|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
08.01.2004 17:17:53
|
|
|
kuid kas tõmmatud asja saab ka plaadile panna ....noh ikka selle mõttega et kui järsku vaja format teha vms
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurupt
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2004
|
08.01.2004 17:19:51
|
|
|
| arvan küll et saab.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.01.2004 17:25:03
|
|
|
| kurupt kirjutas: |
| Seal peaks ka selline laks olema kui oled selle 9800XT kupongi kätte saanud siis saad cd key sealt ja lihtsalt tõmbad hl2 läbi steam i ära. |
Ja mina tirin siis läbi mircu?
Mis vahe sel on? Kas selle lipakaga originaal plaati ei saagi ve
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurupt
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2004
|
08.01.2004 17:26:08
|
|
|
| sa kas saadad selle kupongi ära ja saad orginaal mängu või tõmbad läbi steam i
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
08.01.2004 17:48:05
|
|
|
Aint, et originaal plaatide saamiseks pead sa tegema oma key-card'ist foto, lõikama karbilt välja toote nime ja koodi, tegema foto veel kogu kupatusest ning see järel kõik need ümbrikusse panema ja siis USA'sse saatma, seal vaadatakse kõik üle ja saadetakse plaadid. Seejärel pead maksma veel kulleriteenused ja muud maksed ise, mis peaks kokku olema ~350EEK.
Ma tõmban igatahes Steami kaudu
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.01.2004 17:50:04
|
|
|
irw aga kas siis läbi kaubamaja ei saagi?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurupt
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2004
|
08.01.2004 18:09:58
|
|
|
mängu väljalaskja peaks olema Vivendi ning ma ei usu et sa pead USA'sse saatma, Vivendi peaks euroops ka olema. mul endal pole 9800xt kupongi ja täpselt ei oska öelda mida sellega tegema peab
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedman
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2004
|
09.01.2004 03:27:46
|
|
|
| sektor1 kirjutas: |
| Kas keegi teab mingit head artikkelt mida lugeda teema "Mängu mootori müümine või ostmine" - pole lugendu, võiks päris huvitav olla... |
Kas seda saab mängida puhtalt täisgraafikaga,kui sul on 2.6khz 512ddr ram , ati radeon 9600pro,
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
09.01.2004 10:43:30
|
|
|
kui sul celeron on,
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
09.01.2004 11:30:19
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| kui sul celeron on, |
siis seva vaevalt ilusti pelada saab
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
09.01.2004 11:48:29
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
| kui sul celeron on, |
siis seva vaevalt ilusti pelada saab  |
irw... ...ilma AA-ta jne peaksid saama küll jah...kuid kaart ei pea just 9800xt olema mille ostate...võib ka 9600xt olla ...peaasi et xt.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
09.01.2004 12:31:52
|
|
|
| tsitaat: |
Kas seda saab mängida puhtalt täisgraafikaga,kui sul on 2.6khz 512ddr ram , ati radeon 9600pro
|
0.0026mhz on vist ikkagi liige vähe
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
09.01.2004 15:03:05
|
|
|
| kurupt kirjutas: |
mängu väljalaskja peaks olema Vivendi ning ma ei usu et sa pead USA'sse saatma, Vivendi peaks euroops ka olema. mul endal pole 9800xt kupongi ja täpselt ei oska öelda mida sellega tegema peab  |
Ega Vivendi seda ise siis ei saada, ikka ATI või Steami kaudu. Kuna mul on kupong olemas ja olen seda ka uurinud siis tean mida räägin.
ATI pakub ainult kahte aadressi kuhu saad oma nn. "avalduse" saata, üks on USAs ja teine Kanadas.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurupt
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2004
|
09.01.2004 22:05:01
|
|
|
VALVE Confirms SDK is due in next few weeks
Gamers looking for a positive sign in the ongoing Half-Life 2 saga may be in luck. A recent Halflife2.net post features an e-mail attributed to Valve engineer Rick Ellis which says the software developer kit for the mega-anticipated sequel "will be released soon." The impending SDK released was confirmed Valve PR head Doug Lombardi. "We will be releasing v.1 of that in the coming weeks," he told GameSpot. Presumably, the game's release would be not far behind.
