Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 71, 72, 73  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris hakkad mängima ja miks? Põhjenda teemas ...
Far Shiverpeaks
57%
 57%  [ 73 ]
Desolation
16%
 16%  [ 21 ]
Midagi muud. Täpsustan ja põhjendan teemas.
25%
 25%  [ 33 ]
hääli kokku : 127

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
BDKIAF
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2012




sõnum 21.07.2012 17:39:46 vasta tsitaadiga

Minu arvates paremat mmo-d ei ole praegusel hetkel. Vähemalt minu jaoks.

Eks see mäng olegi buttonsmash neile, kes ise buttonsmashivad. Olgu, kui ühes eventis või fightis on mingi 20-30 inimest (mis raudselt oligi te case), siis jah, tundub, et ei ole vahet mida sa teed, sest pinge puudub kui suremis ohutu ei ole(Eriti low level fight).

Samuti teame, et mäng pole täielikult optimized, kuid minu silma jaoks jooksis normaalselt, seega ma ei hakka numbreid uurimagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010




sõnum 21.07.2012 21:46:59 vasta tsitaadiga

Animatsioonid on imelikud.... väga raske on aru saada kes ja kust kohast mind laseb. Lisaks see, et läbi teiste saab joosta, on ikka väga jube.
Muidu mäng täitsa tore.... käid ringi ja farmid - timmid tegelast paremaks. Erinevate relvadega erinevad skillid on eriti vahva... kahju ainult et spear on vees võitlemiseks.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 22.07.2012 00:25:21 vasta tsitaadiga

Sylvari ka proovitud, Asura jätan launchi jaoks puutumata. Kui nüüd peale sylvarit tagasi vaadata näiteks Nornile, on sealne keskkond ikka äärmiselt igav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010




sõnum 22.07.2012 00:47:55 vasta tsitaadiga

Üks võti jäi üle kuna sõbral pole aega ikka mängida - GKKVHW-J2J89-PVG6-S16-V7NP12X
Palun kirjutage kui keegi ära võtab.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karl14
HV vaatleja
karl14

liitunud: 16.11.2010




sõnum 22.07.2012 01:37:52 vasta tsitaadiga

Palju teil FPS?, minu kastiga profiili alla, kui max seaded siis, fps MAX 15. Resulatsioon on 1280x1024 icon_confused.gif Nii hull ei tohiks päris olla ju.
_________________
Systeemid!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 22.07.2012 03:22:20 vasta tsitaadiga

i5 2320 @ 3.0 GHz ja HD7850 annab High sätete ja AA peal lahingus 50, niisama 70-90 kui fraps tõtt räägib. Reso 1680x1050.

Optimiseerimine oli ka eelmistes betades probleemiks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andru201
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2002




sõnum 22.07.2012 07:55:12 vasta tsitaadiga

Nvidia kaartide omanikud võtke uusimad beta driverid. Sain nii 20fpsi juurde thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 22.07.2012 09:44:43 vasta tsitaadiga

Sai ka proovitud (taaskord), kuid minu hetke masin: Intel Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz, 4GB RAM, NVIDIA GeForce 9800 GT seda mängu isegi minimumi+window mode-i peal mängida ei lase, metsik viivitus ja lag. Sellest on mul muidugi väga kahju, kuna mäng meeldib ja olen seda järge kaua oodanud. Loodan väga, et asi paraneb kui mäng augusti lõpus välja tuleb.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005




sõnum 22.07.2012 10:54:08 vasta tsitaadiga

ObNixilis kirjutas:
Üks võti jäi üle kuna sõbral pole aega ikka mängida - GKKVHW-J2J89-PVG6-S16-V7NP12X
Palun kirjutage kui keegi ära võtab.


Suur tänu, võtsin ära. Hetkel tirib. Mis kellani se meie aja järgi veel kestab?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 22.07.2012 19:33:49 vasta tsitaadiga

Meie aja järgi peaks vist mingi kaheksa või üheksani hommikul kestma.

