|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
21.06.2012 16:48:54
Louisiana sunnib seksuaalkurjategijaid end Facebookis paljastama |
|
|
link :: ERR Uudised
USA osariik Louisiana võttis vastu uue seaduse, mille kohaselt tuleb seksuaalkurjategijatel ja pedofiilidel oma kriminaalsest minevikust ka Facebookis ja teistes suhtlusportaalides teada anda. Osariigi esindaja Jeff Thompson ütles, et 1. augustil jõustuv seadus esitab väljakutse põhiseadusele, kuna laiendab seksuaalkurjategijate registreerimise nõudeid, mis paljudes osariikides kehtivad, lisades nende hulka ka sotsiaalvõrgustikud, vahendas CNN.
Facebook, MySpace ja teised suhtlusportaalid on seksuaalkurjategijaid oma kasutajate hulgast tõrjunud, kuid Thompsoni sõnul aitab uus seadus juhtumite puhul, mis portaalidel on kahe silma vahele jäänud. Louisiana kuberneri Bobby Jindali allkirjastatud seadus täiendabki varasemat sätet, mille kohaselt peab seksuaalkurjategija oma karistusest teavitama ka lähemaid naabreid ja koole.
Nüüd tuleb kurjategijal kirjutada suhtlusportaali profiili, et ta on seksuaalkurjategija, tuua välja, missuguse kuriteo eest ja kus ta on süüdi mõistetud, kirjeldada oma välimust ning avaldada ka oma aadress. Seaduse eiramisel ootab kurjategijat 2-10aastane vangistus ilma katseajata ning kuni 1000 dollari suurune trahv. Teist korda sama seaduse rikkujat ähvardab aga 5-20aastane vangistus ja 3000dollarine trahv.
Facebook on juba teatanud, et peab Louisiana seadusemuudatust kiiduväärseks, ehkki see ei mõjuta otseselt nende teenuseid, kuna suhtlusportaali kasutuseeskirjad keelavad juba praegu seksuaalkurjategijatel Facebooki kasutamise.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
21.06.2012 18:12:01
|
|
|
Päris raju tegelikult - sisuliselt kurjategija poolt härja nina all punase rätiku lehvitamine ja endale inimeste pimeda viha ning omakohtu kaela tõmbamine. 24/7 kadalipp.
Miskipärast on mul tunne, et tegemist on pooliku uudisega.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
21.06.2012 18:46:00
|
|
|
On nad siis paremat väärt?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.06.2012 18:49:21
|
|
|
| Huvitav, kas see registreeritus jaab neile kylge elu lopuni voi ainult mingiks teatud ajaks?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
21.06.2012 18:59:43
|
|
|
| softis kirjutas: |
| On nad siis paremat väärt? |
Peale karistuse ära kandmist on ikka.
Karistusi peaks täide viima ikka kohtuvõim, mitte ühiskondlik omakohus.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
21.06.2012 19:19:39
|
|
|
| softis kirjutas: |
| On nad siis paremat väärt? |
see on vägagi vaieldav. usa-s on osariigiti seadused väga erinevad. näiteks vabalt võib olla, et "seksuaalkurjategija" on 18-aastane noormees, kellel on suhe 15-aastase tüdrukuga. eestis ja mujal maailmas poleks selles arvatavasti midagi erilist, aga küllalt usklikus usa-s võib kolmeaastane vanusevahe, kui üks on täisealine ja teine alaealine, juba paragrahvi alla minna
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
21.06.2012 19:19:47
|
|
|
| vägistajad ei muutu (eriti lastevägistajad) selles jama ongi ega muidu neile valida ei anta kas kastreerimine või vangla ja hilisem lõputu järelvalve
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
21.06.2012 19:27:56
|
|
|
Samas seksuaalkurjategija ei tähenda ainult lapsevägistajat ... tähendab ka palju muid asju.
