Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Android ja kaardi-navigatsioonirakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2012 10:47:05 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
eltso kirjutas:
Kasutage Waze-t, sellega näete muudki toredat peale ummikute ja saate ise ka jama sinna lisada. Ise seda juba päris mitu kuud järjest kasutanud ja super proge. Tallinnast väljapoole pole asi küll kõige parem, aga asi areneb vastavalt kasutajate tegevusele, seega mida rohkem seda uhkem icon_smile.gif

kõik ei ela tallinnas icon_neutral.gif


Lisaks kõik ei vaja eestis navigatsiooniabi


Peale Digitunnis ja Terevisioonis väikest reklaamimist on Waze kasutajaid jõudsalt juurde tulnud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2012 10:49:21 vasta tsitaadiga

Kas Waze'l on enda kaart, mida arendavad kasutajad või kasutab mõnda üldlevinud kaarti - näiteks Google Maps?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2012 11:05:27 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas Waze'l on enda kaart, mida arendavad kasutajad või kasutab mõnda üldlevinud kaarti - näiteks Google Maps?


Enda kaart, mida saab igaüks mudida oma sõidetud ala piires.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.06.2012 11:10:38 vasta tsitaadiga

Ise ka ei ela Tallinnas icon_smile.gif Aga pean seal tihti käima icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ogre
HV vaatleja
Ogre

liitunud: 19.01.2008




sõnum 23.06.2012 15:51:00 vasta tsitaadiga

Üritan juba pikemat aega iGO'd peale panna. Tekkis, selline probleem, et ei näita kaarte. Ilmselt peitub võti selles, mida iGO teatab enne programmi käivitamist

The navigation software has recovered from a crash. we are sorry for the incovenience.
to help us further improve the product, please allow the sending of a small package of anonymous statistcs to our website. No user data will be stored in any way. Thank you for your help.

license kataloogis mingi jama?
ettetänades..

//sain hakkama icon_wink.gif


viimati muutis Ogre 28.06.2012 00:59:30, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2012 16:00:14 vasta tsitaadiga

Programmi kataloogis peaks olema crashlog.txt vmt, kus on kirjas, mis valesti oli. Iseasi kuskohas see Androidiel asub ja kas igaühel sellele juurdepääs on.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2012 16:56:04 vasta tsitaadiga

Mul oli alguses mingi piraversioon mis ka crashis kui ei olnud andmeside lubatud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 24.06.2012 14:12:10 vasta tsitaadiga

Tere.
Küsimus selline? Kuna olen täitsa võhik nutitelefonide maailmas, aga vajan mingit off-line kaartide kasutamise võimalust, siis installisin Osmandi rakenduse oma Galaxy Note peale. (kasutan alles neljas päev). Mure veel selline, et tonksan inglise keelt ka suure vaevaga icon_rolleyes.gif .Kus kohast ma saaksin need euroopa (Soome, Rootsi) kaardid alla laadida?

Ette tänades!

Olen siin terve eilse päeva teema algusest lõpuni läbi lugenud ja ega nüüd väga selge pole ikka milline kaartide rakendus peaks nagu kõige rahuldavam olema.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2012 14:19:06 vasta tsitaadiga

ROTAX kirjutas:
Tere.
Küsimus selline? Kuna olen täitsa võhik nutitelefonide maailmas, aga vajan mingit off-line kaartide kasutamise võimalust, siis installisin Osmandi rakenduse oma Galaxy Note peale. (kasutan alles neljas päev). Mure veel selline, et tonksan inglise keelt ka suure vaevaga icon_rolleyes.gif .Kus kohast ma saaksin need euroopa (Soome, Rootsi) kaardid alla laadida?

Ette tänades!

