Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 347, 348, 349 ... 589, 590, 591  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003




sõnum 11.07.2012 01:32:25 vasta tsitaadiga

[quote=Archangel] Üritan piirata idiootide ja muidu emodest vingujate sõnavõttude lugemisi. Kipub tuju alla viima. [/quote]

Konstruktiivselt üles ehitatud kriitika on vingumine kuidas?
Arch saan aru et sa naudid mängu, aga kogu see postitamine siin sinu poolt jätab pigem tunde, et tegemist on väga suurte silmaklappidega inimesega ja kui keegi sulle mingit oma arvamust hakkab avaldama, siis sina katad kätega kõrvad ja hakkad tegema "la-la-la-la".
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 11.07.2012 02:02:22 vasta tsitaadiga

karm kirjutas:


Konstruktiivselt üles ehitatud kriitika on vingumine kuidas?
Arch saan aru et sa naudid mängu, aga kogu see postitamine siin sinu poolt jätab pigem tunde, et tegemist on väga suurte silmaklappidega inimesega ja kui keegi sulle mingit oma arvamust hakkab avaldama, siis sina katad kätega kõrvad ja hakkad tegema "la-la-la-la".


Konstruktiivne kriitika? Lugedes oli tunne küll nagu mingi emopoiss, kes kogu taskuraha uue arvuti peale kulutas, lootes, et järgmised 10a saab ühte mängu mängida on nüüd pahane, et peale 500h mängimist ei olegi kõiki tema personaalseid soove arvesse võetud. Ning loomulikult on õige tegu kirjutada foorumisse sellest pikk jutt, et ka teised talle õlale patsutaksid, et saaks koos küüsi mustaks värvida ja pimedas toas patja nutta.

Minu arust on tunduvalt suuremad silmaklapid peas neil, kes taolisi pastakast välja imetud pikki eeposeid foorumites kirjutavad.


Aga see selleks. Las kirjutavad, kui tahavad. Ma ei näe sellel halamisel lihtsalt mingit pointi. Sest mistahes "punkte" ta ka välja ei toonud, ma võin arvatavasti linkida 5 teemat, kus keegi halab vastupidiste asjade kallal. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.07.2012 07:59:35 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Selle asemel anti kõigile kirkad kätte ja sein tehti paberist. No shit, et peale Inferno läbitegemist kerge tunne on nagu, et mis edasi.


täiesti noskill mäng ikkagi....

aga eks siin ongi mõned achi whored ja lihtsalt farmerid, mõne mehe skill mängudes in general on nii olematu ja achi "fake rewardi" näol on hea olla noh, õhtul saab mõnusalt magada.. soolon belaialit DH-ga kohapealseistes.... WINNNNNN
laseme 10 sekiga bossi puruks, mad skills

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2012 08:14:02 vasta tsitaadiga

Archangel, õpi lugema. icon_smile.gif "within a week I got bored"
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 11.07.2012 08:14:02 vasta tsitaadiga

täiesti müstika, mis tüübid meil siis on.

Archangel, kui sa veel ei ole aru saanud, siis difficulty curve nimetataksegi nii sellepärast, et see peaks olema kõver. mitte trepp.
mäng võib küll luck-based olla, aga kui progress samamoodi vaid luckist sõltub, siis ei ole mäng mitte ühestki otsast fun.

lingi koha pealt, kui ise ütled tl;dr, siis võiks sinnapaika ka kommenteerimisega jääda, et mitte lamba muljet jätta.

muide, paljudel teist kes siin kilkavad kui ideaalne d3 on, ei ole ühtegi 1m+ väärtusega itemit kukkunud?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.07.2012 09:11:48 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
muide, paljudel teist kes siin kilkavad kui ideaalne d3 on, ei ole ühtegi 1m+ väärtusega itemit kukkunud?


ma ei kilka, et ideaalne on kuid ei... ei tea jah, et oleks.



