|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
30.06.2012 17:26:06
|
|
|
tulemus kõigub nagu majanduse joon: ülesse alla
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.06.2012 17:35:42
|
|
|
| SirVorkars kirjutas: |
tulemus kõigub nagu majanduse joon: ülesse alla  |
nüüd saab minna vaid ylespoole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
01.07.2012 00:13:57
|
|
|
Viimased kaks loosimist on isiklikus plaanis plussi jäänud ( 1+2 ja 2+1). Näitab ainult, et rahaga loopimine võiduvõimalusi ei suurenda. Feng-Hui peab ka kreenis olema.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.07.2012 10:47:59
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
| Viimased kaks loosimist on isiklikus plaanis plussi jäänud ( 1+2 ja 2+1). Näitab ainult, et rahaga loopimine võiduvõimalusi ei suurenda. Feng-Hui peab ka kreenis olema. |
suurenevad küll, kahjuks mitte eestis, sest meid ei kohelda nagu teisi osalevaid maid
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diginugis_old
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2010
|
02.07.2012 21:15:09
|
|
|
| Amperloom kirjutas: |
8 5 19 36 33
2 3
VOOR 3
Pileti nr. - Võiduviis - Võidusumma
1513160330795 - 1+2 - 12.1
1513160331066 - 2+1 - 6.3
1513163341710 - 1+2 - 12.1
1513160330805 - 2+1 - 6.3
1513160330821 - 2+1 - 6.3
1513160330847 - 1+2 - 12.1
1513160331079 - 1+2 - 12.1
1513160331082 - 2+1 - 6.3
Kokku: 73.6€
OOTUSED OLID PATEMAD
Sina kes sa siin suurte summade laulusid kuulasid,..... mis seekord juhtus?  |
Mõned lood lihtsalt ei sobi ühte playlisti kokku...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Grim Reape
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2011
|
06.07.2012 23:26:32
|
|
|
No, hoiate sõrmi ja hambaid ristis ikka ?
_________________ kaalust alla |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.07.2012 00:15:14
|
|
|
| Grim Reape kirjutas: |
No, hoiate sõrmi ja hambaid ristis ikka ?  |
fak jee
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grim Reape
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2011
|
07.07.2012 00:21:35
|
|
|
Läks halvasti
_________________ kaalust alla |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.07.2012 00:38:08
|
|
|
| Grim Reape kirjutas: |
Läks halvasti  |
vanaisa Pigo rääkis mulle alati, mis sitasti, see uuesti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
07.07.2012 11:03:34
|
|
|
Põhinumbrid: 10 22 24 33 38
Lisanumbrid: 6 2
VOOR 4
Pileti nr. - Võiduviis - Võidusumma
1513160330876 - 2+1 - 7.6
1513163341794 - 1+2 - 8.1
1513163341765 - 1+2 - 8.1
1513163341710 - 2+1 - 7.6
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.07.2012 11:18:19
|
|
|
| Amperloom kirjutas: |
Mul endal sama tunne  |
14 päeva juba möödas, tagasi enam saata ei saa kahjuks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatom
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.11.2003
|
07.07.2012 11:42:33
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Amperloom kirjutas: |
Mul endal sama tunne  |
14 päeva juba möödas, tagasi enam saata ei saa kahjuks  |
Pigem võiks lotovõitudel garantii olla. Noh et kui enne kahe aasta möödumist ära kulub, siis tehakse tootja kulul korda või antakse uus
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
12.07.2012 22:51:54
|
|
|
Väike mõttetera.
Soomest oleks saanud meie kogutud raha eest süsteemipileti järgmiselt:
8 põhinumbrit
4 lisanumbrit
VIIEKS LOOSIMISEKS
KOKKU: 3360€
Oleks juurde veel võtnud Perjantai-Jokeri, 4 rida.
KOKKU: 3400€
Huvitav, kui meile selline võimalus tuleb, kas siis on ka valikus ainult 5 nädalat.
Ise arvan, et nii on, sest see pilet on juba päris krõbeda hinnaga.
NB! Pildid on üsna suured!
8+4
Spoiler 
9+4
Spoiler 
Kokku: 3780€
Kas järgmise pileti tellime soomest?
Mul usaldusväärne inimene olemas! Pean ta ainult nõusse saama.
