Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 159, 160, 161  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 17.05.2012 16:24:34 vasta tsitaadiga

c0ld, telefon peab olema siiski laadijaga ühendatud ja ca 10-15 minutit laadinud enne kui WiFi sünk algab.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.05.2012 16:43:38 vasta tsitaadiga

c0ld kirjutas:
Tee wifi sync ja sul ei ole mingit kaablit vaja thumbs_up.gif


d3t jõudis ette ja ühtlasi unustasin enne mainida, et wifi sync on kasutu täiesti. idee on hea aga milleks see laadimise jura. võiks olla nupuke , et saaks ka ilma hakkama.

Muidugi - kuidas ma ometi sain unustada - facebookis käin ka ning FB - MSNi ja SIM kaardi kontaktid on ilusti omavahel seotud. väga mugav on see samane , et vahet pole kas tegu on SMSi , fb chati või msnis kirjutatud tekstiga - kõik on ühes kohas korraga näha.
Viimast siis vaja nii töö kui eraelus.

Ma tegelikult nüüd väga ei mõistagi MIDA siis veel taga aetakse telefonidest? Kõik elementaarne on ju olemas ja toimiv - peaaegu icon_biggrin.gif
See kui mõnel üksikul IT-gurul on vaja mingeid teatuid X asju teha siis ma ütleks , et mobiiltelefoni ja laptoppi ei tohiks veel segamini ajada aga ega küll seegi ilmselt varsti kaotab piiri.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 17.05.2012 16:51:02 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
see käib vist minu pihta. Minule isiklikult ostis WP7 telefoni tööandja, tööülesannete täitmiseks: lapakale netti jagada, teha pilte ja neid pilte kohapeal edasi saata või teatud veebirakendusse laadida, jälgida ja sisestada andmeid firma võrgus olevas veebirakenduses, jne. Mitteühtegi nendest ülesannetest ei saa ma täna täita ja sellepärast käin ma siin aegajalt oma frustratsiooni välja elamas. Kuna riist oli ilus ja läikiv ja suure ekraaniga, ning ma eeldasin, et WP7 telefonil on kõik need funktsioonid, mis klassikalisel nutikal olema peaks (või vähemalt minu eelmisel, 5a vanal tillukese ekraaniga symbiani nutikal olid), siis enne ostu ma eriti ei süvenenud. Reaalsus jõudis kohale alles hiljem, kui selgus, milline rist ja viletsus mul kaelas on. Jah, asju saab teha kuidagimoodi, aga kaugeltki mitte nii, nagu ma olin lootnud. Ma saan aru, et ma ei kuulu sihtgrupi hulka. Loetud kirjelduse ja nähtude reklaamvideo järgi on mulle jäänud mulje, et see müütiline persoon on rahuldamatu suhtlemisvajadusega teismeline blondiin. Arumaeisaa, kuidas M$ ei taipa, et valdav osa klientuurist siiski selline ei ole.
Ilmselt on Nokia WP7-l mõned funktsioonid veidi teistmoodi, kui HTC-l, igatahes:

Sülearvutile saab internetti jagada. Selleks tuleb minna Settings -> internet sharing -> Liigutada sliderit ON asendisse. Koheselt näeb võrgu nime ja genereeritud parooli. Mõlemat saab ka muuta. Luua saab ka paroolivaba wifi hotspoti. Sealjuures on väga mugav see, et kui mõningase perioodi jooksul ei ole ükski seade internetti kasutanud, siis lülitatakse hotspot automaatselt välja. Hoiab ära olukorrad, kus kasutajat tabab halb olukord tühja aku näol.

Pilte saab teha ning erinevatel viisidel edasi saata. Näiteks Facebook, E-mail, Skydrive, Dropbox, võimalusi on päris palju. Spetsiifiliste veebirakenduste kohapealt jään vastuse võlgu.

