Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2012 10:31:54 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
loodame, et seni panustamist oodates mõni jackpot meist mõõda ei vuriseks icon_mad.gif

ei näe vahet 10 või 11 miljoni võitmisel.
pause peab tegema, ei kujuta nagu eriti ette, et näiteks peale viiendat loosi hakkaks juba raha koguma uueks mänguks, kuigi 5 loosimist on veel ees.
pakun, et panused jäävad väga tagasihoidlikuks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2012 17:53:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
lehm kirjutas:
loodame, et seni panustamist oodates mõni jackpot meist mõõda ei vuriseks icon_mad.gif

ei näe vahet 10 või 11 miljoni võitmisel.
pause peab tegema, ei kujuta nagu eriti ette, et näiteks peale viiendat loosi hakkaks juba raha koguma uueks mänguks, kuigi 5 loosimist on veel ees.
pakun, et panused jäävad väga tagasihoidlikuks


marketingu on vaja härrased !! marketingu !!! icon_lol.gif

(näiteks eurotuuri esimees mingu ringvaatesse esinema) beer_yum.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2012 20:55:56 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
lehm kirjutas:
loodame, et seni panustamist oodates mõni jackpot meist mõõda ei vuriseks icon_mad.gif

ei näe vahet 10 või 11 miljoni võitmisel.
pause peab tegema, ei kujuta nagu eriti ette, et näiteks peale viiendat loosi hakkaks juba raha koguma uueks mänguks, kuigi 5 loosimist on veel ees.
pakun, et panused jäävad väga tagasihoidlikuks


marketingu on vaja härrased !! marketingu !!! icon_lol.gif

(näiteks eurotuuri esimees mingu ringvaatesse esinema) beer_yum.gif

palun tule pilvest alla
1000 inimest ja miljon või 10000 inimest ja miljon
see on HV sisene asi, mitte yleriigiline bullisitt.
kõik kes regavad teretulnud, ylejäänud .....olgu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2012 22:46:39 vasta tsitaadiga

nagu mingi kihlveokontor, kus igaüks võib viieka visata ja loodab võita.... icon_biggrin.gif
Sellejaoks omad asutused ikka....
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agnes45
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2012




sõnum 27.05.2012 15:04:25 vasta tsitaadiga

jätan jälje
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thuula
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2012




sõnum 27.05.2012 22:16:23 vasta tsitaadiga

jätan kah jälje ning tegin panuse ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylar22
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 27.05.2012 23:46:46 vasta tsitaadiga

Miks kuradi pärast on vaja seda 2 kuud edasi lükata? äkki mul tuleb kah järgmine aasta tuluteklaratsioonist midagi tagasi, saaks kah panustada. Kui raha ei ole siis ei ole. kannan ise need mõnikend eur juurde, et saaks asjaga algust teha. Nõme jutt on see, et ootame kellegi palgapäeva!? üle poole kuu on veel elada ja kui sul pole tõesti 6 eur hetkel üleliigsed siis ma soovitaks küll lotost loobuda. Jutt on segana aga point sai vist kirja. Head õhtut.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2012 00:21:48 vasta tsitaadiga

ylar22 kirjutas:
Miks kuradi pärast on vaja seda 2 kuud edasi lükata? äkki mul tuleb kah järgmine aasta tuluteklaratsioonist midagi tagasi, saaks kah panustada. Kui raha ei ole siis ei ole. kannan ise need mõnikend eur juurde, et saaks asjaga algust teha. Nõme jutt on see, et ootame kellegi palgapäeva!? üle poole kuu on veel elada ja kui sul pole tõesti 6 eur hetkel üleliigsed siis ma soovitaks küll lotost loobuda. Jutt on segana aga point sai vist kirja. Head õhtut.

tsitaat:
Miks kuradi pärast on vaja seda 2 kuud edasi lükata?

ära palun arstil käimist edasi lykka, mõjub tervisele halvasti. 6€ eest teeb kindlasti sind tervemaks kui hetkel oled. tegelikult saad peaaegu 2 korda seal käia, visiit maksab 3.20 thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylar22
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 28.05.2012 01:24:22 vasta tsitaadiga

Kui sul midagi öelda pole siis jäta parem oma postitused tegemata. vaata parem oma postid üle ja jõuab kohale kumb meist rohkem seda aju-uuringut vajab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2012 01:43:59 vasta tsitaadiga

ylar22 kirjutas:
Kui sul midagi öelda pole siis jäta parem oma postitused tegemata. vaata parem oma postid üle ja jõuab kohale kumb meist rohkem seda aju-uuringut vajab.


