|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.05.2012 13:36:14
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
Muidugi reaalsem on, et kes niipalju mängib, et neid kohti leida, see mängu enam niiväga ei vihka kah.  |
Vaadates, kui palju tulihingelisi wow'i mängureid seda aastasid nolifevad ning samal ajal kõike maapõhja kiruvad, siis su väide on pehmelt öeldes naiivne
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
25.05.2012 13:44:49
|
|
|
Tulevase Real Money AH kohta
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
25.05.2012 13:49:10
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
Tulevase Real Money AH kohta
Spoiler 
|
Eks ta nii saab kohati olema. Samas mis siin ikka kobiseda, kui äri on Diablos aastaid käinud, nüüd siis vähemalt ei pea muretsema, et keegi sind scammib.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cannonize
HV vaatleja

liitunud: 19.05.2012
|
25.05.2012 14:12:25
|
|
|
Olen kuulnud kuulujutte, et kui 7ndal juunil tuleb Diablo 3 vene versioon, siis seal pole AH.
Tõsi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
25.05.2012 14:18:17
|
|
|
| Cannonize kirjutas: |
Olen kuulnud kuulujutte, et kui 7ndal juunil tuleb Diablo 3 vene versioon, siis seal pole AH.
Tõsi? |
Vene versioon peaks olema mängust ainult vene versioon, saad ikka mängida mujal regioonides ja kasutada selle regiooni AH, kus sa pesitsed. - Nii sain mina asjadest aru
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
25.05.2012 14:21:22
|
|
|
| Cannonize kirjutas: |
Olen kuulnud kuulujutte, et kui 7ndal juunil tuleb Diablo 3 vene versioon, siis seal pole AH.
Tõsi? |
Ei.
Rubla AH on juba siin listis kah: http://us.battle.net/d3/en/status
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
25.05.2012 14:34:23
|
|
|
Mis asi see HARDCORE on?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.05.2012 14:35:02
|
|
|
| tavaline ja hardcore ah o n eraldi. teisisõnu.. hardcore mängutüübi ah asju ei saa osta/müüa mittehardcore ahl.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
25.05.2012 14:38:34
|
|
|
Järgmise tegelase teen kindlasti Hardcore ja hakkan hästi vaikselt farmima kohe alguses.
Anyway - Hell. Act. II läbi. Kuradi aeglaselt läheb, kui peab tööd tegema. Kõik te tiinekad ja muidu no-liferid või puhkustel olijad. Veab teil.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
25.05.2012 15:04:48
|
|
|
| Mis gearist saab? Tollest kah ilma?
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
25.05.2012 15:14:46
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| Mis gearist saab? Tollest kah ilma? |
Nagu vanad telekamängud. Elud otsas siis Game Over. Please start a new game.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
25.05.2012 15:18:24
|
|
|
| Mis värk nende siniste championitega on? Viimasel ajal saab 2 kolmest maha ja kolmanda tapmiseks läheb mõnusalt aega kuna ta ennast koguaeg tervendab.. Peabki see nii olema?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
25.05.2012 15:19:23
|
|
|
Mis point sellel Hardcorel siis on? Üsna mõttetu ju, sest Infernos nii või naa sured, kui just ei farmi miljon aastat kõige epicumat geari... ja siis ka ikka karm kui lõpuks ikka peaksid surma saama
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
25.05.2012 15:22:26
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Mis point sellel Hardcorel siis on? Üsna mõttetu ju, sest Infernos nii või naa sured, kui just ei farmi miljon aastat kõige epicumat geari... ja siis ka ikka karm kui lõpuks ikka peaksid surma saama  |
Eks huvitavam ole ikka, kui nii palju kaalul on. Adrenaliini on juba NM/Hellis omajagu arvatavasti.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.05.2012 15:26:46
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Äkki keegi seletaks lahti, mis hardcore'il tõesti nii palju paremat on, et see üldse väärib mängimist? |
Spoiler 
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
25.05.2012 15:26:54
|
|
|
No nagu nimigi ütleb - Hardcore. Hardcore mängurile, kes ei karda kogu oma mänguaega ohverdada ühe pisivea pärast. Uutematest mängudest on ka Witcher 2-s sama option olemas. Kui surma saad siis on kellad.