panen oma mõtted d3-st archangeli keelde:

jõusaalis peale kaldpingil hantlitega rinnalt surumist on shanss, et harjutuste lõpus dropib sokid, mis annavad +5 kg.
siis liigud edasi ja võtad +5 kg hantlid kuid vahet pole ju sisuliselt - teed ikka sama ja tulemus on 0

lõpuks kui on 2 kuud peale jõusaali farmi treadmilli tagant ja seistes kangiga biitsepsi tegemisest droppinud terve epic seti siis on +kg statid nii kõvad, et raskused sulle enam üldse ei mõju.

järgmine trenn paned rinnalt terve tonni ja mõtled, et oled mad skilled epic mees icon_razz.gif kaalu juurde ei tule, kukkel ei kasva... võtad geari seljast ja ei jõua isegi 1kg tõsta..........


see ongi see mida ma mõtlen "fake rewardi all" mis teeb d3-e täiesti pointlessiks VÕI siis lähed poodi ja ostad omale 100€ eest terve seti selga, lööd jalaga jõusaali ukse lahti ja teed tonniga kükke.

icon_biggrin.gif


viimati muutis ottf 11.07.2012 09:27:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2012 09:12:20 vasta tsitaadiga

londiste, 82h WD plus mõningad tunnid barbiga, pole kukkunud paremat kui 500k relv.
Ei yhtegi legendary või set itemit.

Ja mäng nagu mäng ikka, omamoodi põnev, kuid lugu hakkab juba pähe kuluma farmimisest ja grindimisest.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 11.07.2012 09:18:11 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
Archangel, õpi lugema. icon_smile.gif "within a week I got bored"


Eeldades, et vana pani 24/7 = 168h nädalas, siis ikkagi lasi edasi ca. 5-6 nädalat (magas ka ikka vahepeal, ma eeldan), kuigi oli bored... icon_rolleyes.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2012 09:30:01 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
DrZ kirjutas:
ainult 65 ? icon_lol.gif

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4902182415

keegi on väga palju vaeva näinud icon_eek.gif


Stopped reading here:

tsitaat:
Within a week I got bored.

Now 500+ hours of playing this game,


Et siis tänapäeval, kui mäng üle 500h mänguaega ei paku on fail? icon_biggrin.gif

Oot las ma loen üles mängud, kus ma 500h olen sisse pannud.... hmmm. 0


Kui on huvitav mäng hea storyga, siis ei ole ilmselgelt 500 tundi, parim näide lähiminevikust ilmselt Portal 2. Ma usun, et kõik siin olijad nõustuvad, et Diablo III ei mängita vinge story pärast. Isiklikult oli minu jaoks mäng huvitav ~10 tundi, pärast seda toksisin aegajalt veel natuke, sain lvl 60 kätte ja paar alti oli ka kusagil, aga ei tekkinud enam huvi.

Aga mängud, mis on huvitavad 500+ tundi nii mõnegi inimese jaoks ja ei oma kuumakseid:
TF2
CS
World of Tanks
Borderlands
LoL
....

Keskmist 21. sajandi mängude taset vaadates oli D3 täitsa üle keskmise, ehk siis üldiselt suht saast. Aga Blizzard sai oma raha kätte, seega täitis mäng oma eesmärgi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janek99
HV kasutaja
Janek99

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2012 09:30:03 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:

muide, paljudel teist kes siin kilkavad kui ideaalne d3 on, ei ole ühtegi 1m+ väärtusega itemit kukkunud?


Eile kukkus 2 relva 840 dps 140 str 400 loh, ~780 dps, 650 loh ja veel mingi pudi padi peal, amulet 560 loh, vit, dex ja veel oli midagi, peaks natuke g saama nende eest icon_biggrin.gif rohkem kui 1m need väärt thumbs_up.gif legesi tuleb nii paari päeva tagant, 2 kasutan ise ka mis droppinud ülejäänu mõttetu pask.

