Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 47, 48, 49  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 04.05.2012 19:48:41 vasta tsitaadiga

cynic kirjutas:
olen samuti SGS2 omanik ja hetkel küll ei näe väga põhjust telefoni välja vahetada..


+1
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2012 22:08:20 vasta tsitaadiga

Märgin ära

No miks nii suureks aetud? Note ja Nexus on juba olemas, S3 oleks võinud jääda väiksemate kätega inimeste jaoks 4.3 tolliseks, nüüd jälle 1 labidas rohkem.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 04.05.2012 23:13:47 vasta tsitaadiga

Tundub okei telefon aga ma pole eriti impressed. Big ass ekraan, uus riistvara ning paar uut kella ja vilet tarkvara poole pealt. S II näeb ikkagi ilusam välja.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2012 10:31:32 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
cynic kirjutas:
olen samuti SGS2 omanik ja hetkel küll ei näe väga põhjust telefoni välja vahetada..


+1

+2

Kuna GPS on mul üks tihemini kasutatavaid rakendusi S2 peal, siis hakkas silma selline vigur:
GPS Yes, with A-GPS support and GLONASS.
Kas telefon kasutab paralleelselt GPSi ja GLONASSi või peab ise eelistuse paika panema?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2012 10:34:38 vasta tsitaadiga

ilmselt teevad ikka koostööd, et kiiremini ja täpsemat signaali leida. Muidu poleks eriti asjal pointi, kui nad eraldi opereeriks.
Vähemalt xperia s kasutab paralleelselt gpsi ja glonassi.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2012 10:35:47 vasta tsitaadiga

Anti, selge thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.05.2012 11:46:09 vasta tsitaadiga

Tõsi ta on, Xperia S gps lukustus on ikka väga kiire. Kui levinud glonass on üldse? Kasutatakse peale Venemaa veel kuskil?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 05.05.2012 11:54:42 vasta tsitaadiga

Must näeb ilusam välja kui valge.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 05.05.2012 12:49:11 vasta tsitaadiga

Mis see relv huvitav maksab:S
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2012 15:17:42 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Kui levinud glonass on üldse? Kasutatakse peale Venemaa veel kuskil?


http://en.wikipedia.org/wiki/GLONASS#Availability
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 06.05.2012 17:04:27 vasta tsitaadiga

Naljaks lugeda seda hala, mis nüüd siis häda on ? GSM Arena benchides teeb aparaat konkurentidele silmad ette, mida teie siis ootasite, mingit imet ? Ja kas kuskil oli kirjas, et GSII kasutajad peavad oma telefonid selle vastu vahetama ? Get over it. Minuarust väga OK aparaat, progress on olemas, ilu on nagu alati, vaataja silmades thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pixma
HV kasutaja
pixma

liitunud: 08.04.2005




sõnum 06.05.2012 17:14:21 vasta tsitaadiga

tehniliselt väga võimas, ekraan, cpu,gpu jne. Aga välimus:( galaxy s2(vähemalt tagapaneel on ilusam).
ja galaxy s2 kui ta tuli konkurentsi lihtalt polnud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 17:16:43 vasta tsitaadiga

Nuff said - http://www.androidpolice.com/2012/05/04/the-samsung-galaxy-s-iii-the-first-smartphone-designed-entirely-by-lawyers/
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 18:32:27 vasta tsitaadiga

zaitz kirjutas:
Naljaks lugeda seda hala, mis nüüd siis häda on ? GSM Arena benchides teeb aparaat konkurentidele silmad ette, mida teie siis ootasite, mingit imet ? Ja kas kuskil oli kirjas, et GSII kasutajad peavad oma telefonid selle vastu vahetama ? Get over it. Minuarust väga OK aparaat, progress on olemas, ilu on nagu alati, vaataja silmades thumbs_up.gif
Jah, benchid olid päris head näitajad mõni aasta tagasi, kui nendest võis reaalselt ka välja lugeda, kas telefon on kiire ja sujuv tavakasutuses. Nüüd aga...noh, võib-olla jah tore teada, et on HTC Evo X-ist paarsada punkti võimsam, if you're into that stuff.
Üldiselt aga pole midagi uut ja vinget. Ekraan tehti 720p - cool; 4.8" - kellele hea, kellele mitte; pentile - halb, pigem tagasiminek.
Disaini osas ongi nii, nagu d3t lingitud artiklis räägitud - Apple'i hirmus tehtud valmis ja lõpp-produkt on üsna kole. Aga loomulikult igaühele oma ja mis ühele meeldib, ei pea teisele meeldima.

