|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
12.06.2012 12:34:48
|
|
|
| kui suur see allalaetav fail oli või uuendus?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
12.06.2012 12:36:49
|
|
|
| CQ oli 3GB
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
12.06.2012 12:42:13
|
|
|
arvata võib, et vene võtmel tuleb oodata CQ inglise faile?
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
12.06.2012 12:49:27
|
|
|
iMO need uued relvad pole paremad midagi: engineer statide poolest on m4a1 ikkagi parim, mtar on sama naljanumber nagu a-91, medicul on m16a3, scar-l on küll parema recoiliga aga m16 dps on suurem
muid klasse lihtsalt ei mängi
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack Vegas
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2011
|
12.06.2012 13:26:44
|
|
|
| alec kirjutas: |
| arvata võib, et vene võtmel tuleb oodata CQ inglise faile? |
Ei tulnud.
| Mutiq kirjutas: |
| Jack Vegas kirjutas: |
Jep, mul on ka nüüd sama aeg. Tõmbas juba ära ka, kohe proovima.  |
See Elioni 12M nett ikka imeb  |
Igatahes, ei jõudnud vaadatagi, kui juba valmis oli.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
12.06.2012 14:24:29
|
|
|
| mul ei taha kuidagi töötada see CQ. Väga vähestesse saan üldse sisse ilma crashimata ja kui mõnda saan, siis nt gun masteriga pole mul relva käes. Käsi pole ka näha. WTF
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
12.06.2012 14:28:34
|
|
|
| uutel mappidel on ikka kõik game moded mitte ainult need uued?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
12.06.2012 14:30:39
|
|
|
Nitrub, rushi pole,
mul ei tööta CQ, ühegis mapis/gamemodes pole mehe käsi ega relvu näha
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
12.06.2012 14:39:28
|
|
|
| Markxy10 kirjutas: |
Nitrub, rushi pole,
mul ei tööta CQ, ühegis mapis/gamemodes pole mehe käsi ega relvu näha |
LOL no ei suuda nad kuidagi ka ilma vigadeta. Ühesõnaga, pole mõtet proovidagi lähimal ajal seda
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.06.2012 14:40:23
|
|
|
Mäng on täiesti korras, jookseb nagu siid ja on ülifun
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
12.06.2012 14:46:59
|
|
|
| Nüüd sain tööle, origin ütles mingi aeg, et CQ ready to play. Oleks teadnud, et ta midagi updateb
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
12.06.2012 15:00:22
|
|
|
Battlelog maas 30 minutiks
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IvarV
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2010
|
12.06.2012 15:31:33
|
|
|
unknown error?
Mis tähendab?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
12.06.2012 15:32:36
|
|
|
| tundmatu viga
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
12.06.2012 15:57:09
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| võiks olla nii, et neid premium relvi saab ainult premium mappides kasutada, siis väheke võrdsem. Muidugi kui palju paremad need uue relvad ka on, aga siiski. |
Ma olen assault klassi mõlemat näppinud, ütleme nii et üle M16A4 pole. Nii suure tule ja väikse tagasilöögiga relva lihtsalt pole (ei taha ka alati kasutada, läheb liiga lihtsaks ja üksluiseks). Samas meeldib mulle SCAR-L oma 620 kuuli minutis laskmiskiirusega - jätkub kauemaks. Tõmbleb ka üsna viisakalt.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IvarV
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2010
|
12.06.2012 16:06:11
|
|
|
Markxy10, Aitäh, küsisin valesti vist, aga oskan ise ka nii palju kuninganna keelt, et sellest aru saada.
Tahtsin pigem teada, miks mäng ei tööta, aga juba hakkas tööle.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
12.06.2012 16:06:22
|
|
|
| Markxy10 kirjutas: |
| tundmatu viga |
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
12.06.2012 17:23:14
|
|
|
Sain premmi p2ris kiiresti 20min jamasin kaardiga ost tuli kiiresti ja koheselt oli ka battlelogis olemas.
Kahju et praegust m2ngida ei saa. Olen v2ljamaal qrvuti eestis.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IvarV
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2010
|
12.06.2012 17:24:26
|
|
|
| november116 kirjutas: |
Sain premmi p2ris kiiresti 20min jamasin kaardiga ost tuli kiiresti ja koheselt oli ka battlelogis olemas.
Kahju et praegust m2ngida ei saa. Olen v2ljamaal qrvuti eestis. |
Tundub, et õigekirjaoskus ka Eestis.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mutiq
HV kasutaja
liitunud: 22.04.2004
|
12.06.2012 17:33:43
|
|
|
| IvarV kirjutas: |
| november116 kirjutas: |
Sain premmi p2ris kiiresti 20min jamasin kaardiga ost tuli kiiresti ja koheselt oli ka battlelogis olemas.
