|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
11.07.2012 14:16:08
|
|
|
| Eks probleem ole ka ilmselt selles, et madalama iLvl'ga asjad on lihtsalt sitad. Võrdluseks näiteks Diablo 2'st tuttavad SoJ ning nagel - olid küll madala iLvl'ga, kuid kannatas ka väga hästi gearitud tegelasele panna.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.07.2012 14:20:30
|
|
|
thargun, +10 str/vit misiganes? lõbusam on ikka siis kui kukub l63 relv, 200dex, 170 vit, 600loh, crit chance ja mingit pudi veel... ja dps 120
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
11.07.2012 14:38:59
|
|
|
| Nad võiks rare itemid ikka rareks teha, et kui lõpuks dropib, siis statsid on korralikud ja mitte, et saad mingit saasta pidevalt.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
11.07.2012 14:40:29
|
|
|
see on jah ülim
keegi blizz foorumis mainis, et tegemist on Auction House simulaatoriga millele on vähe hack and slashi juurde pandud, olen sellega 100% nõus
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.07.2012 14:44:44
|
|
|
aga veel d2/d3 võrdlust, levelrequirementi valem:
d2: 3/4 the highest Qlvl affix on an item
d3: ilvl -1
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
11.07.2012 15:09:51
|
|
|
| 50 euri eest on mängu nii, et paha hakkab minuarust. Siit teemast loed vahepeal, et võiks nagu mängu 100% ringi teha ja alustada uut diablo 3-e, sest see Diablo on ikka hull crap.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rebel_
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2010
|
11.07.2012 15:19:41
|
|
|
"testsugune" on see mäng kindlasti.
tavaliste maast leitud kraamiga Infernosse asja ei ole.
Selleks, et oleks 25k DPS pead ostama pärisraha eest asju.
Kahtlustan, et Blizzard ise müüd neid mängumõõki kalliraha eest lollidele.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
11.07.2012 15:21:29
|
|
|
| ammu pole olnud sellist mängu mis oleks oma raha väärt ja D3 on seda!!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
11.07.2012 15:33:13
|
|
|
Rebel_, päris raha eest ei pea sa kunagi ostma... mängu oma raha eest saad sama.. maast leiad harva, mis endale sobib kuid teistele sobib. AH ongi selline kompromiss..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rebel_
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2010
|
11.07.2012 15:47:03
|
|
|
| PlatoonSgtElias, siin räägitakse mill selle asja eest ja 10 milli teise vidina eest aga kui inimesel on muu elu ka peale selle mängu, siis kust ma selle kulla võtan? paaritunnise mängimise jooksul koguneb mingi 80k.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
11.07.2012 15:53:02
|
|
|
| Rebel_ kirjutas: |
| PlatoonSgtElias, siin räägitakse mill selle asja eest ja 10 milli teise vidina eest aga kui inimesel on muu elu ka peale selle mängu, siis kust ma selle kulla võtan? paaritunnise mängimise jooksul koguneb mingi 80k. |
Sul pole aega aga sa tahad jõuda sinna kuhu on jõudnud need kes toksivad 10h päevas? AH näol on sulle see võimalus antud. Kui ei meeldi ära kasuta, kuid kui seda poleks, siis poleks sul ka võimalust sinna tasemele jõuda, seega whats the problem exactly?
D2's ei saanud ma Hell act3'st edasi single playeris, kuna vajalikke asju ei droppinud. D3's oli sama asi, kuid AH tuli appi ning sai teistega geari vahetatud.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
11.07.2012 16:00:00
|
|
|
Väike soovitus nendele AH kallal virisejatele.
Ärge kasutage seda. Tegelikult kannatab mängu vabalt mängida ka ilma AH-ta. Peale viimaseid muudatusi ei pea ennast isegi lolliks farmima. 2-3 tundi õhtul 5 stackiga elitede, bosside farmimist on täiesti piisav.
