Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 12:43:36 vasta tsitaadiga

Kuskilt CE'd ka veel saab - ma pean silmas normaalse hinnagva mitte mingi 200 eura? Kui CE'ga lootust pole kust siis stavalist saab - vaatasin, et näiteks Pärnus euronicsis pole üldse enam ei konsooli ega arvutimänge.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 12:58:43 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kuskilt CE'd ka veel saab - ma pean silmas normaalse hinnagva mitte mingi 200 eura? Kui CE'ga lootust pole kust siis stavalist saab - vaatasin, et näiteks Pärnus euronicsis pole üldse enam ei konsooli ega arvutimänge.


Osta digitaalne versioon blizzardilt
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 13:01:40 vasta tsitaadiga

Auron, CEd on igalpool läbi müüdud. tõenäosus, et sa selle kuskilt saad on olematu...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 13:02:14 vasta tsitaadiga

Anar. kirjutas:
Psych0, kõige madalam res on 371 kõige kõrgem 556 kõik teised ~400+, peaks nagu küll olema juba.


Kui 2x suuremaks saad siis hakkab juba looma. icon_lol.gif

Official foorumis on mõnel kõik mingi 1000. icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 27.05.2012 13:21:44 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 13:30:45 vasta tsitaadiga

ahvilõust,
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 13:34:15 vasta tsitaadiga

ObNixilis kirjutas:
ahvilõust,
Spoiler Spoiler Spoiler

Seitsmest kurjast on ainult üks näitsik - Andariel. icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 13:37:34 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
ObNixilis kirjutas:
ahvilõust,
Spoiler Spoiler Spoiler

Seitsmest kurjast on ainult üks näitsik - Andariel. icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 13:42:01 vasta tsitaadiga

Psych0, Algselt küll, aga Diablo on mitu korda surnud juba... eks see uuestisündimine ole keeruline.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 13:48:49 vasta tsitaadiga

ObNixilis kirjutas:
Psych0, Algselt küll, aga Diablo on mitu korda surnud juba... eks see uuestisündimine ole keeruline.

Uuestisündimine on keeruline, kuid mees on ta ikka.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 13:50:51 vasta tsitaadiga

Veits naiselik mees siis.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 14:00:21 vasta tsitaadiga

ObNixilis kirjutas:
Veits naiselik mees siis.

Kusjuures mulle meeldib tema uus kehastus. Varem oli ta lihtsalt hunnik liha. Nagu vaataks mingit New Jersey lihamäge oma võltsi oranži/punase päevitusega. Nüüd näeb täitsa õudne välja isegi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 14:38:36 vasta tsitaadiga

Pärast pikka kisamist pakuti CE'd ja haarasin esimesest võimalusest kinni. icon_razz.gif

Nädalavahetustel ongi lag spike'id koguaeg?Nett ja arvuti on korras.Ju siis mängijaid palju servereid koormamas.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 14:45:19 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on pakkuda guest passi? kui jah siis ps.

samuti kuulsin, et müüakse diablo 3-e rus cd key-sid mingi odava raha eest, tekkis küsimus, et kas nende key-dega on võimalik ka mängida euroopa serverites ja kas mäng on ingliskeelne?

sorry kui siin sellest juba juttu on a ei viitsi suurt teemat uuesti läbi lapata. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 15:01:03 vasta tsitaadiga

Vene keyga ei saa veel mängida ja ingliskeelseks ei saa.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 15:46:50 vasta tsitaadiga

vene key - serveri piiranguid ei tohiks olla (3 regiooni hetkel -USA/AASIA/EU ja vaevalt venelastele mingi eraldi regioon tehakse), mäng lihtsalt vene keelne ja kardan, et seda ei anna muuta.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 16:17:15 vasta tsitaadiga

Ak_47 kirjutas:
Hetkel on ainult teooria, et avalikest mängudest saadakse session-id vms. Aga, kui sa ei ole üheski mänginud, siis ma pakun, et wow friendlistist (mõni välismaine sõber sai häkki, kelle friendlistiga toimetati, et sinuni jõuda?)

