|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
20.12.2003 12:45:01
|
|
|
Ma olen Diablo 1 näinud Playstationi peal, ei tea see eriti ei meeldinud mulle. Ei tea kas arvuti peal parem.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
20.12.2003 13:13:05
|
|
|
| teadmamees kirjutas: |
diablo 1 suutsin teha level 27 mehe.
sellega tegin mängu 3 korda läbi. |
Kas kõik normal raskusastmega? Mina tegin seda ka 3x läbi, aga minu karakter oli küll juba lõpus lev44
_________________ Apple business solution partner. |
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
20.12.2003 13:41:44
|
|
|
Ma olen Diablo 1 näinud Playstationi peal, ei tea see eriti ei meeldinud mulle. Ei tea kas arvuti peal parem.
Vahe selles,et arvuti diablo on 256 värvi,aga ps 1 diablo on 24 bitti,feeling on oluliselt parem.
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
20.12.2003 15:24:44
|
|
|
| Keegi yldse teab kui kallis see Diablo 1 on. Ega ma ostma ei hakka, noh huvi pärast
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
20.12.2003 16:38:27
|
|
|
| diablo 1 bestselleri versioon maksab tartus poes 125 eeki
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
20.12.2003 21:05:05
|
|
|
Hoo...Hooo kas keegi teab kust neid char. modifimis vahendeid saab Olen otsinud küll, ei ole tahtnud tööle minna. Shadow master eriti ei taha töötada
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
20.12.2003 23:57:37
|
|
|
Mina ostsin oma diablo 1-e PC kaubamajast,199 eeku.Eelmine aasta lõpp.
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
golem
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2003
|
21.12.2003 00:01:05
|
|
|
mewgood.com - igast infi diablo kohta. Usun et sealt leiab vastuse oma küsimusele ka Mr.T.Y.Y.T
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
23.12.2003 12:07:26
|
|
|
| Diablo 3 tuleb välja mingi 2005 või 2006...lugesin mingist kohast.Äkki keegi leiab pilte!!??
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
23.12.2003 14:45:13
|
|
|
leidsin ka koha kus pakuti et tuleb 2005 2005, aga see on turumuttide jutt. ma usun et seda mängu pole alustatudki veel
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vantvol
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002
|
24.12.2003 16:24:21
|
|
|
| Mr.T.Y.Y.T kirjutas: |
| Diablo 3 tuleb välja mingi 2005 või 2006...lugesin mingist kohast.Äkki keegi leiab pilte!!?? |
kust sa lugesid?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caur
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2003
|
25.12.2003 02:30:39
|
|
|
DIALO I & II
mõlemad läbi tehtud, esimene meeldis isego rohkem..
Positivne oli see, et kui mängu teist korda läbi tegid, olid levelid muutunud.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.12.2003 13:57:13
|
|
|
täielik BS, isegi kui tehakse kunagi D3, mida ei tehta (Blizard North läks minema), ei saaks ta mitte valmis 2005 või 2006, miks? kogu Blizzard rabeleb World of Warcrafti kallal, mis ilmub järgmine aasta, Diablo 2. tehti kahte 3 aastat... 2004 + 3 = 2007, kust kohast võlutakse välja 2005. aasta release date? sama hea, kui ma ytlen, et doom 3 on reedel väljas, usute mind või?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
25.12.2003 14:27:40
|
|
|
Scart, ma ju ytlesin juba et see on täielik kõrvaliste isikute padajutt!
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.12.2003 14:30:39
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Scart, ma ju ytlesin juba et see on täielik kõrvaliste isikute padajutt! |
ma ei mõelnudki seda solvanguna, peace
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vantvol
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002
|
07.01.2004 16:03:07
|
|
|
nii nii olen otsustanud osta endale diablo2 LoD.kust ma saan? nt tellida voi kuskil poest tartus?sealt ase.ees pole enam(vahemalt mina ei leia)himu tuli peale seda kui ma vaatasin mis revad on updatega sisse pandud
_________________ asdf |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
07.01.2004 16:10:04
|
|
|
| vantvol kirjutas: |
nii nii olen otsustanud osta endale diablo2 LoD.kust ma saan? nt tellida voi kuskil poest tartus?sealt ase.ees pole enam(vahemalt mina ei leia)himu tuli peale seda kui ma vaatasin mis revad on updatega sisse pandud  |
Sul pärnus tuttavaid või sõpru pole? Muidu peaks port arturis olema(?)
