Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lambivana
HV kasutaja
lambivana

liitunud: 04.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2012 18:39:19 vasta tsitaadiga

Lõpuks kukkus ka midagi normaalset:) Ja seda veel Butcheri käest Act I.
Manus

Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2012 18:45:13 vasta tsitaadiga

Ah, rsk. See on tõesti hää.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2012 19:08:17 vasta tsitaadiga

Frozen, shielded, reflects damage, extra healt icon_evil.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2012 19:13:51 vasta tsitaadiga

lambivana, hakka või butcheri runne tegema icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2012 19:14:54 vasta tsitaadiga

Panen ka märgi maha. Hea mäng on! Hakkan nightmarishiga storyt jälle tegema!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 24.06.2012 19:30:39 vasta tsitaadiga

heh, kunagi ostsin 40k eest bracerid millel oli vit/dex/mf, täna panin peale ja checkisin et ega pole upgrade ahs, ja etskae samasugused 1.2 mil :/ iga patch keerab ah suht peapeale, siinkohal oleks vaja mingit elevanti või kalmaari kes ennustaks tulevaid patche ja nende mõju icon_biggrin.gif
_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2012 19:47:27 vasta tsitaadiga

vasques kirjutas:
heh, kunagi ostsin 40k eest bracerid millel oli vit/dex/mf, täna panin peale ja checkisin et ega pole upgrade ahs, ja etskae samasugused 1.2 mil :/ iga patch keerab ah suht peapeale, siinkohal oleks vaja mingit elevanti või kalmaari kes ennustaks tulevaid patche ja nende mõju icon_biggrin.gif


AH-st saab iga kell odavalt milliseid asju. Tuleb vaid piisavalt peale passida, kärme olla. icon_biggrin.gif
Ise kah min. bidiga 20k eest belt'i saanud, mis nüüd maha müües mingi 600k väärt jne. Selliseid asju on ikka leitud.

Samas jah - Paar itemit sellised endal, et kunagi ostsin 100-200k eest ja nüüd tahtsin upgrade teha siis vaatan, et krt hakka miljoneid köhima. icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 24.06.2012 19:48:30 vasta tsitaadiga

Ma ei teagi, kas ainult mulle tundub, või dropib act üks ikka sittakanti rohkem looti kui act 2. icon_biggrin.gif Sain ühe eliitpacki käest 6 rare itemit, 220% mf 5 buffiga. Midagi väga head pole tho, mingi 900+ dps bowd ja 500-600 dps onehanderid. Osad alles hoidnud, millel pea 300 stre/vit peal ja life on hit.

Sain just oma teise legendary ka. icon_biggrin.gif lvl 55 mingi belt, ju saab juppideks lasta.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 24.06.2012 20:07:03 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on pakkuda relva barbile 1H 900dps+ 150str+ 150vita+ lolli peaga müüsin enda oma maha võileiva eest icon_confused.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2012 20:49:56 vasta tsitaadiga

Täiesti suvalise Act. II falleni käest. icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Archangel 24.06.2012 20:50:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2012 20:50:27 vasta tsitaadiga

kus ? kui vendorile, siis oleksid saanud tagasi osta icon_biggrin.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 24.06.2012 20:53:36 vasta tsitaadiga

DrZ, ei € eest, aga väga odavalt, mingi 36€
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kussake
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2012 23:01:03 vasta tsitaadiga

Mis relv oleks kõige parem DPS monkile? Ma mõtlen nt 2hand/ 1hand/ fist jne?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2012 23:11:28 vasta tsitaadiga

1h dagger/fist/sword ehk kiired relvad, hunniku Life on Hit ja soovitavalt ka Dexteritiga. Mida kiirem relv, seda kiirem spiriti regen. Ainult fistidelt võib leida vahest ka monkile "spirit spent to health" stati, mis on päris hea boonus.
1h eelis on, et kui olukord peaks hullemaks minema saad igakell kilbi teise kätte krahmata, kui lihtsam siis teise 1h kõrvale.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 01:02:33 vasta tsitaadiga

Mul oli täna hea, inferno ACT2 pullisin ühe eliidipaki aga see oli omakorda ühenduses teise eliidipakiga... Seega sain ma enda kaela mingi reflecting vortex shield fiery chains teleporting mortar midaiganes midaignaes kogupaki, jooksin nedega ringiratast hea hulga aega, sain ühe paki maha aga see teine sai endale mingi buffi "ran out of time" mis oli nagu dmg-tick aura ja siis lasin varvast... ja pärast oli hea repairbill -,-
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 01:09:00 vasta tsitaadiga

Lähed linna ja ootad kuni enrage otsa saab.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 01:19:42 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
Lähed linna ja ootad kuni enrage otsa saab.


