Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 02.05.2012 01:40:03 vasta tsitaadiga

ElDiablo, kõik on lahe ainult ma oleks arvatavasti tausta veits teistmoodi valinud ja fake blur on ka kehvasti tehtud, vee peegelduses olevad puud peaksid ka näiteks udused olema. Auto on kena thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 02.05.2012 10:39:19 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 02.05.2012 11:25:01 vasta tsitaadiga

ElDiablo, ikka üle prahi valgus! Lihtsast asjast vägev pilt.
Autol on muidugi sõidusuunas vähem ruumi kui tagapool. Et võiks olla taha poole pargitud aga ei häiri.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2012 13:35:07 vasta tsitaadiga

Kole auto ja kole komp. Valgus jah hea thumbs_up.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 02.05.2012 15:03:19 vasta tsitaadiga

Hehe, tänan.

Selle fake blurr'iga ma kusjuures läksin vähe alt, samas ta väga vale pole - ma pingutasin pildi keskel vähe üle sellega, kuigi teoorias ei pea ilmtingimata puude peegeldus vee peal ka udune olema, sest see tiik pole nii kaugel, et ta täiesti udune oleks.

Selle asetuse kohta ei oskagi seisukohta võtta, üldine "hea tava" on jah see, et auto on kas keskel või siis rohkem ruumi sõidusuunas, aga selle pildiga läks nagu läks. Ma tegin ta ära ning nädal aega hiljem sõbranna avastas, ütles et on hea pilt, natuke toimetasin sellega, paremini oleks kindlasti saanud teha, kui auto oleks pigem pildi paremas osas ja tsutikene loogilisem blurr.

_________________
Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2012 16:45:40 vasta tsitaadiga

mumm
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 15:52:50 vasta tsitaadiga

ElDiablo kirjutas:
Hehe, tänan.

Selle fake blurr'iga ma kusjuures läksin vähe alt, samas ta väga vale pole - ma pingutasin pildi keskel vähe üle sellega, kuigi teoorias ei pea ilmtingimata puude peegeldus vee peal ka udune olema, sest see tiik pole nii kaugel, et ta täiesti udune oleks.

Nii teoorias kui ka praktikas see just PEAKS udune olema. Tiigi kaugus on antud kontekstis tähtsusetu, loeb see kui kaugel on peegeldatud objekt, mitte see mille pealt see peegeldub.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 16:33:07 vasta tsitaadiga

vallo: liiga tume üldpilt, ürita rohkem küljepealt pildistada mitte ülevalt alla.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 20:48:20 vasta tsitaadiga

Noname, sa mõnikord mõtled ka kui sa kommenteerid? Mind tõesti huvitab, et mis moodi see mesilane peale peaks jääma kui ta külje pealt pildistab.. icon_eek.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 21:04:10 vasta tsitaadiga

ElDiablo kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


No pilt om hää.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7047923

siia teemasse sobiks rohkem icon_lol.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kruvi
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2003




sõnum 03.05.2012 21:14:14 vasta tsitaadiga

vallo kirjutas:
mumm
Spoiler Spoiler Spoiler


Ainuke mis häirib, et oleks võind veits lähemalt croppida (ülemise lille sisu tõmbab nats pilku eemale) ning lähim tiib võiks fookuses olla tagumise asemel, muidu igati mõnus mumm.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 21:48:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ainuke mis häirib, et oleks võind veits lähemalt croppida (ülemise lille sisu tõmbab nats pilku eemale) ning lähim tiib võiks fookuses olla tagumise asemel, muidu igati mõnus mumm.


Cropi osas nõus, algul tundus see natuke värvi lisavat, aga nüüd ikkagi hakkab tunduma, et häirib. Teravustamise jätsin kaamera automaatika hooleks (ees oli 50mm fiks + vene al-4 closeup lääts), käsitsi poleks teravaks saanud ja tehtud ilma statiivita. Hetkel tundub mulle suht müstika, kuidas kodanikud lendavaid putukaid-liblikaid statiiviga pildistavad. Peaks mingi kursuse võtma sel teemal.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 22:40:17 vasta tsitaadiga

vallo, fokuseerivad lillele pika toruga, ootavad putukat, enamasti.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 22:48:04 vasta tsitaadiga

Patarei vanglast, iseenesest väga jube koht kuid see kelder ajas karvad püsti ning ei kutsunud külastama.
(Loodan et pilt liiga suur pole)

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 23:05:55 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
vallo, fokuseerivad lillele pika toruga, ootavad putukat, enamasti.

