Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2012 00:19:56 vasta tsitaadiga

Noh loodame, et EMT ega muud operaatorid väga ahneks ei lähe. Hinnad saksamaa veebipoes on Nokia Lumia 800 eest 352 eurot ning Nokia Lumia 710 eest 225 eurot ( http://www.getgoods.de/suche?q=nokia+lumia ). Lisandub DHL postikulu eestisse 15 eurot. Väga jään lootma et hinda eestis üles ei keevitata, vastasel juhul jätan eesti firmad rahast ilma ning toetan parem saksamaad. Olen nõus leppima 25 eurose hinnavahega aga mitte rohkem.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2012 20:45:12 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kui ma peaks telefoni vahetama, siis kuidas kõik data üle kanda? Backup zunes ja pärast restore teises telefonis? (Ka obvious asju peab igaks juhuks üle küsima).
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2012 07:11:48 vasta tsitaadiga

maatriks, hetkel backupi taastada teisele telefonile võimalik ei ole (kui seda võimalust selle kuu sees tuleva uuendusega mis muuhulgas ka Eesti keele toob ei ole, tuleb see loodetavasti enne jõule). Kuid - kõik sinu kontaktid, kalender ja E-mailid on nagunii kas sinu LiveID kontoga seotud või sinu Exchange kontoga - seega rändavad need automaatselt uude telefoni ümber. Rakendusega nimega ReInstaller saab kergelt installeerida tagasi kõik oma soovitud rakendused. Ülekanda hetkel ei saa kolmanda osapoole rakendusega seotuid andmeid ja mängude salvestusi.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
c0ld
HV vaatleja
c0ld

liitunud: 28.03.2005




sõnum 03.05.2012 12:03:51 vasta tsitaadiga

It's alive icon_smile.gif
http://www.windowsphone.com/et-EE/marketplace

_________________
Classified my ass, it's a fuckin' secret and you know it...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 15:46:07 vasta tsitaadiga

c0ld kirjutas:
It's alive icon_smile.gif
http://www.windowsphone.com/et-EE/marketplace


töötab ja näed, valik on tegelikult suhteliselt lai, eks heade asjade leidmine muidugi võtab seal aega. Glen Beck online app on muidugi must have !! icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 10.05.2012 21:59:08 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
maatriks, hetkel backupi taastada teisele telefonile võimalik ei ole (kui seda võimalust selle kuu sees tuleva uuendusega mis muuhulgas ka Eesti keele toob ei ole, tuleb see loodetavasti enne jõule). Kuid - kõik sinu kontaktid, kalender ja E-mailid on nagunii kas sinu LiveID kontoga seotud või sinu Exchange kontoga - seega rändavad need automaatselt uude telefoni ümber. Rakendusega nimega ReInstaller saab kergelt installeerida tagasi kõik oma soovitud rakendused. Ülekanda hetkel ei saa kolmanda osapoole rakendusega seotuid andmeid ja mängude salvestusi.


WP7.5Refreshist räägid? Pidi juba aprillis tulema aga siis lubati juuniks. Või siiski tuleb mai kuus hoopis nüüd?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 02:36:34 vasta tsitaadiga

InterFace WP7Refresh on nii palju kordi edasi lükatud, et liideti minuteada kokku uuendusega Tango. Tango uuendusega on peaaegu kõik valmis - toetatud on juba praegu (ja ka kättesaadavaks juba tehtud) ju eesti krediitkaardid ja marketplace. Kui tootjad testimisega ühele poole saavad tuleb ka muu osa, tahaks loota et Eesti keele pakett sellest rongist maha ei jää. Hästi läheb on tulemas veel selle aasta numbri sees on operator billing - ehk kui krediitkaarti ei taha kasutada siis ostad rakenduse lihtsalt ja see lisandub su moblaarvele. Alguses pidi see Tango update tulema Q1 praegu on aga juba Q2 keskpaik.

Arvestades et järgmine kuu on Windows Phone Developer Conference siis nad ilmselgelt tahaksid seal juba välja öelda, et Tango uuendus on vabalt kättesaadav kõigil (see on nii tavaline asi mida Googlele ninapeale visata, veelenam järgmine kuu on ju nii Apple Suurkonverents kui ka Googli oma), seega nad peavad kiirelt liigutama. Sealsamal konverentsil selgub ka see kui graafikus nad on üleüldiselt - ehk kas me saame endale jõulukingiks nüüd Windows Phone 8 või on nad seal ka ajagraafikust maas. Samas tuleb aru saada, et firmal kellel on torus seeaasta rekordarv uusi tooteid (Windows, Windows Server, System Center, Office, Visual Studio on vaid mõned tooted mis see aasta endale uue näo saavad), arendajate ja it prode konverentse (Windows Phone, Exchange, TechEd Europe, TechEd America ja need on jällegi, vaid esimesed konverentsid mis pähe torkavad) ning suurekaliibrilised riistvara arendused (uus Xbox on arenduses populaarsematest riistvara toodetest) siis on loomulik, et asjad nihkuvad.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 13:16:21 vasta tsitaadiga

