Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2012 21:40:10 vasta tsitaadiga

MatchMaker, kuna ja kus vaatamas käisid?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2012 21:43:16 vasta tsitaadiga

CCPlazas kell 18.00
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2012 22:09:48 vasta tsitaadiga

täna hommikul Sky+is "Kinoingel" Tanel Tatter pidas Battleship-i paremaks vaatamiseks kui Avengers-it. mõõnis, et 3D areneb küll metsiku kiirusega, aga ikka eelistas 2D BS-i thumbs_up.gif (mille peale Kivisaar silda viskas icon_razz1.gif )
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2012 23:30:47 vasta tsitaadiga

Battleship: http://www.imdb.com/title/tt1440129/
Pearl Harbor japside asemel tulnukatega + laevade pommitamise lauamäng (Hasbro kopirait) + lääge patriotism = ilus, kui üliimal ajulage action maailma päästmisest.
Tulnukate olemus ja nõrgad kohad jagati ka ikka mõttetult kiiresti lahti. Algus venis veidi, aga pärast seda oli vähemalt poolteist tundi non-stop actionit ja laevade pommitamise mängu (sõna otseses mõttes).
Õnneks ei pidanud ise maksma. Vastasel juhul oleks piletirahast väga kahju hakanud icon_neutral.gif

Solarise Kalevi saali kinolina on suur ja lai, aga selle vasakul pool on endiselt voldid/lainetus läbi filmi näha. Eriti heledamate stseenide puhul thumbs_down.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2012 23:42:35 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 19:45:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2012 00:20:32 vasta tsitaadiga

Betamax, saada Kinoinglile mail, et lainetab: tanel@solariskino.ee
ise vaatan ilmselt mingi hetk mõlemad ära ja pettun täpselt samamoodi kui kõigis Transades, Battle Los Angeles-is jne icon_razz.gif Dark Knight ja Iron Man (1,2) isegi istusid, aga Avengers veab raudselt alt...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2012 05:48:39 vasta tsitaadiga

Käisin Solarises Kalevi saalis Avengeri vaatamas.. kolmapäeval kell 18.

Krt olen varemgi samas saalis käinud, kuid nüüd see kord oli heli liiga vali. Vahel lõi kõrva valu sisse thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 05.05.2012 10:43:15 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Battleship: http://www.imdb.com/title/tt1440129/
Pearl Harbor japside asemel tulnukatega + laevade pommitamise lauamäng (Hasbro kopirait) + lääge patriotism = ilus, kui üliimal ajulage action maailma päästmisest.
Tulnukate olemus ja nõrgad kohad jagati ka ikka mõttetult kiiresti lahti. Algus venis veidi, aga pärast seda oli vähemalt poolteist tundi non-stop actionit ja laevade pommitamise mängu (sõna otseses mõttes).
Õnneks ei pidanud ise maksma. Vastasel juhul oleks piletirahast väga kahju hakanud icon_neutral.gif

Solarise Kalevi saali kinolina on suur ja lai, aga selle vasakul pool on endiselt voldid/lainetus läbi filmi näha. Eriti heledamate stseenide puhul thumbs_down.gif


film oli hoogne ja lihtsalt vaadates käras küll.
sisu loogikat pole mõtet ameerika filmidest nagunii suuremat otsida, ameeriklastel on see hero ja maailmapäästmine eluvajadus ja sinna pole midagi parata.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2012 15:17:26 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Betamax, saada Kinoinglile mail, et lainetab: tanel@solariskino.ee

Misasi see kinoingel veel on?

arm2004 kirjutas:
ise vaatan ilmselt mingi hetk mõlemad ära ja pettun täpselt samamoodi kui kõigis Transades, Battle Los Angeles-is jne icon_razz.gif Dark Knight ja Iron Man (1,2) isegi istusid, aga Avengers veab raudselt alt...