Kirjas pole kunagi, et keegi PEAKS vahetama (rumal argument), aga on ju loogiline, et uue nutitelefoni ostjateks on juba nutitelefonide omajad ja suures osas just need, kes seni on Samsa tooteid omanud ja nendega rahul olnud. Lihtsalt jääb mingi osa turust võtmata Samsungil. Küll aeg näitab müüginumbritega, kas oli tark otsus või mitte.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 06.05.2012 19:30:47 vasta tsitaadiga

00bandiit0 kirjutas:
zaitz kirjutas:
Naljaks lugeda seda hala, mis nüüd siis häda on ? GSM Arena benchides teeb aparaat konkurentidele silmad ette, mida teie siis ootasite, mingit imet ? Ja kas kuskil oli kirjas, et GSII kasutajad peavad oma telefonid selle vastu vahetama ? Get over it. Minuarust väga OK aparaat, progress on olemas, ilu on nagu alati, vaataja silmades thumbs_up.gif
Jah, benchid olid päris head näitajad mõni aasta tagasi, kui nendest võis reaalselt ka välja lugeda, kas telefon on kiire ja sujuv tavakasutuses. Nüüd aga...noh, võib-olla jah tore teada, et on HTC Evo X-ist paarsada punkti võimsam, if you're into that stuff.
Üldiselt aga pole midagi uut ja vinget. Ekraan tehti 720p - cool; 4.8" - kellele hea, kellele mitte; pentile - halb, pigem tagasiminek.
Disaini osas ongi nii, nagu d3t lingitud artiklis räägitud - Apple'i hirmus tehtud valmis ja lõpp-produkt on üsna kole. Aga loomulikult igaühele oma ja mis ühele meeldib, ei pea teisele meeldima.

Kirjas pole kunagi, et keegi PEAKS vahetama (rumal argument), aga on ju loogiline, et uue nutitelefoni ostjateks on juba nutitelefonide omajad ja suures osas just need, kes seni on Samsa tooteid omanud ja nendega rahul olnud. Lihtsalt jääb mingi osa turust võtmata Samsungil. Küll aeg näitab müüginumbritega, kas oli tark otsus või mitte.


Aga selles asi ongi, kas keegi on juba kuskil maha hõiganud, et asi lagib "like crazy" või kuskohast see negatiivne hoiak, konf on ju tasemel ? Või kas oleks pidanud hexacore olema või Ipad 3 resoga ? Lihtsalt asja bashitakse enne kui keegi katsudagi on saanud, nii subjektiivse asja nagu disain põhjal. Ma ei ütle, et minuarust midagi kaunist oleks, aga ma ei näe ka midagi totaalselt läbikukkunut. Samuti ei näinud ka SGSII puhul mäekõrgust üleolekut nt võrreldes HTC Sensationiga.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 19:55:28 vasta tsitaadiga

