Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.05.2012 13:36:14 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Muidugi reaalsem on, et kes niipalju mängib, et neid kohti leida, see mängu enam niiväga ei vihka kah. icon_biggrin.gif
Vaadates, kui palju tulihingelisi wow'i mängureid seda aastasid nolifevad ning samal ajal kõike maapõhja kiruvad, siis su väide on pehmelt öeldes naiivne icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 13:44:49 vasta tsitaadiga

Tulevase Real Money AH kohta
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 13:49:10 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Tulevase Real Money AH kohta
Spoiler Spoiler Spoiler


Eks ta nii saab kohati olema. Samas mis siin ikka kobiseda, kui äri on Diablos aastaid käinud, nüüd siis vähemalt ei pea muretsema, et keegi sind scammib. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cannonize
HV vaatleja
Cannonize

liitunud: 19.05.2012




sõnum 25.05.2012 14:12:25 vasta tsitaadiga

Olen kuulnud kuulujutte, et kui 7ndal juunil tuleb Diablo 3 vene versioon, siis seal pole AH.
Tõsi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 14:18:17 vasta tsitaadiga

Cannonize kirjutas:
Olen kuulnud kuulujutte, et kui 7ndal juunil tuleb Diablo 3 vene versioon, siis seal pole AH.
Tõsi?

Vene versioon peaks olema mängust ainult vene versioon, saad ikka mängida mujal regioonides ja kasutada selle regiooni AH, kus sa pesitsed. - Nii sain mina asjadest aru icon_biggrin.gif

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 25.05.2012 14:21:22 vasta tsitaadiga

Cannonize kirjutas:
Olen kuulnud kuulujutte, et kui 7ndal juunil tuleb Diablo 3 vene versioon, siis seal pole AH.
Tõsi?

Ei.

Rubla AH on juba siin listis kah: http://us.battle.net/d3/en/status
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 14:34:23 vasta tsitaadiga

Mis asi see HARDCORE on?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 14:35:02 vasta tsitaadiga

tavaline ja hardcore ah o n eraldi. teisisõnu.. hardcore mängutüübi ah asju ei saa osta/müüa mittehardcore ahl.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 14:38:34 vasta tsitaadiga

Järgmise tegelase teen kindlasti Hardcore ja hakkan hästi vaikselt farmima kohe alguses. icon_biggrin.gif

Anyway - Hell. Act. II läbi. Kuradi aeglaselt läheb, kui peab tööd tegema. Kõik te tiinekad ja muidu no-liferid või puhkustel olijad. Veab teil. thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 15:00:56 vasta tsitaadiga

Hardcore lihtsalt seletatuna: http://www.youtube.com/watch?v=8kIlsmQRIzM#t=02m10s

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 15:04:48 vasta tsitaadiga

Mis gearist saab? Tollest kah ilma?
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 25.05.2012 15:06:37 vasta tsitaadiga

Jackinthex, ikka. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 15:14:46 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Mis gearist saab? Tollest kah ilma?


Nagu vanad telekamängud. Elud otsas siis Game Over. Please start a new game. icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 15:18:24 vasta tsitaadiga

Mis värk nende siniste championitega on? Viimasel ajal saab 2 kolmest maha ja kolmanda tapmiseks läheb mõnusalt aega kuna ta ennast koguaeg tervendab.. Peabki see nii olema?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 15:19:23 vasta tsitaadiga

Mis point sellel Hardcorel siis on? icon_lol.gif Üsna mõttetu ju, sest Infernos nii või naa sured, kui just ei farmi miljon aastat kõige epicumat geari... ja siis ka ikka karm kui lõpuks ikka peaksid surma saama icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 15:22:24 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mis point sellel Hardcorel siis on? icon_lol.gif Üsna mõttetu ju, sest Infernos nii või naa sured, kui just ei farmi miljon aastat kõige epicumat geari... ja siis ka ikka karm kui lõpuks ikka peaksid surma saama icon_lol.gif
+1
Eriti veel, kui ajendiks ei pruugi olla enda mäguoskus, vaid pigem mingisugune mänguviga või serveri lag.

