Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  NOKIA N9 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 20:50:54 vasta tsitaadiga

Taavi_789, väga hea ja ülevaatlik vastus!. Suured tänud sulle!
Palusin filmimist seetõttu, et siin ja vist isegi store kommentaarides nagu silma jäänud mõned, kellel seda heliprobleemi pole.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darius
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2012




sõnum 18.07.2012 10:05:04 vasta tsitaadiga

Err rakenduses heli hakib, ff err otse jookseb heli ja pilt normaalselt
_________________
My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9

Battlelog: DariusKilla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viptrip
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2008




sõnum 18.07.2012 11:20:44 vasta tsitaadiga

Uskumatult hästi tundub aku peale viimast uuendust pidavat. Puhkuse aeg ja 90% ajast muidugi 2G ja "näoli", aga paar päeva oli ka 3,5G ja Skype ootel; filmitud, navitud, bluetoothiga faile liigutatud, veebis käidud vajadusel. Ja aku pidas 8 päeva!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VectraT
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2005




sõnum 19.07.2012 09:25:46 vasta tsitaadiga

Peale viimast uuendust tundub aku nac paremini vastu pidavat küll, aga 8! päeva?? icon_smile.gif
Minul 8-18 BT sees, päeval nett väljas, õhtul wifis ja kella 23-ks on 35-45% akut järele jäänud ainult...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.07.2012 10:04:23 vasta tsitaadiga

VectraT, mõni IM protokoll ka sees on?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VectraT
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2005




sõnum 19.07.2012 10:13:07 vasta tsitaadiga

No FB uuendused on sisse lülitatud ( kui seda silmas pidasid), aga töö ajal siin wifi-t pole ja EMT nett on väljas...Battery usage näitab tavaliselt 16mA idle.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Batdog
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2012




sõnum 19.07.2012 11:49:33 vasta tsitaadiga

Näib, et MS on uuendanud EAS-i ja N9 hotmailiga sünkimine lakkas ühel hetkel töötamast icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darius
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2012




sõnum 19.07.2012 17:12:51 vasta tsitaadiga

wow 8 päeva on müstika, mina olem max välja saanud pigistada 3 päeva ja mõned tunnid pr 1.3 ga omamata automaatseid sünkroone kontodel. Idle on 3-4 vahel, kuigi kasutan telefoni ka neti (wifi) ja rääkimiseks+ pildistamiseks, sahtlipõhjas päevad läbi ei vedele:)
_________________
My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9

Battlelog: DariusKilla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viptrip
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2008




sõnum 19.07.2012 23:32:19 vasta tsitaadiga

Tegelikult pani telefon isegi enam, kui see 8 päeva, aga suurema usutavuse nimel ümardasin allapoole icon_smile.gif Kahtlustan, et suurima võidu annab ainult GSM võrgule lülitamine, kui parasjagu enamat ei vaja.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 19:21:09 vasta tsitaadiga

viptrip, sul on ulmetulemus. Samad seaded ( gsm only ja sync väljas max 3 ööpäeva). Samas vb mõjus see, et töö asjus räägin 2-3h päevas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 21.07.2012 13:24:01 vasta tsitaadiga

Darius kirjutas:
Err rakenduses heli hakib, ff err otse jookseb heli ja pilt normaalselt


Kohe mitte mingisuguse valemiga pole kahjuks sellist tulemust saavutanud - ei 3,5G või koduse WIFI, err rakenduse või Firefoxiga - ikka on heli krõbisev ja kohati jätab "vahele", nagu kuulaks vana kulunud grammofoniplaati. Tõsi, tuleb tõdeda, et Firefoxiga (13.0) on tulemus kõige lähemal sellele, mis see olla võiks, aga puhtalt heli pole küll jooksma saanud. Hiljuti tuli uuendus opera brauserile (12.00.2), millega on ka nüüdsest võimalik m.err.ee kasutada, aga vähemalt mul on tulemus sama - pilt jookseb kenasti, heli kraabib aga kõrva.

viptrip kirjutas:
Puhkuse aeg ja 90% ajast muidugi 2G ja "näoli", aga paar päeva oli ka 3,5G ja Skype ootel; filmitud, navitud, bluetoothiga faile liigutatud, veebis käidud vajadusel. Ja aku pidas 8 päeva!