Sensationi ees oli SGSII-l parem ekraan ja aku kestvus, mis Sensationile vähemalt esialgu tõsiseid probleeme põhjustas. Tuumade/hertzide arv ikka sama. Mis Samsungil tookord edu võtmeks oli - Galaxy S-iga jõuti Androidi tippu ja pakuti reaalset konkurenti iPhone'ile. Seega lootused olid kõrgel ja Samsung oli endast hea imago kujundanud sellega, et korra saadi hea telefoniga hakkama. S2 puhul ei pidanud keegi pettuma ja oli tegemist vinge telefoniga, põhjuseks ilmselt mingi "x-faktor" ja ju siis massidele meeldiv disain. Seekord oli Samsungil sama hoog sees ja promo oli ka hea ja põnevusttekitav("ära ole üks lammastest" jms), kuid telefon päris ei saavutanud IMO sama taset, mis eelkäijad.
Asi pole selles, et võimsust vähe oleks. Asi on selles, et seda pole lihtsalt eriti vaja ja on iseenesestmõistetav, et tuumade ja hertzude arv kasvab, aga see pole mingi näitaja enam. Jätab külmaks ausalt öeldes, kas seal on 2 või 4 või 6 tuuma. Keegi ei ütle, et konf oleks kehv, pigem pole high-end seadel konf mingi näitaja enam, sest see on niikuinii kõigil samasse auku.
Reso on hea ju, kahjuks ekraan pole vastav ja see pentile kaotab ära "retina" efekti (jah loll väljend, aga apple populariseerib igasuguseid mõisteid ju).
Disaini meeldimine või mittemeeldimine on isiklik asi, aga kui bashitakse selle alusel - ju siis on kole disain paljude arvates.
Nagu ütlesin - enne ei tasu teha järeldusi, kui müüginumbreid ei tea. See ju parim näitaja, kas on hea või ei ole.


Tarkvara osas see uus TouchWiz tundub veel koledam kui varasemalt oli icon_neutral.gif HTC oma Sense 4-ga tegi just suure arengu.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 06.05.2012 20:12:54 vasta tsitaadiga

Disainimõistes oleks selle alumise nn "Home" buttoni võinud muuta S2 laadseks. Ise ei näe küll põhjust, et vahetada oma SII SIII vastu. 4.3" on mulle just sweetspot, midagi suuremat tahan, siis ostan/kasutan tabletit. Töökaaslase Note on juba ebareaalne ja hiljuti näpitud HTC Titan ka ei tekitanud erilisi tundeid.

Aga maailm hakkab ebareaalseks muutuma kui telefon on võimsam kui enamuste läpakad. Tuled koju, viskad HDMI järgi monitori/teleka ja bluetooth klaverit/hiirt kasutades mängid high-end mänge (LOL).
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 20:28:25 vasta tsitaadiga

Eks selline see tulevik ole. Nvidia või keegi juba lubas, et mõne aasta pärast on praeguste konsoolide võimsus käes.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 20:36:12 vasta tsitaadiga

Ma ootan juba hetke, kui telefon on ilma raamidega üks tükk ekraani. Ideaalne variant oleks galaxy sII vaoshoitud välimus, kus terve esikülg on üks suur ekraan ilma igasuguste nuppudeta ja tagakülg samasugune, nagu esikülg, kuid lihtslat ilma ekraanita. Midagi iphone taolist.

Kuvandasin fotoshopis kohe prototüübi ka valmis.
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Anti 06.05.2012 20:37:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2012 20:36:57 vasta tsitaadiga

Isiklikult mulle selline ümmargune disain ei istu. Lootsin, et tuleb rohkem S2 moodi.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 20:52:26 vasta tsitaadiga

Anti, hakkas huvitama, et kuidas sellise puhul lahendada näiteks nupp "tagasi"?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 21:00:21 vasta tsitaadiga

no alumine serv võib jääda ju reageerima kui praegune klahvistik. Lihtsalt teatud olukordades, nagu autoaknal navi kasutamine, videoklipi vaatamine, pildigalerii ja muude toredate fullscreen aplikatsioonide kasutamine hõlmaks ikkagi kogu ekraani.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 21:02:58 vasta tsitaadiga

soovija, nende Note ja Titanite mõte ongi see, et sul on telefon mis asendab ka tabletit. Ise järgi proovinud ning tõesti, Titani puhul jäi mul iPad lihtsalt kapipeale seisma, kuna ei tekkinud kordagi vajadust. Telefonina on minuarust kunagine HTC Diamond ideaalse suurusega kuid Titani ostaks ma selle asemel ikkagi. Lihtsalt see suur ekraan, teeb mu koti kergemaks, kuna iPadi kaasas kanda pole tarvis.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 22:22:23 vasta tsitaadiga

