Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 18:06:06 vasta tsitaadiga

aatom kirjutas:
Ka soomes on lotovõidud tulumaksuvabad. Mis juhtub aga siis, kui võidab välisriigi kodanik?


Pole ju välisriigi kodanik, tal õde või keski pidi ju soome kodakondsusega olema, st kogu võit läheb talle, tema lihtsalt saadab meile edasi ja ei pea migneid makse maksma.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 19:25:32 vasta tsitaadiga

Grim Reape kirjutas:
aatom kirjutas:
Ka soomes on lotovõidud tulumaksuvabad. Mis juhtub aga siis, kui võidab välisriigi kodanik?


Pole ju välisriigi kodanik, tal õde või keski pidi ju soome kodakondsusega olema, st kogu võit läheb talle, tema lihtsalt saadab meile edasi ja ei pea migneid makse maksma.


loodetavasti ei hakata aktsiisi nõudma .. muidu järgmine ohver kes 60+ tundi kuskil nurgas paastub icon_lol.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 20:06:18 vasta tsitaadiga

krd jaak, ma vajan sind icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 20:06:53 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
krd jaak, ma vajan sind icon_lol.gif


Iga nädal näpud põhjas?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 20:12:08 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
krd jaak, ma vajan sind icon_lol.gif


Iga nädal näpud põhjas?

iga päev icon_wink.gif thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miki33
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 20.07.2012 21:41:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
no variant on seegi, et piletid putkast osta, aga mugavam on elektrooniliselt.

Ma pole küll päris kindel, aga saan Veikkaus.fi lehel olevast infost aru nii, et päevas saab inimene osta kuni 3000€ eest icon_rolleyes.gif
Seega kui panus on suurem, tuleb pileteid osta mitmel järjestikusel päeval. Aga see inf tuleb muidugi üle kontrollida.

Kuinka paljon pelitiliä voi käyttää?
Pelikohtaisten rajoitusten (eBingo ja Syke 100 e/päivä, Live-veto 300 e/päivä) lisäksi sovelletaan pelitilien käyttöön luottolaitostoiminnasta annetussa laissa säädettyä 3 000 euron päiväkohtaista rajoitusta.



Ja tänase kohta ütleks ainult: "Welcome to Estonia tonight, Mr Jack" icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 22:29:14 vasta tsitaadiga

miki33 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
no variant on seegi, et piletid putkast osta, aga mugavam on elektrooniliselt.

Ma pole küll päris kindel, aga saan Veikkaus.fi lehel olevast infost aru nii, et päevas saab inimene osta kuni 3000€ eest icon_rolleyes.gif
Seega kui panus on suurem, tuleb pileteid osta mitmel järjestikusel päeval. Aga see inf tuleb muidugi üle kontrollida.

Kuinka paljon pelitiliä voi käyttää?
Pelikohtaisten rajoitusten (eBingo ja Syke 100 e/päivä, Live-veto 300 e/päivä) lisäksi sovelletaan pelitilien käyttöön luottolaitostoiminnasta annetussa laissa säädettyä 3 000 euron päiväkohtaista rajoitusta.



Ja tänase kohta ütleks ainult: "Welcome to Estonia tonight, Mr Jack" icon_cool.gif


See võib täitsa nii olla küll, kui tahtsin teist 8+4 piletit ostukorvi panna, siis ei lubanud seda. Kobises midagi, millest aru ei saanud ja google ka midagi ei arvanud.
(Ostukorvi saab kasutada ilma kontota, selleks et osta on vaja ikkagi registreerida.)

Jackpot tuleb ikka meie üritust külastama!

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2012 00:10:02 vasta tsitaadiga

Jaak jääb jälle hiljaks?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2012 00:44:04 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
Jaak jääb jälle hiljaks?


http://www.euro-jackpot.org/
siin lehel numbrid olemas, aga ootan eesti loto kinnitust asjale.