Battle Los Angeles oli suhteliselt vaadatav. Põhimõtteliselt ühte auku Battleshipiga. Samas sai seda vaadatud lennukis, kus suurt miskit teha polnud, seljatukke integreeritud ekraanist ja Delta Airlinesi filmivalik polnud just eriti minu maitse. Antud film oli neist kõige etem, aga uuesti seda küll ei taha vaadata.
Proovisin Big Momma viimast osa ka vaadata, aga pärast 15 minutit otsustasin, et tunduvalt huvitavam on jälgida, kuidas stjuuardid-stjuuardessid vahekäigus edasi-tagasi sebivad icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2012 17:33:49 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
arm2004 kirjutas:
Betamax, saada Kinoinglile mail, et lainetab: tanel@solariskino.ee

Misasi see kinoingel veel on?

Tanel Tatter, Skyplusis kinominutite saatejuht, vist on eetris neljapaeviti

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 05.05.2012 18:39:14 vasta tsitaadiga

Käisin avengersit vaatamas, mulle kui suurele koomiksifännile väga meeldis. Oli küllaga actionit, nalja ja põnevust thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2012 22:58:40 vasta tsitaadiga

link :: Red Dog

Väga hea film.

9/10

Vähemalt minu arust.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 06.05.2012 13:27:11 vasta tsitaadiga

Machine Gun Preacher

Filmil oleks isegi mingi mõte kui nii palju usujuttu mängus poleks.

4/10

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 13:38:33 vasta tsitaadiga

peab meeldima. kirjutas:
Machine Gun Preacher

Filmil oleks isegi mingi mõte kui nii palju usujuttu mängus poleks.

4/10

põhineb ju tõestisündinud lool ja Sam Childers on päris reaalne tegelane, kes teeb neid asju, mis ta teeb

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.05.2012 15:12:24 vasta tsitaadiga

Scart ja mõned veel võivad õlle vms suupärase joogi avada: http://www.comicbookmovie.com/fansites/nailbiter111/news/?a=59262

tl;dr - Prometheus on siinpool ookeani R.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 15:20:28 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 19:44:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 15:36:50 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Scart ja mõned veel võivad õlle vms suupärase joogi avada: http://www.comicbookmovie.com/fansites/nailbiter111/news/?a=59262

tl;dr - Prometheus on siinpool ookeani R.


onfire.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 09:53:21 vasta tsitaadiga

mis toimub icon_question.gif

yritamise pärast saab 4/10
kas viimasel ajal filme enam ei tehta icon_rolleyes.gif
One for the Money

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 08.05.2012 17:19:40 vasta tsitaadiga

Ma ka siis see aasta esimest korda filmipinki nühkima:)
The Avengersit
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.05.2012 19:00:34 vasta tsitaadiga

vaatasin hiljuti mingit 3d dokfilmi, väga viisakas 3d oli ja dok ise oli ka ok
nimi krt ei tule enam meelde, ehk keegi suudab tolle pildi järgi nime öelda icon_razz.gif


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 08.05.2012 19:10:53 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
vaatasin hiljuti mingit 3d dokfilmi, väga viisakas 3d oli ja dok ise oli ka ok
nimi krt ei tule enam meelde, ehk keegi suudab tolle pildi järgi nime öelda icon_razz.gif


Under the sea 3D?
http://www.imdb.com/title/tt1020876/

_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 20:41:59 vasta tsitaadiga

Chronicle oli küll väga meeldiv üllatus. Tegu päris ägeda filmiga. Suht kaua tõmbab käima end aga see eest on seda väärt thumbs_up.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 02:34:38 vasta tsitaadiga

Last Tango in Paris - Võrratu film.
Võibolla mõneti sarnane ja samal ajal täielik vastand Lost in Translation'ile, vähemalt millegipärast tundus nii...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2012 19:07:15 vasta tsitaadiga

estplayer kirjutas:
Käisin avengersit vaatamas, mulle kui suurele koomiksifännile väga meeldis. Oli küllaga actionit, nalja ja põnevust thumbs_up.gif


