|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
27.05.2012 12:40:18
|
|
|
Panin selle "Color Blind" vms enable. Kohati kole näeb välja, aga selgemalt on eristada vastast ja enda squadi liiget. Eriti olukordades, kus on suitsu või päike liiga ere.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
27.05.2012 13:24:58
|
|
|
| See ere päike on ainuke asi mis mind jubedalt ärritab. Kas US army või siis russide army on tõesti nii vaesed, et ei suuda oma sõduritele päikeseprille osta?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IvarV
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2010
|
27.05.2012 15:29:09
|
|
|
| Sandor kirjutas: |
| See ere päike on ainuke asi mis mind jubedalt ärritab. Kas US army või siis russide army on tõesti nii vaesed, et ei suuda oma sõduritele päikeseprille osta? |
Russid on nii vaesed, et ei jõua prilllipuhastuslappe ka osta. Kõik on täpiline ja mind see kohati häirib.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olxter
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2005
|
27.05.2012 18:28:41
|
|
|
sa krt. sellise teema võiks isegi battlelogi foorumisse teha: "DICE, where is lens cleaning cloth?" peaks küll kõvasti lahingut nägema sellel teemal. kohe sõimatakse sind kas fanboys või kästakse tagasi xboxile CoDi mängima minna. kes see julge on? tuleks kohe ja noogutaks terve see aeg takka
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IvarV
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2010
|
27.05.2012 19:20:51
|
|
|
Proovin või? Äkki kustutatakse teema ära ja saadetakse pistiseks mõni videokaart vms, vahepeal nad jagasid seal neid tasuta
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
27.05.2012 20:55:22
|
|
|
| IvarV kirjutas: |
| Sandor kirjutas: |
| See ere päike on ainuke asi mis mind jubedalt ärritab. Kas US army või siis russide army on tõesti nii vaesed, et ei suuda oma sõduritele päikeseprille osta? |
Russid on nii vaesed, et ei jõua prilllipuhastuslappe ka osta. Kõik on täpiline ja mind see kohati häirib. |
Raskel ajal käib käisevarrukas ka
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
28.05.2012 00:40:19
|
|
|
| Huvitav, milles probleem on: ükshetk lampi helikopteril ECM ega flare ei tööta. Binditud ikka X alla nagu alati, proovisin uuesti, ikka ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
28.05.2012 08:02:52
|
|
|
Vaata helika unlockid üle. VB seal miski sassi läinud.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008

|
28.05.2012 08:06:37
|
|
|
NorthB, äkki X-nuppu vajutanud liiga palju ja ei tööta vahel enam ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
28.05.2012 08:24:07
|
|
|
Mul läks scroll nupp sedasi Pole mingi defenderi risu ka... krdi roccati rott selline.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markus808
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2004
|
28.05.2012 10:42:46
|
|
|
Nii, kust saab kõige kiiremini ja kõige soodsamalt BF3-e keyd?
_________________ "You're under no obligation to be the same person you were 5 minutes ago." - Allan Watts |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
28.05.2012 11:26:04
|
|
|
| Kõige suurema ownimise ajal hakkas jälle mingi update.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
28.05.2012 15:22:00
|
|
|
| aivar1988 kirjutas: |
Mul läks scroll nupp sedasi Pole mingi defenderi risu ka... krdi roccati rott selline. |
Roccarti tüüpviga on see scrolli hävimine.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008

|
28.05.2012 15:27:28
|
|
|
| Mul G9-l hüppas ka lõpuks rullik ära. Vahepeal töötab, vahepeal mitte. Kestiski kaua teine.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
28.05.2012 16:50:20
|
|
|
| Roccat ongi kalts vastupidavuse suhtes.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
28.05.2012 17:06:49
|
|
|
Mul hiinakas A4Tech X718BF ja ennäe imet - töötab juba 4.5 aastat imehästi ja maksis kõigest 320 krooni
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KohviPaus
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2012
|
28.05.2012 18:35:25
|
|
|
| Kasutan MX600 juba 4 aastat...peale värvi kulumise pole midagi viga.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
28.05.2012 19:51:34
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Leinö kirjutas: |
| LKits, kas logis on kirjas, et sind kickiti ja mille pärast? |
Kusagil raudselt on - täpselt ei tea ja kindlalt ei väida.
Sellegipoolest - suppordiga ühendust võttes ajab hammasrattad liikuma. |
Omast kogemusest võin öelda- et isegi videoproofiga Cheateri reportimine suppordile ei teinud mitte kui midagi. mehele, kes 2x mul kuu ajase vahega videos cheatides vahele jäi- sain reporditud aga mitte muffigi.