Tegelikult peakski Soomest ostma, siis Eesti Loto ehk saab aru millistest summadest nad ilma jäävad.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
12.07.2012 22:57:49
|
|
|
| Soomes peab ilmselt soome isikukood olema. Iga turist vist mängida ei saa. Või ei saa võitu kätte.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
12.07.2012 23:02:41
|
|
|
| olc kirjutas: |
| Soomes peab ilmselt soome isikukood olema. Iga turist vist mängida ei saa. Või ei saa võitu kätte. |
Tõsi, mul õde soomes, tal kõik jutud olemas!
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.07.2012 23:49:17
|
|
|
võtad õe kampa?
mingit suvalist sommi küll ei tahaks
aga mõte on väga ahvatlev, eestisse see vaevalt nii pea tuleb
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
13.07.2012 00:49:03
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
võtad õe kampa?
mingit suvalist sommi küll ei tahaks
aga mõte on väga ahvatlev, eestisse see vaevalt nii pea tuleb  |
Mõte oli küll ta kampa võtta.
Suvalist tõesti ei taha. Kuna mina kogun, siis ka mina vastutan kogutud raha eest.
Ei ole huvitatud sellest, et pean omast taskust sellise summa välja käima.
Aga kuna õde saan usaldada, siis probleemi ei näe.
Aga jah....eestisse enne ei tule kui me hakkame piisavalt suuri summasid soome poole saatma.....
küll nad siis kähku oma süsteemimängu võimaluse teevad.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.07.2012 10:23:19
|
|
|
võiks mingi milli ära võtta soomes ja siis delfisse vihje saata, eesti lotost saab paanikaosakond
mina olen igal juhul in
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.07.2012 10:25:43
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
võiks mingi milli ära võtta soomes ja siis delfisse vihje saata, eesti lotost saab paanikaosakond
mina olen igal juhul in  |
miks on vaja edvistada igale poole, et me suure summa võitsime? mida vähem teab, seda parem
ma ei saa nendest aru kes kogu oma suguseltsile kohe teatama peavad kui lotomiljonäriks saavad
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.07.2012 10:48:07
|
|
|
asi pole edvistamises, asi on eesti lotos. ma võin ju neid teavitada, et systeemimänguga võitsime, aga neid ei koti üks klient. asi vajab suuremat kõlapinda ja meedia on selleka hea tööriist. pm ei peaks isegi teavitama, see tilgub nii või teisiti välja, nagu kambaka võit.
see näitab ära, millest siinsed banaania elanikud ilma jäävad. enamik ei teagi, et systeemimäng olemas on.
miks me maksame rohkem kui nemad ja võimalusi on vähem........ see on eesti lotole kasulik. vaata kasvõi iga aastaseid kasumeid.
EL on ju kusagil öelnud, et kui tekib suurem huvi, siis võibolla tuleb systeemimäng. aga huvi ei saa tekkida kui keegi asjast midagi ei tea- surnudring
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
13.07.2012 10:50:45
|
|
|
| tsitaat: |
miks on vaja edvistada igale poole, et me suure summa võitsime? mida vähem teab, seda parem
|
Point pole mitte edvistamises vaid selles, et eesti loto saaks aru, et eesti inimesed on huvitatud süsteemimängust.
See et rahvas teada saab, on pigem boonus. Mida rohkem rahvast seda rohkem pileteid.
Aga isiklikult arvan, et kui mingi aega peaks JP ära tulema meil, siis panen ameti mõneks ajaks maha.
Kasutajal aatom pole lihtne sellist suurt-suurt rahvamassi ohjata, eriti kui leidub teatud sorti vingujaid.
| tsitaat: |
miks me maksame rohkem kui nemad ja võimalusi on vähem
|
Wikipedia järgi ma sain aru, et igas riigis on pileti hind 2€.
Aga jah, kuna meil süsteemikas puudu, siis tegelikult jah.....selles mõttes maksame rohkem kui soomlased.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.07.2012 12:06:11
|
|
|
täna reede ja 13, suht õnnelik päev, vähemalt mulle
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birdog
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2011
|
13.07.2012 12:59:56
|
|
|
Pooldan ka seda Soome varianti, enne ET 2 lõppu võiks vaikselt raha koguma hakata, peale lõppu võiks väljamaksed ära oodata ja siis saaks asja käiku panna?
