Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.05.2012 11:55:17 vasta tsitaadiga

barbiga infernos 16k elusid ? palju see dps siis on icon_question.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambivana
HV kasutaja
lambivana

liitunud: 04.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 12:29:51 vasta tsitaadiga

8k

viimati muutis lambivana 21.05.2012 12:33:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 12:32:04 vasta tsitaadiga

olen DH lvl 57 hell act3 täitsa alguses

DPS- 5k (relvad on suht viledatsad)
HP- 35K
Armor - 2,4k
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 21.05.2012 12:46:08 vasta tsitaadiga

un3v3n kirjutas:

(relvad on suht viledatsad)


OP.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 12:47:42 vasta tsitaadiga

un3v3n kirjutas:
olen DH lvl 57 hell act3 täitsa alguses

DPS- 5k (relvad on suht viledatsad)
HP- 35K
Armor - 2,4k


eee... Mul on miski buffiga vms DPS 11.8k ja siis langeb kuskil 6.8k juurde.
HP - ca 15k
Armorit ei tea.

Hell act2 lõpupoole, level 55 icon_smile.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 13:10:18 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
ArchMage, sa saad teiste killide eest expi küll, juhul kui sa oled oma partyle ligidal. ligidal tähendab kirvemeetodil, et sa pead nägema teist venda oma ekraani ulatuses; mis tähendab, et väga väike raadius on.


See on siis nii, et kui mingi sombi eest saab muidu 10xp, mul on +20% exp bonus ja sõbral on +60% exp bonus, siis kui tema monsteri ära killib, kas mina saan 8xp ja tema 8xp? Ja kui mina monsteri ära killin saame me vastavalt 6xp ja 6xp?

VÕI on see nii, et saame mõlemad 9xp ja 9xp (ehk protsendid liidetakse)? VÕI on see nii, et saame mõlemad 7xp ja 7xp (ehk võetakse protsentide keskmine)?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 13:20:25 vasta tsitaadiga

peaks olema xp ilusasti ära jagatud, millele siis lisandub boonus igal mängijal eraldi (kui on).
jagamise kohta ei oska öelda, seal on ilmselt veel mingi oma valem. erinevate levelitega tegelaste puhul (ilmselt rohkema kui paar levelit vahega) saab keegi xp penalty jms.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 21.05.2012 13:21:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 21.05.2012 13:21:47 vasta tsitaadiga

+Ei, see tähendab seda, et kui NPC annab muidu 10xp, sul on +20% ja sõbral on +60% siis saad sina 12xp ja sõber 16xp. Muidugi selliseid protsendimodifiereid ma ei tea et oleks võimalikki saada, gemid annavad kui palju, 7%? 9%? Flat modifierid on küll jah võimalik päris paljuks saada, a la 50 bonus XP tähendab seda, et 10 asemel saad 60.

+ jagamise koha pealt. kas jagatakse ikka? Ma olen märganud, et kahekesti platsi puhtaks lüües saab hoopis kiiremini leveli sama paljude mobidega kui üksi kuna üksi läheb vahest suts kauem.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 13:25:47 vasta tsitaadiga

No arusaadav. Müstika siis. icon_biggrin.gif ja +exp ei ole nagu +mf
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 13:31:17 vasta tsitaadiga

Lvl 57 jõudsin just act 3e icon_razz.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.05.2012 13:32:04 vasta tsitaadiga

Inferno Butcher maas
_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avila
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 13:40:10 vasta tsitaadiga

Cromaclear kirjutas:
Inferno Butcher maas


Skilli raskusastme tõus enne ja pärast Inferno Butcherit peaks olema nagu näoga vastu kiviseina jooksmine icon_razz.gif
Endal muidugi kogemused puuduvad mõlemas osas
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambivana
HV kasutaja
lambivana

liitunud: 04.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 13:46:11 vasta tsitaadiga

Inferno Skeletal King 16k eludega barbarianiga maas:)
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 13:59:46 vasta tsitaadiga

ärge näkku lööge, aga bossid on selle mängu kõige lihtsamad asjad. Butcher on lihtsalt dumb luck ja ülejäänud on lihtsalt dps race. Mis teeb Hell'i ja Inferno raskeks on need sinised-kollased packid.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 21.05.2012 14:02:33 vasta tsitaadiga

Nii see tõesti on @ eShelobik ja ma iseenesest ei näe selles midagi halba.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 14:03:27 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
ärge näkku lööge, aga bossid on selle mängu kõige lihtsamad asjad. Butcher on lihtsalt dumb luck ja ülejäänud on lihtsalt dps race. Mis teeb Hell'i ja Inferno raskeks on need sinised-kollased packid.