Mul kahjuks nii palju aega ei ole. icon_sad.gif

Stockholm Kungsträdgarden @ 27 aprill (Jaapani kirsipuud õitsesid):

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis vallo 04.05.2012 10:41:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 23:21:30 vasta tsitaadiga

Midagi tänasest.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 23:26:44 vasta tsitaadiga

rong
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2012 00:12:40 vasta tsitaadiga

kalluka, üsna mõnusa fiilinguga, kuigi oleks oodanud paar-kolm sekundit veidi kauem, et inimene kaadris keskemale kõnniks.

viimati muutis Heineken 04.05.2012 00:18:07, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2012 00:13:24 vasta tsitaadiga

Eks ta jah , tagantjärgi tarkus alati hea icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2012 00:18:46 vasta tsitaadiga

Pigem lihtsalt midagi mida silmas pidada järgmine kord pildistades. icon_wink.gif
Veel kolm:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2012 01:08:54 vasta tsitaadiga

Heineken, postitad üle kahe kuu samu pilte?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2012 01:25:22 vasta tsitaadiga

Ei, täna käisin uuesti Rottermannis pildistamas.
Meeldib see koht, mis teha. icon_biggrin.gif
Nii, ja (minu meelest) päeva parim saak.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Minu poolt mõneks ajaks kõik, piltide osas.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 04.05.2012 21:39:57 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2012 23:17:35 vasta tsitaadiga

Fabulous, Täitsa kihvt klõps icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 05.05.2012 04:36:16 vasta tsitaadiga

Heineken, oleksid võinud viimastest piltidest minuarust ainult selle postitada, üldmulje jääb parem thumbs_up.gif :
Heineken kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Muidu jääb millegipärast selline tunne, et klõpsutasid seal poole tunniga 500 pilti ja siis ei suutnud ühte head välja valida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2012 11:30:36 vasta tsitaadiga

Sai eespooltoodud mumm cropitud ja katsetamise pärast Topaz detail2 gaüle käidud http://farm9.staticflickr.com/8022/7144317045_a0fd6b1018_b.jpg
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 06.05.2012 16:30:17 vasta tsitaadiga

Eile juhtusin sõitma öösel koju kui märkasin täiskuud ja kiiresti liikuvaid pilvi, mõtlesin natuke säriga mängida. Pildid on suured, mugavam on vaadata kodulehelt: http://kirilldremljuga.eu/#/content/Loodus/taiskuu


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Üks loojangu pilt ka

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 19:05:32 vasta tsitaadiga

HighEnd, tegelikult küll mitme tunniga ja 150, millest esmasele (ja mitte viimasele, mõnede piltide välja valimine ja nende postitamine erinevatesse kohtadesse, k.a HVsse on alles esimene osa minu nö sõelumisprotsessist, selles osas ka mõistlik, et saan veidi laiemat tagasikaja ka nende osas mis mingil põhjusel ei töötanud piltidena, siis sellest tagasikajast valin omakorda välja selle, millega ka isiklikult nõustun ja edaspidi pean meeles, jne... ühesõnaga saad vast aru küll mida siinkohal mõtlen) sõelale jäid senipostitatud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 21:40:36 vasta tsitaadiga

šššš
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 22:31:31 vasta tsitaadiga

puuu
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 06.05.2012 22:36:33 vasta tsitaadiga

kalluka, Pärnu tervise paradiisi puu või?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 22:37:07 vasta tsitaadiga

Näe ära tabasid icon_wink.gif.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 07.05.2012 20:10:35 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 07.05.2012 21:13:48 vasta tsitaadiga

vägev putukas!!

