|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.05.2012 12:43:36
|
|
|
| Kuskilt CE'd ka veel saab - ma pean silmas normaalse hinnagva mitte mingi 200 eura? Kui CE'ga lootust pole kust siis stavalist saab - vaatasin, et näiteks Pärnus euronicsis pole üldse enam ei konsooli ega arvutimänge.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HunabKu
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2012
|
27.05.2012 12:58:43
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Kuskilt CE'd ka veel saab - ma pean silmas normaalse hinnagva mitte mingi 200 eura? Kui CE'ga lootust pole kust siis stavalist saab - vaatasin, et näiteks Pärnus euronicsis pole üldse enam ei konsooli ega arvutimänge. |
Osta digitaalne versioon blizzardilt
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
27.05.2012 13:01:40
|
|
|
| Auron, CEd on igalpool läbi müüdud. tõenäosus, et sa selle kuskilt saad on olematu...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
27.05.2012 13:02:14
|
|
|
| Anar. kirjutas: |
| Psych0, kõige madalam res on 371 kõige kõrgem 556 kõik teised ~400+, peaks nagu küll olema juba. |
Kui 2x suuremaks saad siis hakkab juba looma.
Official foorumis on mõnel kõik mingi 1000.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ObNixilis
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ObNixilis
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
27.05.2012 13:42:01
|
|
|
| Psych0, Algselt küll, aga Diablo on mitu korda surnud juba... eks see uuestisündimine ole keeruline.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ObNixilis
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
27.05.2012 13:50:51
|
|
|
| Veits naiselik mees siis.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
27.05.2012 14:00:21
|
|
|
| ObNixilis kirjutas: |
| Veits naiselik mees siis. |
Kusjuures mulle meeldib tema uus kehastus. Varem oli ta lihtsalt hunnik liha. Nagu vaataks mingit New Jersey lihamäge oma võltsi oranži/punase päevitusega. Nüüd näeb täitsa õudne välja isegi.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
27.05.2012 14:38:36
|
|
|
Pärast pikka kisamist pakuti CE'd ja haarasin esimesest võimalusest kinni.
Nädalavahetustel ongi lag spike'id koguaeg?Nett ja arvuti on korras.Ju siis mängijaid palju servereid koormamas.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
27.05.2012 14:45:19
|
|
|
kas kellelgi on pakkuda guest passi? kui jah siis ps.
samuti kuulsin, et müüakse diablo 3-e rus cd key-sid mingi odava raha eest, tekkis küsimus, et kas nende key-dega on võimalik ka mängida euroopa serverites ja kas mäng on ingliskeelne?
sorry kui siin sellest juba juttu on a ei viitsi suurt teemat uuesti läbi lapata.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
27.05.2012 15:46:50
|
|
|
| vene key - serveri piiranguid ei tohiks olla (3 regiooni hetkel -USA/AASIA/EU ja vaevalt venelastele mingi eraldi regioon tehakse), mäng lihtsalt vene keelne ja kardan, et seda ei anna muuta.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Strom
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2002
|
27.05.2012 16:17:15
|
|
|
| Ak_47 kirjutas: |
| Hetkel on ainult teooria, et avalikest mängudest saadakse session-id vms. Aga, kui sa ei ole üheski mänginud, siis ma pakun, et wow friendlistist (mõni välismaine sõber sai häkki, kelle friendlistiga toimetati, et sinuni jõuda?) |
Kogu see session id hijacking teooria on jama. Blizzard postitas mõnda aega tagasi vastuse, kus on kirjas:
| Blizzard kirjutas: |
| In all of the individual Diablo III-related compromise cases we’ve investigated, none have occurred after a physical Battle.net Authenticator or Battle.net Mobile Authenticator app was attached to the player’s account, and we have yet to find any situation where a Diablo III player's account was accessed outside of “traditional” compromise methods (i.e. someone logging using an account's login email and password). |
Ühesõnaga standard account theft toimub ainult. Mõned populaarsemad viisid näiteks:
a) Inimesed registreerivad igasugustele gaming (aga mitte tingimata ainult gaming) saitidele sama e-mail/parooli kombinatsiooniga. Mõni selline sait hackitakse ära, nt. d3-awesome-tips.com, ja siis kogu kasutajate andmebaas proovitakse läbi battle.net'is, et kas mõni kasutas seal sama parooli.
b) Uuendamata java & flash pluginad brauseris, mille kaudu toimub salajane nakatamine.
c) Viirusega nakatatud piraatmängud jms.
| madedog kirjutas: |
Kahjuks on tõesti nii, et Battle.net paroolis suuri ja väikseid tähti ei eristata. Ei saa aru miks see nii on aga nojah, ilmselt on serveri resursse niivõrd palju üle, et võib ilusti uppercase või lowercase transforme teha.