Ellis' e-mail also says a "legal hang-up" was the last hurdle Valve had to overcome before releasing the SDK. This revelation caused some speculation that physics-engine-creator Havok may have possibly sued Valve over the now-infamous code leak. However, Lombardi denied that was the case. "The 'legal hangup ... was simply in reference to us finalizing some paperwork involved with the distribution of the code in the SDK." As for the Havok lawsuit rumor, "to the best of our knowledge it is nothing more than a rumor," said Lombardi.
By Tor Thorsen, GameSpot |
Arvan et veebruari lõpus mängime juba HL2
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
09.01.2004 23:01:02
|
|
|
| kurupt kirjutas: |
VALVE Confirms SDK is due in next few weeks
Arvan et veebruari lõpus mängime juba HL2  |
No ma nii väga loodan seda
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
11.01.2004 15:58:23
|
|
|
mina ka loodan mingi terve aasta olema oodanud selle peatset väljatulekut ju juba
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
11.01.2004 18:01:59
|
|
|
Samas on selliseid uudiseid palju olnud....
Aga noo lootus on lollide lohutus
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
11.01.2004 18:35:19
|
|
|
ny kui ma tõmban sialt ära siis ma teiskorda enam ei saa ?
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
11.01.2004 18:38:42
|
|
|
no nii väärtuslik mäng tuleks küll plaadile(tidele) lasta
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
11.01.2004 18:51:17
|
|
|
| v2hja kirjutas: |
| ny kui ma tõmban sialt ära siis ma teiskorda enam ei saa ? |
Mida sa kust tõmbad ?
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.01.2004 19:05:26
|
|
|
| HDD kirjutas: |
| v2hja kirjutas: |
| ny kui ma tõmban sialt ära siis ma teiskorda enam ei saa ? |
Mida sa kust tõmbad ? |
ilmselt mõtles ta seda, kui sikutad steamist selle full versiooni ära oma kupongi kasutades
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkman
Aeg maha 10

liitunud: 08.02.2003
|
11.01.2004 19:12:50
|
|
|
| weedman kirjutas: |
| sektor1 kirjutas: |
| Kas keegi teab mingit head artikkelt mida lugeda teema "Mängu mootori müümine või ostmine" - pole lugendu, võiks päris huvitav olla... |
Kas seda saab mängida puhtalt täisgraafikaga,kui sul on 2.6khz 512ddr ram , ati radeon 9600pro, |
ei saa. raudselt mitte. Video jääb esiteks nõrgaks. Mitut mängu sa selle raaliga täisgraafikaga mängida saad. Nii et reso on 1600*1200 ja kõik detailid põhjas ja AA ja AF ka täitsa põhjas. Praktiliselt mitte midagi. HL2 kindlsti mitte.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
11.01.2004 19:39:16
|
|
|
| tsitaat: |
ei saa. raudselt mitte. Video jääb esiteks nõrgaks. Mitut mängu sa selle raaliga täisgraafikaga mängida saad. Nii et reso on 1600*1200 ja kõik detailid põhjas ja AA ja AF ka täitsa põhjas. Praktiliselt mitte midagi. HL2 kindlsti mitte.
|
Ega reso nii suur ka olema ei pea ju! Saab küll sellise arvutiga päris paljusi mänge mängida AA & AF peal Kui tal Pentium on. A kui Celeron siis ei saa
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
11.01.2004 19:55:34
|
|
|
| Ma ka ei saa aru mix see reso nii suur peab olema.Ma mängin pea kõiki mänge 800*600'se resoga.Vaata profiili ka.