Ilmselt parimaid asju selga ei saa, aga keskmisest parema varustuse saaks igaüks vabalt kokku. (kellel vähegi tathmist on)
Enda arvamus mängust on suht segane. Kindlasti oleks saanud parmemini teha. Tesieltpoolt kui vaadata palju ma diablo3-le oma aega olen raisanud ja veel raiskan, siis olen ma suht vähestele single player mängudele niipalju aega raisanud.
Ütleme nii , et mäng on seda raha väärt mis ta eest küsitakse ja erinevalt mõnest teisest suurest hitist ei leia ma midagi mille üle väga vinguma peaks. (niimadalale ma ka ei lasku, et hakkan blizzardi oma sitas loodi õnnes süüdistama)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
11.07.2012 16:03:59
|
|
|
| Rebel_ kirjutas: |
| PlatoonSgtElias, siin räägitakse mill selle asja eest ja 10 milli teise vidina eest aga kui inimesel on muu elu ka peale selle mängu, siis kust ma selle kulla võtan? paaritunnise mängimise jooksul koguneb mingi 80k. |
jah, ASJA eest!!!!! Mida see tähendab? Mine ja mängi ja oota kuni kukub ka sulle neid 20-200 milliseid asju! See kõik on tohutult random kuid kulda ei farmita juba ammu lihtsalt coinidena.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
11.07.2012 16:42:11
|
|
|
| Keegi mingit head Barbariani buildi oskab anda Inferno jaoks? Endal oli suht okei build, millega hellis võis pmst kõik bossid maha võtta solodes nii, et teine mängija passis kõrval, aga sellega enam infernos hakkama ei saa. Praegu üritan raha farmida Torando build geari jaoks, kuid see on kena min 800k .Oskab aidata keegi?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.07.2012 16:52:05
|
|
|
otty, mul on sulle päris hea build. aga see involveb eelkõige ~40m kulla geari alla paigutamist ja siis su build hakkab töötama
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.07.2012 17:27:00
|
|
|
| SirAskAlot kirjutas: |
Väike soovitus nendele AH kallal virisejatele.
Ärge kasutage seda. Tegelikult kannatab mängu vabalt mängida ka ilma AH-ta. Peale viimaseid muudatusi ei pea ennast isegi lolliks farmima. 2-3 tundi õhtul 5 stackiga elitede, bosside farmimist on täiesti piisav |
et mäng ära lõpetada millalgi järgmise 3-4 aasta jooksul?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
11.07.2012 18:26:12
|
|
|
| Kuidas kasutada RMAH? Kas Nokia E52'le saab ka mingi authenticatori tõmmata? (ehk kellelgi sama telefon)
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
11.07.2012 19:14:28
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| SirAskAlot kirjutas: |
Väike soovitus nendele AH kallal virisejatele.
Ärge kasutage seda. Tegelikult kannatab mängu vabalt mängida ka ilma AH-ta. Peale viimaseid muudatusi ei pea ennast isegi lolliks farmima. 2-3 tundi õhtul 5 stackiga elitede, bosside farmimist on täiesti piisav |
et mäng ära lõpetada millalgi järgmise 3-4 aasta jooksul? |
Et siis, mis. Sinu jaoks on Diablot mõtet ainult siis mängida, kui kogu kontent nädalaga läbi taguda ning edasi farmida täpselt mille jaoks?
Ma ei jaga juba ammu matsu mida kuradit üldse sellest mängust tahetakse. Et kontent oleks suhteliselt kiiresti läbi tehtav maast leitavate asjadega, et siis oleks hea ja lihtne über-varustusega veelgi enam über-nänni farmida absoluutselt mitte millegi jaoks?
Gee... massive fun.
Originaalne plaan oligi, et Infernot enamik ei teegi kunagi läbi. Mõned üksikud ainult, ning keskmine rahvas nühibki Act. I ja II-te mitu aastat vaikselt.
Aga ei. Pööbel ei suuda ju mõista, et peab aega ja vaeva kulutama. Tahetakse ikka oma kulutatud raha kohe laiaks lüüa, end credits ära näha kõige raskema tasemega, et siis kiiresti foormisse joosta ja kiunuma hakata, et mäng on igav ja midagi rohkem teha ei ole...
