Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 265, 266, 267 ... 589, 590, 591  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Some
HV vaatleja

liitunud: 07.11.2001




sõnum 05.06.2012 13:33:26 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ise liigun teosammul ringi, ACT II alles käsil, pole iga õhtu mahti mängida ja kui mängin, siis käin kõik nurgatagused läbi... Sestap ka see aeglus. icon_lol.gif
Normal tasemel ka mingi level cap on?


Ei ole, lase või level 60-ni icon_wink.gif Seda avastasin küll et Hell avanes minu jaoks alles level 50, veetsin aega nightmare secret levelil niikaua... Tea mis levelist infernosse lastakse?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2012 13:51:15 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler



Selline vibu plaan on siis. Kes matsid toob, see saab. icon_smile.gif Kallis on küll, aga ilmselt tuleb hea vibu ikka kiiremini kätte, kui farmides.
Ma 3tk craftinud hetkel. Parim on 720dps, 198dex jms affixid. Loodan ise saada 1000+dps varsti. Vaja natuke kulda farmida.

Huvitav, millal patch tuleb, mis craftimise hindu alandab? icon_rolleyes.gif 170k loteriid on suht valus laks.

Muide, 2H mõõk retsept on ka. 5 affixiga.


Konnarahe#2162

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga


viimati muutis Kristoferr 05.06.2012 13:52:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 05.06.2012 13:51:39 vasta tsitaadiga

coolmode, mult võeti nii legendary mõõk ära.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2012 13:56:46 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:

Vaadake parem mõne phishing e-maili perfektsust:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5271602204?page=1

Spoiler Spoiler Spoiler


Kui ma seda kirja koopiat vaatan, siis ma eeldan, et need lingid viivad õigele kodulehele ja kirjas oli lingi taga midagi muud peidus. Kui ka meilis lingid nii välja nägid, siis ei kliki mina enam mitte kusagil mitte ühelegi lingile, isegi guuglis või jõutuubis mitte. Meilikastis juba praegu selline harjumus. Aga, see kiri ei ole mitte mingil juhul perfektne, enamgi veel, kirjastiil on lihtsalt vale ja sellise kirja peale ma ei hakkaks isegi battleneti kodulehele minema. Põhjused miks:

We need you to verify your account immediately by logging into your account at the link below

In the event that(No mida?!?) your computer has been infected with malicious software such as a keylogger or trojan, simply changing your password may not deter future attacks without first ensuring that your computer is free from these programs. Please login at our Account Security website to learn how to secure your computer from unauthorized access. - Esimene lause longab akadeemiliselt liiga palju, selgelt ja üheselt mõistetava sõnumi asemel on proovitud mingit proosateksti kirjutada......

Siis järgneb mingi teine link.....

Blizzard ei kirjuta sulle isklikult sellist kirja, see on stampvastus, mille saadab süsteem automaagiliselt. See on kirjutatud valmis, kolme inimese poolt 20 korda üle loetud ja muudetud, võibolla on kusagil mingi revisioni ajalugu isegi.
Ehk siis, mina seda kirja ei usu. Kui tõesti tekib kahtlus, siis esmalt võib proovida mängu sisse logida. Või siis minna ise õigele lehele ja seal sisse logida.

Tõsi, kui lingi properties all on ka õige link, aga viitab kuhugi kolmandale leheküljele(Vot ma ei tea, mismoodi seda nalja teha saab), siis on ilmselt ka kvaliteetsemaid kirju liikumas, aga endiselt, meilikastis ärge klikkige ühegi lingi peale.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 05.06.2012 14:06:32 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
coolmode, mult võeti nii legendary mõõk ära.


Kuidas see võimalik on????
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karmo29
HV kasutaja
karmo29

liitunud: 24.03.2005




sõnum 05.06.2012 15:38:42 vasta tsitaadiga

keegi fg või game gold tahab myya?
_________________
Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 05.06.2012 15:53:25 vasta tsitaadiga

Ma võiks müüa, kui pakutaks üle 1-1.

Keegi lvldada tahab koos törts? 17 wizard, outgearitud.
wildjesus#1609

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 05.06.2012 16:19:04 vasta tsitaadiga

sai ka rabarberiga inferno act 1 puhtaks löödud. Mingi 60 keskmise resiga ja hell gearis oli väheke tegu aga nagu öeldakse, tehtud.
_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 05.06.2012 16:27:33 vasta tsitaadiga

greencow kirjutas:

Kui ma seda kirja koopiat vaatan, siis ma eeldan, et need lingid viivad õigele kodulehele ja kirjas oli lingi taga midagi muud peidus. Kui ka meilis lingid nii välja nägid, siis ei kliki mina enam mitte kusagil mitte ühelegi lingile, isegi guuglis või jõutuubis mitte. Meilikastis juba praegu selline harjumus. Aga, see kiri ei ole mitte mingil juhul perfektne, enamgi veel, kirjastiil on lihtsalt vale ja sellise kirja peale ma ei hakkaks isegi battleneti kodulehele minema. Põhjused miks:

We need you to verify your account immediately by logging into your account at the link below

In the event that(No mida?!?) your computer has been infected with malicious software such as a keylogger or trojan, simply changing your password may not deter future attacks without first ensuring that your computer is free from these programs. Please login at our Account Security website to learn how to secure your computer from unauthorized access. - Esimene lause longab akadeemiliselt liiga palju, selgelt ja üheselt mõistetava sõnumi asemel on proovitud mingit proosateksti kirjutada......

