Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elisa revolutsioonilistes, ühtse kuumaksuga nutipakettides räägid ja surfad nii palju kui jaksad! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 14:18:54 Elisa revolutsioonilistes, ühtse kuumaksuga nutipakettides räägid ja surfad nii palju kui jaksad! vasta tsitaadiga

link :: Elisa


PRESSITEADE 15. juuni 2012 - Elisa tõi esimesena Eestis suvekampaania raames turule uued, senistest pakettidest kardinaalselt eristuvad Nutikalt piiramatud paketid, kus klient saab ühtse kuutasu eest piiramatult rääkida ja surfata. Sõnumi saatmine neis pakettides maksab vaid ühe sendi.

Elisa tootejuht Mailiis Ploomanni sõnul on käes nutitelefonide ajastu ning inimesed vajavad uusi ja eristuvaid lahendusi. „Senine paketiloogika hakkab ajale jalgu jääma, sest rohkem kui pooled kliendid valivad uueks telefoniks täna juba nutitelefoni. Elisa sooviks on võimaldada klientidel kaasaegsete seadmete abil suhelda üksteisega lihtsalt ja soodsalt ning seda nii traditsioonilisi kõnekanaleid või siis hoopis nutitelefoni erinevaid rakendusi kasutades,“ lausus Elisa tootejuht.
Mailiis Ploomann märkis, et Elisa oli esimene, kes tõi 2010. aastal turule piiramatud kõnepaketid, kus sai piiramatult tasuta rääkida. „Täna on kliendi vajadused muutunud ning kõne kõrval on tarbijale üha olulisem mobiilne suhtlus ning uudsed paketid lahendavad nutiseadmeid kasutavate klientide vajadused,“ sõnas Mailiis Ploomann.
Elisa murrangulised Nutikalt piiramatud paketid sisaldavad piiramatult mobiilset internetti ja kõneaega igasse võrku ja lauatelefonidele 8 või 15 euro eest kuus. Paketis kehtib põhimõte – räägi ja surfa nii palju kui jaksad. Sõnumi saatmine neis pakettides maksab vaid ühe sendi.
„Nutikalt piiramatu 15“ pakett eristub madalama kuutasuga paketist suurema andmesidekiiruse ja igasuguse mahupiirangu puudumise poolest. „Nutikalt piiramatu 8“ paketis on mobiilse interneti kiirus kuni 1 Mbit/s ja „Nutikalt piiramatu 15“ paketis 3,5 Mbit/s.
Lisaks pakub Elisa suvekampaania raames 5 ja 10 eurose kuutasuga Nutikalt piiramatuid pakette, kus kõneminutihind maksab kõigest ühe sendi ja mobiilset internetti saab kasutada piiramatult tasuta. Senisega võrreldes langes neis kahes paketis kõneminutihind neljakordselt. Pakett „Nutikalt piiramatu 5“ sisaldab 100 tasuta ja „Nutikalt piiramatu 10“ 300 tasuta sõnumit. Sõnumi hind peale mahu täitumist on üks sent.

Elisa piiramatute ehk flat-pakettidega saab liituda kuni 31. juulini 2012. Kõik kliendid, kes sel ajal uute pakettidega liituvad, jäävad kampaania lõppedes neid edasi kasutama samadel tingimustel. Uute pakettidega saavad liituda kõik soovijad, nii Elisa uued kui ka praegused kliendid!

Pakettides „Nutikalt piiramatu 8“ ja „Nutikalt piiramatu 15“ kehtib mõistliku kasutamise põhimõte võrgust väljuvatele kõnedele. Elisa võrgus saab klient rääkida täiesti tasuta piiramatult, teistesse võrkudesse saab klient iga kuu tasuta helistada 1000 minutit. Kui tõesti juhtub, et klient räägib enam kui 1000 minutit, siis iga järgnev kõneminut teiste operaatorite võrkudesse maksab kõigest ühe sendi.
Loe Elisa uudsete pakettide kohta lähemalt: https://www.elisa.ee/et/Eraklient/mobiilikoned/684