Äkki keegi seletaks lahti, mis hardcore'il tõesti nii palju paremat on, et see üldse väärib mängimist?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 25.05.2012 15:22:26 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mis point sellel Hardcorel siis on? icon_lol.gif Üsna mõttetu ju, sest Infernos nii või naa sured, kui just ei farmi miljon aastat kõige epicumat geari... ja siis ka ikka karm kui lõpuks ikka peaksid surma saama icon_lol.gif

Eks huvitavam ole ikka, kui nii palju kaalul on. Adrenaliini on juba NM/Hellis omajagu arvatavasti.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.05.2012 15:26:46 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Äkki keegi seletaks lahti, mis hardcore'il tõesti nii palju paremat on, et see üldse väärib mängimist?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 15:26:54 vasta tsitaadiga

No nagu nimigi ütleb - Hardcore. Hardcore mängurile, kes ei karda kogu oma mänguaega ohverdada ühe pisivea pärast. Uutematest mängudest on ka Witcher 2-s sama option olemas. Kui surma saad siis on kellad.

Kuna AH on erinev Hardcore mode's, siis ma usun, et seal on asjad huvitavamad. Hinnad kallimad kuna gear esiteks kaob surmadega ning keegi ei anna raskelt farmitud geari võileiva hinnaga ära.

Can't wait. Ootan lihtsalt veel nädalakese serveri stabiilsuse parandamiste jaoks ning classide suurimate bugide jms fiximiseks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 25.05.2012 15:34:29 vasta tsitaadiga

Momendil ei soovita HC mode küll kellelegi.

Paar tuttavat on oma tegelase juba kaotanud tänu random lagspike'ile mis tekitab mõnusa rubberband effekti. Õnneks küll normal tasemel, aga siiski. Paras BS. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 25.05.2012 15:47:42 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:

Kuna AH on erinev Hardcore mode's, siis ma usun, et seal on asjad huvitavamad. Hinnad kallimad kuna gear esiteks kaob surmadega ning keegi ei anna raskelt farmitud geari võileiva hinnaga ära.


Kas selle kohta on ametlikku infot ka. D2-s olid hardcore itemid samad, ainult ladderis olid omad runewordid.

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 15:51:13 vasta tsitaadiga

Sõber eile suri HC chariga level 49, oma halva õnne tõttu. Täna lubas uue HC chari teha..

Diablo sarnasel mängul on e-peeni efekt mõlemat pidi, kas farmid 60 levelil infernost geari, et e-peeni suurendada, või mängid HC chari, et 60 saada ja sellega e-peeni suurendada. HC chariga on lihtsalt adrenaliin laes... tuim grind on mõlemat pidi icon_razz.gif

Surma saades hakkad tegema Act 1-4 uuesti. Samas pole 60 peal ka midagi teisiti teed täpselt samu acte over and over:P
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 15:52:45 vasta tsitaadiga

blas kirjutas:
Archangel kirjutas:

Kuna AH on erinev Hardcore mode's, siis ma usun, et seal on asjad huvitavamad. Hinnad kallimad kuna gear esiteks kaob surmadega ning keegi ei anna raskelt farmitud geari võileiva hinnaga ära.


Kas selle kohta on ametlikku infot ka. D2-s olid hardcore itemid samad, ainult ladderis olid omad runewordid.


Hetkel ei tea küll, et itemid teised oleks või muud sellist.

Aga ma eeldan lihtsalt, et hinnad on tunduvalt teised kuna esiteks on mängijaid tunduvalt vähem, nii üldse kui eriti kõrgematel levelitel, samuti on pidev item ja gold sink kuna tegelaste surmadega asjad kaovad.

Seega HardCore AH on see real deal IMO.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 15:54:48 vasta tsitaadiga

blas kirjutas:
Archangel kirjutas:

Kuna AH on erinev Hardcore mode's, siis ma usun, et seal on asjad huvitavamad. Hinnad kallimad kuna gear esiteks kaob surmadega ning keegi ei anna raskelt farmitud geari võileiva hinnaga ära.


Kas selle kohta on ametlikku infot ka. D2-s olid hardcore itemid samad, ainult ladderis olid omad runewordid.

Infot mille kohta? Itemid on samad ju.