---
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2012 22:39:51 vasta tsitaadiga

Elu esimene macro, käest lastud, ilma välguta ja pentaxi kit obje ees on tagurpidi pentax-a 50mm f2. Loll kasutasin liiga väikest ava vist...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 07.05.2012 23:47:51 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Elu esimene macro, käest lastud, ilma välguta ja pentaxi kit obje ees on tagurpidi pentax-a 50mm f2. Loll kasutasin liiga väikest ava vist...

Pole paha! Selliseid tüsedaid mardikaid ongi ilma lisavalgustuseta raske tervenisti teravaks saada, sest loomuliku valguse juures kipub sellest ava piisavalt kinni keeramiseks ja käest pildistamiseks siiski mõistlikult kiire säriaja säilitamiseks väheks jääma.

Elukas ise on vist mingi Altica perekonna poilane.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 02:21:02 vasta tsitaadiga

Selline tuli ka, ilus sitikas jah, muidu suht must sinise läikega aga huvitava valguse korral saab sealt igasugu toone

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 10:11:44 vasta tsitaadiga

Noname, See esimene oli kuidagi parem icon_wink.gif. Soft blur ja valgus meeldis rohkem aga täitsa hyva thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inzain
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 08.05.2012 10:18:11 vasta tsitaadiga

Ise kustutaks sellised pildid ära aga kui ikkagi elu esimene makro siis kärab küll icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 10:20:07 vasta tsitaadiga

inzain kirjutas:
Ise kustutaks sellised pildid ära aga kui ikkagi elu esimene makro siis kärab küll icon_smile.gif


Aga jaga enda meistriteoseid

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
n66p
HV vaatleja
n66p

liitunud: 12.01.2009




sõnum 08.05.2012 13:54:47 vasta tsitaadiga

Mängisin ükspäev tikkudega



Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 14:05:56 vasta tsitaadiga

Päris ilusad. Räägid täpsemalt kuidas tegid ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n66p
HV vaatleja
n66p

liitunud: 12.01.2009




sõnum 08.05.2012 14:23:19 vasta tsitaadiga

Taustaks kinnine telekas. Taust peab must olema. Välk valgustas küljepealt suitsu aga nii et valgus tasutale ei lange. edasi Photoshop kus muutsin suitsu värvi . Veel on võimalus invertida must valgeks ja siis saab valgel tasutal huvitavaid pilte. Üsna lihtne on tegelikult välja arvatud suitsu tekitamine. tegin toas ja seda ei soovita kellelegi. Paber läks korra päris suure leegiga põlema ja tekkis väikene paanikaolukord aga õnneks ei juhtunud midagi hullu. katsetasin ja tegin mingi kümmekond pilti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 14:33:55 vasta tsitaadiga

Suitsu tekitamiseks üldjuhul kasutatakse ikka viirukeid
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 14:39:26 vasta tsitaadiga

Ägedad suitsupildid jah aga mingid täpid piltide peal häirivad...
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 15:08:16 vasta tsitaadiga

n66p, välk või taskulamp vmt?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 15:25:05 vasta tsitaadiga

Heineken, on ju kirjas, et
tsitaat:
Välk valgustas küljepealt
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n66p
HV vaatleja
n66p

liitunud: 12.01.2009




sõnum 08.05.2012 15:29:34 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
n66p, välk või taskulamp vmt?


Välku käheb ikka tarvis ja saatjat või juhet ka siis et välgu kaamera küljest ära saaks. Välguga kõige lihtsam selliseid pilte teha. Kuigi ava oki mul üsna kinni ja sai ühe vahest kaks pilti teha enne kui paberi suits ära kadus.

Mina õppisin sellest
http://www.youtube.com/watch?v=Ld_ervQfKyM&feature=youtube_gdata_player


viimati muutis n66p 08.05.2012 15:37:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2012 15:37:40 vasta tsitaadiga

Hmm jah, see osa postitusest jäi kahe silma vahele, tundub.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 08.05.2012 21:36:43 vasta tsitaadiga

Rästas-roolind
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.