Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 22:43:43 vasta tsitaadiga

This Means War 6/10 http://www.imdb.com/title/tt1596350/
Project X 7.5/10 http://www.imdb.com/title/tt1636826/
Get The Gringo 7.5/10 http://www.imdb.com/title/tt1567609/
The Intouchables 10/10 http://www.imdb.com/title/tt1675434/
A Separation 10/10 http://www.imdb.com/title/tt1832382/
American Reunion 7/10 http://www.imdb.com/title/tt1605630/
Before Sunset 8/10 http://www.imdb.com/title/tt0381681/
Zodiac 7/10 http://www.imdb.com/title/tt0443706/

2 kuu jooksul vaadatud filmid (mis hetkel meelde tuleb), viimased 3 sel nädalal
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 02:59:45 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Mul on selline tunne nagu oleks kassile kogemata saba peale astunud. Vabandust, ei teanud, et see nii õrn teema on.


Ei ole õrn, lihtsalt hakkab üle viskama see oma maitse peale surumine. Vot kui mina vaatan sellist filmi, siis teised peavad ka seda samamoodi hindama ja kui keegi vastu arvab, siis on tohutu ebaõiglus sündinud.
Edasi nõutakse ma ei tea mis tõestamist jne.

Eks sellega ole nagu klassikalise kirjandusega - paljuski ajale jalgu jäänud, samas...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2012 09:10:28 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt1767319/

2/10 icon_lol.gif

Muidugi ei oodanud kah midagi. Vaatasin puhtalt Lundgreni pärast ja sellepärast, et mulle meeldivad timetravel lood, kus keegi tuuakse minevikust tulevikku või vastupidi. Tahaks just näha kuidas keegi viiakse tulevikku ütleme tänapäevast aastasse 2500 vms icon_biggrin.gif

Paraku läks meelest vaadata enne vaatamist kes on resižöör: Uwe Boll icon_lol.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2012 09:39:25 vasta tsitaadiga

Iron Sky
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Üle pika aja üks tore mitte-Hollywoodi komöödia. Mingeid ootusi filmi suhtes ei olnud, aga ometi suutis linateos meeldivalt üllatada icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.07.2012 12:00:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Paraku läks meelest vaadata enne vaatamist kes on resižöör: Uwe Boll


Box Office
Budget:
$7,500,000 (estimated)

Boll on ikka master et suudab oma filmidele selliseid summasid kuskilt leida, kuigi kõik teavad mis sealt välja taas tuleb icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2012 12:14:19 vasta tsitaadiga

Trailerparkides ja getodes filmi DVD müüb thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2012 12:22:09 vasta tsitaadiga

Rampage oli tal paris tugev film, aga see pigem erand jah.
Samas selle sisu pani motlema, et kui palju on paris elus selliseid asju tehtud...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2012 15:04:43 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Rampage oli tal paris tugev film, aga see pigem erand jah.
Samas selle sisu pani motlema, et kui palju on paris elus selliseid asju tehtud...

Tõepoolest. Tundub, et kui tahab, võib ta ka midagi huvitavat teha.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.07.2012 16:33:44 vasta tsitaadiga

Boll on nagu Felipe Massa F1s, kogu aeg produtseerib sitta ja siis kui pe.rse all tuliseks läheb siis teeb mingi hetk midagi korralikku irwe
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 12:02:16 vasta tsitaadiga

The event movie of 2013.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 12:14:29 vasta tsitaadiga

Keegi on crysise nanosõduri skemaatikud vist pihta pannud icon_razz.gif . Vähemalt kiivri omad küll.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 12:29:44 vasta tsitaadiga

Vana probleem juba, et fantaasiad ja muud helged ideed on lihtsalt otsas.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 13:14:58 vasta tsitaadiga

Suure tõenäosusega tuleb samasugune saast nagu Battleship.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 15:09:37 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Suure tõenäosusega tuleb samasugune saast nagu Battleship.


Filmist mitte aru saamine ei tee mitte filmi halvaks ja nimetada Guillermo motherfuckin' del Toro unelmateprojekti ennetavalt saastaks on selline, mille eest mine riputa pea mõneks ajaks vastu lõuga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.07.2012 15:13:44 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Betamax kirjutas:
Suure tõenäosusega tuleb samasugune saast nagu Battleship.


Filmist mitte aru saamine ei tee mitte filmi halvaks ja nimetada Guillermo motherfuckin' del Toro unelmateprojekti ennetavalt saastaks on selline, mille eest mine riputa pea mõneks ajaks vastu lõuga.
kes see guillermo on ja mis ta saavutanud on?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 15:14:15 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kes see guillermo on ja mis ta saavutanud on?


