Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rõõmus
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2011




sõnum 01.07.2012 20:47:01 vasta tsitaadiga

Kuna see on ju PS3/X360 teema siis peaks nr.1 võtma ka ps3 või xkasti mängjatest.
ps3 pealt eestist pakuks välja ennast
http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Sannu321/stats/177655203/ps3/
või Latency
http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Latency666/stats/301627203/ps3/
xkasti gamereid ma ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 12.07.2012 22:44:41 vasta tsitaadiga

Kas teil on ka nii, et kui granaat teie pihta visatakse, siis see niiöelda stickyb su külge ja võid joosta - hüpata niikaugele kui tahad õhku lendad ikka?

Mitu korda CQ-s niimoodi juhtunud ja täitsa pinda käib juba.

E: On kedagi siin, kes viitsib õhtuti (või lausa mõned öötunnidki) vahepeal tiimi mängida CQ mappides?

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kitsing15
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2012




sõnum 17.07.2012 10:21:42 vasta tsitaadiga

xboxile uus server.
Estonian Players

Mingeid ideid mappide nime jms koha pealt ?

Ps: Adminiks saavad k6ik eestlased,.
Ja 2rge olge kitsid kikkimast kedagi kes teid mingi niisama lampi kickinud on icon_biggrin.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 10:40:39 vasta tsitaadiga

kitsing15, pärast ongi aint üks eestlaste omavaheline kickimise clusterfuck. "aga sa kickisid mind essana" icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladex
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2001




sõnum 17.07.2012 12:02:47 vasta tsitaadiga

Rõõmus kirjutas:
Muidu Ps3-e mängijad, saavad 25€ ka kätte. Kasutaja A ostab endale premiumi konsool A-l ja siis laeb ära endale selle, sõber, kasutaja B logib konsool B-l kasutajaga A sisse ja laeb need asjad endale uuesti alla ja sellega on sul kohe ka kasutajal B-l premium olemas. Seega 25€ näkku. Ise tegin sõbraga nii, töötab. Muidu uued mapid on SPM boost, CQD tuleb 8000+ punkti iga mänguga kätte, gm on ka lõbus, aga mk3a1 frag roundidega on väga mõttetu relv ja relvavahetus võiks olla veidike kiirem.


Keegi huvitatud Premiumi koos ostmisest / jagamisest?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kitsing15
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2012




sõnum 17.07.2012 15:10:50 vasta tsitaadiga

eino see kes hakkab eestlasi kickima.sellelt votan admini õigused ãra.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 23.07.2012 19:18:59 vasta tsitaadiga

Hei. Keegi täna BF3 viitsib mängida? Pole päris kaua mingi tiimiga koos pelanud. Headsetiga siis ikka.
Kui huvi lisage Wicked Estonian!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 13:14:15 vasta tsitaadiga

Sõbra gamertag: BongWarrior420 (jah ma tean -.-), ta otsib eestlasi kellega mängida. Lisage ja mängige
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 16:27:03 vasta tsitaadiga

Teinekord pange kirja ka mis konsooli peal.
icon_smile.gif
Eile sattusin mingisse saksa serverisse kus 80% olid eestlased, päris hea, aga miks te kõik normal serveris mängite? Veidi olin ja läksin HC peale tagasi...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 24.07.2012 21:20:02 vasta tsitaadiga

saan ise ka paari päevapärast battlefield 3-e. Siuke küsimus: kui ma ostan eraldi selle close quarters, kas siis saan samadesse serveritesse nendega, kes said selle läbi Premium-i ? Ehk siis kas DLC-l on vahet kui ma ostan ta üksikult, või kui mul on see Premium?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 21:22:59 vasta tsitaadiga

tompan, Mõned serverid nõuavad üldse Premiumi olemasolu, olugi, et mapid on kas või "vanilla" BF3 omad. Kuid muidu DLC-s ei ole mitte mingisugust vahet kas DLC on tulnud Premiumiga või siis eraldi ostes.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 25.07.2012 00:11:14 vasta tsitaadiga

Jeez ma koguaeg HC mänginud. Bf3 pole kordagi normal peland way too easy and wierd.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 25.07.2012 01:10:36 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Jeez ma koguaeg HC mänginud. Bf3 pole kordagi normal peland way too easy and wierd.


