Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 390, 391, 392 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 12:34:48 vasta tsitaadiga

kui suur see allalaetav fail oli või uuendus?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 12.06.2012 12:36:49 vasta tsitaadiga

CQ oli 3GB
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 12.06.2012 12:42:13 vasta tsitaadiga

arvata võib, et vene võtmel tuleb oodata CQ inglise faile?
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 12:44:12 vasta tsitaadiga

alec kirjutas:
arvata võib, et vene võtmel tuleb oodata CQ inglise faile?
Võib-olla - arvatavasti tulevad need tänase või homse päeva jooksul.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 12.06.2012 12:49:27 vasta tsitaadiga

iMO need uued relvad pole paremad midagi: engineer statide poolest on m4a1 ikkagi parim, mtar on sama naljanumber nagu a-91, medicul on m16a3, scar-l on küll parema recoiliga aga m16 dps on suurem


muid klasse lihtsalt ei mängi icon_cool.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack Vegas
HV kasutaja
Jack Vegas

liitunud: 18.09.2011




sõnum 12.06.2012 13:26:44 vasta tsitaadiga

alec kirjutas:
arvata võib, et vene võtmel tuleb oodata CQ inglise faile?



Ei tulnud.

Mutiq kirjutas:
Jack Vegas kirjutas:



Jep, mul on ka nüüd sama aeg. Tõmbas juba ära ka, kohe proovima. icon_razz.gif

See Elioni 12M nett ikka imeb icon_biggrin.gif


Igatahes, ei jõudnud vaadatagi, kui juba valmis oli. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 14:24:29 vasta tsitaadiga

mul ei taha kuidagi töötada see CQ. Väga vähestesse saan üldse sisse ilma crashimata ja kui mõnda saan, siis nt gun masteriga pole mul relva käes. Käsi pole ka näha. WTF
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 14:28:34 vasta tsitaadiga

uutel mappidel on ikka kõik game moded mitte ainult need uued?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 14:30:39 vasta tsitaadiga

Nitrub, rushi pole,

mul ei tööta CQ, ühegis mapis/gamemodes pole mehe käsi ega relvu näha
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 14:39:28 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
Nitrub, rushi pole,

mul ei tööta CQ, ühegis mapis/gamemodes pole mehe käsi ega relvu näha


LOL no ei suuda nad kuidagi ka ilma vigadeta. Ühesõnaga, pole mõtet proovidagi lähimal ajal seda
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 14:40:23 vasta tsitaadiga

Mäng on täiesti korras, jookseb nagu siid ja on ülifun icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 14:46:59 vasta tsitaadiga

Nüüd sain tööle, origin ütles mingi aeg, et CQ ready to play. Oleks teadnud, et ta midagi updateb
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 15:00:22 vasta tsitaadiga

Battlelog maas 30 minutiks icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 15:09:31 vasta tsitaadiga

@zh1nt0:
tsitaat:
Got 5 PC Premium Codes. Retweet + Follow so I can DM icon_smile.gif

https://twitter.com/zh1nt0/status/212503815818186752

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 12.06.2012 15:31:33 vasta tsitaadiga

unknown error?
Mis tähendab?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 15:32:36 vasta tsitaadiga

tundmatu viga
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 15:57:09 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
võiks olla nii, et neid premium relvi saab ainult premium mappides kasutada, siis väheke võrdsem. Muidugi kui palju paremad need uue relvad ka on, aga siiski.

Ma olen assault klassi mõlemat näppinud, ütleme nii et üle M16A4 pole. Nii suure tule ja väikse tagasilöögiga relva lihtsalt pole (ei taha ka alati kasutada, läheb liiga lihtsaks ja üksluiseks). Samas meeldib mulle SCAR-L oma 620 kuuli minutis laskmiskiirusega - jätkub kauemaks. Tõmbleb ka üsna viisakalt.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 12.06.2012 16:06:11 vasta tsitaadiga

Markxy10, Aitäh, küsisin valesti vist, aga oskan ise ka nii palju kuninganna keelt, et sellest aru saada.
Tahtsin pigem teada, miks mäng ei tööta, aga juba hakkas tööle.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 16:06:22 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
tundmatu viga

icon_lol.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 17:23:14 vasta tsitaadiga

Sain premmi p2ris kiiresti 20min jamasin kaardiga ost tuli kiiresti ja koheselt oli ka battlelogis olemas.
Kahju et praegust m2ngida ei saa. Olen v2ljamaal qrvuti eestis.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 12.06.2012 17:24:26 vasta tsitaadiga

november116 kirjutas:
Sain premmi p2ris kiiresti 20min jamasin kaardiga ost tuli kiiresti ja koheselt oli ka battlelogis olemas.
Kahju et praegust m2ngida ei saa. Olen v2ljamaal qrvuti eestis.

Tundub, et õigekirjaoskus ka Eestis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mutiq
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 17:33:43 vasta tsitaadiga

IvarV kirjutas:
november116 kirjutas:
Sain premmi p2ris kiiresti 20min jamasin kaardiga ost tuli kiiresti ja koheselt oli ka battlelogis olemas.
Kahju et praegust m2ngida ei saa. Olen v2ljamaal qrvuti eestis.