Huvitav kas nüüd kõik tootjad lähevadki seda teed, et oma high-end mudelid teevad "mida suurem, seda uhkem" moto järgi. Mul näiteks meeldib kanda telefoni püksitaskus ja tundub, et selle teemaga on nüüd või siis varsti lõpp. Mingit "man purse" ei ole ka isu hakata kaasas kandma, nii et peab soetama vanu või siis keskmise liini mudeleid?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 22:26:46 vasta tsitaadiga

Teise tootja ridadesse vaja piiluda siis. Apple ilmselt heal juhul teeb 4" ekraani, kui peaks mingil põhjusel oma 3.5" ekraanile mitte truuks jääma. Nokiad on ka veel mõistlikud - 3.9" ja 4.3".
Androidi-maailmas tundub jah popp olevat lahmakate ekraanide tootmine. Teise järgu telefonid jäävad vähemalt praegu ilmselt veel sinna 4-4.3" kanti, kuid siis ostad sisuliselt eelmise põlvkonna tehnoloogiat uue hinnaga + paar väikest lisa (HTC One S vs Sensation).
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 22:43:00 vasta tsitaadiga

Jah, käis just peast läbi, et Nokia hoiab veel ennast vaos, aga kõhutunne ütleb, et järgmine õuna telefon on ka pigem suurem kui samasuur.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 22:47:18 vasta tsitaadiga

Landskeipis trükkida on näiteks 4,2 tollise galaksiga kõvasti mugavam, kui 3,5 tollise iphonega. Kui suurem osa telefonikasutamist on justnimelt telefoni kasutamine, siis on siuke kolm pool tolli paras. Aga kui teed kõike muud, siis alla 4 tolli nagu eriti kätte võtta ei tahaks.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 22:53:43 vasta tsitaadiga

Anti, nõus. Ka põhjus, miks iPhone pealt SGS2 peale kolisin, 4.3" peal on palju mugavam trükkida ja seda tuleb ka küllaltki ette, et õigustab end ära.
4.8" aga on imo overkill. Muidugi jah - kuidas kellele. Kui oskaksin tahvelarvutiga midagi teha, siis võib-olla näeks sellist viietollist ekraani tahvli asendajana, aga lühiajalise kokkupuute põhjal mugav tahvel on alates 7" ekraanist. Siis 5" poleks nagu ei liha ega kala.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 22:58:00 vasta tsitaadiga

Suure ekraani vastu pole mul midagi. 4,8" oleks okei, kui seda muud rasva seal ümber poleks. Ma räägin, et tehku üks telefon, kus sisuliselt kogu esikülg on servast servani displei. Pangu sinna üks 5" ekraan, jätku ära see üleliigne jama alt-ülevalt-paremalt-vasakult ja ongi hiiglasliku ekraaniga normaalmõõtudes telefon. Inseneridele rohkem peamurdmist, aga asi oleks seda väärt.

jällegi toon oma ideaali välja: http://www.upload.ee/image/2323057/sgsgs.jpg
icon_cool.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 23:39:02 vasta tsitaadiga

Anti, äärest ääreni omab usability probleeme, alustame kasvõi sellest, et selletarbeks tuleks välja töötada täiesti omalaadne sõrmetuvastus. nii nagu sülearvutitel on "palm reject". Ise hetkel lumia 800 omades, kirun seda, et ekraan nii servani on, kuna tihtipeale teeb see kerimise võimatuks. Teine aspekt on see, et vaid Apple omab patenti kaamera panemiseks ekraani taha, teised seda kasutada ei saaks. Lisaks on ju veel proximity sensor ja light sensor vaja mahutada esiekraanile. või vähemalt proximity sensor.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 23:51:21 vasta tsitaadiga

Light sensori võib ju sisuliselt ka telefoni otsa suruda. Küll selle proximitiga ka midagi välja nuputatakse. Kaamera osas on asi keerulisem. Mina isiklikult ei ole muidugi ühelgi telefonil eestmist kaamerat kasutanud. Võibolla läänes on need videokõned ja asjad popimad...eitea.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 00:03:15 vasta tsitaadiga

