Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 14:53:50 vasta tsitaadiga

Keegi sportsdirectist jalanõusid on tellinud?
Ühed Nike jalanõud hakkasid silma, aga päris põrsast kotis ei julge tellida. Just jalanumbri osas.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 15:18:39 vasta tsitaadiga

Mine käi proovi korra, ise tellinud küll, ühed Pumad täitsa proovimata ja ühed Asicsid samamoodi, istuvad kui valatult.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.06.2012 15:56:28 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Keegi sportsdirectist jalanõusid on tellinud?
Ühed Nike jalanõud hakkasid silma, aga päris põrsast kotis ei julge tellida. Just jalanumbri osas.


Firmasiseselt numbrid Euroopa piires ei tohiks erineda.
Proovi poes mingid Niked ära ja siis võid julgelt tellida. Ehk võib probleeme ainult liistus laius/kitsus tekitada.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 16:18:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

vastas mulle, et, tal pole probleem elukaaslasele viia, tal teekond selge

tundub kahtlane kuller olevat... kas elukaaslane innustab sind netist tellima, et saaks tihemini? icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 16:20:26 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tsitaat:

vastas mulle, et, tal pole probleem elukaaslasele viia, tal teekond selge

tundub kahtlane kuller olevat... kas elukaaslane innustab sind netist tellima, et saaks tihemini?


Kepp käib nagu koduõlu

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 16:26:24 vasta tsitaadiga

Küsin siinkohal kohe ära, et ega pole kellelgi lähiajal plaanis tellida sportsdirectist?
Üksiktellimusena on postikulu mõttetult suur.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 16:31:43 vasta tsitaadiga

On küll aga kui sa just võrus ei ela siis kampa ei võta. Ei hakka kuskile edasi toimetama neid.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 16:37:54 vasta tsitaadiga

Palju Eestisse postikulu on?

Siia tuli €10.30
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 16:47:33 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tsitaat:

vastas mulle, et, tal pole probleem elukaaslasele viia, tal teekond selge

tundub kahtlane kuller olevat... kas elukaaslane innustab sind netist tellima, et saaks tihemini? icon_lol.gif

mõtlesingi, et kuhu su vastus nii kauaks jäänud on icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 17:20:39 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Palju Eestisse postikulu on?

Siia tuli €10.30

15£
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.06.2012 17:41:19 vasta tsitaadiga

Mingist summast alates on for free ka. Aga ma ei mäleta, kui palju selleks kulutama pidi.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 18:17:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Free delivery offers on the SportsDirect.com website do not apply to overseas deliveries.

Free delivery offers, when available, only apply to UK Mainland. Free delivery offers are sent using Standard delivery service, please see "UK Delivery option: Standard delivery". Free delivery offers cannot be used in conjunction with any other offer, promotion or discount code.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.06.2012 19:18:30 vasta tsitaadiga

No vot ei tea, olen saanud tasuta küll transpordi.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 19:20:22 vasta tsitaadiga

Ma sain 2 pirakat SD kirjadega kruusi oma tellimusega. Paris koledad on.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.06.2012 19:22:55 vasta tsitaadiga

Võid ühe mulle saata icon_razz.gif
Siis teisele hea kõrvale võtta veel üks.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 19:28:39 vasta tsitaadiga

Hehe, saatmistasu tuleb ilmselt kirvem kui see kruus vaart on.

Tellisin omale sealt omale T-sarke. Osad ikka paris andeka sonumi/pildiga.
http://www.zazzle.com
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 19:29:34 vasta tsitaadiga

Sellest kruusist on hea juua, mõnus suur.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis


viimati muutis sakinaga 16.06.2012 01:23:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.06.2012 20:17:41 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Sellest kursist on hea juua, mõnus suur.


Ma kruusiga üldiselt joongi. Mõnikord söön suppi ka.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 20:34:24 vasta tsitaadiga

mu oma siiani mullikiles, pole veel nii suures koguses olnud tarvis juua icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 15.06.2012 22:43:43 vasta tsitaadiga

Vahest saab ebayst ikka head diili ka. 25 euroga uued dieseli teksad icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2012 22:57:38 vasta tsitaadiga

kas peale sportsdirecti midagi veel olemas on? Äkki mõni tasuta saatmisega veebipood?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 15.06.2012 23:02:17 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kas peale sportsdirecti midagi veel olemas on?

http://www.republic.co.uk/
http://www.gap.eu/
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2012 00:32:00 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kas peale sportsdirecti midagi veel olemas on? Äkki mõni tasuta saatmisega veebipood?