Spoiler Spoiler Spoiler


VOOR 6

Põhinumbrid: 9 13 25 6 14
Lisanumbrid: 8 1

Pileti nr. - Võiduviis - Võidusumma

1513160331082 - 1+2 - 9.1
1513163341749 - 2+1 - 7.8
1513160330818 - 2+1 - 7.8
1513163341781 - 1+2 - 9.1
1513163341781 - 2+1 - 7.8
1513163341820 - 2+1 - 7.8
1513160331118 - 2+1 - 7.8
1513160331118 - 2+1 - 7.8

KOKKU: 65€

Tundub, et jaagule jäi õige kutse saatmata.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aatom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003




sõnum 21.07.2012 14:58:49 vasta tsitaadiga

Sorry for the OT:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miki33
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 21.07.2012 15:12:17 vasta tsitaadiga

OT - aga miks ei võiks Soome kodanik oma isiklikku raha (20 milli) liigutada Soome pangakontolt oma isiklikule Eesti kontole (kui tal see muidugi alles)? Ja Eestil ei tohiks ka miskit torisemist olla, kui seadusikult saadud raha Eestisse tuleb (soomes ju hasartmängumaks makstud seega Eestis ei peaks minu meelest enam midagi maksma)...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2012 15:53:22 vasta tsitaadiga

aatom kirjutas:
Sorry for the OT:
Spoiler Spoiler Spoiler


ot:
lihtsalt lähed panka, cashid 20 milli outi, ja siis eestis lükkad cashi peale icon_smile.gif pangatöötaja nägu tahaks näha.

Muidugi seda meest tahaks ka näha kes 20milli kotiga kaasas julgeb ringi käia icon_smile.gif
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2012 16:56:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Muidugi seda meest tahaks ka näha kes 20milli kotiga kaasas julgeb ringi käia

ega seal midagi keerulist ei ole.
ametlikult sellise summa puhul pead kasutama rahaautot koos relvastatud valvega ja vsjo icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miki33
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 21.07.2012 20:28:00 vasta tsitaadiga

Pangast cashi väljavõtmine ja turvaline siiatoomine oleks kallim kui tavaline pangaülekanne icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 17:40:47 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Nüüd siis veikkaus.fi lehel konto olemas.

Infot hetkel niipalju:
Raha on seal piiratud, mängida saab kuni 3k€ eest päevas ja ka veikkaus.fi kontole/kaardile saab maksimum 3k€ peale kanda.
Mängu pikkus on soomes saadaval vaid 5 nädalat maksimum.
Kuna summa on piiratud, siis suuremate piletite, alates 8+4 väli kuni 11+2 väli ostmiste puhul pean iga 3-me, 2-he ja 1-he nädala tagant ostma uue pileti.
ehk 8+4 väli 3-eks loosimiseks maksab 2016€ ja 8+4 väli 5-eks loosimiseks maksab 3360€ (seda piletit limiidi tõttu osta ei saa)
Seega ka reeglitesse tulevad mõningad muudatused.
Ülekandetasu/teenustasu sinna kontole maksab 0.38€ (mille võtan oma kanda).
Eri pankade vahel võtab ülekanne aega 2-3 päeva, see tähendab, mina olen Swedbangas. Veikkaus.fi on Nordea jne. aga Swed sealt puudub. tegin katsetuseks oma kontolt ülekande, siis saan veenduda, kas saan otse eestist raha sinna saata (siis saaksin prooviks osta ka pileti), või pean ikka soome arvele kandma jne.

Loodan, et on arusaadav.
Küsimused on teretulnud.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aatom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003




sõnum 25.07.2012 18:23:35 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Nüüd siis veikkaus.fi lehel konto olemas.

