Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sheffnaste
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2005




sõnum 15.07.2012 02:38:28 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka "Get the Gringo" ära ning üllatuseks oli see täitsa hea. Esmamuljel muidugi ei teadnud, mida täpselt oodata, aga filmi lõppedes oli vägagi positiivses meeleolus, kuna film tundus tehniliselt hea ning samuti sisu üle ei nurise. Film ise oli üsna tempokas ning osadest kohtades liueldi tempokalt üle, aga üldplaanis oli kõik arusaadav ning tekkis soov seda ka veelkord vaadata.

Olen seda teemat passiivselt lugenud ning viimasel ajal on päris palju tulnud arvamusi, kus väidetakse, et filmide sisu on ära leierdatud ning korduvalt kajastatud. Samas tekib kohe vastu argument, et film kui meediumi liike on oma olemuselt tegelikult üsna pikalt olnud ning suurem osa sisu ülesehitusest on korduvalt ning korduvalt ära kasutatud. Muidugi oleneb, mis taseme juures seda sisu vaadata, sest ühes küljest saab alati rääkida hea ja halva võitlusest; armastuslugudest, kus mingi hetk toimub lahknemine ja siis taas avastus, et oii, armastan teist nii väga ja kõik sellised tüüpilised lood, mida on käsitletud kõigile tuntud muinasjuttudes. Samas needki pärinevad oma olemuselt üsna vanadest allikatest. Teistpidi vaadates saab loo ülesehitust lükata mingisse konteksti/ajastusse/olustikku. Seega sisuliselt saaks mingil määral väita, et erinevaid lugusid on erinevates kontekstides päris palju räägitud ning mingit täitsa uue looga on üsna keeruline lagedale tulla, aga neid lugusid saab rääkida erinevates situatsioonides, vaatepunktides, ajastudes jne ning siinkohal mängib ka see rolli, kui mesiterlikult on neid lugusid räägitud. kahtlemata on nii, et ühes filmis antakse sama sisu palju huvitavamalt edasi kui sarnases teises filmis.

Ehk sisuliselt, mu jutu mõte on see, et filmi sisu kuid lood korduvad ning selle üle ei peaks nii väga nurisema. Aga mis tundub minule olulisem, on see, et kuidas see lugu on edasi antud ning kuidas see lugu suudab keskmist vaatajat endaga kaasa haarata. Minu arvates on üsna tihti nii, et osad lood on suhteliselt universaalsed, mida inimesed vaatavad meelelahutuseks või mis on arusaavad ning huvitav jälgida. teine suur osa filmidest on aga sellised, mis keskenduvad aga mingile kindlale emotsioonile või olustikule. Omast käest võin tuua näita, et kui mingil ajaperioodil vaatasin filmi, mille sisuks oli see, kuidas kaks sügavalt armunud inimest pidid pikalt teineteisest eemal olema ning ei saanud kuidagi lihtsalt koos olla, siis see tundus igav ning täielik jama ja ei viitsinud absoluutslet vaadata. Aga kui ise olin omast käest kogenud seda sama, siis ma oskasin palju paremini tegelastele kaasa tunda ning omada teatud empaatiat olukorra vastu ning filmili mingil emotsionaalsel tasemel tõesti nautida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 05:00:52 vasta tsitaadiga

Viimase nädala jooksul sai eksperimentaalselt tõestatud, et The Big Lebowski kõlbab ka 7-8 korda järjest vaadata. Ja ikka on naljakas.

Fuck it, Dude. Let's go bowling. icon_lol.gif

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 10:18:10 vasta tsitaadiga

Comic-con on täies hoos. Supermani teaser trailer oli üks parimaid omataoliseid so far, Godzilla tõotab väga hullu laamendamist ja teiste tulevaste filmide trailerid ja panelid on olnud väga head. Marveli Faas 2 on ehe slam dunk.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 10:26:38 vasta tsitaadiga

Sheeri linke
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 10:33:52 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Sheeri linke


Ainult mõned on, kahjuks.

Supaman http://www.mediafire.com/?xk44uvd49kqttxt
Marveli esmamuljed http://www.aintitcool.com/node/57034
Godzilla http://i.imgur.com/KaWs9.jpg?1
Uus Iron Mani suspepaar http://i.imgur.com/FrQkV.jpg

Õige HD kraam peaks tuleva nädala alguses netti jõudma.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 19:34:17 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Heineken kirjutas:
Miks ei peaks olema? Sellepärast, et film toimub enamjaolt simuleeritud maailmas? See ei tee seda sellegipoolest arvutimängudega võrreldavaks. Filmid ja mängud on oma ülesehituselt inherently erinevad.