Kogu see session id hijacking teooria on jama. Blizzard postitas mõnda aega tagasi vastuse, kus on kirjas:
Blizzard kirjutas:
In all of the individual Diablo III-related compromise cases we’ve investigated, none have occurred after a physical Battle.net Authenticator or Battle.net Mobile Authenticator app was attached to the player’s account, and we have yet to find any situation where a Diablo III player's account was accessed outside of “traditional” compromise methods (i.e. someone logging using an account's login email and password).

Ühesõnaga standard account theft toimub ainult. Mõned populaarsemad viisid näiteks:
a) Inimesed registreerivad igasugustele gaming (aga mitte tingimata ainult gaming) saitidele sama e-mail/parooli kombinatsiooniga. Mõni selline sait hackitakse ära, nt. d3-awesome-tips.com, ja siis kogu kasutajate andmebaas proovitakse läbi battle.net'is, et kas mõni kasutas seal sama parooli.
b) Uuendamata java & flash pluginad brauseris, mille kaudu toimub salajane nakatamine.
c) Viirusega nakatatud piraatmängud jms.


madedog kirjutas:
Kahjuks on tõesti nii, et Battle.net paroolis suuri ja väikseid tähti ei eristata. Ei saa aru miks see nii on aga nojah, ilmselt on serveri resursse niivõrd palju üle, et võib ilusti uppercase või lowercase transforme teha.

... Või siis on Blizzardil paroolid andmebaasis krüpteerimata kujul AI ja CI character setiga...

Parool ei lahku sinu arvutist isegi, lihtsustatult öeldes saadetakse uppercase hash. Rohkem detaile saab lugeda siit.


viimati muutis Strom 27.05.2012 16:23:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 27.05.2012 16:18:43 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:

samuti kuulsin, et müüakse diablo 3-e rus cd key-sid mingi odava raha eest, tekkis küsimus, et kas nende key-dega on võimalik ka mängida euroopa serverites ja kas mäng on ingliskeelne?


Häkitud võtmed nagunii mida varsti ka resetitakse kui päris omanik supporti kaebab.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 27.05.2012 16:32:05 vasta tsitaadiga

[quote="Strom"]
Ak_47 kirjutas:
Kogu see session id hijacking teooria on jama. Blizzard postitas mõnda aega tagasi vastuse, kus on kirjas:
Blizzard kirjutas:
In all of the individual Diablo III-related compromise cases we’ve investigated, none have occurred after a physical Battle.net Authenticator or Battle.net Mobile Authenticator app was attached to the player’s account, and we have yet to find any situation where a Diablo III player's account was accessed outside of “traditional” compromise methods (i.e. someone logging using an account's login email and password).


See, et blizz ütleb et see jama on, ei täheda ilmtingimata et see jama oleks. Isegi kui neil on mingi session spoofingu kala, siis kõige vähem nad tahavad seda avalikusele öelda.

486 kirjutas:
minake kirjutas:

samuti kuulsin, et müüakse diablo 3-e rus cd key-sid mingi odava raha eest, tekkis küsimus, et kas nende key-dega on võimalik ka mängida euroopa serverites ja kas mäng on ingliskeelne?


Häkitud võtmed nagunii mida varsti ka resetitakse kui päris omanik supporti kaebab.


irw? Mida sa ajad? Miks peaks rus cd key'id häkitud olema? RUS keyd ongi meiejaoks odavamad kui muud võtmed, häkitud olemisest on asi kaugel kui ostad normaalsest kohast.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."


viimati muutis Redikate 27.05.2012 16:34:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 16:33:18 vasta tsitaadiga

[quote="Redikate"]
Strom kirjutas:
Ak_47 kirjutas:
Kogu see session id hijacking teooria on jama. Blizzard postitas mõnda aega tagasi vastuse, kus on kirjas:
Blizzard kirjutas:
In all of the individual Diablo III-related compromise cases we’ve investigated, none have occurred after a physical Battle.net Authenticator or Battle.net Mobile Authenticator app was attached to the player’s account, and we have yet to find any situation where a Diablo III player's account was accessed outside of “traditional” compromise methods (i.e. someone logging using an account's login email and password).