Olen siin terve eilse päeva teema algusest lõpuni läbi lugenud ja ega nüüd väga selge pole ikka milline kaartide rakendus peaks nagu kõige rahuldavam olema.

selle jaoks pole mõtet tervet teemat läbi lugeda, IGO

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 24.06.2012 14:21:50 vasta tsitaadiga

Kiire küssa icon_question.gif Kuskilt jäi nagu silma, et Note resole veel kaarte või rakendust pole?!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2012 14:23:32 vasta tsitaadiga

ROTAX kirjutas:
Kiire küssa icon_question.gif Kuskilt jäi nagu silma, et Note resole veel kaarte või rakendust pole?!

kahtlen selles
http://gpsunderground.com/forum/forum.php

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 24.06.2012 14:59:14 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif Nii! Lihtne soov icon_idea.gif Kas keegi asjatundja aitaks Tallinna ümbrusest mingi tasu eest paigaldada (parimad kaardi) ja natuke seletada kuidas töötab. Kaardid võivad olla tasulised ja võiks olla menüü Eesti keelne. beer_yum.gif Garminit olen kasutanud ja loogika on parem, kui TomTomil. Igo on vist Garmini sarnane androidi peal?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2012 15:00:55 vasta tsitaadiga

ROTAX kirjutas:
icon_rolleyes.gif Nii! Lihtne soov icon_idea.gif Kas keegi asjatundja aitaks Tallinna ümbrusest mingi tasu eest paigaldada (parimad kaardi) ja natuke seletada kuidas töötab. Kaardid võivad olla tasulised ja võiks olla menüü Eesti keelne. beer_yum.gif

no kuule, natuke peab ise ka hiirt liigutama icon_rolleyes.gif
piraatlus on paha
kui tasulist tahad, siis võta market lahti ja tõmba suvaline Sygic vms

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 24.06.2012 15:18:23 vasta tsitaadiga

Liigutaks, kui julgeks! Sa vist ei lugenud, et kõik eeldused (inglise keel) minust itimeest teha on nulli lähedased icon_redface.gif
Paljut muud võin teha (tehnika,mootorid,keevitada,jne)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ogre
HV vaatleja
Ogre

liitunud: 19.01.2008




sõnum 28.06.2012 00:59:56 vasta tsitaadiga

Kas iGO'l on neid kiiruskaameraid niisama ka näha?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2012 08:38:07 vasta tsitaadiga

Ogre kirjutas:
Kas iGO'l on neid kiiruskaameraid niisama ka näha?


GPS peab aktiivne olema - ilma ei näita

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2012 09:05:03 vasta tsitaadiga

kiiruskaamerate fail peab ka olemas olema
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2012 12:41:18 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
Ogre kirjutas:
Kas iGO'l on neid kiiruskaameraid niisama ka näha?


GPS peab aktiivne olema - ilma ei näita


Teekonda simuleerides näitab ka.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2012 21:08:44 vasta tsitaadiga

google mapsile tuli update, et saab kaarte alla laadida
aga kui hakkan värskendama, siis viska... viga 403 icon_neutral.gif

Edit:
heh. yle wifi ei lase, aga mobiilse neti lasi thumbs_up.gif
vaatan mida head siis jagatakse icon_biggrin.gif

rakveres ida poole ei saa kaarte salvestada eusa_think.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2012 21:19:43 vasta tsitaadiga

Kahju, et tervet Eestit ei saa. Muidu mul töötab üle WiFi ilusasti.
Umbes 8 kaardiga peaks terve Eesti kaetud saama. Kokku vist mingi 400mb - päris suur teine.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2012 21:21:01 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kahju, et tervet Eestit ei saa. Muidu mul töötab üle WiFi ilusasti.
Umbes 8 kaardiga peaks terve Eesti kaetud saama. Kokku vist mingi 400mb - päris suur teine.

kaarti saab tõmmata yle wifi, ma ei saanud rakenduse update tõmmata via wifi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2012 21:25:29 vasta tsitaadiga

Väga aeglaselt tõmbab igatahes... mul telefonil üle WiFi ~20Mbit/s alla, aga kaarti tõmbab mingi 100kb/s.

EDIT: Ma ikka täiega loodsin, et saab terve Eesti korraga alla tõmmata... Riikide kaupa vms.
Nüüd jääb vaid TomTom'i peale loota või siis oodata Google'ilt uuendust.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2012 10:27:11 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Väga aeglaselt tõmbab igatahes... mul telefonil üle WiFi ~20Mbit/s alla, aga kaarti tõmbab mingi 100kb/s.