Support on pask sellel mängul kuna kasutajaid nii palju ei viitsi/jõua nad sellega tegeleda.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
28.05.2012 20:46:09
|
|
|
ma tahan näha neid jorrse kes käisid foorumis kiunumas, et üks hit stingerist = disable helile on liiga op. et sel juhul oli nii raske hetkeks kasutada ajusid ja mõelda, et millal sa kuhu pead minema. mäng on nii balansist väljas, et masendav hakkab.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
28.05.2012 21:54:29
|
|
|
Õnneks on veel loetud tunnid Max Payne 3 PC releasini. Nägemist BF3!
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
28.05.2012 22:00:10
|
|
|
Masinad on tõesti balansist väljas. Minu meelest algab see kõik Jet'idest. Heat Seekeritega Disable'it ei saa ja Stingeri/Iglaga on ka üsna võimatu üldse raketti välja lasta. Kui ka ise ei suuda vastaste Jet'i oma Jet'iga alla tuua, siis on kõik.
Mulle tundub, et Flare on ka katki. Lasen ühe Heat Seeker'i välja, vastane paneb oma Flare'd ära, ootan mingi 1-2s enne kui lasen teise välja, kuid kuidagi ime väel lendab see ka alati mööda. Nii palju kui mina olen arusaanud peaks Flare'id ainult esimest Heat Seeker'it mõjutama, isegi kui laseks kohe pärast vastase Flare'de kasutamist välja. ECM on ka kuidagi väga kahtlane, aga see vist tingitud lag/pingist, mina kuulen, et vastane lockib, enne seda raketi välja laskmis heli vajutan ära ja siis tuleb ikka rakett järgi, aga tabab 50/50.
Ma arvan, et võiks tagasi muuta Heat Seeker'ite dam., mis ta enne patchi oli ! Siis vähemalt mingigi võimalus vähemalt Disable saada ning ka rahu mõneks ajaks.
Seda kuradi DART glitchi parandavad ka jube kaua. Vahepeal tundus, et neid enam ei olegi, aga üks õhtu suutis üks küll s*ta keema ajada selle kasutamisega. Küsisin kah EA suppordi käest, et millal parandatakse, aga ei teadnud ta midagi. Teevad muudkui oma uuendusi igal pool, aga bug'e/glitch'e ei paranda...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
28.05.2012 23:45:59
|
|
|
3 venda ühest klannist vastastiimis, kõigil ping 110-150. Arvata on miks neil kd/ratio kõrge on
täis wannabed noh
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
29.05.2012 08:26:08
|
|
|
Mis värk Battlelogiga taas on, juba kaks päeva ei uuenda mitte ühtegi stati, kuigi mängud in nö history-s olemas.
Edit: yeah, tegemist levinud probleemiga
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
29.05.2012 10:17:35
|
|
|
Battlefieldiga on juba ammu nägemist ja kuu peale saadetud. Midagi pole mängus ikka vanad häirivad asjad ja d3 võtab ka oma aja.
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
29.05.2012 12:23:46
|
|
|
| bush kirjutas: |
| Battlefieldiga on juba ammu nägemist ja kuu peale saadetud. Midagi pole mängus ikka vanad häirivad asjad ja d3 võtab ka oma aja. |
Ja, mis selle posti sügav mõte on? Keerasid kord selja siis ära vaata tagasi... Siin käib arutelu ikkagi selle üle, kuidas edasi minna Ütle mõni teine vähe asjalikum online shooter tänapäeval? Selge on see, et esineb vigu.
Pole mõtet siin teemas mingi D3 jutul, need on väga erinevad mängud. Pale väikest pausi avastad end märkamatult taas bf3'ga.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
29.05.2012 13:50:42
|
|
|
krt, eile läksin mingite lambi vendadega transport heliga ülbeks. Tiirutasin Nosharis erinevate punktide kohal, mehed andsid tina stabiilselt.
Lõpuks tõmmati lihtsalt tanki ja bmp'ga alla kui liiga madalale laskusin
Viper hoidis kenast õhust seljatagust ka mul.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
29.05.2012 16:18:52
|
|
|
When did you guys unlock Whiner?
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
29.05.2012 17:47:47
|
|
|
| tsitaat: |
| NOTICE We are aware of the stats losses occuring and are working on a fix. |
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olxter
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2005
|
29.05.2012 20:55:08
|
|
|
soh. mitte 'double xp weekend' vaid hoopis 'lost xp weekend'?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
29.05.2012 21:48:56
|
|
|
Eh, ma veel mõtlesin, et milles jama on.