Infot hetkel niipalju:
Raha on seal piiratud, mängida saab kuni 3k€ eest päevas ja ka veikkaus.fi kontole/kaardile saab maksimum 3k€ peale kanda.
Mängu pikkus on soomes saadaval vaid 5 nädalat maksimum.
Kuna summa on piiratud, siis suuremate piletite, alates 8+4 väli kuni 11+2 väli ostmiste puhul pean iga 3-me, 2-he ja 1-he nädala tagant ostma uue pileti.
ehk 8+4 väli 3-eks loosimiseks maksab 2016€ ja 8+4 väli 5-eks loosimiseks maksab 3360€ (seda piletit limiidi tõttu osta ei saa)
Seega ka reeglitesse tulevad mõningad muudatused.
Ülekandetasu/teenustasu sinna kontole maksab 0.38€ (mille võtan oma kanda).
Eri pankade vahel võtab ülekanne aega 2-3 päeva, see tähendab, mina olen Swedbangas. Veikkaus.fi on Nordea jne. aga Swed sealt puudub. tegin katsetuseks oma kontolt ülekande, siis saan veenduda, kas saan otse eestist raha sinna saata (siis saaksin prooviks osta ka pileti), või pean ikka soome arvele kandma jne.

Loodan, et on arusaadav.
Küsimused on teretulnud.


Muhe värk thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 19:30:01 vasta tsitaadiga

ma ei viitsi hetkel arvutada, aga palju neid 8+4 ja 11+2 pileteid 3k eest saab ?
aa, ok nägin ära.
aga yhe piletiga mängida..... no ma ei tea icon_lol.gif
siin peaks juba natuke matemaatilisemalt lähenema, kysitlust ei ole mõtet teha.
ses suhtes, et kui pileteid on kokku alla 20 (oletame), siis võib ju järgmiseks loosimiseks käsitsi sisestada need samad numbrid.
see et 2-3 päeva aega võtab on huinja, lihtsalt panustamise lõpetame nädal varem ja asi klaar thumbs_up.gif
aga sellegi poolest olen ma in

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 21:09:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

siin peaks juba natuke matemaatilisemalt lähenema, kysitlust ei ole mõtet teha.

Seda muidugi, et peab natukene ikka mõtlema asja juures, see oli lihtsalt näide.
tsitaat:

aga sellegi poolest olen ma in

thumbs_up.gif

Natukene mõtlemisainet meile kõigile.

Piletid 5+2 kuni 5+8
Spoiler Spoiler Spoiler


Piletid 6+2 kuni 6+8
Spoiler Spoiler Spoiler


Piletid 7+2 kuni 7+8
Spoiler Spoiler Spoiler


Piletid 8+2 kuni 8+4
Spoiler Spoiler Spoiler


Piletid 9+2 kuni 9+3
Spoiler Spoiler Spoiler


Pilet 10+2 2520€

Pilet 11+2 4620€ (ületab limiidi, piletit osta ei saa)



Kombinatsiooni valikud kui mängime 5 nädalat!
--------------------------------------------------------------------------------------
1.) 7+3 ; 7+2 ; 2x 6+5 ; 6+4 ; 6+3 ; 6+2 ; 5+5 ; 2x 5+3 ; 10x 5+2 KOKKU: 3000€
--------------------------------------------------------------------------------------
2.) 7+4 ; 7+3 ; 2x 6+4 ; 6+3 ; 3x 5+4 ; 3x 5+2 KOKKU: 3000€
--------------------------------------------------------------------------------------
K: Kui panus on üle 3000€?
V: Siis ostab pudinaid veel peale.


Kombinatsiooni valikud kui mängime 10 nädalat!
--------------------------------------------------------------------
1.) 6+6 ; 6+4 ; 4x 5+4 KOKKU: 1500€
--------------------------------------------------------------------
2.) 7+3 ; 2x 6+4 ; 7+2 ; 5+4 KOKKU: 1500€
-------------------------------------------------------------------
3.) 3x 7+2 ; 6+4 ; 2x 6+2 ; 2x 5+4 ; 3x 5+2 KOKKU: 1500€
-------------------------------------------------------------------
K: Miks on kombinatsiooni maksumus 1500€?
V: Sest kui panus on 3000€, siis saame osta näiteks kombinatsiooni nr.3 kaks korda,
siis saame mängu pikkuseks 10 nädalat.

K: Kui panus on üle 3000€?
V: Siis ostab pudinaid veel peale.

NB! Hetkel on piletite kombinatsioonid vaid näited.
Aidake mul mõelda neid juurde.



