|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
04.05.2012 19:48:41
|
|
|
| cynic kirjutas: |
| olen samuti SGS2 omanik ja hetkel küll ei näe väga põhjust telefoni välja vahetada.. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
04.05.2012 22:08:20
|
|
|
Märgin ära
No miks nii suureks aetud? Note ja Nexus on juba olemas, S3 oleks võinud jääda väiksemate kätega inimeste jaoks 4.3 tolliseks, nüüd jälle 1 labidas rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
04.05.2012 23:13:47
|
|
|
| Tundub okei telefon aga ma pole eriti impressed. Big ass ekraan, uus riistvara ning paar uut kella ja vilet tarkvara poole pealt. S II näeb ikkagi ilusam välja.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
05.05.2012 10:31:32
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| cynic kirjutas: |
| olen samuti SGS2 omanik ja hetkel küll ei näe väga põhjust telefoni välja vahetada.. |
+1 |
+2
Kuna GPS on mul üks tihemini kasutatavaid rakendusi S2 peal, siis hakkas silma selline vigur:
GPS Yes, with A-GPS support and GLONASS.
Kas telefon kasutab paralleelselt GPSi ja GLONASSi või peab ise eelistuse paika panema?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
05.05.2012 10:34:38
|
|
|
ilmselt teevad ikka koostööd, et kiiremini ja täpsemat signaali leida. Muidu poleks eriti asjal pointi, kui nad eraldi opereeriks.
Vähemalt xperia s kasutab paralleelselt gpsi ja glonassi.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
05.05.2012 10:35:47
|
|
|
Anti, selge
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
05.05.2012 11:46:09
|
|
|
Tõsi ta on, Xperia S gps lukustus on ikka väga kiire. Kui levinud glonass on üldse? Kasutatakse peale Venemaa veel kuskil?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
05.05.2012 11:54:42
|
|
|
| Must näeb ilusam välja kui valge.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
05.05.2012 12:49:11
|
|
|
Mis see relv huvitav maksab:S
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
06.05.2012 17:04:27
|
|
|
Naljaks lugeda seda hala, mis nüüd siis häda on ? GSM Arena benchides teeb aparaat konkurentidele silmad ette, mida teie siis ootasite, mingit imet ? Ja kas kuskil oli kirjas, et GSII kasutajad peavad oma telefonid selle vastu vahetama ? Get over it. Minuarust väga OK aparaat, progress on olemas, ilu on nagu alati, vaataja silmades
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pixma
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
06.05.2012 17:14:21
|
|
|
tehniliselt väga võimas, ekraan, cpu,gpu jne. Aga välimus:( galaxy s2(vähemalt tagapaneel on ilusam).
ja galaxy s2 kui ta tuli konkurentsi lihtalt polnud.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
06.05.2012 18:32:27
|
|
|
| zaitz kirjutas: |
Naljaks lugeda seda hala, mis nüüd siis häda on ? GSM Arena benchides teeb aparaat konkurentidele silmad ette, mida teie siis ootasite, mingit imet ? Ja kas kuskil oli kirjas, et GSII kasutajad peavad oma telefonid selle vastu vahetama ? Get over it. Minuarust väga OK aparaat, progress on olemas, ilu on nagu alati, vaataja silmades  |
Jah, benchid olid päris head näitajad mõni aasta tagasi, kui nendest võis reaalselt ka välja lugeda, kas telefon on kiire ja sujuv tavakasutuses. Nüüd aga...noh, võib-olla jah tore teada, et on HTC Evo X-ist paarsada punkti võimsam, if you're into that stuff.
Üldiselt aga pole midagi uut ja vinget. Ekraan tehti 720p - cool; 4.8" - kellele hea, kellele mitte; pentile - halb, pigem tagasiminek.
Disaini osas ongi nii, nagu d3t lingitud artiklis räägitud - Apple'i hirmus tehtud valmis ja lõpp-produkt on üsna kole. Aga loomulikult igaühele oma ja mis ühele meeldib, ei pea teisele meeldima.