Kas see Tango update tuleb ka nn esimese generatsiooni WP telefonidele?
Nagu HD7 ja sellised?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2012 12:33:56 vasta tsitaadiga

RaPTiLE, Tango peaks tulema nüüd küll. Oluline uuendus seal on ainult keelevalik ja pisitäiendused, tegemist ei ole Mango tüüpi uuendusega vaid pigem NoDo tüüpi uuendusega. Apollo kohta hetkel kommenteerida ei oska.

Ühtlasi saatsin uue rakenduse, Õietolmu seire sertifitseerimisse ja peaks varsti saadaval olema. Rakendused mis veel töös on Taksorakendus (esimeses versioonis vaid Tallinn), EMHI HIRLAM mudelid ja BattleIT. Allpool pildid Õietolmu seire rakendusest.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaurxxl
HV vaatleja

liitunud: 29.06.2008




sõnum 15.05.2012 14:07:42 vasta tsitaadiga

Enda esimene nutitelefon ka ära ostetud. Alguses mõtlesin Lumia 710 osta, aga koju tulin millegipärast 800'ga icon_biggrin.gif Ilusam ja mulle see meeldib, et telefon natuke raskem oli.
Igati sujuv os ka telefonil. Ja järgmised paar päeva on erinevate funktsioonide ja appide avastamisega sisustatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 14:18:22 vasta tsitaadiga

kaurxxl, alustada võid sellest et otsida marketplacest sõnasid "eesti" ja "estonia". Leiad esimesed põnevad rakendused.

PS: Kas telefonil on juba Eestikeel peal?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 14:22:51 vasta tsitaadiga

Tehnika TV's ka natuke Lumiast:
http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Tehnika+TV/22123-Tehnika+TV+-+uks+Nokia+ja+kolm+HTC-d.aspx
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurxxl
HV vaatleja

liitunud: 29.06.2008




sõnum 15.05.2012 14:33:33 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
kaurxxl, alustada võid sellest et otsida marketplacest sõnasid "eesti" ja "estonia". Leiad esimesed põnevad rakendused.

PS: Kas telefonil on juba Eestikeel peal?


Ei näinud küll eesti keelt kusagil. Alguses esimest korda tööle pannes valikutes vähemalt seda ei olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 14:38:33 vasta tsitaadiga

link :: 101 Reasons Not to Buy A Windows Phone 7.5

Eks see ilmselt on tiba kallutatud kokkuvõte kuid huvitav lugeda siiski. Sest kui emotsioonid kõrvale jätta siis ilmselt on nimekirjas oma iva.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.05.2012 14:56:15 vasta tsitaadiga

Kus seal nimekirjas emotsioone-kallutust nägid? Kiire ülevaatusega ei märganud.
Vast ainus asi mis oleks võinud ära märgitud olla on see, et mõningad featurid on individuaalsete telefonitootjate poolt juurde poogitud ning too nimekiri käib konkreetselt vanilla-WP kohta.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 16:32:01 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Eks see ilmselt on tiba kallutatud kokkuvõte kuid huvitav lugeda siiski. Sest kui emotsioonid kõrvale jätta siis ilmselt on nimekirjas oma iva.

Spoiler Spoiler Spoiler


Enamus neid asju siin on päris selgelt lausvaled. Paljudele asjade kohta võib julgelt öelda, et tegemist on spetsiifilsite soovidega mida väga üksikud kasutajad kasutavad.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 16:47:50 vasta tsitaadiga

d3t, kust sa võtad neid lauseid "selleks puudub vajadus", enamus sinu vastuses toodud niimodi tähistatud põhjendusi on pigem just "must have" tüüpi... icon_rolleyes.gif
See et sina neid ei vaja, ei tähenda et nii peabki olema... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 16:52:30 vasta tsitaadiga

Etz, peamiselt vaadates turul olevaid trende ja seda mida kasutajad reaalselt kasutavad. Näiteks väga suur hulk kasutajaid süngivad arvutiga telefoni vähem kui kord kuus.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 16:58:50 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Etz, peamiselt vaadates turul olevaid trende ja seda mida kasutajad reaalselt kasutavad. Näiteks väga suur hulk kasutajaid süngivad arvutiga telefoni vähem kui kord kuus.


