|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.07.2012 20:50:54
|
|
|
Taavi_789, väga hea ja ülevaatlik vastus!. Suured tänud sulle!
Palusin filmimist seetõttu, et siin ja vist isegi store kommentaarides nagu silma jäänud mõned, kellel seda heliprobleemi pole.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Darius
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2012
|
18.07.2012 10:05:04
|
|
|
Err rakenduses heli hakib, ff err otse jookseb heli ja pilt normaalselt
_________________ My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9
Battlelog: DariusKilla |
|
| tagasi üles |
|
 |
viptrip
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2008
|
18.07.2012 11:20:44
|
|
|
| Uskumatult hästi tundub aku peale viimast uuendust pidavat. Puhkuse aeg ja 90% ajast muidugi 2G ja "näoli", aga paar päeva oli ka 3,5G ja Skype ootel; filmitud, navitud, bluetoothiga faile liigutatud, veebis käidud vajadusel. Ja aku pidas 8 päeva!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VectraT
HV kasutaja
liitunud: 30.07.2005
|
19.07.2012 09:25:46
|
|
|
Peale viimast uuendust tundub aku nac paremini vastu pidavat küll, aga 8! päeva??
Minul 8-18 BT sees, päeval nett väljas, õhtul wifis ja kella 23-ks on 35-45% akut järele jäänud ainult...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
19.07.2012 10:04:23
|
|
|
VectraT, mõni IM protokoll ka sees on?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VectraT
HV kasutaja
liitunud: 30.07.2005
|
19.07.2012 10:13:07
|
|
|
| No FB uuendused on sisse lülitatud ( kui seda silmas pidasid), aga töö ajal siin wifi-t pole ja EMT nett on väljas...Battery usage näitab tavaliselt 16mA idle.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Batdog
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2012
|
19.07.2012 11:49:33
|
|
|
Näib, et MS on uuendanud EAS-i ja N9 hotmailiga sünkimine lakkas ühel hetkel töötamast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Darius
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2012
|
19.07.2012 17:12:51
|
|
|
wow 8 päeva on müstika, mina olem max välja saanud pigistada 3 päeva ja mõned tunnid pr 1.3 ga omamata automaatseid sünkroone kontodel. Idle on 3-4 vahel, kuigi kasutan telefoni ka neti (wifi) ja rääkimiseks+ pildistamiseks, sahtlipõhjas päevad läbi ei vedele:)
_________________ My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9
Battlelog: DariusKilla |
|
| tagasi üles |
|
 |
viptrip
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2008
|
19.07.2012 23:32:19
|
|
|
Tegelikult pani telefon isegi enam, kui see 8 päeva, aga suurema usutavuse nimel ümardasin allapoole Kahtlustan, et suurima võidu annab ainult GSM võrgule lülitamine, kui parasjagu enamat ei vaja.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
20.07.2012 19:21:09
|
|
|
viptrip, sul on ulmetulemus. Samad seaded ( gsm only ja sync väljas max 3 ööpäeva). Samas vb mõjus see, et töö asjus räägin 2-3h päevas
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_789
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2004
|
21.07.2012 13:24:01
|
|
|
| Darius kirjutas: |
| Err rakenduses heli hakib, ff err otse jookseb heli ja pilt normaalselt |
Kohe mitte mingisuguse valemiga pole kahjuks sellist tulemust saavutanud - ei 3,5G või koduse WIFI, err rakenduse või Firefoxiga - ikka on heli krõbisev ja kohati jätab "vahele", nagu kuulaks vana kulunud grammofoniplaati. Tõsi, tuleb tõdeda, et Firefoxiga (13.0) on tulemus kõige lähemal sellele, mis see olla võiks, aga puhtalt heli pole küll jooksma saanud. Hiljuti tuli uuendus opera brauserile (12.00.2), millega on ka nüüdsest võimalik m.err.ee kasutada, aga vähemalt mul on tulemus sama - pilt jookseb kenasti, heli kraabib aga kõrva.