Kirjas pole kunagi, et keegi PEAKS vahetama (rumal argument), aga on ju loogiline, et uue nutitelefoni ostjateks on juba nutitelefonide omajad ja suures osas just need, kes seni on Samsa tooteid omanud ja nendega rahul olnud. Lihtsalt jääb mingi osa turust võtmata Samsungil. Küll aeg näitab müüginumbritega, kas oli tark otsus või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
06.05.2012 19:30:47
|
|
|
| 00bandiit0 kirjutas: |
| zaitz kirjutas: |
Naljaks lugeda seda hala, mis nüüd siis häda on ? GSM Arena benchides teeb aparaat konkurentidele silmad ette, mida teie siis ootasite, mingit imet ? Ja kas kuskil oli kirjas, et GSII kasutajad peavad oma telefonid selle vastu vahetama ? Get over it. Minuarust väga OK aparaat, progress on olemas, ilu on nagu alati, vaataja silmades  |
Jah, benchid olid päris head näitajad mõni aasta tagasi, kui nendest võis reaalselt ka välja lugeda, kas telefon on kiire ja sujuv tavakasutuses. Nüüd aga...noh, võib-olla jah tore teada, et on HTC Evo X-ist paarsada punkti võimsam, if you're into that stuff.
Üldiselt aga pole midagi uut ja vinget. Ekraan tehti 720p - cool; 4.8" - kellele hea, kellele mitte; pentile - halb, pigem tagasiminek.
Disaini osas ongi nii, nagu d3t lingitud artiklis räägitud - Apple'i hirmus tehtud valmis ja lõpp-produkt on üsna kole. Aga loomulikult igaühele oma ja mis ühele meeldib, ei pea teisele meeldima.
Kirjas pole kunagi, et keegi PEAKS vahetama (rumal argument), aga on ju loogiline, et uue nutitelefoni ostjateks on juba nutitelefonide omajad ja suures osas just need, kes seni on Samsa tooteid omanud ja nendega rahul olnud. Lihtsalt jääb mingi osa turust võtmata Samsungil. Küll aeg näitab müüginumbritega, kas oli tark otsus või mitte. |
Aga selles asi ongi, kas keegi on juba kuskil maha hõiganud, et asi lagib "like crazy" või kuskohast see negatiivne hoiak, konf on ju tasemel ? Või kas oleks pidanud hexacore olema või Ipad 3 resoga ? Lihtsalt asja bashitakse enne kui keegi katsudagi on saanud, nii subjektiivse asja nagu disain põhjal. Ma ei ütle, et minuarust midagi kaunist oleks, aga ma ei näe ka midagi totaalselt läbikukkunut. Samuti ei näinud ka SGSII puhul mäekõrgust üleolekut nt võrreldes HTC Sensationiga.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
06.05.2012 19:55:28
|
|
|
Sensationi ees oli SGSII-l parem ekraan ja aku kestvus, mis Sensationile vähemalt esialgu tõsiseid probleeme põhjustas. Tuumade/hertzide arv ikka sama. Mis Samsungil tookord edu võtmeks oli - Galaxy S-iga jõuti Androidi tippu ja pakuti reaalset konkurenti iPhone'ile. Seega lootused olid kõrgel ja Samsung oli endast hea imago kujundanud sellega, et korra saadi hea telefoniga hakkama. S2 puhul ei pidanud keegi pettuma ja oli tegemist vinge telefoniga, põhjuseks ilmselt mingi "x-faktor" ja ju siis massidele meeldiv disain. Seekord oli Samsungil sama hoog sees ja promo oli ka hea ja põnevusttekitav("ära ole üks lammastest" jms), kuid telefon päris ei saavutanud IMO sama taset, mis eelkäijad.
Asi pole selles, et võimsust vähe oleks. Asi on selles, et seda pole lihtsalt eriti vaja ja on iseenesestmõistetav, et tuumade ja hertzude arv kasvab, aga see pole mingi näitaja enam. Jätab külmaks ausalt öeldes, kas seal on 2 või 4 või 6 tuuma. Keegi ei ütle, et konf oleks kehv, pigem pole high-end seadel konf mingi näitaja enam, sest see on niikuinii kõigil samasse auku.
Reso on hea ju, kahjuks ekraan pole vastav ja see pentile kaotab ära "retina" efekti (jah loll väljend, aga apple populariseerib igasuguseid mõisteid ju).
Disaini meeldimine või mittemeeldimine on isiklik asi, aga kui bashitakse selle alusel - ju siis on kole disain paljude arvates.
Nagu ütlesin - enne ei tasu teha järeldusi, kui müüginumbreid ei tea. See ju parim näitaja, kas on hea või ei ole.
Tarkvara osas see uus TouchWiz tundub veel koledam kui varasemalt oli HTC oma Sense 4-ga tegi just suure arengu.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
06.05.2012 20:12:54
|
|
|
Disainimõistes oleks selle alumise nn "Home" buttoni võinud muuta S2 laadseks. Ise ei näe küll põhjust, et vahetada oma SII SIII vastu. 4.3" on mulle just sweetspot, midagi suuremat tahan, siis ostan/kasutan tabletit. Töökaaslase Note on juba ebareaalne ja hiljuti näpitud HTC Titan ka ei tekitanud erilisi tundeid.