Täiesti nõus. Ise olen praegu level 52 DH Hellis.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 14:09:49 vasta tsitaadiga

Bosside raskusaste muutub vähe, kuna mehaanikad on alati samad. Helli ja Inferno bossidel võid täpselt ühesugust taktikat kasutada, lihtsalt aega kulub kauem ning eksimisruumi on vähem. Enrage timer välistab vaid ekstreemsemad kitemistaktikad, muudel juhtudel pole see probleemiks. Ka täiesti keskmise geariga!
Trash ja elite packid on põhilised, mis asja raskeks teevad, kuid need saab tegelikult skippida, kui eesmärgiks on võimalikult kiiresti bossid maha saada, nagu ka see Wizard tegi, kes WF Inferno Diablo sai.
(Wizardiga on ka selgelt kõige lihtsam asju skippida: teleport, frost nova, diamond skin, mirror images, wave of force - problem?)

Seega bosside mahalöömine pole tegelikult mingiks oskuste indikaatoriks, nagu paljud kipuvad arvama. Minu teada peetakse mõndasid affixite kombosid siiamaani "võimatuks" ja mis alati skipitakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 14:14:24 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Nii see tõesti on @ eShelobik ja ma iseenesest ei näe selles midagi halba.

see, et rollitakse randomiga mingi sind oneshottiv mob on normaalne?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 21.05.2012 14:30:06 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Redikate kirjutas:
Nii see tõesti on @ eShelobik ja ma iseenesest ei näe selles midagi halba.

see, et rollitakse randomiga mingi sind oneshottiv mob on normaalne?


Jep. Random on üldse kõige normaalsem asi mis mängus olla saab. Ei lucky, siis ei lucky... mingi viimaseni refinitud bossfight mis on igakord sama kisub niikuinii väga ruttu igavaks ja mõttetuks. Need one-shottivad mobid pakuvad väljakutset vähemalt.
(ja see et nad sind one-shottivad, on ka su enda süü tegelt)

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 14:40:19 vasta tsitaadiga

mind huvitaks pigem, et huvitav millal kulla AH hinnad normaliseeruvad ja asjad normaalse arvu kulda maksma hakkavad. Samuti võiks müügi puhul olla näha keskmine müügi hind, et ei peaks iga asja eraldi otsima ja hinda kalkuleerima.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 21.05.2012 14:51:00 vasta tsitaadiga

Hinnad on ulmed jah... samas ka mitte väga midagi ületamatut... Ega 50h mängides ei peagi kogu full legendary geari saama.
Ma selle 55h peale mis ma mänginud olen, jaksan ühe korraliku legendary jupi osta küll juba. Niimoodi kuluks ainult....550h et full set saada AH'st?

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avila
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 14:52:19 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Hinnad on ulmed jah... samas ka mitte väga midagi ületamatut... Ega 50h mängides ei peagi kogu full legendary geari saama.


Endgame gear ei ole muideks legendary vaid kollased rared. AH-s on alla 40 level asjadega võimalik päris kavalalt nutsu kokku ajada. Page of blacksmithing on ka näiteks üks hea asi mida on lihtne rahategmiseks müüa kui craftimisega ei tegele.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 14:53:37 vasta tsitaadiga

niipalju kui vaatasin, siis see Page of Blacksmithing ei maksnud ju midagi? Üldse crafti asjad paistsid üsna odavad..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 14:54:13 vasta tsitaadiga

page of blacksmithing maksis mingi 683 vms viimati keskmiselt icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avila
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 15:03:11 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
niipalju kui vaatasin, siis see Page of Blacksmithing ei maksnud ju midagi? Üldse crafti asjad paistsid üsna odavad..


Crafting materjale tasub pigem osta, kui neid ise lammutada. Müü pigem oma sinised ja kollased linnas maha ja pane mõni kõvem AH-sse tiksuma, valgeid/halle ei tasu isegi üles korjata.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.05.2012 15:29:07 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
ärge näkku lööge, aga bossid on selle mängu kõige lihtsamad asjad. Butcher on lihtsalt dumb luck ja ülejäänud on lihtsalt dps race. Mis teeb Hell'i ja Inferno raskeks on need sinised-kollased packid.

Kui ma olen selle bossu maha löönud, tähendab ka seda seda, et ma olen enne inferno rare ja elite farminud piisavalt. Aga jah boss fightid on lihtsamad kui trash enne seda.