Euroopas vaevalt, isegi suht kindlalt mitte. ja kui mõni seda lubab, on tegu pettusega!
hiinlased oma pisikeste pudinatega saavad transa valutult tootehinda kirjutada ja presenteerida kui tasuta transat, aga eurooplased ei tooda midagi, seega pole mänguruumi icon_biggrin.gif
muidugi kui on piisavalt suur tellimus, siis alati võib proovida läbi rääkida (alla neljakohalise euro summa pole vast mõtet üritadagi).
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2012 07:33:34 vasta tsitaadiga

ok, selge
a mis mõõdustikus seal sportdirectis need asjad on?
Kui ma USA mõõdustikus ostaks, siis ma võtaks nr 14. Samas UK mõõdustikus peaks nr 11 olema juba 48 vms. Kas need 14 on siis üle viiekümne meie mõistes? http://www.sportsdirect.com/karrimor-mount-low-iv-weatherlite-mens-183282
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2012 08:19:50 vasta tsitaadiga

Hiid, http://www.sportsdirect.com/CustomerServices/SizeChart.aspx
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2012 08:31:38 vasta tsitaadiga

arm2004, mul ei ole sellest tabelist abi, kuna seal ei ole sellist numbrit nagu 14 sees. Kas Sportsdirectis on kindlasti UK mõõdud? Seljuhul on need kindlasti suured. Kui aga USA 14, siis on paras.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2012 09:05:49 vasta tsitaadiga

UK möödud loomulikult! tegu on ju UK poega.
SD-st pole pastlaid tellinud, küll aga eBay.co.uk-st ja see tabel abiks olnud - http://www.i18nguy.com/l10n/shoes.html
tootjate kaupa suuruse varieeruvuse vastu muidugi ei saa. UK 8 Adidas vabaajatoss on jalas kui puutsa (tihedalt ümber ja valmis kedagi lööma icon_razz.gif ), Nike sama suurus aga oluliselt vabam.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2012 14:08:41 vasta tsitaadiga

Eestis kuskil mõnda t-särkide soodukat on hetkel? Selliseid igapäevaseks kandmiseks, kuid mitte päris hinnapommi närakaid, sooviks. icon_razz.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2012 19:37:42 vasta tsitaadiga

Soovitaks vaadata Roc Al Mare'sse, sealne pood House, sealt saab teinekord täitsa mõistliku hinnaga särke, ei veni väga kiiresti välja ega kaota värvi ka.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2012 19:53:40 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ok, selge
a mis mõõdustikus seal sportdirectis need asjad on?
Kui ma USA mõõdustikus ostaks, siis ma võtaks nr 14. Samas UK mõõdustikus peaks nr 11 olema juba 48 vms. Kas need 14 on siis üle viiekümne meie mõistes?

Vaatasin huvi pärast oma Salomonide sisse: UK-13, EUR-48 2/3, USA-13 1/2, JAPAN-31,5

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 18.06.2012 12:46:18 vasta tsitaadiga

Olen tellinud 2 suurt portsu SD-st. Enda kogemusest - esimene laar on mõtet tellida tagasihoidlikult ja kamba peale. Igaüks võtab sooduka sektsioonist midagi puruodavat. Alla 100poundi pole mõtet eriti tellida (shipping on 15) ja lampi teadmata suurusi on see väga riskantne. Ise olen seadnud reegliks, et alla ~200 euro ma üldse tellima ei hakka. Ja endale särke-jopesi-fliise ostes olen märganud, et kuigi Eestis numbreid vaadates olen ma pigem L, siis UK-st tellin alati M suuruses (esimene UK L oli nagu vihmamantel). Seega nende M on pigem meie L poes. Jalanõud on sellesosas kergemad, et lähed poodi, paned <insert brand here> ketsi jalga ja siis vaatad sobiva suuruse UK numbri ja tuld. Kuna brändide enda nummeratsioon erineb mingil müstilisel põhjusel (Nike 42 on alati väiksem, kui Adidase 42), siis kindlasti sama brändi peal numbrit uurida.
Siiani olen suht rahul, mõned jupid on liiga suured olnud, aga arvestades, et iga ostuga säästad Eestiga võrreldes 30%+ ning valik on laiem, siis on kõik okei.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 13:06:12 vasta tsitaadiga

Ma tahaks järgmisel kuul vb. tellida ühed jooksutossud SD-st. Eestis mudel mingi 120€, seal 80.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 13:17:25 vasta tsitaadiga

Ma ka ilmselt mingi 200€ tellimust plaanin väikestviisi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2012 14:48:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nike 42 on alati väiksem, kui Adidase 42

huvitav, mul just vastupidi. Adi märksa tihedamalt jala ümber kui Nike, mõlemad 42.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 18.06.2012 15:19:20 vasta tsitaadiga

arm2004, Mul veidi väärakas jalg ka (lampi jne) aga mõte on siiski, et ühe tootja number != teise tootja number.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 18.06.2012 23:38:07 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Olen tellinud 2 suurt portsu SD-st. Enda kogemusest - esimene laar on mõtet tellida tagasihoidlikult ja kamba peale. Igaüks võtab sooduka sektsioonist midagi puruodavat. Alla 100poundi pole mõtet eriti tellida (shipping on 15) ja lampi teadmata suurusi on see väga riskantne. Ise olen seadnud reegliks, et alla ~200 euro ma üldse tellima ei hakka. Ja endale särke-jopesi-fliise ostes olen märganud, et kuigi Eestis numbreid vaadates olen ma pigem L, siis UK-st tellin alati M suuruses (esimene UK L oli nagu vihmamantel). Seega nende M on pigem meie L poes. Jalanõud on sellesosas kergemad, et lähed poodi, paned <insert brand here> ketsi jalga ja siis vaatad sobiva suuruse UK numbri ja tuld. Kuna brändide enda nummeratsioon erineb mingil müstilisel põhjusel (Nike 42 on alati väiksem, kui Adidase 42), siis kindlasti sama brändi peal numbrit uurida.
Siiani olen suht rahul, mõned jupid on liiga suured olnud, aga arvestades, et iga ostuga säästad Eestiga võrreldes 30%+ ning valik on laiem, siis on kõik okei.