Tundub, et õigekirjaoskus ka Eestis.

Ta kõigest üleerutunud, mis seal ikka icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 17:35:03 vasta tsitaadiga

Mutiq kirjutas:
IvarV kirjutas:
november116 kirjutas:
Sain premmi p2ris kiiresti 20min jamasin kaardiga ost tuli kiiresti ja koheselt oli ka battlelogis olemas.
Kahju et praegust m2ngida ei saa. Olen v2ljamaal qrvuti eestis.

Tundub, et õigekirjaoskus ka Eestis.

Ta kõigest üleerutunud, mis seal ikka icon_biggrin.gif beer_yum.gif

+1
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 17:47:49 vasta tsitaadiga

mis seis praegu india jm. premiumitega on? saab veel osta neid? osadel puudu tüüpidest icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mutiq
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 17:51:21 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
mis seis praegu india jm. premiumitega on? saab veel osta neid? osadel puudu tüüpidest icon_razz.gif

siiamaaani töötab asi igatahes icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 17:53:45 vasta tsitaadiga

Mutiq kirjutas:
rmc kirjutas:
mis seis praegu india jm. premiumitega on? saab veel osta neid? osadel puudu tüüpidest icon_razz.gif

siiamaaani töötab asi igatahes icon_smile.gif


Mina isiklikult veel ei kiirustaks asjaga, kuna levivad jutud, et hakatakse neid odavaid nullima ja raha tagasi kandma.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 17:55:39 vasta tsitaadiga

ma igatahes arvan, et premiumit ei osta siis uuesti kohe kui nullitakse ära.. mängin oma isu piisavalt täis, kandku raha tagasi, naudin suve ja sügisel AK'ga ostan uuesti icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mutiq
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 17:55:44 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Mutiq kirjutas:
rmc kirjutas:
mis seis praegu india jm. premiumitega on? saab veel osta neid? osadel puudu tüüpidest icon_razz.gif

siiamaaani töötab asi igatahes icon_smile.gif


Mina isiklikult veel ei kiirustaks asjaga, kuna levivad jutud, et hakatakse neid odavaid nullima ja raha tagasi kandma.

kus need jutud liiguvad? äkki mingit linki asjale, pole nii väga kursis asjaga
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 17:58:27 vasta tsitaadiga

Mina küll väga uskuda ei taha, et nad ootavad tükkaega ära ja siis hakkavad nullima... Kas kohe või mitte kunagi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 18:00:12 vasta tsitaadiga

Mutiq, ilmselt mõeldi seda juhtumit. icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack Vegas
HV kasutaja
Jack Vegas

liitunud: 18.09.2011




sõnum 12.06.2012 18:13:16 vasta tsitaadiga

Ah, see, et kellelgi lampi kanti raha tagasi peale Premiumi ostu ei tähenda midagi. Äkki olid hoopis pangaga mingi probleem või hoopis lihtsalt EA poole kala või mis iganes. kellelgi teisel pole sellist asja olnud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar81
HV vaatleja
aivar81

liitunud: 25.06.2009




sõnum 12.06.2012 18:20:46 vasta tsitaadiga

Mul selline kala nüüd et Premium kadunud aga CQ olemas ja saan mängida norm

Nüüd korras Suppordist oli isegi kasu icon_smile.gif


viimati muutis aivar81 12.06.2012 20:59:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 18:21:11 vasta tsitaadiga

ostu sain tehtud, aga allalaadimisega mingi kala.Tõmbleb "redy to download" ja "preparing" vahel.Oskab keegi kommenteerida?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 18:22:47 vasta tsitaadiga

Usun, sama, et see pigem ei olnud India proxy ja asjaga seotud... See oleks muidu pmst sama, et ostan kas või Indiast endale BF3 ja siis nad ka võtavad mul selle mängu ära või? Sain enda kodumaaga võrreldes tunduvalt odavamalt BF3 ju..? Sama muidugi peaks siis olema ka nende vene keydega.

// madmel, Proovi Originile restart teha?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 18:25:48 vasta tsitaadiga

Ega jah, veel pole piisavalt tõepõhja ja alust arvata, et India proxyga ostmisest kasu pole. Ja kui kantakse raha tagasi...siis kantakse, midagi ju ei kaota.
Igatahs CQ päris vahva, esimesed muljed Gun Masterist on positiivsed, peaks vaid uued mapid nüüd ära õppima ka icon_biggrin.gif
Ziba Tower on päris vahva map, Operation 925 ka. : P


viimati muutis heff 12.06.2012 18:27:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 18:28:00 vasta tsitaadiga

Mina ja sõber chillime küll täispaketti BF3 mis sai ostetud kokku ~33€ - netipoest võid korraga osta kohe seal. Praegu tõmbab Close Quartersit icon_cool.gif Ei mingeid keeleprobleeme icon_lol.gif

BF3 vajab eduks ka palju mängijaid, ilmselgelt pole mängu elukaar veel peak'i jõudnud mängijate arvu osas mingis skaalas.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 18:31:38 vasta tsitaadiga

ostsin fifa 12 ka läbi india proxy, probleeme nagu pole
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 18:44:22 vasta tsitaadiga

