Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2012 17:26:06 vasta tsitaadiga

tulemus kõigub nagu majanduse joon: ülesse alla icon_lol.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2012 17:35:42 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
tulemus kõigub nagu majanduse joon: ülesse alla icon_lol.gif

nüüd saab minna vaid ylespoole thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2012 00:13:57 vasta tsitaadiga

Viimased kaks loosimist on isiklikus plaanis plussi jäänud ( 1+2 ja 2+1). Näitab ainult, et rahaga loopimine võiduvõimalusi ei suurenda. Feng-Hui peab ka kreenis olema.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2012 10:47:59 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Viimased kaks loosimist on isiklikus plaanis plussi jäänud ( 1+2 ja 2+1). Näitab ainult, et rahaga loopimine võiduvõimalusi ei suurenda. Feng-Hui peab ka kreenis olema.

suurenevad küll, kahjuks mitte eestis, sest meid ei kohelda nagu teisi osalevaid maid

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diginugis_old
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2010




sõnum 02.07.2012 21:15:09 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
8 5 19 36 33
2 3

VOOR 3

Pileti nr. - Võiduviis - Võidusumma
1513160330795 - 1+2 - 12.1
1513160331066 - 2+1 - 6.3
1513163341710 - 1+2 - 12.1
1513160330805 - 2+1 - 6.3
1513160330821 - 2+1 - 6.3
1513160330847 - 1+2 - 12.1
1513160331079 - 1+2 - 12.1
1513160331082 - 2+1 - 6.3

Kokku: 73.6€

icon_rolleyes.gif OOTUSED OLID PATEMAD icon_rolleyes.gif

Sina kes sa siin suurte summade laulusid kuulasid,..... icon_lol.gif mis seekord juhtus? icon_lol.gif


Mõned lood lihtsalt ei sobi ühte playlisti kokku... icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2012 23:26:32 vasta tsitaadiga

No, hoiate sõrmi ja hambaid ristis ikka ? icon_evil.gif
_________________
kaalust alla
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 00:15:14 vasta tsitaadiga

Grim Reape kirjutas:
No, hoiate sõrmi ja hambaid ristis ikka ? icon_evil.gif

fak jee hevi.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 00:21:35 vasta tsitaadiga

Läks halvasti icon_sad.gif
_________________
kaalust alla
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 00:38:08 vasta tsitaadiga

Grim Reape kirjutas:
Läks halvasti icon_sad.gif

vanaisa Pigo rääkis mulle alati, mis sitasti, see uuesti thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 11:03:34 vasta tsitaadiga

Põhinumbrid: 10 22 24 33 38
Lisanumbrid: 6 2


VOOR 4

Pileti nr. - Võiduviis - Võidusumma
1513160330876 - 2+1 - 7.6
1513163341794 - 1+2 - 8.1
1513163341765 - 1+2 - 8.1
1513163341710 - 2+1 - 7.6

icon_neutral.gif

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 11:05:55 vasta tsitaadiga

Sitad piletid oled ostnud. Ai vant mai mani bäkk icon_lol.gif





Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 11:06:36 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Sitad piletid oled ostnud. Ai vant mai mani bäkk icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Mul endal sama tunne icon_lol.gif

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2012 11:18:19 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
carlking kirjutas:
Sitad piletid oled ostnud. Ai vant mai mani bäkk icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Mul endal sama tunne icon_lol.gif

14 päeva juba möödas, tagasi enam saata ei saa kahjuks icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003




sõnum 07.07.2012 11:42:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Amperloom kirjutas:
carlking kirjutas:
Sitad piletid oled ostnud. Ai vant mai mani bäkk icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Mul endal sama tunne icon_lol.gif

14 päeva juba möödas, tagasi enam saata ei saa kahjuks icon_lol.gif


Pigem võiks lotovõitudel garantii olla. Noh et kui enne kahe aasta möödumist ära kulub, siis tehakse tootja kulul korda või antakse uus icon_idea.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 22:51:54 vasta tsitaadiga

Väike mõttetera.
Soomest oleks saanud meie kogutud raha eest süsteemipileti järgmiselt:
8 põhinumbrit
4 lisanumbrit
VIIEKS LOOSIMISEKS
KOKKU: 3360€

Oleks juurde veel võtnud Perjantai-Jokeri, 4 rida.
KOKKU: 3400€

Huvitav, kui meile selline võimalus tuleb, kas siis on ka valikus ainult 5 nädalat.
Ise arvan, et nii on, sest see pilet on juba päris krõbeda hinnaga.

