Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 407, 408, 409 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 27.06.2012 17:48:29 vasta tsitaadiga

tomes kirjutas:
siinus, 5 avalikku IP aadressi. Digiboksid on klass A privaataadressidega ning ei lähe arvesse.

Jäi vist veits täpsustamata jah. Pidasin arvuteid silmas ning siis läks mõte mujale...

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 18:00:57 vasta tsitaadiga

tomes kirjutas:
ivar80, Elioni suurusel ettevõttel pole mingi probleem kõik enda edastatavad kanalid kaheks nädalaks salvestada. Hoopis rohkem võib salvestusmahtu vaja minna siis, kui mõnituhat klienti soovib salvestatut igaks juhuks viis aastat säilitada. Loomulikult ei vaidle vastu, et viimane oleks siiski kliendsõbralikum.
Kui mõtled nö. rauda (kõvaketas, serverid jms) siis vbolla on boldiks tehtud olukord tõesti nii. Küll aga on siin juriidiline nüanss - Elion ei saa ega tohi üldse salvestada telakanaleid. Ka hetkel on olukord lahendatud nii, et kunde vajutab puldilt salvestamisnuppu ja seejärel alles pannakse vastav asi Elioni serverisse salvestuma. Ehk siis kasutaja annab käsu salvestamiseks, mitte ei tee seda teenusepakkuja.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomes
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 18:39:19 vasta tsitaadiga

Mõtlesin jah tehnilist võimekust, kui ükski klient soovi ei avalda, siis pole ju mõtet salvestada.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 27.06.2012 19:23:05 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
tomes kirjutas:
ivar80, Elioni suurusel ettevõttel pole mingi probleem kõik enda edastatavad kanalid kaheks nädalaks salvestada.

kunde vajutab puldilt salvestamisnuppu ja seejärel alles pannakse vastav asi Elioni serverisse salvestuma. Ehk siis kasutaja annab käsu salvestamiseks, mitte ei tee seda teenusepakkuja.


See võib ju nii olla kuid tegelikult on see erakordselt nõme lähenemine. Ma pigem usun et tegelikult salvestatakse kokkulepitud kanalite striim, millele juurdepääs vormistatakse kliendi nupuvajutuse alusel (enda arvates REC nupp vajutades), tasu eest, mille tulemusel võimaldatakse konkreetsele kliendile ligipääs siis vastavalt markeeritud striimiosale. Oleks arulage tehniliselt võttes et näiteks 100.000 klienti otsustavad miskipärast sama saadet üheaegselt salvestada ning siis Elion tekitab vastavalt 100.000 salvestist, oletame et 1 salvestise (ehk striimiosa) maht oleks 3Gb siis korrutage see 100.000 kliendiga! Never ever ma ei usu et Elion salvestab tegelikult iga kliendi jaoks individuaalse koopia! Ja seejuures oleks alles tegu ühe saatega...
Juriidiliselt on kindel et Elion ei tohi levitada salvestist reklaamimise kaudu või muul avalikul viisil, sarnaselt aga raadiojaamadele on tal õigus hoida alles kõigest "eetrisse " läinust mingi koopia, seejuures raadiojaamadele on see lausa kohustuslik.
Millest räägivad salvestusteenusega kaasnenud saate alguste ja lõppude probleemid? Ilmselt sellest et nn EPG süsteemis oli mingi viga, näiteks kell vale. Ja nihkusidki inimeste salvestised nii et nähti vaid poolikuid asju. Kui toimuks igaühele individuaalne salvestamine, ma ei usuks et sellist viga tekiks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 20:35:31 vasta tsitaadiga

Salvestusteenusest on päris põhjalikult foorumites jahutud ning lühidalt oli vastu see:
Ants, Jüri ja Mari panevad pealtnägija salvestama siis tekitatakse 1 salvestus serverisse. Näha võivad seda VAID NEED kes on puldilt vajutanud sinist salvestuseks märkimise nuppu. Ehk Elion ei tohi salvestada ühtegi saadet mida keegi pole salvestamiseks märkinud ning ei tohi näidata olemasolevat salvestust kellelegi teisele nimekirjas, kes pole seda salvestamiseks märkinud.
Teine teenus on siis CatchUP ehk KordusTV teenus kus lepingus on lubatud Elionil salvestada kõik ETV, Kanal2 ja TV3 omasaated ja seriaalid ning neid kaustas kuvada ja teenuse tellinutele näidata.