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
11.01.2004 20:00:51
|
|
|
| tsitaat: |
Ma ka ei saa aru mix see reso nii suur peab olema.Ma mängin pea kõiki mänge 800*600'se resoga.Vaata profiili ka
|
Ma mängin ka 800x600 või 1024x768 aga suuremat küll ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.01.2004 20:07:02
|
|
|
| sharkman kirjutas: |
| weedman kirjutas: |
| sektor1 kirjutas: |
| Kas keegi teab mingit head artikkelt mida lugeda teema "Mängu mootori müümine või ostmine" - pole lugendu, võiks päris huvitav olla... |
Kas seda saab mängida puhtalt täisgraafikaga,kui sul on 2.6khz 512ddr ram , ati radeon 9600pro, |
ei saa. raudselt mitte. Video jääb esiteks nõrgaks. Mitut mängu sa selle raaliga täisgraafikaga mängida saad. Nii et reso on 1600*1200 ja kõik detailid põhjas ja AA ja AF ka täitsa põhjas. Praktiliselt mitte midagi. HL2 kindlsti mitte. |
mis lolli möla sa ajad? isegi mina sain peaaegu kõike mängida sellise resoga, mitte et ma oleks seda teinud, sest kõik oli nii kuradi väike
half life leaked jooksis 1280x960 (vist, ei mäleta enam täpselt) koos 2x fsaa ja 2x af nigu siidi
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
11.01.2004 20:11:23
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| sharkman kirjutas: |
| weedman kirjutas: |
| sektor1 kirjutas: |
| Kas keegi teab mingit head artikkelt mida lugeda teema "Mängu mootori müümine või ostmine" - pole lugendu, võiks päris huvitav olla... |
Kas seda saab mängida puhtalt täisgraafikaga,kui sul on 2.6khz 512ddr ram , ati radeon 9600pro, |
ei saa. raudselt mitte. Video jääb esiteks nõrgaks. Mitut mängu sa selle raaliga täisgraafikaga mängida saad. Nii et reso on 1600*1200 ja kõik detailid põhjas ja AA ja AF ka täitsa põhjas. Praktiliselt mitte midagi. HL2 kindlsti mitte. |
mis lolli möla sa ajad? isegi mina sain peaaegu kõike mängida sellise resoga, mitte et ma oleks seda teinud, sest kõik oli nii kuradi väike
half life leaked jooksis 1280x960 (vist, ei mäleta enam täpselt) koos 2x fsaa ja 2x af nigu siidi |
32mb kaardiga ??
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
12.01.2004 21:01:26
|
|
|
irw, selle Valve steam asjaga juhtus hiljuti lahe nali.
eelmine nädalavahetus Las Vegases toimus mängurite turniir Cyber X Games ja loomulikult mängiti seal ka CS. ja kuna 1.6 versioon istub steam'iga yhenduses siis keset turniiri juhtus jabur moment kui Valve(kes ise turniiri korraldamisel osa ei võtnud) pani steam'i välja mingi 3megane patch ja loomulikult kõik turniiris osalevad masinad kukkusid seda korraga tirima. ja neid arvuteid oli seal yle 1200 niiet nad tõmbasid kohaliku internetiyhenduse nii umbe et kogu yritus oli mõnda aega korralikult häiritud. teiste tehniliste probleemide hulgas seesamune Valve nali põhjustas seda et ei tehtud nii palju võistlusi kui planeeritud oli
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
12.01.2004 23:58:21
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
irw, selle Valve steam asjaga juhtus hiljuti lahe nali.
eelmine nädalavahetus Las Vegases toimus mängurite turniir Cyber X Games ja loomulikult mängiti seal ka CS. ja kuna 1.6 versioon istub steam'iga yhenduses siis keset turniiri juhtus jabur moment kui Valve(kes ise turniiri korraldamisel osa ei võtnud) pani steam'i välja mingi 3megane patch ja loomulikult kõik turniiris osalevad masinad kukkusid seda korraga tirima. ja neid arvuteid oli seal yle 1200 niiet nad tõmbasid kohaliku internetiyhenduse nii umbe et kogu yritus oli mõnda aega korralikult häiritud. teiste tehniliste probleemide hulgas seesamune Valve nali põhjustas seda et ei tehtud nii palju võistlusi kui planeeritud oli  |
irw
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
13.01.2004 00:42:53
|
|
|
sa jõudsid 3 minti ette
aga asi müügil juba jah, isegi venekeelsena
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
13.01.2004 13:14:12
|
|
|
peaks ka kellelgi laskma selle venemaalt tuua.
Ei tea kas see üldse cd-key'd kysib ...