Elisa (www.elisa.ee) on Põhjamaade juhtiv sideteenuste pakkuja, mille aktsiad on avalikult noteeritud NASDAQ OMX Helsingi börsi suurte ettevõtete nimekirjas. Elisa teenindab Põhjamaades ligikaudu kaht miljonit klienti, sealhulgas Eestis ca 500 000 klienti. Eestis suuruselt teine mobiilsideoperaator Elisa pakub oma klientidele laia valikut erinevaid mobiili- ja andmesideteenuseid. Vahendame läbi sidevõrkude inimestele elamusi ja parandame ettevõtete tootlikkust. Elisa keskendub eraklientidele ja ettevõtetele suunatud IKT- ja võrguteenuste arendamisele. Elisa ja juhtiv globaalne mobiilsideoperaator Vodafone on sõlminud laiaulatusliku koostöölepingu, mille kohaselt pakuvad ühisteenuseid 40 erinevas riigis. Elisa Eesti AS käive oli 2011. aastal 101,4 miljonit eurot.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 03.07.2012 15:05:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 14:48:27 vasta tsitaadiga

Esmapilgul on see 8 eurone pakett küll väga soodne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 14:51:43 vasta tsitaadiga

Tulevad uuele ringile?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.06.2012 14:59:40 vasta tsitaadiga

EMT'l oli kusagil 2a tagasi pakett, kus maht piiramatu ning kiirus 1Mbit kuutasuga 6€. Paar kuud peale selle välja tulekut kaotasid kiiruspiirangu kuid lisasid mahupiiranguks 250MB. Endal õnnestus too asi hankida enne muutusi ning nüüd maksan piiramatu mahu ja kiiruse eest tollesama 6€ icon_smile.gif
Või noh, kindlasti rakendub miski mõistliku kasutuse printsiip kuid kui eelmine kuu sai kogu 5GB SVN repo paar korda üle mobla süngitud siis see veel igatahes ei triggerdanud mingeid EMTi poolseid liigutusi.


TL:DR
tubli Elisa, ehk nüüd teised tulevad ka asjalike pakettidega (uuesti) lagedale ning konkurents kasvab.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.06.2012 15:01:56 vasta tsitaadiga

Ho Ho, väga tore, aga sinu paketis ei sisaldu ühtegi kõneminutit.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 15:02:51 vasta tsitaadiga

Elisa on mõni aasta tagasi sarnase põhimõttega kõnepaketti kasutanud. Tulemuseks oli räige ekspluateerimine ja mingil hetkel muudeti piiramatu pakett siiski piiratud paketiks.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 15.06.2012 15:32:41 vasta tsitaadiga

piiramatu pakett... Chuck Norris just rääkis limiidi täis icon_biggrin.gif
_________________
www.elektron.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.06.2012 15:34:40 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Ho Ho, väga tore, aga sinu paketis ei sisaldu ühtegi kõneminutit.
Võimalik, pole väga süvenenud sellesse. Arved on harva >10€/kuus icon_biggrin.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.06.2012 16:37:51 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Ho Ho, väga tore, aga sinu paketis ei sisaldu ühtegi kõneminutit.
kellele neid kõneminuteid veel vaja on? maksad iga kuu oma minutite eest tühja. nett telefonis on, siis enamus asju ajab IM'ga ära või mailitsi äärmisel juhul. kui on töökõnesid palju, siis selleks on asutuse nr. ja firma maksab. tuttavate-sõprade-perega saab asju ajada ka näost-näkku või IM'ga või siis tõesti, kui muud moodi ei saa, siis telefonitsi. mõne minuti eest kuus maksta ei tohiks lepingulisele kliendile küll mingi probleem olla.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 17:10:34 vasta tsitaadiga

Väga hea. Vahetan enda elisa paketi ka nüüd ära icon_biggrin.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.06.2012 17:10:35 vasta tsitaadiga

NATAS999, vajadus on eraldi asi, seda ma ei võtnud arutluse alla. Lihtsalt Ho-Ho võrdles kaht teineteisest erinevat paketti: üks täiskomplekt, teine vaid lisateenus.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 17:19:50 vasta tsitaadiga

oh, just läksin elisasse, tele2-st sai ära tuldud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.06.2012 18:33:46 vasta tsitaadiga

Ise ei saa kuidagi kasutada seda Elisa kiiret 3,5/1 netti, Tallinn, Peterburi tee- Kuusalu suunal.
Netikiiruseid lihtsalt ei ole. Postimehe või Päevalehe lugemine on lihtsalt piin. HV foorumissegi ei ole liikudes võimalik pooltel kordadel saada, sest lehed muudkui laevad ja midagi ei toimu.
Et ühel hetkel on kiirus maksimumi lähedal ja järgneval hetkel ei saa Speedtest isegi kiirust testida, sest kurdab netiühenduse puudumise üle.
Elisa ja Sony Xperia S siis seadmeks.