Salvestavat boksi ning Salvestusteenust pole mõtet võrreldagi, ainus ühine asi selle juures on see, et saateid näeb teatud aja tagantjärgi, ühel juhul seni kuni kõvatekas täis saab või sureb teisel juhul vastavalt serveripargi suurusele ja kokkulepitud tingimustele. Sisuliselt on ikka nii, et kellele ema kellele tütar. Kui üks ei meeldi, võtab teise, alati on lahendus olemas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 20:40:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ants, Jüri ja Mari panevad pealtnägija salvestama siis tekitatakse 1 salvestus serverisse.
Näha võivad seda VAID NEED kes on puldilt vajutanud sinist salvestuseks märkimise nuppu

esimene võimalus .....sellest järeldan, et kui salvestab 1000 inimest, siis tekitatakse 1000 salvestust.
võikski limiteerida mahupiirangut ja pikendada....loobuda ajapiirangust.

teise võimaluse korral salvestama paneb 1 klient ja vaatab 1000 klienti kui nad salvestamis nuppu vajutanud on.
aga see tähendaks pm seda, et et elion jagab vaid yht koopiat ehk hoiab salvestatut oma serveris ette, mis on vastuolus sul punktiga, et ei tohi salvestada.

mida iganes, kui kõike mida tahan, salvestada ei saa, siis ma seda ei kasuta icon_lol.gif
hea ameerika onu on abiks salvestamisel ja kõik eesti asjad saab eesti telekanalite kodulehtedelt kätte thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 27.06.2012 20:48:41, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 27.06.2012 21:03:59 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Salvestavat boksi ning Salvestusteenust pole mõtet võrreldagi, ainus ühine asi selle juures on see, et saateid näeb teatud aja tagantjärgi, ühel juhul seni kuni kõvatekas täis saab või sureb teisel juhul vastavalt serveripargi suurusele ja kokkulepitud tingimustele. Sisuliselt on ikka nii, et kellele ema kellele tütar. Kui üks ei meeldi, võtab teise, alati on lahendus olemas.


Mis lahendusest jutt käib? Kas uues tarkvaras saab klient valid, et kas tahad piiratud mahtu või piiratud aega? Või tuleb mõni boks, mis välisele kettale salvestab? Hetkel nagu mingit "ema ja tütre" valikut pole ju.
PS. Pakun ühe lahendusvariandi veel välja - pilve salvestatud materjali arhiveerimisvõimalus läbi digiboksi USB liidese. Siis peaks kõik rahul olema, Elion saab oma pilvemulliteenust müüa ja klient vajalikud asjad omale pikemaks ajaks jätta.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 21:18:37 vasta tsitaadiga

Kui olen ruuteri kasutajanime ja parooli ära unustanud, kas kuidagi on võimalik veel sinna ruuteri lehele brauseris saada?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 21:26:13 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Kui olen ruuteri kasutajanime ja parooli ära unustanud, kas kuidagi on võimalik veel sinna ruuteri lehele brauseris saada?


teed ruuterile reseti

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 21:31:26 vasta tsitaadiga

Aga mis see kasutajanimi ja parool pärast reseti on?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 21:32:54 vasta tsitaadiga

admin või Administrator oli vist, elioni kodukalt leiad kasutusjuhendi, seal on kirjas
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 21:34:27 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Aga mis see kasutajanimi ja parool pärast reseti on?


