Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti sa kalal käid?
Polegi kunagi käinud
50%
 50%  [ 1 ]
Kunagi lapsena isaga/vanaisaga
0%
 0%  [ 0 ]
Korra paari aasta jooksul
0%
 0%  [ 0 ]
Mõned korrad aastas
0%
 0%  [ 0 ]
Kord kuus, või tihemini
50%
 50%  [ 1 ]
hääli kokku : 2

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 22:05:08 vasta tsitaadiga

PS. Juustu-majoneesi kastmes ahjuforell maitseb ülihea icon_razz.gif thumbs_up.gif
Maitseks soola, sidrunipipart, sibulat, tilli ja basiilikut.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 22:06:11 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
PS. Juustu-majoneesi kastmes ahjuforell maitseb ülihea icon_razz.gif thumbs_up.gif
Maitseks soola, sidrunipipart, sibulat, tilli ja basiilikut.

see pole aus, ......
ise pean nüüd nädalaksese pausi pidama icon_cry.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 17.07.2012 22:13:47 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
PS. Juustu-majoneesi kastmes ahjuforell maitseb ülihea icon_razz.gif thumbs_up.gif
Maitseks soola, sidrunipipart, sibulat, tilli ja basiilikut.
ära aja vesistama - lähen, ostan kohe karilatsi kalamajandist mõne forelli icon_razz1.gif
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 22:16:18 vasta tsitaadiga

davidco, mis sa oma mõõdukalaga siis tegid? icon_razz.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 22:17:19 vasta tsitaadiga

Mida siin ikka vesistada ma joon õlut ja närin vinnutatud liha kõrvale.
Mina olen rahul
Peab meeldima icon_cool.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 17.07.2012 22:32:45 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
davidco, mis sa oma mõõdukalaga siis tegid? icon_razz.gif
väheke lihtsamalt sai küpsetatud icon_razz.gif
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 23:05:37 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Noname, kus ise muidu kalal käid?


Tartumaal. Täna käsin naisele forellipisikut külge pookimas, tulutult. Nüüd enam vähemalt ei taha kaasa tulla icon_biggrin.gif
Ceemic, eestist said sellise skoori?

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 23:09:46 vasta tsitaadiga

Noname, Eestist ikka.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 23:49:56 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Noname, kus ise muidu kalal käid?


Tartumaal. Täna käsin naisele forellipisikut külge pookimas, tulutult. Nüüd enam vähemalt ei taha kaasa tulla icon_biggrin.gif
Ceemic, eestist said sellise skoori?


Lootsin täpsemat vastust icon_biggrin.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 13:42:45 vasta tsitaadiga

OT: keegi Trio30 ei taha osta? ~8 kuud vana, püügiaega suht vähe saanud. Kaasa 2 lisapooli, originaalkarp + Konksupoe ostuarve, mille alusel veel kehtiv garantii.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 17:17:29 vasta tsitaadiga

Teie prügikalade sekka ka üks viisakam isend icon_razz1.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 17:24:00 vasta tsitaadiga

raitl, thumbs_up.gif
kadedaks teeb icon_cry.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 18:56:01 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
OT: keegi Trio30 ei taha osta? ~8 kuud vana, püügiaega suht vähe saanud. Kaasa 2 lisapooli, originaalkarp + Konksupoe ostuarve, mille alusel veel kehtiv garantii.

mis see on?
hind?
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 19:05:57 vasta tsitaadiga

Hiid, http://www.lant.ee/tarvikud/spinningu-rullid/okuma-trio-30.html

Aga kel peaks huvi olema, siis räägime PSis - ei hakka siin OTd ajama icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 14:48:55 vasta tsitaadiga

Nonii, eile sai ka käidud. Täna ka. Eilne saak L46,5 ja 1.2kg:
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/391317_3714792746506_417490769_n.jpg
Ühtlasi tegu ka minu rekordkalaga icon_cool.gif
Täna läks üks natuke väiksem otsast ära.
Jõe ääres kokku vb 2 tundi, enamus ajast müttasime. Mega häid forellikaid ikka eestis, poleks uskunud enne...

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 17:45:13 vasta tsitaadiga

Pagan Teid küll! Miks siin Saaremaa ümber kala ujuda ei taha thumbs_down.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 18:44:55 vasta tsitaadiga

Taux007, PM icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 14:31:18 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Pagan Teid küll! Miks siin Saaremaa ümber kala ujuda ei taha thumbs_down.gif


Saaremaal peaks just ropult kala olema ju....jõeforelli küll on

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 15:42:06 vasta tsitaadiga

Haugi Kübassaare kandis väga liikumas pole, või vähemalt ei ole mina veel saanud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 16:19:02 vasta tsitaadiga

Haugiga praegu vist küll keeruline, nagu ma aru olen targemate jutust saanud, ongi juuli selline nullitamine...
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 16:31:39 vasta tsitaadiga

Eitea, eelmine aasta ikka sai seda haugi. Sel aastal pole veel püüdma jõudnudki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2012 23:29:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Käisin uut jõge katsumas. Nägin 50-60cm, eluka ka ära aga kätte ei andnud.
Tänane väga ilus kaunitar. Tiba väikseks jäi, kotti ei saanud midagi.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 09:29:33 vasta tsitaadiga

Noname, vaatan, et sul on "pisik" ikka korralikult sees icon_biggrin.gif Jõuad juba rohkem forellile, kui mina icon_razz.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 10:20:04 vasta tsitaadiga

Iga päev käin icon_cool.gif Just hakkan jälle minema. Lähen katsun jälle uut vett. Homme lähen eile külastatud jõele tagasi, lähenen teise nurga alt natuke icon_biggrin.gif
Puhkus ka olnud juba kaks kuud, kohe saab läbi, võtan viimast.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 19:05:42 vasta tsitaadiga