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 15:29:15 vasta tsitaadiga

Hinnad on ju täiesti paigas, sest überkõvasid kollaseid antakse lvl30 kandis 2k eest, kui AH searchi kasutada oskate icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 21.05.2012 15:31:15 vasta tsitaadiga

No lvl 30 on minevik kah... Hellis olles oleks geari vaja... ja mingid mõistlikud asjad on > 200k... üldse kohe ei raatsi osta.
Ikka grindin ise ja loodan et dropib midagi head.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 21.05.2012 15:33:43 vasta tsitaadiga

Ei näe küll midagi nii lihtsat et siin vinguda tasuks. Surma saab rohkem kui vaja ja bossud on kõik piisavalt perverset et vihale ajab. Eriti sitt et tuleb uuesti nullist alustada kui surma saab. Ma ei hakka neid raskemaid raskusi parem proovimagi, mingi puhta masohhistide teema.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 16:06:35 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
No lvl 30 on minevik kah... Hellis olles oleks geari vaja... ja mingid mõistlikud asjad on > 200k... üldse kohe ei raatsi osta.
Ikka grindin ise ja loodan et dropib midagi head.



mulle siin öeldi et olen Helli kohta overpowered aga enamus varustust on AH ostetud 20k-100k piece .. nii et saab hea hinnaga küll korraliku varustuse...
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 21.05.2012 16:23:56 vasta tsitaadiga

un3v3n kirjutas:
Redikate kirjutas:
No lvl 30 on minevik kah... Hellis olles oleks geari vaja... ja mingid mõistlikud asjad on > 200k... üldse kohe ei raatsi osta.
Ikka grindin ise ja loodan et dropib midagi head.



mulle siin öeldi et olen Helli kohta overpowered aga enamus varustust on AH ostetud 20k-100k piece .. nii et saab hea hinnaga küll korraliku varustuse...

Mis klass oled? Siiani oma dex ja vit boonusega asju otsinud... siis just eriti odavad summad pole AH's.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 16:53:14 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
un3v3n kirjutas:
Redikate kirjutas:
No lvl 30 on minevik kah... Hellis olles oleks geari vaja... ja mingid mõistlikud asjad on > 200k... üldse kohe ei raatsi osta.
Ikka grindin ise ja loodan et dropib midagi head.



mulle siin öeldi et olen Helli kohta overpowered aga enamus varustust on AH ostetud 20k-100k piece .. nii et saab hea hinnaga küll korraliku varustuse...

Mis klass oled? Siiani oma dex ja vit boonusega asju otsinud... siis just eriti odavad summad pole AH's.



demon hunter .
mul 80% asjad vist vit ja dex bonusega (osad olen ise leidnud või siis shopkeeperilt saanud icon_biggrin.gif ) .. lvl 58 hetkel dex ja vitali suht võrdselt 1100-1200 vahel.
teen helli lõpuni siis plaanis korralik upgrade, tahaks 45k elu ja dpsi ka sinna 6-7k kanti saada. (hetkel siis 35k/5k)
Hetkel Hell Act3 , soolos (followeri ei kasuta)
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 17:01:18 vasta tsitaadiga

Level 50 ja lõpetasin just Nightmare taseme ära. Esimene suvaline sinine juba +350 damage. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 17:13:36 vasta tsitaadiga

vaatan, et paljud high end buildid DH'l sisaldavad Companion - Bat ... et on sellest siis tõesti abi?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 17:21:07 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
vaatan, et paljud high end buildid DH'l sisaldavad Companion - Bat ... et on sellest siis tõesti abi?



mul ka bat , tundub et hatred tõuseb märksa kiiremini koos sellega kuigi mul 2 ambu ja torso on kõik hatred regainiga.
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Some
HV vaatleja

liitunud: 07.11.2001




sõnum 21.05.2012 17:22:48 vasta tsitaadiga

AH hinnad on imelikud tõesti, näiteks kõige lahjem chipped gem võib maksta sama hinda mis 4 kvaliteediklassi parem gem ja ärge te jumala eest midagi ise craftima midagi hakake! Näiteks tahad endale flawless square topazi craftida, siis Artisan tahab selleks tome of jewelcraft, kolm square topazi tükihinnaga 1400gc ja veel lisaks 7500gc tööraha. Nii et hinnaks miski 10800-1100. Samas AH-st saad sama kivi kätte 9600-ga. Sama kehtib põhimõtteliselt ka blacksmithi kohta, täiesti asjatult tagusin nende sellide arendamisse, AH-st saab enam-vähem soovitud parameetritega nänni odavamalt kätte kui sepa käest.