See, et blizz ütleb et see jama on, ei täheda ilmtingimata et see jama oleks. Isegi kui neil on mingi session spoofingu kala, siis kõige vähem nad tahavad seda avalikusele öelda.


Samas need kellel authenticator olemas, need ei kaeba kah. icon_lol.gif Ainult kuulujutud stiilis "a'la mu sõbral on authenticator ja ta häkiti ära". Naised saunas rääkisid.

Paljud ajavad mingi dial-in authenticatoriga segamini, mis D3-e jaoks ei pidavat midagi andma.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 16:40:04 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Samas need kellel authenticator olemas, need ei kaeba kah. icon_lol.gif Ainult kuulujutud stiilis "a'la mu sõbral on authenticator ja ta häkiti ära". Naised saunas rääkisid.

Paljud ajavad mingi dial-in authenticatoriga segamini, mis D3-e jaoks ei pidavat midagi andma.

Ma arvan sama. Või siis neil on lihtsalt arvutis emulaator authenticatorile, millele pääseb mõni osavam häkker 'lihtsalt' avatud portidega ligi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 16:42:29 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
See, et blizz ütleb et see jama on, ei täheda ilmtingimata et see jama oleks. Isegi kui neil on mingi session spoofingu kala, siis kõige vähem nad tahavad seda avalikusele öelda.

Kui mingi jama oleks mida nad peita tahaks siis nad räägiksid palju poliitilisemalt ümmargust juttu, mida võimalik igat pidi tõlgendada. Praegu aga nad suht konkreetselt väidavad, et session id kuulujutud on valed. Tegemist pole ka mingi keldrifirmaga. Eriti nüüd kus RMAH mängus, ei ole neil võimalik valetada, sest see tooks palju pahandust kaela neile.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 16:47:42 vasta tsitaadiga

Strom kirjutas:
Redikate kirjutas:
See, et blizz ütleb et see jama on, ei täheda ilmtingimata et see jama oleks. Isegi kui neil on mingi session spoofingu kala, siis kõige vähem nad tahavad seda avalikusele öelda.

Kui mingi jama oleks mida nad peita tahaks siis nad räägiksid palju poliitilisemalt ümmargust juttu, mida võimalik igat pidi tõlgendada. Praegu aga nad suht konkreetselt väidavad, et session id kuulujutud on valed. Tegemist pole ka mingi keldrifirmaga. Eriti nüüd kus RMAH mängus, ei ole neil võimalik valetada, sest see tooks palju pahandust kaela neile.


Vähe targemad IT mehed on isegi öelnud, et igasugu kuulujutud mis levivad pole isegi pm. tehniliselt võimalikud meetodid kellegi häkkimiseks. Isegi Blizzard ütles, et selline "turva-auk" pole isegi tehniliselt võimalik. icon_lol.gif

Kui ka keegi Authenticatoriga ära häkiti siis tehti see nö. "middle man" abiga. Ehk mingi troojalane arvutis.

Arvestades keskmise arvutikasutaja tarkust siis pole ime, et mõni istub õnnelikult authenticatori otsas endal firewall maas ja viirusetõrjeid peal pole ning samal ajal vahib porri ja klikib linke. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 17:09:13 vasta tsitaadiga