... Või siis on Blizzardil paroolid andmebaasis krüpteerimata kujul AI ja CI character setiga... |
Parool ei lahku sinu arvutist isegi, lihtsustatult öeldes saadetakse uppercase hash. Rohkem detaile saab lugeda siit.
viimati muutis Strom 27.05.2012 16:23:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
27.05.2012 16:18:43
|
|
|
| minake kirjutas: |
samuti kuulsin, et müüakse diablo 3-e rus cd key-sid mingi odava raha eest, tekkis küsimus, et kas nende key-dega on võimalik ka mängida euroopa serverites ja kas mäng on ingliskeelne?
|
Häkitud võtmed nagunii mida varsti ka resetitakse kui päris omanik supporti kaebab.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
27.05.2012 16:32:05
|
|
|
[quote="Strom"]
| Ak_47 kirjutas: |
Kogu see session id hijacking teooria on jama. Blizzard postitas mõnda aega tagasi vastuse, kus on kirjas:
| Blizzard kirjutas: |
| In all of the individual Diablo III-related compromise cases we’ve investigated, none have occurred after a physical Battle.net Authenticator or Battle.net Mobile Authenticator app was attached to the player’s account, and we have yet to find any situation where a Diablo III player's account was accessed outside of “traditional” compromise methods (i.e. someone logging using an account's login email and password). |
|
See, et blizz ütleb et see jama on, ei täheda ilmtingimata et see jama oleks. Isegi kui neil on mingi session spoofingu kala, siis kõige vähem nad tahavad seda avalikusele öelda.
| 486 kirjutas: |
| minake kirjutas: |
samuti kuulsin, et müüakse diablo 3-e rus cd key-sid mingi odava raha eest, tekkis küsimus, et kas nende key-dega on võimalik ka mängida euroopa serverites ja kas mäng on ingliskeelne?
|
Häkitud võtmed nagunii mida varsti ka resetitakse kui päris omanik supporti kaebab. |
irw? Mida sa ajad? Miks peaks rus cd key'id häkitud olema? RUS keyd ongi meiejaoks odavamad kui muud võtmed, häkitud olemisest on asi kaugel kui ostad normaalsest kohast.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
viimati muutis Redikate 27.05.2012 16:34:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
27.05.2012 16:33:18
|
|
|
[quote="Redikate"]
| Strom kirjutas: |
| Ak_47 kirjutas: |
Kogu see session id hijacking teooria on jama. Blizzard postitas mõnda aega tagasi vastuse, kus on kirjas:
| Blizzard kirjutas: |
| In all of the individual Diablo III-related compromise cases we’ve investigated, none have occurred after a physical Battle.net Authenticator or Battle.net Mobile Authenticator app was attached to the player’s account, and we have yet to find any situation where a Diablo III player's account was accessed outside of “traditional” compromise methods (i.e. someone logging using an account's login email and password). |
|
See, et blizz ütleb et see jama on, ei täheda ilmtingimata et see jama oleks. Isegi kui neil on mingi session spoofingu kala, siis kõige vähem nad tahavad seda avalikusele öelda. |
Samas need kellel authenticator olemas, need ei kaeba kah. Ainult kuulujutud stiilis "a'la mu sõbral on authenticator ja ta häkiti ära". Naised saunas rääkisid.
Paljud ajavad mingi dial-in authenticatoriga segamini, mis D3-e jaoks ei pidavat midagi andma.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
27.05.2012 16:40:04
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
Samas need kellel authenticator olemas, need ei kaeba kah. Ainult kuulujutud stiilis "a'la mu sõbral on authenticator ja ta häkiti ära". Naised saunas rääkisid.