Isegi kui peetakse silmas lapsevägistajaid, kes oletuslikult ei muutu, siis pigem olen ma seda meelt, et hoida potentsiaalseid ohuallikaid trellide taga kui saata tagasi tänavale sisuliselt omakohtu kätte.
Selles mõttes poolik uudis, et on visatud ainult kild õhku klikkide korjamiseks, samas pole lahti räägitud, milliseid seksuaalkurjategijaid mõeldakse.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.06.2012 19:29:58
|
|
|
| excalibur kirjutas: |
| vägistajad ei muutu (eriti lastevägistajad) selles jama ongi ega muidu neile valida ei anta kas kastreerimine või vangla ja hilisem lõputu järelvalve |
Kust sa tead, et nad pole muutumiseks voimelised? On yldse keegi yritanud sellega laialdasemalt tegeleda?
Kui nad vangikongi visata ja nad sinna unustada, siis jah toesti neis miskit ei muutu.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
21.06.2012 19:30:36
|
|
|
Muidu võivad nad täiesti normaalsed olla. ja ongi reeglina. (kõigi poolt armastatud poliitikud, usumehed jne) varjavad hästi oma varjukülge.
Kui keemiliselt kastreerida saab raiskadest asja küll
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
21.06.2012 19:51:46
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Kust sa tead, et nad pole muutumiseks voimelised? On yldse keegi yritanud sellega laialdasemalt tegeleda?
Kui nad vangikongi visata ja nad sinna unustada, siis jah toesti neis miskit ei muutu. |
Kuule ära hakka pihta mingi lastavägistajate ninnu-nännutamisega! Mina viskaksgi nad sinna ja unustaks ka sinna nad ära ning muutuks ainult nii palju et ühsikond muutuks paremaks. Nii et ära ütle, et midagi ei muutu!
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
21.06.2012 19:57:38
|
|
|
Oot, ma ei saa aru.
Kui kurjategija ei oma ühteski suhtlusvõrgustikus kontot, siis peab ta selle niikuinii tegema? Või peab juba olemasolevatesse lisainfot kirjutama?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
21.06.2012 20:40:48
|
|
|
"Paljastama" on tabav väljend selles kontekstis.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.06.2012 23:24:00
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| softis kirjutas: |
| On nad siis paremat väärt? |
see on vägagi vaieldav. usa-s on osariigiti seadused väga erinevad. näiteks vabalt võib olla, et "seksuaalkurjategija" on 18-aastane noormees, kellel on suhe 15-aastase tüdrukuga. |
Asja juures parim "nali" on, et kui mõlemad oleks aasta jagu nooremad poleks enamus kohtades seaduse silmis midagi valesti.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
21.06.2012 23:44:18
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Kust sa tead, et nad pole muutumiseks voimelised? On yldse keegi yritanud sellega laialdasemalt tegeleda?
Kui nad vangikongi visata ja nad sinna unustada, siis jah toesti neis miskit ei muutu. |
Kuule ära hakka pihta mingi lastavägistajate ninnu-nännutamisega! Mina viskaksgi nad sinna ja unustaks ka sinna nad ära ning muutuks ainult nii palju et ühsikond muutuks paremaks. Nii et ära ütle, et midagi ei muutu! |
Jep, igasugustel pättidel ja kaabakatel ka käed-jalad kinni, auku ja muld peale. Ühiskond muutuks koheselt paremaks kuna - hei, kes tahaks elusalt maetud saada!
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
22.06.2012 01:54:03
|
|
|
Liberaalide möla on tore kuulda.
Ei näe probleemi, kui 18 a nolk käib 16 a ringi, aga kui see 18 a tunneb juba füüsilist iha 13 või noorema vastu on tegu pedofiiliaga.