Aga maailm hakkab ebareaalseks muutuma kui telefon on võimsam kui enamuste läpakad. Tuled koju, viskad HDMI järgi monitori/teleka ja bluetooth klaverit/hiirt kasutades mängid high-end mänge (LOL).
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
06.05.2012 20:28:25
|
|
|
| Eks selline see tulevik ole. Nvidia või keegi juba lubas, et mõne aasta pärast on praeguste konsoolide võimsus käes.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
06.05.2012 20:36:12
|
|
|
Ma ootan juba hetke, kui telefon on ilma raamidega üks tükk ekraani. Ideaalne variant oleks galaxy sII vaoshoitud välimus, kus terve esikülg on üks suur ekraan ilma igasuguste nuppudeta ja tagakülg samasugune, nagu esikülg, kuid lihtslat ilma ekraanita. Midagi iphone taolist.
Kuvandasin fotoshopis kohe prototüübi ka valmis.
Spoiler 
viimati muutis Anti 06.05.2012 20:37:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011

|
06.05.2012 20:36:57
|
|
|
Isiklikult mulle selline ümmargune disain ei istu. Lootsin, et tuleb rohkem S2 moodi.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
06.05.2012 20:52:26
|
|
|
| Anti, hakkas huvitama, et kuidas sellise puhul lahendada näiteks nupp "tagasi"?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
06.05.2012 21:00:21
|
|
|
| no alumine serv võib jääda ju reageerima kui praegune klahvistik. Lihtsalt teatud olukordades, nagu autoaknal navi kasutamine, videoklipi vaatamine, pildigalerii ja muude toredate fullscreen aplikatsioonide kasutamine hõlmaks ikkagi kogu ekraani.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
06.05.2012 21:02:58
|
|
|
soovija, nende Note ja Titanite mõte ongi see, et sul on telefon mis asendab ka tabletit. Ise järgi proovinud ning tõesti, Titani puhul jäi mul iPad lihtsalt kapipeale seisma, kuna ei tekkinud kordagi vajadust. Telefonina on minuarust kunagine HTC Diamond ideaalse suurusega kuid Titani ostaks ma selle asemel ikkagi. Lihtsalt see suur ekraan, teeb mu koti kergemaks, kuna iPadi kaasas kanda pole tarvis.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
06.05.2012 22:22:23
|
|
|
| Huvitav kas nüüd kõik tootjad lähevadki seda teed, et oma high-end mudelid teevad "mida suurem, seda uhkem" moto järgi. Mul näiteks meeldib kanda telefoni püksitaskus ja tundub, et selle teemaga on nüüd või siis varsti lõpp. Mingit "man purse" ei ole ka isu hakata kaasas kandma, nii et peab soetama vanu või siis keskmise liini mudeleid?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
06.05.2012 22:26:46
|
|
|
Teise tootja ridadesse vaja piiluda siis. Apple ilmselt heal juhul teeb 4" ekraani, kui peaks mingil põhjusel oma 3.5" ekraanile mitte truuks jääma. Nokiad on ka veel mõistlikud - 3.9" ja 4.3".
Androidi-maailmas tundub jah popp olevat lahmakate ekraanide tootmine. Teise järgu telefonid jäävad vähemalt praegu ilmselt veel sinna 4-4.3" kanti, kuid siis ostad sisuliselt eelmise põlvkonna tehnoloogiat uue hinnaga + paar väikest lisa (HTC One S vs Sensation).
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
06.05.2012 22:43:00
|
|
|
| Jah, käis just peast läbi, et Nokia hoiab veel ennast vaos, aga kõhutunne ütleb, et järgmine õuna telefon on ka pigem suurem kui samasuur.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
06.05.2012 22:47:18
|
|
|
| Landskeipis trükkida on näiteks 4,2 tollise galaksiga kõvasti mugavam, kui 3,5 tollise iphonega. Kui suurem osa telefonikasutamist on justnimelt telefoni kasutamine, siis on siuke kolm pool tolli paras. Aga kui teed kõike muud, siis alla 4 tolli nagu eriti kätte võtta ei tahaks.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
06.05.2012 22:53:43
|
|
|
Anti, nõus. Ka põhjus, miks iPhone pealt SGS2 peale kolisin, 4.3" peal on palju mugavam trükkida ja seda tuleb ka küllaltki ette, et õigustab end ära.