Ehk siis lühidalt, jah(olenevalt filmimaitsest, loomulikult). Need ei ole omavahel otseselt seotud.

Film võib olla kui hea tahes, aga kui mingi mängu või koomiksiga seotud film eeldab enne mütoloogia tundmist, siis võivad paljud nüansid vaatajale arusaamatuks jääda.

Kui see just millegi spetsiifilise põhjal pole tehtud, siis ei nõua küll. Ühtlasi, hea film selgitab ise vajalikud infokillud ära (ilma et need selgitamiskohad eriti nö silma ei kriibiks nendel, kes millegagi juba tuttavad).
Nüanssidest rääkides, hea film töötab ka ilma nendeta. Samuti, ei pea vaataja nende puhul ilmtingimata olema tuttav sisuga, et mõnda tähele panna, st. kõik nüansid pole source matter'iga seotud.

See spetsiifiline film ei põhine mitte mitte ühelgi mängul, vaid selle isiku fantaasial, kes selle filmi idee peale üldse tuli (ma ei julge väita, et direktori omal, kuna ma pole piisavalt uurinud selle filmi tausta, et midagi paikapanevat väita, selles osas). icon_wink.gif
libe kirjutas:
miks sa alati oma kommentaaris kirjapilti ilustad ja lohisevalt jutustad, kui sa ei ütle midagi konkreetset

Selgita lahti, mis mõttes ilustan ja lohisevalt jutustan? Hetkel jääb arusaamatuks.
See, et kasutan punkte ja muid kirjavahemärke? Või moodustan veidike kehva ülesehitusega lauseid? Harjumus. Viimase puhul pigem küll lihtsalt oskamatus.

Konkreetsusest rääkides, iga selgitamine ei pea ilmtingimata olema "konkreetne". icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 08:23:39 vasta tsitaadiga

http://www.geeknation.com/blog/videos/sdcc-the-expendables-2-real-american-heroes/

hevi.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 10:06:25 vasta tsitaadiga

Cyrus - Julgen soovitada. icon_smile.gif

Closer - Taasvaatamisel veelgi parem. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2012 19:52:26 vasta tsitaadiga


Link


hevi.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 16:55:24 vasta tsitaadiga

Kas su-b...c-lub on jäädavalt ära tapetud.... pole jupp aega sinna enam pihta saanud?
icon_cry.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrMo20
HV vaatleja
UrMo20

liitunud: 25.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 17:04:25 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Kas su-b...c-lub on jäädavalt ära tapetud.... pole jupp aega sinna enam pihta saanud?
icon_cry.gif

http://www.subclub.eu ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 17:12:47 vasta tsitaadiga

UrMo20, icon_cry.gif icon_question.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 17:15:11 vasta tsitaadiga

Kasuta IE'd, mul küll toimib
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 17:37:08 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Kasuta IE'd, mul küll toimib

siin samuti funkab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrMo20
HV vaatleja
UrMo20

liitunud: 25.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 17:39:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
carlking kirjutas:
Kasuta IE'd, mul küll toimib

siin samuti funkab

Minul töötab FF'ga.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 17:50:38 vasta tsitaadiga

Chrome-ga töötab kah.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2012 18:55:47 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
The Amazing Spider-Man
Võimalik, et üks parimaid selle aasta superkangelase filme. Tugev 9/10 minu poolt. Väga meeldis thumbs_up.gif



Sama arvamus, endale need eelnevad filmid ei meeldinud peategelase pärast kes kohe kuidagi ei istunud. See uus aga sobib rolli nagu valatult..