Ja nagu me teame, on pedofiilia meditsiinilise diagnoosina psühhiaatriline häire. Need vennad tuleks kiiremas korras kastreerida. Ühtegi reaalselt toimivat ravi pole ka sellele hälbele leiutatud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.06.2012 01:59:40
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Kust sa tead, et nad pole muutumiseks voimelised? On yldse keegi yritanud sellega laialdasemalt tegeleda?
Kui nad vangikongi visata ja nad sinna unustada, siis jah toesti neis miskit ei muutu. |
Kuule ära hakka pihta mingi lastavägistajate ninnu-nännutamisega! Mina viskaksgi nad sinna ja unustaks ka sinna nad ära ning muutuks ainult nii palju et ühsikond muutuks paremaks. Nii et ära ütle, et midagi ei muutu! |
Ärme jah mingil juhul tegele uurimisega, mis sellist käitumist toodab - äkki on veel võimalus ühiskonnas seda vähendada, kel seda siis veel vaja! Auku, muld peale ja unustatud!
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
22.06.2012 02:27:37
|
|
|
| See asi on ammu välja uuritud.... pigem tegeletakse kuidas asja muuta.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
22.06.2012 07:46:53
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| dvd vader kirjutas: |
| softis kirjutas: |
| On nad siis paremat väärt? |
see on vägagi vaieldav. usa-s on osariigiti seadused väga erinevad. näiteks vabalt võib olla, et "seksuaalkurjategija" on 18-aastane noormees, kellel on suhe 15-aastase tüdrukuga. |
Asja juures parim "nali" on, et kui mõlemad oleks aasta jagu nooremad poleks enamus kohtades seaduse silmis midagi valesti. |
Ma pidasin silmas siiski "traditsioonilist" kurjategijat, mitte mingit 3 aastat vanusevahet.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.06.2012 08:24:51
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
Liberaalide möla on tore kuulda.
Ei näe probleemi, kui 18 a nolk käib 16 a ringi, aga kui see 18 a tunneb juba füüsilist iha 13 või noorema vastu on tegu pedofiiliaga. |
Ja kui on näiteks 12 ja 13a vanuste omavahelise käimisega tegu?
Asi ei ole nii lihtsalt must-valge.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leevi
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2008
|
22.06.2012 09:00:26
|
|
|
Olen ise lapsevanem ja ei arva pedofiilidest midagi, samas selline seadus on inimväärikust solvav. Paljud neist pole ju tegelikult pedofiilidki, lihtsalt tavainimesed, kelle elu on jäikade seaduste tõttu rikutud. Kasvõi need näited, mis siin toodi. Kui neid pedofiilideks pidada, siis ma olen päris mitme pedofiili ohver olnud. Teine case on need, kes omavad lastepornot. Ma ei tea, kui karmid seadused seal selle koha pealt on ja kas saad kohe seksuaalkurjategija märgi külge kui arvutist midagi leitakse. Arvan, et on karmimadki kui Eestis. Siin ju piisab, kui arvutist paar videot leitakse kui oled pedofiil. Nagu oleks väga keeruline kellegi arvutisse neid sokutada ja siis õigesse kohta vihje anda...
_________________ I'm too slow to be furious!  |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
22.06.2012 09:05:48
|
|
|
| Leevi kirjutas: |
Olen ise lapsevanem ja ei arva pedofiilidest midagi, samas selline seadus on inimväärikust solvav. Paljud neist pole ju tegelikult pedofiilidki, lihtsalt tavainimesed, kelle elu on jäikade seaduste tõttu rikutud. Kasvõi need näited, mis siin toodi. Kui neid pedofiilideks pidada, siis ma olen päris mitme pedofiili ohver olnud. Teine case on need, kes omavad lastepornot. Ma ei tea, kui karmid seadused seal selle koha pealt on ja kas saad kohe seksuaalkurjategija märgi külge kui arvutist midagi leitakse. Arvan, et on karmimadki kui Eestis. Siin ju piisab, kui arvutist paar videot leitakse kui oled pedofiil. Nagu oleks väga keeruline kellegi arvutisse neid sokutada ja siis õigesse kohta vihje anda...  |
OMG
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leevi
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2008
|
22.06.2012 09:07:42
|
|
|
"OMG" on seisukoht? Väga turvaline iseenesest, kellelgi pole midagi kobiseda, kuna pointi seisukohas pole.