Kas see ära ei fixitud?
Patch notides oli midagi a'la - fixed a bug where players could reset the enrage timer by moving out of the area or into town. icon_lol.gif

A sa mõtled vist, et ootad mingi hunniku aega. Ei tea kaua see võtab? Ma siiani üritan ikka enne enrage maha peksta. Korra vist on tulnud siis kui viimaseid lööke juba andsin.

Aga seda 2 packi korraga jama on mul ka olnud. Aga ära mõrvasin raisad. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 01:26:40 vasta tsitaadiga

No kui on enrage ja pool elusi on alles, siis parem minna linna ja oodata nati icon_razz1.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 02:34:57 vasta tsitaadiga

Keegi võiks appi tulla. Lvl 40 ja 38 Barbarianid Nightmarish ACT II-hes. Kasutajanimi on otty#1117
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 25.06.2012 03:03:56 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
Keegi võiks appi tulla. Lvl 40 ja 38 Barbarianid Nightmarish ACT II-hes. Kasutajanimi on otty#1117


Heips, saatsin kutse icon_wink.gif

WorldUK

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 07:23:50 vasta tsitaadiga

Belial kah lõpuks maas, kurat mõned elite packid on ikka kordades raskemad, droppis nii ägedat looti , tervelt ühe lvl59 bow OMG
Act 2 saab hakkama, mõned tõeliselt värdjalikud combod väljaarvata
Mis see enrage teeb? Mul ühed läksid enrage, ma ei saanud erilist miski aru, sama vana jama, kite, hit, kite jne
10k armor(buffed)
700+ resist(buffed)
30k hp
14k dps
See kuradi random loot ajab ikka vahel asja keema, näed ilgelt vaeva ja siis saad persetäie lvl 52+ looti
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 07:44:12 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka üksvahe, et inventory's mingi 10 kollast. Lähemal vaatlemisel olid kõik ilvl 51-55. Oi bljää... kui meenutasin palju jebimist oli eliitide mahavõtmisega siis sõimasin küll maapõhja selle rng. Aga õnneks kukub varem või hiljem midagi head ka... aga siiski. Oi bljää. icon_razz.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 25.06.2012 08:14:42 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:

Mis see enrage teeb? Mul ühed läksid enrage, ma ei saanud erilist miski aru, sama vana jama, kite, hit, kite jne


Kui piisavalt resiste ja LoH on siis jah pohhui. Muidu kui Enrage lähevad, siis hakkab eelnevate stattide puudumisel korralikult hp alla tiksuma kui nende lähedal veel edasi tiksud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 08:19:10 vasta tsitaadiga

Kes ACT2's muidu hakkama ei saa aga tahaks ikkagi midagi farmida, siis üks lihtne goblini spot:

~10% võimalus, et spawnib

http://www.youtube.com/watch?v=R9IACFGTSxM
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2012 08:50:38 vasta tsitaadiga

Seal sadu koblineid farmitud. Iseenesest täitsa tore koht. Vahel spawnivad seal plahvatavad elukad, siis on veits keeruline. - Barbiga.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janek99
HV kasutaja
Janek99

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 09:07:23 vasta tsitaadiga

Thepretend kirjutas:
mida perset selle ghomiga infernos tehtud on? Kõik on paska ja mürki täis mitte ei saa maha tappa.


Nii lihtne ongi icon_biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=UNVZ5UdYWTk&feature=g-all-u
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 09:39:43 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Seal sadu koblineid farmitud. Iseenesest täitsa tore koht. Vahel spawnivad seal plahvatavad elukad, siis on veits keeruline. - Barbiga.