PR1.3 olen ka maksimum veidi üle 3 päeva kätte saanud - 2G, power saving mode, idles 4-6 mA vahel tarbimine, põhimõtteliselt kõnesid ei olnud ning netti ei kasutanud. 8 päeva tundub küll müstilisena, samas ka mitte kui kõrvutada seda telefoni teoreetiliste ooteajanumbritega (gsmarena andmete põhjal) - Up to 380 h (2G) / Up to 450 h (3G).

_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2012 14:07:11 vasta tsitaadiga

viptrip, öösel lülitasid välja üldse ja said 8 päeva? Ehk siis 4 ööpäeva, mis on reaalsem icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viptrip
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2008




sõnum 21.07.2012 19:51:27 vasta tsitaadiga

Eiei, öösel telefon ikka sees, muidu peaksin hommikuti omale äratuse korraldama, et telefoni sisse lülitada icon_smile.gif Aga ulmetulemus tõesti, c7-ga sai ka samamoodi eksperimenteeritud ning 7 päeva oli parim. Muuseas, kõik on täiesti stock häälestuses, ühtegi lisaappi pole.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 22.07.2012 03:26:10 vasta tsitaadiga

Ma väga väga loodan, et järgmine Harmattani Firefoxi versioon saab samasuguse kiiruse-boosti nagu Androidi viimane. Androidi peal on ikka täiesti öö ja päev nüüd varasemaga võrreldes. Igatahes N9 peal panin defaultis praegu Opera 12, FF on lihtsalt massiivselt liiga uimane.
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shad
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2012




sõnum 22.07.2012 09:49:30 vasta tsitaadiga

Nokia Drive'is koordinaatide kasutamine ka kuidagi võimalik on?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darius
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2012




sõnum 22.07.2012 12:07:24 vasta tsitaadiga

Shad kirjutas:
Nokia Drive'is koordinaatide kasutamine ka kuidagi võimalik on?


on standardit kasutades DRIVE offline (onlines ei tööta) otsingut kasutades:

ma otsisin pokumaad:
Kodulehel koordinaadid: GPS-andmed: N: 57.56,513 E: 26.35,144

pane drive otsingusse sisse: nii: 57 56.513 n 26 35.144 e
ja vaata, mis annab icon_smile.gif (siin minutid sekundid kujul)

koordinaate saab kätte mapsist ainult minuteada: vali asukoht ja sheeri seda , siis näed m.ovi.me adret ja koordinaadid seal olemas kujul /?c=[koordinaat],[koordinaat] (komaga koordinaadid)

teisenduseks minutid, sekundid <-> komaga koordinaadid kasuta abiks google'it

_________________
My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9

Battlelog: DariusKilla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekR
HV vaatleja
MarekR

liitunud: 14.08.2008




sõnum 22.07.2012 12:39:03 vasta tsitaadiga

viptrip kirjutas:
Eiei, öösel telefon ikka sees, muidu peaksin hommikuti omale äratuse korraldama, et telefoni sisse lülitada icon_smile.gif

Tegelikult ei pea, Nokial on juba ammusest ajast minu meelest selline loogika, et kuigi telefon on väljalülitatud, teeb ta määratud ajal äratuse ära icon_wink.gif
N9 oli öösel aku öösel tühjaks saanud aga niipalju oli veel jaksu, et hommikul äratus ära teha icon_smile.gif

Muidu on N9 minu telefonide ajaloos (põline Nokia omanik icon_smile.gif ) kõige tihedamini laadimist vajav telefon (sama kehtib ka laadimisaja kohta), üle 3 päeva ei kannata kuidagi laadimata. Ainult ehk siis kui on ainult ooterziimis ja kõnesid üldse ei tee. Samas ega see eriti ei häri ka, USB juhe külge ja teine ots arvutile taha ja las ta tiksub seal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 11:26:20 vasta tsitaadiga

Mul paar päeva tagasi hakkas sisse ehitatud mailisüsteem uuesti gmaili passwordi küsima ja enam maile sisse ei too.
Kustutasin küll konto ära ja tegin uuesti, aga ikka sama jama.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 12:09:02 vasta tsitaadiga

Ma pillasin oma telefoni maha ja nüüd on klaas katki. Muidu veel toimib normaalselt. Kas keegi on proovinud ka ainult klaasi vahetada ekraanil? Ebays on klaasid müügil aga ma ei leia mingit juhendit kuidas selle vana klaasi lcd küljest kätte saaks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 20:22:06 vasta tsitaadiga

Ma hetkel kah enam ei leia seda videot aga kuskil nägin kuidas lihtsalt terava noaga kiskus selle klaasi selle ekraani paneeli küljest omakorda ära ja siis liimis uue asemele. Muidugi tegi ta seda väga ettevaatlikult ja aegalaselt mingi 10 mintsa kestis see klaasi eemaldamine.


