|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.06.2012 10:58:12
|
|
|
| eltso kirjutas: |
jeesus188, Sain selle tellitud nanomisiganes asja kätte ja nalja pärast viskasin lihtsalt toas ukse külge, et testida, nüüd on ilge piin seda sealt kätte saada, seega minul töötab see 99 sendine asjandus paremini kui vaja Tüdruk pani oma SE sinna külge ja sai ka tagumise kaane lahti tõmmatud endal  |
no ma ytlesingi, et võttis nii kõvast kinni, et kaane tõmbas tagant ära
ise kaanega ikka jändan, et lahti saada.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
04.06.2012 11:12:26
|
|
|
Keerates tuli telefon ilusti küljest ära, aga ma mõtlen kuidas ma selle ukse küljest normaalselt lahti saan, et autosse viia
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
04.06.2012 21:30:25
|
|
|
Kas Eestist kohapealt kuskilt jalgratta hoidjat leiab?
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
04.06.2012 23:44:20
|
|
|
SG2 vs SG3 vs Iphone4s maha pillamise test
Spoiler 
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
07.06.2012 04:45:22
|
|
|
Keegi, kes RevoHD rommi peal elab, kas on ka mingeid kernelisoovitusi?
Ise passisin Siyah'iga pikka aega. Nüüd võtsin Red Pill'i ligi. Kas Neak oleks parem idee?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
07.06.2012 11:39:27
|
|
|
V4 ja V6 peal kasutasin speedmodi kernelit. Olin väga rahul sellega
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
08.06.2012 08:37:48
|
|
|
Oskab keegi arvata, miks KIES ei paku mulle ikka veel välja uuendust XWLP7 rom'ilt XWLPD'le?
Ütleb, et "See on uusim põhivara", kuigi XWLPD tuli välja juba kuu aega tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
08.06.2012 08:42:46
|
|
|
Baltic regioonile ongi viimane LP7.
| ivar80 kirjutas: |
Oskab keegi arvata, miks KIES ei paku mulle ikka veel välja uuendust XWLP7 rom'ilt XWLPD'le?
Ütleb, et "See on uusim põhivara", kuigi XWLPD tuli välja juba kuu aega tagasi. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
08.06.2012 09:07:20
|
|
|
See ei ole originaal.
See on nn frankenstein firmware ehk siis kokku pandud erinevatest juppidest.
Antud juhul on sinna juurde pandud multi-CSC, milles SEB olemas.
Proovi, installi Odiniga peale ja pärast Kies ütleb, et seda firmwaret enam uuendada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
08.06.2012 09:17:59
|
|
|
| Six kirjutas: |
See ei ole originaal.
See on nn frankenstein firmware ehk siis kokku pandud erinevatest juppidest.
Antud juhul on sinna juurde pandud multi-CSC, milles SEB olemas.
Proovi, installi Odiniga peale ja pärast Kies ütleb, et seda firmwaret enam uuendada ei saa.
|
Kummaline on see, et lasin viimase LPG Nordic firmware peale ja Kies ütleb ikkagi, et see on viimane firmware. Varasemast on meelde jäänud, et vale regiooni ROM-i peale teatataksegi, et seda pole võimalik uuendada.
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
08.06.2012 09:47:53
|
|
|
| Six kirjutas: |
See ei ole originaal.
See on nn frankenstein firmware ehk siis kokku pandud erinevatest juppidest.
Antud juhul on sinna juurde pandud multi-CSC, milles SEB olemas.
Proovi, installi Odiniga peale ja pärast Kies ütleb, et seda firmwaret enam uuendada ei saa.
|
Vt. siit http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1075278
See on selle lehe väitel ikkagi official, frankesteinid tulevad allpool...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zzzzz
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
08.06.2012 12:53:36
|
|
|
Tere,
kiire otsinguga siin teemas vastust ei saanud.