Mul peaks arvuti puhas olema.. samas ma pole kindel kas mul oli mingi rollback või mind tõepoolest häkiti, sest kuld kadus ja kadus ka osa queste. Samas recently played listi ilmus 2 inimest, kellest 1 kaotas samuti kulda ja itemeid ning teine on lvl 1 viimased nädal aega ning sõnumitele ei vasta. Kui konto oleks compromised, siis varastaksid nad ju järjepidevalt? Midagi kahtlast on toimumas igatahes..
Olen mõelnud Android authenticatori peale, aga praegu ei kasuta.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 17:25:56 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Mul peaks arvuti puhas olema.. samas ma pole kindel kas mul oli mingi rollback või mind tõepoolest häkiti, sest kuld kadus ja kadus ka osa queste. Samas recently played listi ilmus 2 inimest, kellest 1 kaotas samuti kulda ja itemeid ning teine on lvl 1 viimased nädal aega ning sõnumitele ei vasta. Kui konto oleks compromised, siis varastaksid nad ju järjepidevalt? Midagi kahtlast on toimumas igatahes..
Olen mõelnud Android authenticatori peale, aga praegu ei kasuta.

Ära kasuta oma battle.net'ga registreeritud emaili kuskil mujal. Võid teha lausa uue emaili ning selle battle.net'ga siduda.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 17:45:51 vasta tsitaadiga

wtf, mis kuradi soovitus on sama e-maili mitte kasutada?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 17:46:03 vasta tsitaadiga

Mina kasutan sama e-maili mujal ka, kuid salasõna mitte. Peaks piisama.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 17:55:51 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
wtf, mis kuradi soovitus on sama e-maili mitte kasutada?


ArchMage kirjutas:
Mina kasutan sama e-maili mujal ka, kuid salasõna mitte. Peaks piisama.


Hackeritel piisab teinekord vaid sinu e-mail konto teadmisest ja nad võivad Forcida su parooli lihtsalt ära. Nii olen kuulnud vähemalt.

Kuna Blizzardi paroolidel tähtede suurus ei loe ning sisestada võid nii mitu korda järjest, kui tahad - siis on jõuga ära arvamine lihtsustatud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 27.05.2012 17:56:25 vasta tsitaadiga

Imelik FPS drop on vahepeal profiilis oleva arvutiga, kellelgi ei ole sama probleemi?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 18:00:21 vasta tsitaadiga

on. ilmselgelt mingi mängu häda.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 18:01:59 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
wtf, mis kuradi soovitus on sama e-maili mitte kasutada?

wtf, kas sa tõesti ei oska ühtegi põhjust välja mõelda?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 18:05:36 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
londiste kirjutas:
wtf, mis kuradi soovitus on sama e-maili mitte kasutada?


ArchMage kirjutas:
Mina kasutan sama e-maili mujal ka, kuid salasõna mitte. Peaks piisama.


Hackeritel piisab teinekord vaid sinu e-mail konto teadmisest ja nad võivad Forcida su parooli lihtsalt ära. Nii olen kuulnud vähemalt.

Kuna Blizzardi paroolidel tähtede suurus ei loe ning sisestada võid nii mitu korda järjest, kui tahad - siis on jõuga ära arvamine lihtsustatud.


Palju õnne neile minu emaili parooli ära arvamisel, mis on üle 20 characteri, väiksed, suured tähed, sümbolid ja numbrid... icon_biggrin.gif

Need kelle parooli brute force'ga lahti tehakse on ise selles suht süüdi icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 18:07:25 vasta tsitaadiga

On ka mul suured tähed, väikesed tähed, numbrid ja sümbolid segamini icon_lol.gif
Edu bruteforcejatele, võiks helistada ka kui mu parooli lahti murravad beer_yum.gif
Ma endiselt kahtlustan, et see kulla kadumine oli miski blizzardi anomaalia, sest ükski varas ei saa minu charil ju rollbacki teha?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 18:11:43 vasta tsitaadiga

No nagu ma ütlesin, et Blizzardi paroolidel pole Suuri ega väikseid tähti. Kõik on sama. Ning parooli pikkus oli vist 16 max.

Ehk häkkeritel vaja ainult meilikontot teada ja siis võivad lampi mingi proge parooli arvama panna. Kuskil netis on isegi parooli arvamise masina virtuaalne koopia, mis näitab kaua parool vastu peaks sellise rünnaku all.

Proovin üles leida...