EDIT: Ma ikka täiega loodsin, et saab terve Eesti korraga alla tõmmata... Riikide kaupa vms.
Nüüd jääb vaid TomTom'i peale loota või siis oodata Google'ilt uuendust.

rõve aeglaselt tuleb thumbs_down.gif
krt õigem oleks ikka riikide kaupa icon_neutral.gif
edit:

tutkit vasjad, ei saagi tervet eestit moblasse tõmmata icon_lol.gif
saared, natuke kesk-eestit ja lõuna-eesti on tõmbamata, sest korraga saab tõmmata vaid 7 ruutu icon_idea.gif
siis on limiit täis.
tegelikult on eestis jummala savi, lihtsalt prooviks tõmbasin. aga see lahendus on räigelt poolik.
Igo jääb seniks põhitegijaks thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2012 21:49:54 vasta tsitaadiga

mida te teete selle eesti kaardiga koguaeg... eestis nagunii andmeside igalpool olemas... saan aru kui väljamaa kaarti vaja kui roamingu hinda ei raatsi maksta icon_rolleyes.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2012 22:35:34 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
mida te teete selle eesti kaardiga koguaeg... eestis nagunii andmeside igalpool olemas... saan aru kui väljamaa kaarti vaja kui roamingu hinda ei raatsi maksta icon_rolleyes.gif

ma ju kirjutasin
tsitaat:
tegelikult on eestis jummala savi, lihtsalt prooviks tõmbasin

ma lihtsalt testisin palju saab laadida ja kuidas, aga see välismaal ka suht mõttetu, kui sa just mingil kindlal maa-alal pole.
piirang on 7 salvestust ca 30km raadiusega ruut ja kõik.
kokkuvõtte pointless.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2012 14:33:36 vasta tsitaadiga

iGo kuidagi majasi ja nende numbreid saab kh kuvama panna?

Symbiani peal oli garmini appis regio kaartidel antud asjad kenasti olemas icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2012 14:53:49 vasta tsitaadiga

Wisepilotit oskab keegi muidu kommenteerida, kõlbab see üldse navigeerimiseks?
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2012 17:12:24 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Wisepilotit oskab keegi muidu kommenteerida, kõlbab see üldse navigeerimiseks?

Kunagi sõbraga Ida-Virumaal proovi versiooni katsetasime, see ajas oma asja rahulvadalt ära. Samas linnas ei oli katsetanud.
Wiseplotist meenub veel see, et olime Kiviõli lähedal ja otsisime vaatamisväärsusi ja wiseplot pakkus välja mingi õlle-muuseumi. Sõitisme kohale. Seal oli mingi suvaline eramaja metsa sees ja tüüp, kes seal elas, oli meie saabumsie peale ikka vägagi üllatunud. Tüüp demonstreeris meile oma õllupurgi kogu ja pärast jõime veel mõned õlled ka koos ära. Ise ta arvas, et mõni sõber tegi nalja, et ta õllukogu poi'sse kirja pani.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2012 23:22:09 vasta tsitaadiga

Ses suhtes, et on see 5€ offline map`ide eest ka seda väärt?
Või 30€ kogu kraami eest? :

Endal USA´se minek samas Roamingu eest seal plekkida oleks jõhker..
Pole siiani mõistlikku tasuta alternatiivi leidnud, osta või Winsoodaga Nokia...et normaalset navigatsiooni taskusse saada icon_neutral.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 03.07.2012 01:42:03 vasta tsitaadiga

Etz, ja mis on siis Navigonil viga? Samad Nokia kaardid ju.
_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 08:52:40 vasta tsitaadiga

või iGO
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 08:54:30 vasta tsitaadiga

Cancer kirjutas:
Etz, ja mis on siis Navigonil viga? Samad Nokia kaardid ju.