Mure GPS-iga, nimelt ei lukusta ühtegi sateliiti ära. Pole softi kuidagi muutnud, lihtsalt jääb otsima.
On mingit lahendust sellele?
_________________ -puudub- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
08.06.2012 12:54:42
|
|
|
| zzzzz kirjutas: |
Tere,
kiire otsinguga siin teemas vastust ei saanud.
Mure GPS-iga, nimelt ei lukusta ühtegi sateliiti ära. Pole softi kuidagi muutnud, lihtsalt jääb otsima.
On mingit lahendust sellele? |
mul hetkel sama mure..
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
08.06.2012 13:04:45
|
|
|
Tõmmake omale "GPS Status";
Pange käima ja valige context-menüüst Tools -> Manage A-GPS state -> Reset, seejärel Tools -> Manage A-GPS state -> Download;
Kui ütleb "GPS Assistance data downloaded" võite programmist väljuda ja siis peaks kiiremini sateliidiga ühenduse saama.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.06.2012 13:04:49
|
|
|
gps status&toolbox kui agpsi kasutate
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.06.2012 13:17:07
|
|
|
Lubage andmesidekasutus. Mul ilma andmesideta isegi koos selle gps test või gps status appiga otsib ka minut satelliite, kui andmeside lubatud, siis üle 10 sekundi kunagi ei lähe
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Uranus
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2005
|
08.06.2012 16:44:55
|
|
|
| Uranus kirjutas: |
Tere. Vabandan, kui seda teemat on juba kuskil HinnaVaatluse foorumis käsitletud, kuid esmapilgul ei leidnud. Probleem SII-ga selline, et kui stock romiga (2.3.6) töötab helistamine normaalselt, siis 4.0.3 puhul pole võimalik enam välja ega sisse helistada. Lubatud on ainult hädaabi kõned. Kui telefon üles bootib, siis sim kaardi pini miskipärast üldse ei küsigi. Levi on olemas. Kui manuaalselt võrke otsida, siis leiab kõik kenasti üles (EMT, Elisa, Tele2). Ise olen diili klient, mis tähendab, et peaksin saama EMT võrku ühenduda, aga kahjuks see ei õnnestu. Ütleb, et proovi hiljem uuesti.
Olen katsetanud nii ICS-i stock romi, kui ka erinevaid custom rome. Kõigiga sama probleem. Samuti olen proovinud igasugu wipe ja factory resete, mida olen xda foorumist soovitustena leidnud. Ei ole neist kahjuks mingit tolku olnud. Imei on korras. Äkki on kellelgi siin midagi sarnast ette tulnud ja teab lahendust või oskab kuhugi juhatada, kus võiks abi saada.
Tänud. |
Leidsin lõpuks asjale lahenduse. Võib-olla on keegi veel sama asjaga hädas ja huvitub kordasaamisest.
Lahenduskäik üsna lihtne tegelikult. Kõige pealt muidugi installida ICS ning see rootida. Seejärel tuleb Terminal Emulatoris (mille saab google play marketist) kirjutada mõned read:
su
echo -n ON > /efs/imei/keystr
reboot
Pärast restarti peaks kõik kenasti toimima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
08.06.2012 18:57:41
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Lubage andmesidekasutus. Mul ilma andmesideta isegi koos selle gps test või gps status appiga otsib ka minut satelliite, kui andmeside lubatud, siis üle 10 sekundi kunagi ei lähe |
Kui system/etc/gps.conf faili panna usa serveri asemele ee.pool.ntp.org, siis tuleb asukoht laksust, sõiduajal mõni sekund.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iz3
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2005
|
10.06.2012 02:27:51
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| Kui system/etc/gps.conf faili panna usa serveri asemele ee.pool.ntp.org, siis tuleb asukoht laksust, sõiduajal mõni sekund. |
+1
_________________
| Tyrou (XtremeSystems) kirjutas: |
| People here don't care about stability or things like that... |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
10.06.2012 14:06:39
|
|
|
| Probleem selline et peal ametlik ICS ja andmeside ühendusega ei suuda ühenduda msn'niga, etv'd ei näita ja meiliserverisse ei suuda ühenduda.Üle wifi samas kõik töötab
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
10.06.2012 14:16:38
|
|
|
Sellest siin teemas eespool mitu korda juttu olnud - APN vali internet. Sul on WAP.