Tasub ikka aeg-ajalt siia lugema tulla.
Tahaks enda punnid ka kätte ikka saada....
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teamkills
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2011
|
29.05.2012 22:06:59
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
3 venda ühest klannist vastastiimis, kõigil ping 110-150. Arvata on miks neil kd/ratio kõrge on
täis wannabed noh |
Ei oska muud soovitada, aga hakka tablette sööma. Vahet pole milliseid, aga kindlasti läheb paremaks!!! Pingiga 100-150 mängijad ka juba ei sobi. Nagu ma kasutajale El-Fuegole soovitasin mõnel muul saidil... heegelda vahepeal, parandab näppude koordinisatsiooni ja rahustab.! Pole see mäng midagi nii katki, kui sulle (tahaks öelda idioodile, aga ma olen viisakas poiss) tundub!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
29.05.2012 22:20:37
|
|
|
varem või hiljem tulevad ikka mehed välja, kes arvavad et kõik on tibens ja tore. See mäng lihtsalt ei tööta nii nagu peab enam, kui sul ping üle 50 on. Sinu jaoks võib ju kõik super ja tore olla, aga kui mina mängin mingi 9-30 se pingiga, ja vastasel on 100-150, siis on vahe mäekõrgune ja mängus lööb see korralikult välja. Alustame igasugusest warpimisest mis teeb kaugelt jooksu pealt tabamise võimatuks. Siis räägime sellest, et "härra 150 ping" laseb sind coveri tagant maha, hoolimata, et sa tema lasketrajektooril ammu enam polnud (bending bullets like a baws!). Lisame sinna otsa selle, et suppression töötab nii kuidas jumal juhatab. Näide ka sulle - firestormi construction site majas, vastane jookseb ühest maja otsast minu poole, mina avan tema pihta tule (olen teises maja otsas, kaubariiulite vahel), hulgalt hitmarkereid, kindlasti ka mitte tabavaid kuule. Tüüp teeb purts purts jooksult ja ma olen surnud. "tunde järgi" jõudis kohale 2 kuuli. Nurga tagant tuleb minu squaadmeit, laseb ta maha, mina saan suppression assisti. Et kus see supression siis oli, kui jooksev tüüp väidetava suppressioni all kütab kahe kuuliga näkku? Level 9 kah pealekauba, madalate statsidega. Ja see pole mitte üksik näide vaid praktiliselt iga teine, kolmas surm.
Ma ei tea kui hea näide see on, aga kui sa jooksed tankile vastu, ja näed , et tema toru EI OLE SINU PEALE SUUNATUD (selgelt näha, et toru ots on sinust mingi meeter-kaks vasakule), ja siis käib kõmm ja sa said mürsuga otse näkku. Misasi siis nüüd valetab?
Hitreg on täiesti puruks iga nurga pealt. Ammu mõelnud, et minu masinas kinni - aga tuubis on piisavalt videosid kus kütad tüübile selga terve pideme, ja heal juhul viimased paar kuuli tapavad. Squaadikaaslased samamoodi kogevad seda jama. Mingite dominikaani vabariigi snaipride vastu pole üldse mõtet ronida - min 5x suurema pingiga mees vilistab 10m pealt sellele suppressionile ja kuulidele, mis sa kõik kümpi lased, ja laseb sulle autosnaipriga pähe. Oled sa proovinud suppressioni alt lasta snaipriga? Kõik su kuulid lendavad kuhugi absoluutsesse võssi nagu keegi oleks su vintraua kõveraks keeranud.