NB! Pildid on üsna suured!
8+4
Spoiler Spoiler Spoiler


9+4
Spoiler Spoiler Spoiler

Kokku: 3780€

Kas järgmise pileti tellime soomest?
Mul usaldusväärne inimene olemas! Pean ta ainult nõusse saama.

Tegelikult peakski Soomest ostma, siis Eesti Loto ehk saab aru millistest summadest nad ilma jäävad. icon_wink.gif

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 22:57:49 vasta tsitaadiga

Soomes peab ilmselt soome isikukood olema. Iga turist vist mängida ei saa. Või ei saa võitu kätte.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 23:02:41 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Soomes peab ilmselt soome isikukood olema. Iga turist vist mängida ei saa. Või ei saa võitu kätte.


Tõsi, mul õde soomes, tal kõik jutud olemas!

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2012 23:49:17 vasta tsitaadiga

võtad õe kampa?
mingit suvalist sommi küll ei tahaks icon_rolleyes.gif
aga mõte on väga ahvatlev, eestisse see vaevalt nii pea tuleb thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 00:49:03 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
võtad õe kampa?
mingit suvalist sommi küll ei tahaks icon_rolleyes.gif
aga mõte on väga ahvatlev, eestisse see vaevalt nii pea tuleb thumbs_down.gif


Mõte oli küll ta kampa võtta.

Suvalist tõesti ei taha. Kuna mina kogun, siis ka mina vastutan kogutud raha eest.
Ei ole huvitatud sellest, et pean omast taskust sellise summa välja käima.
Aga kuna õde saan usaldada, siis probleemi ei näe.

Aga jah....eestisse enne ei tule kui me hakkame piisavalt suuri summasid soome poole saatma.....
küll nad siis kähku oma süsteemimängu võimaluse teevad. icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 10:23:19 vasta tsitaadiga

võiks mingi milli ära võtta soomes ja siis delfisse vihje saata, eesti lotost saab paanikaosakond icon_lol.gif
mina olen igal juhul in thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 10:25:43 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
võiks mingi milli ära võtta soomes ja siis delfisse vihje saata, eesti lotost saab paanikaosakond icon_lol.gif
mina olen igal juhul in thumbs_up.gif


miks on vaja edvistada igale poole, et me suure summa võitsime? mida vähem teab, seda parem icon_rolleyes.gif

ma ei saa nendest aru kes kogu oma suguseltsile kohe teatama peavad kui lotomiljonäriks saavad thumbs_down.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 10:48:07 vasta tsitaadiga

asi pole edvistamises, asi on eesti lotos. ma võin ju neid teavitada, et systeemimänguga võitsime, aga neid ei koti üks klient. asi vajab suuremat kõlapinda ja meedia on selleka hea tööriist. pm ei peaks isegi teavitama, see tilgub nii või teisiti välja, nagu kambaka võit.
see näitab ära, millest siinsed banaania elanikud ilma jäävad. enamik ei teagi, et systeemimäng olemas on.
miks me maksame rohkem kui nemad ja võimalusi on vähem........ see on eesti lotole kasulik. vaata kasvõi iga aastaseid kasumeid.
EL on ju kusagil öelnud, et kui tekib suurem huvi, siis võibolla tuleb systeemimäng. aga huvi ei saa tekkida kui keegi asjast midagi ei tea- surnudring thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 10:50:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

miks on vaja edvistada igale poole, et me suure summa võitsime? mida vähem teab, seda parem

Point pole mitte edvistamises vaid selles, et eesti loto saaks aru, et eesti inimesed on huvitatud süsteemimängust.
See et rahvas teada saab, on pigem boonus. Mida rohkem rahvast seda rohkem pileteid.

Aga isiklikult arvan, et kui mingi aega peaks JP ära tulema meil, siis panen ameti mõneks ajaks maha.
Kasutajal aatom pole lihtne sellist suurt-suurt rahvamassi ohjata, eriti kui leidub teatud sorti vingujaid.

tsitaat:

miks me maksame rohkem kui nemad ja võimalusi on vähem

Wikipedia järgi ma sain aru, et igas riigis on pileti hind 2€.
Aga jah, kuna meil süsteemikas puudu, siis tegelikult jah.....selles mõttes maksame rohkem kui soomlased.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 12:06:11 vasta tsitaadiga

täna reede ja 13, suht õnnelik päev, vähemalt mulle icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birdog
HV vaatleja
birdog

liitunud: 28.02.2011




sõnum 13.07.2012 12:59:56 vasta tsitaadiga

Pooldan ka seda Soome varianti, enne ET 2 lõppu võiks vaikselt raha koguma hakata, peale lõppu võiks väljamaksed ära oodata ja siis saaks asja käiku panna?
Soome piletite osas võiks veel mõned 10 + 2 variandid võtta, meie kambakas 1/10 osaluses, pilet 50.8€ tk-väiksema raha eest suurem võiduvõimalus!