Naljakas tegelt on see, et Paarist sõnast koosnev parool on umbes miljon korda kindlam ja ohutum, kui suvalised numbrid ja tähed ritta panduna. icon_biggrin.gif - Go figure eksole. Seda siis arvutiprogrammidele. Aga ega häkkerid käsitsi lampi ei hakkagi arvama su koera nime üldiselt.

http://xkcd.com/936/


viimati muutis Archangel 27.05.2012 18:14:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 18:14:37 vasta tsitaadiga

Archangel, saa aru, brute forcel kasutatakse dictionary attacki, mis ei ole sama kui suvalised tähed, numbrid, sümbolid segamini.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 18:15:53 vasta tsitaadiga

Lisaks sellele leiab meili pealt igasuguseid teisigi paroole, näiteks registreerimisel saadetud meil kinnitamiseks, kuhu on ka parool pandud. Või siis password recovery'ga meil jne. Kokku saab mõned paroolid, mis kõik läbi proovitakse. Ega keegi ei olegi väitnud, et kui ligipääs su meilile on olemas, siis on koheselt ka ligipääs su battle.net kontole. Igasuguseid skeeme on sinu battle.net parooli teada saamiseks.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 18:21:54 vasta tsitaadiga

Sven kirjutas:
Imelik FPS drop on vahepeal profiilis oleva arvutiga, kellelgi ei ole sama probleemi?

Mis draiverid on? Viimased nvidia draiverid tegid mängimise võimatuks. Kasutan eelviimaseid...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 18:22:52 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Archangel, saa aru, brute forcel kasutatakse dictionary attacki, mis ei ole sama kui suvalised tähed, numbrid, sümbolid segamini.


Kindel, et kõik kasutavad ainult dictionary attack'i?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 18:25:49 vasta tsitaadiga

Archangel, hence the word "bruteforce".

Aga et väga offtopicucs ei kisu, siis nightmare act 2 võrreldes esimese actiga on ikka hulga raskem.. peab vist AH-st endale hingehinnaga equippi hankima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Floppy
HV vaatleja
Floppy

liitunud: 31.01.2003




sõnum 27.05.2012 18:38:12 vasta tsitaadiga

Brute force ja dictionary attack pole just samad asjad. Dictionay on pigem üks brute force variantidest.

Kui b.neti acc mobiiliga ära siduda siis ei saa passwordi resetida isegi kui maili kontole ligipääs olemas on. Nõutakse parooli mis saadetakse SMSile. Teenus tasuta.

edit: on topicut kah. Monk: Resistances healing aura runega 708, armor 5300, HP 38k, DPS 19k. Inferno act2 väikse kitega vabalt farmitav. Act1 täiesti mõttetud mobid selle geariga. Butcher runi ajal saab 99% asjadest lihtsalt tankida.


viimati muutis Floppy 27.05.2012 18:40:57, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 27.05.2012 18:38:22 vasta tsitaadiga

Ja kust nad selle emaili aadressi teada said?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 18:43:16 vasta tsitaadiga

Floppy, mida nad sellest passwordist resetivad, kui neid ainult kuld & väärtuslikud esemed huvitavad.
486, suvaliselt saidilt, kuhu sama emailiga registreerisid.
Timberg, juba mõned postid tagasi arutlesime, et see "mp sessioni dubleerimine" on ilmselt bullshit, kuna pole tehniliselt võimalik.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 18:44:48 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Ja kust nad selle emaili aadressi teada said?


Kui kasutad mitmes kohas siis on tõenäosus, et arvatakse ära, et sa oled D3 mängija. Piisab kui selle sama meiliga logid kuskile D3 fännilehele sisse, kus mingi paha soft taustal tiksub ning ongi neil meilikas olemas.

Või kasutasid kunagi StarCraft foorumites sama meilikat kellegagi suhtlemiseks vms. Kõik ju salvestatakse.