Kuna AH on erinev Hardcore mode's, siis ma usun, et seal on asjad huvitavamad. Hinnad kallimad kuna gear esiteks kaob surmadega ning keegi ei anna raskelt farmitud geari võileiva hinnaga ära.
Can't wait. Ootan lihtsalt veel nädalakese serveri stabiilsuse parandamiste jaoks ning classide suurimate bugide jms fiximiseks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
25.05.2012 15:34:29
|
|
|
Momendil ei soovita HC mode küll kellelegi.
Paar tuttavat on oma tegelase juba kaotanud tänu random lagspike'ile mis tekitab mõnusa rubberband effekti. Õnneks küll normal tasemel, aga siiski. Paras BS.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
25.05.2012 15:47:42
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
Kuna AH on erinev Hardcore mode's, siis ma usun, et seal on asjad huvitavamad. Hinnad kallimad kuna gear esiteks kaob surmadega ning keegi ei anna raskelt farmitud geari võileiva hinnaga ära. |
Kas selle kohta on ametlikku infot ka. D2-s olid hardcore itemid samad, ainult ladderis olid omad runewordid.
_________________ The truth is out there |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
25.05.2012 15:51:13
|
|
|
Sõber eile suri HC chariga level 49, oma halva õnne tõttu. Täna lubas uue HC chari teha..
Diablo sarnasel mängul on e-peeni efekt mõlemat pidi, kas farmid 60 levelil infernost geari, et e-peeni suurendada, või mängid HC chari, et 60 saada ja sellega e-peeni suurendada. HC chariga on lihtsalt adrenaliin laes... tuim grind on mõlemat pidi
Surma saades hakkad tegema Act 1-4 uuesti. Samas pole 60 peal ka midagi teisiti teed täpselt samu acte over and over:P
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
25.05.2012 15:52:45
|
|
|
| blas kirjutas: |
| Archangel kirjutas: |
Kuna AH on erinev Hardcore mode's, siis ma usun, et seal on asjad huvitavamad. Hinnad kallimad kuna gear esiteks kaob surmadega ning keegi ei anna raskelt farmitud geari võileiva hinnaga ära. |
Kas selle kohta on ametlikku infot ka. D2-s olid hardcore itemid samad, ainult ladderis olid omad runewordid. |
Hetkel ei tea küll, et itemid teised oleks või muud sellist.
Aga ma eeldan lihtsalt, et hinnad on tunduvalt teised kuna esiteks on mängijaid tunduvalt vähem, nii üldse kui eriti kõrgematel levelitel, samuti on pidev item ja gold sink kuna tegelaste surmadega asjad kaovad.
Seega HardCore AH on see real deal IMO.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ObNixilis
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
25.05.2012 15:54:48
|
|
|
| blas kirjutas: |
| Archangel kirjutas: |
Kuna AH on erinev Hardcore mode's, siis ma usun, et seal on asjad huvitavamad. Hinnad kallimad kuna gear esiteks kaob surmadega ning keegi ei anna raskelt farmitud geari võileiva hinnaga ära. |
Kas selle kohta on ametlikku infot ka. D2-s olid hardcore itemid samad, ainult ladderis olid omad runewordid. |
Infot mille kohta? Itemid on samad ju.
Muidu... HC PvP oleks päris huvitav
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
25.05.2012 15:56:47
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Mis point sellel Hardcorel siis on? Üsna mõttetu ju, sest Infernos nii või naa sured, kui just ei farmi miljon aastat kõige epicumat geari... ja siis ka ikka karm kui lõpuks ikka peaksid surma saama  |
+1
Eriti veel, kui ajendiks ei pruugi olla enda mäguoskus, vaid pigem mingisugune mänguviga või serveri lag.