Nii et, rõõmustage, kui levisse satute. Siis kasutage, kui õnne on.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Parameter
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2011




sõnum 16.06.2012 00:21:08 vasta tsitaadiga

jägaja, mul siin maakodus on leviga õnne, elisa mint-i kiiruseks enamasti 3+ mbps, kohati isegi kuni 6.

Teemast; igati positiivne otsus elisa poolt. Võib konkurentide elu veelgi kibedamaks muuta. Teatavasti on saanud elisa viimasel ajal ainsana mobiilioperaatoritest positiivse numbriliikuvuse saldoga kiidelda. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 16.06.2012 08:41:17 vasta tsitaadiga

Tundub, et tuleb ka Tele2-st ära tulla, kui ikka tõeliselt piiramatu internet, siis igati ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 16.06.2012 12:05:47 vasta tsitaadiga

Minuni Elisa 3g ei levi, seega pole nende nuti ja muidu netipakettidega midagi pele hakata. Muidu ahvatlev küll (kui reklaam 100% tõene).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 16.06.2012 12:38:17 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ise ei saa kuidagi kasutada seda Elisa kiiret 3,5/1 netti, Tallinn, Peterburi tee- Kuusalu suunal...
Tele2-ga pesakaamera nõkutas veits Jägala viadukti juures vaid ... muidu ok.

Aga see Elisa pakkumine on ikka telefonides kasutamiseks mõeldud ... mul oleks just netti vaja ... kunagi nad solkisid arvete ja neti väljalülimisega oma maine minujaoks, niipea ei kavatse end nendega siduda.

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yeah1000
HV kasutaja
yeah1000

liitunud: 09.02.2005




sõnum 16.06.2012 20:47:42 vasta tsitaadiga

Ma ei lugenud sealt mõistliku kasutamise punktist seda mõistlikku andmemahu määra välja. Ja kas see on juba nende reeglite rikkumine kui ma läbi mobiilse interneti arvutiga netis käin?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2012 22:11:16 vasta tsitaadiga

yeah1000 kirjutas:
Ma ei lugenud sealt mõistliku kasutamise punktist seda mõistlikku andmemahu määra välja. Ja kas see on juba nende reeglite rikkumine kui ma läbi mobiilse interneti arvutiga netis käin?

Samuti on Elisal paketi ebamõistliku kasutamise korral õigus nõuda Kliendilt sisse paketi ebamõistliku kasutamisega tekitatud kahju. Kuivõrd antud pakett on mõeldud eraisikutest klientidele, siis lisaks eeltoodule käsitletakse paketi ebamõistliku kasutamisena paketi kommertskasutust ja mis tahes viisil raha teenimise eesmärgil kasutamist (sh näiteks telemarketingi ja võrkturustuse läbiviimine) ning SIM-kaardi kasutamist või ühendamist seadmetega, mis ei ole mõeldud vahetu häälkõne teostamiseks või mida kasutatakse mehaaniliselt/automaatselt SMS´de saatmiseks ja/või kõnede teostamiseks.


mina järeldaks sellest seda, et kui pistad miski netipulga/ruuteri külge oled pättust teinud, aga mobiilist hotspoti tekitades arvutit kasutades pole juttu ... SIM on ühendatud ju mobiilse seadmega, mis mõeldud ikka vahetu häälkõne teostamiseks icon_rolleyes.gif
JOKK
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2012 22:31:13 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
yeah1000 kirjutas:
Ma ei lugenud sealt mõistliku kasutamise punktist seda mõistlikku andmemahu määra välja. Ja kas see on juba nende reeglite rikkumine kui ma läbi mobiilse interneti arvutiga netis käin?