mmmm ei tea ma arvan, et kes kuidas harjunud on. Minu jaoks on hardcore way too easy and weird. Korra proovisin, vastased kukuvad nagu kärbsed, G18'ga oli nii lihtne kille saada, et see osutus mu parimaks relvaks 15 killiga vms. Campreid täis, sest kill cam puudub ja tobedad teamkillid hoiavad mind hardcorest eemal.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 25.07.2012 02:49:03 vasta tsitaadiga

Milenko, a no ja see on muidugi normaalne , et lased 2-3 salve tüüpi enne kui ära kärvata otsustab? Miskoht sul campreid täis on ? Ma pole veel näinud , et passitaks kusagil, isegi kui mõni on siis kõik teavad kus see "camper" passib ja tehakse maatasa mõne minutiga.

Ma korra BFBC2-es sai tehtud, ja sorry aga midagi "funi" ja "ägedat" ma normalis ei leidnud. Igav pigem. See noateral kõndimine nagu HC -s on way huvitavam. Kui vastane on kiirem päästikuga ongi kõik, mitte et jooksed-hüppad ja suudad kuidagi hilinenud reaktsiooni tõttu ikka maha saada...

AGA

Mängud on ikka esmalt meelelahutus, ning igale maitsele OMA! icon_wink.gif No hard feelings eh?

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 25.07.2012 08:21:54 vasta tsitaadiga

Ise mängin normalit. Mängul lihtsalt selline lag, et see "kiirem päästik" ei päästa. HC's tuleb see veel eriti välja. Normalis on mingigi võimalus ellu jääda, kui mingi überlingi otsas istuv vend vastas on. BC2's oli HC ok. Ilmselt selle pärast, et rahvast vähem ja ühendus ka parem. Kuigi sealgi tuli ette, et enda pildid lasin relvast mitu kuuli välja enne surma. Ja kui medic juhtus elustama, siis oli salv ikkagi täis...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 25.07.2012 10:17:24 vasta tsitaadiga

10.10.10, 2-3 salve on ilmselge liialdus või sa oled lihtsalt mängus halb. icon_smile.gif Kill-cami puudumine soosib campimist ja seda on hardcore's rohkem kui normalis. Kui sa pole ühtegi camperit näinud siis sa oled lihtsalt vähe mänginud.
Ei olegi hard feelingse, mulle meeldib lihtsalt normal rohkem ja tõin välja miks thumbs_up.gif Hardcore võib vahel nalja viluks teha.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 10:20:56 vasta tsitaadiga

Mina saan küll päris tihti max 1 salvega 1 vastase maha normal serverites. Oleneb ka muidugi, kuidas ta liigub. Arvatavasti pole sa jah just kõige parem käpp siis laskmises või oled siis liiga vale(d) relva(d) valinud, kui 2-3 salve kulub icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 25.07.2012 13:10:41 vasta tsitaadiga

Milenko kirjutas:
10.10.10, 2-3 salve on ilmselge liialdus või sa oled lihtsalt mängus halb. icon_smile.gif Kill-cami puudumine soosib campimist ja seda on hardcore's rohkem kui normalis. Kui sa pole ühtegi camperit näinud siis sa oled lihtsalt vähe mänginud.
Ei olegi hard feelingse, mulle meeldib lihtsalt normal rohkem ja tõin välja miks thumbs_up.gif Hardcore võib vahel nalja viluks teha.


Ei ütleks , et vähe mänginud mingi ca 150h. Kuid jah õnneks pole camperitega kokku puutunud.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 15:47:20 vasta tsitaadiga

räägite camperitest siin nagu katkust... Campida on teatud kohtades ka õige: nt. mcomi defendides või conquestis flagi kaitsmine. Isegi siis, kui tead, et hunnik vaenlasi tuleb ja otsid head varitsuse kohta
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 25.07.2012 18:27:26 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
Campida on teatud kohtades ka õige: nt. mcomi defendides või conquestis flagi kaitsmine. Isegi siis, kui tead, et hunnik vaenlasi tuleb ja otsid head varitsuse kohta


lol keegi polegi ju vastupidist väitnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 20:26:48 vasta tsitaadiga

Ma pole kunagi aru saanud sellest camperite halast. See mäng ju imiteerib sõda - kas tõesti keegi arvab, et lahinguväljal peaks nähtava koha peal tiksuma, et oleks aus ja õiglane? Kui on magus koht, kust järjest noppida, siis on see ju taktikaline eelis ja ainult hea. Ole mees ja tee järgi või võta see "camper" maha, mitte ära vingu nagu eit beer_yum.gif
Ise ka enamuse ajast HC serverites, oluliselt rohkem pinget thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 20:42:49 vasta tsitaadiga