Eks ma saan sinust kah aru, kitsa silmaringiga inimestel ongi väga raske maailma kellegi teise perspektiivist vaadata ja seda mõista.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 17.05.2012 16:52:09 vasta tsitaadiga

maatriks, Internet Sharing Nokia Lumia seeria telefonidel puudub kuni Tango uuenduseni.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 17.05.2012 17:22:20 vasta tsitaadiga

maatriks, ei saa.
Minu viimase piirini upgradetud Omnia 7'l pole hotspotti ja ei tea, kas kunagi tulebki. Veebis ma leidsin, et mõnel siiski justkui olevat, aga EMT vannub jumalakeeli, et nemad seda küll ei takista. Kelle süü selle puudumine on - mina ei tea. USB modemina pole WP7't võimalik kasutada, muidu ma pistaks ta kasvõi lapakale sappa.
Pilte ei saa mailiga edasi saata, või üles laadida, saab ainult 3-5x väiksemaid koopiaid, kus seerianumbrid ja muud detailid välja ei paista. Pilte uploadida suvalisse veebi ei saa üldse, ainult "ettenähtud" kohtadesse.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003




sõnum 17.05.2012 17:36:53 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
maatriks, ei saa.
Minu viimase piirini upgradetud Omnia 7'l pole hotspotti ja ei tea, kas kunagi tulebki. Veebis ma leidsin, et mõnel siiski justkui olevat, aga EMT vannub jumalakeeli, et nemad seda küll ei takista. Kelle süü selle puudumine on - mina ei tea. USB modemina pole WP7't võimalik kasutada, muidu ma pistaks ta kasvõi lapakale sappa.
Pilte ei saa mailiga edasi saata, või üles laadida, saab ainult 3-5x väiksemaid koopiaid, kus seerianumbrid ja muud detailid välja ei paista. Pilte uploadida suvalisse veebi ei saa üldse, ainult "ettenähtud" kohtadesse.


WiFi hotspoti puudumine on ilmselt kivi tootja kapsaaeda. Minu HTC Trophile tekkis see mingi pisikese uuenduse käigus ja praegu töötab väga edukalt. Ma ei tea kas see piltide laadimine on ka kuidagi tootjatel erinev aga mina saadan e-mailiga küll pilte nii vasakule kui paremale ja kvaliteedi üle ei nurise. Ta küll teeb neid väiksemaks (va kui Zunega arvutisse syngid) aga kvaliteet minul nüüd väljakannatamatuks küll ei lähe.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 17.05.2012 17:44:17 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
Pilte ei saa mailiga edasi saata, või üles laadida, saab ainult 3-5x väiksemaid koopiaid, kus seerianumbrid ja muud detailid välja ei paista. Pilte uploadida suvalisse veebi ei saa üldse, ainult "ettenähtud" kohtadesse.
Dropboxi saab laadida täismõõdus pilte, samuti loeb A4 pildistatud tavalise kõrgusega teksti kenasti Skydrive kaudu välja. Mulle tundub, et probleemi nähakse seal, kus seda ei ole. Ehk on hoopis kaamera vilets?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 17.05.2012 18:19:58 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Dropboxi saab laadida täismõõdus pilte, samuti loeb A4 pildistatud tavalise kõrgusega teksti kenasti Skydrive kaudu välja. Mulle tundub, et probleemi nähakse seal, kus seda ei ole. Ehk on hoopis kaamera vilets?


mnjah, kuigi natuke uimaselt ja reklaame vahtides, on see Dropbox siiski mingi variant piltide kättesaamiseks. Eks ma katsun teda siis kasutada, vaatame, mis juhtub...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2012 19:22:22 vasta tsitaadiga

Jalutaja kirjutas:
Kui vaidlemise kõrvalt aega üle jääb, võiks keegi teadjam vastata paarile küsimusele.
Kas Eestis müüdava Nokia Lumia 800 on automaatselt regiooniga seotud või mitte?
Xbox live toetust vist eesti mp jaoks vist ei tule? Ja kui tulekski, siis on arvatavasti võimatu siduda uk ja eesti konto. Sellest johtuvalt küsiks, kas swedi kaartide kasutamine uk mp´s on jätkuvalt võimatu? Ja kas on mingi võimalus eesti kasutajaga osta uk mp´st.