Siis järgneb mingi teine link.....

Blizzard ei kirjuta sulle isklikult sellist kirja, see on stampvastus, mille saadab süsteem automaagiliselt. See on kirjutatud valmis, kolme inimese poolt 20 korda üle loetud ja muudetud, võibolla on kusagil mingi revisioni ajalugu isegi.
Ehk siis, mina seda kirja ei usu. Kui tõesti tekib kahtlus, siis esmalt võib proovida mängu sisse logida. Või siis minna ise õigele lehele ja seal sisse logida.

Tõsi, kui lingi properties all on ka õige link, aga viitab kuhugi kolmandale leheküljele(Vot ma ei tea, mismoodi seda nalja teha saab), siis on ilmselt ka kvaliteetsemaid kirju liikumas, aga endiselt, meilikastis ärge klikkige ühegi lingi peale.


Sul on hea silm ja juba väga hea harjumus meilikonto haldamisega... icon_smile.gif Aga ärgem unustagem, et nende 7 miljoni d3-e kasutaja seas pole mitte kõik just targemad terad, seega IMO kui häkkerid saadaks kasvõi 10-le protsendile kasutajaskonnast sellise kirja siis vean kihla, et mingi 10% neist oleks oma accoundist ilma kah. icon_biggrin.gif

Reaalselt on trikk, kuidas vaadata meili õiget aadressi:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 05.06.2012 17:56:20 vasta tsitaadiga

Kahte kollitüüpi ma ei salli, need kes jäätavad su kinni, ning need tule-mürgi vms loopijad kes eest jooksevad pidevalt.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurat25
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2012




sõnum 05.06.2012 18:27:27 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:


Vaadake parem mõne phishing e-maili perfektsust:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5271602204?page=1

Spoiler Spoiler Spoiler


Ma usun, et siinsetest ohvrites keegi ei ole sellist lollust teinud ja nende konto häkiti teisiti!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 05.06.2012 18:46:31 vasta tsitaadiga

kas helli saab barbiga ilma resistance stackimata ära teha, või tuleb seal juba natuke spets geari hankida?
hetkel suht random geariga, act 1 lõpu poole.. seega resistance pmst ei ole...

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meat
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2012




sõnum 05.06.2012 19:23:38 vasta tsitaadiga

Hellis suva. Ma tegin ilma resile mõtlemata helli läbi. Praegu Infernos 850-900 kõik reisistancid. Aga HP vähe nii et jamh timmin siin Act II Praegu.



Ma ei saa aru enam. 850- 900 resi nagu peaks piisav olema miks 1 shot eliitidelt icon_biggrin.gif vaatasin mingil kutil oli block 40% kuida ja kust selle saab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 05.06.2012 19:24:44 vasta tsitaadiga

kurat25 kirjutas:
Archangel kirjutas:


Vaadake parem mõne phishing e-maili perfektsust:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5271602204?page=1

Spoiler Spoiler Spoiler


Ma usun, et siinsetest ohvrites keegi ei ole sellist lollust teinud ja nende konto häkiti teisiti!


Arvad, et neid on palju, kes heameelega tunnistaks, et langes pettuse ohvriks? icon_biggrin.gif Enamik vaikib ikka maha.

Pealegi neid variante jube palju. Mõnel mehel häkiti vbl 5a tagasi WoW konto ära, kasutas sama parool D3-e jaoks ning oligi kogu lugu. Või D3 beta ajal jagati näiteks palju "võlts kutseid". Mis jällegi - phishing. Said nagu normaalselt Diablo fansaidilt kirja, et vedas - oled betas. Kirjuta nüüd sinna ja tänna registreerimiseks see ja see jne. Pärast kribati kõik üles muidugi ja nüüd lastakse käiku.

Jne, jne. Fantaasia on piiritu. Väga tõenäoline, et varem või hiljem komistab keegi kirja otsa, mis on justkui valatult talle kirjutatud. A'la suurim Diablo fänn saab siis selle võlts kutse betasse - pakun, et teda ei huvitaks eriti tol hetkel meili sisu kontrollimine vms.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 05.06.2012 19:31:11 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
kurat25 kirjutas:
Archangel kirjutas:


Vaadake parem mõne phishing e-maili perfektsust:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5271602204?page=1

Spoiler Spoiler Spoiler


Ma usun, et siinsetest ohvrites keegi ei ole sellist lollust teinud ja nende konto häkiti teisiti!