Äkki keegi seletaks lahti, mis hardcore'il tõesti nii palju paremat on, et see üldse väärib mängimist? |
Hardcore on challenge, hoiab sind pidevalt pinges ...
Eile sain demon hunteri 60 ja logisin peale seda mängust välja. 0 emotsiooni, et ma oleks midagi nagu saavutanud. Igatahes ise proovin nüüd millalgi ühe chari HC's 60 teha.. Inferno grindi jõuab teha ka softcore charidega.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
25.05.2012 16:08:50
|
|
|
Leisin barbiga huvitava anomaalia. Nimelt ACT I's hüppab ta "Leap'ga" Cursed Holdis üle aedade. Alguses hüppas alt-üles ning hiljem kui proovisin ka paremalt vasakule. Ei tea kas asi peabki nii olema või on tegu mingitmoodi "veaga". Samuti ei proovinud sellist pidi hüppamist nagu pildil näha ennem kui Warden oli tapetud. (Enne tapmist on seal värav kinni ja edasi ei tohiks saada.)
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
25.05.2012 16:19:25
|
|
|
Saab üle aedade hüpata ja muude väiksemate takistuste. Lisaks veel erinevate platvormide (ka eri kõrgustel) vahel jne...
Sama kehtib ka Wizardi Telepordi puhul, millel tundub olevat täpselt sama mehaanika, mis Leapil.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
25.05.2012 16:20:10
|
|
|
irw vaatasin et shopkeeper müüs amulette 170vitality ja 95 dex ostsin 100 tükki 7k tükk
nüüd saab AH parseldada
hetke stats muidu DPS 30k , HP 51K (demon hunter)
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006

|
25.05.2012 16:27:05
|
|
|
un3v3n, varsti enam inimesed ei lähe selle õnge. Aga ma läheks ikka.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
25.05.2012 16:28:01
|
|
|
| Kuule saada mulle ka üks amulet selline.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
25.05.2012 16:40:23
|
|
|
| mirko27 kirjutas: |
| Kuule saada mulle ka üks amulet selline. |
võin anda küll.
lisa sõbraks uneven#2924
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
25.05.2012 16:45:29
|
|
|
| un3v3n kirjutas: |
irw vaatasin et shopkeeper müüs amulette 170vitality ja 95 dex ostsin 100 tükki 7k tükk
nüüd saab AH parseldada
hetke stats muidu DPS 30k , HP 51K (demon hunter) |
Milline shopkeeper?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
25.05.2012 16:46:30
|
|
|
Esimene Legendary item siis, Act II Normal
Spoiler 
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raider007
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
25.05.2012 16:59:40
|
|
|
kas hetkel ongi seis selline, et Eestis karbiversiooni polegi enam poest saada kuskilt? Aga kust Teie ostsite--Preorder juba jõulude ajal?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
25.05.2012 17:07:57
|
|
|
| Raider007 kirjutas: |
kas hetkel ongi seis selline, et Eestis karbiversiooni polegi enam poest saada kuskilt? Aga kust Teie ostsite--Preorder juba jõulude ajal?  |
Valgas küll eile poes nägin.. Selver vist oli.. Ise sain koos AP'ga.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006

|
25.05.2012 17:12:05
|
|
|
| uneven'i abiga nüüd 15k hp -> 21k hp
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
25.05.2012 17:18:42
|
|
|
No enesetapu ohvrite arv peaks tõusma paari kuu pärast, kui inimesed hakkavad hardcore chare tegema Kujutan, ette kui oled juba kuskil inferno act 3-es ja hullult geari farmitud ,väga palju vaeva näinud jne ,siis mingi sitase lagspike pärast sussid viskad, ajab ikka hulluks küll. Aga noh peaks keegi siit hardcore tasemel infernos läbi tegema mängu, saadan isiklikult medali
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LaC3rtosus
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2012
|
25.05.2012 17:39:13
|
|
|
| Sven kirjutas: |
| un3v3n kirjutas: |
irw vaatasin et shopkeeper müüs amulette 170vitality ja 95 dex ostsin 100 tükki 7k tükk
nüüd saab AH parseldada
hetke stats muidu DPS 30k , HP 51K (demon hunter) |
Milline shopkeeper? |
| ArchMage kirjutas: |
un3v3n, varsti enam inimesed ei lähe selle õnge. Aga ma läheks ikka.  |
Shoppide itemid samamoodi random statsidega...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
25.05.2012 17:40:51
|
|
|
Lisasin ka un3v3ni sõbraks... et hoia vähemalt üks sõrmus mulle ka (kui mitte enne siis pühap. olen kindlasti mängus)
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008

|
25.05.2012 17:46:21
|
|
|
| un3v3n, palju raha küsid ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tondu
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2005
|
25.05.2012 17:52:08
|
|
|
Mis selle hind on?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anar.