Mängimise koha pealt on jah Diablo II-ga vahe sees. Diablo II-s oli põhiline tegevus MF geariga Baalijookse teha, Diablo II-s on oluline kõik nurgatagused ja kirstud läbi käia, bossid on vaid questimiseks vajalikud. St bosside tagaajamine on asendumas area puhtaks tegemisega. Ja MF varustus paistab, et ei mängi siin üldse eriti rolli topid miski 50% MF varustuse selga ja saab su rare leidmise tõenäosus olema 1% asemel 1,5%.

Teine asi mis Diablo II-ga võrreldes mängitavust muutnud on, on see et ei saa raskes olukorras potione sisse ahmida ja telepordiga igal hetkel põgeneda... Mängupilt on kohe kõvasti erinev!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 17:24:40 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
vaatan, et paljud high end buildid DH'l sisaldavad Companion - Bat ... et on sellest siis tõesti abi?



just vaatasin bat annab +3/s hatred regain mis on päris palju
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 17:24:57 vasta tsitaadiga

Mida kallimad hinnad AH-s on seda parem. Odav ei tohikski high-end gear olla. Muidu kaotab mäng ju liiga palju võlu. Mõni huvi farmida järgmise level jaoks geari, kui saaksid lihtsalt osta 2x paremad asjad kohe kätte, kui reaalselt lähiajal sülle kukuks. icon_razz.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 17:31:02 vasta tsitaadiga

Ja ACT II Normalis sain esimese oranzi kätte icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 17:57:50 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ja ACT II Normalis sain esimese oranzi kätte icon_biggrin.gif thumbs_up.gif



Lvl liiga low muidugi aga muidu Congrats.

Ma Nightmare Act. IV ja lvl 50 aga mitte essugi, kuigi tapan mobe veel barbariani extra loot skilliga. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 18:06:20 vasta tsitaadiga

Üldiselt on AH tore koht. Meeldiv on uusi charre joosta läbi normali, kui lvl24-25 kandis juba 600+ dpsi seljas ja companionid panevad ka 100+ depsu välja.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Some
HV vaatleja

liitunud: 07.11.2001




sõnum 21.05.2012 18:28:14 vasta tsitaadiga

AH on palju asju mängus mõtetuks muutnud, näiteks kõik need kümned poekesed on muutunud sinise ja kollase soga mahamüügikohtadeks (valged itemid on vist ainult lahinguvälja risustamiseks?), kahtlen kas keegi isegi vaatab mis poodides müügil. Craftimise kahjulikkusest juba rääkisin -kas proovid sada korda (ja maksad artisanile) et max statiga item tuleks, või siis lähed AH ja ostad selle kümme korda odavamalt.

Kahtlustan, et Blizzard ei aimanudki et miljon mängijat 10 miljoni oksjoniga suudab hinnad nii alla lüüa, et mängusisene majandus täielikult puudub. Milline loll ostab mängupoest lev10 10dps kirve 1500gc-ga kui AH-s saad max dps-iga relva mis veel statte lisab 200gc-ga??
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 18:40:02 vasta tsitaadiga

Mul küsimus, nimelt kui ma panen oma liitlasele relvasi jne, kas statsid loevad minule? Tähendab lisa kulla stat või, et saab rohkem expi... või neil ikka täiesti oma maailm seal?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sowney
HV kasutaja
Sowney

liitunud: 30.06.2007




sõnum 21.05.2012 18:44:11 vasta tsitaadiga

see magic find,gold ja xp vist on jagatud samamoodi nagu co-opis.Magic fnd kindlalt on vähemalt seda testisin.
_________________
''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 18:45:17 vasta tsitaadiga

jagatud?
kukkuv nänn on per char ju anyway

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sowney
HV kasutaja
Sowney

liitunud: 30.06.2007




sõnum 21.05.2012 18:46:52 vasta tsitaadiga

Jah,aga kui sul magic find siis co-op-is on protsent tesitega jagatud
_________________
''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 18:54:26 vasta tsitaadiga

SK droppis mulle esimese rare..
Nices icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 18:57:02 vasta tsitaadiga

20% kaaslase boonusest tuleb sulle juurde vaid lisaks väidetavalt:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5152405947
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sowney
HV kasutaja
Sowney

liitunud: 30.06.2007




sõnum 21.05.2012 18:57:41 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
SK droppis mulle esimese rare..
Nices icon_biggrin.gif


Natuke mängid siis saad aru,et need rare asjad ei ole nii väga rare icon_razz.gif Aga midagi mis sulle täpselt sobib,vot see on rare icon_razz.gif

_________________
''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2012 18:58:11 vasta tsitaadiga

inks88 kirjutas:
Jah,aga kui sul magic find siis co-op-is on protsent tesitega jagatud

kust see info?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.