Naljahambad.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
11.07.2012 19:18:19
|
|
|
| Ise üritan ka Infernot nautida. Vaikselt putitan oma barbi ja siis jälle progressin. Kui kunagi suudan inferno ära soloda siis on olemas monk ja DH kellega sama teha. Ma arvan, et 50 eur juures saab ja olen saanud juba küllalt funni.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
11.07.2012 19:19:00
|
|
|
Archangel,
Mu 6 milline item ei müü isegi 3 eest Millal küll inimesed ratsionaalseid oste on hakanud tegema?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
11.07.2012 19:33:06
|
|
|
Wtf see siis nüüd on? kuradi 200+ tundi kuus farmida on niigi nolifer(mina), farmimisel peab olema mingi point, saad mingi itemi millega kaubelda või kasutad ise ja siis vaikselt liigud lõpu poole, selle debiilse loot süsteemiga toimub kõigepealt roll item levelile, siis statid täiliku randomiga, ilvl63 võib (ja enamasti ongi) olla sitem kui ilvl60 selle perse kukkunud random generaatori pärast, mis kuradi point on üldse farmimisel, Ah hinnad on hüppanud lakke tänu bottidele ja Blizz ei tee midagi, general chatiga ühined siis ainuke mida näed on endless gold spämm
Mul isiklikult on neist Ah hindadest suht pohhui aga mõelgem mõne uue mängija peale, mis moodi tema ennast läbi selle sita story 4x veab, niimoodi küll pikaajalist mängu ei teha ja hack and slash mis ei kesta mõne aasta on big fail (Hellgate ala)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
11.07.2012 19:45:20
|
|
|
Droppimine võiks hell/inferno tasemel tõesti ainult kas rare või parem olla, magic asemel visaku eseme väärtuse jagu pigem kulda...
Asjade statid võiksid ka selles mõttes tasakaalus veidi olla, et kui mingi ese on kindlale klassile mõeldud, siis võiks stattide hulgas domineerida selle klassi põhi-stat.
Infernost... Raske krt, vähemalt õnnestus mul kohe suht act1 algul komistada mingi 2 kollast + 4 sinist packi otsa.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
11.07.2012 20:16:31
|
|
|
| Mängu tagastada ei saa enam?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
11.07.2012 20:38:17
|
|
|
| thargun kirjutas: |
Wtf see siis nüüd on? kuradi 200+ tundi kuus farmida on niigi nolifer(mina), farmimisel peab olema mingi point, saad mingi itemi millega kaubelda või kasutad ise ja siis vaikselt liigud lõpu poole, selle debiilse loot süsteemiga toimub kõigepealt roll item levelile, siis statid täiliku randomiga, ilvl63 võib (ja enamasti ongi) olla sitem kui ilvl60 selle <b>piix</b> kukkunud random generaatori pärast, mis kuradi point on üldse farmimisel, Ah hinnad on hüppanud lakke tänu bottidele ja Blizz ei tee midagi, general chatiga ühined siis ainuke mida näed on endless gold spämm
Mul isiklikult on neist Ah hindadest suht pohhui aga mõelgem mõne uue mängija peale, mis moodi tema ennast läbi selle sita story 4x veab, niimoodi küll pikaajalist mängu ei teha ja hack and slash mis ei kesta mõne aasta on big fail (Hellgate ala) |
Eh, ma ei saa hästi aru. Sa tahad, et iga dropp oleks väärtuslik? Saad sa aru, et see ei ole füüsiliselt võimalik. Isegi kui kukuks lampi 10x paremaid asju, siis paari päeva pärast oleks lihtsalt standardid kõrgemad ning ikka kukuks sinu jaoks ainult sitta. Isegi, kui kukuks rohkem nänni, mis oleks teistele müües väärtuslikum siis kokkuvõttes kukuksid hinnad niivõrd alla, et ikka ei oleks muhvigi väärt.