Muidu... HC PvP oleks päris huvitav icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 15:56:47 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Mis point sellel Hardcorel siis on? icon_lol.gif Üsna mõttetu ju, sest Infernos nii või naa sured, kui just ei farmi miljon aastat kõige epicumat geari... ja siis ka ikka karm kui lõpuks ikka peaksid surma saama icon_lol.gif
+1
Eriti veel, kui ajendiks ei pruugi olla enda mäguoskus, vaid pigem mingisugune mänguviga või serveri lag.

Äkki keegi seletaks lahti, mis hardcore'il tõesti nii palju paremat on, et see üldse väärib mängimist?


Hardcore on challenge, hoiab sind pidevalt pinges ...

Eile sain demon hunteri 60 ja logisin peale seda mängust välja. 0 emotsiooni, et ma oleks midagi nagu saavutanud. Igatahes ise proovin nüüd millalgi ühe chari HC's 60 teha.. Inferno grindi jõuab teha ka softcore charidega.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 16:08:50 vasta tsitaadiga

Leisin barbiga huvitava anomaalia. Nimelt ACT I's hüppab ta "Leap'ga" Cursed Holdis üle aedade. Alguses hüppas alt-üles ning hiljem kui proovisin ka paremalt vasakule. Ei tea kas asi peabki nii olema või on tegu mingitmoodi "veaga". Samuti ei proovinud sellist pidi hüppamist nagu pildil näha ennem kui Warden oli tapetud. (Enne tapmist on seal värav kinni ja edasi ei tohiks saada.)

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 16:19:25 vasta tsitaadiga

Saab üle aedade hüpata ja muude väiksemate takistuste. Lisaks veel erinevate platvormide (ka eri kõrgustel) vahel jne...
Sama kehtib ka Wizardi Telepordi puhul, millel tundub olevat täpselt sama mehaanika, mis Leapil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 16:20:10 vasta tsitaadiga

irw vaatasin et shopkeeper müüs amulette 170vitality ja 95 dex ostsin 100 tükki 7k tükk icon_biggrin.gif
nüüd saab AH parseldada icon_biggrin.gif

hetke stats muidu DPS 30k , HP 51K (demon hunter)
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2012 16:27:05 vasta tsitaadiga

un3v3n, varsti enam inimesed ei lähe selle õnge. Aga ma läheks ikka. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 16:28:01 vasta tsitaadiga

Kuule saada mulle ka üks amulet selline.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 16:40:23 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
Kuule saada mulle ka üks amulet selline.



võin anda küll.
lisa sõbraks uneven#2924
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 25.05.2012 16:45:29 vasta tsitaadiga

un3v3n kirjutas:
irw vaatasin et shopkeeper müüs amulette 170vitality ja 95 dex ostsin 100 tükki 7k tükk icon_biggrin.gif
nüüd saab AH parseldada icon_biggrin.gif

hetke stats muidu DPS 30k , HP 51K (demon hunter)

Milline shopkeeper?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 25.05.2012 16:46:30 vasta tsitaadiga

Esimene Legendary item siis, Act II Normal icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raider007
HV kasutaja
Raider007

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 16:59:40 vasta tsitaadiga

kas hetkel ongi seis selline, et Eestis karbiversiooni polegi enam poest saada kuskilt? Aga kust Teie ostsite--Preorder juba jõulude ajal?icon_biggrin.gificon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 17:07:57 vasta tsitaadiga

Raider007 kirjutas:
kas hetkel ongi seis selline, et Eestis karbiversiooni polegi enam poest saada kuskilt? Aga kust Teie ostsite--Preorder juba jõulude ajal?icon_biggrin.gificon_biggrin.gif beer_yum.gif


Valgas küll eile poes nägin.. Selver vist oli.. Ise sain koos AP'ga.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2012 17:12:05 vasta tsitaadiga

uneven'i abiga nüüd 15k hp -> 21k hp
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 25.05.2012 17:18:42 vasta tsitaadiga

No enesetapu ohvrite arv peaks tõusma paari kuu pärast, kui inimesed hakkavad hardcore chare tegema icon_lol.gif Kujutan, ette kui oled juba kuskil inferno act 3-es ja hullult geari farmitud ,väga palju vaeva näinud jne ,siis mingi sitase lagspike pärast sussid viskad, ajab ikka hulluks küll. icon_biggrin.gif Aga noh peaks keegi siit hardcore tasemel infernos läbi tegema mängu, saadan isiklikult medali thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 17:39:13 vasta tsitaadiga

Sven kirjutas:
un3v3n kirjutas:
irw vaatasin et shopkeeper müüs amulette 170vitality ja 95 dex ostsin 100 tükki 7k tükk icon_biggrin.gif
nüüd saab AH parseldada icon_biggrin.gif

hetke stats muidu DPS 30k , HP 51K (demon hunter)

Milline shopkeeper?