Paljud ajavad mingi dial-in authenticatoriga segamini, mis D3-e jaoks ei pidavat midagi andma. |
Ma arvan sama. Või siis neil on lihtsalt arvutis emulaator authenticatorile, millele pääseb mõni osavam häkker 'lihtsalt' avatud portidega ligi.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Strom
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2002
|
27.05.2012 16:42:29
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
| See, et blizz ütleb et see jama on, ei täheda ilmtingimata et see jama oleks. Isegi kui neil on mingi session spoofingu kala, siis kõige vähem nad tahavad seda avalikusele öelda. |
Kui mingi jama oleks mida nad peita tahaks siis nad räägiksid palju poliitilisemalt ümmargust juttu, mida võimalik igat pidi tõlgendada. Praegu aga nad suht konkreetselt väidavad, et session id kuulujutud on valed. Tegemist pole ka mingi keldrifirmaga. Eriti nüüd kus RMAH mängus, ei ole neil võimalik valetada, sest see tooks palju pahandust kaela neile.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
27.05.2012 16:47:42
|
|
|
| Strom kirjutas: |
| Redikate kirjutas: |
| See, et blizz ütleb et see jama on, ei täheda ilmtingimata et see jama oleks. Isegi kui neil on mingi session spoofingu kala, siis kõige vähem nad tahavad seda avalikusele öelda. |
Kui mingi jama oleks mida nad peita tahaks siis nad räägiksid palju poliitilisemalt ümmargust juttu, mida võimalik igat pidi tõlgendada. Praegu aga nad suht konkreetselt väidavad, et session id kuulujutud on valed. Tegemist pole ka mingi keldrifirmaga. Eriti nüüd kus RMAH mängus, ei ole neil võimalik valetada, sest see tooks palju pahandust kaela neile. |
Vähe targemad IT mehed on isegi öelnud, et igasugu kuulujutud mis levivad pole isegi pm. tehniliselt võimalikud meetodid kellegi häkkimiseks. Isegi Blizzard ütles, et selline "turva-auk" pole isegi tehniliselt võimalik.
Kui ka keegi Authenticatoriga ära häkiti siis tehti see nö. "middle man" abiga. Ehk mingi troojalane arvutis.
Arvestades keskmise arvutikasutaja tarkust siis pole ime, et mõni istub õnnelikult authenticatori otsas endal firewall maas ja viirusetõrjeid peal pole ning samal ajal vahib porri ja klikib linke.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
27.05.2012 17:09:13
|
|
|
Mul peaks arvuti puhas olema.. samas ma pole kindel kas mul oli mingi rollback või mind tõepoolest häkiti, sest kuld kadus ja kadus ka osa queste. Samas recently played listi ilmus 2 inimest, kellest 1 kaotas samuti kulda ja itemeid ning teine on lvl 1 viimased nädal aega ning sõnumitele ei vasta. Kui konto oleks compromised, siis varastaksid nad ju järjepidevalt? Midagi kahtlast on toimumas igatahes..
Olen mõelnud Android authenticatori peale, aga praegu ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
27.05.2012 17:25:56
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
Mul peaks arvuti puhas olema.. samas ma pole kindel kas mul oli mingi rollback või mind tõepoolest häkiti, sest kuld kadus ja kadus ka osa queste. Samas recently played listi ilmus 2 inimest, kellest 1 kaotas samuti kulda ja itemeid ning teine on lvl 1 viimased nädal aega ning sõnumitele ei vasta. Kui konto oleks compromised, siis varastaksid nad ju järjepidevalt? Midagi kahtlast on toimumas igatahes..
Olen mõelnud Android authenticatori peale, aga praegu ei kasuta. |
Ära kasuta oma battle.net'ga registreeritud emaili kuskil mujal. Võid teha lausa uue emaili ning selle battle.net'ga siduda.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.05.2012 17:45:51
|
|
|
wtf, mis kuradi soovitus on sama e-maili mitte kasutada?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
27.05.2012 17:46:03
|
|
|
| Mina kasutan sama e-maili mujal ka, kuid salasõna mitte. Peaks piisama.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
27.05.2012 17:55:51
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| wtf, mis kuradi soovitus on sama e-maili mitte kasutada? |
| ArchMage kirjutas: |
| Mina kasutan sama e-maili mujal ka, kuid salasõna mitte. Peaks piisama. |
Hackeritel piisab teinekord vaid sinu e-mail konto teadmisest ja nad võivad Forcida su parooli lihtsalt ära. Nii olen kuulnud vähemalt.
Kuna Blizzardi paroolidel tähtede suurus ei loe ning sisestada võid nii mitu korda järjest, kui tahad - siis on jõuga ära arvamine lihtsustatud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
27.05.2012 17:56:25
|
|
|
| Imelik FPS drop on vahepeal profiilis oleva arvutiga, kellelgi ei ole sama probleemi?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.05.2012 18:00:21
|
|
|
on. ilmselgelt mingi mängu häda.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
27.05.2012 18:01:59
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| wtf, mis kuradi soovitus on sama e-maili mitte kasutada? |
wtf, kas sa tõesti ei oska ühtegi põhjust välja mõelda?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
27.05.2012 18:05:36
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
| wtf, mis kuradi soovitus on sama e-maili mitte kasutada? |
| ArchMage kirjutas: |
| Mina kasutan sama e-maili mujal ka, kuid salasõna mitte. Peaks piisama. |
Hackeritel piisab teinekord vaid sinu e-mail konto teadmisest ja nad võivad Forcida su parooli lihtsalt ära. Nii olen kuulnud vähemalt.