_________________ I'm too slow to be furious!  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
22.06.2012 09:18:32
|
|
|
Paljud inimesed näevadki maailma mustvalgena ... see muutub vanemaks saades, hakatakse nägema asju laiemalt kui ainult oma nina otsa vaadates näeb
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
22.06.2012 09:22:18
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| bugbrake kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Kust sa tead, et nad pole muutumiseks voimelised? On yldse keegi yritanud sellega laialdasemalt tegeleda?
Kui nad vangikongi visata ja nad sinna unustada, siis jah toesti neis miskit ei muutu. |
Kuule ära hakka pihta mingi lastavägistajate ninnu-nännutamisega! Mina viskaksgi nad sinna ja unustaks ka sinna nad ära ning muutuks ainult nii palju et ühsikond muutuks paremaks. Nii et ära ütle, et midagi ei muutu! |
Ärme jah mingil juhul tegele uurimisega, mis sellist käitumist toodab - äkki on veel võimalus ühiskonnas seda vähendada, kel seda siis veel vaja! Auku, muld peale ja unustatud! |
Seal samas teiselpool müüri ja trelle võid neid pedofiile uurida nii kaua kui tahad aga lahti lasta neid emam ei tohiks. Minu arust ei ole seal midagi uurida, kui sa oled täisealine mees ja ajad 10 - 13 aastaseid poisse/tüdrukuid taga (või veel nooremaid ) siis sellist käitumuist ei õigusta miski. Ma ei tunne mitte mingisugust kaastunnet pedofiilide suhtes.
| Leevi kirjutas: |
| Olen ise lapsevanem ja ei arva pedofiilidest midagi ... |
SKG alusta siit oma uurimist!
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leevi
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2008
|
22.06.2012 09:30:49
|
|
|
Peaksin siis arvama? "Ei arva midagi" tähendab, et ei arva midagi head. Üsna levinud väljend, muide. Minu postituse point oli see, et väga paljud neist ei ole ju pedofiilid, vaid jäikade seaduste ohvrid. Kas 23a mees, kes elab koos 16a tüdrukuga, on pedofiil? Või 20a mees, kes elab koos 14a neiuga? Asi pole nii must-valge.
_________________ I'm too slow to be furious!  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.06.2012 09:34:16
|
|
|
| Leevi kirjutas: |
Peaksin siis arvama? "Ei arva midagi" tähendab, et ei arva midagi head. Üsna levinud väljend, muide. Minu postituse point oli see, et väga paljud neist ei ole ju pedofiilid, vaid jäikade seaduste ohvrid. Kas 23a mees, kes elab koos 16a tüdrukuga, on pedofiil? Või 20a mees, kes elab koos 14a neiuga? Asi pole nii must-valge. |
Aga just teises teemas oli sinu jaoks küll asi vägagi must ja valge kui rääkisid nendest kes suitsu teevad ja õllet joovad saavad tulevikus soome ehitajateks ja koristajateks ning muud võimalust ei ole olemas
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
22.06.2012 09:36:09
|
|
|
Assange konto pannakse nüüd kinni või sildistatakse? Ahjaa, ta pole ju veel süüdi mõistetud...
Samas kui ikka tõsisel sarivägistajal või pedofiilil tegevusvabadust piiratakse on see minu meelest väga hea. Originaalallikale võiks muidugi viide olla, et saaks täpsemalt lugeda kes reaalselt need seksuaalkurjategijad ja pedofiilid on (kellele see seadus kohandub).