Seaded-> Veel..->Mobiilsidevõrgud->Pääsupunktide nimed
Settings->More...->Mobile networks->Access Point Names
| Janar! kirjutas: |
| Probleem selline et peal ametlik ICS ja andmeside ühendusega ei suuda ühenduda msn'niga, etv'd ei näita ja meiliserverisse ei suuda ühenduda.Üle wifi samas kõik töötab |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
11.06.2012 09:27:59
|
|
|
| Ma juba tükk aega vaevlesin selle sama probleemiga, tänud Six!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
11.06.2012 10:46:22
|
|
|
| äkki keegi oskab öelda milles viga on, et pärast suure faili saatmist datakaabliga tuleb ette telefonile MTP rakendus katkenud ning katkestab ka faili saatmise alati ära.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuri orav
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2010
|
11.06.2012 12:58:31
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| Kui system/etc/gps.conf faili panna usa serveri asemele ee.pool.ntp.org, siis tuleb asukoht laksust, sõiduajal mõni sekund. |
Kas seda conf faili saab ilma rootimata ka muuta?
_________________ “Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.” -- Terry Pratchett |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
11.06.2012 12:59:30
|
|
|
| kuri orav kirjutas: |
| spezwend kirjutas: |
| Kui system/etc/gps.conf faili panna usa serveri asemele ee.pool.ntp.org, siis tuleb asukoht laksust, sõiduajal mõni sekund. |
Kas seda conf faili saab ilma rootimata ka muuta? |
ilma rootimata ei saa mingeid süsteemi faile enda jaoks ümber muuta
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
11.06.2012 13:05:02
|
|
|
Ei.
| kuri orav kirjutas: |
| spezwend kirjutas: |
| Kui system/etc/gps.conf faili panna usa serveri asemele ee.pool.ntp.org, siis tuleb asukoht laksust, sõiduajal mõni sekund. |
Kas seda conf faili saab ilma rootimata ka muuta? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuri orav
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2010
|
11.06.2012 13:21:33
|
|
|
Kas rootimine on põhimõtteliselt garantiitingimuste vastane?
_________________ “Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.” -- Terry Pratchett |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
11.06.2012 13:22:23
|
|
|
| kuri orav kirjutas: |
| Kas rootimine on põhimõtteliselt garantiitingimuste vastane? |
siis jah kui pöördud rootitud telefoniga garantiisse. aga kui enne garantiid lased algse softi tagasi peale pole probleemi
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
11.06.2012 13:33:21
|
|
|
Äkki keegi targem viitsiks seletada, kuidas ajaserveri muutmine saab kiirendada asukoha leidmist.
Kasvõi teoreetiliselt...
| spezwend kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| Lubage andmesidekasutus. Mul ilma andmesideta isegi koos selle gps test või gps status appiga otsib ka minut satelliite, kui andmeside lubatud, siis üle 10 sekundi kunagi ei lähe |
Kui system/etc/gps.conf faili panna usa serveri asemele ee.pool.ntp.org, siis tuleb asukoht laksust, sõiduajal mõni sekund. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
11.06.2012 13:40:38
|
|
|
Ilmselt asi selles,et kui oled ühendatud internetiga siis telefon kasutab A-GPSi ehk maakeeles aitab kiirendada sateliidiga ühendamist otsides läbi interneti sinu asupaika. ning kui oled ühendatud eesti serveriga siis nagu leiab võrgust kiiremini sinu kaudse asupaiga.
http://en.wikipedia.org/wiki/Assisted_GPS
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
11.06.2012 13:46:11
|
|
|
Tegemist on ju ajaserveriga, mille järgi süngitakse kella.