On ikka viitsimist. Ma ei jõua pool aega neid värdjaid mahagi lüüa enne kui jooksu panevad... icon_razz.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nurech
HV vaatleja
Nurech

liitunud: 25.06.2012




sõnum 25.06.2012 10:04:47 vasta tsitaadiga

edited

viimati muutis Nurech 02.06.2013 10:56:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Odratolgus
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2012




sõnum 25.06.2012 10:12:58 vasta tsitaadiga

Pean vist oma kogutud saagiga rahule jääma. Legendary-sid on 220 tunni jooksul kokku saanud 4 või 5 kuid kasutusse/müügiks ei kõlvanud ükski. 2 set itemit olen samuti leidnud ning juhtus nii, et olid sama set-i jupid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2012 10:37:31 vasta tsitaadiga

Mul tunde rohkem, kui sul ja 1 legendary 1 set tal rasha helm. Helm läks müügiks, aga mitte just miljonitega. Paar miljonist itemit olen saanud, aga keskmiselt on saak ikka väga nadi olnud.
DH gear on Valoriga nüüd ligi +250MF ja +250GF. See gear on eranditult AHst ostetud.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 10:55:17 vasta tsitaadiga

Mul siis 140h mängitud. 5 legendary + 2 set'i leitud. Koos NV-ga on MF ka sinna 250% kanti.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 25.06.2012 11:08:07 vasta tsitaadiga

Sai siis ka esimene retsept ostetud, õlgade grant variant, 11M pidi välja käima, midagi tuleb kah:

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 11:09:43 vasta tsitaadiga

Sai ka esimene raha tehtud. Viis euri. Kätte saab muidugi vägevad 2 icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 25.06.2012 11:33:27 vasta tsitaadiga

Nüüd lisaks veel pükste grand retsept, et kui keegi tahab siis võib bracleteid ja pantse craftida, parimad 6+ retseptid on käes, väikse tasu eest muidugi icon_wink.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 11:55:54 vasta tsitaadiga

Vylx, see koht oli teada juba iidamast aadamast kui ta spawn oli 90% tõenäosus icon_lol.gif väga kaua aint teha ei viitsind teda kuna oli näha, et teatud looti viskab..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 25.06.2012 13:30:23 vasta tsitaadiga

Sain täna oma kolmanda legendary. Oma lvli kohta päris normaalsed statid isegi. Ja ühe päris hea sõrmuse.. vist. Ah's oli ainult üks sarnaste stattidega, 150 mln hind.
Spoiler Spoiler Spoiler

Mul mingit medicore tavaari ka kirstus, et kel vaja võib ingame ühendust võtta. thumbs_up.gif SirPass#2843
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meat
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2012




sõnum 25.06.2012 13:56:26 vasta tsitaadiga

Keegi Praegu hetkel ei viitsi lev 40 altidega mängida. Mõni melee oleks teretulnud või op ranged icon_razz.gif !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 14:48:13 vasta tsitaadiga

täna sain act3 farmides oma esimese set jupi icon_smile.gif. Nagu ikka oli tegu täieliku saastaga, mille eest saab ~400k. Täpsustuseks siis tegu oli wizardi võlupallikesega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KarvaneOnu
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2007




sõnum 25.06.2012 14:51:36 vasta tsitaadiga

Hetkel normalis viimane act käsil. Mäng on juba ammu soetatud, aga pole väga aega olnud toksida.
Barbariga level30 peaks olema hetkel.

Kui keegi viitsib jaurata, siis võib lisada, KarvaneOnu#1272
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Groove
HV vaatleja
Groove

liitunud: 05.09.2009




sõnum 25.06.2012 14:54:17 vasta tsitaadiga

Droppis siis siuke kenadus. Mis arvate?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
E9
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 14:58:36 vasta tsitaadiga

keegi hardcore ka lammutab või kõik on softis? kuidas hell on hardcores, tehtav ka või on päris palju jebimist, ise hetkel mingi 49 lvl barbariga nightmare act 3 lõpus, väga probleeme pole veel tekkinud, eks näis kuidas act 4 on... täheldasin ka seda, et hardcore ah on tunduvalt mõistlikumate hindadega kui softis.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janek99
HV kasutaja
Janek99

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 15:06:24 vasta tsitaadiga

Groove kirjutas:
Droppis siis siuke kenadus. Mis arvate?