Navigonist ei tea kahjuks kolbigi, aga Wisepilot on telefonis systeemi appina olemas...ainult et litsentsi pole kaasa antud... icon_lol.gif
Nokia Maps peaks muidu samuti Navteq`i kaarte kasutama...ja see oli täitsa tarbitav, vähemalt symbiani peal... eusa_think.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 03.07.2012 13:12:54 vasta tsitaadiga

Etz, tegin mõned ekraanipildid. Ehk annab nats aimdust.
https://www.dropbox.com/sh/3wqdor9lugihnhc/cUBLsLN_vw

_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 13:24:03 vasta tsitaadiga

Cancer kirjutas:
Etz, tegin mõned ekraanipildid. Ehk annab nats aimdust.
https://www.dropbox.com/sh/3wqdor9lugihnhc/cUBLsLN_vw


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViljarV
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 17:26:44 vasta tsitaadiga

iGo-ga selline probleem, et panin eesti kiiruskaamerate faili speedcam.txt speedcam folderisse, aga mitte mingi valemiga ei näe neid kaameraid. Oskab keegi aidata?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 17:30:05 vasta tsitaadiga

Mul ka sellega mingi kamm, kasutan blitzerit kui sõidan trassil nende jaoks.

Ühekorra suutsin igo neid ka näitama panna sõites aga siis proovisin teise failiga ja pärast ei toiminud üldse.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 17:44:10 vasta tsitaadiga

Hoiatus ikka sisse lülitatud? GPS peab olema su asukoha fiksiud, enne seda võimalust menüsse ei ilmugi.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 17:46:12 vasta tsitaadiga

Heameelega võtaksin PS'i teel vastu faili mis toimib ja võiksid olla vähemalt baltikum-poola, kreeka, itaalia, saksamaa, tsehhi ja soome asukohad märgitud thumbs_up.gif

ma ise kompunnisin endale miskise faili kokku aga pole sattunud sõitma nendel suundadel viimasel ajal ja ei oska öelda kas toimib või mitte icon_biggrin.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViljarV
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2012 17:49:12 vasta tsitaadiga

GPS fixitud, siis hoiatus sisse lülitatud, aga kaardil kaameraid ei näita ja ei hoiata ka.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumõmm
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2002




sõnum 09.07.2012 12:32:40 vasta tsitaadiga

ViljarV kirjutas:
iGo-ga selline probleem, et panin eesti kiiruskaamerate faili speedcam.txt speedcam folderisse, aga mitte mingi valemiga ei näe neid kaameraid. Oskab keegi aidata?

Uusim iGO (v8.4.3.179971) ignoreerib txt-faili, see tuleb vastava utiliidiga binaarfailiks (spud) konverteerida.

Mul oleks küsimus, kust saada värsket ja kvaliteetset txt-faili? Kunagi siin kasutaja spezwend jagas väga korralikku, see oli seisuga 26.06.11: http://www.upload.ee/files/1448071/speedcam.txt.html . Kas vahepeal on muutusi ka toimunud, lisaks 100->90 km/h muutusele? Ping spezwend icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.07.2012 12:46:58 vasta tsitaadiga

karumõmm kirjutas:
Uusim iGO (v8.4.3.179971) ignoreerib txt-faili, see tuleb vastava utiliidiga binaarfailiks (spud) konverteerida.
Näiteks spud2txt
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 20:50:09 vasta tsitaadiga

karumõmm kirjutas:
ViljarV kirjutas:
iGo-ga selline probleem, et panin eesti kiiruskaamerate faili speedcam.txt speedcam folderisse, aga mitte mingi valemiga ei näe neid kaameraid. Oskab keegi aidata?

Uusim iGO (v8.4.3.179971) ignoreerib txt-faili, see tuleb vastava utiliidiga binaarfailiks (spud) konverteerida.

Mul oleks küsimus, kust saada värsket ja kvaliteetset txt-faili? Kunagi siin kasutaja spezwend jagas väga korralikku, see oli seisuga 26.06.11: http://www.upload.ee/files/1448071/speedcam.txt.html . Kas vahepeal on muutusi ka toimunud, lisaks 100->90 km/h muutusele? Ping spezwend icon_smile.gif

Vahepeal pole midagi muutunud minu teada. Järgmine aasta pidi vist 10 kaamerat Narva mnt'le tulema. Liikluse teemal soovitan kasutada Waze nimelist app'i: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=488397 Ka navigeerimine toimib, kuigi vahest apsakaid sees.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 21:34:14 vasta tsitaadiga

galaxy s2 ja igo myway.