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
07.01.2004 16:46:55
|
|
|
Küsin siiasamasse teemasse. Nimelt on originaal D2 ja lisapakett samuti. Samas on mäng juba paar aastat kasutuses olnud ja D2 2 disc (play disc) on omadega õhtal. d2musiq.mpq sealt enam välja ei loe ja seetõttu võimatu installida. Mis pagan selle vastu ette võtta?
_________________ Täna on see homme, mida sa eile kartsid. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
07.01.2004 23:56:02
|
|
|
| tsitaat: |
| LoD.kust ma saan |
tartus saadaval pcmarketis, lõunakeskuse juures
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
08.01.2004 00:21:08
|
|
|
| Mr.T.Y.Y.T kirjutas: |
| Kas Diablo on praegu peal? Kui on siis, ega siis midagi teha pole, sa pead siis Cracki peale panema. See oleks siis väga äärmuslik... |
Natuke peaks täpsustama vist. D2 enese install ei vaja d2musiq.mpq kettale kirjutamist, küll aga Expansioni install. Sellest hädast sain niimoodi üle, et tekitasin diablo2 kataloogi tühja tekstfaili ja nimetasin selle ümber d2music.mpq. Nüüd expansion installeerub, aga taustamuusikat pol ja pidevalt pean vahetama play disc (sisaldab siis seda muusikafaili) ja expansioon disci vahet. See pole teps mitte nii nagu ma mõtlesin. Kui "legaalne" oleks mul netist lihtsalt otsida d2 isod ja nende pealt siis oma asjad ära installeerida? Originaali paneks riiulisse seisma ja key oleks ka siis originaal?
_________________ Täna on see homme, mida sa eile kartsid. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
08.01.2004 00:26:04
|
|
|
mina neid originaal cd'sid küll ei hoia, cd key on ainus asi mis terve selle asja juures maxab! Ainus variant on et oci endale iso'd .. t2psed viidad minupoolt puuduvad
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wolz
HV kasutaja

liitunud: 25.08.2003
|
08.01.2004 02:29:39
|
|
|
tuli meelde, et sai kah millalgi iidsetel aegadel hellfiret pelatud - mungaga sai peale mingi levelit õiget relva (staff) kasutades võitmatuks
diablo ja na krul'i kastilöömiseks kulus mul tsirka 15 sekki - vaesed vennikesed ei saanud ennast liigutadagi - nii kiiresti uhas munk oma tokiga
diablo 2-te on pärast 1.10 patchi ka suht lõbus mängida jälle - kollid on kõvasti tugevamaks treitud, kuid see-eest on ka sehve itemeid kõvasti juurde tulnud..
eriti lahedad on IMHO palju võimsamaks muudetud item setid
_________________ If I throw a stick, will you leave? |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
08.01.2004 09:18:00
|
|
|
| tobler kirjutas: |
mina neid originaal cd'sid küll ei hoia, cd key on ainus asi mis terve selle asja juures maxab! Ainus variant on et oci endale iso'd .. t2psed viidad minupoolt puuduvad  |
... ok aitab ISO'de jutust ! Kui originaal olemas, siis võib olla ka varukoopia, kuid kuidas antud olukorras endale varukoopia hankida, pole kindlasti HV teema arutada !