Soome piletite osas võiks veel mõned 10 + 2 variandid võtta, meie kambakas 1/10 osaluses, pilet 50.8€ tk-väiksema raha eest suurem võiduvõimalus!
Väike OT ka Vikingi koha, mis vahe neil kahel variandil on? esimene süsteemimäng 11 numbriga? Mis see teine 24 numbriga variant endast kujutab?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatom
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.11.2003
|
13.07.2012 13:02:49
|
|
|
| Amperloom kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
võtad õe kampa?
mingit suvalist sommi küll ei tahaks
aga mõte on väga ahvatlev, eestisse see vaevalt nii pea tuleb  |
Mõte oli küll ta kampa võtta.
Suvalist tõesti ei taha. Kuna mina kogun, siis ka mina vastutan kogutud raha eest.
Ei ole huvitatud sellest, et pean omast taskust sellise summa välja käima.
Aga kuna õde saan usaldada, siis probleemi ei näe.
Aga jah....eestisse enne ei tule kui me hakkame piisavalt suuri summasid soome poole saatma.....
küll nad siis kähku oma süsteemimängu võimaluse teevad.  |
Enne tasub soome poole pealt uurida, kuidas nad suhtuvad sellesse, et teise riigi kodanik nende lotovõidu välja võtab. Soome on riik, kus võetakse makse kõikjalt kust võimalik. Olen minevikus uurinud veidi seda teemat, kuid vastused olid nii erinevad, et loobusin. Tundus, et vastus sõltus vastaja tujust, soost ning juuksevärvist...
Aga süsteemimängu Eurotuuris pooldan kahe käega.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
13.07.2012 15:58:06
|
|
|
Enne lõppu ei viitsi koguma hakata, muidu läheb keeruliseks. Üks mäng korraga ikka.
| aatom kirjutas: |
Enne tasub soome poole pealt uurida, kuidas nad suhtuvad sellesse, et teise riigi kodanik nende lotovõidu välja võtab. Soome on riik, kus võetakse makse kõikjalt kust võimalik. Olen minevikus uurinud veidi seda teemat, kuid vastused olid nii erinevad, et loobusin. Tundus, et vastus sõltus vastaja tujust, soost ning juuksevärvist...
Aga süsteemimängu Eurotuuris pooldan kahe käega. |
Ega tegelikult mina seda võitu välja ei võta, lasen ikka õel võtta ja siis tema teeb mulle ülekande.
Sedasi ei saa keegi tegelikult/või ei tahiks midagi öelda.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grim Reape
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2011
|
13.07.2012 16:27:34
|
|
|
Võiks küll koguda juba soome euroka jaoks pappi. Muidu vahepeal tuleb jälle nii pikk paus ja siis sel ajal üksi ei jõua osta neid pileteid ja ei võida ka.
_________________ kaalust alla |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
13.07.2012 16:51:12
|
|
|
| Grim Reape kirjutas: |
| Võiks küll koguda juba soome euroka jaoks pappi. Muidu vahepeal tuleb jälle nii pikk paus ja siis sel ajal üksi ei jõua osta neid pileteid ja ei võida ka. |
Eks see nii ole jah.
Aga ei taha kahte mängu segamini ajada (suure tõenäosusega läheb asi kirjuks)
Kui see mäng on lõppenud, teen pikemat sorti raha kogumise, aga seda juhul kui olen saanud selgeks mis, kus, kuidas jne. seda soome kaudu saab ajada.
Pluss lisaks veel mul ei ole panga limiidid nii suured, et saaks kambakaga samas mahus asju ajada. See tuleb ka veel korda ajada.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.07.2012 17:11:40
|
|
|
kogumine loomulikult pärast mängu
limiitide jaoks peab pangas käima, see väike probleem (mingeid limiite saab ka netipangas tõsta)
tähtsaim on välja uurida kas eestlane soomes saab osta( eestlane soome id-ga, pangakontoga), kui osta saab, küll siis ka välja makstakse
või sul õde juba soome kodakondsusega?
oleks ennekuulmatu, et niikaua saad mängida kuni võidad, siis keeratakse kraan kinni
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grim Reape
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2011
|
13.07.2012 17:24:01
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
kogumine loomulikult pärast mängu
limiitide jaoks peab pangas käima, see väike probleem (mingeid limiite saab ka netipangas tõsta)
tähtsaim on välja uurida kas eestlane soomes saab osta( eestlane soome id-ga, pangakontoga), kui osta saab, küll siis ka välja makstakse
või sul õde juba soome kodakondsusega?
oleks ennekuulmatu, et niikaua saad mängida kuni võidad, siis keeratakse kraan kinni  |
No mul vanaema elab 4 aastat soomes, kogu aeg ostab poest lotot, pole probleemi.
viimati muutis Grim Reape 13.07.2012 17:24:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
13.07.2012 17:25:12
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
või sul õde juba soome kodakondsusega?
|
Tal jah kõik jutud olemas.