Samuti on Elisal paketi ebamõistliku kasutamise korral õigus nõuda Kliendilt sisse paketi ebamõistliku kasutamisega tekitatud kahju. Kuivõrd antud pakett on mõeldud eraisikutest klientidele, siis lisaks eeltoodule käsitletakse paketi ebamõistliku kasutamisena paketi kommertskasutust ja mis tahes viisil raha teenimise eesmärgil kasutamist (sh näiteks telemarketingi ja võrkturustuse läbiviimine) ning SIM-kaardi kasutamist või ühendamist seadmetega, mis ei ole mõeldud vahetu häälkõne teostamiseks või mida kasutatakse mehaaniliselt/automaatselt SMS´de saatmiseks ja/või kõnede teostamiseks.


mina järeldaks sellest seda, et kui pistad miski netipulga/ruuteri külge oled pättust teinud, aga mobiilist hotspoti tekitades arvutit kasutades pole juttu ... SIM on ühendatud ju mobiilse seadmega, mis mõeldud ikka vahetu häälkõne teostamiseks icon_rolleyes.gif
JOKK

See on sellepärast, et keegi ei helistaks tele2 smart kaardile 24/7 ja ei võtaks nn boonust, mille eest saab osade asjade eest maksta.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 18.06.2012 12:04:10 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Laizk kirjutas:
yeah1000 kirjutas:
Ma ei lugenud sealt mõistliku kasutamise punktist seda mõistlikku andmemahu määra välja. Ja kas see on juba nende reeglite rikkumine kui ma läbi mobiilse interneti arvutiga netis käin?

Samuti on Elisal paketi ebamõistliku kasutamise korral õigus nõuda Kliendilt sisse paketi ebamõistliku kasutamisega tekitatud kahju. Kuivõrd antud pakett on mõeldud eraisikutest klientidele, siis lisaks eeltoodule käsitletakse paketi ebamõistliku kasutamisena paketi kommertskasutust ja mis tahes viisil raha teenimise eesmärgil kasutamist (sh näiteks telemarketingi ja võrkturustuse läbiviimine) ning SIM-kaardi kasutamist või ühendamist seadmetega, mis ei ole mõeldud vahetu häälkõne teostamiseks või mida kasutatakse mehaaniliselt/automaatselt SMS´de saatmiseks ja/või kõnede teostamiseks.


mina järeldaks sellest seda, et kui pistad miski netipulga/ruuteri külge oled pättust teinud, aga mobiilist hotspoti tekitades arvutit kasutades pole juttu ... SIM on ühendatud ju mobiilse seadmega, mis mõeldud ikka vahetu häälkõne teostamiseks icon_rolleyes.gif
JOKK

See on sellepärast, et keegi ei helistaks tele2 smart kaardile 24/7 ja ei võtaks nn boonust, mille eest saab osade asjade eest maksta.


See on pigem Skype pärast. Keegi ei võta tavalist kõnet kui nutimobiil Skype'i võimaldab. Skype kaudu tehtavad kõned on mobiilioperaatorite jaoks saamata jäänud tulu.
Samuti lähevad siia alla teenusservreid mis võimaldasid SMS sõnumitega teenuseid tellida.Seegi on mobiilioperaatori tuluvähenemine kui inimesed ise noid servereid aretavad.

nii nad siis võitlevad kõigi selliste nähtuste vastu.
tagasi üles
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 12:12:34 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
EMT'l oli kusagil 2a tagasi pakett, kus maht piiramatu ning kiirus 1Mbit kuutasuga 6€. Paar kuud peale selle välja tulekut kaotasid kiiruspiirangu kuid lisasid mahupiiranguks 250MB. Endal õnnestus too asi hankida enne muutusi ning nüüd maksan piiramatu mahu ja kiiruse eest tollesama 6€ icon_smile.gif
Või noh, kindlasti rakendub miski mõistliku kasutuse printsiip kuid kui eelmine kuu sai kogu 5GB SVN repo paar korda üle mobla süngitud siis see veel igatahes ei triggerdanud mingeid EMTi poolseid liigutusi.


TL:DR
tubli Elisa, ehk nüüd teised tulevad ka asjalike pakettidega (uuesti) lagedale ning konkurents kasvab.
Praegu saab võtta arvutisse mõeldud EMT Internet S paketi, mis on samuti 6€. Lisateenusena tuleb võtta helistamine icon_smile.gif
Ainsaks miinuseks on Mobiili-ID puudumine.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2012 12:15:50 vasta tsitaadiga

Mina lähen varsti igatahes Elisa esindusse lepingut sõlmima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 14:24:16 vasta tsitaadiga

Sai just "Nutikas 5" välja vahetatud "Nutikalt piiramatu 5" vastu. Iseteeninduses juba jooksva kuu saldo langes 4 korda selle tõttu:D Hea diil.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 16:18:46 vasta tsitaadiga