ja müstika on see, et mängu reliisil sellist paska ei olnud. mida patch edasi, seda hullem - reaalselt.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
29.05.2012 22:29:30
|
|
|
| painkillah, otsi siis endale parem servu, sest minul selliseid probleeme küll pole nagu sul ( ka ~50 pingiga mängides)
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
29.05.2012 22:31:43
|
|
|
Vahet pole mis server, shit is all the same. Siis kui mängid miski squad rushi v väheste mängijatega asja on täitsa hea juba. Aga üle 24 mängija + sõidukid kisub järjest pornomaks ära.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
29.05.2012 22:37:27
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| blablablablabal. |
Mängi HC, ei ole vaja igale vastasele salve pähe tulistada et sureks.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teamkills
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2011
|
29.05.2012 22:41:14
|
|
|
| Oma 665h juures ma küll ei ütleks, et 100-150 pingiga meestega probleeme oleks. Pigem vastupidi. Isegi pingiga 350+. Ainuke asi, millega ma nõustun on see suppression värk. See on küll ainult hullemaks läinud. Mis asi see üldse on? Asi võiks ikka skilli peal olla, mitte nii, et mingi vana hoiab kuskil suunas tule peal ja asi on tore. Pointless. Ja suppression on just vakking lmg bobidel ainukesena nii kõva, et tule all snaiprina neile kuidagi liiga ei tee. Accuraccy 2-4. What a skill.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
29.05.2012 22:47:23
|
|
|
Mulle küll supression meeldib, annab nii mõnegi taktikalise eelise
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teamkills
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2011
|
29.05.2012 22:56:08
|
|
|
| Cracker kirjutas: |
Mulle küll supression meeldib, annab nii mõnegi taktikalise eelise  |
Millise taktikalise eelise?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
IvarV
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2010
|
29.05.2012 22:57:51
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
varem või hiljem tulevad ikka mehed välja, kes arvavad et kõik on tibens ja tore. See mäng lihtsalt ei tööta nii nagu peab enam, kui sul ping üle 50 on. Sinu jaoks võib ju kõik super ja tore olla, aga kui mina mängin mingi 9-30 se pingiga, ja vastasel on 100-150, siis on vahe mäekõrgune ja mängus lööb see korralikult välja. Alustame igasugusest warpimisest mis teeb kaugelt jooksu pealt tabamise võimatuks. Siis räägime sellest, et "härra 150 ping" laseb sind coveri tagant maha, hoolimata, et sa tema lasketrajektooril ammu enam polnud (bending bullets like a baws!). Lisame sinna otsa selle, et suppression töötab nii kuidas jumal juhatab. Näide ka sulle - firestormi construction site majas, vastane jookseb ühest maja otsast minu poole, mina avan tema pihta tule (olen teises maja otsas, kaubariiulite vahel), hulgalt hitmarkereid, kindlasti ka mitte tabavaid kuule. Tüüp teeb purts purts jooksult ja ma olen surnud. "tunde järgi" jõudis kohale 2 kuuli. Nurga tagant tuleb minu squaadmeit, laseb ta maha, mina saan suppression assisti. Et kus see supression siis oli, kui jooksev tüüp väidetava suppressioni all kütab kahe kuuliga näkku? Level 9 kah pealekauba, madalate statsidega. Ja see pole mitte üksik näide vaid praktiliselt iga teine, kolmas surm.
Ma ei tea kui hea näide see on, aga kui sa jooksed tankile vastu, ja näed , et tema toru EI OLE SINU PEALE SUUNATUD (selgelt näha, et toru ots on sinust mingi meeter-kaks vasakule), ja siis käib kõmm ja sa said mürsuga otse näkku. Misasi siis nüüd valetab?
Hitreg on täiesti puruks iga nurga pealt. Ammu mõelnud, et minu masinas kinni - aga tuubis on piisavalt videosid kus kütad tüübile selga terve pideme, ja heal juhul viimased paar kuuli tapavad. Squaadikaaslased samamoodi kogevad seda jama. Mingite dominikaani vabariigi snaipride vastu pole üldse mõtet ronida - min 5x suurema pingiga mees vilistab 10m pealt sellele suppressionile ja kuulidele, mis sa kõik kümpi lased, ja laseb sulle autosnaipriga pähe. Oled sa proovinud suppressioni alt lasta snaipriga? Kõik su kuulid lendavad kuhugi absoluutsesse võssi nagu keegi oleks su vintraua kõveraks keeranud.
ja müstika on see, et mängu reliisil sellist paska ei olnud. mida patch edasi, seda hullem - reaalselt. |
140% tõsijutt, endal ka selline jama. Istun küll Elioni 12mbit neti otsas, aga see ei tohiks mingi ulme mõjutaja olla.
Tõesti, mingil suvalisel matsil Aafrika modemi otsas on mängu 1000 korda lihtsam mängida, kui meil siin võrdlemisi kiire internetiga.