See on veider, et listis on kallemaid pileteid, kui tegelikult osta saab.
Aga vb olen millestki valesti aru saanud, kuid siiski......
Ja hetkel selline olukord:
tsitaat:
Pelipalvelu on sulkeutunut. Pelipalvelu on avoinna ma-su 6-24.

Tõlge:
tsitaat:
Mängu on sulgunud. Mängu on avatud E-P kl 6-24.


Eurotuur infoleht (http://eurotuur.webs.com/) ka natukene uuendatud.
Sain tööle ka arhiivi. Nüüd on võimalik Eurotuur 1 mängu .pdf fail alla ka laadida.

Infot süsteemimängu piletite kohta leiad siit : https://www.veikkaus.fi/fi/eurojackpotTietoa&doc=010312_EJP_JARJESTELMAT

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum


viimati muutis Amperloom 26.07.2012 11:02:58, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miki33
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 25.07.2012 23:42:21 vasta tsitaadiga

Amperloom - kui Sina teed endale konto veikkaus.fi lehele, siis pead Sina ka võidu välja võtma. Aga Sa vist pole Soome kodanik...?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 01:20:29 vasta tsitaadiga

miki33 kirjutas:
Amperloom - kui Sina teed endale konto veikkaus.fi lehele, siis pead Sina ka võidu välja võtma. Aga Sa vist pole Soome kodanik...?


Pole vist väga süvenenud asjasse jah?

Ma ei saagi kontot sinna teha kuna pole soome kodanik.
Kasutan asja teist radapidi, nimelt mul õde soomes, vanemad soomes....kõigil neil soome kodakondsus ja muud jutud olemas.
Konto sain tehtud tänu emale (eelnev jutt oli, et saan õe kaudu, aga pisut kiireks kisub ja sain emaga jutule) - ehk siis tema nimel on see konto, mina lihtsalt kasutan seda icon_wink.gif thumbs_up.gif

aatom kirjutas:
Ka soomes on lotovõidud tulumaksuvabad. Mis juhtub aga siis, kui võidab välisriigi kodanik?

tsitaat:
40. Eurojackpot-pelin voitot on perittävä yhden vuoden kuluessa pelisääntöjen mukaisen lopputuloksen vahvistamisesta. Pelaaja menettää oikeuden voittoon, jota hän ei ole nostanut määräajassa.


Google tõlge
tsitaat:
40. Eurojackpot mängu kasum maksustatakse ühe aasta jooksul mängureeglite kohaselt tulemuse kehtestamise kohta. Mängija kaotab õiguse kasumis, mida ta ei ole esitanud tähtaja jooksul.

Kuhu mida esitama peab, seda kirjas pole.
https://www.veikkaus.fi/fi/eurojackpotTietoa&doc=010312_EJP_SAANNOT

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miki33
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 26.07.2012 12:11:09 vasta tsitaadiga

Olen ikka teemasse süvenenud.

Ma lihtsalt arvan, et kui Sa seod oma isikliku pangakonto ema "pelikontoga", võib probleeme tekkida võidu korral.
Sest võit ju makstakse pangakontole...? icon_rolleyes.gif
Või sain ma valesti aru ja "pelikontoga" seotuks (ostud/võidud) jääb Su ema pangakonto?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 17:01:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma lihtsalt arvan, et kui Sa seod oma isikliku pangakonto ema "pelikontoga", võib probleeme tekkida võidu korral.

Ma enda kontot ei saagi siduda sellega, ikka on vaja soomes asuvat panka.

Aga jah, prooviks tegin oma eesti arvelt ülekande......eks näis, kas jõuab raha sinna või saadetakse mulle tagasi.

tsitaat:

Või sain ma valesti aru ja "pelikontoga" seotuks (ostud/võidud) jääb Su ema pangakonto?

Seotud on jah ema pangakonto.
Ja praegu mul seadistatud nii, et võidud lähevad feikkaus.fi kontole tagasi ja kui limiit on täis(või hakkab täis saama), siis kannan veikkaus.fi kontolt raha pangakontole.
(vältimaks seda olukorda, kus ema avastab, et..... oh, mul pappi küll ja kulutab meie võiduraha ära).