Väike OT ka Vikingi koha, mis vahe neil kahel variandil on? esimene süsteemimäng 11 numbriga? Mis see teine 24 numbriga variant endast kujutab?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003




sõnum 13.07.2012 13:02:49 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
võtad õe kampa?
mingit suvalist sommi küll ei tahaks icon_rolleyes.gif
aga mõte on väga ahvatlev, eestisse see vaevalt nii pea tuleb thumbs_down.gif


Mõte oli küll ta kampa võtta.

Suvalist tõesti ei taha. Kuna mina kogun, siis ka mina vastutan kogutud raha eest.
Ei ole huvitatud sellest, et pean omast taskust sellise summa välja käima.
Aga kuna õde saan usaldada, siis probleemi ei näe.

Aga jah....eestisse enne ei tule kui me hakkame piisavalt suuri summasid soome poole saatma.....
küll nad siis kähku oma süsteemimängu võimaluse teevad. icon_rolleyes.gif icon_wink.gif


Enne tasub soome poole pealt uurida, kuidas nad suhtuvad sellesse, et teise riigi kodanik nende lotovõidu välja võtab. Soome on riik, kus võetakse makse kõikjalt kust võimalik. Olen minevikus uurinud veidi seda teemat, kuid vastused olid nii erinevad, et loobusin. Tundus, et vastus sõltus vastaja tujust, soost ning juuksevärvist...

Aga süsteemimängu Eurotuuris pooldan kahe käega.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 15:58:06 vasta tsitaadiga

birdog kirjutas:
Pooldan ka seda Soome varianti, enne ET 2 lõppu võiks vaikselt raha koguma hakata, peale lõppu võiks väljamaksed ära oodata ja siis saaks asja käiku panna?
Soome piletite osas võiks veel mõned 10 + 2 variandid võtta, meie kambakas 1/10 osaluses, pilet 50.8€ tk-väiksema raha eest suurem võiduvõimalus!

Spoiler Spoiler Spoiler



Enne lõppu ei viitsi koguma hakata, muidu läheb keeruliseks. Üks mäng korraga ikka.



aatom kirjutas:
Enne tasub soome poole pealt uurida, kuidas nad suhtuvad sellesse, et teise riigi kodanik nende lotovõidu välja võtab. Soome on riik, kus võetakse makse kõikjalt kust võimalik. Olen minevikus uurinud veidi seda teemat, kuid vastused olid nii erinevad, et loobusin. Tundus, et vastus sõltus vastaja tujust, soost ning juuksevärvist...

Aga süsteemimängu Eurotuuris pooldan kahe käega.


Ega tegelikult mina seda võitu välja ei võta, lasen ikka õel võtta ja siis tema teeb mulle ülekande.
Sedasi ei saa keegi tegelikult/või ei tahiks midagi öelda.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 16:27:34 vasta tsitaadiga

Võiks küll koguda juba soome euroka jaoks pappi. Muidu vahepeal tuleb jälle nii pikk paus ja siis sel ajal üksi ei jõua osta neid pileteid ja ei võida ka.
_________________
kaalust alla
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 16:51:12 vasta tsitaadiga

Grim Reape kirjutas:
Võiks küll koguda juba soome euroka jaoks pappi. Muidu vahepeal tuleb jälle nii pikk paus ja siis sel ajal üksi ei jõua osta neid pileteid ja ei võida ka.