Saage aru, et seda probleemi ei ole võimalik lahendada, kuna probleem eksisteerib ainult mängijate peas. Kui Diablo loot süsteem ei sobi, siis ei oleks vaja Diablot mängida.
Kogu iva ongi siinkohal see, et ei ole võimalik droppe nii reguleerida, et random variety väiksem oleks. Sest AH olemasolu tähendab seda, et kui pidevalt kukub nö. "usable" stuffi, siis muutub see niivõrd tavapäraseks, et väärtus puudub absoluutselt. Arvad, et leiad kogu aeg norm kraami, aga maha müüd ikka võileiva hindadega.
On see siis parem? Korjata maast üles +200, +200, +200 itemeid, rõõmustada ning siis pm. kopikate eest ära müüa?
ilvl 63 potentsiaal on igal juhul parem, kui madalamd ilvl-d. See on lihtsalt sinu enda fantaasia, mis vastupidist ette kujutab kuna ilvl 63 kukub lihtsalt vähem. Seega eeldad, et iga dropp on garanteeritult ka parem, mis on tobe. Täpselt nagu rare item ei ole garanteeritult parem kui blue, või legendary ei ole parem, kui rare ega blue.
Haruldus ei tähenda väärtust. Diablo 2-s võisid samamoodi kindel olla, et enamik set, legendary asju lendasid lihtsalt vendorile või kogumise mõttes kasti, Kasutamine oli praktiliselt välistatud. Silmad lõid küll korraks särama, aga kasutamist väärisid mõned väga üksikud.
Nagu ka siin mängus.
Sa tekitad mingeid pseudoprobleeme.
Hack and slash mis ei kesta mitut aastat on fail? Ei ole mõtet luua väljamõeldud personaalseid kriteeriumi, mis mängust faili teeb. Tegemist on SP mänguga, mis pakub kordades rohkem mängulõbu kui 99% mängudest. Seda isegi ilma farmimiseta.
| bladerunner kirjutas: |
Droppimine võiks hell/inferno tasemel tõesti ainult kas rare või parem olla, magic asemel visaku eseme väärtuse jagu pigem kulda...
Asjade statid võiksid ka selles mõttes tasakaalus veidi olla, et kui mingi ese on kindlale klassile mõeldud, siis võiks stattide hulgas domineerida selle klassi põhi-stat.
Infernost... Raske krt, vähemalt õnnestus mul kohe suht act1 algul komistada mingi 2 kollast + 4 sinist packi otsa. |
Probleem ongi selles, et ei saa pidevalt droppida häid asju, sest see lihtsalt tähendaks, et paari päeva pärast oleksid need "head" asjad ikka sitad. Ja oleksid samas kohas tagasi - nutmas, et midagi head ei dropi.
Kui dropiks ainult kollaseid siis mis toimuks oleks see, et asi läheks 10x hullemaks. Kõigil oleks normull varustus seljas lühikese aja pärast ning tõenäosus droppidest midagi paremat leida oleks veel 10x väiksem, kui enne. Kogu aeg oleks inventory kollaseid asju täis, ning 99.9% mõttetu jama, 0,01% oleks midagi nõksa paremat ning kõik ajaksid paari üksikut stat punkti taga või mõnda spetsiifilist set'i või legendary.
Mäng oleks totaalselt hullem.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
11.07.2012 21:00:10
|
|
|
| Diablo 3 loot süsteem*
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
11.07.2012 21:18:39
|
|
|
Archangel, ega ma ei tahagi, et pidevalt häid asju kukuks, mu soov on, et siniste asemel tuleks lihtsalt kulda...
A'la, kui random leiab, et tuleb 2 sinist + kollane ning tasemeks on >=hell, siis sinised ilmuksid kullana ja tuleks ainult rare. Rare enda olemus jäägu selliseks nagu ta praegugi.