Spoiler Spoiler Spoiler


1 mil ostan ära ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 15:07:44 vasta tsitaadiga

Groove, kuna vaid barbile siis täiesti mõttetu thumbs_down.gif barbidel on 100% vaja relva millel on life on hit. Socket ei oma mingit tähtsust.
Anar., nii legendary kui see sõrmus on totaalne BS. Sõrmuse eest heal juhul 100k saad

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Groove
HV vaatleja
Groove

liitunud: 05.09.2009




sõnum 25.06.2012 15:11:36 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Star Amethyst visata socketisse ja ongi 300 life on hit ju. Janek99, 25 MIL pakutud juba O.o
_________________
E9
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 15:12:56 vasta tsitaadiga

minake, good luck hellis. ole kindlasti level 50+ ja overgeared. 50+ eelkõige sellepärast, et millegipärast tundub l50/52 mingi tubli kvliteedihüpe gearil olema icon_smile.gif
kui väikegi kahtlus on mõne elite suhtes, siis jookse.

kui softcores pole helli mänginud, siis tee seda kindlasti enne, et teaks mida vastastelt oodata.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 15:17:50 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Groove, kuna vaid barbile siis täiesti mõttetu thumbs_down.gif barbidel on 100% vaja relva millel on life on hit. Socket ei oma mingit tähtsust.
Anar., nii legendary kui see sõrmus on totaalne BS. Sõrmuse eest heal juhul 100k saad




kle Platoon tead ka üldse mängust üldse midagi ?
socketisse saab amathyst gemi panna mis annab life per hit.

ja sõrmus on ka vähemalt 3 milli väärt kui mitte rohkem


viimati muutis un3v3n 25.06.2012 15:20:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janek99
HV kasutaja
Janek99

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 15:20:37 vasta tsitaadiga

Groove kirjutas:
PlatoonSgtElias, Star Amethyst visata socketisse ja ongi 300 life on hit ju. Janek99, 25 MIL pakutud juba O.o


no eks ta ole seda väärt ka, sinna tuleb +70% crit gem sisse panna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 15:24:57 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
minake, good luck hellis. ole kindlasti level 50+ ja overgeared. 50+ eelkõige sellepärast, et millegipärast tundub l50/52 mingi tubli kvliteedihüpe gearil olema icon_smile.gif
kui väikegi kahtlus on mõne elite suhtes, siis jookse.

kui softcores pole helli mänginud, siis tee seda kindlasti enne, et teaks mida vastastelt oodata.


softis sai infernoni lammutatud ja siis huvi kadus, eks ma ole nm-is ka mõne eliidi eest putku pannud, põhiliselt nm-i soolonud kuna armastan jätta taganemistee endale kui asi peaks pekki minema.
täna ostsin mingi hunnikus mf kola odava raha eest, farmin natu normal diblat uue tegelase tarvis kui barb peaks kärvama.

londiste sa ise oled hc-s helli lõpus või pole proovinud ja tead rääkida foorumite põhjal?


viimati muutis minake 25.06.2012 15:26:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 15:25:52 vasta tsitaadiga

Groove kirjutas:
PlatoonSgtElias, Star Amethyst visata socketisse ja ongi 300 life on hit ju. Janek99, 25 MIL pakutud juba O.o



müü ära siis mida sa ootad icon_biggrin.gif 25mil, tahaks seda tolbakat näha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2012 15:29:00 vasta tsitaadiga

minake, hc-s nm-s mf-iga farmida on täiesti mõttetu. kogutud raha eest saad geari mis on rohkem kui pädev kuskile l60 ja helli keskele jõudmiseks.
alles seal on siis ilmselt vaja ka farmima hakata.

ma ei pidanud nightmares vist ühegi eliidi eest ära jooksma ja see maksis hellis kätte kui ma pealtnäha lihtsa eliidi külge kinni jäin icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.