Mina ei hakka enne midagi vahetama, kui telefoniga toas võimalik rääkida on ?
Enne kui Elisas olin pidin lihtsalt suhtlemiseks rõdule minema icon_rolleyes.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 16:22:01 vasta tsitaadiga

hardi76 kirjutas:
Sai just "Nutikas 5" välja vahetatud "Nutikalt piiramatu 5" vastu. Iseteeninduses juba jooksva kuu saldo langes 4 korda selle tõttu:D Hea diil.


paketivahetuse eest maksad ikka 5 eurot juurde

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 16:32:14 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
hardi76 kirjutas:
Sai just "Nutikas 5" välja vahetatud "Nutikalt piiramatu 5" vastu. Iseteeninduses juba jooksva kuu saldo langes 4 korda selle tõttu:D Hea diil.


paketivahetuse eest maksad ikka 5 eurot juurde

Ma ise vahetasin ka ära. Arve jääb eeldavasti suht samaks, aga tasuta internet juures icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 16:33:42 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
hardi76 kirjutas:
Sai just "Nutikas 5" välja vahetatud "Nutikalt piiramatu 5" vastu. Iseteeninduses juba jooksva kuu saldo langes 4 korda selle tõttu:D Hea diil.


paketivahetuse eest maksad ikka 5 eurot juurde


Tean, see ühekordne tasu ja olen selle pm ühe kuuga tasa teeninud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 18:47:46 vasta tsitaadiga

Et raadiosaatjad võib nüüd ära visata? icon_razz.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 19:48:07 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Et raadiosaatjad võib nüüd ära visata? icon_razz.gif

Raadiosaatja mugavus pole võrreldav moblaga.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 18.06.2012 22:23:46 vasta tsitaadiga

hardi76 kirjutas:
Sai just "Nutikas 5" välja vahetatud "Nutikalt piiramatu 5" vastu. Iseteeninduses juba jooksva kuu saldo langes 4 korda selle tõttu:D Hea diil.

Tegin ka sama vahetuse, kuid saldo on ikka endine või võtab selle muutmine neil mingi X aja?!
Ja seda ka, et juba enne seda vahetust polnud mul mingit lubatud sadat tasuta SMS-i, võeti tasu ikka iga saadetud SMS-i eest ja nüüd iseteeninduses lepingut muutes avastasin juhuslikult, et see hoopis eraldi tellitav lisateenus avamistasuga 4 € aga pakettide kirjelduses antakse üheselt mõista nagu need 100 SMS-i juba sisalduksid paketis. Ehk siis ilmne klientide eksitamine.
EDIT:
Tuli kah lõpuks uus saldo ja neli eurot sellest viieeurosest vahetustasust juba tagasi saadud: kuu lõpuks olen ilmselt juba plussis, pole paha thumbs_up.gif !


viimati muutis Pikkkõrv 18.06.2012 22:30:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenkauksi
HV veteran

liitunud: 30.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 22:41:30 vasta tsitaadiga

hardi76 kirjutas:
Sai just "Nutikas 5" välja vahetatud "Nutikalt piiramatu 5" vastu. Iseteeninduses juba jooksva kuu saldo langes 4 korda selle tõttu:D Hea diil.


Ise plaanis sama asi lähema aja jooksul ära teha. Leian et nutikas 5 pakett uba üliodav, siis võib vast telefoniarve ära unustada icon_biggrin.gif

Edit: Muutsin iseteeninduses ära.
Edit2:Avastasin et "Nutikalt piiramatu 5" kõneminut 0.01 senti võrreldes "Nutikalt piiramatu 8" 0.00 asemel. Ei lugenud läbi asja enne korralikult ja vahetasin uuesti ära 8 peale.Sain 5 euriga vastu pükse. Siit moraal "Tark ei torma" icon_razz.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 22:54:25 vasta tsitaadiga

kenkauksi kirjutas:
hardi76 kirjutas:
Sai just "Nutikas 5" välja vahetatud "Nutikalt piiramatu 5" vastu. Iseteeninduses juba jooksva kuu saldo langes 4 korda selle tõttu:D Hea diil.