Pmst on seda ju Blizzardil lihtne teha, neil on ju iga asja kohta % olemas, et kuidas seda kukkuda saab. Pangu lihtsalt magic asjadele 0% hellis ja infernos. Et neid võib tulla, aga umbes sama sagedalt, kui lvl63 asju hell-s.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.07.2012 21:25:35
|
|
|
Archangel, ma ei tea kuidas sinuga on aga minu jaoks oli 15 mai nüüdseks pea 2 kuud tagasi.
| Archangel kirjutas: |
| Korjata maast üles +200, +200, +200 itemeid, rõõmustada ning siis pm. kopikate eest ära müüa? |
ma korjan maast +200 +200 itemid ja scrapin need, sest need on useless. kolmandat +200 ei ole praktikas nähtavasti võimalik peale saada.
d2 osas, ole ausalt vait. sa nägid seda korra kaugelt?
nii set kui legendarid, muuhulgas ka lowlevel itemid olid väga hinnas ja kasutatud. sellel oli ka üsna mitu mängutehnilist põhjust, millega blizzard seekord ei vaevunud aga see selleks.
singleplayer mänguna on d3 totaalne fail. igav story, sisuliselt 10h mängu ja kõik.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
11.07.2012 21:31:52
|
|
|
Ei ütleks et probleem farmimises on, kuna enamus mmorpg'des farmid end segi ühel või teisel moel. Proovige näiteks Lineage 2 ja siis tulge kurtma farmimise üle...
Pigem probleem on tegevuse puudumises.
Kes siin varem lugesid Archangeli viidatud linki blizzardi foorumist (kui ei eksi), siis häid mõtteid mängu arendamiseks oli päris palju välja toodud:
* öö ja päeva vahetus. Öösel teised mobid ja dropid. Armoril võiks olla siis +light radius stat, et pimedas kaugemale näha.
* vähemalt 10x suuremad mapid ja koopad, et saaks avastada ja isegi ära eksida.
* Graafilised efektid - lumetormid, vihmasadu, üleujutused jne.
* Coop poleks lightsalt kambaga peksmine vaid edasi pääsemiseks tuleks mõistatusi lahendada jms. Näiteks üks mängija peab ust lahti hoidma, kuni teised saavad sisse joosta jne.
potentsiaali on, loodetavasti expansionitega ka näeb midagi sarnast.
viimati muutis Vylx 11.07.2012 21:53:40, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
11.07.2012 21:32:15
|
|
|
Keegi mu barbarile relva ei taha laenata millega Inferno act2's lõppeks mu 'vastu seina' jooksmine?
Ootaks ka soovitusi skillide ning geari osas: qwerty009#2568 (ehk teen midagi väga valesti või annaks midagi paremini teha).
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
11.07.2012 21:50:53
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Droppimine võiks hell/inferno tasemel tõesti ainult kas rare või parem olla, magic asemel visaku eseme väärtuse jagu pigem kulda...
Asjade statid võiksid ka selles mõttes tasakaalus veidi olla, et kui mingi ese on kindlale klassile mõeldud, siis võiks stattide hulgas domineerida selle klassi põhi-stat.
Infernost... Raske krt, vähemalt õnnestus mul kohe suht act1 algul komistada mingi 2 kollast + 4 sinist packi otsa. |
Drop süsteem on balanseeritud inimeste järgi kes tunnevad mängu ja oskavad lühikese ajaga suure hulga asju kokku korjata. Kui isegi minusugune kekmise tasemega mängija suudab 3 tunni jooksul kuskil 10 kotitäit magic/rare asju kokku korjata (millest umbes 3 kotitäit on kollaseid) , siis võid ette kujutada mida "nolifer" suunitlusega mängijad teevad.
| tsitaat: |
| et mäng ära lõpetada millalgi järgmise 3-4 aasta jooksul? |
Kuu selleks , et kõik klassid üles leveldada. (Mõttega , et igast heast asjast oleks kasu). Kuu selleks , et keskmisel tasemel magic find kokku korjata millega act1-st läbi suudad jalutada. Edasi oleneb suuresti kuna sulle normaalne relv kukub. Pakuks , et 6-8 kuuga peaks 1 charidest ikka nii hea geariga olema , et Diablo maha võtta. Seda muidugi eeldusel , et sa investeerid iga päev vähemalt 3 tundi diablo mängimisse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.07.2012 21:59:43
|
|
|
SirAskAlot, diablo olen ma maha saanud. ütleme ausalt, et see oli ka viimane asi, mis mängimas hoidis. vaadates kaua ma droppe kirunud olen, siis oleks ette võttes sellega ka kuu aega tagasi ilmselt hakkama saanud.