Arvestades, kuidas mõni avalikes foorumites kilkab, et tal D3 pre-order tehtud, siis jagab avalikult oma meili neile, kes huvituvad ning lõpuks, kui mäng käes siis kilkab veel, et yess, lvl 60 käes, pappi palju ja legendarisid kukub. icon_biggrin.gif

Ilmselgelt Prime Target häkkeritele.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 18:53:55 vasta tsitaadiga

Ma pole eriline krüptoloogia ekspert, kuid üle interneti mingi parooli bruteforcemine on ju kliendi ja serveri vahelise viite tõttu jõhkralt ebaefektiivne. Samuti on kõigil battle.net taolistel serveritel logimiste arv ajaühikus piiratud ja IP blokeeritakse, kui liiga palju üritad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 18:58:50 vasta tsitaadiga

Elitegamer kirjutas:
Ma pole eriline krüptoloogia ekspert, kuid üle interneti mingi parooli bruteforcemine on ju kliendi ja serveri vahelise viite tõttu jõhkralt ebaefektiivne. Samuti on kõigil battle.net taolistel serveritel logimiste arv ajaühikus piiratud ja IP blokeeritakse, kui liiga palju üritad.

Bruteforce meetodit ei kasutatagi. Pole õrna aimu, miks sellel teemal üldse arutlema hakati. icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 19:23:30 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Auron, CEd on igalpool läbi müüdud. tõenäosus, et sa selle kuskilt saad on olematu...

Ei.
http://www.amazon.co.uk/Diablo-III-Collectors-Edition-Mac/dp/B0077HOA64/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1338135747&sr=8-2
Tänapäeval tuleb sellist asja harva ette. Isegi wow tbc ce'sid tehti nii palju, et haruldaseks need ei muutunud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 19:34:17 vasta tsitaadiga

Timberg, £180 ja üles? ei paista jah haruldusena kui arvestada, et reliisil oli hind vist 100€? icon_razz.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 27.05.2012 19:34:28 vasta tsitaadiga

Ja kuidas secret answer välja otsitakse, et parooli muuta?
Mul on palju battlenet accounte kuid häkiti vaid see millel on diablo 3.
Ma arvan et public game ajal saadi mail teada ja password arvati ära mingi programmiga.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 19:41:36 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Ja kuidas secret answer välja otsitakse, et parooli muuta?
Mul on palju battlenet accounte kuid häkiti vaid see millel on diablo 3.
Ma arvan et public game ajal saadi mail teada ja password arvati ära mingi programmiga.


Parooli muutus neid ei huvita.

Nad ei taha sinu tegelasi endale vaid ainult stuffi. Parool arvatakse ära, kohe tehakse häkkeri lvl 1 tegelasega public game, tehakse sind kõigest väärtuslikust tühjaks ning siis logitakse välja. Ülejäänu on savi.

Selles suhtes on hea, et vähemalt tegelane jääb alles. Geari saab alati uuesti muretseda. Kuid mingeid tegelasi 1-60 leveldada häkkerite pärast oleks veidi nõme. icon_razz.gif
Mitte, et gearist ilma jäämine samuti vastik poleks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 19:43:35 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Ja kuidas secret answer välja otsitakse, et parooli muuta?
Mul on palju battlenet accounte kuid häkiti vaid see millel on diablo 3.
Ma arvan et public game ajal saadi mail teada ja password arvati ära mingi programmiga.

Kas sa loed ka, mida siin varem kirjutatakse? Mis kasu häkkeritel selle parooli muutmisest on? Nii või naa saad oma kasutaja tagasi üks hetk. Ning mis moodi public game'i ajal mail teada saadakse? icon_lol.gif

Kui nad su parooli ära muudavad, siis see on ainult neile kahjuks, kui sa samal ajal online oled, sest sa muudaksid ise omakorda selle ära jnejne. Samas, kui sa online oled ning nad sisselogivad, saad sina disconnecti, mille peale sina sisselogid ning nemad disconnecti saavad ehk nad näevad, et praegu pole mõtet 'üritada'. Parem mõne tunni pärast, kui sa magad, et nad rahulikult askeldada saaksid.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.