Normalis oligi see nilbe, et jube ringi jooksmine käis, täielik arcade, nagu MW seeria. Said kuuli jooksid peitu hüppad veidi aja pärast välja täie elu ja tervise juures ja kütad edasi, HC saad kuuli siis istu peidus või otsi medic. Muidugi 99% medicuid on ka lambad, karjud kõrval, et gimme the fuking medkit ja mida ta kõike ei kisa, vend ei kuule, lased salve tühjaks jalge ette siis vahib et mida sa lammas teed? Lõpuks kui kuuli talle kerre saadad siis viskab oma kohvrikese välja icon_smile.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 21:42:25 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Lõpuks kui kuuli talle kerre saadad siis viskab oma kohvrikese välja icon_smile.gif


Või siis tapab su ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 25.07.2012 22:18:33 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
iir kirjutas:
Lõpuks kui kuuli talle kerre saadad siis viskab oma kohvrikese välja icon_smile.gif


Või siis tapab su ära icon_biggrin.gif
Leidub ka neid meedikuid kes medpaki millegi muu vastu vahetanud on, nende nina all ei maksa keksida ja pakki lunida icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 25.07.2012 22:53:33 vasta tsitaadiga

Vahi kus nüüd on teema elu saanud, lõpuks icon_biggrin.gif


On siin rahvast kes regulaarselt PS3-mel mängivad? Justnimelt õhtuti , siis võivad sõbraks visata ja saaks koos tiimina möllata. Polegi veel Eesti keeles tiimi mängind icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 22:55:17 vasta tsitaadiga

Kus muidu rohkem BF3 eestlastest pelajaid on? Xboxil või PS-l? Või on märgata tunduvalt sellist ülekaalukat erinevust?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 23:03:30 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Siim159 kirjutas:
iir kirjutas:
Lõpuks kui kuuli talle kerre saadad siis viskab oma kohvrikese välja icon_smile.gif


Või siis tapab su ära icon_biggrin.gif
Leidub ka neid meedikuid kes medpaki millegi muu vastu vahetanud on, nende nina all ei maksa keksida ja pakki lunida icon_wink.gif

Nendel, kellel on medpacki asemel midagi muud pole pea kohal nime kõrval valgest risti, mille ümber kast. See on siis, kui sa oled haavatud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 25.07.2012 23:33:02 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Kus muidu rohkem BF3 eestlastest pelajaid on? Xboxil või PS-l? Või on märgata tunduvalt sellist ülekaalukat erinevust?


Siin foorumis vist rohkem PS3 peal, eeldan seda signatuuri ja infost PSN nime lugedes.
Battlelogis on aga Eesti xbox360 platoon kus on hetkel 47 liiget. Eesti PS platoone ei tea aga eks teised v6ivad infot jagada.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 11:27:15 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Vahi kus nüüd on teema elu saanud, lõpuks icon_biggrin.gif


On siin rahvast kes regulaarselt PS3-mel mängivad? Justnimelt õhtuti , siis võivad sõbraks visata ja saaks koos tiimina möllata. Polegi veel Eesti keeles tiimi mängind icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Päris tihti hetkel iga õhtu isegi.
Ja eelnenud kämpimise peale: eile sai Damavand Peakis just päris palju kämpitud, kohe alguses sain helitaksoga vaenlaste baasi alla, võtsin lipu ära, panin beaconi püsti vaenlase baasi kõrvale, mu tiim muudkui spawnis sinna, ise ronisin mäe otsa snaipima ja kogu mäng oli vaenlase baasi all olev lipp meie käes, pärast tuli mingi 419:0 üleolev võit.
http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/57010115/4/189440062/

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 26.07.2012 13:50:27 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Vahi kus nüüd on teema elu saanud, lõpuks icon_biggrin.gif


On siin rahvast kes regulaarselt PS3-mel mängivad? Justnimelt õhtuti , siis võivad sõbraks visata ja saaks koos tiimina möllata. Polegi veel Eesti keeles tiimi mängind icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


460H playtime , kui just komandeeringus pole siis pea iga päev saab mängitud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 14:24:43 vasta tsitaadiga

Ps3 peal mängib ikka väga palju rahvast, isiklikult tean umbes 10st inimesest koosnevat gruppi kes regulaarselt mängivad. Ise olen kahjuks mängu natuke tahaplaanile jätnud kuna liiga palju on lihtsalt mida mängida. Aga eks vahel võib ikka paar tiiru teha ju.
PSN: EstonianBeast
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 12:07:57 vasta tsitaadiga

räige. meeletu kõrb tundub olevat, suuremad kaardid kui praegu...