4.8" aga on imo overkill. Muidugi jah - kuidas kellele. Kui oskaksin tahvelarvutiga midagi teha, siis võib-olla näeks sellist viietollist ekraani tahvli asendajana, aga lühiajalise kokkupuute põhjal mugav tahvel on alates 7" ekraanist. Siis 5" poleks nagu ei liha ega kala.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
06.05.2012 22:58:00
|
|
|
Suure ekraani vastu pole mul midagi. 4,8" oleks okei, kui seda muud rasva seal ümber poleks. Ma räägin, et tehku üks telefon, kus sisuliselt kogu esikülg on servast servani displei. Pangu sinna üks 5" ekraan, jätku ära see üleliigne jama alt-ülevalt-paremalt-vasakult ja ongi hiiglasliku ekraaniga normaalmõõtudes telefon. Inseneridele rohkem peamurdmist, aga asi oleks seda väärt.
jällegi toon oma ideaali välja: http://www.upload.ee/image/2323057/sgsgs.jpg
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
06.05.2012 23:39:02
|
|
|
Anti, äärest ääreni omab usability probleeme, alustame kasvõi sellest, et selletarbeks tuleks välja töötada täiesti omalaadne sõrmetuvastus. nii nagu sülearvutitel on "palm reject". Ise hetkel lumia 800 omades, kirun seda, et ekraan nii servani on, kuna tihtipeale teeb see kerimise võimatuks. Teine aspekt on see, et vaid Apple omab patenti kaamera panemiseks ekraani taha, teised seda kasutada ei saaks. Lisaks on ju veel proximity sensor ja light sensor vaja mahutada esiekraanile. või vähemalt proximity sensor.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
06.05.2012 23:51:21
|
|
|
| Light sensori võib ju sisuliselt ka telefoni otsa suruda. Küll selle proximitiga ka midagi välja nuputatakse. Kaamera osas on asi keerulisem. Mina isiklikult ei ole muidugi ühelgi telefonil eestmist kaamerat kasutanud. Võibolla läänes on need videokõned ja asjad popimad...eitea.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
07.05.2012 00:03:15
|
|
|
Anti, mina olen sunnitud kasutamise lõpetama, kuna Windows Phone ega iPhone 3G videkõnesid ei võimalda. Androidil osad telefonid toetavad, osad mitte. Lõpptulemusena, loobusin videokõnede kasutamisest, kuna kunagi ei tea, kas teise osapoole seade toetab 3G videkõnesid või mitte. IMHO räme bläkk OEM'ide poolt, mille eest võiks neile meeletud trahvid määrata niimoodi möödakeppimise pärast. Samas Skypega on esikaamera vajadus jällegi tagasi tulnud.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
07.05.2012 01:53:28
|
|
|
| windows 8 telefonid võiks x86 programme jooksutada kunagi, on reaalne? Et dockid telefoni ära ja ühendad monitoriga ja ongi desktop
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
07.05.2012 11:34:28
|
|
|
Ootasin midagi enamat. Midagi, mis paneks tahtma SGSII pealt apgreidima. Oh well, see generatsioon võib ka vahele jääda. Praegu tundub, et pigem võtta One X(L) kui SGSIII kui peaks vahetama...vähemalt specide ja muu info põhjal tundub HTC aparaat asjalikum. Loodetavasti järgmine gen toob midagi vastupandamatut
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
07.05.2012 12:17:24
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| windows 8 telefonid võiks x86 programme jooksutada kunagi, on reaalne? Et dockid telefoni ära ja ühendad monitoriga ja ongi desktop |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
07.05.2012 14:01:42
|
|
|
Sinisest on kogemata Black saanud, aga need on vahendajate hinnad õnneks
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
07.05.2012 14:16:33
|
|
|
Siin photoshopis tehtud pilt on täpselt see, mida ma ise olen ka unistanud ,et telefon võiks selline olla. Back nuppe ja neid siis arvati, et kuidas siis lahendada. Viimasel Nexusel ka pole ju enam isegi puutenuppe eraldi. UI näeb ette, et need nupud on ekraanil hoopis kitsa reana all servas.
Keegi rumalale lühidalt seletaks, et mis selles Pentile ekraanis halba on? Võrreldes näiteks kasvõi super LCD ekraaniga. Tean, et see Pentile vms on ka HTC One S mudelil ja lääne foorumites seda peetakse ka suureks miinuseks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
07.05.2012 15:41:50
|
|
|
olafsand, on kaks varianti Samsungil olnud seni - Super Amoled Plus ja lihtsalt Super Amoled. Viimane ongi see "pentile" versioon ja oli varem esimesel Galaxy S-il ning nüüd SIII-l ka. SII oli Super Amoled Plus, seepärast ka pettumus - samm tagasi.