Ma ise kasutan UK LiveID'd ja on kasutusel swedi debit. Töötab nii Xbox Live, kui ka ostud Marketplace'ist.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.05.2012 20:13:25 vasta tsitaadiga

Muudaks veits juttu.

On kellelgi kokkupuudet olnud custom rommidega HTC mozartil?
Uurin siit ja uurin sealt. no mitte midagi ei mõista. mingid RSPLid ja HSPLid ja bootloaderi versioonid ja SPLi downgraded ja ma ei tea misasjad. normaalset step-by-step õpetust ei leia ka kusagilt. ja tavalise kaasasolnud kaabliga vist ei saagi vaid on vaja Y kaablit?

tahaks seda peale lasta aga no ei mõista:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1461839

asjad keeruliseks aetud. Nokia 5800 sai JAFiga väga lihtsalt mida iganes peale lasta.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2012 06:50:23 vasta tsitaadiga

If ei hakka siin nüüd lollusi tegema. Pole ette nähtud. Ja kui aju ei võta ja lugeda ei viitsi, siis pole ka mõistlik ette võtta.
Ja kui netmasteril ikka elu nii kole on, et telliseid nutab, siis milleks oodata poolteist aastat telefoni purunemist? Räägi tööandjaga või mine poodi ja osta sobiv telefon! Eelnevalt ikka endale selgeks tehes, mida on vaja.

_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 18.05.2012 08:39:09 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kedagi, kellel võiks olla soetatud või ise ehitatud JTAG Tool, tellisteks muutunud telefonide taastamiseks?
Oleks vaja üks HTC Trophy ellu äratada.

Kuulsaim valmistoode on vist RIFF Box
http://www.jtagbox.com/category/riff-jtag-features/
või
ORT-JTAG
http://www.ort-jtag.com/index.php
aga mõlemad maksavad umbes 160€.

Trophy väärtus on hetkel juba nii madal, et spetsiaalselt JTAG Tooli ostma hakata oleks mõttetu.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 18.05.2012 10:44:16 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi on võimalik Outlooki kontaktid koos piltidega Live-sse või Googlesse saada? Eesmärgiga need seal hiljem telefonisse kopeerida icon_smile.gif .

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 18.05.2012 11:02:24 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Ja kui netmasteril ikka elu nii kole on, et telliseid nutab, siis milleks oodata poolteist aastat telefoni purunemist? Räägi tööandjaga või mine poodi ja osta sobiv telefon! Eelnevalt ikka endale selgeks tehes, mida on vaja.


ja sa leiad, et see on normaalne, kui sa ostad poest teleka, ning kojujõudes selgub, et ta töötab veatult, on igatepidi sile ja kristallselge pildiga, aga ekraan näitab peegelpilti? Vean kihla, et sa ei tule elusees selle peale, et poes sihukest asja uurida. Igaüks eeldab, et kui telekat müüakse, siis on ka pilt õigetpidi. Hiljem selgub, et kuigi telekate müük ei lähe kohe üldse, siis tootja jätkab probleemi ignoreerimist. Tootja suuvoodrid ütlevad, et see peabki nii olema ja kellelegi pole tegelikult üldse oluline, mispidi pilt on. Mõned andunud fännid ütlevad, et see neid ei häiri, kuigi teksti on veidi veider lugeda. Mõned lausuvad, et heli on ju suureprane ja nad teksti ei loe, ning et mõned saated on nende meelest ikka õigetpidi ka. Veel öeldakse, ise olid loll ja et kui õigetpidi pilt on sulle nii oluline, osta siis sobiv telekas. Valdav enamus loeb ja muigab - täitsa lolliks läind, selle firma telekat ma elusees ei osta, isegi kui see pilt lõpuks õigetpidi läheb.