No comments required, really.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.07.2012 15:22:27 vasta tsitaadiga

noo mis sa koonerdad, ei leia linki või?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 15:27:16 vasta tsitaadiga

1 võibolla 2 normaalset filmi direkteerinud kui blade 2 arvestada...

See uus film on muide teise mehe sulest kelle tippteos "Clash of the Titans" on ka masterpiece omaette....
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 15:45:18 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Betamax kirjutas:
Suure tõenäosusega tuleb samasugune saast nagu Battleship.


Filmist mitte aru saamine ei tee mitte filmi halvaks ja nimetada Guillermo motherfuckin' del Toro unelmateprojekti ennetavalt saastaks on selline, mille eest mine riputa pea mõneks ajaks vastu lõuga.

Jajah, Ridley motherfuckin' Scotti Prometheusi kullati ka ennetavalt üle. Pärast linastumist on rahulolematuid ülevaateid kordades rohkem kui positiivseid. Haip on kõva, aga tulemus nigel.
Lõuga võid endale kusagil nurga taga ise anda.

Ja Pacific Rimi süžee on pmst sama nagu Battleshipil - tulnukate invasioon vs äbarikud, kuid ülikavalad inimesed. Sõjalaeva asemel on nüüd robotid. Näitlejate valikut ei hakka kommenteerimagi.

Edit: Nüüd tuli meelde, kui IMDB-s seda del Torot otsisin. See tüüp on Paani Labürindi režissöör. Tegemist one-hit-wonderiga, kuna ülejäänud filmid, kus tema nimi kusagil algus-lõputiitrites sees, on pehmelt öeldes "meh" icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 15:48:00 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Edit: Nüüd tuli meelde, kui IMDB-s seda del Torot otsisin. See tüüp on Paani Labürindi režissöör. Tegemist one-hit-wonderiga, kuna ülejäänud filmid, kus tema nimi kusagil algus-lõputiitrites sees, on pehmelt öeldes "meh" icon_rolleyes.gif


Nüüd on siis Blade 2, Hellboy filmid, The Hobbit, mitukümmend tema poolt produtseeritud filmi ja tohutu mõju production design'i ja filmikollide arengule "meh-liigasse" jõudnud. Selge siis.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 16:01:54 vasta tsitaadiga

Hobbit pole veel kinos
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 16:03:37 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Hobbit pole veel kinos


Sa arvad, et see peale kuute aastat produktsioonis olemist ei tule fantastiline?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.07.2012 16:08:24 vasta tsitaadiga

minuajaoks on küll mingi suvaline jope
iga tühise produtsendi peale pole mõtet kukerpalle visata ja talenti kuulutada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 16:09:03 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Hobbit pole veel kinos


Sa arvad, et see peale kuute aastat produktsioonis olemist ei tule fantastiline?

Nii see haip tekitataksegi...

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 16:18:05 vasta tsitaadiga

Ma ei ütle Kääbiku kohta midagi.

Prometheus jt pidid ka vägevad tulema.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 16:30:11 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
1 võibolla 2 normaalset filmi direkteerinud kui blade 2 arvestada...

Blade 1 oli parem icon_cool.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.07.2012 16:36:35 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Hobbit pole veel kinos


Sa arvad, et see peale kuute aastat produktsioonis olemist ei tule fantastiline?


Scart, sinu maailmavaade, et kõik, mis on sinu jaoks kuld, peab ka teiste jaoks seda olema, hakkab pikapeale häirima. Üks-kaks head filmi ei tee ka teisi automaatselt heaks!
See, kui kaua film tootmises on, ei tähenda ka veel midagi!
Hetkel on ainus teada "fantastiline" asi selle filmi juures 48fps kasutamine ja kogu lugu.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 16:38:24 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Scart kirjutas:
Betamax kirjutas:
Suure tõenäosusega tuleb samasugune saast nagu Battleship.


Filmist mitte aru saamine ei tee mitte filmi halvaks ja nimetada Guillermo motherfuckin' del Toro unelmateprojekti ennetavalt saastaks on selline, mille eest mine riputa pea mõneks ajaks vastu lõuga.

Jajah, Ridley motherfuckin' Scotti Prometheusi kullati ka ennetavalt üle. Pärast linastumist on rahulolematuid ülevaateid kordades rohkem kui positiivseid. Haip on kõva, aga tulemus nigel.
Lõuga võid endale kusagil nurga taga ise anda.

Ja Pacific Rimi süžee on pmst sama nagu Battleshipil - tulnukate invasioon vs äbarikud, kuid ülikavalad inimesed. Sõjalaeva asemel on nüüd robotid. Näitlejate valikut ei hakka kommenteerimagi.