act3-4 normaalselt farmida ei saa ikka.
esimese nädalaga mängisin ma vist ~60h, casual.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bluerayeye
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2010
|
11.07.2012 23:04:58
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| thargun kirjutas: |
Wtf see siis nüüd on? kuradi 200+ tundi kuus farmida on niigi nolifer(mina), farmimisel peab olema mingi point, saad mingi itemi millega kaubelda või kasutad ise ja siis vaikselt liigud lõpu poole, selle debiilse loot süsteemiga toimub kõigepealt roll item levelile, siis statid täiliku randomiga, ilvl63 võib (ja enamasti ongi) olla sitem kui ilvl60 selle <b>piix</b> kukkunud random generaatori pärast, mis kuradi point on üldse farmimisel, Ah hinnad on hüppanud lakke tänu bottidele ja Blizz ei tee midagi, general chatiga ühined siis ainuke mida näed on endless gold spämm
Mul isiklikult on neist Ah hindadest suht pohhui aga mõelgem mõne uue mängija peale, mis moodi tema ennast läbi selle sita story 4x veab, niimoodi küll pikaajalist mängu ei teha ja hack and slash mis ei kesta mõne aasta on big fail (Hellgate ala) |
Eh, ma ei saa hästi aru. Sa tahad, et iga dropp oleks väärtuslik? Saad sa aru, et see ei ole füüsiliselt võimalik. Isegi kui kukuks lampi 10x paremaid asju, siis paari päeva pärast oleks lihtsalt standardid kõrgemad ning ikka kukuks sinu jaoks ainult sitta. Isegi, kui kukuks rohkem nänni, mis oleks teistele müües väärtuslikum siis kokkuvõttes kukuksid hinnad niivõrd alla, et ikka ei oleks muhvigi väärt.
Saage aru, et seda probleemi ei ole võimalik lahendada, kuna probleem eksisteerib ainult mängijate peas. Kui Diablo loot süsteem ei sobi, siis ei oleks vaja Diablot mängida.
Kogu iva ongi siinkohal see, et ei ole võimalik droppe nii reguleerida, et random variety väiksem oleks. Sest AH olemasolu tähendab seda, et kui pidevalt kukub nö. "usable" stuffi, siis muutub see niivõrd tavapäraseks, et väärtus puudub absoluutselt. Arvad, et leiad kogu aeg norm kraami, aga maha müüd ikka võileiva hindadega.
On see siis parem? Korjata maast üles +200, +200, +200 itemeid, rõõmustada ning siis pm. kopikate eest ära müüa?
ilvl 63 potentsiaal on igal juhul parem, kui madalamd ilvl-d. See on lihtsalt sinu enda fantaasia, mis vastupidist ette kujutab kuna ilvl 63 kukub lihtsalt vähem. Seega eeldad, et iga dropp on garanteeritult ka parem, mis on tobe. Täpselt nagu rare item ei ole garanteeritult parem kui blue, või legendary ei ole parem, kui rare ega blue.
Haruldus ei tähenda väärtust. Diablo 2-s võisid samamoodi kindel olla, et enamik set, legendary asju lendasid lihtsalt vendorile või kogumise mõttes kasti, Kasutamine oli praktiliselt välistatud. Silmad lõid küll korraks särama, aga kasutamist väärisid mõned väga üksikud.
Nagu ka siin mängus.
Sa tekitad mingeid pseudoprobleeme.