Eks see nii ole jah.
Aga ei taha kahte mängu segamini ajada (suure tõenäosusega läheb asi kirjuks)
Kui see mäng on lõppenud, teen pikemat sorti raha kogumise, aga seda juhul kui olen saanud selgeks mis, kus, kuidas jne. seda soome kaudu saab ajada.
Pluss lisaks veel mul ei ole panga limiidid nii suured, et saaks kambakaga samas mahus asju ajada. See tuleb ka veel korda ajada.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 17:11:40 vasta tsitaadiga

kogumine loomulikult pärast mängu
limiitide jaoks peab pangas käima, see väike probleem (mingeid limiite saab ka netipangas tõsta)
tähtsaim on välja uurida kas eestlane soomes saab osta( eestlane soome id-ga, pangakontoga), kui osta saab, küll siis ka välja makstakse icon_smile.gif
või sul õde juba soome kodakondsusega? icon_smile.gif
oleks ennekuulmatu, et niikaua saad mängida kuni võidad, siis keeratakse kraan kinni icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 17:24:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kogumine loomulikult pärast mängu
limiitide jaoks peab pangas käima, see väike probleem (mingeid limiite saab ka netipangas tõsta)
tähtsaim on välja uurida kas eestlane soomes saab osta( eestlane soome id-ga, pangakontoga), kui osta saab, küll siis ka välja makstakse icon_smile.gif
või sul õde juba soome kodakondsusega? icon_smile.gif
oleks ennekuulmatu, et niikaua saad mängida kuni võidad, siis keeratakse kraan kinni icon_lol.gif


No mul vanaema elab 4 aastat soomes, kogu aeg ostab poest lotot, pole probleemi.


viimati muutis Grim Reape 13.07.2012 17:24:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 17:25:12 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

või sul õde juba soome kodakondsusega? icon_smile.gif


Tal jah kõik jutud olemas.
Rääkisin ka temaga juba, lubas uurida, et kuidas saaks.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
birdog
HV vaatleja
birdog

liitunud: 28.02.2011




sõnum 13.07.2012 17:26:10 vasta tsitaadiga

Amperloom, sina ei pea ju mingeid limiite tõstma, põhimõtteliselt vaja pangast/ATM-ist ainult üks ülekanne teha soome, õde peab limiite tõstma, et netist pileteid saaks osta.

Loto ostmise/väljamaksmisega ei tohiks probleeme olla, kui soomes elamisluba ja ID olemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 17:32:00 vasta tsitaadiga

no variant on seegi, et piletid putkast osta, aga mugavam on elektrooniliselt.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 17:53:24 vasta tsitaadiga

birdog kirjutas:
Amperloom, sina ei pea ju mingeid limiite tõstma, põhimõtteliselt vaja pangast/ATM-ist ainult üks ülekanne teha soome, õde peab limiite tõstma, et netist pileteid saaks osta.

Loto ostmise/väljamaksmisega ei tohiks probleeme olla, kui soomes elamisluba ja ID olemas.


Limiite on ikka vaja tõsta,
Kuu ja päeva limiidid on ID kaardiga ikka limiteeritud.
Juba selle mängu piletite ostmiseks käisin pangas, et saaks kõik korraga ära osta.
Seega selleks, et soome raha saata on ikka vaja.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 19:13:13 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
birdog kirjutas:
Amperloom, sina ei pea ju mingeid limiite tõstma, põhimõtteliselt vaja pangast/ATM-ist ainult üks ülekanne teha soome, õde peab limiite tõstma, et netist pileteid saaks osta.

Loto ostmise/väljamaksmisega ei tohiks probleeme olla, kui soomes elamisluba ja ID olemas.


Limiite on ikka vaja tõsta,
Kuu ja päeva limiidid on ID kaardiga ikka limiteeritud.
Juba selle mängu piletite ostmiseks käisin pangas, et saaks kõik korraga ära osta.
Seega selleks, et soome raha saata on ikka vaja.

uuri see ka välja, palju saatmine maksab soome arvele ja kaua aega võtab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 22:10:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eurojackpoti loosimine toimub kord nädalas reedeti kell 22.00 ja viiakse läbi Veikkaus OY poolt Soomes.

Allikas: eestiloto.ee

tsitaat:
The Draw takes place every Friday at 21:00pm in Helsinki, Finnland. After the winning numbers have been drawn, the prizes are calculated in Germany. Two hours after the Draw has taken place, at 23:00pm the winning numbers are made available to the public online.

Allikas: http://www.euro-jackpot.org/en-lottery-eurojackpot/

Aga huvitav on see, et mina olen eesti loto kodulehelt tulemused teada saanud vahemikus 00:00 kuni 01:30
ja kanal kahel on üldiselt video enne seda juba üleval.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2012 22:43:48 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
tsitaat:

Eurojackpoti loosimine toimub kord nädalas reedeti kell 22.00 ja viiakse läbi Veikkaus OY poolt Soomes.

Allikas: eestiloto.ee

tsitaat:
The Draw takes place every Friday at 21:00pm in Helsinki, Finnland. After the winning numbers have been drawn, the prizes are calculated in Germany. Two hours after the Draw has taken place, at 23:00pm the winning numbers are made available to the public online.