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
08.01.2004 13:44:41
|
|
|
| lodis ühed parimad lisandid on minuarust charmid, kui sul ikka paar head charmi invis istub, siis võid ikka palju julgemalt tegutseda. ja tegelinskid on d2's oluliselt targemad kui d1's kuid vahepeal ärritavad mind just d1s need 5-6da taseme vibudega kitsed, kes suure kambaga kuskilt kaugelt litivad, aga kui maha lähed lööma, siis tõmbavad nahhui ja litivad jälle kaugelt oma nooli sulle persse.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
08.01.2004 14:31:37
|
|
|
Mnjah ,ise ikka megalt sai pelatud D 2'te ja minu arust ainuke ästi kapp tegelane oli sorcerer.Alguses küll kõigiga suva,jooksed ja tambid,aga hell'i peal hakkab kollidel olema miski siuke löögi tugevus ,et miski siuke nimega genetud vastane lööb barbariani paari löögiga kasti.Samuti on vastaseid kes on füüsiliste löökide vastu immuunsed ja kui neil siis ka miskisugune elemendi immuunsus on(mis hellis on pea igal vastasel),siis on jumalast võimatu fighteriga teha.Üks kirves asi veel,nimelt see lightning enchanted vms,et kui lööd lendab välku välja ,mille tugevus on täiega ulme,tapab ka 100% lightning resistiga hoobilt.See mudugi mõni ime ,sest vastase mana on sama leveliga mis vastane ise ja kõige raskema peal on enamus LV 60-100.Mis sa teed sellise vastasega kes on immune to magic,immune to physical,lighning enchanted,extra strong? Aga sortsiga hea,alati on element mille eest ei ole vastane kaitstud ja saad eemalt rünnata,ise eest ära joostes,pealegi omab teleporti mis on ikka väga hea kui kuskil koopas tugevad vastased nurka suruvad.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
08.01.2004 15:55:03
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Mnjah ,ise ikka megalt sai pelatud D 2'te ja minu arust ainuke ästi kapp tegelane oli sorcerer.Alguses küll kõigiga suva,jooksed ja tambid,aga hell'i peal hakkab kollidel olema miski siuke löögi tugevus ,et miski siuke nimega genetud vastane lööb barbariani paari löögiga kasti.Samuti on vastaseid kes on füüsiliste löökide vastu immuunsed ja kui neil siis ka miskisugune elemendi immuunsus on(mis hellis on pea igal vastasel),siis on jumalast võimatu fighteriga teha.Üks kirves asi veel,nimelt see lightning enchanted vms,et kui lööd lendab välku välja ,mille tugevus on täiega ulme,tapab ka 100% lightning resistiga hoobilt.See mudugi mõni ime ,sest vastase mana on sama leveliga mis vastane ise ja kõige raskema peal on enamus LV 60-100.Mis sa teed sellise vastasega kes on immune to magic,immune to physical,lighning enchanted,extra strong? Aga sortsiga hea,alati on element mille eest ei ole vastane kaitstud ja saad eemalt rünnata,ise eest ära joostes,pealegi omab teleporti mis on ikka väga hea kui kuskil koopas tugevad vastased nurka suruvad. |
1.10-t oled proovinud? sorc esimene kes "kasti läheb" ning hellis 2 elementali resistant kollid on väga tavalised. nüüd pead sorci ehitama vähemalt 2 elementali peale ja vaat siin jääb skille tugevalt puudu.. et synergeid põhiskillile laduda (ja kui ei lao, võid selle damagega nüüd panni lakkuda)
| Mr.T.Y.Y.T kirjutas: |
| Diablo 3 tuleb välja mingi 2005 või 2006...lugesin mingist kohast.Äkki keegi leiab pilte!!?? |
Hmm mina pole küll veel kuulnudki, et Blizzard D3 peale mõtleks.