Pentile ekraani puhul võib reso kõrge olla (ja antud juhul ppi üle 300, mida peaks olema väga ilus vaadata - piksleid pole näha normaalselt kauguselt jne), aga kaks pikslit saavad ühte alampikslit jagada. See tähendab, et kaob terava pildi efekt ära ja Galaxy S-i puhul oli pilt ka palju rohkem "grainy". Sama lugu HTC One X ja S puhul - vaata mõnda pilti võrdluseks, X ikka tuntavalt ilusam. Räägitakse, et polegi väga viga, kui SAMOLED+ ekraani käes pole varem hoidnud. Aga kui oled, siis on kehv kvaliteet kohe näha. Seda hullem ka, et eelmise põlvkonna seadmel oli parem ekraanitehnoloogia, samamoodi ka peamisel konkurendil.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
07.05.2012 15:44:43
|
|
|
| No kurat mul oli just üleeile kõrvuti laual galaxy s ja s2. Ühel s-amoled, teisel s-amoled+. Peale selle, et sgs2 ekraan max valgusega väheke eredam oli, ma muud vahet küll silmaga tuvastada ei suutnud.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
07.05.2012 15:54:35
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| No kurat mul oli just üleeile kõrvuti laual galaxy s ja s2. Ühel s-amoled, teisel s-amoled+. Peale selle, et sgs2 ekraan max valgusega väheke eredam oli, ma muud vahet küll silmaga tuvastada ei suutnud. |
Aga proovi suurendusklaasiga, sest suurem osa nii mobla kasutavadki.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
07.05.2012 15:57:59
|
|
|
No üldiselt mind sellised "võrdlused" ei huvita. Mind huvitab see, mida ma silmaga näen ja seni, kuni asi on muutumatu või muutub ainult hetkest, kui keegi sulle mingeid graafikuid ja mikroskoobipilte ette viskab, siis who cares, mis tehnoloogia seal on.
edit: bjaka
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
07.05.2012 16:00:22
|
|
|
| 00bandiit0 kirjutas: |
olafsand, on kaks varianti Samsungil olnud seni - Super Amoled Plus ja lihtsalt Super Amoled. Viimane ongi see "pentile" versioon ja oli varem esimesel Galaxy S-il ning nüüd SIII-l ka. SII oli Super Amoled Plus, seepärast ka pettumus - samm tagasi.
Pentile ekraani puhul võib reso kõrge olla (ja antud juhul ppi üle 300, mida peaks olema väga ilus vaadata - piksleid pole näha normaalselt kauguselt jne), aga kaks pikslit saavad ühte alampikslit jagada. See tähendab, et kaob terava pildi efekt ära ja Galaxy S-i puhul oli pilt ka palju rohkem "grainy". Sama lugu HTC One X ja S puhul - vaata mõnda pilti võrdluseks, X ikka tuntavalt ilusam. Räägitakse, et polegi väga viga, kui SAMOLED+ ekraani käes pole varem hoidnud. Aga kui oled, siis on kehv kvaliteet kohe näha. Seda hullem ka, et eelmise põlvkonna seadmel oli parem ekraanitehnoloogia, samamoodi ka peamisel konkurendil. |
One X-i puhul on võrdlus S-ga pisut kohatu ju, kuna sõltumata RGBst või PenTile'st on TFT AMOLEDist nagunii üle (jah, must värv on argumendiks, kuid halltoonid ju suisa õudsad). Ei ütleks, et S III ekraan olnuks mingil moel hägune. Pigem väga terav, kuid loomulikult niisugust tüüpi paneelile omaste nähtudega ehk siis värvustasakaal tegelikkusele ei vasta.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.05.2012 16:24:31
|
|
|
hind ei olegi kõige hullem, täpselt sama hinnaga tuli ka s2 välja
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
07.05.2012 16:33:39
|
|
|
Ma küsiks siiski, et mida põrgut te enda telefonidega teete, et see ekraani teravus nii oluline on?
Ja mis mustast värvist me rääkida saame, kas see on grammike halli moodi või mitte. Mis vahet sellel on? Oma youporni videod saad ka kehvemate toonidega ekraanilt ära vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
07.05.2012 16:34:24
|
|
|
Olaf, kui sa korra nt. HTC ONE X ekraani näed, siis ei taha sa enam kunagi kuulda PenTile ekraanist.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
07.05.2012 16:35:50
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Olaf, kui sa korra nt. HTC ONE X ekraani näed, siis ei taha sa enam kunagi kuulda PenTile ekraanist. |
Aga nii kui nii panevad pooled ahvid oma ekraanidele kiled peale ja siis läheb kontrast ja asjad ikka kehvemaks.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|