ArchMage kirjutas:
un3v3n, varsti enam inimesed ei lähe selle õnge. Aga ma läheks ikka. icon_biggrin.gif


Shoppide itemid samamoodi random statsidega...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 25.05.2012 17:40:51 vasta tsitaadiga

Lisasin ka un3v3ni sõbraks... et hoia vähemalt üks sõrmus mulle ka (kui mitte enne siis pühap. olen kindlasti mängus)
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2012 17:46:21 vasta tsitaadiga

un3v3n, palju raha küsid ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 17:52:08 vasta tsitaadiga

Mis selle hind on?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 25.05.2012 17:59:40 vasta tsitaadiga

Jõudsin ka Inferno act 2 ja nooo see on üsna jabur. icon_biggrin.gif Pole küll über statid, aga no midagai ikka on. Barbar ~6k armor, 34k hp 16k(dw) ja 20k(2h) dps, vahetan relvasi olenevalt olukorrast ja kõik resistid on vähemalt 350+ , fire oli pea 500 vist. Suurt midagi ei tee ära, isegi Ignore Pain(-65%dmg) Ei aita absoluutselt.
tondu, no mingi 1-2 milli kindlalt. Aga võid mulle hästi soodsalt sõbrahinnaga anda. icon_cool.gif

Edit: peaks äkki mingi teise teema tegema, kus omavahel asju parseldada vms, mingi sõbralikemate hindadega vms. Või niisama, item vs item/gem and stuff, oldschool trading. icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karmo29
HV kasutaja
karmo29

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 18:10:37 vasta tsitaadiga

kui kellelgi on mu nõrgale lvl 51-52 wizardile midagi anda siis ära ei ytleks icon_biggrin.gif
_________________
Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 18:17:01 vasta tsitaadiga

Eile sain serverist kicki, täna logisin sisse, kõik mu kuld oli kadunud ja questidel mingi korralik rollback (sattusin eelmisesse acti). Oh shit.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 18:19:02 vasta tsitaadiga

Inferno ACTII läheb siiani päris sujuvalt (@Zultan). Vahest tuleb aint championid teepealt eest ära meelitada.. Üks suuremat sorti prügikoristus aktsioon pigem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 18:35:16 vasta tsitaadiga

Kellelgi on aimu mis asi on "The Black Rock Ledger, Page 8" ja milleks see vajalik on?! Ma eeldan, et kuna sain page 8, siis on saadaval ka teised..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2012 18:50:23 vasta tsitaadiga

Ilmselt mingi collectorite asi... kes teevad mängu mingi 100 korda läbi, saavad kõik lehed kokku ja loevad läbi. Internet on parem lahendus.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 18:50:43 vasta tsitaadiga

SiMka kirjutas:
Kellelgi on aimu mis asi on "The Black Rock Ledger, Page 8" ja milleks see vajalik on?! Ma eeldan, et kuna sain page 8, siis on saadaval ka teised..


Siiani on teada, et see on ainult Easter Egg telesarja Lost kohta. Kas midagi muud sellega teha saab, ei tea. Eks aeg näitab. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 20:20:18 vasta tsitaadiga

Millega selle quest passi muidu kaasa saab?
kellelgi mõni ära kinkida?
Hea meele tegemiseks PS'i võib jätta teate icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2012 20:24:14 vasta tsitaadiga

Kas vene versioon pole veel väljas? Pole nagu väga leida kuskilt.. muidu ennem mõtlesin, et ei viitsi, aga nüüd tekkis väike huvi ja kui kuskilt odavalt vene versiooni saaks siis võibolla isegi prooviks. Vene versiooniga pidi vist vene keelne olema, aga serverid samad?
Muidu pole enne GW2 väga midagi pelada.
E: sain teada, et vene versioon tuleb alles 7. Eks siis leian mingit muud tegevust.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.