Kuna Blizzardi paroolidel tähtede suurus ei loe ning sisestada võid nii mitu korda järjest, kui tahad - siis on jõuga ära arvamine lihtsustatud. |
Palju õnne neile minu emaili parooli ära arvamisel, mis on üle 20 characteri, väiksed, suured tähed, sümbolid ja numbrid...
Need kelle parooli brute force'ga lahti tehakse on ise selles suht süüdi
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
27.05.2012 18:07:25
|
|
|
On ka mul suured tähed, väikesed tähed, numbrid ja sümbolid segamini
Edu bruteforcejatele, võiks helistada ka kui mu parooli lahti murravad
Ma endiselt kahtlustan, et see kulla kadumine oli miski blizzardi anomaalia, sest ükski varas ei saa minu charil ju rollbacki teha?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
27.05.2012 18:11:43
|
|
|
No nagu ma ütlesin, et Blizzardi paroolidel pole Suuri ega väikseid tähti. Kõik on sama. Ning parooli pikkus oli vist 16 max.
Ehk häkkeritel vaja ainult meilikontot teada ja siis võivad lampi mingi proge parooli arvama panna. Kuskil netis on isegi parooli arvamise masina virtuaalne koopia, mis näitab kaua parool vastu peaks sellise rünnaku all.
Proovin üles leida...
Naljakas tegelt on see, et Paarist sõnast koosnev parool on umbes miljon korda kindlam ja ohutum, kui suvalised numbrid ja tähed ritta panduna. - Go figure eksole. Seda siis arvutiprogrammidele. Aga ega häkkerid käsitsi lampi ei hakkagi arvama su koera nime üldiselt.
http://xkcd.com/936/
viimati muutis Archangel 27.05.2012 18:14:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
27.05.2012 18:14:37
|
|
|
| Archangel, saa aru, brute forcel kasutatakse dictionary attacki, mis ei ole sama kui suvalised tähed, numbrid, sümbolid segamini.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
27.05.2012 18:15:53
|
|
|
| Lisaks sellele leiab meili pealt igasuguseid teisigi paroole, näiteks registreerimisel saadetud meil kinnitamiseks, kuhu on ka parool pandud. Või siis password recovery'ga meil jne. Kokku saab mõned paroolid, mis kõik läbi proovitakse. Ega keegi ei olegi väitnud, et kui ligipääs su meilile on olemas, siis on koheselt ka ligipääs su battle.net kontole. Igasuguseid skeeme on sinu battle.net parooli teada saamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2tu
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
27.05.2012 18:21:54
|
|
|
| Sven kirjutas: |
| Imelik FPS drop on vahepeal profiilis oleva arvutiga, kellelgi ei ole sama probleemi? |
Mis draiverid on? Viimased nvidia draiverid tegid mängimise võimatuks. Kasutan eelviimaseid...
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
27.05.2012 18:22:52
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| Archangel, saa aru, brute forcel kasutatakse dictionary attacki, mis ei ole sama kui suvalised tähed, numbrid, sümbolid segamini. |
Kindel, et kõik kasutavad ainult dictionary attack'i?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
27.05.2012 18:25:49
|
|
|
Archangel, hence the word "bruteforce".
Aga et väga offtopicucs ei kisu, siis nightmare act 2 võrreldes esimese actiga on ikka hulga raskem.. peab vist AH-st endale hingehinnaga equippi hankima
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Floppy
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2003
|
27.05.2012 18:38:12
|
|
|
Brute force ja dictionary attack pole just samad asjad. Dictionay on pigem üks brute force variantidest.
Kui b.neti acc mobiiliga ära siduda siis ei saa passwordi resetida isegi kui maili kontole ligipääs olemas on. Nõutakse parooli mis saadetakse SMSile. Teenus tasuta.
edit: on topicut kah. Monk: Resistances healing aura runega 708, armor 5300, HP 38k, DPS 19k. Inferno act2 väikse kitega vabalt farmitav. Act1 täiesti mõttetud mobid selle geariga. Butcher runi ajal saab 99% asjadest lihtsalt tankida.
viimati muutis Floppy 27.05.2012 18:40:57, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
27.05.2012 18:38:22
|
|
|
Ja kust nad selle emaili aadressi teada said?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
27.05.2012 18:43:16
|
|
|
Floppy, mida nad sellest passwordist resetivad, kui neid ainult kuld & väärtuslikud esemed huvitavad.