Act 3 siegest alsutan farmimist, jooksen kõik läbi eliidid tapan ära trashi peale aega ei raiska, mõni üksik pack tuleb vahele jätta ja peale sieget kui viitsin siis lähen azmodiani ka tapma aega läheb kuskil 2h, kuna barbi dpssi väike (13k atm), full tank endiselt, korra kaks saab surma kah omast lollusest kuna sitast välja ei jookse nii tihti kui peaks. DH-ga act 3 77k dpssiga saab kiiremalt asjad maha aga 1 shotte tuleb ka palju ja parandamise peale kulub liiga palju icon_biggrin.gif. Barbiga suht safe neid runne teha.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2012 09:32:08 vasta tsitaadiga

suht rumal jutt et ala 500 tundi mänginud ja ühtegi 1M asja pole kukkunud (pigem pole mängijad turuhindadega kursis ja müüvad esemed kommihinnaga maha)
Enda gear on hetkel väärt miski 250M-300M ja umbes sama summa eest olen ka RMAH asju maha müünud.


Vaata kasutaja äripakkumisi
M: Ryzen 7 5800X3D 4502
M: Ryzen 7 7800X3D 0179
Kommentaarid: 326 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 287
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2012 09:32:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

No arvesta sellega ka, et Inferno üldine raskus sai ühe nerfi ning gear lausa kaks nerf/buffi kuidas võtta.
Blizzi sõnavõtud kehtisid ikka algse mänguversiooni kohta, kus Act. I-st sai vaid ilvl 61 nodi ja Act. II difficulty curve hittis nagu labidaga pähe.

See kui sulle act2'te loobitakse impossible affixitega elite, siis see ei ole learning curve. Act2 aga tegigi raskeks just see, et elited olid lihtsalt keeratud üle vindi, sest dev team ei osanud midagi muud välja mõelda.
Gear system on siiani paigast ära, kuigi jah parem. Idiootne on see, et 99.9% ajast kukub sulle endast madalamat geari, ehk siis leveldad, saad 50 ja hakkad 40 geari saama... ainus loogiline põhjus selleks on AH/RMAH ja see ongi vale.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 11.07.2012 10:08:34 vasta tsitaadiga

hetkel siis minu jaoks on d3 ka ammendunud. palju ma ikka ühte sama asja nühin.
eile tegin helli ära ja natuke infernot ja aitab. ehitasin üles ainult ühe chari (lv60 dh), aga piisab.

mäng on ju tegelikult väga hea ja 48€ läks tegelikult ju asja ette. kokku vast tuli 40hmänguaega ja hea küll, kokkuvõttes ju pole paha. kogu ülesehituselt mäng muidu tibens tobens. mitte midagi ülivõrdses, aga täitsa hea oli. skillid meeldisid, palju mäsa, gear oli lahe, väga kiire gameplay, mitmekesine maailm.

aga:
1) kui võrrelda, et see 40h tuli kokku 3 raskusastme peale ja natuke farmimist ka (et rohkem pappi saada ja peale lvl60 saamist parema geari saada), siis on nati mõru pill küll.
kogu skyrim võttis ühe ainsa raskusastmega mul sama palju, fallout:nv võttis vaat et rohkem, kingdom of amaluri normal raskusastmes võttis ikka ka üle 30h lõppu jõuda, borderlandsi playthrouh 1 oli ka üle 40h jne. kumbki neist polnud aga niisama ringijooksmine vaid enamik lisaaga oli sidequestid jms exploremine. d3-s see täiesti puudub. tundubki, et peamine on kiire ülesleveldamine, levelite läbijooks ja geari hankimine.
seda arvestades oli sisu ikka sigavähe.