Kasutajanimi on ruuteri all kleepsu peal, Modem Access Code vist ning parool Administrator
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 27.06.2012 22:16:45 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Ants, Jüri ja Mari panevad pealtnägija salvestama siis tekitatakse 1 salvestus serverisse. Näha võivad seda VAID NEED kes on puldilt vajutanud sinist salvestuseks märkimise nuppu. Ehk Elion ei tohi salvestada ühtegi saadet mida keegi pole salvestamiseks märkinud ning ei tohi näidata olemasolevat salvestust kellelegi teisele nimekirjas, kes pole seda salvestamiseks märkinud.


VAID NEED näevad "pealtnägijat" vaid seepärast et nad on vastava teenuse eest maksnud ja märkinud selle saate järelvaatamiseks. Elion ei viitsi salvestada seda striimiosa mida keegi pole märkinud järelvaadatavaks - see pole lihtsalt mõttekas, sest ruumi pole kunagi ülearu. Elionil pole põhjust lubada juurdepääsu nendel klientidel kes 1) pole tellinud järelvaatamise teenust, 2) pole märkinud seda saadet endale vaadatavaks - sest nad pole nõustunud maksma selle eest. Nii on see rõhuasetus usutavam.
Rääkida sellest et Elionil pole lubatud salvestada aga Elioni kliendil on... on huvitav. Miks siis klient ei saa valida kas ja kuidas ta oma õigust teostab? Või kuidas? Klient ei saa ju täna tugineda teenuse tarbimisel ainult Elionile, ta peab ise salvestamiseks leidma seadme ja oskuse, või tellima "salvestamise" Elionilt - samas kui viimasel pole selleks õiguseid! Reaalselt, indrekp, pole Elioni kliendil ju võimalik valik "ema või tütar", samuti on tehtud võimatuks striimi/saate väljastamine USB kaudu või laadimine sisseehitatud mälusse.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 27.06.2012 22:22:56 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
striker13 kirjutas:
Aga mis see kasutajanimi ja parool pärast reseti on?


Kasutajanimi on ruuteri all kleepsu peal, Modem Access Code vist ning parool Administrator

Täpselt vastupidi icon_exclaim.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 22:40:25 vasta tsitaadiga

Seda värki on vist mingi aeg muudetud, mäletan, et vanasti oli mul kindlasti oma kasutajanimi ja parool pandud, mis ka paberil kirjas, aga sellega enam sisse ei läinud. Administrator ja see kood töötasid thumbs_up.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2012 22:42:39 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:

Täpselt vastupidi icon_exclaim.gif


Kui nüüd oma kirjutatu üle lugesin, siis sain aru jah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silvermann
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 28.06.2012 09:07:57 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Salvestusteenusest on päris põhjalikult foorumites jahutud ning lühidalt oli vastu see:
Ants, Jüri ja Mari panevad pealtnägija salvestama siis tekitatakse 1 salvestus serverisse. Näha võivad seda VAID NEED kes on puldilt vajutanud sinist salvestuseks märkimise nuppu. Ehk Elion ei tohi salvestada ühtegi saadet mida keegi pole salvestamiseks märkinud ning ei tohi näidata olemasolevat salvestust kellelegi teisele nimekirjas, kes pole seda salvestamiseks märkinud.


M.O.T.T.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6068214&highlight=#6068214

Kasutaja Mark0 ajas siis jama nagu näha?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2012 10:47:13 vasta tsitaadiga

silvermann kirjutas:
indrekp kirjutas:
Salvestusteenusest on päris põhjalikult foorumites jahutud ning lühidalt oli vastu see:
Ants, Jüri ja Mari panevad pealtnägija salvestama siis tekitatakse 1 salvestus serverisse. Näha võivad seda VAID NEED kes on puldilt vajutanud sinist salvestuseks märkimise nuppu. Ehk Elion ei tohi salvestada ühtegi saadet mida keegi pole salvestamiseks märkinud ning ei tohi näidata olemasolevat salvestust kellelegi teisele nimekirjas, kes pole seda salvestamiseks märkinud.