Umbes sarnane olukord valitseb siin foorumis WP teemas. Koomiline, mis?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 18.05.2012 11:05:15 vasta tsitaadiga

netmaster, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=482654
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2012 11:35:44 vasta tsitaadiga

Olen ka ise seda Lumiat tükikene aega kaalunud. Nüüd aga kui seade siinmail müügis ei teagi mida teha - ära osta või mitte. Ilmselt tahaks enne nädalakese asja proovida. Et mitte osta 400€ WP7 telefoni ja siis leida, et see mulle kohe mitte ei meeldi.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003




sõnum 18.05.2012 17:32:39 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Kas kuidagi on võimalik Outlooki kontaktid koos piltidega Live-sse või Googlesse saada? Eesmärgiga need seal hiljem telefonisse kopeerida icon_smile.gif .

terv
Kris.


Googlisse - GO contact sync:http://www.webgear.co.nz/Products/GOContactSync.aspx
Livesse vist on võimalik ka kuidagi lihtsalt saada aga ma pole süvenend.

Google business kasutajatele on mingi ametlik rakendus ka selle jaoks. https://tools.google.com/dlpage/gappssync
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006




sõnum 18.05.2012 18:38:19 vasta tsitaadiga

Piltide kiirelt arvutisse saamiseks saadan ma need endale e-maili peale. Töötab hästi!
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 19.05.2012 09:19:17 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
inca kirjutas:
Ja kui netmasteril ikka elu nii kole on, et telliseid nutab, siis milleks oodata poolteist aastat telefoni purunemist? Räägi tööandjaga või mine poodi ja osta sobiv telefon! Eelnevalt ikka endale selgeks tehes, mida on vaja.


ja sa leiad, et see on normaalne, kui sa ostad poest teleka, ning kojujõudes selgub, et ta töötab veatult, on igatepidi sile ja kristallselge pildiga, aga ekraan näitab peegelpilti? Vean kihla, et sa ei tule elusees selle peale, et poes sihukest asja uurida. Igaüks eeldab, et kui telekat müüakse, siis on ka pilt õigetpidi. Hiljem selgub, et kuigi telekate müük ei lähe kohe üldse, siis tootja jätkab probleemi ignoreerimist. Tootja suuvoodrid ütlevad, et see peabki nii olema ja kellelegi pole tegelikult üldse oluline, mispidi pilt on. Mõned andunud fännid ütlevad, et see neid ei häiri, kuigi teksti on veidi veider lugeda. Mõned lausuvad, et heli on ju suureprane ja nad teksti ei loe, ning et mõned saated on nende meelest ikka õigetpidi ka. Veel öeldakse, ise olid loll ja et kui õigetpidi pilt on sulle nii oluline, osta siis sobiv telekas. Valdav enamus loeb ja muigab - täitsa lolliks läind, selle firma telekat ma elusees ei osta, isegi kui see pilt lõpuks õigetpidi läheb.

Umbes sarnane olukord valitseb siin foorumis WP teemas. Koomiline, mis?


Koomiline on hoopis see, et ma olen seda ülemus andis vale telefoni juttu kuulnud nmt aegadest tuhandeid kordi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 19.05.2012 11:06:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Koomiline on hoopis see, et ma olen seda ülemus andis vale telefoni juttu kuulnud nmt aegadest tuhandeid kordi.


oh sa vaeseke. Minu puhul on see lihtsalt ilustreeriv fakt selle kohta, et ma ei ole vabatahtlikult sinna ämbrisse astunud, ega oma raha kuhugi matnud ja mul ei ole erilisi süümepiinu, kui see föön kuskilt alla kukub. Sisulist külge see ei muuda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 19.05.2012 11:45:32 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Muudaks veits juttu.