2) väga nõrk osa oli heli ja muss, isegi epic fail. ma saan aru, et enamik fänne ei pane mäsas seda tähelegi ja võibolla keerab mussi üldse maha, siis natukene võiks ikka pingutada ja erinevates olukordades mingit meeleolu tekitada. paistab, et selle koha pealt d3 lihtsalt ei pingutanud. tehti mingid dialoogid (mida ei ole üldse palju, võrreldes mitme konkurendiga), mõni lugu taustamussi, natuke helisämpleid ja kaput, mõttega, et käib küll.

3) ei saanud aru päris vastaste scalemisele, natuke sassis on, valged ja päris bossid on liiga lõdvad. hell peaks ju olema "raske" raskusaste, aga pigem oli muruniitmisega tegu, vähemalt minu "säästu" geariga (ei mingeid kullamiljoneid, helli lõpuks näitaski total gold miski näkased 1,5M). act iv neljakesi tegime miski 1,5-2 tunniga, sisuliselt läbijooks. surin 3 korda:
esimene kord enda lolluse tõttu, sain just üksi ühe sinise tankides maha ja läksin teist püüdma, aga surija laksis oma "surmapommiga", millele suutsin tänu nether tentaclese spammiga otsa jukerdada (ei näinud)
teine kord läksin aplaks ja hakkasin üksi blessed channelis kollast opressorit laksima ja nägin affixeid INVULNERABLE MINIONS, FAST ja SHIELDED. ei viitsinud pingutada. teised vennad panid juba enne portalisse jooksu icon_sad.gif
kolmas kord sai mind diablo puuriga kätte ja natuke rappis. aga kuna elud olid juba alla 3/4, siis said need lihtsalt otsa. täiseludega sai ka korra kätte, aga selle elasin üle.
samas inferno act i eliidi eest oli sisuliselt ainuke taktika "run forrest run" (loe: jookse siva raha kulutama AH-sse kallima geari järele).

minu lõplik build:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#bRgTSl!bce!YcYZcc
peale lvl 60 hittimist poodlesin pisut AH-s (kokku 200k vast, mitte rohkem), sain selle eest okei asjad ja kuigi infernoks natuke vähe, siis helliks tip-top (24k elu, 22k damage, 4k armor, u 200 resiste; 800 LoH; +9 discipline; crit küll üsna väike, mingi 10% chance ja +75% dam). kiiver (madala armoriga, aga väga heade muude statidega), vöö (sama lugu) ja rõngad-amuletid mängust korjatud, ülejäänud AH-st.

põhi taktika oligi spike trapide kogupauk ja tencatles spamm: lisa hatred gen etanglingust, health globedest ning bat companionist. See tähendas praktiliselt infinite tentaclese spammi, välja arvatud, kui ma spike trapiga liiga vallatuks ei läinud, sest need võtavad tublisti hatredit.
lisa +9 discipline andis aga shadow powile hea boosti: kui elud hakkasid kriitiliseks minema, siis spike trap või tentaclese spamm vastaste sisse, shadow power peale ja sekundiga elud täis. ja niiviisi sai lühisekese ajaga 3 korde teha, ilma et "need more discipline tuli" ja kui vennad väga kiiresti liikusid, siis entanging võttis nad päris aeglaseks (ning cull of the weak tegi lisa dami).
flying strike oli hea bossude ja eliitide vastu: strike peale, et ära stunnida ja trapid alla. diablole sai näiteks niiviisi korraga 2 trapi kogupauku pähe lastud: mis tähendas ainult trapidest miski 400k+ damaget, pluss muidugi tentaclesed, entangilgu damm ka ja lindude enda flying strike damage (u 110k dam), seda miski 3 sekundiga. neljakesi mängides, keskmisele hell act IV kollasele eliidiile tähendas selline "protseduur" poole elude maha võtmist.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rannokli
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2012




sõnum 11.07.2012 10:43:57 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
tsitaat:

No arvesta sellega ka, et Inferno üldine raskus sai ühe nerfi ning gear lausa kaks nerf/buffi kuidas võtta.
Blizzi sõnavõtud kehtisid ikka algse mänguversiooni kohta, kus Act. I-st sai vaid ilvl 61 nodi ja Act. II difficulty curve hittis nagu labidaga pähe.