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.06.2012 09:38:06
|
|
|
| Leevi kirjutas: |
Peaksin siis arvama? "Ei arva midagi" tähendab, et ei arva midagi head. |
Võib võtta ka kui "ei arva midagi halba" või "ükskõik"
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
22.06.2012 09:42:38
|
|
|
| Leevi kirjutas: |
| ... Kas 23a mees, kes elab koos 16a tüdrukuga, on pedofiil? Või 20a mees, kes elab koos 14a neiuga? Asi pole nii must-valge. |
See ei ole normaalne, minu silmis tegemist pedofiilia poole kalduvusega. 20 23 aastasel peaks siiski juba mingi aru peas olema. No krt küll vanuse vahe vanuse vaheks aga no sa ju ei lähe 14 aastaseke ligi ajama
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
22.06.2012 09:53:12
|
|
|
| tsitaat: |
See ei ole normaalne, minu silmis tegemist pedofiilia poole kalduvusega.
|
Minu meelest pole pedemajandus normaalne. Ja lambapõrutamine pole normaalne. Jne. Keelame ära.
Aga uudises räägiti ikkagi süüdimõistetud seksuaalkurjategijatest ja pedofiilidest.
| tsitaat: |
Kas 23a mees, kes elab koos 16a tüdrukuga, on pedofiil? Või 20a mees, kes elab koos 14a neiuga? Asi pole nii must-valge.
|
Seaduse järgi on. Eestis on need näited (vist) legaalsed aga näiteks Hollandis on tõenäoline, et poiss (mees) saaks süüdistuse.
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
22.06.2012 10:13:33
|
|
|
| korsten kirjutas: |
| tsitaat: |
| Kas 23a mees, kes elab koos 16a tüdrukuga, on pedofiil? Või 20a mees, kes elab koos 14a neiuga? Asi pole nii must-valge. |
Seaduse järgi on. Eestis on need näited (vist) legaalsed aga näiteks Hollandis on tõenäoline, et poiss (mees) saaks süüdistuse. |
Ehk siis sama teo eest ühes riigis oled kurjategija, teises mitte ... kui must-valge see on?
Et kui Hollandi mees peab Hollandis 14-aastast armukest, siis on ta pätt, kui Eestis, siis ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
22.06.2012 10:17:31
|
|
|
| tsitaat: |
Seaduse järgi on.
|
Ja seadused kehtivad teatud territooriumidel. St seal kus tegu tehtud siis põhimõtteliselt peaksid seal ka vastutama kohalike seaduste järgi. Käesoleval hetkel on see asi natuke pea peale pööratud muidugi (World Police US näide).
E:
| tsitaat: |
Et kui Hollandi mees peab Hollandis 14-aastast armukest, siis on ta pätt, kui Eestis, siis ei ole.
|
Jah. Kuna Hollandis on selline käitumine krimaliseeritud, meil mitte. Indias võid pidada ka 9 aastast armukest kui tolle vanemad nõus on.
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.06.2012 10:25:13
|
|
|
http://www.avert.org/age-of-consent.htm
Nagu näha siis leidub riike, kus 12-13a peetakse juba piisavaks vanuseks.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leevi
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2008
|
22.06.2012 10:25:24
|
|
|
| Miki-Hiir kirjutas: |
| korsten kirjutas: |
| tsitaat: |
| Kas 23a mees, kes elab koos 16a tüdrukuga, on pedofiil? Või 20a mees, kes elab koos 14a neiuga? Asi pole nii must-valge. |
Seaduse järgi on. Eestis on need näited (vist) legaalsed aga näiteks Hollandis on tõenäoline, et poiss (mees) saaks süüdistuse. |
Ehk siis sama teo eest ühes riigis oled kurjategija, teises mitte ... kui must-valge see on?