Rahu nüüd.
Pole keegi ju midagi 2 kuud edasi lükanud.
Lihtsalt esimese loosimise aeg muutus ja ka mängu pikkus.
Keegi ei ole sundinud osalema (jah saan aru, et poole pealt muudeti), aga see ei õigusta sedasi käituda!!!!

See, et inimestel pole raha kuu lõpus ongi täpselt nii nagu enamikel Eestis elavatael ja Eestis töötavatel kodanikel on (tehtipeale peost suhu).
Ja kuna ise olen huvitatud (ja ka usun, et kõik mängus osalejad) siiski JACKPOT-i võitmisest, siis on targem kui raha on rohkem.....see tähendab, et on rohkem ka pileteid ja kombinatsioone.

Seega rahu, me osaleme selles mängus kõik, et saaks elada rahulikult....mõtlemata, et mis siis saab kui homme enam tööd/raha pole.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2012 01:58:26 vasta tsitaadiga

Hmmm huvitav kas kõvad ärimehed ka lotot mängivad ja 2 eurekat siia mängu viskavad?
Või mängivad teistmoodi lotot?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 28.05.2012 11:52:55 vasta tsitaadiga

No inimesed ei ümarda oma panuseid, kui tähtajaks vähemalt miinimum panuseni pole suurendatud siis kantakse tagasi ? v peaks neile meelde tuletama vms ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2012 15:40:24 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
No inimesed ei ümarda oma panuseid, kui tähtajaks vähemalt miinimum panuseni pole suurendatud siis kantakse tagasi ? v peaks neile meelde tuletama vms ?


tsitaat:

NB! Palun kõigil, kes eurotuur 1 võidud sellesse mängu kantsid, oma summad ümardada!
(Ei ole kohustuslik, kuna ise panen puuduvad kopikad juurde, et summat ümaraks saada.)



See on üks väike eelis esimeses mängus osalejatele.
Uued tulijad peavad ikkagi miinimum nõudest (6€) kinni pidama, et osaleda.

Aga muidugi võib olla ka see, et kuu lõpp on ja rahval lihtsalt pole raha.

SAIN KIRJALE VASTUSE:
tsitaat:

Tere lugupeetud Ahto Klooster.

Täname Teid kirjutamast.
Lähemal ajal ei ole Eesti Lotol kavas Eurojackpoti süsteemimängu piletite müüki alustada.
Kui mängijate huvi selliste piletite vastu osutub püsivalt suureks, siis kaalume selle võimaluse pakkumist edaspidi.


Parimate soovidega

Kreten Taik
Klienditeeninduse operaator
AS Eesti Loto
6502030


Tegelikult ma ei saa aru, et miks seda kohe ei pakuta.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2012 15:59:37 vasta tsitaadiga

Eurotuur1 sentidele kerge seeme juurde kantud thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 28.05.2012 16:51:27 vasta tsitaadiga

Ma sain täpselt sama vastuse mingi paar kuud tagasi icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2012 18:42:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui mängijate huvi selliste piletite vastu osutub püsivalt suureks, siis kaalume selle võimaluse pakkumist edaspidi.

kas nad vaatavad kuulikese pealt, et huvi on pysivalt suur ? icon_lol.gif
kui seda kirjas ei ole, siis tava inimene ei teagi, et selline võimalus yldse olemas on

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003




sõnum 29.05.2012 15:38:10 vasta tsitaadiga

Surnud ring ju täiesti. Huvi ei teki kui võimalust pole ning võimalust ei teki kui huvi pole. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 00:13:41 vasta tsitaadiga

ylar22 kirjutas:
Miks kuradi pärast on vaja seda 2 kuud edasi lükata? äkki mul tuleb kah järgmine aasta tuluteklaratsioonist midagi tagasi, saaks kah panustada. Kui raha ei ole siis ei ole. kannan ise need mõnikend eur juurde, et saaks asjaga algust teha. Nõme jutt on see, et ootame kellegi palgapäeva!? üle poole kuu on veel elada ja kui sul pole tõesti 6 eur hetkel üleliigsed siis ma soovitaks küll lotost loobuda. Jutt on segana aga point sai vist kirja. Head õhtut.