Kust ma selle CQ saan ilma premmi ostmata??? Eraldi ei saagi veel?
EDIT: Leidsin juba, et June 26 saavad need, kellel premmi pole.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 19:28:33 vasta tsitaadiga

Natuke nüüd CQ mappe lastud ja võin öelda, kes ei osta - ei jää millesti ilma. Kui siis ainult need relvad. Ainuke kaart mis enamvähem meeldib on Scrapmetal, ülejäänud on imho puhas pask. Parem mängige TDM-i Nosharis icon_biggrin.gif

Nüüd saab AK-d ootama hakata, kõik CQ ja Premium assignemendid tehtud ja uued relvad enamjaolt unlockitud...Neid CQ mappe mina ei viitsinud rohkem kui GUN Masteri TOP5-de saamiseks ja 3 ringi Conq Dominationit. Võimalik, et mingi hetk võtan veel ette aga hetkel on isegi DayZ põnevam kui see Close Quarters DLC Battlefieldile.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 20:49:21 vasta tsitaadiga

Ei tea mul pole mingit 3 GB-st uuendust teinud

aga jah mängu laeb meeletult kaua ülesse, st kaarti

wtf ja jääbki loading ette, midagi ei muutu ja olen proovinud mitut serverit
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 21:01:36 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Ei tea mul pole mingit 3 GB-st uuendust teinud

aga jah mängu laeb meeletult kaua ülesse, st kaarti

wtf ja jääbki loading ette, midagi ei muutu ja olen proovinud mitut serverit





1) ava ORIGIN
2) vali MY GAMES
3) kliki BF3 all servas oleva i tähega nupu peale
4) Kui Close Quarters on downloadimise lõpetanud ja näitab INSTALLED, saad mängida.



Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 21:58:41 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Natuke nüüd CQ mappe lastud ja võin öelda, kes ei osta - ei jää millesti ilma. Kui siis ainult need relvad. Ainuke kaart mis enamvähem meeldib on Scrapmetal, ülejäänud on imho puhas piix. Parem mängige TDM-i Nosharis icon_biggrin.gif

Nüüd saab AK-d ootama hakata, kõik CQ ja Premium assignemendid tehtud ja uued relvad enamjaolt unlockitud...Neid CQ mappe mina ei viitsinud rohkem kui GUN Masteri TOP5-de saamiseks ja 3 ringi Conq Dominationit. Võimalik, et mingi hetk võtan veel ette aga hetkel on isegi DayZ põnevam kui see Close Quarters DLC Battlefieldile.

Pole CQ häda midagi, Gun Master mõud kahjuks ei sobi minu stiiliga, muidu kaardid on lahedad. Passima pole mõtet jääda, võid tagant selga saada ...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 12.06.2012 22:05:04 vasta tsitaadiga

Gun masteris jään selle jing jangi juurde kinni kuidagi pole aega sihitud laske teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.06.2012 22:07:04 vasta tsitaadiga

Vist enamus CQ mappe mängitud mitu korda nüüd. Ei tea, kuidagi... kohmakas tundub see süsteeb BF3 jaoks.
Gun Master paistab eriti kipakas olevat.
21€ eest kärab küll koos tulevaste lisadega.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 12.06.2012 23:39:07 vasta tsitaadiga

meh, mulle need cq gamedoded ei istu, liiga väiksed ja codilikud. sain relvad lahti nüüd vana hea infantry only peale tagasi
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taipohh
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003




sõnum 13.06.2012 00:05:59 vasta tsitaadiga

nii, esimenesed paar roundi tehtud seda uut nüüd...
Jackhammer laseb paukpadruneid...aga paistis,et aug3 on võimas....
selliste asjade puhul tekib küsimus,et kas need kes selle mängu valmis vorbivad ise ka mängivad seda okse.gif

_________________
Tapa sionist!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elvo
HV vaatleja
Elvo

liitunud: 04.12.2010




sõnum 13.06.2012 00:26:59 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi üldse on õnnestunud tellida sealt Indiast Swedi krediidiga?
Õpetasin just siin ühte sõpra, kellel SEB ja tellimus läks läbi. Kuid mul ikka ei lähe.
Kardan, et siin vist käsi mängus sellel Swedi "Turvalised Ostud Internetis" süsteemil, mis peaks mingil hetkel tahtma ühte spets passi, mille netipangas ise paika paned.
Origin näib seda jama mitte toetavat.

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 02:43:44 vasta tsitaadiga

tegin swediga ostu ja probleemi ei olnud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 04:17:07 vasta tsitaadiga

Tegin t2na swediga koheselt oli battlelogis olemas.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2012 09:43:43 vasta tsitaadiga

kalle78 kirjutas:
meh, mulle need cq gamedoded ei istu, liiga väiksed ja codilikud. sain relvad lahti nüüd vana hea infantry only peale tagasi


aga nagu nimigi ytleb siis lähivõitlus, mida muud siin oodata oligi kuid pigem jään huviga edasisi kaarte
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 390, 391, 392 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.