See kui sulle act2'te loobitakse impossible affixitega elite, siis see ei ole learning curve. Act2 aga tegigi raskeks just see, et elited olid lihtsalt keeratud üle vindi, sest dev team ei osanud midagi muud välja mõelda.
Gear system on siiani paigast ära, kuigi jah parem. Idiootne on see, et 99.9% ajast kukub sulle endast madalamat geari, ehk siis leveldad, saad 50 ja hakkad 40 geari saama... ainus loogiline põhjus selleks on AH/RMAH ja see ongi vale.
Naljakas on mäng töesti, mingid arcane vortex molten plague illusionist+ veel horde, mingeid roosasid junne lendab maha, endal 10m kotis ei viitsi upgradeda värki särki, lihtsalt tüütu mäng, palju euri saigi milli eest? keegi oskab öelda? vahepeal login sisse teen väikse runni act2's saan oma 5 stacki kätte ja siis annan alla.

Põhjus miks ei mängi on/ väga labased propid relvadele, chill on hit, fear on hit, kujutan ette kuidas PvP's tuleb võitjaks see kes esimesena Critib, esimesed 100 tundi oli huvitav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2012 10:46:40 vasta tsitaadiga

Mingi imeosavad siin kõik koos - ise tegin kuni hell act3 lõpuni hp 30k, dam 7k, armor 2k wizardiga. Hell act4 jaoks tõstsin dam 15k peale, sellega tegutsen nüüd infernos act1. Eks ta packide vastu teinekord nikerdamine ole aga ongi huvitavam ja pakub ka mõningast pinget.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grayzag
HV kasutaja
Grayzag

liitunud: 24.01.2012




sõnum 11.07.2012 11:06:24 vasta tsitaadiga

Nii.. Nüüdseks on 76h mängitud oma wizziga.
2.2K Elite kille, 2.5m goldi korjatud.
1 Set item, üsna korralik, mingi saast legendary oli ka kunagi ammu.
Päris mitu korralikku rare itemit, paar olen 1-2.5m maha myynud, mõni 10m+ item läks selga ja hetkel teen butcheri runne.

Ei oska enam kuidagi oma geari upgradeda, kuigi jube kallis mu praegune ei ole ja ACT2 väga efektiivselt ei tee.
ACT1 on pmst titemäng minu melee wizzile oma 1.4k phys ressi ja 1000 LoHiga icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Grayzag 11.07.2012 11:40:50, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 11.07.2012 11:18:51 vasta tsitaadiga

pikk jutt sitt jutt, ma ostsi isegi uue klava et mõnuga toksida! Ja mis siin ikka hädaldada, bueno mäng ju!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Windscam
HV vaatleja
Windscam

liitunud: 07.09.2009




sõnum 11.07.2012 12:19:53 vasta tsitaadiga

londiste, see difficulty curve oleks olnud puhtalt selle item drop change-ga muutunud kurviks trepi asemel, mitte raskuse enda muutmisega. Mulle pole ühtegi 1m+ asja droppinud ja ainult ühe itemi olen müünud maha 1m-ga... Üldiselt pole väga palju aega viitsinud kulutada AH-s otsimise peale, teaks täpselt, mille eest raha küsida siis võib-olla saaks nii mõnegi asja eest rohkem küsida aga noh ei paku huvi eriti. Olen küll ise kulutanud pisut AH-s endale itemite ostmise peale ja RMAH-s ainult 30€ kokku saanud seega ei näe, kuidas need mu mängu elamust väga mõjutanud oleks. Ehk tõesti poleks mul olnud üldse progressi, kuna ei paku eriti huvi mingite suvaliste tüüpidega mängida või ühineda nende mänguga puhtalt itemite vahetamiseks.