viimati muutis Killhoven 08.01.2004 16:04:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
08.01.2004 22:50:05
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
| Mr.T.Y.Y.T kirjutas: |
| Diablo 3 tuleb välja mingi 2005 või 2006...lugesin mingist kohast.Äkki keegi leiab pilte!!?? |
Hmm mina pole küll veel kuulnudki, et Blizzard D3 peale mõtleks. |
Vaata poste ylevalt poolt
painkillahi postitust
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
11.01.2004 10:44:52
|
|
|
sa tahad näha pilte mängust, mis võibolla tuleb välja a. 2005, 2006... oled ajudega ikka jutu juures?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.01.2004 14:22:50
|
|
|
kui kaua peab korrutama, et diablo 3 ei tule?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
11.01.2004 19:21:22
|
|
|
| Scart kirjutas: |
kui kaua peab korrutama, et diablo 3 ei tule?  |
Aga võiks tulla Aga kes teab!?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.01.2004 22:43:07
|
|
|
| hmm... nu mõtleme, etkel raiub kogu allesjäänud Blizzard World of Warcrafti teha... diablo 3 tegemise ajaks ennustasid nad ise 5 aastat.... 2004 + 5 = 2009, jah tõesti, meil on mida oodata!
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.01.2004 16:15:15
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
1.10-t oled proovinud? sorc esimene kes "kasti läheb" ning hellis 2 elementali resistant kollid on väga tavalised. nüüd pead sorci ehitama vähemalt 2 elementali peale ja vaat siin jääb skille tugevalt puudu.. et synergeid põhiskillile laduda (ja kui ei lao, võid selle damagega nüüd panni lakkuda)  |
Olen küll seda 1.10 ka teind ja helli peal on tavaliselt niikuinii iga koll ühe elemendi vastu imuunne ja siis kas resistancid on või ei ole.Sorci olen alati ehitand kolme elemendi peale,lihtsalt valind ainult kindlad skillid mitte kõikidesse toppind.Firewalli tugevus on niikuinii ulme ka keskmise leveliga,samuti on kapp ka glacier spike,lightningust kasutab chain lightning ja static field.Põhiline pluss on see ,et molutad vastastest eemal ja muudkui caastid.Helli peale jõudes on niikuinii miski quick mana recovery item peal ja suht lõputult saab vändata kappi managa.Miski lightning enchanted vastase vastu ei tee mitte mingi valemiga(välja arvatud chiitides)fighteriga ära,olgu resist kasvõi MAX,kukud ikka ühe matsuga kui pihta saad.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
12.01.2004 16:27:46
|
|
|
| Kui tphib küsida, mis see castimine on?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
12.01.2004 17:57:26
|
|
|
castimine on maagia tegemine
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
13.01.2004 10:19:11
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Killhoven kirjutas: |
1.10-t oled proovinud? sorc esimene kes "kasti läheb" ning hellis 2 elementali resistant kollid on väga tavalised. nüüd pead sorci ehitama vähemalt 2 elementali peale ja vaat siin jääb skille tugevalt puudu.. et synergeid põhiskillile laduda (ja kui ei lao, võid selle damagega nüüd panni lakkuda)  |
Olen küll seda 1.10 ka teind ja helli peal on tavaliselt niikuinii iga koll ühe elemendi vastu imuunne ja siis kas resistancid on või ei ole.Sorci olen alati ehitand kolme elemendi peale,lihtsalt valind ainult kindlad skillid mitte kõikidesse toppind.Firewalli tugevus on niikuinii ulme ka keskmise leveliga,samuti on kapp ka glacier spike,lightningust kasutab chain lightning ja static field.Põhiline pluss on see ,et molutad vastastest eemal ja muudkui caastid.Helli peale jõudes on niikuinii miski quick mana recovery item peal ja suht lõputult saab vändata kappi managa.Miski lightning enchanted vastase vastu ei tee mitte mingi valemiga(välja arvatud chiitides)fighteriga ära,olgu resist kasvõi MAX,kukud ikka ühe matsuga kui pihta saad. |
ma usun et sa pole 1.10 Bnetis mänginud.
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
13.01.2004 15:15:10
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
ma usun et sa pole 1.10 Bnetis mänginud. |
No kas jutt käib player Vs player,või player Vs computer võitlusest?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
13.01.2004 17:15:05
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Killhoven kirjutas: |
ma usun et sa pole 1.10 Bnetis mänginud. |
No kas jutt käib player Vs player,või player Vs computer võitlusest? |
pvm ikka (player vs monsters). Aga kui sa suudad mulle kuidagi selgeks teha, et kuidas 3 elemental sorc tänapäeval pvp-s hakkama saab, teen sulle kasti .