Ise plaanis sama asi lähema aja jooksul ära teha. Leian et nutikas 5 pakett uba üliodav, siis võib vast telefoniarve ära unustada icon_biggrin.gif

Edit: Muutsin iseteeninduses ära.
Edit2:Avastasin et "Nutikalt piiramatu 5" kõneminut 0.01 senti võrreldes "Nutikalt piiramatu 8" 0.00 asemel. Ei lugenud läbi asja enne korralikult ja vahetasin uuesti ära 8 peale.Sain 5 euriga vastu pükse. Siit moraal "Tark ei torma" icon_razz.gif


Oleneb mitu minutit kuus keskmiselt räägid. Minule on 5 eurine pakett kasulikum.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 23:04:05 vasta tsitaadiga

kenkauksi kirjutas:
hardi76 kirjutas:
Sai just "Nutikas 5" välja vahetatud "Nutikalt piiramatu 5" vastu. Iseteeninduses juba jooksva kuu saldo langes 4 korda selle tõttu:D Hea diil.


Ise plaanis sama asi lähema aja jooksul ära teha. Leian et nutikas 5 pakett uba üliodav, siis võib vast telefoniarve ära unustada icon_biggrin.gif

Edit: Muutsin iseteeninduses ära.
Edit2:Avastasin et "Nutikalt piiramatu 5" kõneminut 0.01 senti võrreldes "Nutikalt piiramatu 8" 0.00 asemel. Ei lugenud läbi asja enne korralikult ja vahetasin uuesti ära 8 peale.Sain 5 euriga vastu pükse. Siit moraal "Tark ei torma" icon_razz.gif

Piiramatute pakettide lehel on selge tabel, kus on näidatud nende erinevused.
Pükse said lihtsalt tuisupea olemise eest - ja paras ka.


Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 18.06.2012 23:23:52 vasta tsitaadiga

Nutikalt piiramatu 8 on mõttekas võtta vaid siis kui räägid kuus keskmiselt üle 5 tunni. Muidu võidab sellest ainult Elisa icon_smile.gif !
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 23:53:56 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv kirjutas:
Nutikalt piiramatu 8 on mõttekas võtta vaid siis kui räägid kuus keskmiselt üle 5 tunni. Muidu võidab sellest ainult Elisa icon_smile.gif !

Ning siis on juba mõttekam võtta piiramatu 10, saad vähemalt kiire neti icon_razz.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 19.06.2012 00:18:26 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Pikkkõrv kirjutas:
Nutikalt piiramatu 8 on mõttekas võtta vaid siis kui räägid kuus keskmiselt üle 5 tunni. Muidu võidab sellest ainult Elisa icon_smile.gif !

Ning siis on juba mõttekam võtta piiramatu 10, saad vähemalt kiire neti icon_razz.gif

Jah muidugi, kui on just mida teha selle kiire netiga telefonis. Või on kavas seda näiteks lauaarvutisse jagada. Telefonis on mul seni Nutikas 5 netikiirusest igas mõttes jätkunud. Isegi ETV-d kannatab reaalajas vaadata, YouTube videosid samuti nagu ka Skype videokõnesid teha, Mina midagi muud selle kiirusega seal telefonis küll esialgu peale hakata ei oska. Seda enam, et ega palju üle selle 1000-se kiiruse reaalselt igal pool naljalt veel ei saagi, hea kui tihti sedagi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenkauksi
HV veteran

liitunud: 30.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2012 00:22:32 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Pikkkõrv kirjutas:
Nutikalt piiramatu 8 on mõttekas võtta vaid siis kui räägid kuus keskmiselt üle 5 tunni. Muidu võidab sellest ainult Elisa icon_smile.gif !

Ning siis on juba mõttekam võtta piiramatu 10, saad vähemalt kiire neti icon_razz.gif


Kipun üle 5 tunni kuus rääkima jah, on juhtunud üle 5 tunni pikkuseid kõnesi isegi. Nutikalt piiramatu 10 paketi puhul on jälle minutihind olemas, siis tuleks võtta juba 15 eurine pakett.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 19.06.2012 00:35:19 vasta tsitaadiga

kenkauksi kirjutas:
Dijital kirjutas:
Pikkkõrv kirjutas:
Nutikalt piiramatu 8 on mõttekas võtta vaid siis kui räägid kuus keskmiselt üle 5 tunni. Muidu võidab sellest ainult Elisa icon_smile.gif !

Ning siis on juba mõttekam võtta piiramatu 10, saad vähemalt kiire neti icon_razz.gif


Kipun üle 5 tunni kuus rääkima jah, on juhtunud üle 5 tunni pikkuseid kõnesi isegi. Nutikalt piiramatu 10 paketi puhul on jälle minutihind olemas, siis tuleks võtta juba 15 eurine pakett.