Nüüd jääb veel ainult ülim meistriteos nimega The Dark Knight Rises ära oodata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 13:57:06 vasta tsitaadiga

Casa de mi Padre - oi kuidas Mehhiko filmikunst sai icon_lol.gif nii jaburale asjale ei oska hinnet kohe andagi icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 21:43:48 vasta tsitaadiga

link :: IMDB

Soldiers Of Fortune - 10/2,5. 2 punkti heade näitlejate eest (nende eelmiste tööde eest), 0,5 punni on puhas kingitus. icon_lol.gif

PS! Ilmselt keskmisele (rumalale) ameeriklasele suunatud "meistriteos". thumbs_up.gif Vaadake järgi kes ei usu (kui suudad ilma kerimata lõpuni vaadata) ...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2012 22:29:57 vasta tsitaadiga

vaatasin ka ükspäev ära. ega ta suurem asi polnud jah. nii madalat hinnet ei annaks kui Le Inc (oluliselt kehvemaid asju nähtud), samas IMDB hinnet ka väärt pole. paneks ehk miski 3,5-4/10.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 09:04:04 vasta tsitaadiga

http://arthousecowboy.com/journal/2012/7/18/lawrence-of-arabia-blu-ray-november-13th.html

w00t.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 11:27:40 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
http://arthousecowboy.com/journal/2012/7/18/lawrence-of-arabia-blu-ray-november-13th.html

w00t.gif

Blueray kvaliteedis vanakooli pärl. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.07.2012 11:58:51 vasta tsitaadiga

Sai eile õhtul Life of Brian ära vaadatud. Pole midagi öelda, Monty Python oma headuses. 8.5/10 icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 19.07.2012 13:26:00 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas ma olen nüüd ainuke inimene, kes American Reunion vaadates kordagi ei naernud icon_lol.gif
Jumalast mage film, nii pikk ka veel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 13:27:23 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Huvitav, kas ma olen nüüd ainuke inimene, kes American Reunion vaadates kordagi ei naernud :lol:
Jumalast mage film, nii pikk ka veel.
Mage oli küll, ise andsin 6/10, kui ei eksi.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 13:28:51 vasta tsitaadiga

tore film sellepoolest, et "vana gäng koos" aga aeg on jah vahepeal edasi läinud... american pie 1 ja 2 on siiamaani nendest osadest parimad

lähen varsti TED'i vaatama, red banner trailer on ikka üle prahi icon_biggrin.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 17:12:16 vasta tsitaadiga

Sattusin mõned päevad tagasi ETV'st vaatama filmi Headhunters

Tegemist oli üllatavalt hea ning kaasahaarva filmiga. Tugev 7/10
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 17:59:08 vasta tsitaadiga

Lugesin just Arthur Schnitzler-i "Traumnovelle" labi ja vaatasin Eyes Wide Shut uuesti yle ning tekkis yha uusi kysimusi.
Kubrick oli yks mystiline mees.

Naiteid USA tsensuurist selles filmis: http://www.movie-censorship.com/report.php?ID=853344
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 22:23:37 vasta tsitaadiga

Das Experiment - 8/10 - kohati liiga ebareaalne, olgugi et tõestisündinud lugu icon_lol.gif
Prometheus - 7/10 - miinuspunkt alienlikkuse eest (mis sest, et prequel) (mõtlen selle all just seda, et enam-vähem sama šablooni järgi)
The Amazing Spiderman - 5/10 - see oli nii lõpmata lääge lihtsalt... muidu oli hea küll ja Emma Stone on alati teretulnud nähtus hõbeekraanil.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 08:47:57 vasta tsitaadiga

American Reunion - 7/10 Tundub, et läks peale. Naerda sain ikka kõvasti.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 13:00:09 vasta tsitaadiga

batmani filmi esilinastusel lasti maha 14 inimest icon_eek.gif icon_confused.gif
http://www.postimees.ee/913784/usas-hukkus-tulistamises-14-inimest

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 13:31:51 vasta tsitaadiga

Muponaut kirjutas:
batmani filmi esilinastusel lasti maha 14 inimest icon_eek.gif icon_confused.gif
http://www.postimees.ee/913784/usas-hukkus-tulistamises-14-inimest

Kindlalt Spidermani fännid, kes ei talunud mõtet, et Batmani film edukam saab olema.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.07.2012 13:38:00 vasta tsitaadiga

Mõlemad on mingid ulmepapi eest tehtud äraleierdatud kräpp
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 15:26:29 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mõlemad on mingid ulmepapi eest tehtud äraleierdatud kräpp

Absurdne üldistus.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 23:39:40 vasta tsitaadiga

Muponaut kirjutas:
batmani filmi esilinastusel lasti maha 14 inimest icon_eek.gif icon_confused.gif
http://www.postimees.ee/913784/usas-hukkus-tulistamises-14-inimest
Loodan, et homme Solarises saan vähemalt filmi lõpuni vaadata, enne kui tina antakse... icon_rolleyes.gif
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2012 23:58:29 vasta tsitaadiga