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
13.01.2004 17:24:44
natuke laiemalt.. |
|
|
Kui 1.09-s piisas sellisest sorcist, kellel oli põhi skillil ca 30 lvl-it ning mastery umbes sama, siis 1.10-s on kollid teatavasti tugevamad ja paremate resistantsitega. 1.10-s enam ei piisa yhe skilli + mastery maxi ladumisega, vaid tuleb ka synergeid laduda (need on nö alamskillid, mis annavad su põhiskillile extra damaget, näit +5% dam per lvl). 1.10 -s on kollid lihtsalt niivõrd kõvad, et ilma juba hakkama ei saa ja tegelikult ei saa lõplikult ka 2 elemental sorci välja ehitada (skille jääb puudu). 3-elemental sorc oli 1.09-s mõeldav kuid suht mõttetu (vähe dual resi kolle, piisas kahest erinevast elementalist), aga 1.10 on see eriline naljanumber. Sellise damagega ei tee sa enam midagi ära.
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
13.01.2004 20:58:13
|
|
|
| Põhimõtteliselt pean ma seda silmas ,et fighteriga on paljud kollid tehtamatud justnimelt selle vidura lightningu pärast mis neid lüües välja lendab ja ulme dämmi teeb,ja kui peaks olema miski immune to physical,siis ei tambi lihtsalt barbariga ära,kui vastasel ka miski lighning enchantment on ,siis ei tasu üldse lootagi,kuna helli peal tahavad niikuinii kabedamad kollid päris kaua tampimist.Samuti kui on extra strong vastased ,siis löövad ka barbari kabeda armor ratinguga ja suure hulga eludega paari laksuga kasti.Skill pointse peaks nüüd küll jaguma ,et neli skilli 30 peale ajada +veel full set armor sorci oma mis on ulme ja annab skille+muud jubinad.Selle vastu ma ei vaidle ,et raske on ,aga just see on andnud eelise ,et sorciga on võimalik tappa kõiki eemalt,ilma riskimata+see ,et lükata maha LV35 firewall pikuti ja siis lasta vastasel selle sees tatsata ei tee üldse vähe dämmi ja veel mitu korda ,ise võib samal ajal eest jehhat joosta.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
14.01.2004 10:23:32
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Põhimõtteliselt pean ma seda silmas ,et fighteriga on paljud kollid tehtamatud justnimelt selle vidura lightningu pärast mis neid lüües välja lendab ja ulme dämmi teeb,ja kui peaks olema miski immune to physical,siis ei tambi lihtsalt barbariga ära,kui vastasel ka miski lighning enchantment on ,siis ei tasu üldse lootagi,kuna helli peal tahavad niikuinii kabedamad kollid päris kaua tampimist.Samuti kui on extra strong vastased ,siis löövad ka barbari kabeda armor ratinguga ja suure hulga eludega paari laksuga kasti.Skill pointse peaks nüüd küll jaguma ,et neli skilli 30 peale ajada +veel full set armor sorci oma mis on ulme ja annab skille+muud jubinad.Selle vastu ma ei vaidle ,et raske on ,aga just see on andnud eelise ,et sorciga on võimalik tappa kõiki eemalt,ilma riskimata+see ,et lükata maha LV35 firewall pikuti ja siis lasta vastasel selle sees tatsata ei tee üldse vähe dämmi ja veel mitu korda ,ise võib samal ajal eest jehhat joosta. |
Lightning enchanted kollid tapetakse lihtsalt korraliku lightning resi + absorbiga ära (healib sind damage asemel). Babal on physical immune vastu ju Berseker. Ma ei saa aru, kas sa pole seda tõesti tähele pannud? Sa ikka seda tead, et kui char jookseb, on def 0, seepärast ka duellitakse bvb kõndides? Barbarit on kasti kõige raskem lyya.. fyysiliselt (BO + shout). Unusta firewall ära, see on liiga nõrk (kasuta meteor või hydra). A sorci lyyakse küll kõige kergemini kasti, niiet ära aja, et hea ja lihtne. Yks eksimus maksab sorcile elu 5 korda kergemini kui näiteks babale.