Alguses olin kindel, et lähen launchil norn warrioriga laivi, aga krt see beta nv on suht kõik klassid meeldima hakkand icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 22.07.2012 20:12:33 vasta tsitaadiga

Status0 kirjutas:
Sai ka proovitud (taaskord), kuid minu hetke masin: Intel Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz, 4GB RAM, NVIDIA GeForce 9800 GT seda mängu isegi minimumi+window mode-i peal mängida ei lase, metsik viivitus ja lag. Sellest on mul muidugi väga kahju, kuna mäng meeldib ja olen seda järge kaua oodanud. Loodan väga, et asi paraneb kui mäng augusti lõpus välja tuleb.

mida sa siin loodad? antiikraudvaraga sa tänapäeva mänge normaalselt ei saagi mängida.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.07.2012 20:56:42 vasta tsitaadiga

Status0 kirjutas:
Sai ka proovitud (taaskord), kuid minu hetke masin: Intel Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz, 4GB RAM, NVIDIA GeForce 9800 GT seda mängu isegi minimumi+window mode-i peal mängida ei lase, metsik viivitus ja lag. Sellest on mul muidugi väga kahju, kuna mäng meeldib ja olen seda järge kaua oodanud. Loodan väga, et asi paraneb kui mäng augusti lõpus välja tuleb.

Proovi uusimaid beta drivereid (304.79). Vanemates driverites on bug, mis GW2-s fpsi kõvasti alla tõmbab. Mis resolutsiooni kasutad? Sõbral sarnase arvutiga jookseb üsna talutavalt.

Argument, et MMO mängimiseks on vaja viimase põlvkonna raali, ei pea ka eriti vett, sellega tulistavad tegijad omale ise jalga. Pigem on praegu lihtsalt mängumootor täielikult optimeerimata.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007




sõnum 23.07.2012 10:28:57 vasta tsitaadiga

jälgin.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007




sõnum 23.07.2012 10:47:05 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
Status0 kirjutas:
Sai ka proovitud (taaskord), kuid minu hetke masin: Intel Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz, 4GB RAM, NVIDIA GeForce 9800 GT seda mängu isegi minimumi+window mode-i peal mängida ei lase, metsik viivitus ja lag. Sellest on mul muidugi väga kahju, kuna mäng meeldib ja olen seda järge kaua oodanud. Loodan väga, et asi paraneb kui mäng augusti lõpus välja tuleb.

mida sa siin loodad? antiikraudvaraga sa tänapäeva mänge normaalselt ei saagi mängida.

Kui Guild Wars omal ajal välja tuli, siis sai seda ikka väga juustude masinatega headel sätetel mängida ning pilt oli tolle aja kohta väga kena thumbs_up.gif Kahju kui GW2 optimiseerimisega hätta jääb, loodetavasti vaid beta süü.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2012 10:58:35 vasta tsitaadiga

sten260 kirjutas:
Ei meeldi see mäng, liikumine/ kaamera on kuidagi OFF.. Ei oska seletada, lihtsalt gameplay ei tundu huvitav. (võitlemine samuti paistab nagu endless buttonsmash). Pealegi jookseb ka sitalt mul, tean et betas aga siiski.


Keegi selgitab mida see buttonsmash peaks tähendama?
Et mängu edukaks mängimiseks tuleb erinevaid nuppe vajutada? - noshit? tahtsid ainult hiirega mööda ekraani vingerdada või misasja? icon_biggrin.gif
Ühe/kahenupu tagumist ta ometigi ei saanud silmas pidada sest guildwarsis ei jää sa üheski tõsisemas eventis nii mängides ellu.. lots of moving avoiding etc to do.

so like, huh?

ps. sõbrants mängis core 2 duo ja 9800gt peal, ei kurtnud mingit performance probleemi - keegi kurtis et selle configa ei saanud isegi low sätetes hakkama, something is wrong in that computer.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 23.07.2012 12:28:45 vasta tsitaadiga

xmaster kirjutas:
sten260 kirjutas:
Ei meeldi see mäng, liikumine/ kaamera on kuidagi OFF.. Ei oska seletada, lihtsalt gameplay ei tundu huvitav. (võitlemine samuti paistab nagu endless buttonsmash). Pealegi jookseb ka sitalt mul, tean et betas aga siiski.