See, mis alguses katki oli, on nüüd korda tehtud, aga kõik muu suutsid nad pimedasse kohta keerata.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
29.05.2012 23:08:19
|
|
|
| IvarV kirjutas: |
| See, mis alguses katki oli, on nüüd korda tehtud, aga kõik muu suutsid nad pimedasse kohta keerata. |
täpsustaks: sinna kuhu päike ei paista
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
29.05.2012 23:14:34
|
|
|
Suppression on hea, kui ta töötab. Ja mäng lagib mõnuga, ei tea millest see oleneb. Mõni mäng on suht okei, teine mäng on täiesti käest ära. Mul reaalselt on sellised keissid pea, et koguaeg nagu ma kirjeldasin. Ja mida suurem ping vastasel, seda suurema tõonäosusega ta ära puristab kuskil kõige ebatõenäolisemas tulevahetuses.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
29.05.2012 23:18:58
|
|
|
| Ei tea, suppression või mingi muu asi, aga midagi ka minu jaoks pekki keerati viimase patchiga! Eks näeb mis järgmine patch toob, seni küll tagasi mängima ei kutsu.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
29.05.2012 23:29:28
|
|
|
| painkillah, ennem ka 64 servud läägasid ja surma sain nurga taga, lõppes see teema peale ruuteri vahelt minema lennutamist aga sinu jaoks ei ole see lahendus kindlasti.... proovida ju võib...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
29.05.2012 23:47:32
|
|
|
| Ei no kui mäng nii katki siis miks mängite või siin sellest 24/7 halate. On jah pisut piixus teine, aga eks ma neelan alla, siin halamine ei muuda midagi - huvi mängida on suurem. Vahel pomisen enda ette mõne kurja sõna selle mängu vigade kohta, aga üldiselt on tore. Kõige rohkem ajavad närvi origini ja battlelogi poolsed errorid mis aina sagedasemad. Mängu enda poolelt on asi nii nagu on - peaasi et endal lõbus on.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KohviPaus
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2012
|
30.05.2012 10:13:01
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| Ei no kui mäng nii katki siis miks mängite või siin sellest 24/7 halate. On jah pisut piixus teine, aga eks ma neelan alla, siin halamine ei muuda midagi - huvi mängida on suurem. Vahel pomisen enda ette mõne kurja sõna selle mängu vigade kohta, aga üldiselt on tore. Kõige rohkem ajavad närvi origini ja battlelogi poolsed errorid mis aina sagedasemad. Mängu enda poolelt on asi nii nagu on - peaasi et endal lõbus on. |
Täiesti nõus sinuga. Vaadata seda teemat siin on ikka päris jube, enamus halavad, et jube katki ja paha pähh pähh aga ikka mängivad edasi ja nii see surnud ringi jookseb.
http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/view/2832654624694388054/
Kirjutage sinna topic oma probleemidega ja oodake, ehk keegi näeb, võtab kuulda ja tehakse järgmise patchiga korda, muud teha ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olxter
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2005
|
30.05.2012 10:45:32
|
|
|
supression on mõnes kohas hädavajalik. see ju ka minu arust ainuke mäng, kus võib öelda, et on olemas kattetuli. arvan, et ka päriselus hoiab MG3 vastase ilusti kõhuli maas, kui tema poole lendab 18-22 lasku sekundis. virvendamise kohta ei oska seletusi öelda.
KohviPaus, battlelogi foorum ongi minu arust ainuke vigane koht sellel mängul. täielik ragequit tavaliselt
viimati muutis olxter 30.05.2012 14:58:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teamkills
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2011
|
30.05.2012 11:39:41
|
|
|
| olxter kirjutas: |
supression on mõnes kohas hädavajalik. see ju ka minu arust ainuke mäng, kus võib öelda, et on olemas kattetuli. arvan, et ka päriselus hoiab MG3 vastase ilusti kõhuli maas, kui tema poole lendab 18-22 lasku sekundis. virvendamise kohta ei oska seletusi öelda.  |
Asi võiks ikka nii olla, et kui snaiper otsustab sellise vana maha võtta, teeb seda täpselt ja ise seejuures tabamata jäädes, võiks see tatipritsija ikka surma saada. Praegu piisab lmg nuubidel enamvähem ilmakaar valida ja päästik alla hoida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cummel
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.06.2009
|
30.05.2012 13:19:30
|
|
|
| Üritan siin Assaulti lahti mängida, aga viimased 2 päeva mäng lihtsalt ei salvesta tulemusi. Saan ma midagi teha?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
30.05.2012 14:27:58
|
|
|
| cummel kirjutas: |
| Üritan siin Assaulti lahti mängida, aga viimased 2 päeva mäng lihtsalt ei salvesta tulemusi. Saan ma midagi teha? |
Võib juhtuda, et saad hilinemisega või ei saa üldse
Endal tulid paari päeva tagused roundid täna üle
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
30.05.2012 14:58:23
|
|
|
pärast raundi lõppu võiks ikka edasi saada chattida nagu vähemalt BC2-s oli, "gga" jne
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|