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.01.2004 14:58:10
|
|
|
| ppg kirjutas: |
32mb kaardiga ?? |
irwe, eiei, siis oli radeon 9600 pro alles... praegu on see
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
13.01.2004 16:09:04
|
|
|
venemaal müüakse kõike
isegi doom III alphat on müügis nähtud, venekeelne ja puha- jutt jummala õige
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
13.01.2004 17:06:19
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| ppg kirjutas: |
32mb kaardiga ?? |
irwe, eiei, siis oli radeon 9600 pro alles... praegu on see  |
jajah ....aga peaks jah laskma venest tuua ...mul venekeel ka suus
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
13.01.2004 21:29:23
|
|
|
jah, sõbra vend kes peterburis elab juba novembri lõpus rääkis et tal hl2 olemas on vene keelne
fargus on yldse väga usaldusväärne kaubamärk oma lokaliseeritud alpha'de myygiga
| mutabor kirjutas: |
eelmine nädalavahetus Las Vegases toimus mängurite turniir Cyber X Games ja loomulikult mängiti seal ka CS. ja kuna 1.6 versioon istub steam'iga yhenduses siis keset turniiri juhtus jabur moment kui Valve(kes ise turniiri korraldamisel osa ei võtnud) pani steam'i välja mingi 3megane patch ja loomulikult kõik turniiris osalevad masinad kukkusid seda korraga tirima. ja neid arvuteid oli seal yle 1200 niiet nad tõmbasid kohaliku internetiyhenduse nii umbe et kogu yritus oli mõnda aega korralikult häiritud. teiste tehniliste probleemide hulgas seesamune Valve nali põhjustas seda et ei tehtud nii palju võistlusi kui planeeritud oli  |
selle looga paistavad siiani väiksed hõõrumised käivat Cyber X Games organisaatorite ja Valve vahel. tuli välja et patch oli kõigest 400kb mitte 3megane nagu ma enne mainisin. kuid tuli välja veel selline detail et Steam oli maas 4 tundi just turniiri läbiviimise ajal reedesel päeval ja osad kliendid said patchi ja osad mitte ja ilge segadus oli igal juhul tekkinud ka autoriseerimisega. Valve vabandab ennast välja sellega et sel päeval olid probleemid elektriga ja nendele otsa veel hakkerite DoS rynnakud Valve serverile. samuti Valve lykab ymber väiteid et laupäevasel päeval oleks mingeid probleeme Steam'iga samas kui turniiri osalejad pidevalt kurtsid et ei saa Steam'iga ühendust. üldiselt CS turniir kukkus läbi ja auhindade saatust polegi teada(esikoht $100000, hõbe - $25000 ja pronks $10000). kõige raskem saatus on 22'l euroopa meeskonnal kes raiskasid paraja summa lennupiletitele ja selle ei kompenseeri nendele keegi. Cyber X Games oli nõus kompenseerima ainult elamiskulud hotellis.
PS. vabandust OT pärast, lihtsalt Steamist oli juttu siin teemas...
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
16.01.2004 18:42:53
|
|
|
Kas HL2 on väljas? Kuskil netipoes oli müügil igatahes ja reviewd olid juures...
_________________ Ikka Saab
~~NetMusique~~ |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
16.01.2004 18:59:03
|
|
|
| MadMan kirjutas: |
| Kas HL2 on väljas? Kuskil netipoes oli müügil igatahes ja reviewd olid juures... |
venemaal on jah müügis asi - iseasi mis...?
ei tule see veel niipea, nagunii lükatakse veelgi edasi reliis...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.01.2004 19:03:24
|
|
|
Ma ei tea kas see nüüd tõele vastab aga ühes foorumis üks räägib, et Half Life edasi lükatud ja tuleb välja jõulud 2004
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
16.01.2004 19:04:35
|
|
|
Muide, teate, ma siin nii väga ootan seda mängu (pikisilmi) ja oleks hea kui keegi selle teema pealkirja ära muudaks, ma koguaeg vaatan avalehelt, et keegi postitanud "Half-Life 2 kohe-kohe tulemas..." teemasse ning mitte ei saa vaadata pealt kuidas sellise pealkirjaga teema siin istub. Siuke tunne jääx, et juba homme lastakse välja.