Archangel, kuigi see post oli suuremalt osalt vingumine puuduste üle ja muu säärane, tõi ta sealt 100 punkti seast mõned päris head punktid välja. See, et ta alguses mainis oma ostu ja siis virisemist selle üle, mida kõike ta oma rahaga teha oleks võinud näitas ju kohe, et teda ei tasu tõsiselt võtta. Aga noh posti lõpuni lugedes sain isegi aru, et kui palju asju Blizz nagu välja oli jätnud algsest plaanist... samas ma arvan, et paljud need asjad tulevad mõne expansioniga tagasi ja noh muidugi tuleb siis uuesti raha välja käia, et neid proovida saaks ilmselt.

Produkt on tehtud ikkagi selleks, et kasumit teenida, mitte endale hea tunde tekitamiseks. Ega 10 aastat tagasi kapitalism väga palju nõrgem ei olnud ju kuuldavasti(mida ma ka tean eks... olen ehk liiga noor sellest rääkimiseks). Ka siis tehti asju, mis endale meeldivad, raha saamise eesmärgil, mitte selleks, et endast kõik anda ja teistele parimat meelelahutust pakkuda.
Ma vaatasin just ka paar huvitavat videot läbi lähtuvalt siis blue post trackerist läbi käinud teemadest. Üks oli Behind the scenes video, mis CE-ga kaasas oli ja teine The Art of Diablo, mis oli siis Bashioki vastus seal samas postis. Ja lähtuvalt nendest kahest videost ja juba varasematest sain aru, kui vähe on siiski mängu jäetud ja kui palju on ikka Diablo randomnessi üle pakutud. Ilmselgelt on tahetud teha küll uut mängu ja anda omapärast tunnetust mängule, kuid nüüd kus ma olen ise mängu noh stoori poolest läbi teinud(infernos pole veel Belialgi maha võetud), ei tekkinud seda tunnet, et oleks sidunud ühe või teise tegelasega ennast. Võib-olla pole ma ise piisavalt rolli sisse elada üritanud vms aga noh ma sain aru, et see pidi juba enesest mõistetav olema.

Mäng mulle muidugi teoreetiliselt meeldib ja noh nädalas paar tundi/runi teen ikka ja jälle, et lõpuks ikka läbi teha see esimene inferno diablo kill ja siis nii iga klassiga aga jah seda prerelease haipimist oli ikka tõesti liiga palju ja kahjuks läksin selle õnge. Praegu tundub, et mäng saab alles mingi aasta pärast valmis aga noh seda juhul, kui me ikka taolist feedback tagasi anname nagu too tüüp oma postiga(ei pea küll sama pikk olema).

Kokkuvõttes siis... et see ja see ja too ning see kolmas asi on sitt aga tegelikult on kõik ikka päris hea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 11.07.2012 12:32:53 vasta tsitaadiga

Windscam, ma pole rmah-d kasutanud, 5m olen maast raha korjanud ja ilmselt paar milli ah-st asju müües saanud. 30€ rmahs on praeguse seisuga mingi 10+m kulda? selle eest saadki juba korraliku geari millega infernot peaks läbida suutma. pay-to-win.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Windscam
HV vaatleja
Windscam

liitunud: 07.09.2009




sõnum 11.07.2012 12:47:14 vasta tsitaadiga

Egas ma praegu seda raha, mida ma mängust saan mängu tagasi pane. See mõne õlle raha ma võtan ikka välja ja lähen elan ennast mujal välja nende mitmete suremiste peale, mis aeg-ajalt kipuvad järjest juhtuma. Võimalik, et ma lihtsalt ei oska optimaalselt mängida ja ka praeguse geariga oleks võimalik läbi mängida aga ma just ei ole väga seda tüüpi kite-ja, kes mobid pidevalt screenist väljas hoiaks.

Ma olen samuti 5m maast korjanud aga noh ma ei viitsi AH-s nii palju ringi uurida, et seda kõige paremat ostu teha saaks... korraga on kõige rohkem käes olnud vist 1,5 milli, kui õigesti mäletan ja selle eest midagi eriti eksootilist ei saa.