+1 nõustun sinuga!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 00:42:07 vasta tsitaadiga

mcmarta kirjutas:
ylar22 kirjutas:
Miks kuradi pärast on vaja seda 2 kuud edasi lükata? äkki mul tuleb kah järgmine aasta tuluteklaratsioonist midagi tagasi, saaks kah panustada. Kui raha ei ole siis ei ole. kannan ise need mõnikend eur juurde, et saaks asjaga algust teha. Nõme jutt on see, et ootame kellegi palgapäeva!? üle poole kuu on veel elada ja kui sul pole tõesti 6 eur hetkel üleliigsed siis ma soovitaks küll lotost loobuda. Jutt on segana aga point sai vist kirja. Head õhtut.

+1 nõustun sinuga!

keegi ei keela sul endal mäng korraldada, mängi 56 nädalat aastas.
asi pole yldse 6 euris. Rohkem rahvast/suurem summa/suurem tõenäosus ja suurem pot saada jne. oleks kohe selle kuupäeva märkinud, poleks piiksugi vist tulnud
Asi alles alguskingades, korraldab seda teist korda, nii et palun ära ärritu thumbs_up.gif
Kambaka reegleid täiendatakse pidevalt, miks seal ei kisa (kui äkki osaled).
Seal hakkab järgmine loosimine yldse juulis icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylar22
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 30.05.2012 23:01:24 vasta tsitaadiga

56 nädalat aastas? Pane kõrvataha, aastas on 52 nädalat.
Suurem pot? mingist mõnest K eurist kasvab jackpot ? icon_lol.gif
POSTITUSE POINT???
Kes sa selline oled, et igalepoole oma nina topid? ÜRO? UNICEF?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:16:36 vasta tsitaadiga

ylar22 kirjutas:
56 nädalat aastas? Pane kõrvataha, aastas on 52 nädalat.
Suurem pot? mingist mõnest K eurist kasvab jackpot ? icon_lol.gif
POSTITUSE POINT???
Kes sa selline oled, et igalepoole oma nina topid? ÜRO? UNICEF?
inimene olen icon_rolleyes.gif
väike näpukas oli, 52 õige, samas kes sa oled, et tuled mind parandama?
kui postituse pointi ei jaga, siis äkki tasub koduse bingoga piirduda thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 30.05.2012 23:19:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 23:36:42 vasta tsitaadiga

Kuule ylar22, aga kes sina oled, et siin kisendama tuled ja dikteerima kuidas asjad käima peaksid. Kui ei meeldi siis ära osa võtta ja lõpeta ülbitsevate, lapsikute postituste tegemine.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CPU
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004




sõnum 02.06.2012 16:57:46 vasta tsitaadiga

Karm värk, protesteeritakse lotomängus osalemiseks kogutava raha ajapikenduse vastu?
Alati saab ju ise kuskilt putkast või internetist pileti osta, et loosimisel kohe osaleda.
Muide EuroMillionsi jackpot on 132milljonit euri, see on kasvanud ajaga
http://www.thelotter.com/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snoopys
HV vaatleja
Snoopys

liitunud: 03.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2012 14:04:41 vasta tsitaadiga

Märk maha
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2012 19:14:41 vasta tsitaadiga

Märgin ära.
Sai samuti seemnele juurde lisatud.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rai78
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2007




sõnum 04.06.2012 12:52:33 vasta tsitaadiga

Lisasin ka seemnele juurde.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 21:15:38 vasta tsitaadiga

Seekord on plaan teema esile tõsta, et veidi reklaami Eurotuur saaks?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 21:52:04 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:
Seekord on plaan teema esile tõsta, et veidi reklaami Eurotuur saaks?