Et kui Hollandi mees peab Hollandis 14-aastast armukest, siis on ta pätt, kui Eestis, siis ei ole. |
Just. Pealegi tänapäeval ei saa noormees arugi kui vana neiu on. 14-aastased näevad tihtipeale välja 20sed ning käivad meelelahutusasutustes, kus peaksid käima vaid 18+. Räägin seda neiu seisukohast, muide. Olin ise üks sellistest ning tutvusin oma tulevase noormehega ühes sellises meelelahutusasutuses. Mina olin 16, tema 23. Ise ei leia, et tema näol oleks tegu pedofiiliga. Pedofiilid on minu silmis need, kes lapsi jahivad. 16-aastane on laps vaid tema vanemate arvates ning tihtipeale on need noored pubekad ise need, kes on ärakasutajad. Kui minnakse jahtima 14-aastaseid ja alla selle, siis tõesti pole mingit vabandust, see on pedofiilia ning minu poolest võib need haiged inimesed oksa tõmmata. Sealt edasi läheb aga häguseks ära...
Carlking, teises teemas pritsisin puhast irooniat sinu väite peale, mis väitis, et need kes ei suitseta ja ei joo, on tulevikus foorumis istuvad nohikud.
Hoho, kõike võib võtta nii kuis kasulik on. Siis kui vaja norida.
_________________ I'm too slow to be furious!  |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
22.06.2012 10:32:53
|
|
|
| tsitaat: |
Kui minnakse jahtima 14-aastaseid ja alla selle, siis tõesti pole mingit vabandust
|
Lapseealine on meil kuni 14 (pole täpselt süvenenud kas 14 va või 14 ka). Ütleme, et 14 alates võib juba (näiteks). Siis mis vahe on 23 aastasel noormehel kes seksib 13 aastase ja 364 päeva vanuse tütarlapsega ja sama vanal noormehel kes seksib selle tüdrukuga tema 14 aastaseks saamise päeval (nt sünnipäeva peo õhtul)? Minu silmis pole neil mingit vahet, mõlemad on imelikud aga seaduse silmis on üks pervert ja teine pole.
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
22.06.2012 10:33:22
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
| Leevi kirjutas: |
| ... Kas 23a mees, kes elab koos 16a tüdrukuga, on pedofiil? Või 20a mees, kes elab koos 14a neiuga? Asi pole nii must-valge. |
See ei ole normaalne, minu silmis tegemist pedofiilia poole kalduvusega. 20 23 aastasel peaks siiski juba mingi aru peas olema. No krt küll vanuse vahe vanuse vaheks aga no sa ju ei lähe 14 aastaseke ligi ajama  |
tuttava tuttava tuttav, 26 aastane pidi 14 aastasega hetkel ringi amelema
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.06.2012 10:40:13
|
|
|
| Leevi kirjutas: |
| Pealegi tänapäeval ei saa noormees arugi kui vana neiu on. 14-aastased näevad tihtipeale välja 20sed ning käivad meelelahutusasutustes, kus peaksid käima vaid 18+. |
Oo jaa. Käisin paar päeva tagasi ühel keskkooli lõpetamisel ning suht võimatu oli vahet teha 7 vs 12 klassi omadel.
| Leevi kirjutas: |
| 16-aastane on laps vaid tema vanemate arvates |
Leian, et vanusel ja mõistuse kohalolekul ei ole tihtipeale eriti suurt seost. On nii äärmiselt täiskasvanuliku mõtlemise, eluväärtuste ning käitumisega varateismelisi kui tiinekatena käituvaid hilistes 20'ndates inimesi. Näiteks tean üht tüüpi, kes 18a'selt kolis oma 15a tüdrukuga kokku, 4a hiljem juhtis ~10 inimesega firmat, kasvatasid 2 last ning mõlemal oli kõrgharidus omandamisel
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leevi
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2008
|
22.06.2012 10:56:04
|
|
|
| korsten kirjutas: |
| tsitaat: |
Kui minnakse jahtima 14-aastaseid ja alla selle, siis tõesti pole mingit vabandust
|
Lapseealine on meil kuni 14 (pole täpselt süvenenud kas 14 va või 14 ka). Ütleme, et 14 alates võib juba (näiteks). Siis mis vahe on 23 aastasel noormehel kes seksib 13 aastase ja 364 päeva vanuse tütarlapsega ja sama vanal noormehel kes seksib selle tüdrukuga tema 14 aastaseks saamise päeval (nt sünnipäeva peo õhtul)? Minu silmis pole neil mingit vahet, mõlemad on imelikud aga seaduse silmis on üks pervert ja teine pole. |
Ega tegelikult polegi. Eesti on pedofiile täis tegelikult. Olles ise noor, nägin neid iga nurga peal. Mõtlen neid, kes ise juba täiskasvanud mehed, aga jahtisid põhikoolis käivaid pubekaid.