Rääkisin ka temaga juba, lubas uurida, et kuidas saaks.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birdog
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2011
|
13.07.2012 17:26:10
|
|
|
Amperloom, sina ei pea ju mingeid limiite tõstma, põhimõtteliselt vaja pangast/ATM-ist ainult üks ülekanne teha soome, õde peab limiite tõstma, et netist pileteid saaks osta.
Loto ostmise/väljamaksmisega ei tohiks probleeme olla, kui soomes elamisluba ja ID olemas.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.07.2012 17:32:00
|
|
|
no variant on seegi, et piletid putkast osta, aga mugavam on elektrooniliselt.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
13.07.2012 17:53:24
|
|
|
| birdog kirjutas: |
Amperloom, sina ei pea ju mingeid limiite tõstma, põhimõtteliselt vaja pangast/ATM-ist ainult üks ülekanne teha soome, õde peab limiite tõstma, et netist pileteid saaks osta.
Loto ostmise/väljamaksmisega ei tohiks probleeme olla, kui soomes elamisluba ja ID olemas. |
Limiite on ikka vaja tõsta,
Kuu ja päeva limiidid on ID kaardiga ikka limiteeritud.
Juba selle mängu piletite ostmiseks käisin pangas, et saaks kõik korraga ära osta.
Seega selleks, et soome raha saata on ikka vaja.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.07.2012 19:13:13
|
|
|
| Amperloom kirjutas: |
| birdog kirjutas: |
Amperloom, sina ei pea ju mingeid limiite tõstma, põhimõtteliselt vaja pangast/ATM-ist ainult üks ülekanne teha soome, õde peab limiite tõstma, et netist pileteid saaks osta.
Loto ostmise/väljamaksmisega ei tohiks probleeme olla, kui soomes elamisluba ja ID olemas. |
Limiite on ikka vaja tõsta,
Kuu ja päeva limiidid on ID kaardiga ikka limiteeritud.
Juba selle mängu piletite ostmiseks käisin pangas, et saaks kõik korraga ära osta.
Seega selleks, et soome raha saata on ikka vaja. |
uuri see ka välja, palju saatmine maksab soome arvele ja kaua aega võtab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
13.07.2012 22:10:28
|
|
|
| tsitaat: |
Eurojackpoti loosimine toimub kord nädalas reedeti kell 22.00 ja viiakse läbi Veikkaus OY poolt Soomes.
|
Allikas: eestiloto.ee
| tsitaat: |
| The Draw takes place every Friday at 21:00pm in Helsinki, Finnland. After the winning numbers have been drawn, the prizes are calculated in Germany. Two hours after the Draw has taken place, at 23:00pm the winning numbers are made available to the public online. |
Allikas: http://www.euro-jackpot.org/en-lottery-eurojackpot/
Aga huvitav on see, et mina olen eesti loto kodulehelt tulemused teada saanud vahemikus 00:00 kuni 01:30
ja kanal kahel on üldiselt video enne seda juba üleval.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grim Reape
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2011
|
13.07.2012 22:43:48
|
|
|
| Amperloom kirjutas: |
| tsitaat: |
Eurojackpoti loosimine toimub kord nädalas reedeti kell 22.00 ja viiakse läbi Veikkaus OY poolt Soomes.
|
Allikas: eestiloto.ee
| tsitaat: |
| The Draw takes place every Friday at 21:00pm in Helsinki, Finnland. After the winning numbers have been drawn, the prizes are calculated in Germany. Two hours after the Draw has taken place, at 23:00pm the winning numbers are made available to the public online. |
Allikas: http://www.euro-jackpot.org/en-lottery-eurojackpot/
Aga huvitav on see, et mina olen eesti loto kodulehelt tulemused teada saanud vahemikus 00:00 kuni 01:30
ja kanal kahel on üldiselt video enne seda juba üleval. |
Tõmbavad persest meid, vassivad ja vaetavad ja vahetavad numbreid, et JP õigesse kohta läheks või üldse välja ei läheks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
14.07.2012 00:29:21
|
|
|
| tsitaat: |
Tõmbavad persest meid, vassivad ja vaetavad ja vahetavad numbreid, et JP õigesse kohta läheks või üldse välja ei läheks.
|
Paistab sedamoodi jah.