Kahju et praegust m2ngida ei saa. Olen v2ljamaal qrvuti eestis. |
Tundub, et õigekirjaoskus ka Eestis. |
Ta kõigest üleerutunud, mis seal ikka
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
12.06.2012 17:35:03
|
|
|
| Mutiq kirjutas: |
| IvarV kirjutas: |
| november116 kirjutas: |
Sain premmi p2ris kiiresti 20min jamasin kaardiga ost tuli kiiresti ja koheselt oli ka battlelogis olemas.
Kahju et praegust m2ngida ei saa. Olen v2ljamaal qrvuti eestis. |
Tundub, et õigekirjaoskus ka Eestis. |
Ta kõigest üleerutunud, mis seal ikka  |
+1
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.06.2012 17:47:49
|
|
|
mis seis praegu india jm. premiumitega on? saab veel osta neid? osadel puudu tüüpidest
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mutiq
HV kasutaja
liitunud: 22.04.2004
|
12.06.2012 17:51:21
|
|
|
| rmc kirjutas: |
mis seis praegu india jm. premiumitega on? saab veel osta neid? osadel puudu tüüpidest  |
siiamaaani töötab asi igatahes
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
12.06.2012 17:53:45
|
|
|
| Mutiq kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
mis seis praegu india jm. premiumitega on? saab veel osta neid? osadel puudu tüüpidest  |
siiamaaani töötab asi igatahes  |
Mina isiklikult veel ei kiirustaks asjaga, kuna levivad jutud, et hakatakse neid odavaid nullima ja raha tagasi kandma.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.06.2012 17:55:39
|
|
|
ma igatahes arvan, et premiumit ei osta siis uuesti kohe kui nullitakse ära.. mängin oma isu piisavalt täis, kandku raha tagasi, naudin suve ja sügisel AK'ga ostan uuesti
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mutiq
HV kasutaja
liitunud: 22.04.2004
|
12.06.2012 17:55:44
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Mutiq kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
mis seis praegu india jm. premiumitega on? saab veel osta neid? osadel puudu tüüpidest  |
siiamaaani töötab asi igatahes  |
Mina isiklikult veel ei kiirustaks asjaga, kuna levivad jutud, et hakatakse neid odavaid nullima ja raha tagasi kandma. |
kus need jutud liiguvad? äkki mingit linki asjale, pole nii väga kursis asjaga
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
12.06.2012 17:58:27
|
|
|
| Mina küll väga uskuda ei taha, et nad ootavad tükkaega ära ja siis hakkavad nullima... Kas kohe või mitte kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.06.2012 18:00:12
|
|
|
Mutiq, ilmselt mõeldi seda juhtumit.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack Vegas
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2011
|
12.06.2012 18:13:16
|
|
|
| Ah, see, et kellelgi lampi kanti raha tagasi peale Premiumi ostu ei tähenda midagi. Äkki olid hoopis pangaga mingi probleem või hoopis lihtsalt EA poole kala või mis iganes. kellelgi teisel pole sellist asja olnud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar81
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2009
|
12.06.2012 18:20:46
|
|
|
Mul selline kala nüüd et Premium kadunud aga CQ olemas ja saan mängida norm
Nüüd korras Suppordist oli isegi kasu
viimati muutis aivar81 12.06.2012 20:59:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
12.06.2012 18:21:11
|
|
|
| ostu sain tehtud, aga allalaadimisega mingi kala.Tõmbleb "redy to download" ja "preparing" vahel.Oskab keegi kommenteerida?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
12.06.2012 18:22:47
|
|
|
Usun, sama, et see pigem ei olnud India proxy ja asjaga seotud... See oleks muidu pmst sama, et ostan kas või Indiast endale BF3 ja siis nad ka võtavad mul selle mängu ära või? Sain enda kodumaaga võrreldes tunduvalt odavamalt BF3 ju..? Sama muidugi peaks siis olema ka nende vene keydega.
// madmel, Proovi Originile restart teha?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
12.06.2012 18:25:48
|
|
|
Ega jah, veel pole piisavalt tõepõhja ja alust arvata, et India proxyga ostmisest kasu pole. Ja kui kantakse raha tagasi...siis kantakse, midagi ju ei kaota.
Igatahs CQ päris vahva, esimesed muljed Gun Masterist on positiivsed, peaks vaid uued mapid nüüd ära õppima ka
Ziba Tower on päris vahva map, Operation 925 ka. : P
viimati muutis heff 12.06.2012 18:27:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
12.06.2012 18:28:00
|
|
|
Mina ja sõber chillime küll täispaketti BF3 mis sai ostetud kokku ~33€ - netipoest võid korraga osta kohe seal. Praegu tõmbab Close Quartersit Ei mingeid keeleprobleeme
BF3 vajab eduks ka palju mängijaid, ilmselgelt pole mängu elukaar veel peak'i jõudnud mängijate arvu osas mingis skaalas.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
12.06.2012 18:31:38
|
|
|
| ostsin fifa 12 ka läbi india proxy, probleeme nagu pole
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
12.06.2012 18:44:22
|
|
|
Kust ma selle CQ saan ilma premmi ostmata??? Eraldi ei saagi veel?