486, suvaliselt saidilt, kuhu sama emailiga registreerisid.
Timberg, juba mõned postid tagasi arutlesime, et see "mp sessioni dubleerimine" on ilmselt bullshit, kuna pole tehniliselt võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
27.05.2012 18:44:48
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Ja kust nad selle emaili aadressi teada said? |
Kui kasutad mitmes kohas siis on tõenäosus, et arvatakse ära, et sa oled D3 mängija. Piisab kui selle sama meiliga logid kuskile D3 fännilehele sisse, kus mingi paha soft taustal tiksub ning ongi neil meilikas olemas.
Või kasutasid kunagi StarCraft foorumites sama meilikat kellegagi suhtlemiseks vms. Kõik ju salvestatakse.
Arvestades, kuidas mõni avalikes foorumites kilkab, et tal D3 pre-order tehtud, siis jagab avalikult oma meili neile, kes huvituvad ning lõpuks, kui mäng käes siis kilkab veel, et yess, lvl 60 käes, pappi palju ja legendarisid kukub.
Ilmselgelt Prime Target häkkeritele.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
27.05.2012 18:53:55
|
|
|
| Ma pole eriline krüptoloogia ekspert, kuid üle interneti mingi parooli bruteforcemine on ju kliendi ja serveri vahelise viite tõttu jõhkralt ebaefektiivne. Samuti on kõigil battle.net taolistel serveritel logimiste arv ajaühikus piiratud ja IP blokeeritakse, kui liiga palju üritad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
27.05.2012 18:58:50
|
|
|
| Elitegamer kirjutas: |
| Ma pole eriline krüptoloogia ekspert, kuid üle interneti mingi parooli bruteforcemine on ju kliendi ja serveri vahelise viite tõttu jõhkralt ebaefektiivne. Samuti on kõigil battle.net taolistel serveritel logimiste arv ajaühikus piiratud ja IP blokeeritakse, kui liiga palju üritad. |
Bruteforce meetodit ei kasutatagi. Pole õrna aimu, miks sellel teemal üldse arutlema hakati.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.05.2012 19:34:17
|
|
|
Timberg, £180 ja üles? ei paista jah haruldusena kui arvestada, et reliisil oli hind vist 100€?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
27.05.2012 19:34:28
|
|
|
Ja kuidas secret answer välja otsitakse, et parooli muuta?
Mul on palju battlenet accounte kuid häkiti vaid see millel on diablo 3.
Ma arvan et public game ajal saadi mail teada ja password arvati ära mingi programmiga.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
27.05.2012 19:41:36
|
|
|
| 486 kirjutas: |
Ja kuidas secret answer välja otsitakse, et parooli muuta?
Mul on palju battlenet accounte kuid häkiti vaid see millel on diablo 3.
Ma arvan et public game ajal saadi mail teada ja password arvati ära mingi programmiga. |
Parooli muutus neid ei huvita.
Nad ei taha sinu tegelasi endale vaid ainult stuffi. Parool arvatakse ära, kohe tehakse häkkeri lvl 1 tegelasega public game, tehakse sind kõigest väärtuslikust tühjaks ning siis logitakse välja. Ülejäänu on savi.
Selles suhtes on hea, et vähemalt tegelane jääb alles. Geari saab alati uuesti muretseda. Kuid mingeid tegelasi 1-60 leveldada häkkerite pärast oleks veidi nõme.
Mitte, et gearist ilma jäämine samuti vastik poleks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
27.05.2012 19:43:35
|
|
|
| 486 kirjutas: |
Ja kuidas secret answer välja otsitakse, et parooli muuta?
Mul on palju battlenet accounte kuid häkiti vaid see millel on diablo 3.
Ma arvan et public game ajal saadi mail teada ja password arvati ära mingi programmiga. |
Kas sa loed ka, mida siin varem kirjutatakse? Mis kasu häkkeritel selle parooli muutmisest on? Nii või naa saad oma kasutaja tagasi üks hetk. Ning mis moodi public game'i ajal mail teada saadakse?
Kui nad su parooli ära muudavad, siis see on ainult neile kahjuks, kui sa samal ajal online oled, sest sa muudaksid ise omakorda selle ära jnejne. Samas, kui sa online oled ning nad sisselogivad, saad sina disconnecti, mille peale sina sisselogid ning nemad disconnecti saavad ehk nad näevad, et praegu pole mõtet 'üritada'. Parem mõne tunni pärast, kui sa magad, et nad rahulikult askeldada saaksid.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|