Anti, mina olen sunnitud kasutamise lõpetama, kuna Windows Phone ega iPhone 3G videkõnesid ei võimalda. Androidil osad telefonid toetavad, osad mitte. Lõpptulemusena, loobusin videokõnede kasutamisest, kuna kunagi ei tea, kas teise osapoole seade toetab 3G videkõnesid või mitte. IMHO räme bläkk OEM'ide poolt, mille eest võiks neile meeletud trahvid määrata niimoodi möödakeppimise pärast. Samas Skypega on esikaamera vajadus jällegi tagasi tulnud.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 01:53:28 vasta tsitaadiga

windows 8 telefonid võiks x86 programme jooksutada kunagi, on reaalne? Et dockid telefoni ära ja ühendad monitoriga ja ongi desktop
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 07.05.2012 11:34:28 vasta tsitaadiga

Ootasin midagi enamat. Midagi, mis paneks tahtma SGSII pealt apgreidima. Oh well, see generatsioon võib ka vahele jääda. Praegu tundub, et pigem võtta One X(L) kui SGSIII kui peaks vahetama...vähemalt specide ja muu info põhjal tundub HTC aparaat asjalikum. Loodetavasti järgmine gen toob midagi vastupandamatut icon_smile.gif
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 12:17:24 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
windows 8 telefonid võiks x86 programme jooksutada kunagi, on reaalne? Et dockid telefoni ära ja ühendad monitoriga ja ongi desktop

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 13:35:19 vasta tsitaadiga

Galaxy S III hinnad icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/search/?Type=products&Query=Galaxy+S+III
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 07.05.2012 14:01:42 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Galaxy S III hinnad icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/search/?Type=products&Query=Galaxy+S+III

Sinisest on kogemata Black saanud, aga need on vahendajate hinnad õnneks icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 14:10:39 vasta tsitaadiga

Korras.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 14:16:33 vasta tsitaadiga

Siin photoshopis tehtud pilt on täpselt see, mida ma ise olen ka unistanud ,et telefon võiks selline olla. Back nuppe ja neid siis arvati, et kuidas siis lahendada. Viimasel Nexusel ka pole ju enam isegi puutenuppe eraldi. UI näeb ette, et need nupud on ekraanil hoopis kitsa reana all servas.

Keegi rumalale lühidalt seletaks, et mis selles Pentile ekraanis halba on? Võrreldes näiteks kasvõi super LCD ekraaniga. Tean, et see Pentile vms on ka HTC One S mudelil ja lääne foorumites seda peetakse ka suureks miinuseks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 14:23:39 vasta tsitaadiga

Ilmselt tuleb HTC One X võtta ikka
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 15:41:50 vasta tsitaadiga

olafsand, on kaks varianti Samsungil olnud seni - Super Amoled Plus ja lihtsalt Super Amoled. Viimane ongi see "pentile" versioon ja oli varem esimesel Galaxy S-il ning nüüd SIII-l ka. SII oli Super Amoled Plus, seepärast ka pettumus - samm tagasi.
Pentile ekraani puhul võib reso kõrge olla (ja antud juhul ppi üle 300, mida peaks olema väga ilus vaadata - piksleid pole näha normaalselt kauguselt jne), aga kaks pikslit saavad ühte alampikslit jagada. See tähendab, et kaob terava pildi efekt ära ja Galaxy S-i puhul oli pilt ka palju rohkem "grainy". Sama lugu HTC One X ja S puhul - vaata mõnda pilti võrdluseks, X ikka tuntavalt ilusam. Räägitakse, et polegi väga viga, kui SAMOLED+ ekraani käes pole varem hoidnud. Aga kui oled, siis on kehv kvaliteet kohe näha. Seda hullem ka, et eelmise põlvkonna seadmel oli parem ekraanitehnoloogia, samamoodi ka peamisel konkurendil.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 15:44:43 vasta tsitaadiga