M.O.T.T.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6068214&highlight=#6068214

Kasutaja Mark0 ajas siis jama nagu näha?


Individuaalselt ilmselt selles mõistes, et iga klient peab ise algatama salvestuse enne saate algusaega või saate ajal. Õiguste järgi ei ole vahet millist salvestust nad vaatavad, fail võib olla üks kõigi jaoks.

Mis puudub sellesse kellele ema kellele tütar siis jah, pigem võiks ikka olla kellele naine kellele mees. Elion pakub salvestusteenust, teised kaablioperaatorid ja ka õhudigi pakkujad võimaldavad salvestavat boksi. Mõlemal on omad miinused ja plussid, mina pole kumbagagi 100% rahul aga valin endale sobivaima.
Nagu ütlesin, sellest on erinevates teemades liiga palju räägitud, et kõike kordama hakata, kasutage otsingut.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2012 10:48:44 vasta tsitaadiga

Kui ma record nuppu vajutan saate keskel ning minuti pärast katkestan, kas siis järelvaatamiseks antakse mulle see vajalik klipp või terve saade?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2012 11:27:12 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Kui ma record nuppu vajutan saate keskel ning minuti pärast katkestan, kas siis järelvaatamiseks antakse mulle see vajalik klipp või terve saade?


klipp
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2012 18:53:16 vasta tsitaadiga

Miks on ruuteri logi täis selliseid teateid iga 3-4 minuti tagant:

DHCC intf ipDslInet renews lease ip-address <väline IP>
Jun 28 18:39:12 DHCC lease ip-address <väline IP> bound to intf ipDslInet

TG784 default Elioni 8.2.3.A fw
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2012 19:09:19 vasta tsitaadiga

sest on vaja
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
submeez
HV kasutaja
submeez

liitunud: 19.12.2002




sõnum 30.06.2012 11:35:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kas see viasat motors tuleb ka elioni paketti, lehest nagu midagi lugesin
loodan, et viashit spordipaketti, tellima küll ei hakka


Just kuulsin Elionist, et Viasat Motors ei tulegi Elionisse kuna tehniline lahendus ei võimalda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2012 11:51:01 vasta tsitaadiga

submeez kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
kas see viasat motors tuleb ka elioni paketti, lehest nagu midagi lugesin
loodan, et viashit spordipaketti, tellima küll ei hakka


Just kuulsin Elionist, et Viasat Motors ei tulegi Elionisse kuna tehniline lahendus ei võimalda.

irw, tänapäeval pole tehniliselt võimalik icon_lol.gif
wtf

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2012 11:54:43 vasta tsitaadiga

viasat tehniliselt ei võimalda elionile, mis siin siis nii rasket on
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2012 11:59:30 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
viasat tehniliselt ei võimalda elionile, mis siin siis nii rasket on

arvestades tänapäeva võimalisi pilti saata kus iganes kohast kuhu iganes, siis on küll raske aru saada.
Las siis olla.
Suht sama case, et eestis pole võimalik HD kanaleid edastada (etv näiteks).
aga tuleb mingi yritus ja nagu naksti on tehniliselt võimalik (jevrovisioon)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2012 13:03:09 vasta tsitaadiga

Elioni kliendid ei saa uut telekanalit Viasat Motor kahjuks vaadata

"Seoses sellega, et kanali omanikul puuduvad õigused Viasat Motor edastamiseks Elioni võrgus, ei saa me seda kanalit oma klientidele kahjuks edastama hakata.
Viasat teatas veidi aega tagasi uue telekanali Viasat Motor lisandumisest Eesti televaatajate valikusse. Kuna Viasatil puuduvad õigused kanali edastamiseks Elioni võrgus, ei saa meie kliendid seda kanalit kahjuks vaadata.