Kinoingel oli sunnitud teles ikka räigelt valetama! Kui meil peaks kinos selline asi juhtuma, siis IMO oleks see kordades hullem, protsentuaalselt vaatajad vs hukkunud. turvameetmetest ja politsei reageerimiskiirusest ning -jõust võib rääkida streikivatele kreeklastele...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 21.07.2012 01:23:36 vasta tsitaadiga

American Pie: Reunion - Mulle täitsa meeldis ning kui vanemate American Pie osade huumor peale läheb, siis soovitan kindlasti ära vaadata. Arvan küll, et tegu palju parema filmiga, kui see vahepealne crap, mis American Pie nime all toodeti, kuid 1 osa jääb minu silmis endiselt parimaks.

Ja see tulistamine The Dark Knight esilinastuse ajal...mees sisenes gaasimaski ja kuulivestiga saali (olles riietatud nagu tegelane antud filmist) ning ülekuulamisel väitis end olevat "Joker"...tjah... icon_confused.gif

http://solariskino.ee/et/uudised/tahtede-oo-pimeduse-ruutli-taastulek/
tsitaat:
NB! 21. Juulil on dresscodiks maskid. Kõige originaalsema outfitiga tulijat ootab auhind!

Pärast seda tulistamist on see pressiteade ikka jube kohatu küll...päris õõvastav oleks nüüd minna homme The Dark Knighti vaatama, nähes, et sinuga ühte saali tulevad mingid maskide ja ei-tea-millega tüübid... icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2012 22:14:15 vasta tsitaadiga


Link
ˇ


Link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2012 22:16:36 vasta tsitaadiga

Käisin kinos Jääaega vaatamas... õllekõrvale käis kah beer_yum.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2012 23:39:56 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
The Intouchables
http://www.imdb.com/title/tt1675434/
10/10.
Parim film mida see aasta näinud olen.

Igaks juhuks, kui keegi ei märganud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 00:50:02 vasta tsitaadiga

"Dark knight rises"

Väärt vaatamine, ent filmi pompöössusest tingitud plot hole'd röövivad pisut jälgimismõnu.

Tugev 8/10
C. Nolan on pidurdamatu mees. thumbs_up.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 22.07.2012 05:32:55 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 18.08.2012 22:43:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 12:54:16 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
käisin Dark Night'i vaatamas ja minu arust täiesti mõttetu ja ettearvatav film. Ainult üks ettearvamatu koht oli kogu filmi jooksul :/ fanboydele igal juhul kindlasti meeldib see teema

Hea teada, samas pole selline film kinokavades silma jäänudki.

PS: Juhul kui mõtlesid siiski ühte teist filmi, siis on Su arvamus kindlasti üsna objektiivne, kuna oled võtnud vaevaks isegi filmi nime endale teatavaks teha. icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 14:14:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Dark Night


http://www.imdb.com/title/tt0867150/
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 14:25:37 vasta tsitaadiga

Päris vana film
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2012 14:39:20 vasta tsitaadiga

Krt jah, 2006a film on sisuliselt eelajalooline.

Enivei, viimasel ajal paar Wes Andersoni filmi uuesti läbi vaadanud, nimelt The Royal Tenenbaums ja The Live Aquatic with Steve Zissou. Kes pole näinud, soovitan läbi vaadata. icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 22.07.2012 21:14:41 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 18.08.2012 22:43:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2012 00:47:45 vasta tsitaadiga

Käisin ka vaatamas seda Ärkavat tumedat rüütlit ja olen ka suht pettunud... Ettearvatav oli film tõesti ja teisele osale jäi imo kõvasti alla...
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.07.2012 02:01:00 vasta tsitaadiga

mis te käite kinos mõistatamas või? icon_rolleyes.gif
ega see kuldvillak ei ole - kõik filmid ei ole mõeldud ega peagi olema üllatusliku lõpuga.
pigem on rõhk teostusel: teema arendusel, sisul ja lõpul - nagu keskooli lõpukirjand
lisaks muidugi esitlusel ja näitlemisel - peaasi, et lugu oleks sorav ja jätaks eeldatud emotsiooni

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 23.07.2012 06:12:09 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 18.08.2012 22:43:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.