| viptrip kirjutas: |
| Puhkuse aeg ja 90% ajast muidugi 2G ja "näoli", aga paar päeva oli ka 3,5G ja Skype ootel; filmitud, navitud, bluetoothiga faile liigutatud, veebis käidud vajadusel. Ja aku pidas 8 päeva! |
PR1.3 olen ka maksimum veidi üle 3 päeva kätte saanud - 2G, power saving mode, idles 4-6 mA vahel tarbimine, põhimõtteliselt kõnesid ei olnud ning netti ei kasutanud. 8 päeva tundub küll müstilisena, samas ka mitte kui kõrvutada seda telefoni teoreetiliste ooteajanumbritega (gsmarena andmete põhjal) - Up to 380 h (2G) / Up to 450 h (3G).
_________________ "Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
21.07.2012 14:07:11
|
|
|
viptrip, öösel lülitasid välja üldse ja said 8 päeva? Ehk siis 4 ööpäeva, mis on reaalsem
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viptrip
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2008
|
21.07.2012 19:51:27
|
|
|
Eiei, öösel telefon ikka sees, muidu peaksin hommikuti omale äratuse korraldama, et telefoni sisse lülitada Aga ulmetulemus tõesti, c7-ga sai ka samamoodi eksperimenteeritud ning 7 päeva oli parim. Muuseas, kõik on täiesti stock häälestuses, ühtegi lisaappi pole.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
22.07.2012 03:26:10
|
|
|
Ma väga väga loodan, et järgmine Harmattani Firefoxi versioon saab samasuguse kiiruse-boosti nagu Androidi viimane. Androidi peal on ikka täiesti öö ja päev nüüd varasemaga võrreldes. Igatahes N9 peal panin defaultis praegu Opera 12, FF on lihtsalt massiivselt liiga uimane.
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shad
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2012
|
22.07.2012 09:49:30
|
|
|
| Nokia Drive'is koordinaatide kasutamine ka kuidagi võimalik on?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Darius
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2012
|
22.07.2012 12:07:24
|
|
|
| Shad kirjutas: |
| Nokia Drive'is koordinaatide kasutamine ka kuidagi võimalik on? |
on standardit kasutades DRIVE offline (onlines ei tööta) otsingut kasutades:
ma otsisin pokumaad:
Kodulehel koordinaadid: GPS-andmed: N: 57.56,513 E: 26.35,144
pane drive otsingusse sisse: nii: 57 56.513 n 26 35.144 e
ja vaata, mis annab (siin minutid sekundid kujul)
koordinaate saab kätte mapsist ainult minuteada: vali asukoht ja sheeri seda , siis näed m.ovi.me adret ja koordinaadid seal olemas kujul /?c=[koordinaat],[koordinaat] (komaga koordinaadid)
teisenduseks minutid, sekundid <-> komaga koordinaadid kasuta abiks google'it
_________________ My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9
Battlelog: DariusKilla |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekR
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2008
|
22.07.2012 12:39:03
|
|
|
| viptrip kirjutas: |
Eiei, öösel telefon ikka sees, muidu peaksin hommikuti omale äratuse korraldama, et telefoni sisse lülitada |
Tegelikult ei pea, Nokial on juba ammusest ajast minu meelest selline loogika, et kuigi telefon on väljalülitatud, teeb ta määratud ajal äratuse ära
N9 oli öösel aku öösel tühjaks saanud aga niipalju oli veel jaksu, et hommikul äratus ära teha
Muidu on N9 minu telefonide ajaloos (põline Nokia omanik ) kõige tihedamini laadimist vajav telefon (sama kehtib ka laadimisaja kohta), üle 3 päeva ei kannata kuidagi laadimata. Ainult ehk siis kui on ainult ooterziimis ja kõnesid üldse ei tee. Samas ega see eriti ei häri ka, USB juhe külge ja teine ots arvutile taha ja las ta tiksub seal.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
23.07.2012 11:26:20
|
|
|
Mul paar päeva tagasi hakkas sisse ehitatud mailisüsteem uuesti gmaili passwordi küsima ja enam maile sisse ei too.