EDIT: Leidsin raamivahetuse video äkki on abi: http://www.youtube.com/watch?v=Bu7HmpHxCFM
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 09:40:10 vasta tsitaadiga

Ma ei mõtle raami eemaldamist, vaid pealmise klaasi eemaldamist lcd`st. kellelgi ei ole katkist ekraani, millega saaks “loomkatseid” teha? Väidetavalt peaks kuuma andes olema klaasi eemaldamine olema võimalik.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 30.07.2012 21:48:40 vasta tsitaadiga

Silwer, vaevalt sa seda LCD-d ja Tochi eraldi lahti saad..
Need kokku liimitud.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 10:22:47 vasta tsitaadiga

Jah, vaadates seda videot: http://www.youtube.com/watch?v=enRoLZinhz0&feature=youtu.be tundub klaasi eemaldamine tõesti võimatu. Kuid, kuna ma juba tellisin ebayst klaasi, siis ma siiski proovin vana klaasi eemaldada. Kõigepealt kütaks displei ahjus kuumaks ja siis prooviks zileti ja fööni abil touch screeni koos lcd'ga klaasist eemaldada (videos on proovitud seespoolt kihthaaval klaase eraldada aga ma läheneks asjale tiba teisiti). 99,9% tõenäosusega klaasi eemaldamine siiski ei õnnestu ja siis longin Staadioni Mobiiltelefoni ning ostan sealt 115 euro eest uue displei (kui sooviks koos paigaldusega siis oleks 10 eur lisaks). Eks ma annan teada, kuidas mu "loomkatsed" lähevad... icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 18:31:05 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_417849&feature=iv&src_vid=xCU2PWiq0Kc&v=enRoLZinhz0
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 31.07.2012 20:56:52 vasta tsitaadiga

gansta, enda posti üleval just anti sama link icon_wink.gif
Kas Nokia N9-l Eesti keelne menüü ka on ?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 21:32:36 vasta tsitaadiga

Ei ole.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darius
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2012




sõnum 01.08.2012 17:21:20 vasta tsitaadiga

Filmisin üles firefox+flash otse.err.ee.
Heli on ilma jõnksutamiseta, erinevalt err-i rakendusest

http://youtu.be/8U1eBe8fVmg

_________________
My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9

Battlelog: DariusKilla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 02.08.2012 12:08:17 vasta tsitaadiga

Darius kirjutas:
Filmisin üles firefox+flash otse.err.ee.
Heli on ilma jõnksutamiseta, erinevalt err-i rakendusest

http://youtu.be/8U1eBe8fVmg


Suured tänud, tõesti toimib kenasti! Siinkohal tunnistan, et rääkisin veidi mööda - olen oma varasemates postitustes silmas pidanud lehekülge m.err.ee ja eelkõige arvutis vaatamiseks mõeldud lehekülge otse.err.ee ei olnudki varem peas N9 peal proovidagi! Siiski olen kindel, et nii ERR mobiilne rakendus kui erinevate brauserite koosluses m.err.ee on kahjuks krõbiseva helitaustaga. Siiski väga viis, et on võimalik kenasti ETV ja ETV2 vaadata! thumbs_up.gif

_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 22:02:12 vasta tsitaadiga

Kas keegi n8 pealt on üle on tulnud? Kuidas aku kestab sama kasutuse juures võrreldes N8 ga?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VectraT
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2005




sõnum 02.08.2012 23:56:51 vasta tsitaadiga

N8 vedas tavaliselt 2 päeva ära, aasta vana akuga. N9 käib iga öö juhtme otsas. Viimase softi ja 2G võrguga on nac parem, aga laadimata ei julge jätta....
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dr_luke
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2007




sõnum 07.08.2012 13:13:15 vasta tsitaadiga

Peale pikka kaalumist sai ka siis N9 soetatud. Ja ei kahetse.
Arusaamatu miks Nokia Meego ära killis, vähemalt minu jaoks on see palju loogilisem ja lihtsam OS kui Android.