Pealkiri võiks olla lihtsalt "Half-Life 2"
Kogu aeg pean pettusega sellest teemast muidu lahkuma
EDIT:
| tsitaat: |
| Half Life edasi lükatud ja tuleb välja jõulud 2004 |
Bhah-hah-haa why Ma olen ju hea laps olnud
viimati muutis corvette 16.01.2004 19:12:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.01.2004 19:08:04
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Ma ei tea kas see nüüd tõele vastab aga ühes foorumis üks räägib, et Half Life edasi lükatud ja tuleb välja jõulud 2004  |
jah, ja elvis tuleb tagasi aastal 2006, kandes oma õlul duke njuukemit ja gordon friimänni
foorumis võib lobiseda mida tahes, enne kui asi pole ametlik, pole mõtet ennast üles kytta
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
16.01.2004 19:15:33
|
|
|
kusjuures mina kuulsin vahepeal sellist juttu, et heal juhul saadakse asi suveks valmis aga maybe lükkub asi jõuludeni edasi jah - võta siis kinni kes valetab ja kes mitte... igatahes ametlikku edasilükkamist pole veel olnud - vist
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.01.2004 19:20:09
|
|
|
| voltc kirjutas: |
kusjuures mina kuulsin vahepeal sellist juttu, et heal juhul saadakse asi suveks valmis aga maybe lükkub asi jõuludeni edasi jah - võta siis kinni kes valetab ja kes mitte... igatahes ametlikku edasilükkamist pole veel olnud - vist  |
selline edasilykkamine tähendaks valve lõppu imho... ati diil, kogu see reklaamikära jne... kusagil on piir, kustmaalt näidatakse vendadele keskmist sõrme ja asi korras... 3drealms võib teha oma djuuki kasvõi 10 aastat veel, see ei huvita kedagi kuid valve ei oma sellist luksust nagu aeg... pealegi ei tasu unustada, et konkurendid on peale tulemas, krt seda teab, ehk on stalker tõesti nii hea, kui meie vägevaimates unistustes ja siis tahaks näha, kes enam pool- elu 2 mäletab, kui see kunagi (üldse?) välja antakse
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
16.01.2004 19:26:41
|
|
|
hl2-e võib delayda veel küll, doom III lükati nagunii edasi ja kuulujutud käivad ka stalkeri kohta ehk siis valvel pole karta midagi
olen kuulnud, et stalker tuleb 2004 Q4 või hoopis 2005 aga jah, need on kuulujutud, aga ega neid jutte tavaliselt niisama räägita, tihtipeale on neil tõsi taga...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.01.2004 19:46:37
|
|
|
siis ma kysin ainult, et mida kuradit nad neid nii kaua teevad? suht-koht võiks öelda, et need firmad peavad ikka omadega väga piixus olema, kui teevad yhte mängu mingi 5 aastat ja siis lykkavad veel 2 aastat edasi
imho võiks nvidia pulli pärast ati kohtusse anda, juhul kui toimub taaskord pool-elu edasilykkamine, sest kes teab, kui suuri kaotusi kannatasid Santa Clara poisid Geibi alusetu möla tõttu, sest selle sama jutu põhjal läksid palju yle ati poole... ilma, et oleks veel mängu, kus ati shaderid nvidia omast 2 korda võimsamad oleksid
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.01.2004 20:12:00
|
|
|
kui lükkavadgi edasi siis oleks neil suur jama kaelas... et nagu ostke r9600xt või 9800xt saate HL2 kaasa. Krt mäng tuleb järgmine aasta suvi välja ja siis mai tea.... r9600xt nagu praegune GF3ti vs r9800
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
16.01.2004 20:23:47
|
|
|
Vaesed reklaamitrikkide ohvrid...
Aga tahaks küll juba mõnd uue generatsiooni mängu näha.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.01.2004 20:32:21
|
|
|
| voltc kirjutas: |
hl2-e võib delayda veel küll, doom III lükati nagunii edasi ja kuulujutud käivad ka stalkeri kohta ehk siis valvel pole karta midagi
olen kuulnud, et stalker tuleb 2004 Q4 või hoopis 2005 aga jah, need on kuulujutud, aga ega neid jutte tavaliselt niisama räägita, tihtipeale on neil tõsi taga... |
see kuulujutu tasemel info on selline kaval asi, et see võib isegi natuke vähem karmilt mõjuda, kui firma poolne otsene info, et vat nii on lood, et kuidagi ei saa valmis
ma ei imestaks nimetatud mängud lükkuksid kevadesse või sügisesse...rahaliselt oleks ka see tulusam
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|