Kustutasin küll konto ära ja tegin uuesti, aga ikka sama jama.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
23.07.2012 12:09:02
|
|
|
| Ma pillasin oma telefoni maha ja nüüd on klaas katki. Muidu veel toimib normaalselt. Kas keegi on proovinud ka ainult klaasi vahetada ekraanil? Ebays on klaasid müügil aga ma ei leia mingit juhendit kuidas selle vana klaasi lcd küljest kätte saaks.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
23.07.2012 20:22:06
|
|
|
Ma hetkel kah enam ei leia seda videot aga kuskil nägin kuidas lihtsalt terava noaga kiskus selle klaasi selle ekraani paneeli küljest omakorda ära ja siis liimis uue asemele. Muidugi tegi ta seda väga ettevaatlikult ja aegalaselt mingi 10 mintsa kestis see klaasi eemaldamine.
EDIT: Leidsin raamivahetuse video äkki on abi: http://www.youtube.com/watch?v=Bu7HmpHxCFM
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
24.07.2012 09:40:10
|
|
|
| Ma ei mõtle raami eemaldamist, vaid pealmise klaasi eemaldamist lcd`st. kellelgi ei ole katkist ekraani, millega saaks “loomkatseid” teha? Väidetavalt peaks kuuma andes olema klaasi eemaldamine olema võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
30.07.2012 21:48:40
|
|
|
Silwer, vaevalt sa seda LCD-d ja Tochi eraldi lahti saad..
Need kokku liimitud.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
31.07.2012 10:22:47
|
|
|
Jah, vaadates seda videot: http://www.youtube.com/watch?v=enRoLZinhz0&feature=youtu.be tundub klaasi eemaldamine tõesti võimatu. Kuid, kuna ma juba tellisin ebayst klaasi, siis ma siiski proovin vana klaasi eemaldada. Kõigepealt kütaks displei ahjus kuumaks ja siis prooviks zileti ja fööni abil touch screeni koos lcd'ga klaasist eemaldada (videos on proovitud seespoolt kihthaaval klaase eraldada aga ma läheneks asjale tiba teisiti). 99,9% tõenäosusega klaasi eemaldamine siiski ei õnnestu ja siis longin Staadioni Mobiiltelefoni ning ostan sealt 115 euro eest uue displei (kui sooviks koos paigaldusega siis oleks 10 eur lisaks). Eks ma annan teada, kuidas mu "loomkatsed" lähevad...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
31.07.2012 20:56:52
|
|
|
gansta, enda posti üleval just anti sama link
Kas Nokia N9-l Eesti keelne menüü ka on ?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
31.07.2012 21:32:36
|
|
|
| Ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Darius
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2012
|
01.08.2012 17:21:20
|
|
|
Filmisin üles firefox+flash otse.err.ee.
Heli on ilma jõnksutamiseta, erinevalt err-i rakendusest
http://youtu.be/8U1eBe8fVmg
_________________ My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9
Battlelog: DariusKilla |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_789
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2004
|
02.08.2012 12:08:17
|
|
|
| Darius kirjutas: |
Filmisin üles firefox+flash otse.err.ee.
Heli on ilma jõnksutamiseta, erinevalt err-i rakendusest
http://youtu.be/8U1eBe8fVmg |
Suured tänud, tõesti toimib kenasti! Siinkohal tunnistan, et rääkisin veidi mööda - olen oma varasemates postitustes silmas pidanud lehekülge m.err.ee ja eelkõige arvutis vaatamiseks mõeldud lehekülge otse.err.ee ei olnudki varem peas N9 peal proovidagi! Siiski olen kindel, et nii ERR mobiilne rakendus kui erinevate brauserite koosluses m.err.ee on kahjuks krõbiseva helitaustaga. Siiski väga viis, et on võimalik kenasti ETV ja ETV2 vaadata!
_________________ "Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etsipongu
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
02.08.2012 22:02:12
|
|
|
| Kas keegi n8 pealt on üle on tulnud? Kuidas aku kestab sama kasutuse juures võrreldes N8 ga?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VectraT
HV kasutaja
liitunud: 30.07.2005
|
02.08.2012 23:56:51
|
|
|
| N8 vedas tavaliselt 2 päeva ära, aasta vana akuga. N9 käib iga öö juhtme otsas. Viimase softi ja 2G võrguga on nac parem, aga laadimata ei julge jätta....