Motohuvilistele mõeldes on meie kanalitevalikuks kaks alternatiivi. Motosisu edastab ka Viasat Sport Baltic, mida näevad Visati spordikanalite paketi tellinud kliendid. Samuti edastab motosisu Elioni spordikanalite paketis olev MOTORS TV. Täpsema info kanalite kohta leiad siit. "


Uudis Elioni lehel olemas.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2012 14:54:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
alpha kirjutas:
viasat tehniliselt ei võimalda elionile, mis siin siis nii rasket on

arvestades tänapäeva võimalisi pilti saata kus iganes kohast kuhu iganes, siis on küll raske aru saada.

see oli küll irooniaga öeldud, aga mõte oli, et viasat lihtsalt ei anna elionile pilti
see õiguste jutt tundub rohkem välja vabandamine olevat
õnneks viasat sport baltic näitab enamust niikuinii, iseasi, kui nad motospordi sealt lihtsalt ära kaotavad
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2012 16:23:50 vasta tsitaadiga

Kui ma ōigesti mäletan, siis see "puuduvad ōigused edastamiseks Elioni vōrgus" käib iptv kohta, ehk siis puuduvad ōigused edastamiseks üle iptv.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2012 16:59:40 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Kui ma ōigesti mäletan, siis see "puuduvad ōigused edastamiseks Elioni vōrgus" käib iptv kohta, ehk siis puuduvad ōigused edastamiseks üle iptv.

aga mis vahet sel on, kas iptv või starmani varian, kokkuvõttes edastatakse samat pilti.
pigem ei saanud nad järjekordselt tasudes kokkuleppele

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2012 14:47:33 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Miks on ruuteri logi täis selliseid teateid iga 3-4 minuti tagant:

Tundub, et jaamaseade jagab väliseid aadresse lihtsalt väga lühikeseks ajaks ja nii ta seda aadressi kehtivust siis pidevalt ruuteril uuendab.
Endal oli ka kuskil paar aastat tagasi sama - oma ruuteri syslogis muud peale elioni dhcp jura ei olnudki... Aga mingi aeg kadus see jant ära - võibolla vahetati jaamas seade välja vms.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2012 19:11:20 vasta tsitaadiga

Jaamaseade on lihtsas keeles lihtsalt sild, on vaid vastav port kliendile millel määratud kiirus. Targemad serverid on suuremates majades ning ka DHCP serverid mis seadmetele aadresse jagavad. Minuteada on dhcp lease-time lõpmatult pikk kuid mõned serverid kontrollivad ruuteri olemasolu võrgus ning ühenduse toimimist, sellest ka pikad ja tüütud logid ruuteris. Õnneks peaks saama ruuteris määrata, milliseid logisid näed ning milliseid mitte.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 02.07.2012 21:17:18 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Seoses sellega, et kanali omanikul puuduvad õigused Viasat Motor edastamiseks Elioni võrgus, ei saa me seda kanalit oma klientidele kahjuks edastama hakata.
Hmm... omanikul ei ole õigusi. Kelle käest peaks omanik neid õigusi saama? Loogiline tundub, et teise kõneksoleva osapoole ehk Elioni käest.

Tiitel "omanik" tundub sellises situatsioonis kerge liialdusena.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 02.07.2012 21:44:30 vasta tsitaadiga

Kasutan hetkel 27" monitori digiboksi taga ja oleks küsimus ekraaniformaadi kohta. Letterbox, pillarbox, originaalformaat. Mida peaks valima? Hetkel on letterbox. Enamus kanalitel on all ja üleval "must ala" aga nt showtime kanalil terve ekraan ära kasutatud. Kas suured ribad all ja üleval peavadki olema?
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2012 21:46:38 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Kasutan hetkel 27" monitori digiboksi taga ja oleks küsimus ekraaniformaadi kohta. Letterbox, pillarbox, originaalformaat. Mida peaks valima? Hetkel on letterbox. Enamus kanalitel on all ja üleval "must ala" aga nt showtime kanalil terve ekraan ära kasutatud. Kas suured ribad all ja üleval peavadki olema?

ei pea olema, aga need krd kanalid on kõik eri formaadis seal, totaalne pudru ja kapsad.
vali mida tahad, ikka näitab sulle midagi valesti või poole ekraani peal icon_lol.gif
minul on originaali peal

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 02.07.2012 22:13:17 vasta tsitaadiga

Originaal tundub tõesti parim valik.