Kuidas see aitab kaasa?
See, kas sa süngid aega ameerika serveri või eesti serveri järgi, ei tohiks küll su asukoha leidmist kiirendada.
Või ma eksin?
| firemark kirjutas: |
| Ilmselt asi selles,et kui oled ühendatud internetiga siis telefon kasutab A-GPSi ehk maakeeles aitab kiirendada sateliidiga ühendamist otsides läbi interneti sinu asupaika. ning kui oled ühendatud eesti serveriga siis nagu leiab võrgust kiiremini sinu kaudse asupaiga. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
11.06.2012 14:13:21
|
|
|
| Six kirjutas: |
Tegemist on ju ajaserveriga, mille järgi süngitakse kella.
Kuidas see aitab kaasa?
See, kas sa süngid aega ameerika serveri või eesti serveri järgi, ei tohiks küll su asukoha leidmist kiirendada.
Või ma eksin? |
Ajaserverite kohta olen kuulnud seda, et tuleks valida võimalikult ligidal asuv server. Mida kaugemal server füüsiliselt asub, seda ebatäpsem on see sünkroniseeritav aeg. Inimeste jaoks pole ehk vahet aga GPS-i jaoks 1 microsekund võib tähendada ca 300m valet asukohta.
Sateliit saadab pidevalt sõnumeid kellaajaga ja selle kohta kus sateliit parasjagu asub. Kui vastuvõtja sõnumi kätte saab, arvutatakse kui kaua sõnum tuli ja selle järgi saab teada kui kaugel sateliit on, sedasi siis vähemalt 3 erineva sateliidiga. Kui vastuvõtjas kellaaeg natuke vale siis on ka sateliidi kaugus valesti arvutatud.
Kui vastuvõtja kellaaeg vale, siis tuleb teha veel lisasamme, et asukoht täpselt leida.
http://en.wikipedia.org/wiki/Global_Positioning_System#Correcting_a_GPS_receiver.27s_clock
Ise kasutasin sellist programmi nagu FasterFix https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Double.FasterFix&hl=en
Rootimata vist ei tööta.
Kodus toas kunagi aknast c 1m eemal proovisin siis võttis ikka aega enne kui GPS asukoha kätte sai. Pärast FasterFixi oli GPS-il asukoht 3-4 sekundiga käes ja seda juba aknast 3m eemal. Kaardi peal oli asukoht ka üsna täpselt kui varasemalt ikka natuke mööda pani.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.06.2012 14:15:20
|
|
|
no GPS andmed ongi ju põhiliselt miskised ajatemplid mis saadetakse satelliitide poolt (iga gps satelliit on ju põhimõtteliselt ülitäpne tuumakell, mis siis omavahel on sünkroniseeritud teiste gps satelliitidega ning mõõdetakse ajahetki millal signaal maale jõuab ja tänu sellele trianguleeritakse), mida kiiremini su telefon ÕIGE aja siit maapealt kätte saab, seda kiiremini paneb ta ka satelliidid paika järelikult... kui USA serveritega ennast sünkroniseerid, siis nendesse on PING suurem ja vaja pikemat sünkroniseerimist, et õiged signaalid kätte saada...
see mõte tuli hetkel lennult, kui eesti ajaserveriga katsetades singaal kiiremini kätte saadakse, siis ehk on tõepõhi all ka
edit: mart jõudis ette
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
11.06.2012 14:35:08
|
|
|
Okei.
Nende seletustega tundub asi loogiline.
Ainuke asi, et kas see vahe saab olla nii drastiliselt erinev, et ühega tuleb "laksust" ja teise serveriga mõtleb paar minutit?
Pakuks, et rohkem sõltub see hetke asukohas pakutavast netiühendusest.
Miks ma nii kahtlev olen?
Lihtsalt ma proovisin ja kui aus olla, siis küll mingit erievust ei märka.