Arvad, et neid on palju, kes heameelega tunnistaks, et langes pettuse ohvriks? icon_biggrin.gif Enamik vaikib ikka maha.

Pealegi neid variante jube palju. Mõnel mehel häkiti vbl 5a tagasi WoW konto ära, kasutas sama parool D3-e jaoks ning oligi kogu lugu. Või D3 beta ajal jagati näiteks palju "võlts kutseid". Mis jällegi - phishing. Said nagu normaalselt Diablo fansaidilt kirja, et vedas - oled betas. Kirjuta nüüd sinna ja tänna registreerimiseks see ja see jne. Pärast kribati kõik üles muidugi ja nüüd lastakse käiku.

Jne, jne. Fantaasia on piiritu. Väga tõenäoline, et varem või hiljem komistab keegi kirja otsa, mis on justkui valatult talle kirjutatud. A'la suurim Diablo fänn saab siis selle võlts kutse betasse - pakun, et teda ei huvitaks eriti tol hetkel meili sisu kontrollimine vms.


1.nad ei julge seda tunnistada
2. nad isegi ei tea seda

aga jah, näiteks ise ostsin lolli peaga dublinis sülearvutikoti täie printeripaberit 250euriga, alguses oli jutt hea ja läksin õnge..... kes teab mis maphacki või boti eluodava hinna eest välja reklaamitakse, pärast on ikka tühjad pihud.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 05.06.2012 20:04:42 vasta tsitaadiga

Archangel, sinu kirjas viidatud link õnneks viib ametlikule blizzard lehele, ma isegi klikkisin icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_lol.gif (jah tean, et e-mailis muudetud)
Aga jah, authenticatori võiks lisada, kellel on kahtlus, et midagi juhtub. Otseselt ma enda andmeid kuhugi sisestanud ei ole, aga ju on mingi teise andmebaasiga kokku viidud email ja parool, kuid kes hoiustab paroole plaintextis, ma ei tea..
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 05.06.2012 20:26:24 vasta tsitaadiga

Meat, helm annab juba 9% vms.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fireforce
HV vaatleja
Fireforce

liitunud: 10.06.2006




sõnum 05.06.2012 20:41:22 vasta tsitaadiga

tegelikult saab mängu petta ka niimoodi, et muudad oma arvuti IP samaks, mis ohvril... siis ta ei küsi autentimist vms?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2012 20:52:59 vasta tsitaadiga

kellelgi mingit head 900-1000+ dmg ceremonial knife pole pakkuda WDle? icon_smile.gif
Oleks huvitatud.
Kommentaarid: 824 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 586
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 05.06.2012 21:03:58 vasta tsitaadiga

Fireforce, edu selle muutmisega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihtu
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2009




sõnum 05.06.2012 21:18:27 vasta tsitaadiga

Keegi võiks tulla minu hell diablo ära killida, ma nii palju juba surnud, et kõrnini sellest. ink#2429
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 05.06.2012 21:52:22 vasta tsitaadiga

Fireforce kirjutas:
tegelikult saab mängu petta ka niimoodi, et muudad oma arvuti IP samaks, mis ohvril... siis ta ei küsi autentimist vms?


Selleks vaja linnuke ette panna, et igakordsel logimisel küsiks koodi! Muidu poleks sellest asjast eriti kasu ju? St ostad auto ja koduette pargid uksed lahti ....

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 05.06.2012 22:09:26 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Fireforce kirjutas:
tegelikult saab mängu petta ka niimoodi, et muudad oma arvuti IP samaks, mis ohvril... siis ta ei küsi autentimist vms?


Selleks vaja linnuke ette panna, et igakordsel logimisel küsiks koodi! Muidu poleks sellest asjast eriti kasu ju? St ostad auto ja koduette pargid uksed lahti ....


tehke mingi sticky, inimesed ei saa asjast vapsee aru. puust ja punaselt on vaja eesti rahvale.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 05.06.2012 22:12:58 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Fireforce kirjutas:
tegelikult saab mängu petta ka niimoodi, et muudad oma arvuti IP samaks, mis ohvril... siis ta ei küsi autentimist vms?


Selleks vaja linnuke ette panna, et igakordsel logimisel küsiks koodi! Muidu poleks sellest asjast eriti kasu ju? St ostad auto ja koduette pargid uksed lahti ....

ka siin teemas on korduvalt mainitud, et teise masina/ip puhul küsitakse uuesti ka siis kui muidu igal logimisel ei küsita.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 05.06.2012 22:26:36 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
kas helli saab barbiga ilma resistance stackimata ära teha, või tuleb seal juba natuke spets geari hankida?
hetkel suht random geariga, act 1 lõpu poole.. seega resistance pmst ei ole...


Hellis ei ole mingit resisti vaja
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 265, 266, 267 ... 589, 590, 591  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.