Ahjaa aku on vastu pidanud 2 päeva ja 3 tundi. 26% veel järel. 3G sees aga igasugused muud vidinad facebook, twitter, skype välja lülitatud. Pisut netis surfatud, räägitud, sõnumeid saadetud ja app installitud. Pole paha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darius
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2012




sõnum 07.08.2012 14:17:30 vasta tsitaadiga

Teretulemast N9 kasutajate hulka. Jah, 2+ päeva (siis jõuab aku 20% ni mul) on mul ka tavaline sats tavakasutamise juures.

Nippe ka sulle: antud teema eelmised leheküljed võid veel üle lugeda (kui just pole lugenud), võid jälgida talk maemo org, kuid kõike, mida seal tehakse, ei pea muidugi ära katsetama, võid siin näiteks üle pärida, et kes mida on proovinud (äppi või modi näiteks, mida ovi poest ei leia) jne.

Ah jaa.. kui midagi huvitab, siis alati võid küsida!

_________________
My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9

Battlelog: DariusKilla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 07.08.2012 21:45:21 vasta tsitaadiga

dr_luke kirjutas:
Peale pikka kaalumist sai ka siis N9 soetatud. Ja ei kahetse.
Arusaamatu miks Nokia Meego ära killis, vähemalt minu jaoks on see palju loogilisem ja lihtsam OS kui Android.


Nokia ei killinud. Microsoft killis.

_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dr_luke
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2007




sõnum 08.08.2012 13:43:30 vasta tsitaadiga

Foorumi thread läbi loetud juba enne ostu icon_smile.gif

Tänud, viskan maemo'le ka pilgu peale.



Nokia - Microsoft, potato - potahto.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 08.08.2012 19:38:17 vasta tsitaadiga

dr_luke kirjutas:
Nokia - Microsoft, potato - potahto.


Ei saa täpselt pihta kuidas asjade ajalugu vähegi tundev inimene saab seda väita selles kontekstis millest siin jutt on, aga anyway, sellega mu teooria-crusade siin ka lõpeb. Someone's always wrong on the internet, and I DON'T have to correct them all :->

Täna jah üks suur kartulipudru seal põhjalas ja minu poolest võivad nad rahulikult maha surra. Vaatan hoopis kuidas ise Jollat kuidagi aidata saan, kas äriliselt midagi ette võttes mingi hetk, open source arendustes või sinna tööle minnes, või mis iganes ühel hetkel elupuzzles õiges kohas kokku jookseb.

_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soltex
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2005




sõnum 14.08.2012 12:36:50 vasta tsitaadiga

Kasutan hetkel Nokia Suite 3.5.21 Beta.

Pakub teha update versioonile 3.5.33.00, aga võta näpust, ütleb download failed or service not available.

Niisama netist otsides, ei satu ka sellise versiooni peale.

Kas kellelgi on see update õnnestunud või on leidnud muu allika, kust uue Nokia Suite saab?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 14.08.2012 19:22:29 vasta tsitaadiga

Proovi uuesti downloadida, ma sain kenasti 3.5.33 kätte.

Samuti on nüüdsest võimalik natukenegi nuusutada Tizeni HTML5 baasil testrakendusi. Võib öelda, et need vähesed täitsa töötavad N9 peal - algus on vähemalt tehtud thumbs_up.gif

_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 14.08.2012 23:53:43 vasta tsitaadiga

Ma võtsin selle uue softi Nokia Betalabsist otse.