Enne oli europe.pool.ntp.org ja muutsin ee.pool.ntp.org peale, ehk siis Austria serveri vahetus Tartu Ülikooli vastu.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
11.06.2012 14:38:10
|
|
|
Six, mis tarkvara sa kasutad?
Google maps näiteks viskab mind kohe õigest asukohast ca km mööda ja siis ca 5 sek pärast olen õiges kohas.
Igo viskab ca 3-4 sek pärast enam vähem õigesse kohta (20-30m mööda )ja siis vaikselt parandab.
Ruumis sees just proovisin.
Asukoha teenuste alt on mul sees Google asukoha teenus, GPS sateliidid ja kasuta sensorite abi.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
11.06.2012 14:48:19
|
|
|
Stock 4.0.3. Rootitud.
GPS sisse ja GPS Test vaatamiseks, kaua võtab aega, enne kui asukoha fikseerib.
Asukoha teenused kõik sees.
Ja erilist vahet ei märka, olgu siis euroopa ntp server või ameerika.
| Mart352 kirjutas: |
Six, mis tarkvara sa kasutad?
Google maps näiteks viskab mind kohe õigest asukohast ca km mööda ja siis ca 5 sek pärast olen õiges kohas.
Igo viskab ca 3-4 sek pärast enam vähem õigesse kohta (20-30m mööda )ja siis vaikselt parandab.
Ruumis sees just proovisin.
Asukoha teenuste alt on mul sees Google asukoha teenus, GPS sateliidid ja kasuta sensorite abi. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
11.06.2012 14:56:24
|
|
|
| Six kirjutas: |
Stock 4.0.3. Rootitud.
GPS sisse ja GPS Test vaatamiseks, kaua võtab aega, enne kui asukoha fikseerib.
Asukoha teenused kõik sees.
Ja erilist vahet ei märka, olgu siis euroopa ntp server või ameerika. |
Mul see GPS test ei töötagi. Näitas, et 5 sateliiti leidis aga minu asukohta kätte ei saanud. Igo tööle, see natuke mõtles ja olgi käes. Proovisin uuesti GPS testi ja siis see ka näitas kus ma asun
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
11.06.2012 15:15:25
|
|
|
Eks erinevad proged saavad erineva kiirusega asukoha määratud.
Aga pakun, et leidmise kiirus ei sõltu oluliselt ntp serverist.
Võid ju proovida, kaua läheb aega Igol euroopa ntp serveriga ja kaua ameerika ntp serveriga, enne kui saab asukoha määratud.
| Mart352 kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Stock 4.0.3. Rootitud.
GPS sisse ja GPS Test vaatamiseks, kaua võtab aega, enne kui asukoha fikseerib.
Asukoha teenused kõik sees.
Ja erilist vahet ei märka, olgu siis euroopa ntp server või ameerika. |
Mul see GPS test ei töötagi. Näitas, et 5 sateliiti leidis aga minu asukohta kätte ei saanud. Igo tööle, see natuke mõtles ja olgi käes. Proovisin uuesti GPS testi ja siis see ka näitas kus ma asun  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
11.06.2012 15:27:47
|
|
|
Euroopa oma väheke kiirem ikka. Samas Põhja Ameerika väga palju alla ei jäänud. Stopperiga kõrval aega võtnud, tunde järgi ütlen lihtsalt.
Aasia oma mõtles tükk aega ja kui lõpuks asukoha leidis siis oli see natuke rohkem mööda kui teistega.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
11.06.2012 15:37:18
|
|
|
Okei. Siis on asi tõestatud.
Rohkem kobisemist mul pole
| Mart352 kirjutas: |
Euroopa oma väheke kiirem ikka. Samas Põhja Ameerika väga palju alla ei jäänud. Stopperiga kõrval aega võtnud, tunde järgi ütlen lihtsalt.