Edit: Nüüd tuli meelde, kui IMDB-s seda del Torot otsisin. See tüüp on Paani Labürindi režissöör. Tegemist one-hit-wonderiga, kuna ülejäänud filmid, kus tema nimi kusagil algus-lõputiitrites sees, on pehmelt öeldes "meh" icon_rolleyes.gif

Peab ka nõustuma, Prometheus oli ka mulle pettumus ja ma isegi polnud treilereid jms näinud. Scotti teised filmid on mul kullavaras olemas ja ma ei solvuks kui mulle öeldaks, et ma olen Scotti fanboy.

Sellegipoolest vaatan ma ikkagi konkreetset filmi, mitte kes selle tegi. Nimi filmi taga ei tee teda paremaks, kui asi tegelikult on...

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 16:39:23 vasta tsitaadiga

Mis see prometheus üldse on, mingi järjekordne müstifikatsioonfilm?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 16:50:16 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:

Sellegipoolest vaatan ma ikkagi konkreetset filmi, mitte kes selle tegi. Nimi filmi taga ei tee teda paremaks, kui asi tegelikult on...


Nimi annab aimu, mis on tulemas. Scotti puhul on garanteeritud fantastiliselt hea kaameratöö ja visuaalid. Robin Hood oli filmina täielik möödalask, aga kuradi ilus möödalask.

Del Toro kvaliteedimärk on kusagilt põhjatust ja väärastunud inimmõistusesopist välja kaevatud kollid ja pahalased, mis võimendatuna 200 millisest eelarvest ja 200 meetri kõrgusest kollidest märatsemas keset suurlinnu annab aimu oodata midagi väga võimast. Del Toro tegi prepro kollidele ja möllule ainuisikuliselt ise ja lisaks veel ka on juhtiv helidisainer.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 16:56:54 vasta tsitaadiga

Del Toro teema puhul peab nõustuma - ei mäletagi nagu ühtegi halba filmi mis tema nimega seostuks. Prometheus aga on kindlasti üks selle aasta parimaid filme. Muidu see teema haiseb siin juba liialt IMDB Message Boardide järgi, kole palju rahulolematuid vingatseid siin koos.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 11.07.2012 17:08:23 vasta tsitaadiga

järgmises filmis on koll 500m kõrgune ja film ka 5 korda ägedam? oh jah, lastefilmid on tegijad icon_lol.gif
aga miks inimestele meeldivad sellised katastrooffilmid? küll on suured kollid, küll maavärinad, küll lained ja alati on filmi süžee üks.
Mingi vahe tuli neid kohe eriti palju, kõik olid sisult copy/paste filmid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 17:08:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Scotti puhul on garanteeritud fantastiliselt hea kaameratöö ja visuaalid.

Nagu ennist ütlesin, et sita süžeega võivad nad imetrikke oma kaamerate ja arvutitega teha. Film on ikkagi minujaoks pask

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 17:37:14 vasta tsitaadiga

Rahunege... scart kilkas rõõmust siin ka siis kui Transformerite filmid tulid icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 11.07.2012 17:38:09 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Rahunege... scart kilkas rõõmust siin ka siis kui Transformerite filmid tulid icon_lol.gif


Mäletan jah icon_lol.gif avatar oli film mille eest oli ta võimeline isegi vist tapma icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2012 17:42:44 vasta tsitaadiga

ega jah, siin ei julge filmile enam hinnangut anda, syyakse elusalt ära icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 17:51:34 vasta tsitaadiga

Accepted - täitsa hea ajaviite film.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 17:58:54 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:

Mäletan jah icon_lol.gif avatar oli film mille eest oli ta võimeline isegi vist tapma icon_lol.gif icon_lol.gif


Avatar oli benchmark, mida ei ületa mitte keegi peale Cameroni enda ja see film tõi kaasa revolutsiooni filmikunstis. Ainult vaimupime kas ei tea või pole võimeline seda mõistma.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 18:10:14 vasta tsitaadiga

mille poolest? süzee oli nagu mingi vana steven seagali filmi pealt maha kirjutatud, kus tüüp vist alaskal naftapuurijaid tolmutas.
visuaalide poolt on samapalju benchmarkid näiteks i am number four ja drive.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 18:10:41 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
mille poolest? süzee oli nagu mingi vana steven seagali filmi pealt maha kirjutatud, kus tüpü naftapuurijaid tolmutas.
visuaalide poolt on samapalju benchmarkid näiteks i am number four ja drive.


ei, tegu oli ikka best of the best filmiga, mis sest, et lastefilm. maailma tasemel kokakunstižedööver

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 11.07.2012 18:19:15 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
vipu kirjutas:

Mäletan jah icon_lol.gif avatar oli film mille eest oli ta võimeline isegi vist tapma icon_lol.gif icon_lol.gif


Avatar oli benchmark, mida ei ületa mitte keegi peale Cameroni enda ja see film tõi kaasa revolutsiooni filmikunstis. Ainult vaimupime kas ei tea või pole võimeline seda mõistma.