Ei seekord mitte.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2012 18:52:36 vasta tsitaadiga

panin törts juurde, hea ymmargune summa thumbs_up.gif
alla 6€ mehed, ärge unustage panustada icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
synt3r
HV kasutaja
synt3r

liitunud: 10.04.2007




sõnum 06.06.2012 15:05:03 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
panin törts juurde, hea ymmargune summa thumbs_up.gif
alla 6€ mehed, ärge unustage panustada icon_wink.gif


Jess boss, tegin ära icon_razz.gif
Loodame, et siis EuroJaak tuleb meile külla icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu111
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2005




sõnum 06.06.2012 22:24:32 vasta tsitaadiga

ei leidnud kohta kus kirjas, kas alla 6 eur panused ka osalevad, igatahes suurendasin enda oma sis
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 13:10:09 vasta tsitaadiga

matu111 kirjutas:
ei leidnud kohta kus kirjas, kas alla 6 eur panused ka osalevad, igatahes suurendasin enda oma sis


See jäi mainimata jah, aga esimeses postis on tegelikult kirjas et:
tsitaat:

NB! Palun kõigil, kes eurotuur 1 võidud sellesse mängu kantsid, oma summad ümardada!
(Ei ole kohustuslik, kuna ise panen puuduvad kopikad juurde, et summat ümaraks saada.)

Seega lähevad arvesse kõik kopikad, mis on Eurotuur 1 mängust üle kantud.

Vaatan, et paljud ei ole ümardamise teemast hästi aru saanud.
Üle on kantud nii, et summad tulevad kokku 15 ja 25.
Esimeses postis selgelt kirjas, et panustamise samm on 2€
Seega nende 15 ja 25 asemel peaks olema 16 ja 26.

Aga okei, las praegu jääb nii!

20 piletit 10-ks loosimiseks on ostetud. Kogusummas 2000€.
Piletite pildid on ülesse laetud ja numbrid tabelisse kantud!

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 13:28:10 vasta tsitaadiga

kandke aga julgelt, 20 ´piletit oleks veel vaja icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 14:23:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kandke aga julgelt, 20 ´piletit oleks veel vaja icon_biggrin.gif


See oleks täitsa hea, aga ei usu, et nii palju tuleb.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.06.2012 14:28:21 vasta tsitaadiga

Kas saab siis veel panuse ära ümardada? Läks õigel ajal meelest.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2012 14:36:38 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kas saab siis veel panuse ära ümardada? Läks õigel ajal meelest.


Praegu on veel õige aeg.

Panustamine on kuni 2012.06.12 (YYYY/MM/DD)

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.06.2012 14:51:22 vasta tsitaadiga

Ilmselt ajas kuupäeva formaat segadusse. Panen siis sentidele nii palju juurde, et 6€ täis saab. icon_smile.gif
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miki33
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 10.06.2012 13:20:04 vasta tsitaadiga

Osalen icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paha Poiss
HV vaatleja
Paha Poiss

liitunud: 12.01.2008




sõnum 11.06.2012 11:42:17 vasta tsitaadiga

Tegin panusenumbri ilusaks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2012 14:28:45 vasta tsitaadiga

Lisatud
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2012 17:38:43 vasta tsitaadiga

40 eurtsikut lisatud.
_________________
kaalust alla
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snoopys
HV vaatleja
Snoopys

liitunud: 03.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2012 17:56:15 vasta tsitaadiga

Ümardasin icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2012 22:34:36 vasta tsitaadiga

Sai ka ära ümardatud, eks jääme mänge ootama beer_yum.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2012 22:46:11 vasta tsitaadiga

tehtud
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
?‡oTT
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 00:01:11 vasta tsitaadiga

Panin ka 20 sisse. icon_smile.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 00:08:10 vasta tsitaadiga

ymardasin veel ilusamaks icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 12.06.2012 07:16:43 vasta tsitaadiga

Ümardatud. Ootame milkusid !
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tehnik35
HV vaatleja
tehnik35

liitunud: 13.11.2008




sõnum 12.06.2012 07:55:59 vasta tsitaadiga

Panus tehtud. Edu!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2012 09:50:37 vasta tsitaadiga

NB! Täna on viimane päev panustamiseks. Kell 00:00 korjan oma arveldus numbri kokku.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 12.06.2012 09:53:39 vasta tsitaadiga

Seeme lisatud. Edu meile! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.