Teine probleem on kuramuse wifiga. Läpaka taga pean kaablit kasutama, kuna wifi kaob lambist ära. Mõnda aega on ja siis järsku kaob ära. Hakkab otsima, kuid ühendust ei saa. Näitab ilusti, et hea signaal, kuid ühendust luua lihtsalt ei suuda. Aitab ruuteri restart, kuid mõne aja pärast hakkab sama jama uuesti pihta. Ruuter väsinud?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2012 22:14:31 vasta tsitaadiga

Originaal venitab 4:3 laiaks.
Pillarbox enda jaoks parim. Hoiab kõik kanalid õige suhtega.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2012 22:15:17 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Originaal tundub tõesti parim valik.

Teine probleem on kuramuse wifiga. Läpaka taga pean kaablit kasutama, kuna wifi kaob lambist ära. Mõnda aega on ja siis järsku kaob ära. Hakkab otsima, kuid ühendust ei saa. Näitab ilusti, et hea signaal, kuid ühendust luua lihtsalt ei suuda. Aitab ruuteri restart, kuid mõne aja pärast hakkab sama jama uuesti pihta. Ruuter väsinud?

midagi räägiti kunagi käsitsi kanali valimisest wifi jaoks,.........aga ma ei jaga seda matsu icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2012 22:39:38 vasta tsitaadiga

destiny12, wifi ära kadumis probleem võib ka läpaka viga olla seoses driveritega või millega iganes. Vanas läpakas kadus ühendus samuti paar korda päevas, pidi läpakale resa tegema, et suudaks jälle ära ühendada. peale formatit ja uuemate driverite peale panemist jama ei esinenud.
tean, et viga oli läpakas kuna teistes läpakates oli ühendus samal ajal olemas.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2012 22:51:50 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Teine probleem on kuramuse wifiga. Läpaka taga pean kaablit kasutama, kuna wifi kaob lambist ära. Mõnda aega on ja siis järsku kaob ära. Hakkab otsima, kuid ühendust ei saa. Näitab ilusti, et hea signaal, kuid ühendust luua lihtsalt ei suuda. Aitab ruuteri restart, kuid mõne aja pärast hakkab sama jama uuesti pihta. Ruuter väsinud?


Kontrolli üle, mis kanalitel asuvad naabrite wifi võrgud ja säti oma võrk võimalikult kaugele neist. Enamus kasutavad 1. või 6. kanalit. Seega pane näiteks 12. Vahetamine on lihtne, logid ruuterisse sisse, vali sealt keskelt kohe wireless ja paremalt ülevalt configure, sealt channel alt määrad kanali ja apply.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 01:28:40 vasta tsitaadiga

wifi abiline
https://www.elion.ee/eraklient/abiinfo/interneti-abiline#/eraklient/abiinfo/interneti-abiline/wifi-kanali-muutmine
Kui sul ruuteris valitud auto wifi kanaliks. Siis ruuter ise muudab peale iga restarti wifi kanali 1, 6, 12.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 11:54:38 vasta tsitaadiga

Mul viimasel ajal üks väga häiriv probleem.
Nimelt, kui ma lükkan UTorrenti käima, siis mõni hetk töötab ilusasti, aga umbes 1 minuti pärast katkeb ühendus ruuteriga.
Selle vastu aitab, kui panen torrenti kinni ja "Local Area Connection" disable->enable.