AGA....... http://eurotuur.webs.com/eurotuur-3-eelinfo (lugege siit)

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 14:53:18 vasta tsitaadiga

Küsimus, (kui juba vastatud pole) mille jaoks need kallid piletid olemas on kui limiit on selline, et osta ei saa....
_________________
kaalust alla
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 15:20:15 vasta tsitaadiga

Grim Reape kirjutas:
Küsimus, (kui juba vastatud pole) mille jaoks need kallid piletid olemas on kui limiit on selline, et osta ei saa....

kui ostad yheks loosimiseks, siis vist probleemi pole, aga nagu seal kirjas, siis viieks loosimiseks on plaan osta.
teistes riikides võib olla piirangute vaba (eestis näiteks pole limiiti)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 15:52:49 vasta tsitaadiga

Grim Reape kirjutas:
Küsimus, (kui juba vastatud pole) mille jaoks need kallid piletid olemas on kui limiit on selline, et osta ei saa....


tegelikult saab neid osta näiteks 11+2 on nädalaks (924€), kaheks (1848€) ja kolmeks (2772), aga ma ei viitsi sedasi jamada.....vb kunagi hiljem,
aga esialgu ei viitsi.
Kui panus on meeletult suur, siis on mõeldav selle pileti ostmine, aga jah.....nagu juba mainisin, siis esialgu ei viitsi.


E: Hea uudis on see, et saan oma eesti arvelt veikkaus.fi kontole raha saata. Ostsin prooviks ka 2 piletit.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 17:31:27 vasta tsitaadiga

Kaua ülekanne aega võttis?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 19:18:39 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Kaua ülekanne aega võttis?

2-3 päeva on kirjas, aga minu meelest jõudis 2 päevada kohale.
Eks ikka peab arvestama 2-3 päevaga.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 22:02:56 vasta tsitaadiga

Eks täna võtame Jaagu ära Eestile, peale seda siis kogume raha Soome Jaagu jaoks.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2012 22:29:08 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Eks täna võtame Jaagu ära Eestile, peale seda siis kogume raha Soome Jaagu jaoks.


Ma arvan, et kui võidame täna JACKPOTI visiidi, siis ma päris pikka aega seda mängu ei korralda,
pole tahtmist ja viitsimist, megalt suurt rahvamassi ohjeldada.
Aga noh, see on hetke mõte, juu paistab, mis tegelikult saama hakkab. icon_wink.gif

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aatom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003




sõnum 27.07.2012 23:08:03 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
40. Eurojackpot-pelin voitot on perittävä yhden vuoden kuluessa pelisääntöjen mukaisen lopputuloksen vahvistamisesta. Pelaaja menettää oikeuden voittoon, jota hän ei ole nostanut määräajassa.

Tõlge: EJP võidud saab välja võtta ühe aasta jooksul pärast mängureeglite kohase lõpptulemuse kinnitamist. Mängija kaotab õiguse võidule mida ta pole välja võtnud ettenähtud aja jooksul.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2012 00:42:42 vasta tsitaadiga

aatom kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
40. Eurojackpot-pelin voitot on perittävä yhden vuoden kuluessa pelisääntöjen mukaisen lopputuloksen vahvistamisesta. Pelaaja menettää oikeuden voittoon, jota hän ei ole nostanut määräajassa.

Tõlge: EJP võidud saab välja võtta ühe aasta jooksul pärast mängureeglite kohase lõpptulemuse kinnitamist. Mängija kaotab õiguse võidule mida ta pole välja võtnud ettenähtud aja jooksul.


Tänud, tegelikult sain paar päeva tagasi juba teada......aga aitümmer siiski.