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dr_luke
HV vaatleja
liitunud: 26.07.2007
|
07.08.2012 13:13:15
|
|
|
Peale pikka kaalumist sai ka siis N9 soetatud. Ja ei kahetse.
Arusaamatu miks Nokia Meego ära killis, vähemalt minu jaoks on see palju loogilisem ja lihtsam OS kui Android.
Ahjaa aku on vastu pidanud 2 päeva ja 3 tundi. 26% veel järel. 3G sees aga igasugused muud vidinad facebook, twitter, skype välja lülitatud. Pisut netis surfatud, räägitud, sõnumeid saadetud ja app installitud. Pole paha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Darius
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2012
|
07.08.2012 14:17:30
|
|
|
Teretulemast N9 kasutajate hulka. Jah, 2+ päeva (siis jõuab aku 20% ni mul) on mul ka tavaline sats tavakasutamise juures.
Nippe ka sulle: antud teema eelmised leheküljed võid veel üle lugeda (kui just pole lugenud), võid jälgida talk maemo org, kuid kõike, mida seal tehakse, ei pea muidugi ära katsetama, võid siin näiteks üle pärida, et kes mida on proovinud (äppi või modi näiteks, mida ovi poest ei leia) jne.
Ah jaa.. kui midagi huvitab, siis alati võid küsida!
_________________ My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9
Battlelog: DariusKilla |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
07.08.2012 21:45:21
|
|
|
| dr_luke kirjutas: |
Peale pikka kaalumist sai ka siis N9 soetatud. Ja ei kahetse.
Arusaamatu miks Nokia Meego ära killis, vähemalt minu jaoks on see palju loogilisem ja lihtsam OS kui Android. |
Nokia ei killinud. Microsoft killis.
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dr_luke
HV vaatleja
liitunud: 26.07.2007
|
08.08.2012 13:43:30
|
|
|
Foorumi thread läbi loetud juba enne ostu
Tänud, viskan maemo'le ka pilgu peale.
Nokia - Microsoft, potato - potahto.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
08.08.2012 19:38:17
|
|
|
| dr_luke kirjutas: |
| Nokia - Microsoft, potato - potahto. |
Ei saa täpselt pihta kuidas asjade ajalugu vähegi tundev inimene saab seda väita selles kontekstis millest siin jutt on, aga anyway, sellega mu teooria-crusade siin ka lõpeb. Someone's always wrong on the internet, and I DON'T have to correct them all :->
Täna jah üks suur kartulipudru seal põhjalas ja minu poolest võivad nad rahulikult maha surra. Vaatan hoopis kuidas ise Jollat kuidagi aidata saan, kas äriliselt midagi ette võttes mingi hetk, open source arendustes või sinna tööle minnes, või mis iganes ühel hetkel elupuzzles õiges kohas kokku jookseb.
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soltex
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2005
|
14.08.2012 12:36:50
|
|
|
Kasutan hetkel Nokia Suite 3.5.21 Beta.
Pakub teha update versioonile 3.5.33.00, aga võta näpust, ütleb download failed or service not available.
Niisama netist otsides, ei satu ka sellise versiooni peale.
Kas kellelgi on see update õnnestunud või on leidnud muu allika, kust uue Nokia Suite saab?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_789
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2004
|
14.08.2012 19:22:29
|
|
|
Proovi uuesti downloadida, ma sain kenasti 3.5.33 kätte.
Samuti on nüüdsest võimalik natukenegi nuusutada Tizeni HTML5 baasil testrakendusi. Võib öelda, et need vähesed täitsa töötavad N9 peal - algus on vähemalt tehtud
_________________ "Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
14.08.2012 23:53:43
|
|
|
Ma võtsin selle uue softi Nokia Betalabsist otse.
Mul selline mure.
Tahaks telefonis ühte konkreetset raadiojaama kuulata, aga kuidas ja millega saab? Seda IP Radio appi listis kuskil ei ole.
Raadio URL: http://listen.fear.fm/harder
Nii kaua siis Googeldan mingit varianti.