Kasuta Skype't! Mina teen enamuse pikki kõnesid Skype'ga ja kellel Skype't veel pole nendega on jutt lühike ja konkreetne icon_smile.gif !
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2012 10:22:14 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Pikkkõrv kirjutas:
Nutikalt piiramatu 8 on mõttekas võtta vaid siis kui räägid kuus keskmiselt üle 5 tunni. Muidu võidab sellest ainult Elisa icon_smile.gif !

Ning siis on juba mõttekam võtta piiramatu 10, saad vähemalt kiire neti icon_razz.gif

Lõpuks ometi ka SMS paketid, peab enda paketi ka ümber vormistama, aga vist ei saa, firmadele seda vist ei pakuta?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2012 12:53:30 vasta tsitaadiga

Peab elisas selgitust millalgi küsima. 0.01 kõneminuti asemel on kõneeristusest näha, et võetakse 0.02s kõneminuti eest.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2012 13:09:42 vasta tsitaadiga

Panin ka Nutikalt piiramatu 8 endal peale... nüüd on mul lepingute alla tekkinud teenus "Customer VPN"

ranel kirjutas:
Peab elisas selgitust millalgi küsima. 0.01 kõneminuti asemel on kõneeristusest näha, et võetakse 0.02s kõneminuti eest.


seal näitab nagunii aiateibaid... öeldakse küll, et sekunditäpsusega arvestatakse ja puha... aga mul näiteks 61 sekundi pikkune kõne on 0.050 eur ja 97 sekundiline kõne on 0.080 eur jne...

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2012 16:31:53 vasta tsitaadiga

Aru ma ei saa kas uusi pakkete on selleks vaja et paketivahetuse pealt teenida?

Varem oli mingi nutikas 5, siis tuli nutikas 5+ nüüd nutikalt piiramatu 5
Nende viimaste pakettide erinevus on ainult kõnehinnas- oleks võinud siis pigem nutikas 5+ hinda alandada- nüüd nagu peaks 5 Euri juurde maksma et soodsamat hinda saada..
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2012 16:42:06 vasta tsitaadiga

marli1 kirjutas:
Aru ma ei saa kas uusi pakkete on selleks vaja et paketivahetuse pealt teenida?

Varem oli mingi nutikas 5, siis tuli nutikas 5+ nüüd nutikalt piiramatu 5
Nende viimaste pakettide erinevus on ainult kõnehinnas- oleks võinud siis pigem nutikas 5+ hinda alandada- nüüd nagu peaks 5 Euri juurde maksma et soodsamat hinda saada..


Keegi ei käsi sul paketti vahetada, kui sinu jaoks see kõneminuti hinna langus piisav põhjus pole icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2012 20:38:06 vasta tsitaadiga

Samas oli vahepeal neil nn. paketivahetuskuu, mil sai oma pakette tasuta vahetada.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 23:55:16 vasta tsitaadiga

PRESSITEADE 15. juuni 2012 kirjutas:

Elisa piiramatute ehk flat-pakettidega saab liituda kuni 31. juulini 2012

Elisa Nutikalt piiramatute pakettidega saab liituda ka augustikuus
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.08.2012 15:39:23 vasta tsitaadiga

Sai Nutikalt piiramatu 8 võetud - tasuta micro-SIM ja ümbervormistamine thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 12:22:03 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Panin ka Nutikalt piiramatu 8 endal peale... nüüd on mul lepingute alla tekkinud teenus "Customer VPN"

Mängin kaevurit, kuna see teema siin on ainuke mõistlik vaste google'i otsingule "elisa customer vpn". Jäi just jälle iseteeninduses silma ja meenus küsimus, et millega täpselt tegu? Uuriks enne klienditeeninduse tumbade poole pöördumist siit targematelt.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 17:28:36 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Panin ka Nutikalt piiramatu 8 endal peale... nüüd on mul lepingute alla tekkinud teenus "Customer VPN"

Mängin kaevurit, kuna see teema siin on ainuke mõistlik vaste google'i otsingule "elisa customer vpn". Jäi just jälle iseteeninduses silma ja meenus küsimus, et millega täpselt tegu? Uuriks enne klienditeeninduse tumbade poole pöördumist siit targematelt.


Kehvasti otsid siis.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9041971
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elisa revolutsioonilistes, ühtse kuumaksuga nutipakettides räägid ja surfad nii palju kui jaksad!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.