No kurat mul oli just üleeile kõrvuti laual galaxy s ja s2. Ühel s-amoled, teisel s-amoled+. Peale selle, et sgs2 ekraan max valgusega väheke eredam oli, ma muud vahet küll silmaga tuvastada ei suutnud.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 15:52:29 vasta tsitaadiga

Nonoh, ma kasutanud S ja S2 kõrvuti ja vahe küll märgatav, S-i ekraan on ikka tunduvalt halvema pildiga.
Selline võrdlus olemas, iseasi kui palju see kellelegi ütleb - http://1.androidauthority.com/wp-content/uploads/2012/05/galaxy-s-family-microscope.jpg
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 15:54:35 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
No kurat mul oli just üleeile kõrvuti laual galaxy s ja s2. Ühel s-amoled, teisel s-amoled+. Peale selle, et sgs2 ekraan max valgusega väheke eredam oli, ma muud vahet küll silmaga tuvastada ei suutnud.


Aga proovi suurendusklaasiga, sest suurem osa nii mobla kasutavadki.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 15:57:59 vasta tsitaadiga

No üldiselt mind sellised "võrdlused" ei huvita. Mind huvitab see, mida ma silmaga näen ja seni, kuni asi on muutumatu või muutub ainult hetkest, kui keegi sulle mingeid graafikuid ja mikroskoobipilte ette viskab, siis who cares, mis tehnoloogia seal on.

edit: bjaka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 07.05.2012 16:00:22 vasta tsitaadiga

00bandiit0 kirjutas:
olafsand, on kaks varianti Samsungil olnud seni - Super Amoled Plus ja lihtsalt Super Amoled. Viimane ongi see "pentile" versioon ja oli varem esimesel Galaxy S-il ning nüüd SIII-l ka. SII oli Super Amoled Plus, seepärast ka pettumus - samm tagasi.
Pentile ekraani puhul võib reso kõrge olla (ja antud juhul ppi üle 300, mida peaks olema väga ilus vaadata - piksleid pole näha normaalselt kauguselt jne), aga kaks pikslit saavad ühte alampikslit jagada. See tähendab, et kaob terava pildi efekt ära ja Galaxy S-i puhul oli pilt ka palju rohkem "grainy". Sama lugu HTC One X ja S puhul - vaata mõnda pilti võrdluseks, X ikka tuntavalt ilusam. Räägitakse, et polegi väga viga, kui SAMOLED+ ekraani käes pole varem hoidnud. Aga kui oled, siis on kehv kvaliteet kohe näha. Seda hullem ka, et eelmise põlvkonna seadmel oli parem ekraanitehnoloogia, samamoodi ka peamisel konkurendil.

One X-i puhul on võrdlus S-ga pisut kohatu ju, kuna sõltumata RGBst või PenTile'st on TFT AMOLEDist nagunii üle (jah, must värv on argumendiks, kuid halltoonid ju suisa õudsad). Ei ütleks, et S III ekraan olnuks mingil moel hägune. Pigem väga terav, kuid loomulikult niisugust tüüpi paneelile omaste nähtudega ehk siis värvustasakaal tegelikkusele ei vasta.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 16:24:31 vasta tsitaadiga

hind ei olegi kõige hullem, täpselt sama hinnaga tuli ka s2 välja
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 16:33:39 vasta tsitaadiga

Ma küsiks siiski, et mida põrgut te enda telefonidega teete, et see ekraani teravus nii oluline on? icon_neutral.gif

Ja mis mustast värvist me rääkida saame, kas see on grammike halli moodi või mitte. Mis vahet sellel on? Oma youporni videod saad ka kehvemate toonidega ekraanilt ära vaadata.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 16:34:24 vasta tsitaadiga

Olaf, kui sa korra nt. HTC ONE X ekraani näed, siis ei taha sa enam kunagi kuulda PenTile ekraanist.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 16:35:50 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Olaf, kui sa korra nt. HTC ONE X ekraani näed, siis ei taha sa enam kunagi kuulda PenTile ekraanist.

Aga nii kui nii panevad pooled ahvid oma ekraanidele kiled peale ja siis läheb kontrast ja asjad ikka kehvemaks. icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 47, 48, 49  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.