VOOR 5
Põhinumbrid: 8 12 27 31 37
Lisanumbrid: 3 6
Pileti nr. - Võiduviis - Võidusumma
1513160330821 - 1+2 - 7.4
1513163341707 - 2+1 - 7.4
1513160331066 - 2+1 - 7.4
1513163341794 - 2+1 - 7.4
1513163341710 - 2+2 - 12.0
Kokku: 41.6
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylar22
HV vaatleja
liitunud: 04.04.2007
|
14.07.2012 00:39:26
|
|
|
pornjuuha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.07.2012 00:48:42
|
|
|
eesti värk
algul ei saa minema, pärast ei saa pidama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grim Reape
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2011
|
14.07.2012 01:30:02
|
|
|
Võiks mingi korralik summa tulla küll juba
_________________ kaalust alla |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miki33
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
14.07.2012 17:25:32
|
|
|
Kellaaegade erinevus äkki sellest, et Saksas on kell 1 tund taga (eestiloto lehel Eesti/Soome aeg kirjas, aga teisel lingil Saksa kellaajad)?
Pangaülekanne Soome panka (s.t. euromakse) peaks minu mäletamist mööda maksma sama palju kui pangaülekanne teise Eesti panka. Oleneb mis kell makse teha, aga enamasti peaks raha laekuma juba järgmisel päeval.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CPU
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
14.07.2012 17:46:27
|
|
|
| Kas kellelgi on infot Soome tulumaksusüsteemist ja seadustest, kas lotovõit on tulumaksuvaba või lüüakse ka sealt 30% kohe ahju?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
14.07.2012 23:51:06
|
|
|
Mul on tunne, et iga sent mis sealt siiapoole tuleb läheb maksu alla. Arvata on, et siin meil võtavad ka viimast.Mingist arvele laekunust summmast hakkavad huvi tundma. Jutt siis suurematest summadest. Jackpoti saamisel Soome kaudu läheb huvitavaks
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.07.2012 13:09:56
|
|
|
kas eesti on ainuke riik kus loto on maksu vaba
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CPU
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
15.07.2012 14:54:42
|
|
|
| -Margus- kirjutas: |
Mul on tunne, et iga sent mis sealt siiapoole tuleb läheb maksu alla. Arvata on, et siin meil võtavad ka viimast.Mingist arvele laekunust summmast hakkavad huvi tundma. Jutt siis suurematest summadest. Jackpoti saamisel Soome kaudu läheb huvitavaks  |
Seda nalja tahaks näha jah, kõik tahavad oma saada. Eestis see läheks kohe maksustamisele, meie riik ei ole ju midagi sealt teeninud. Lotovõit on Eestis tulumaksuvaba sellepärast, et riik saab sealt plekki. Kui kasutad muid kanaleid siis järelikult teenid tulu
Mingitel suurtel võitudel on Soomes maks peal, seal on ka astmeline tulumaks. Naljakas oleks kui võtaks võidu ja sealt mingi 48% läheks maksudeks, et pettumus väiksem oleks võiks uurida mis selle 25 miljoniga juhtub ennem koju jõudmist.
Laskmata karu jagamine on muidugi parim
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.07.2012 16:55:17
|
|
|
| tsitaat: |
Naljakas oleks kui võtaks võidu ja sealt mingi 48% läheks maksudeks
|
systeemi mänguga annaks hea meelega miljoni pealt pool milli ära, samas kui eestis yldse midagi ei saa
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatom
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.11.2003
|
16.07.2012 17:13:51
|
|
|
| Ka soomes on lotovõidud tulumaksuvabad. Mis juhtub aga siis, kui võidab välisriigi kodanik?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CPU
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
16.07.2012 23:15:53
|
|
|
| Loogiline oleks, et Euroopaliidu sisene värk ja raha lihtsalt läheb õnnelikule mängijale.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|