Sellegipoolest - olen proovinud teha ruuterile mitmeid kordi restarti - tulemuseta.
Kas on olemas mingisugune telnet'i käsk, millega saaks probleemi kõrvaldada (näiteks mingi cache'i tühjaks laskmine vms)?


EDIT: Ruuteriks Thomson TG784

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 12:03:04 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Mul viimasel ajal üks väga häiriv probleem.
Nimelt, kui ma lükkan UTorrenti käima, siis mõni hetk töötab ilusasti, aga umbes 1 minuti pärast katkeb ühendus ruuteriga.
Selle vastu aitab, kui panen torrenti kinni ja "Local Area Connection" disable->enable.

Sellegipoolest - olen proovinud teha ruuterile mitmeid kordi restarti - tulemuseta.
Kas on olemas mingisugune telnet'i käsk, millega saaks probleemi kõrvaldada (näiteks mingi cache'i tühjaks laskmine vms)?


EDIT: Ruuteriks Thomson TG784


Kui mingid über-super-gigavinget konfi ruuteril pole, võid reseti ka proovida. Taasta tehaseseaded ja proovi uuesti. Samuti võid proovid oma torrenti kliendi ühenduste arvu väiksemaks tõmmata. Pole tarvis tuhandeid samaaegseid ühendusi. Kui probleem on jätkuv, siis järelikult hakkab ruuter väsima.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 12:07:32 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
LKits kirjutas:
Mul viimasel ajal üks väga häiriv probleem.
Nimelt, kui ma lükkan UTorrenti käima, siis mõni hetk töötab ilusasti, aga umbes 1 minuti pärast katkeb ühendus ruuteriga.
Selle vastu aitab, kui panen torrenti kinni ja "Local Area Connection" disable->enable.

Sellegipoolest - olen proovinud teha ruuterile mitmeid kordi restarti - tulemuseta.
Kas on olemas mingisugune telnet'i käsk, millega saaks probleemi kõrvaldada (näiteks mingi cache'i tühjaks laskmine vms)?


EDIT: Ruuteriks Thomson TG784


Kui mingid über-super-gigavinget konfi ruuteril pole, võid reseti ka proovida. Taasta tehaseseaded ja proovi uuesti. Samuti võid proovid oma torrenti kliendi ühenduste arvu väiksemaks tõmmata. Pole tarvis tuhandeid samaaegseid ühendusi. Kui probleem on jätkuv, siis järelikult hakkab ruuter väsima.
Selles asi ongi, et torrent ei hakkagi üldse mingeid suuri ühendusi looma, vaid peaagu koheselt, kui UTorrenti käima lükkan, kaob nett.

Konf on Elioni enda poolt, aga jah - mul on seal nii mõnigi "Game and Application" lisatud.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 12:24:25 vasta tsitaadiga

LKits, palju sul ühendusi lubatud on uTorrentis?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 12:36:54 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
LKits, palju sul ühendusi lubatud on uTorrentis?
Ei tohiks üleliia palju olla:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ühendus: Elioni 50/10 Mbit/s

On olnud varem ka selline probleem, aga lahenduse andis ruuterile restardi tegemine veebiliidese kaudu.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 12:41:10 vasta tsitaadiga

Ma võtaks iga arvu tagant ühe nulli ära ja prooviks siis.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 12:46:39 vasta tsitaadiga

kui juba selliste numbrite peale nägu teeb, siis hakkab vaikselt väsima.
pigem jaga 2-ga. null on liiast, kui tegutsed mitmetel rinnetel korraga.aga eks katse eksitus meetodil leiad õiged kogused thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 12:57:37 vasta tsitaadiga

Viga peab olema milleski muus... panin numbriteks 10 10 10 ja ikka kaob ühendus.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 13:26:12 vasta tsitaadiga

LKits, taasta tehaseseaded, ega sul palju muid valikuid pole saamaks teada, kas toimib või mitte.
Kas oled mõne teise masinaga ka proovinud ja kas teeb sama trikki?

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 407, 408, 409 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.