Põhinumbrid: 9 22 23 34 35
Lisanumbrid: 1 3


VOOR 7

Pileti nr. - Võiduviis - Võidusumma
1513160331024 - 2+1 - 7.3
1513163341707 - 2+1 - 7.3
1513163341710 - 3+0 - 13.4
1513163341765 - 3+0 - 13.4
1513163341752 - 2+1 - 7.3
1513160331066 - 2+1 - 7.3
1513163341749 - 1+2 - 10.7
1513160331011 - 1+2 - 10.7
1513163341736 - 2+1 - 7.3
1513163341736 - 3+0 - 13.4
1513163341781 - 2+2 - 16.2
1513160331040 - 1+2 - 10.7

Kokku: 125€

E: Veider on see, et pole eelmise vooru võite veel kätte saanud. Tavaliselt on 2-3 päeva ja kontol olemas.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2012 00:49:22 vasta tsitaadiga

jaak ikka puhkusel ja päevitamas?
vastus tuli hetk varem kui kysimus

jep ikka puhkamas thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003




sõnum 28.07.2012 00:59:02 vasta tsitaadiga

Kas veel keegi peale minu jälgib niinimetutud diagonaale loositud numbrites? Kui arusaamatuks jääb, siis Vikingi diagonaalid on näha http://viking.etlanta.ee/ruudustik.php
Olen viimased 11 loosimist jälginud/ennustanud, kuhu numbrid liikuda võivad.
Tavaliselt märgin 4-5 piirkonda kuhu numbrid võiks kukkuda ning kuuel korral olen tabanud vähemalt 2 põhinumbrit ning parim tulemus on senini 3+1

Võimalik, et see on mu enda ettekujutus ning illusioon, sest tegemist on siiski lotoga, kuid midagi siin ikkagi on. Ka Kuusetaat soovitab sellist statistikat, tema on diagonaale jälginud juba aastaid nii Vikingis, Kenos, kui nüüd siis ka EJP-s. Kuusetaat ütleb ka seda, et numbrimustri järgi on näha, kuna mingis lotos pallide komplekti vahetati.

Niisiis. Kellel on samalaadseid kogemusi jagada, siis ootan huviga icon_smile.gif

tsitaat:
Veider on see, et pole eelmise vooru võite veel kätte saanud. Tavaliselt on 2-3 päeva ja kontol olemas.


Sul on ikka eriti hästi siis, mulle pole kunagi ükski võit nii kiiresti tulnud, tavaliselt tuleb viimasel väljamakse päeval või mõni päevake varem... Tea millest see sõltub siis... Näost või perekonnanimest või millest... Fakt on aga, et hiljaks pole kunagi ükski väljamakse jäänud.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2012 11:53:45 vasta tsitaadiga

aatom kirjutas:
Kas veel keegi peale minu jälgib niinimetutud diagonaale loositud numbrites? Kui arusaamatuks jääb, siis Vikingi diagonaalid on näha http://viking.etlanta.ee/ruudustik.php
Olen viimased 11 loosimist jälginud/ennustanud, kuhu numbrid liikuda võivad.
Tavaliselt märgin 4-5 piirkonda kuhu numbrid võiks kukkuda ning kuuel korral olen tabanud vähemalt 2 põhinumbrit ning parim tulemus on senini 3+1

Võimalik, et see on mu enda ettekujutus ning illusioon, sest tegemist on siiski lotoga, kuid midagi siin ikkagi on. Ka Kuusetaat soovitab sellist statistikat, tema on diagonaale jälginud juba aastaid nii Vikingis, Kenos, kui nüüd siis ka EJP-s. Kuusetaat ütleb ka seda, et numbrimustri järgi on näha, kuna mingis lotos pallide komplekti vahetati.

Niisiis. Kellel on samalaadseid kogemusi jagada, siis ootan huviga icon_smile.gif

tsitaat:
Veider on see, et pole eelmise vooru võite veel kätte saanud. Tavaliselt on 2-3 päeva ja kontol olemas.


Sul on ikka eriti hästi siis, mulle pole kunagi ükski võit nii kiiresti tulnud, tavaliselt tuleb viimasel väljamakse päeval või mõni päevake varem... Tea millest see sõltub siis... Näost või perekonnanimest või millest... Fakt on aga, et hiljaks pole kunagi ükski väljamakse jäänud.


3+1 on hea tulemus... järgmine kambakas laseme sul selel süsteemi järgi 11sed piletid valida. JP is ours!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 00:16:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

3+1 on hea tulemus... järgmine kambakas laseme sul selel süsteemi järgi 11sed piletid valida. JP is ours!