_________________ I'm too slow to be furious!  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.06.2012 11:06:32
|
|
|
No, filipiinidel käib asi lihtsalt teistpidi... koolitüdrukud jahivad valgeid "kunne"... austraalias elasin, siis kohalikud "täkud" rääkisid oma reisidest seal, kuidas koolist mööda minnes ei olnud vaja vaeva näha, et õhtuks tegevust leida...
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leevi
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2008
|
22.06.2012 11:10:08
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| No, filipiinidel käib asi lihtsalt teistpidi... koolitüdrukud jahivad valgeid "kunne"... austraalias elasin, siis kohalikud "täkud" rääkisid oma reisidest seal, kuidas koolist mööda minnes ei olnud vaja vaeva näha, et õhtuks tegevust leida... |
Neil kunnidel oli ilmselt mingi tõestusvajadus. Ei tule sulle keegi end pakkuma kui just lapsprostituutide pealinnas Angeles city's pole, kuid ka seal teevad neiud politseiga koostööd ning 25% tõenäosusega saab pedofiil meeldiva kogemuse asemel hoopis kaua aega vanglas teistele meeldivaid elamusi tekitada.
_________________ I'm too slow to be furious!  |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
22.06.2012 15:02:19
|
|
|
Kui jätta Jaapan kõrvale, siis enamasti sellised madalad piirangud on arenguriikides. Eesti 14 on ka Lääne-Euroopas suht vähe esinev.
Lähis-Ida riikidest ei hakka rääkimagi - seal, olenemata seadustest, võtab ühiskond omaks taolise 50-60 a taadi ja 10-12 a tüdruku vahelise suhte. Enamasti on tegu küll majanduslike kaalutlustega, kus tüdruku perekond annab selleks oma loa ning taadike pritsib pappi selle eest. Ütleks selle peale, et aeg on kiviajast välja tulla.
Ja see 12-13 a laste omavaheline teema on normaalne, seda ei mõisteta ka hukka (kui jätta välja mõned üksikud näited lõunaosariikidest USAs).
Wiki kirjutab järgmist
| tsitaat: |
| As a medical diagnosis, pedophilia, or paedophilia, is defined as a psychiatric disorder in adults or late adolescents (persons age 16 or older) typically characterized by a primary or exclusive sexual interest in prepubescent children (generally age 13 years or younger, though onset of puberty may vary). The prepubescent child must be at least five years younger than the adolescent before the attraction can be diagnosed as pedophilia. |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leevi
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2008
|
22.06.2012 15:37:40
|
|
|
Hispaanias on üllatavalt 13 vanusepiiriks.
_________________ I'm too slow to be furious!  |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.06.2012 16:24:40
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| bugbrake kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Kust sa tead, et nad pole muutumiseks voimelised? On yldse keegi yritanud sellega laialdasemalt tegeleda?
