praegune kellaaeg 17.06.2025 21:25:03
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
18.07.2012 13:18:12
Pentax hakkab keskenduma vaid hübriid- ja peegelkaamerate tootmisele |
|
|
link :: Photopointi ajaveeb
Oktoobris ostis Ricoh 124 miljoni dollari eest ära Pentaxi. Seni on elu uue omaniku käpa all Pentaxi jaoks endiselt kulgenud ning suuri sisulisi muudatusi pole see diil kaasa toonud. Kuid Pentaxi hingetõmbeaeg on möödas ja nüüd on jõudnud kätte aeg, mil Ricoh asub tegema strateegilisi ümberkorraldusi. Ees on ootamas suur muudatus: Pentax tõmbab kompaktkaamerate tootmises otsad kokku ja keskendub edaspidi hübriid- ning peegelkaamerate arendamisele ja tootmisele.
Kompaktkaamerate tootmise võtab üle Ricoh ning tulevikus hakkavadki kõik kompaktid Ricohi brändi nime kandma. Siiski pole veel teada, mis saab Ricohi enda GRX kaameratest.
Olgu öeldud, et kaamera- ja kontoriseadmete valmistamisega tegelenud Ricohile kuulus enne Pentaxi ostmist üliväike osa kompaktkaamerate turust.
_________________ Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV valuutakalkulaator |
|
Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
7 :: |
358 |
|
tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
18.07.2012 13:28:27
|
|
|
Kelle käest see Ricoh selle Pentaxi ära ostis, vahepeal jäi nagu mulje, et Pentax oli Samsungi omand, olid ju mõned peegelkaamerad Samsungil ja Pentaxil ära vahetamiseni sarnased, ainult nimi oli Pentaxi asemel Samsung peal.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
18.07.2012 15:03:36
|
|
|
Wikist saab lugeda, et Hoyalt ostis ära, Samsungiga tehti lihtsalt koostööd:
tsitaat: |
Pentax Ricoh Imaging Company
Japanese optical glass-maker Hoya Corporation said on July 1, 2011, it would sell its Pentax camera business to copier and printer maker Ricoh, in a deal the Nikkei business daily said was worth about 10 billion yen ($124.2 million). [10] On July 29, 2011, Hoya transferred its Pentax imaging systems business to a newly established subsidiary called Pentax Imaging Corporation. On October 1, 2011, Ricoh acquired all shares of Pentax Imaging Corp. and renamed the new subsidiary Pentax Ricoh Imaging Company, Ltd.[11] Hoya will continue to use the Pentax brand name for their medical related products such as endoscopes. |
tsitaat: |
In 2005, Pentax Corporation partnered with Samsung Techwin[12] to share work on camera technologies and recapture market ground from Nikon and Canon. Then Pentax and Samsung started releasing new DSLR siblings from this agreement. The Pentax *istDS2 and *istDL2 also appeared as the Samsung GX-1S and GX-1L, while the jointly developed (90% Pentax and 10% Samsung) Pentax K10D and K20D gave birth to the Samsung GX-10 and GX-20 respectively. Some Pentax lenses are also rebranded and sold as the Samsung Schneider Kreuznach D-Xenon and D-Xenogon lenses for the Samsung DSLRs. However, both brands are completely compatible with Pentax and Samsung DSLRs.
Hoya is focusing its main business on the following areas: information technology, eye care, life care, optics, imaging systems. Pentax’s main competitors include Canon, Nikon, Olympus, Panasonic, Sony (imaging/camera business), Fujifilm, Sangi, Kyocera (life care business). |
_________________ Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV valuutakalkulaator |
|
Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
7 :: |
358 |
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|