Viimasel ajal on hakanud marsruudi arvutamisel viskama errorit "out of memory, try adjusting method in route parameters". Siiamaani u poole aasta vältel on asi probleemideta töötanud. Vahepeal midagi uuendanud, kustutanud või lisanud ei ole. Lihtsalt hakkas jant ühel hetkel pihta. Eriti annab tunda kaugemate distantside arvutamisel (100+ km).

Kui järjest pommitada, siis ühel juhul kümnest ehk jõuab lõpuni arvutada ilma errorita.

Memoryclear on tehtud, appe taustal kinni pandud - ei midagi.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 09.07.2012 23:11:10 vasta tsitaadiga

Keegi Google Maps-is layer-eid offline-is on tööle saanud?

Nimelt oleks tarvis kml/kmz-i näha ilma ühenduseta

Layers... My maps... - sealt saan veebi kaudu ilusti kihid tööle, aga no igas metsas, kus vaja piire näha, pole võrgu levigi

khkhm Google Earthis oleks see võimalik, eks? Arvutis ma ju neid haldan GE läbi... aaaga GE-d ei saa ma installida telefonisse:(
GT-S5690

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViljarV
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 23:22:04 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks sheerida siis õigeid faile, mis speedcam kausta lähevad? Mina ei leia ühtki konverterit kuskilt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumõmm
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.07.2012 00:54:36 vasta tsitaadiga

ViljarV kirjutas:
Kas keegi saaks sheerida siis õigeid faile, mis speedcam kausta lähevad? Mina ei leia ühtki konverterit kuskilt.

Teinekord proovi google-ga, leiab.

Mul oli ka õigete kiirustega faili vaja, tegin siis ära. Aluseks eelpoolmainitud spezwenna txt-fail (aitäh), 100-d muutsin 90-teks.

http://www.upload.ee/files/2498639/SpeedcamUpdates.spud.html

Waze on jah Tartu maanteel täitsa abiks, aga nädalavahetusel oli näiteks vaja põiki läbi Eesti sõita ja väiksemate teede osas ei saa Waze'i usaldada. Seega on hea, kui iGO-s ka õiged kaamerad sees.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 10.07.2012 11:55:30 vasta tsitaadiga

Leidsin selle teema ja ei hakka nüüd üldist Androidi appide teemat solkima.

Tahaks appi, mis kasutaks offline kaarte ja suudaks offline aadressi otsida ja teekonda joonistada.
Räägitakse, et Sygic on hea, et iGo on hea ning, et iGo on halb.

See iGo on mingi mitteametlik asi, mis kuidagi androidil toimima pandud?
Kes kasutavad, siis kuidas see asi toimib? Kas asi on häkkeritele eksperimenteerimiseks või kasutatav lahendus?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2012 11:58:43 vasta tsitaadiga

loomulikult kasutatav.
kaardid eesti tehtud, kasutajaliides pole just kõige ilusam, aga teeb tööd hästi thumbs_up.gif
soovitan natuke siin teemas lugeda, infot on kyllaga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2012 15:34:02 vasta tsitaadiga

iGo võib algul keeruline tunduda. (vähemalt juhul, kui eelnevalt garminit oled kasutanud). Ma ple seniaamni veel õieti sotti saanud, mis krdi pidi see navigeerimine seal käib icon_redface.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2012 15:43:00 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
iGo võib algul keeruline tunduda. (vähemalt juhul, kui eelnevalt garminit oled kasutanud). Ma ple seniaamni veel õieti sotti saanud, mis krdi pidi see navigeerimine seal käib icon_redface.gif

icon_eek.gif
avapaugult destination--> find address, arvutab asja välja ja Go
tõesti keerukas icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Android ja kaardi-navigatsioonirakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.