Aga mis ma öelda tahtsin on see, et sa ikka proovi 1.10 Bnetti (tee sorc lõpuni, hellis) ja siis räägime edasi.
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
14.01.2004 13:42:41
|
|
|
Hee kusjuures seda küll ei teand ,et joostes nagu Ac'd pole Lüüakse mudugi sorc kõige kergemini kasti,aga sorciga ei peagi ju miski staff näpus taguma minema Aga selle lighning resisti kohta ma jääks enda arvamuse juurde proovitud ka niik,et MAX resist ja 50% absorb ja kui ikka ligidalt virutad ja lightning sisse lendab,siis koba oli ,et ellu sai jäädud,järjest tagumist ei kannataks küll välja ja ilma miski kabeda absorbita on üldse pekkis.Kust saada nii kabe lighning absorb item?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
14.01.2004 15:23:42
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Hee kusjuures seda küll ei teand ,et joostes nagu Ac'd pole Lüüakse mudugi sorc kõige kergemini kasti,aga sorciga ei peagi ju miski staff näpus taguma minema Aga selle lighning resisti kohta ma jääks enda arvamuse juurde proovitud ka niik,et MAX resist ja 50% absorb ja kui ikka ligidalt virutad ja lightning sisse lendab,siis koba oli ,et ellu sai jäädud,järjest tagumist ei kannataks küll välja ja ilma miski kabeda absorbita on üldse pekkis.Kust saada nii kabe lighning absorb item? |
piisab 75% resistist + 25% absorb, et sind juba ravitaks. Neid absorb itemeid on mitmeid, kättesaadavam on ehk thundergods wigor (belt). Ilmselt said sa light enchantedit miske physical damage juurde mis sulle sellise mulje jättis. Max resi +50% absorb peaks sind ikka päris kiirelt ravima. Muide absorb tähendab seda, et oma % ulatuses saad damage asemel *2 vähem damaget (näit kui sul on light resi +25 ja absorb +25, saad kokku 75 resi ning see veel teeb damaget, 50 ja 25 puhul oleks siis 100 ehk 0 seis). Muide sa ikka tead, et Nilathak teeb 50% physical ja 50% fire damaget jne ? oled ikka kursis, kes millist ja mis ulatuses damaget teeb ?
muidu hea sait: www.diabloii.net
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
14.01.2004 17:22:47
|
|
|
| Nu nilathak paneb coprse explosioni ,mis teeb nii physical kui ka fire dämmi ja see suva.Emm selle lightning dämmiga siuke asi ,et see polnd üks kord nii,vaid ikka pidevalt juhtus seda suremist selle läbi+veel see ,et vahest ei olnud näha ka mitte seda lightningut,vaid jumala lampi järsku char kukkus,sellist asja polnd ,et vastane löönd ka oleks kuna vastane oli suht teise pildi ääres.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
14.01.2004 17:57:31
|
|
|
Auron ja Killhoven äkki jätkatke oma slängirikast jutukest msnis? sellest mulast on kopp ees juba
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
14.01.2004 18:24:15
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Auron ja Killhoven äkki jätkatke oma slängirikast jutukest msnis? sellest mulast on kopp ees juba |
Kas keegi hoiab sul püstolit meelekohal ja käseb lugeda või?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
14.01.2004 18:28:05
|
|
|
iga kord kui ma näen et siia teemasse on postitatud, loodan saada diablo2 kasulikku infi vms. selle asemel ajate teie kaks oma leveldamise ja klasside dialoogi. dialoogide jaoks on privasõnumid, samamoodi nagu ka msn ja irc.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
14.01.2004 19:48:29
|
|
|
vähemalt minuarust on nende kahe persooni jutt väha huvipakkuv ja asjalik
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|