Kõige mõttetuma sisuga film või võib isegi pidada kõige sisutumaks filmiks. Umbes sama nagu aafrika loodusfilmile poogiks juurde mingi inimeste sõdimise icon_lol.gif
Vaimupuue saab olla ainult ameeriklasel, kellele see film on mõeldud. Kuna selline tutipluti maailm läheb paljudele peale, siis tõi film hästi raha sisse ja loomulikult kõik karjuvad kaasa, kuidas saabki teisiti icon_lol.gif
Nagu premium brand tooted.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 18:21:12 vasta tsitaadiga

vipu, suva see sisu. Scart keskendus vaid visuaalile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 18:22:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nagu premium brand tooted.


ja mina mõtlen miks ma vanasti blend-a-med pastat ei ostnud kuid nüüd esimese asjana blend-a-med professional lendab korvi icon_biggrin.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 18:25:42 vasta tsitaadiga

Siia teemasse on täna lausdebiilikud lahti lastud? Kas mõni teist filmi vaadates ei adunud, et tegu oli enneolematu edasiminekuga animatsioonis, CGI worldbuildingus ja näitlejate ning CGI kokkuliitmisega 100% ulatuses seamless pilti? Selles filmis polnud "näha" mitte ühtegi rohelise ekraani kaadrit aga see vist ei ütle tavalisele SLÕ lugejale ilmselt midagi, kelle ampluaa on Kanal 2st korduseid vaadata aastast 2002.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 11.07.2012 18:27:49 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
vipu, suva see sisu. Scart keskendus vaid visuaalile thumbs_up.gif


Ei oska selle visuaali kohta ka midagi arvata. Arvutikunst areneb koguaeg edasi ja edasi, tegelikuses ei olnud Avataris mingit erilist visuaali.
Sellist värvilist maailma on varemgi ettekujutatud näiteks multifilmides, arvutimängudes. Nüüd tehti üks suurtele mõeldud film, kus isegi dialoogid olid 8 aastase tasemele viidud.
Kaua saab ratsutada sellel ideel kus pahad inimesed tapavad tuumapommidega veidrikke ja veidrikud lõpuks võidavad pahad ja peategelased loomulikult abielluvad jne.

Mina käisin seda jama kinos veel vaatamas ja mul tuli nii nutt peale icon_cry.gif icon_cry.gif

edit: Scart, kuule, filmi sisule siis raha enam ei jagunudki? Film sobib 8 aastastele ja kui sa ise samal tasemel oled, tuleb sellega leppida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 18:30:01 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Siia teemasse on täna lausdebiilikud lahti lastud? Kas mõni teist filmi vaadates ei adunud, et tegu oli enneolematu edasiminekuga animatsioonis, CGI worldbuildingus ja näitlejate ning CGI kokkuliitmisega 100% ulatuses seamless pilti? Selles filmis polnud "näha" mitte ühtegi rohelise ekraani kaadrit aga see vist ei ütle tavalisele SLÕ lugejale ilmselt midagi, kelle ampluaa on Kanal 2st korduseid vaadata aastast 2002.


ilmselt käid sina efekte vaatamas, ülejäänud tahavad ka mingit sisu selle kõrvale... Tallinna TV on ainus eestikeelne HD kanal, vahid seda ka igapäev ja kiidad takka kui hästi edgari ninakarvad välja joonistuvad plasmapaneelil?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 18:31:38 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:

ilmselt käid sina efekte vaatamas, ülejäänud tahavad ka mingit sisu selle kõrvale... Tallinna TV on ainus eestikeelne HD kanal, vahid seda ka igapäev ja kiidad takka kui hästi edgari ninakarvad välja joonistuvad plasmapaneelil?


Kahjuks pean sulle teatama, et TTV ei filmi HD kaameratega. Üldiselt minge lugege paar aastakäiku Cinefexi ja siis räägime edasi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 18:36:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Cinefexi

http://www.cinefex.com/

mingid koomiksi-multikategelased esilehel... no thanks icon_neutral.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 18:37:46 vasta tsitaadiga

Kui juba sisust juttu, siis soovitage mõnda sellist teost mille "sisu" on nii hea et tasuks kindlasti vaadata.

viimati muutis MatchMaker 11.07.2012 18:38:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2012 18:38:04 vasta tsitaadiga

Titanic
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.