Ma tean, et AH on olemas ja samuti tunnetan seda, et edasi liikumiseks on vajadus sealt osta jne. Aga eks see sõltub jälle inimesest... Kui väga ta viitsib jageleda, et üht itemit saada ja kui väga ta ennast välja vihastab pärast mitmendat surma. Ma näiteks olen mõni kord peale 2 surma lihtsalt julma mängu kinni pannud aga AH-sse joostes ma ei ole viitsinud seal eriti palju otsida ja lõpuks sealt ikka ja jälle minema tulnud tühjade kätega. Mängin midagi muud vahelduseks(freecell on päris hea vaheldus juba)... vaatan mõne filmi ära või mõne seriaali osa ja mängu tagasi. Kui samal päeval polegi viitsimist tagasi minna, siis magama ja mõni teine päev uuesti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 11.07.2012 13:24:56 vasta tsitaadiga

Eks see diablo olegi selline casual mäng, et iga paari päeva tagant toksid natuke ja ehk paari kuu pärast on juba miski etem varustus seljas kah.. Need kes rushivad non-stop 10 tundi päevas samu tasemeid põlevadki kiirelt läbi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 11.07.2012 13:43:45 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
sten260 kirjutas:
Eks see diablo olegi selline casual mäng, et iga paari päeva tagant toksid natuke ja ehk paari kuu pärast on juba miski etem varustus seljas kah.. Need kes rushivad non-stop 10 tundi päevas samu tasemeid põlevadki kiirelt läbi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rolfvector
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2003




sõnum 11.07.2012 13:48:51 vasta tsitaadiga

lepkai kirjutas:
pikk jutt sitt jutt, ma ostsi isegi uue klava et mõnuga toksida! Ja mis siin ikka hädaldada, bueno mäng ju!


Ostsin ise ka uue klaviatuuri:)

sten260 kirjutas:
Eks see diablo olegi selline casual mäng, et iga paari päeva tagant toksid natuke ja ehk paari kuu pärast on juba miski etem varustus seljas kah.. Need kes rushivad non-stop 10 tundi päevas samu tasemeid põlevadki kiirelt läbi.


Endal ei ole aega olnud et mängida ja nüüd peale NT nerfi tegin wizardi (lvl 50 hetkel) ja hakkan infernos pappi kokku ajama icon_biggrin.gif

Hetkel ise ei vingu millegi üle .. vb sellepärast et ei ole Inferno diablot ära teind.
Arvan et ajapikku tuleb neid uuendusi ka kuna ilma LOD-ita oli Diablo 2-hel ka palju (palju) asju puudu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 11.07.2012 13:59:53 vasta tsitaadiga

6,4k elite kills, üle 8 milli maast korjatud, olen leidnud ka mitme milliseid asju, aga kurat hakkab vaikselt üle viskama, sest need itemid on nii kuradi igavad. Oo äge uus item, yess +10 str/vit/misiganes, BOORIING. Median Xl modis üks mees suutis luua itemite süsteemi, itemid annavad skille, igastsugust ägedaid boonuseid, crafting mis ei ole lihtaslt luck, ja siis multi billion-zillion company, suudab ainult luua, iga järgmine upgrade annab vähe statte juurde
Rääkimata et see loot süsteem ikka imeb vilinal, kurat ma ei taha inferno act kahes saada lvl 52 asju, ausõna ei ole vaja.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2012 14:10:26 vasta tsitaadiga

Mõttetera: Kas kogu lootsüsteem tunduks nii bugine, kui kogu seda prahti lihtsalt ei kukuks? Mitte ainult lvl 60 sõrmused millel on üks socket vaid ka need lvl 52 asjad kui möllad juba endgeimis. Et kõik mis kukub oleks vähemalt väärt vaatamist.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 347, 348, 349 ... 589, 590, 591  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.