On kellelgi kokkupuudet olnud custom rommidega HTC mozartil?
Uurin siit ja uurin sealt. no mitte midagi ei mõista. mingid RSPLid ja HSPLid ja bootloaderi versioonid ja SPLi downgraded ja ma ei tea misasjad. normaalset step-by-step õpetust ei leia ka kusagilt. ja tavalise kaasasolnud kaabliga vist ei saagi vaid on vaja Y kaablit?

tahaks seda peale lasta aga no ei mõista:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1461839

asjad keeruliseks aetud. Nokia 5800 sai JAFiga väga lihtsalt mida iganes peale lasta.


http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1195647

Basic stuffs to know:

SPL is Secondary Program Loader. It allows to flash ROMs to device.
Without working SPL device is fully bricked, you can’t restore it. It’s why all operations with SPL are dangerous.
OSPL is Original SPL. This SPL comes with stock ROM and doesn’t allow to flash custom stuffs.
RSPL is Reloaded SPL. It load only to RAM, so it doesn’t persistent. It’s enough to soft reset device to get OSPL back.
HSPL is Hard SPL. It’s permanently flashed to internal device memory and replaces OSPL. After soft reset you still have HSPL instead of OSPL.

Ja nö. GoldCard meetodi kasutamine, mille puhul vaja ka Y-kaablit:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1597837
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naxos
HV vaatleja

liitunud: 19.05.2012




sõnum 19.05.2012 16:28:19 vasta tsitaadiga

Mis värk sellel Lumia 800-l kõrvaklappidega on? Miks tavalised Nokia klapid 800ga räigelt moonutavad? Komplektis kaasasolevaid aga ei saa kasutada, sest nad ei sobi absoluutselt kõrva ja on s***d pealekauba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.05.2012 18:57:44 vasta tsitaadiga

naxos, ise kasutan urbanears klappe ja mingit moonutust ei tähenda. Teine küsimus, kas sa tarvara oled uuendanud juba läbi Zune?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naxos
HV vaatleja

liitunud: 19.05.2012




sõnum 20.05.2012 20:48:48 vasta tsitaadiga

Jah, lood sellised, et tõepoolest mängib telefon ainult muusika kuulamiseks mõeldud klappidega lood laitmatult maha, asi on hoopis Nokia peakomplektis wh-205, mis ei toimi Lumiaga peakomplektina hoopiski ja häälitseb hirmsamast hirmsamalt. Originaalis kaasa pandud wh-902 toimib küll peakomplektina, aga tõeliselt raske on aimata, missuguse loomariigi esindaja kõrvade järgi on nende valamiseks vorm võetud, minu omad hakkavad ohtlikult tulitama juba klappe pähe passides, saati siis veel kui nendega paar lugu kuulatud on.
Net pakub Lumiale küll virnade viisi ja seinast seina hinnaskaalas peakomplekte, aga ostuindu võtab maha üks finess, nimelt on neist enamus "compatible for iPad, iPhone" jne. Samas kodus leiduv originaal iPhone peakomplekt Lumiaga ei soostu koostööd tegema, mudi teda, kuidas mudid. Peaks see mind ärevaks tegema?
Tänud, d3t, vastamast, uuendus on tehtud küll läbi Maci wp7 appi, aga sellega peaks ka asi joones olema. Zune pole Maci veel jõudnud, aga midagi planeeritakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002




sõnum 21.05.2012 08:25:01 vasta tsitaadiga

naxos kirjutas:
Mis värk sellel Lumia 800-l kõrvaklappidega on? Miks tavalised Nokia klapid 800ga räigelt moonutavad? Komplektis kaasasolevaid aga ei saa kasutada, sest nad ei sobi absoluutselt kõrva ja on s***d pealekauba.


Nokia poisid otsustasid oma 4 kontaktiga pistikus maa ja mikri ühendused Lumias ümber vahetada. Selle pärast ükski "tavaline" Nokia klapp sinna ei istu.

Sul on vabadus valida €100/200 "ametlike" Purity kõrvaklappide ning kolmanda tootja klappide vahel. Viimase puhul pane tähele et suvalise impedantsiga klapid ei sobi, peavad olema õiged (vastasel korral on ikka helimoonutused). Ma ei viitsinud rohkem otsida, võtsin odavad Bluetooth stereoklapid.

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 159, 160, 161  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.