Tehtud sama ja ikka väga hea film oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2012 16:49:58 vasta tsitaadiga

Contraband - 8/10
Hea film. Alati kui vaatasid, et enam hullemaks minna ei saa peategelaste jaoks toimus mingi twist mis oli täiesti hullumeelsete tagajärgedega icon_lol.gif
Ja ühtlasi mitte kõik pole need kes nad näivad olevat - sai filmi lõpus nentida. Seega põnev vaatamine thumbs_up.gif . Meenutas väga kümnenditagust filmi Gone in Sixty Seconds . Isegi üks peategelastest oli sama. IMDB-s selgelt alahinnatud.

Lockout - 6.5/10
Üsna vaadatav. Naispeategelane meeldis ja Guy Pearce oli kah humoorikas. IMDB-s õiglaselt hinnatud.

The Avengers - 5.5/10
Ei saa kiidulaulule pihta. Minu jaoks jäi nõrgaks. Thor meeldis ja Iron Man 1 meeldis kah rohkem (Iron Man 2 mitte).
Huumorit justkui oli. Actionit kah oli, aga see suur "vaenlase armee" valmistas paraku pettumuse thumbs_down.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 00:53:16 vasta tsitaadiga

Oh my...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 01:03:02 vasta tsitaadiga

This Means War (2012) 4/10
Imdb link: http://www.imdb.com/title/tt1596350/
Keskmine romantic comedy.

Burke and Hare (2010) 9/10
Imdb link: http://www.imdb.com/title/tt1320239/
Täiesti omapärane ja humoorikalt jõhker film, eristub hallist massist.

American Pie Reunion (2012) 7/10
Imdb link: http://www.imdb.com/title/tt1605630/
Paljuski nostalgiapunktid, mõned head liinid siiski olid.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 10:27:59 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Oh my...

Spoiler Spoiler Spoiler

Äkki valgustad lähemalt?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 10:33:50 vasta tsitaadiga

prometheus?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 11:30:09 vasta tsitaadiga

Selge.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 03:56:53 vasta tsitaadiga

God Bless America - Võibolla mitte kõige parem film maailmas, aga kuradima awesomelt naljakas ikkagi.
Soovitan väga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 09:31:19 vasta tsitaadiga

Kas tõesti siis filmiajaloo klassika elik Alieni üht kõige tuntumat behind the scenes fotot ei tunta? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 12:22:51 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kas tõesti siis filmiajaloo klassika elik Alieni üht kõige tuntumat behind the scenes fotot ei tunta? :-|
Ei.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.05.2012 12:39:00 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kas tõesti siis filmiajaloo klassika elik Alieni üht kõige tuntumat behind the scenes fotot ei tunta? icon_neutral.gif


Pigem ei tekita see kahe pildi võrldus enamikus selliseid emotsioone nagu sul icon_smile.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2012 00:21:05 vasta tsitaadiga

vaatasin just Ihukaitsjat ja pisar tuli silma icon_rolleyes.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
LIVE

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

sweet dreams bow.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2012 00:25:27 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kas tõesti siis filmiajaloo klassika elik Alieni üht kõige tuntumat behind the scenes fotot ei tunta? icon_neutral.gif

Sellest sain küll aru, et pilt on Alienist, aga fotot ennast pole varem kohanud... vist. Uut filmi ootan ka... väikese kõhklusega. Nii paljud uued ja meeletult promotud filmid on lõpuks pettumuse valmistanud.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2012 00:35:57 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Scart kirjutas:
Kas tõesti siis filmiajaloo klassika elik Alieni üht kõige tuntumat behind the scenes fotot ei tunta? icon_neutral.gif

Sellest sain küll aru, et pilt on Alienist, aga fotot ennast pole varem kohanud... vist. Uut filmi ootan ka... väikese kõhklusega. Nii paljud uued ja meeletult promotud filmid on lõpuks pettumuse valmistanud.