Edit: Sain tööle. Saatsin playlisti faili telefoni ja avasin selle sealt. Nokia enda musicplayer võttis ühenduse püsti.
Bookmarkida tahaks ainult kuidagi, et mugav oleks tööle panna. Näitab ainult done nuppu üleval ääres ja see sulgeb app-i, kui sinna vajutada.
Kes, millist süsteemi ise muidu kasutab?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
15.08.2012 09:07:10
|
|
|
| Storest sain IP radio
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.08.2012 09:11:47
|
|
|
ahto42, mõeldi pigem seda, et seda jaama ei ole ip radio listis
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
15.08.2012 11:18:17
|
|
|
| ErkiT kirjutas: |
Ma võtsin selle uue softi Nokia Betalabsist otse.
Mul selline mure.
Tahaks telefonis ühte konkreetset raadiojaama kuulata, aga kuidas ja millega saab? Seda IP Radio appi listis kuskil ei ole.
Raadio URL: http://listen.fear.fm/harder
Nii kaua siis Googeldan mingit varianti.
Edit: Sain tööle. Saatsin playlisti faili telefoni ja avasin selle sealt. Nokia enda musicplayer võttis ühenduse püsti.
Bookmarkida tahaks ainult kuidagi, et mugav oleks tööle panna. Näitab ainult done nuppu üleval ääres ja see sulgeb app-i, kui sinna vajutada.
Kes, millist süsteemi ise muidu kasutab? |
Bookmark tee alguses mingist suvalisest lehest ja siis muuda seda suvalise lehe bookmarki nii, et aadressiks paned selle oma raadio aadressi.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
15.08.2012 14:31:08
|
|
|
| IP raadiosse saab ka lisada.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
16.08.2012 20:10:59
|
|
|
| Just proovisin välimist klaasi eraldada ja kahjuks mul ei õnnestunud vana klaasi ülejäänud ekraani kihtide küljest kätte saada. Võib olla õnnestuks see ahjus kuumutades, proovisin tavalise juuste kuivatamiseks mõeldud fööniga kuumutada ja see ei teinud liimi piisavalt pehmeks. Kui keegi aga tahab ise katsetada siis mul on nüüd üle üks selline Nokia originaal klaas: http://www.ebay.co.uk/itm/350581666860 Hinnaks siis sama mis ma ta eest maksin - 12,35 eurot ja Tallinnast saab kätte.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
23.08.2012 18:02:40
|
|
|
Amazoni cloud reader pandi Meegol tööle: http://my-meego.com/software/applications.php?name=FireStarter&fldAuto=1822&faq=27
Lasin peale ning tundub üsna eeskujulik olevat.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dr_luke
HV vaatleja
liitunud: 26.07.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.09.2012 19:06:33
|
|
|
Et siis sisuliselt n950 kuid koos sellest puudu olnud n9 featuritega?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
06.09.2012 14:36:20
|
|
|
| Kas USB kaant on lihtne vahetada? Mul poiss mängis kui laadija oli taga ja painutas seda natuke.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
06.09.2012 14:54:40
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
| Kas USB kaant on lihtne vahetada? Mul poiss mängis kui laadija oli taga ja painutas seda natuke. |
Mul sai ka autos laadimisega see kaas natukene aiget. Väänasin paika tagasi ja nüüd toimib
Sul ei kannata seda paika tagasi väänata?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
06.09.2012 15:08:15
|
|
|
| Vahetada on lihtne. Tuleb tõmmates ära ja uus läheb ka lihtsalt paika. Aga enne rebimist vaata mõnda vastavat õppevideot youtubest.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
07.09.2012 09:09:14
|
|
|
| J2ru kirjutas: |
| ahto42 kirjutas: |
| Kas USB kaant on lihtne vahetada? Mul poiss mängis kui laadija oli taga ja painutas seda natuke. |
Mul sai ka autos laadimisega see kaas natukene aiget. Väänasin paika tagasi ja nüüd toimib
Sul ei kannata seda paika tagasi väänata? |
Päris sirgeks ei ole saanud, mingi 1mm jääb puudu. et kaas korralikult sulguks
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|