EDIT: Leidsin juba, et June 26 saavad need, kellel premmi pole.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
12.06.2012 19:28:33
|
|
|
Natuke nüüd CQ mappe lastud ja võin öelda, kes ei osta - ei jää millesti ilma. Kui siis ainult need relvad. Ainuke kaart mis enamvähem meeldib on Scrapmetal, ülejäänud on imho puhas pask. Parem mängige TDM-i Nosharis
Nüüd saab AK-d ootama hakata, kõik CQ ja Premium assignemendid tehtud ja uued relvad enamjaolt unlockitud...Neid CQ mappe mina ei viitsinud rohkem kui GUN Masteri TOP5-de saamiseks ja 3 ringi Conq Dominationit. Võimalik, et mingi hetk võtan veel ette aga hetkel on isegi DayZ põnevam kui see Close Quarters DLC Battlefieldile.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
12.06.2012 20:49:21
|
|
|
Ei tea mul pole mingit 3 GB-st uuendust teinud
aga jah mängu laeb meeletult kaua ülesse, st kaarti
wtf ja jääbki loading ette, midagi ei muutu ja olen proovinud mitut serverit
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
12.06.2012 21:01:36
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
Ei tea mul pole mingit 3 GB-st uuendust teinud
aga jah mängu laeb meeletult kaua ülesse, st kaarti
wtf ja jääbki loading ette, midagi ei muutu ja olen proovinud mitut serverit |
1) ava ORIGIN
2) vali MY GAMES
3) kliki BF3 all servas oleva i tähega nupu peale
4) Kui Close Quarters on downloadimise lõpetanud ja näitab INSTALLED, saad mängida.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
12.06.2012 21:58:41
|
|
|
| parm kirjutas: |
Natuke nüüd CQ mappe lastud ja võin öelda, kes ei osta - ei jää millesti ilma. Kui siis ainult need relvad. Ainuke kaart mis enamvähem meeldib on Scrapmetal, ülejäänud on imho puhas piix. Parem mängige TDM-i Nosharis
Nüüd saab AK-d ootama hakata, kõik CQ ja Premium assignemendid tehtud ja uued relvad enamjaolt unlockitud...Neid CQ mappe mina ei viitsinud rohkem kui GUN Masteri TOP5-de saamiseks ja 3 ringi Conq Dominationit. Võimalik, et mingi hetk võtan veel ette aga hetkel on isegi DayZ põnevam kui see Close Quarters DLC Battlefieldile. |
Pole CQ häda midagi, Gun Master mõud kahjuks ei sobi minu stiiliga, muidu kaardid on lahedad. Passima pole mõtet jääda, võid tagant selga saada ...
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
12.06.2012 22:05:04
|
|
|
Gun masteris jään selle jing jangi juurde kinni kuidagi pole aega sihitud laske teha
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
12.06.2012 22:07:04
|
|
|
Vist enamus CQ mappe mängitud mitu korda nüüd. Ei tea, kuidagi... kohmakas tundub see süsteeb BF3 jaoks.
Gun Master paistab eriti kipakas olevat.
21€ eest kärab küll koos tulevaste lisadega.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
12.06.2012 23:39:07
|
|
|
| meh, mulle need cq gamedoded ei istu, liiga väiksed ja codilikud. sain relvad lahti nüüd vana hea infantry only peale tagasi
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taipohh
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2003
|
13.06.2012 00:05:59
|
|
|
nii, esimenesed paar roundi tehtud seda uut nüüd...
Jackhammer laseb paukpadruneid...aga paistis,et aug3 on võimas....
selliste asjade puhul tekib küsimus,et kas need kes selle mängu valmis vorbivad ise ka mängivad seda
_________________ Tapa sionist! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elvo
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2010
|
13.06.2012 00:26:59
|
|
|
Kas kellelgi üldse on õnnestunud tellida sealt Indiast Swedi krediidiga?
Õpetasin just siin ühte sõpra, kellel SEB ja tellimus läks läbi. Kuid mul ikka ei lähe.
Kardan, et siin vist käsi mängus sellel Swedi "Turvalised Ostud Internetis" süsteemil, mis peaks mingil hetkel tahtma ühte spets passi, mille netipangas ise paika paned.
Origin näib seda jama mitte toetavat.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
13.06.2012 02:43:44
|
|
|
| tegin swediga ostu ja probleemi ei olnud.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
13.06.2012 04:17:07
|
|
|
| Tegin t2na swediga koheselt oli battlelogis olemas.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
13.06.2012 09:43:43
|
|
|
| kalle78 kirjutas: |
| meh, mulle need cq gamedoded ei istu, liiga väiksed ja codilikud. sain relvad lahti nüüd vana hea infantry only peale tagasi |
aga nagu nimigi ytleb siis lähivõitlus, mida muud siin oodata oligi kuid pigem jään huviga edasisi kaarte
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|