Arvestan ka eri pankade ülekandeid, mis jõuavad kohale veidi hiljem.
Selle pärast on panustamise lõppemise aeg ka paar päeva varem, kui mäng ise .
Kõik piletid ostetus kogusummas 3400€.
Pileteid kokku 34.
Head loosiõnne meile ja püiame selle EUROJAAGU kinni!
jaagupoiss tuleb lõpuks koju _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
No ma ei tea. Kasva suureks. See on loto. ja seda ei mängi ainult 170 inimest. Ja ma ei tea kas peab ikka iga euro juurde kandmiseks uue postituse tegema? tee twitterisse konto ja säutsu palju jaksad.
Ja ära saada mind jälle arsti juurde. sotsiaalkindlustus mul puudub ja pole ka raha, et maksta visiiditasu sest .*
P.S. Suured tänud Ahtole, et oma vabast ajast seda vead. see pole just päris sama töö mis fatseebokisse piltide laadimine. WD
No ma ei tea. Kasva suureks. See on loto. ja seda ei mängi ainult 170 inimest. Ja ma ei tea kas peab ikka iga euro juurde kandmiseks uue postituse tegema? tee twitterisse konto ja säutsu palju jaksad.
Ja ära saada mind jälle arsti juurde. sotsiaalkindlustus mul puudub ja pole ka raha, et maksta visiiditasu sest .*
P.S. Suured tänud Ahtole, et oma vabast ajast seda vead. see pole just päris sama töö mis fatseebokisse piltide laadimine. WD
Chill, vaba Keskkond, igaühe oma valik mida postitab mida mitte.
Õnne meile tänaseks
(kunagi keegi rääkis loto kohta tabava loo : Võta klaasist coca pudel ja üks klaaspall, mis on 10% väiksem kui klaaspudeli ava - pane klaaspudel ameerika jalgpalli väljakule maha ja lenda kopteriga üle - klaaspalli pead kopterist alla viskama - ja tõenäosus et see pudelisse kukub on sarnane sellele, mis on tõenäosus lotoga JP võita. ) _________________ joodan ja mõõdan
No ma ei tea. Kasva suureks. See on loto. ja seda ei mängi ainult 170 inimest. Ja ma ei tea kas peab ikka iga euro juurde kandmiseks uue postituse tegema? tee twitterisse konto ja säutsu palju jaksad.
Ja ära saada mind jälle arsti juurde. sotsiaalkindlustus mul puudub ja pole ka raha, et maksta visiiditasu sest .*
P.S. Suured tänud Ahtole, et oma vabast ajast seda vead. see pole just päris sama töö mis fatseebokisse piltide laadimine. WD
*(lamedamatele peadele)Joke
kell üks öösel nii masendunud, vaata et nööri kaela ei pane. sellistel pessimistidel tuleks loto mängimine seadusega keelata
selle asemel, et seda möga siia kirjutada, oleks sa võinud ise twitteris siristada. aga edu siis tänaseks
kysimus-kas sa kambakas 2 osalesid? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
klipp filmist dumb&dumber
carry tahab tibi ära sebida ja naine vastab, et ta võimalused on 1 miljonile. carry on ülirõõmus, et tal on ikkagi võimalus
ylihea film tegelikult, parimaid komöödiaid läbi aegade _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Mis kella paiku see loosimine siis on, sinu kirja järgi võib järeldada et on peale keskööd? Eurotuur 1 ajal ma ei saanudki kunaig aru, kas keegi lihtsalt ei viitsinud õigel ajal tulemusi välja panna või kah oli üsna hilisel ajal
Mis kella paiku see loosimine siis on, sinu kirja järgi võib järeldada et on peale keskööd? Eurotuur 1 ajal ma ei saanudki kunaig aru, kas keegi lihtsalt ei viitsinud õigel ajal tulemusi välja panna või kah oli üsna hilisel ajal
Kui ma nüüd ei eksi, siis 00:15 on tulemused teada.
Ja noh tihtipeale, ma selle aja peale juba magasin kui tulemused avalikustati. _________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Ok, siis oleks pidanud kirja panema et esimene loosimine 16.06 xD
ei tasu tähte närima hakata, mina teadsin et 00.00 on loosimine, so what _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
keegi pani eestis 5+1 kui eestiloto.ee see vaid eesti tulemusi näitab _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Hiiumaal oli eile üks seitsmekümnendate-sünnipäeva üritus ja mõtlesin HV-s seisu kontrollida palju ära tuli. Ühendus oli nii halb, et ajas ja sinna see jäi. Nüüd meenus, et 70' playlistis tuli mõned kümned minutid hiljem brian adamsi lugu - summer of 69
PS. Palun otsige mulle järgmiseks reedeks kuulamiseks mingi hea lugu, kus on ikka suuremad summad sõnades Ehk joppab samamoodi
Miks mitte Bruno Mars - Billionaire? _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Aga siis tundub summa suurem olevat... _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
täna kutsume, homme tuleb _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
ja lõpuks siis eestimaine variant ka
minimaalselt sooviks siis sellist summat nagu pildil
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
LauriTed, idk, kiirelt vaatasin üle, 4-ne tabamus jäi kuidagi vahele
Või siis mul tabelis mingi bug sees, vaatan hiljem üle.
Muidu 4 numbri kohta ikka suht väike võidusumma, aga samas tõenöosus on ka üks 17 578-st.
4 + 2-ga oleks võit 4 192,90€, aga tõenäosus see saada on ka miski 15 korda suurem-üks 263 668-st.
ma panin isiklikult 2+2 ja sain 17€ _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
küll tal nüüd uuesti meelde tuleb
endal seekord 0.- _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.