Eks ma siis pean sinu eest ka uskuma. Prometheus tuleb faking klassika icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2012 09:18:20 vasta tsitaadiga

Eks ta üks sama jama uues kuues tuleb.
Eelmisi filme ja treilerit arvestades on terve stoori ka juba raudselt teada icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 13.05.2012 11:03:24 vasta tsitaadiga

aga kui paljud tänased 20 aastased üldse Alieni on näinud? kui tehakse mingi samale ideele uus film, siis ongi see nende jaoks uus film.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2012 13:36:23 vasta tsitaadiga

Alien, Aliens ja The Thing on sellised filmid, mis igal vähegi ulmehuvilisel peaksid vaadatud olema. thumbs_up.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2012 14:51:16 vasta tsitaadiga

tänased noored täiskasvanud pole NL aegu näinudki...
ma juba vaikselt olen mõelnud, et kaua nad neid vandamme, stallone, norrise jms. filme ketravad - sihtgrupp on juba keskeakriisis ja uus gneratsioon tahab mingit "justdance" ja "avatar" jurri vaadata (okok, stathami pläusti tegelikult) icon_biggrin.gif

teemasse ka:
Takers sai vaadatud, ei midagi erilist, aga käib küll pühapäevaseks äktioniks.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2012 15:20:51 vasta tsitaadiga

Käisin eile Avengersit kinos vaatamas, väga vinge. Hindeks 2/2
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2012 22:06:06 vasta tsitaadiga

Aliens vs. Avatars rofl.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

enam hullemaks minna vist ei saa icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2012 22:57:01 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kas tõesti siis filmiajaloo klassika elik Alieni üht kõige tuntumat behind the scenes fotot ei tunta? icon_neutral.gif

Esimene foto oli tuttav, aga teist nägin esimest korda.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2012 06:49:17 vasta tsitaadiga

Indiana Jones and the Last Crusade - Viimane film triloogias ja võibolla ka neist filmina parim.
Vähemalt minu lemmik neist kolmest.

World's Greatest Dad - Samuti Bobcat Goldthwait'i(Zed Police Academy filmidest icon_razz.gif ) poolt tehtud, nagu ka God Bless America.
Vägagi hea film, ilmselt ka üks parimatest Robin Williams'i näitlejatöödest. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 14.05.2012 09:33:04 vasta tsitaadiga

indisid on ju 4 filmi ja vist 5 on tegemisel, vähemalt mingi kuulujutt oli
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2012 17:02:41 vasta tsitaadiga

Kingdom of the Crystal Skull ei lähe arvesse. icon_biggrin.gif
Vnoh, vähemalt algse triloogiaga ei kannata seda võrrelda, niiet vaatlen seda triloogiast eraldiseisva filmina.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 14.05.2012 17:11:17 vasta tsitaadiga

ei olnud häda midagi, sest 4 osas midagi ägedamat teha ongi väga raske. eks neljas osa oligi juba noorematele, kes triloogiat polnud kunagi näinudki.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2012 17:22:17 vasta tsitaadiga

Neljas osa oli halb kahel põhjusel - tulnukad ja eriefektid. Tulnukad tegid sellest midagi liiga kaasaegset ning ulmelist ja eriefektid olid väga halvasti tehtud. Ei pidanud vaatama Blu-ray versiooni, et aru saada arvutigraafikast. Kuidagi ülejala tehtud asi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 00:19:47 vasta tsitaadiga

Tegelikult põhjused miks neljas polnud pooltki nii hea kui ükski triloogia osadest, olid veidike sügavamad, aga neid on veidi liiga palju et nimetama hakata(samas enamike nende põhjuste põhjuseks oli see, et George Lucas'el oli liialt palju kontrolli filmi üle icon_biggrin.gif ).
Aga lõppkokkuvõttes ikkagi kahju, et neljas läks nii nagu läks.

Midnight in Paris - Lihtsalt võrratu. icon_smile.gif
Nüüd ma siis tean miks seda üht 2011. aasta parimaks filmiks peetakse...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.