Pooldan.....aga see sootuks teine teema.

Pole ise kordagi mõelnud nende diagonaalide peale, aga proovin ka, kas läheb täppi.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnsHFKGBftbcdDVsMVlMT2VKSFE2ZFAxaktmaU5ZUGc&pli=1#gid=24

variant:
1.) on O
2.) on X

Proovime.....

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BlueCat
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2012




sõnum 30.07.2012 17:41:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

6+6 ; 6+4 ; 4x 5+4 KOKKU: 1500€

See teeb ju 150 piletit. Pole ju väga ulme ka eesti lotos sisse toksida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 22:36:53 vasta tsitaadiga

BlueCat kirjutas:
tsitaat:

6+6 ; 6+4 ; 4x 5+4 KOKKU: 1500€

See teeb ju 150 piletit. Pole ju väga ulme ka eesti lotos sisse toksida.

ega see nüüd ahvatlev ka pole.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aatom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003




sõnum 30.07.2012 23:36:47 vasta tsitaadiga

BlueCat kirjutas:
tsitaat:

6+6 ; 6+4 ; 4x 5+4 KOKKU: 1500€

See teeb ju 150 piletit. Pole ju väga ulme ka eesti lotos sisse toksida.


Mees sa ei tea millest räägid:D
Been there, done that - not fun.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 23:44:48 vasta tsitaadiga

BlueCat kirjutas:
tsitaat:

6+6 ; 6+4 ; 4x 5+4 KOKKU: 1500€

See teeb ju 150 piletit. Pole ju väga ulme ka eesti lotos sisse toksida.

vahepeal kui el lehel ei töötanud salvestatud pileti loadimine, siis mul läkk sitt keema juba 10 välja täitmisel, 150-st ma ei tahaks mõeldagi thumbs_down.gif
kuidas sa neib kombosid yldse estonian lotos sisse trykid, kui selliseid variante ei eksisteeri?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueCat
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2012




sõnum 31.07.2012 10:16:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mees sa ei tea millest räägid:D

Natuke tean icon_smile.gif Kui keno veel odav oli, siis sai mõned 200-piletised seeriad tehtud icon_wink.gif
tsitaat:

kuidas sa neib kombosid yldse estonian lotos sisse trykid, kui selliseid variante ei eksisteeri?

Niimodi toksidki, et ühe 6+6 pileti asemel 90 5+2-te icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 10:20:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Niimodi toksidki, et ühe 6+6 pileti asemel 90 5+2-te icon_smile.gif

edu icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 15:01:25 vasta tsitaadiga

Juba selle mängu alguses kus käsitsi sisestasin Tabamuste tabelisse 34 piletit, igal piletil 5 välja.......üsna alguses juba viskas koblaka ette.
Nüüd KUI soomest pileteid saame, siis ma seda tabelit täitma ei hakka.
Ei viitsi ja ei oska süsteemimängu tabelit ehitada.

E: Sellega seoses,
Kas keegi teab kuidas soome pangad suhtuvad hasartmängudesse?
Kas võib mingeid piiranduid laenu saamisel tekkida, kui nii suurte summadega mängida?

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 15:21:07 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
Kas keegi teab kuidas soome pangad suhtuvad hasartmängudesse?
Kas võib mingeid piiranduid laenu saamisel tekkida, kui nii suurte summadega mängida?

Milline pank siis mängureid soosib? icon_eek.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 15:25:52 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Amperloom kirjutas:
Kas keegi teab kuidas soome pangad suhtuvad hasartmängudesse?
Kas võib mingeid piiranduid laenu saamisel tekkida, kui nii suurte summadega mängida?