Keegi selgitab mida see buttonsmash peaks tähendama?
Et mängu edukaks mängimiseks tuleb erinevaid nuppe vajutada? - noshit? tahtsid ainult hiirega mööda ekraani vingerdada või misasja? icon_biggrin.gif
Ühe/kahenupu tagumist ta ometigi ei saanud silmas pidada sest guildwarsis ei jää sa üheski tõsisemas eventis nii mängides ellu.. lots of moving avoiding etc to do.

so like, huh?

ps. sõbrants mängis core 2 duo ja 9800gt peal, ei kurtnud mingit performance probleemi - keegi kurtis et selle configa ei saanud isegi low sätetes hakkama, something is wrong in that computer.

lihtsalt tundub mõttetu spam, mingit mana või energit pole, lihtsalt spammi seda mis cooldownist parasjagu väljas on (mängisin elementalit vms vb teiste klassidega on lõbusam, aga sellel oli küll 5 erinevat fire balli mis olid pm samad kõik ,ainult erineva cooldowniga)
Ma räägin PVEst btw, ma ei tea pvp on võibolla lõbus, aga pves ei pea midagi dodgema ,seisa tuima näoga ja spammi ainult, surma on suht raske saada ,kui just endast 10 levelit karmimate mobidega ei mässa
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010




sõnum 23.07.2012 12:30:28 vasta tsitaadiga

Minu arvates suur + selle mängu juures ongi just mana, energy jms puudumine... Asi on lahendatud cooldownidega. Pead ikka arvestama mida ja kuna kasutadja ei teki seda probleemi, et mana potionite lõppemisel vms saad surma.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2012 12:38:26 vasta tsitaadiga

Minu arust isegi PvE's pole mingit erilist nuppude 'spämmi'. icon_biggrin.gif Ainuke asi, mida sa spämmima peaks, oleks see '1' chain skill, aga see on nii lahendatud, et kui sa '1' vajutad, siis ta hakkab automaatselt seda tegema...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rannokli
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2012




sõnum 23.07.2012 23:33:42 vasta tsitaadiga

Keegi Eestlaste guildi või miskit loob? ning kõik lähete desolutionisse?

Ise nautisin seda betat väga, ei kahetste prepurchi. mis craftingutele lootma hakata? ja mis profiga alustate? endale meeldis väga engineer ja warrior. ning craftingust sobis mull cooking ja arvatavasti võtan ka huntsmani engineerile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005




sõnum 24.07.2012 18:15:13 vasta tsitaadiga

Palgapäeval võtan ka mängu ligi, 55euri eest mängu küll ja veel. Selle 1 päeva proovimisega sain Engineeri 8 peale ja Warriori lvl 10. 8h kuskil pelasin äkki w.
Maailm oli piisavalt elav ja kaasakiskuv, mitte nagu (jälle toon selle mängu võrdluseks xD) swtor kui kõik seisis paigal/oli elutu.
Warrior istus rohkem ja tundus ka vastupidavam.
Proffidest proovisin Jeweleri tegin juba lvl 15 ringi. Oligi aint 2 ringi lvl 10nel, vb tuleb geme leida ja juurde leida eri lahendusi.
Armorsmithina aga ei õnnestunud ühtegi asja teha sest samasid matse tahtis ja Suht raske oli leida Copperit ( tini ei leidnud üdlse)
Meeldisid ka paljud muudatused wowiga võrreldes,

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 24.07.2012 18:59:04 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:

Meeldisid ka paljud muudatused wowiga võrreldes,


Ole hea räägi nendest muudatustest lähemalt.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005




sõnum 24.07.2012 21:46:38 vasta tsitaadiga

Noo näiteks. Mounte pole aga kui avastad telepot julla ära saad igalepoole mapi pealt teleportida ennast, et tühja jooksmsit pole.
Siis craftimsieks vajamineva kraami korjamiseks tööriistad on sul Hero baril mitte kotis.
Ja korjata saavad kõik kõike peaasi, et vastav tööriist peal.(tööriistadel on durability vms ka nr100 ja 50 see otsa saab ostad uue stacki) Ainult sepitseda saad 2 ala korraga.
Ja,et F nupuga saad kõike teha, loootida, rääkida, ressida, korjata. Väga mõnus. peale selle, et vahest lootimise asemel võtad ämbri või oksa näppu. siis tasub klikata.
Veealune combat olu väga mõnus, ilsuad animatsioonid ujudes. ja godrayd mingised paistsid pnnalt vette.
Kindlasti oli veel nipet näpet mis mängides pani ütlema, et oo päris eha idee, hea lihtne.
Meeldibki just, et tehti ikka nii kudias ise arvati, et on hea mugav, mitte nagu jällegi se samune swtor, mis töötab täpipealt nagu wow. iga nupp avab sama asja vist. Siin on Hero on H ja kas B bagi asemel oli kah I ? kindel pole : p
Maisitõlvikute vahel kõndides need kõikusid ilusti ja.
Suuremaid bage oleks seal aint hädasti vaja. Igast eri manti saad nii palju, noo ei mahu ära. halli itemeid väga vähe, enamus saad craftimsieks ära kasutada tundus. Geari ja relvi saad ära lõhkuda salvage tooliga, et saada crafting matse.
Sihuke värk ka vist, et kui samal ajal Minging node ntz lööma hakata saavad mõlemad copperid kätte mitte aint see kes sekund enne löömsit alustas. Vähemalt nii tundus.

Mingi mula sai kokku aetud : D Ehk annab miskit.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 24.07.2012 22:12:48 vasta tsitaadiga

Noded on igal mängijal eraldi, nii et pingutada pole vaja et kõik endale esimesena krabada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2012 22:30:26 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
Noo näiteks. Mounte pole aga kui avastad telepot julla ära saad igalepoole mapi pealt teleportida ennast, et tühja jooksmsit pole.


Kusjuures see on uskumatult hea, mõelge hoolega, kuipalju aega te näiteks WoWis mingis flightpathis või lihtsalt mounti seljas istute ja lähete punktist A punkti B ilma tegevuseta....
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 24.07.2012 22:50:47 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
Noo näiteks. Mounte pole aga kui avastad telepot julla ära saad igalepoole mapi pealt teleportida ennast, et tühja jooksmsit pole.

kuhu siis avastamisrõõm jääb, või sulle meeldib pidevalt loading screeni jõllitada? icon_smile.gif
scarface kirjutas:
Siis craftimsieks vajamineva kraami korjamiseks tööriistad on sul Hero baril mitte kotis.

no comments
scarface kirjutas:
Ja,et F nupuga saad kõike teha, loootida, rääkida, ressida, korjata. Väga mõnus. peale selle, et vahest lootimise asemel võtad ämbri või oksa näppu. siis tasub klikata.

ise tõid põhjuse ka miks see halb on. (Mass Effecti mäletad, kus A tegi tegi kõike?)
scarface kirjutas:
Veealune combat olu väga mõnus, ilsuad animatsioonid ujudes. ja godrayd mingised paistsid pnnalt vette.

Pointless gimmick, teisest lausepoolest ei saanud aru
scarface kirjutas:
Maisitõlvikute vahel kõndides need kõikusid ilusti ja...

ehk siis parem graafika ,okei ,üllatav icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 71, 72, 73  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.