Kui nad vangikongi visata ja nad sinna unustada, siis jah toesti neis miskit ei muutu. |
Kuule ära hakka pihta mingi lastavägistajate ninnu-nännutamisega! Mina viskaksgi nad sinna ja unustaks ka sinna nad ära ning muutuks ainult nii palju et ühsikond muutuks paremaks. Nii et ära ütle, et midagi ei muutu! |
Ärme jah mingil juhul tegele uurimisega, mis sellist käitumist toodab - äkki on veel võimalus ühiskonnas seda vähendada, kel seda siis veel vaja! Auku, muld peale ja unustatud! |
Seal samas teiselpool müüri ja trelle võid neid pedofiile uurida nii kaua kui tahad aga lahti lasta neid emam ei tohiks. Minu arust ei ole seal midagi uurida, kui sa oled täisealine mees ja ajad 10 - 13 aastaseid poisse/tüdrukuid taga (või veel nooremaid ) siis sellist käitumuist ei õigusta miski. Ma ei tunne mitte mingisugust kaastunnet pedofiilide suhtes. |
Selge see, et enesekaitse eesmargil tuleb seda teha. Minu kysimus on pigem see, et kui inimene on voimeline yhiskonda naasma (eeldades, et temaga on tegeletud, mitte "betoonkarpi madanema unustatud"), ilma, et kellelegi ohtlik oleks, kas ta vaarib teist voimalust voi mitte? Kui me oleme sellises keskajastiilis kattemaksumentaliteedis kinni, mida ytleb see meie yhiskonna kohta?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leevi
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2008
|
22.06.2012 16:38:11
|
|
|
SKG, mina ütlen, et ei ole. Eesti vanglates ei tegeleta mingil määral taasühiskonnastamisega. Seda tehakse vaid paberil. Lisaks vangide väärkohtlemine valvurite poolt. Kes ei kaeba ja ei poe, sellele mõeldakse valvurite poolt süüdistusi välja, et karistusaega pikendada. Leitakse ka tunnistajad. Vanglast väljuvad ühiskonnavaenulikud ja eriti politseinikke vihkavad inimesed, kes enne vanglasse minekut seda sugugi olla ei pruukinud.
Mu oma vend oli 16 kui ta pisihuligaansuste eest 3.5a vanglasse pandi. Huligaansused, nagu prügikastide lõhkumine, ühe bussipaviljoni lõhkumine jne. Kõik purjus peaga ja suures seltskonnas. Alguses sai tingimised, aga rikkus kriminaalhoolduse tingimusi ja läks kinni. Vanglasse läks täispubekas, välja tuli noormees. Ja vot välja tulles oli tegu kriminaaliga, kelle jaoks kõik "mendid on p***d" ja kel üldse vaimne seisund igatepidi metsa keeranud. Väga närviline ja väga ebastabiilne. Vanglas sai tänu valvuritele veel pool aastat otsa. Rääkimata vägivallast, mida seal näeb. Vägivald aga sünnitab vägivalda.
Soomes-Rootsis-Norras on süsteem hoopis teine ning seal on ka protsentuaalselt neid vähem, kes uuesti vangi kukuvad. Eestis lähevad enamik tagasi.
_________________ I'm too slow to be furious!  |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
22.06.2012 19:17:05
|
|
|
| Leevi kirjutas: |
Soomes-Rootsis-Norras on süsteem hoopis teine ning seal on ka protsentuaalselt neid vähem, kes uuesti vangi kukuvad. Eestis lähevad enamik tagasi.  |
USAs samamoodi lähevad tagasi.
Skandinaavia riikides üritatakse rakendada põhimõtet inimene vangist ühiskonda naasmiseks "normaalseks koolitada". Kuigi minu teada protsentuaalselt on Soomes pedofiilia keisse rahvastiku arvu protsenti silmas pidades üksjagu rohkem kui meil, kuna seal proovitakse neid "ravida" mitte vangi saata (demotiveerib neid vendi mitte riskida jälle).
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.06.2012 19:48:02
|
|
|
| Keda teema huvitab, siis soovitan vaadata/kuulata Ben McLeish-i vanglateemalisi loenguid ja podcaste - vaart kraam.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|