Milline pank siis mängureid soosib? icon_eek.gif

Eestis loto mängimise puhul ei ole mina kuulnud, et oleks mingeid probleeme kellelgi tekkinud.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 16:25:59 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
Juba selle mängu alguses kus käsitsi sisestasin Tabamuste tabelisse 34 piletit, igal piletil 5 välja.......üsna alguses juba viskas koblaka ette.
Nüüd KUI soomest pileteid saame, siis ma seda tabelit täitma ei hakka.
Ei viitsi ja ei oska süsteemimängu tabelit ehitada.

aga meil on ju HV tabelikunn siin olemas.
lisa vaid pildid võidupiletitest ja genereeritakse kohe valmis.
asi ju töötab kambakas, tulemused ammu teada kui aatom kohale jõuab.
kindlasti sind aidatakse thumbs_up.gif
milleks yldse tabamuste tabelit vaja on? icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 17:16:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

milleks yldse tabamuste tabelit vaja on? icon_rolleyes.gif

Ma enese harimiseks tegin selle.
Kena vaadata, kui palju täppi läks, enne kui ametlik tulemus tuleb.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 20:44:04 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
tsitaat:

milleks yldse tabamuste tabelit vaja on? icon_rolleyes.gif

Ma enese harimiseks tegin selle.
Kena vaadata, kui palju täppi läks, enne kui ametlik tulemus tuleb.

nyydseks oled ennast ära harinud icon_biggrin.gif
enam pole mõtet teha kui ei viitsi icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003




sõnum 01.08.2012 19:37:58 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
olc kirjutas:
Amperloom kirjutas:
Kas keegi teab kuidas soome pangad suhtuvad hasartmängudesse?
Kas võib mingeid piiranduid laenu saamisel tekkida, kui nii suurte summadega mängida?

Milline pank siis mängureid soosib? icon_eek.gif

Eestis loto mängimise puhul ei ole mina kuulnud, et oleks mingeid probleeme kellelgi tekkinud.


Swedbank pole mulle sellise käibe pealt isegi tasuta makseid andnud... Kui ma veel laenu peaks minema taotlema, siis ilmselt minu jaoks tehakse eraldi sektor kuhugi rahavoo aruandesse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2012 19:11:19 vasta tsitaadiga

aatom kirjutas:
Amperloom kirjutas:
olc kirjutas:
Amperloom kirjutas:
Kas keegi teab kuidas soome pangad suhtuvad hasartmängudesse?
Kas võib mingeid piiranduid laenu saamisel tekkida, kui nii suurte summadega mängida?

Milline pank siis mängureid soosib? icon_eek.gif

Eestis loto mängimise puhul ei ole mina kuulnud, et oleks mingeid probleeme kellelgi tekkinud.


Swedbank pole mulle sellise käibe pealt isegi tasuta makseid andnud... Kui ma veel laenu peaks minema taotlema, siis ilmselt minu jaoks tehakse eraldi sektor kuhugi rahavoo aruandesse icon_biggrin.gif

Aga kas teie/sinu käest ei küsitud millest sellised käibed?

ja

Kuna eelmistele loosimistele jäi konkreetne kutse saatmata, siis:

Lp. Hr.Jaak Pott (Jackpot)

Olete oodatud tänasele 03.08.2012 loosimisõhtule "Eurotuur 2".
Riietus peab olema elegantne ja muidugi rahakott puuga seljas.

Pidu algab kell 22:00

NB! Loosimisõhtuid toimub sel kuul veel kaks.
10.08.2012 ja 17.08.2012.
Oleksime äärmiselt tänulik kui tuleksite ka
nendele loosimisõhtutele meid südamilikult tervitama.

Lugupidamisega,
Ahto Klooster
Kasutaja : Amperloom

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007




sõnum 03.08.2012 21:30:48 vasta tsitaadiga

Amperloom,
tsitaat:
Lp. Hr.Jaak Pott (Jackpot)

Olete oodatud tänasele 03.08.2012 loosimisõhtule "Eurotuur 2".
Riietus peab olema elegantne ja muidugi rahakott puuga seljas.

Pidu algab kell 22:00

NB! Loosimisõhtuid toimub sel kuul veel kaks.
10.08.2012 ja 17.08.2012.
Oleksime äärmiselt tänulik kui tuleksite ka
nendele loosimisõhtutele meid südamilikult tervitama.

Lugupidamisega,
Ahto Klooster
Kasutaja : Amperloom

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
kui ei tule, siis tema poolt väga ebaviisakas
Kommentaarid: 400 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.