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2009
|
25.05.2012 17:59:40
|
|
|
Jõudsin ka Inferno act 2 ja nooo see on üsna jabur. Pole küll über statid, aga no midagai ikka on. Barbar ~6k armor, 34k hp 16k(dw) ja 20k(2h) dps, vahetan relvasi olenevalt olukorrast ja kõik resistid on vähemalt 350+ , fire oli pea 500 vist. Suurt midagi ei tee ära, isegi Ignore Pain(-65%dmg) Ei aita absoluutselt.
tondu, no mingi 1-2 milli kindlalt. Aga võid mulle hästi soodsalt sõbrahinnaga anda.
Edit: peaks äkki mingi teise teema tegema, kus omavahel asju parseldada vms, mingi sõbralikemate hindadega vms. Või niisama, item vs item/gem and stuff, oldschool trading.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karmo29
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
25.05.2012 18:10:37
|
|
|
kui kellelgi on mu nõrgale lvl 51-52 wizardile midagi anda siis ära ei ytleks
_________________ Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
25.05.2012 18:17:01
|
|
|
| Eile sain serverist kicki, täna logisin sisse, kõik mu kuld oli kadunud ja questidel mingi korralik rollback (sattusin eelmisesse acti). Oh shit.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
25.05.2012 18:19:02
|
|
|
Inferno ACTII läheb siiani päris sujuvalt (@Zultan). Vahest tuleb aint championid teepealt eest ära meelitada.. Üks suuremat sorti prügikoristus aktsioon pigem
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
25.05.2012 18:35:16
|
|
|
| Kellelgi on aimu mis asi on "The Black Rock Ledger, Page 8" ja milleks see vajalik on?! Ma eeldan, et kuna sain page 8, siis on saadaval ka teised..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006

|
25.05.2012 18:50:23
|
|
|
| Ilmselt mingi collectorite asi... kes teevad mängu mingi 100 korda läbi, saavad kõik lehed kokku ja loevad läbi. Internet on parem lahendus.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
25.05.2012 18:50:43
|
|
|
| SiMka kirjutas: |
| Kellelgi on aimu mis asi on "The Black Rock Ledger, Page 8" ja milleks see vajalik on?! Ma eeldan, et kuna sain page 8, siis on saadaval ka teised.. |
Siiani on teada, et see on ainult Easter Egg telesarja Lost kohta. Kas midagi muud sellega teha saab, ei tea. Eks aeg näitab.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
25.05.2012 20:24:14
|
|
|
Kas vene versioon pole veel väljas? Pole nagu väga leida kuskilt.. muidu ennem mõtlesin, et ei viitsi, aga nüüd tekkis väike huvi ja kui kuskilt odavalt vene versiooni saaks siis võibolla isegi prooviks. Vene versiooniga pidi vist vene keelne olema, aga serverid samad?
Muidu pole enne GW2 väga midagi pelada.
E: sain teada, et vene versioon tuleb alles 7. Eks siis leian mingit muud tegevust.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|