Ise olen ka särkide puhul tähele pannud, et nende suurused on ikka kõvasti suuremad. Ostsin umbes 5 M suuruses särki, kõik erinevatelt firmadelt, ning kõik olid kõvasti suuremad kui Eestist ostetud. Kontrollisin kõik särgid järgi, kuid kõik on tõesti M-d, kuigi mõne puhul kahtlustaks isegi XL suurust. Ühtede rannapükste puhul on sama asi, neid ei saa erinevatelt suurematest särkidest kanda ka icon_biggrin.gif Üldiselt olen aga kaubaga väga rahul, kokkuhoid Eesti hindadega võrreldes on meeletu, eriti kui päevapakkumisi valida.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 19.06.2012 18:10:35 vasta tsitaadiga

Juhtus siis nii, et tuli 2 pakki korraga sportsdirectist. Nii nagu pidi. Üks pakk sisaldas sauna lina, mis mingil põhjusel saadeti eraldi. (selle kohta tuli ka eraldi despatch note) Ja teises pakis oli 5 paari jalatseid ainult. Pidi olema aga kõvasti rohkem kraami. Kuna jalatsite pakki poleks need muud asjad niikuinii ära mahtunud, siis kas on võimalus, et saadetis siiski 3 pakki ja üks on hetkel kusagil lennujaamas teadmata suunas jalutama läinud? Rätiku pakil oli saateleht koos sisukirjeldusega küljes. Sama oli ka teisel pakil, aga saatelehele olid lisatud peale jalatsite ka ülejäänud tellitud tooted.

On kellelgi mingeid ideid või midagi sellist? Saatsin juba järelpärimise sportsdirectile ka.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2012 18:14:41 vasta tsitaadiga

DHLi tracking codes on kirjas mul hetkel 1 pieces. Kas sul oli seal 3?
Äkki tõesti eksleb veel kuskil.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 19.06.2012 18:18:43 vasta tsitaadiga

Oli 1 piece ja mõlema paki kohta nii. Mõlemal olid oma trackingu numbrid.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2012 18:18:05 vasta tsitaadiga

Paris hea, Zazzle tellimusega saab kaasa -20% voucheri.
Sain oma paki katte, 15 paeva tuli LA-st.


edit:
Sealt T-sarke tellides voib julgelt harilikust suurusest yhe vorra vaiksema votta.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 21.06.2012 01:10:11 vasta tsitaadiga

See suvi vist pole tarvis lühikesi riideid üldse vaadata vaatan.
Teksade ja särgigagi oli külm täna 10 ajal icon_eek.gif See aasta ikka nii mõõda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2012 04:40:35 vasta tsitaadiga

ot:
Nõmedalt jahe suvi jah, esimest korda üle mitme kuu pidin akna kinni panema. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.06.2012 07:57:00 vasta tsitaadiga

Parem +20 kui +32.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2012 09:06:01 vasta tsitaadiga

Ei, parem +32 kui +20. Ja öösiti on mingi +12 või nii ainult. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 21.06.2012 09:59:24 vasta tsitaadiga

Ei, parem +20 kui +32.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 21.06.2012 10:01:07 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
See suvi vist pole tarvis lühikesi riideid üldse vaadata vaatan.
Teksade ja särgigagi oli külm täna 10 ajal icon_eek.gif See aasta ikka nii mõõda


+10 on täitsa ok. Saab väljas tööd ka teha normaalselt. thumbs_up.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2012 10:43:41 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Ei, parem +32 kui +20. Ja öösiti on mingi +12 või nii ainult. thumbs_down.gif

ma olen saanud 3 korral suveriietes käia eestis sel aastas.
kui 21.juuni öösel on maapinnal 0c, siis mis krt suvest siin rääkida thumbs_down.gif
öösel +20 ja päeval 30 oleks igati ok.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2012 12:12:36 vasta tsitaadiga

Ma juba eitea mis ajast käin lühkarite ja t-särgiga. Ei näe põhjust kaebamiseks.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 21.06.2012 12:17:33 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Ma juba eitea mis ajast käin lühkarite ja t-särgiga. Ei näe põhjust kaebamiseks.


Praegu mõtlen küll, et n*hui ma neid suve riideid üldse ostsin see aasta icon_biggrin.gif

Aga teemasse ka:

Kas keegi on sportsdirecti kleinditeenindusse helistanud? Kirjadele nad ei viitsi/taha vastata.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 23.06.2012 10:37:06 vasta tsitaadiga

Keegi sportsdirectist plaanib lähiajal tellida midagi?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.