Aasia oma mõtles tükk aega ja kui lõpuks asukoha leidis siis oli see natuke rohkem mööda kui teistega. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.06.2012 08:58:18
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
Six, mis tarkvara sa kasutad?
Google maps näiteks viskab mind kohe õigest asukohast ca km mööda ja siis ca 5 sek pärast olen õiges kohas.
Igo viskab ca 3-4 sek pärast enam vähem õigesse kohta (20-30m mööda )ja siis vaikselt parandab.
|
Ma olen tähele pannud, et google maps kõigepealt annab positsiooni mobiilimastist saadava asukoha (kärje) järgi ning natukese aja pärast alles saavutab GPS locki, sellest ka see täpsus.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
14.06.2012 21:59:12
|
|
|
| Kas kellelgi on olnud veel probleeme sellega, et peale ICS update-i ei saa enam skype kasutada ?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zebra
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2004
|
15.06.2012 07:25:14
|
|
|
| mustmantel kirjutas: |
| Kas kellelgi on olnud veel probleeme sellega, et peale ICS update-i ei saa enam skype kasutada ? |
Mul töötab probleemideta
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
15.06.2012 09:59:20
|
|
|
| Peale uuendamist tuleb tehase seadete taastamine teha siis toimib ilusti
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
15.06.2012 21:35:03
|
|
|
Ostsin paar nädalat tagasi Galaxy s2'e EMT'st. Peal oli kohe 4.0.3 ICS.
Alguses tundus kõik ok, aga nüüd on üle nädala juba mure, et helistamisel on 90% juhtudel mingi 10-60 sekundit lääg sees, enne kui reaalselt telefon helistama hakkab. Ja mitte kuidagi jagu ei saa murest.
Olen teinud mitu factory data reseti, proovinud teisi dialereid, pole ühtegi appi juurde tõmmanud, jne, ikka sama jama. Restart korraks aitab, aga nii kui telefon lukustada ja lukust lahti võtta, hakkab jälle enamus kordadel sama jama pihta. Samas kui telefoni nagu pikemalt kasutada (surfata, mängida jne) ja peale seda kohe helistada, siis vähemalt pooltelt juhtudel läägi pole ja helistamine toimub kohe. Jääb mulje nagu mingid teenused vmt kukuksid lukustamisel maha ja ta ei suuda neid käivitada piisavalt kiiresti vmt.
Põhimõtteliselt sama teema nagu siin - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=26072657 (mul isiklikult wi-fi peale keeramine midagi ei muutnud). Lisaks leidsin veel hulga teemasid 4.0.3 ja Samsungi telefonide kohta seoses selle läägiga ja ühtegi fixi kuskil nagu pole.
On kellelgi sama mure olnud või oskab midagi soovitada peale selle, et viia EMT'i tagasi ja hakata trallima asendustelefonide ja ootamisega?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
15.06.2012 22:05:27
|
|
|
tagasi viia ja trallitada garantiiga
riiulisse panna ja oodata uut tarkvaraversiooni
custom rom, soovitatavalt 2.3.6 (Checkrom v6) peale panna
4.0.3 on ikka nii paganama toores veel ,et mina seda eriti pikalt kasutada ei suutnud
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
15.06.2012 22:11:56
|
|
|
| Spacefly kirjutas: |
tagasi viia ja trallitada garantiiga
riiulisse panna ja oodata uut tarkvaraversiooni
custom rom, soovitatavalt 2.3.6 (Checkrom v6) peale panna
4.0.3 on ikka nii paganama toores veel ,et mina seda eriti pikalt kasutada ei suutnud |
Samas kui asi pole otseselt konkreetses isendis vaid üldiselt 4.0.3's, siis pole garantii trallitamisest ka erilist abi, kui nad sama telefoni "fixivad" või uue samasuguse asemele annavad?
Või on võimalus, et konkreetsel isendil on ikkagi mingi viga küljes seoses antud probleemiga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
15.06.2012 22:58:01
|
|
|
Milline on parim 4.0 AOKP rom?
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|