Hack and slash mis ei kesta mitut aastat on fail? Ei ole mõtet luua väljamõeldud personaalseid kriteeriumi, mis mängust faili teeb. Tegemist on SP mänguga, mis pakub kordades rohkem mängulõbu kui 99% mängudest. Seda isegi ilma farmimiseta.
| bladerunner kirjutas: |
Droppimine võiks hell/inferno tasemel tõesti ainult kas rare või parem olla, magic asemel visaku eseme väärtuse jagu pigem kulda...
Asjade statid võiksid ka selles mõttes tasakaalus veidi olla, et kui mingi ese on kindlale klassile mõeldud, siis võiks stattide hulgas domineerida selle klassi põhi-stat.
Infernost... Raske krt, vähemalt õnnestus mul kohe suht act1 algul komistada mingi 2 kollast + 4 sinist packi otsa. |
Probleem ongi selles, et ei saa pidevalt droppida häid asju, sest see lihtsalt tähendaks, et paari päeva pärast oleksid need "head" asjad ikka sitad. Ja oleksid samas kohas tagasi - nutmas, et midagi head ei dropi.
Kui dropiks ainult kollaseid siis mis toimuks oleks see, et asi läheks 10x hullemaks. Kõigil oleks normull varustus seljas lühikese aja pärast ning tõenäosus droppidest midagi paremat leida oleks veel 10x väiksem, kui enne. Kogu aeg oleks inventory kollaseid asju täis, ning 99.9% mõttetu jama, 0,01% oleks midagi nõksa paremat ning kõik ajaksid paari üksikut stat punkti taga või mõnda spetsiifilist set'i või legendary.
Mäng oleks totaalselt hullem. |
Vot, vähemalt üks normaalne vend siin kiunujate hulgas, kes jagab matsu lahti. Üldse ei tasu D3 ametlikust foorumist ja ka siit muud otsidagi peale vihaste virisejate. Soovitan seega foorumit, kus jutt käib asjast ning taolist ulgumist ei eksisteeri üldsegi mitte. Have fun!
http://forums.somethingawful.com/showthread.php?threadid=3484844
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bluerayeye
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2010
|
11.07.2012 23:23:54
|
|
|
3 lk vs 324+ lk hinnaabi. Huvitav küll, mida ma jälgin . Üldsegi teha siinses foorumis eraldi teema AH kohta on sama hea kui ennast põske tulistada. Keegi lihtsalt ei kasuta seda. Siin on peateema, D3 jutt. Siia alla kuuluvad ka hinnapäringud. See oksjoni teema tuleks sticky´ks teha, sest muidu langeb ta kohe kindlasti esileheküljelt välja.
Parem tooge hinnajutt siia tagasi, sest Eestis ei ole nii palju isikuid, kes viitsivad lapata mitut erinevat teemat. Parem olgu kogu info ühest kohast.
Uskumatu, et minule meeldib D3 väga ning selle üle ei virise, kuid närvi võtab mustaks antud mängu kohta loodud teema HinnaVaatluse foorumis
Paradoks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.07.2012 23:37:47
|
|
|
Bluerayeye, ma sirvisin toda sa teema lõppu, paras arvamine käib seal ka.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
12.07.2012 00:32:05
|
|
|
| üks asi mis võib siin mängus ära kaduda, on peale norm taset stoori korduv jutt. milleks see nightis, hellis ja infernos seda uuesti peab kuulama.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
12.07.2012 01:30:04
|
|
|
Kas olen maganud info selle kohta maha, aga RMAH ei saa kulda müüa? Ega ka osta..?
Annab 31016 errori ja kiire googeldamine vastust otseselt ei andnud. Kudumisel veel?
