loh saada 900+. Proovin nüüd.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
29.07.2012 14:32:04
|
|
|
| Grayzag kirjutas: |
| Soovitan soojalt allresi lisada veidi, armorist pole suurt kasu kui ressid puuduvad. Need kaks peaksid koos tõusma siiski. |
Mõlemad on praktiliselt sama väärtusega. Tekib väike eelistus ühe tõstmiseks, kui teine on hästi kõrge, aga mitte väga oluliselt.
Ei tundu, et ta armor eriti kõrge oleks, et ilmtingimata Resside tõstmine kasulikum oluliselt oleks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
29.07.2012 16:08:45
|
|
|
Resistid kõrgemaks, miskit 200+ on küll alguseks, lohhi ei ole sul A1 jaoks üldse vaja ja build on sul väga imelik, ise kasutasin A1/2 sellist buildi, ilm igasuguse lohhita
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#WTRVkP!eVc!abbccZ
Kuna su vitality madal siis Tough as Nails annab parema armori, kui ikka liiga palju sisse saad siis loobu Berserker Rageist ja tõsta veel armorit
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
29.07.2012 17:21:13
|
|
|
loh'st pole eriti midagi kasu, kui resi nii madal on. Mobid löövad lihtsalt nii kõvasti läbi, et loh ei suuda elu piisavalt regennida. Ise tegin act 1 ja 2 tank barbiga läbi nii, et loh oli kuagil 200, resid buffitult 700 ligi. Ei olnud eriti mingit probleemi. Näiteks butcheri puhul võisin vabalt tules istuda.
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
29.07.2012 19:45:27
|
|
|
Kuidas ma neid resse kõrgemaks saan?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|