Hetkel kalamehe jutud tv6 pealt. Salatsevad, kus järve peal nad ahvenat püüavad. No milleks???
Keegi ei tea, kus nad käisid? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 19:10:23 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Hetkel kalamehe jutud tv6 pealt. Salatsevad, kus järve peal nad ahvenat püüavad. No milleks???
Keegi ei tea, kus nad käisid? icon_biggrin.gif

1 minuti vaatasin, selle aja jooksul tuli paar kuradit ja piixu icon_lol.gif
kas nii tehaksegi tänapäeval saateid?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 19:14:34 vasta tsitaadiga

jeesus188, Kalamehe juttudes see tavaline. icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 19:16:33 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
jeesus188, Kalamehe juttudes see tavaline. icon_lol.gif

mis tiigis siis mehed on, ei lipsanud yle huulte? icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 19:19:22 vasta tsitaadiga

Ei ole välja rääkinud. Vihjeid vaid niipalju, et lähim sõidutee ca. 3km kaugusel. Hakka või kaarti lappama. icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 19:21:01 vasta tsitaadiga

Miks mitte salatseda kui järve ääres praktiliselt inimesi ei käi. Kui nad ütleks selle järve nime siis oleks homme juba seal igasugu oinad peal, küll võrgumehed jms huvitavad tegelased, rääkimata tavalisest heatahtlikust kalamehest kes tahab ka osasaada sellisest võtust.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 19:33:36 vasta tsitaadiga

Kuradi harjused on hea forellilõigu peeti keeranud icon_mad.gif icon_lol.gif

Sain oma seni suurima, L34:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ujub loomulikult edasi.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 21:52:44 vasta tsitaadiga

Nice B.A.

Sain ka elu esimese harjuse, L30

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 21:53:06 vasta tsitaadiga

Ma loopisin täna ühe landi jälle minema. Saaki null. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 22:21:52 vasta tsitaadiga

ma vedasi eile kummi ja sain kilose tõugja. Koha ja haug jäid saamata, keda tegelikult püüdma läksin.
Algul arvasin, et mingi korrlaikum haug, kuna jõnksutas päris tugevasti, siis vaatasin, et hele, küllap koha, kuigi see ei tee üldse möllu. Kahvasin, siis nägin ära, et tõugjas, kuigi kunagi saanud pole, siiski tean, milline välja näeb.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 24.07.2012 16:11:20 vasta tsitaadiga

oskab keegi targem rääkida kas ja kus hiiumaal on kalastusvõimalused ? lähen homsest hiidu ja loodaks seal kuskil ka kala püüda...mingid jõed / ojad kuskil ? meres õhtul lesta lootust ka oleks ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 16:15:05 vasta tsitaadiga

-Re-Flex-, http://kalakoht.ee/veekogu/ siit saad mõningast abi.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 21:15:41 vasta tsitaadiga

käina kandis on vanad merelahed, mis nüüdseks seotud merega vaid nirega. Sealt nirest püüavad aasta ringi midagi.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 08:09:16 vasta tsitaadiga

Mis see õige info siis on mis paadiga ja mis mootoriga võib ilma väikelaeva lubadeta sõita ?
Näteks peipsi peal

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 08:18:17 vasta tsitaadiga

22.5kw~30HP
paadi osas ei ole piirangut.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 12:04:09 vasta tsitaadiga

Eile sai käidud üle pika aja jõekajahil, pikem lugu siin http://www.kalaportaal.ee/blogid/kohtumine-kaunitariga.html
_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 26.07.2012 14:03:47 vasta tsitaadiga

vaatan pae pealt binokliga jõkke. oi, kui ilusasti 10cm forellipojakesed mässlevad thumbs_up.gif icon_cool.gif
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 14:07:59 vasta tsitaadiga

kus siin Tartus see paas on? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 14:21:24 vasta tsitaadiga

Paistab et kuskil kala ikka on icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 14:28:40 vasta tsitaadiga

Arvatavasti mitte eestis. icon_lol.gif
Lähen teen tiiru kaberneemesse, mäletan, et kunagi sai klassiõde sealt havi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 14:29:36 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Arvatavasti mitte eestis. icon_lol.gif
Lähen teen tiiru kaberneemesse, mäletan, et kunagi sai klassiõde sealt havi.


Kuskohta täpsemalt tuled?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 14:33:10 vasta tsitaadiga

carlking, Seal üks järve laadne asi kaardi pealt paistab olevat., Liivaaugu tee juures. Jõelähtme vallas.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 14:48:24 vasta tsitaadiga

Aa, solgikas. Vana liivakarjäär.


Kuigi mul google maps enam seal veekogu ei näita... vanasti oli aga pool metsast seal üks suur järv google mapsis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 14:51:31 vasta tsitaadiga

carlking, aga oled kursis, kas seal midagi on ka? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 14:59:24 vasta tsitaadiga

No see on üpris pisike lomp ja ümberringi on rmk grillplatsid kus lasnamäe kontingent "elab" ilusate ilmadega. Millegipärast arvan, et see on tühjaks õngitsetud ja peale kaanide seal midagi tarka ei ole... aga võid uurida igaksjuhuks kuskilt kalasaitidelt kas seal keegi pajatab.... pigem võid minna vaatama jägala jõe suudme juurde rippsillale või siis linname HEJ paisu taha
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 26.07.2012 17:55:11 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kus siin Tartus see paas on? icon_rolleyes.gif
liivakivipaljandid on lõuna-eestis täitsa olemas - kutsutakse paedeks.

http://et.wikipedia.org/wiki/Pae
Pae ehk taevaskoda on ka jõeoru nõlvas paiknev liivakivipaljand või koobastik Põlva maakonnas.

_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.