Allikas: http://www.euro-jackpot.org/en-lottery-eurojackpot/

Aga huvitav on see, et mina olen eesti loto kodulehelt tulemused teada saanud vahemikus 00:00 kuni 01:30
ja kanal kahel on üldiselt video enne seda juba üleval.


Tõmbavad persest meid, vassivad ja vaetavad ja vahetavad numbreid, et JP õigesse kohta läheks või üldse välja ei läheks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 00:29:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tõmbavad persest meid, vassivad ja vaetavad ja vahetavad numbreid, et JP õigesse kohta läheks või üldse välja ei läheks.

Paistab sedamoodi jah.

VOOR 5

Põhinumbrid: 8 12 27 31 37
Lisanumbrid: 3 6

Pileti nr. - Võiduviis - Võidusumma
1513160330821 - 1+2 - 7.4
1513163341707 - 2+1 - 7.4
1513160331066 - 2+1 - 7.4
1513163341794 - 2+1 - 7.4
1513163341710 - 2+2 - 12.0

Kokku: 41.6

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ylar22
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 14.07.2012 00:39:26 vasta tsitaadiga

pornjuuha icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 00:48:42 vasta tsitaadiga

eesti värk
algul ei saa minema, pärast ei saa pidama thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 01:30:02 vasta tsitaadiga

Võiks mingi korralik summa tulla küll juba icon_biggrin.gif
_________________
kaalust alla
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miki33
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 14.07.2012 17:25:32 vasta tsitaadiga

Kellaaegade erinevus äkki sellest, et Saksas on kell 1 tund taga (eestiloto lehel Eesti/Soome aeg kirjas, aga teisel lingil Saksa kellaajad)? icon_rolleyes.gif

Pangaülekanne Soome panka (s.t. euromakse) peaks minu mäletamist mööda maksma sama palju kui pangaülekanne teise Eesti panka. Oleneb mis kell makse teha, aga enamasti peaks raha laekuma juba järgmisel päeval.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CPU
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004




sõnum 14.07.2012 17:46:27 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on infot Soome tulumaksusüsteemist ja seadustest, kas lotovõit on tulumaksuvaba või lüüakse ka sealt 30% kohe ahju?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2012 23:51:06 vasta tsitaadiga

Mul on tunne, et iga sent mis sealt siiapoole tuleb läheb maksu alla. Arvata on, et siin meil võtavad ka viimast.Mingist arvele laekunust summmast hakkavad huvi tundma. Jutt siis suurematest summadest. Jackpoti saamisel Soome kaudu läheb huvitavaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 13:09:56 vasta tsitaadiga

kas eesti on ainuke riik kus loto on maksu vaba icon_question.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CPU
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004




sõnum 15.07.2012 14:54:42 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Mul on tunne, et iga sent mis sealt siiapoole tuleb läheb maksu alla. Arvata on, et siin meil võtavad ka viimast.Mingist arvele laekunust summmast hakkavad huvi tundma. Jutt siis suurematest summadest. Jackpoti saamisel Soome kaudu läheb huvitavaks icon_rolleyes.gif


Seda nalja tahaks näha jah, kõik tahavad oma saada. Eestis see läheks kohe maksustamisele, meie riik ei ole ju midagi sealt teeninud. Lotovõit on Eestis tulumaksuvaba sellepärast, et riik saab sealt plekki. Kui kasutad muid kanaleid siis järelikult teenid tulu icon_lol.gif
Mingitel suurtel võitudel on Soomes maks peal, seal on ka astmeline tulumaks. Naljakas oleks kui võtaks võidu ja sealt mingi 48% läheks maksudeks, et pettumus väiksem oleks võiks uurida mis selle 25 miljoniga juhtub ennem koju jõudmist.
Laskmata karu jagamine on muidugi parim thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 16:55:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Naljakas oleks kui võtaks võidu ja sealt mingi 48% läheks maksudeks

systeemi mänguga annaks hea meelega miljoni pealt pool milli ära, samas kui eestis yldse midagi ei saa thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003




sõnum 16.07.2012 17:13:51 vasta tsitaadiga

Ka soomes on lotovõidud tulumaksuvabad. Mis juhtub aga siis, kui võidab välisriigi kodanik?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CPU
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004




sõnum 16.07.2012 23:15:53 vasta tsitaadiga

Loogiline oleks, et Euroopaliidu sisene värk ja raha lihtsalt läheb õnnelikule mängijale.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.