Mul selline mure.
Tahaks telefonis ühte konkreetset raadiojaama kuulata, aga kuidas ja millega saab?
Seda IP Radio appi listis kuskil ei ole.
Raadio URL: http://listen.fear.fm/harder
Nii kaua siis Googeldan mingit varianti. icon_rolleyes.gif

Edit: Sain tööle. Saatsin playlisti faili telefoni ja avasin selle sealt. Nokia enda musicplayer võttis ühenduse püsti.
Bookmarkida tahaks ainult kuidagi, et mugav oleks tööle panna. Näitab ainult done nuppu üleval ääres ja see sulgeb app-i, kui sinna vajutada.
Kes, millist süsteemi ise muidu kasutab?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 09:07:10 vasta tsitaadiga

Storest sain IP radio
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 09:11:47 vasta tsitaadiga

ahto42, mõeldi pigem seda, et seda jaama ei ole ip radio listis icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 15.08.2012 11:18:17 vasta tsitaadiga

ErkiT kirjutas:
Ma võtsin selle uue softi Nokia Betalabsist otse.

Mul selline mure.
Tahaks telefonis ühte konkreetset raadiojaama kuulata, aga kuidas ja millega saab?
Seda IP Radio appi listis kuskil ei ole.
Raadio URL: http://listen.fear.fm/harder
Nii kaua siis Googeldan mingit varianti. icon_rolleyes.gif

Edit: Sain tööle. Saatsin playlisti faili telefoni ja avasin selle sealt. Nokia enda musicplayer võttis ühenduse püsti.
Bookmarkida tahaks ainult kuidagi, et mugav oleks tööle panna. Näitab ainult done nuppu üleval ääres ja see sulgeb app-i, kui sinna vajutada.
Kes, millist süsteemi ise muidu kasutab?

Bookmark tee alguses mingist suvalisest lehest ja siis muuda seda suvalise lehe bookmarki nii, et aadressiks paned selle oma raadio aadressi.

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 14:31:08 vasta tsitaadiga

IP raadiosse saab ka lisada.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2012 20:10:59 vasta tsitaadiga

Just proovisin välimist klaasi eraldada ja kahjuks mul ei õnnestunud vana klaasi ülejäänud ekraani kihtide küljest kätte saada. Võib olla õnnestuks see ahjus kuumutades, proovisin tavalise juuste kuivatamiseks mõeldud fööniga kuumutada ja see ei teinud liimi piisavalt pehmeks. Kui keegi aga tahab ise katsetada siis mul on nüüd üle üks selline Nokia originaal klaas: http://www.ebay.co.uk/itm/350581666860 Hinnaks siis sama mis ma ta eest maksin - 12,35 eurot ja Tallinnast saab kätte.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.08.2012 18:02:40 vasta tsitaadiga

Amazoni cloud reader pandi Meegol tööle: http://my-meego.com/software/applications.php?name=FireStarter&fldAuto=1822&faq=27
Lasin peale ning tundub üsna eeskujulik olevat.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dr_luke
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2007




sõnum 05.09.2012 19:04:20 vasta tsitaadiga

Elopi poolt killitud N9 järglane

http://mynokiablog.com/2012/09/04/leaked-prototype-nokia-lauta-rm-742-cancelled-immediate-n9-successor/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.09.2012 19:06:33 vasta tsitaadiga

Et siis sisuliselt n950 kuid koos sellest puudu olnud n9 featuritega?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 14:36:20 vasta tsitaadiga

Kas USB kaant on lihtne vahetada? Mul poiss mängis kui laadija oli taga ja painutas seda natuke.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 06.09.2012 14:54:40 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
Kas USB kaant on lihtne vahetada? Mul poiss mängis kui laadija oli taga ja painutas seda natuke.


Mul sai ka autos laadimisega see kaas natukene aiget. Väänasin paika tagasi ja nüüd toimib icon_smile.gif

Sul ei kannata seda paika tagasi väänata?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 15:08:15 vasta tsitaadiga

Vahetada on lihtne. Tuleb tõmmates ära ja uus läheb ka lihtsalt paika. Aga enne rebimist vaata mõnda vastavat õppevideot youtubest.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 09:09:14 vasta tsitaadiga

J2ru kirjutas:
ahto42 kirjutas:
Kas USB kaant on lihtne vahetada? Mul poiss mängis kui laadija oli taga ja painutas seda natuke.


Mul sai ka autos laadimisega see kaas natukene aiget. Väänasin paika tagasi ja nüüd toimib icon_smile.gif

Sul ei kannata seda paika tagasi väänata?


Päris sirgeks ei ole saanud, mingi 1mm jääb puudu. et kaas korralikult sulguks
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  NOKIA N9 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.