Link

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 12:09:01 vasta tsitaadiga

Jap, pidi BF-i ajaloo suurim map tulema.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 12:25:00 vasta tsitaadiga

Väga kõva thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 27.07.2012 13:28:06 vasta tsitaadiga

Kuramus see tundub nii vinge... fakk peaks vist pc ikka sebima, sest ps3-mel võib veits jamaks jääda...
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 13:38:39 vasta tsitaadiga

0:20 alates on katjuza? icon_biggrin.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 27.07.2012 18:40:23 vasta tsitaadiga

Sain ka battlefield 3-e kätte, esimene mäng: Most Valuable Player ja 14 ribbonit. Bad company 2 treenis hästi icon_smile.gif
võite ka lisada: sibulakoer.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 27.07.2012 20:19:10 vasta tsitaadiga

tompan kirjutas:
Sain ka battlefield 3-e kätte, esimene mäng: Most Valuable Player ja 14 ribbonit. Bad company 2 treenis hästi icon_smile.gif
võite ka lisada: sibulakoer.


PS3 või X360?

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 27.07.2012 22:18:18 vasta tsitaadiga

Xbox 360, aga peab tõdema, et peale 3-4 raundi võiks isegi öelda et meeldib bad company 2 rohkem icon_smile.gif. Max players võiks rohkem kui 24 olla, sellele suurele mapile 12 mängijat mahutada on tsipake vähe. company 2-s olid siuksed perfecto suuruses mapid ( räägime conquestist muidugi ) . Aga eks ta harjumise asi ole rohkem icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2012 19:06:55 vasta tsitaadiga

Muide, siukest äksionit näeb vist aint PC peal. Konsoolidel kahjuks piirang ju 24 mängija peal, maru kahju küll.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 28.07.2012 19:41:36 vasta tsitaadiga

Mind lausa huvitab, kuidas nad kavatsevad Armored Kill mapid konsoolidele tuua? Vähendavad mapi pinda 50%? Egas miskit, tuleb ikka PC soetada.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 18:52:03 vasta tsitaadiga

Võiks täna BF3s mingi suuremat sorti lahingu teha eestlastega. Ps3 peal. Katsun veel mõnest teisest foorumist sõdureid juurde hankida.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 19:00:28 vasta tsitaadiga

Nojah, täna just kontsert lauluväljakul...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 22:25:19 vasta tsitaadiga

Pole ullu, homme ka päev icon_smile.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 31.07.2012 00:35:35 vasta tsitaadiga

Osaa, see küll hea idee, oleks isegi nõus icon_wink.gif Visake PM kui midagi orgunnitud ja olen 90% platsis.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 09:05:31 vasta tsitaadiga

Aga teeks ajavahemikul 21.00 - 00.00 Kes tuleb see tuleb, mängiks Rush'i, CQ ja TDM, et asjad väga üksluiseks ei kisuks. Uurin kas eesti server kah veel püsti, siis võiks äkki sinna koguneda, täpsustan õhtu poole üle veel, mis ja kuidas.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 13:09:25 vasta tsitaadiga

Normal server?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 31.07.2012 13:29:32 vasta tsitaadiga

HC ikka ju ? icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 13:51:29 vasta tsitaadiga

Kuidas rahvale meelepärane on, sis üht ja teist võiks muidugi ideaalis mängida. Või siis teeb mingi hääletuse kui kell kukub. Nagu eelmisel lehel olevatest postitustest lugeda võib siis mõlema poole eelistajaid on palju.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 01.08.2012 02:06:33 vasta tsitaadiga

No tuleb miskit sellest välja? Tahaks tõesti tiimi teha, eriti selles Close Quatersis, pinda käib kui oma "tiim" igaüks oma suunas jookseb. Ja siis vastaste tiim 2-3 kesi pundis ilusti, nii et isegi kui 1-2 maha saad 3-mas äratab ellu ja panevad edasi.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.