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
12.07.2012 03:52:54
|
|
|
| launcheri aknas mingi info olemas et varsti saab kulda rmah-is osta-müüa
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
12.07.2012 03:55:38
|
|
|
Leidsin väga hea buildi barbarianile. Tegemist siis Double Tornado buildiga. Sain geari kokku alla 400k eest. Hetkel harjutasin seda kasutama hell Act III, kuid kui asi käpas, siis peaks samuti niitma ka inferno act III
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
12.07.2012 05:05:19
|
|
|
Mulle tegelikult meeldib see mäng aga mis mind vihale ajab on see kuradi nii random drop, vahel on tunne juskui oleks kasiinos, isegi crafting on random
Hiljuti kukkus +5 belt plan, mõtlesin muahaha nüüd hakkan belte treima, keevitasin kõik oma matsud sirgeks pluss 40k goldi tükk, sain mingi 20 tükki valmis, tulemus null, raisk mõtlesin, läksin ostsin AH matse juurde, keevitasin veel 20 tükki, ikka null väärtusega asjad, sa kuradi kurat, läksin ostsin +6 barbi belt plani 1,5milli eest, matse kah juurde ja siis keevitasin 90k per tükk mingi 30 tükki, tulemus ikka null, my ass crafting, ma kurat panen üle 10 milli magama et ühte kuradi närust belti saada, no mis kuradi crafting see selline on, rohkem nagu gambling
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janek99
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
12.07.2012 08:21:22
|
|
|
| otty kirjutas: |
Leidsin väga hea buildi barbarianile. Tegemist siis Double Tornado buildiga. Sain geari kokku alla 400k eest. Hetkel harjutasin seda kasutama hell Act III, kuid kui asi käpas, siis peaks samuti niitma ka inferno act III  |
mis dps on, palju crit-i on ? all resisti, loh-i ka on ?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
12.07.2012 08:27:46
|
|
|
| thargun kirjutas: |
Mulle tegelikult meeldib see mäng aga mis mind vihale ajab on see kuradi nii random drop, vahel on tunne juskui oleks kasiinos, isegi crafting on random
Hiljuti kukkus +5 belt plan, mõtlesin muahaha nüüd hakkan belte treima, keevitasin kõik oma matsud sirgeks pluss 40k goldi tükk, sain mingi 20 tükki valmis, tulemus null, raisk mõtlesin, läksin ostsin AH matse juurde, keevitasin veel 20 tükki, ikka null väärtusega asjad, sa kuradi kurat, läksin ostsin +6 barbi belt plani 1,5milli eest, matse kah juurde ja siis keevitasin 90k per tükk mingi 30 tükki, tulemus ikka null, my ass crafting, ma kurat panen üle 10 milli magama et ühte kuradi närust belti saada, no mis kuradi crafting see selline on, rohkem nagu gambling |
See craftimine on ilmaselt samal põhimõttel mis dropid, kuigi see on absurd, sest plan maksab 1.5m.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
12.07.2012 08:31:18
|
|
|
mis absurd? kõik töötab ja hästi ju
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
12.07.2012 09:12:22
|
|
|
sinisilmsed siiamaani usuvad, et dropid pole AH-ga seotud ja blizz ei jälgi mis toimub
kogu mängu point blizzi poolt on AH ja eriti RMAH... ega nad lollid pole, et raha ei taha vms.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FraanCh
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2006
|
12.07.2012 09:16:44
|
|
|
Paljud inimesed ei saa aru mis diablo on, see ongi üks endless grind. Sa saad ALATI paremat geari hankida, lihtsalt aeg mis selleks vaja suureneb. Ja see On arusaadav, et kōigile see grind ei istu ja imo farmimine peale 1.0.3 tunduvalt parem. Ainuke asi on jah tōesti see, et inferno act2+ saad mingit level 52 nodi droppida.
Saan aru ka, et nö casual playeritel tōesti raske farmida, kui ōnne pole siis paraku 2h farmimisest ei piisa. Lisaks tuleb kulda ropult juurde koguaeg mis teeb elu raskemaks koguaeg. Aga kahjuks pole suurt teha, sellistes grind mängudes ongi paraku eelised rmah/botuserid/noliferitel/reselleritel, pidada sammu mängides 2h päevas on vōimatu, kui kust ōnne pole vōi ise reseller vms pole.
Kui nö casual playerile teha farmimine paremaks siia noliferid farmivad ikka 5+ korda rohkem ja midagi ei muutuks.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|