Samas ma olen enam kui kindel et 99% kasutajaid tahaks kasvõi sellist elementaarset funktsionaalsust nagu oma äratuskella meloodiat muuta või natuke pikemat helinat, kui 1 minut WMA`d...
Samuti tahaks Telefoni kopeerida midagi ka ilma oma arvutit igasuguse bloatwarega risustamata, mida see Zune ja iTunes ning selle derivaadid paratamatult on.
Hence 10 aastat vana Nokia/Ericsson on kah selles suhtes siis paindlikum... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 15.05.2012 17:10:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 17:00:52 vasta tsitaadiga

pole vaja sellist funktsionaalsust
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.05.2012 17:05:46 vasta tsitaadiga

Hakkasin noid fanboylusest pimestatud vastuseid kritiseerima ühekaupa kuid kui iga teine pani oma idiootsusega peaga lauda taguma otsustasin loobuda. Masendav näha, kuidas arengu sildi all on kõik asjad dumbed down miskite pooletoobiste jaoks, kes parematel päevadel ehk oskavad tellisel ja botasel vahet teha kui hästi läheb ning kuidas enda sisse harjunud kindlalt piiritletud käitumisharjumusi peetakse üldiseks normiks icon_neutral.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 17:08:29 vasta tsitaadiga

Ho Ho, word...ainus erinevus seisneb selles, et ma ei viitsinud isegi mitte alustada... thumbs_up.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.05.2012 18:06:24 vasta tsitaadiga

Paraku, d3t, ei ole su vastulaused tõesti suurem asi. Olles alles hiljuti veetnud meeldivalt produktiivse õhtupooliku Zune'i vägistades, tundub mälukaardi toe ja üldse igasuguse ligipääsu puudumine failisüsteemile ikka ränkraske patt. Ja sellest õnnetust 16 GB jääb minul alles ca 10 GB, peale seda kui opsüsteem ja appid on oma jao võtnud.

Punkti 1 kohta - ma saan aru et Windows Mobile, Win8, iOS jt multitaskingu keelamise põhjuseks on loogiline mõttekäik et kui programm taustal ei tööta siis ta ka ei kuluta akut. Seega võiks olla tegemist vajaliku ohverdusega aku eluea parandamiseks. Aga, kurat võtaks, praktikas on ohverdatud mõlemad - kahte programmi korraga jooksutada ei saa ja telefon õgib ikkagi aku päevaga tühjaks.

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.05.2012 18:37:04 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Etz, peamiselt vaadates turul olevaid trende ja seda mida kasutajad reaalselt kasutavad. Näiteks väga suur hulk kasutajaid süngivad arvutiga telefoni vähem kui kord kuus.
kust sa neid trende vaatad?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 15.05.2012 18:44:04 vasta tsitaadiga

Lugedes diagonaalis listi siis on selge et peale iphone-i polegi miskit valida. symbian surnud meego maemo ja muud sellised ka ja g. arendajatel on mul igal teisel korral soov sõrgkangiga pead silitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.05.2012 18:50:40 vasta tsitaadiga

Selle 101 listi looja küll 100% WP7 os.-i ei tunne.

See on selge, et hetkel on Windows Phone sellisele kergemale kasutajale. Tavakasutajale on see OS minuarust väga hea.
Microsoft peab kindlasti lisafuntsioone tekitama, et rohkem enterprise kliente võita.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 18:56:00 vasta tsitaadiga

Etz, Ho Ho - See on käidud tee Microsoftil ning ka Nokial. Mõlema eelnevad opsüsteemid (Windows Mobile ja Symbian) võimaldasid piiranguteta teha ükskõik mida sa tahtsid oma telefonis. Kuigi see rahuldas entusiaste siis masside jaoks olid need liiga keerulised, kohmakad ja kõike muud kui mugavad kasutada. 1001 seadistusvõimalust lõppesid sellega, et telefon käitus lõpuks teistmoodi kui kasutaja seda ootas või tahtis ning lõppes customer frustrationiga mis omakorda lõppes kas telefoni tagastusega või platvormi vahetusega. Ainuke põhjus, miks Nokia suutis endiselt Symbianiga müüa oli see, et hind oli alla valuläve piiri. Aja jooksul on Nokia olnud sunnitud järjest rohkem ja rohkem piirama telefoni võimalusi lõpetades viimastel telefonidel juba vaid signeeritud rakenduste jooksmise võimaldamisega kuna selleks ajaks oli arendajate kommuun välja surnud tänu meeletule piraatlusele mis omakorda oli tingitud sellest, et väga suur osa Symbiani kasutajatest olid arvutiteadlikud kodanikud kes interneti kasutada oskasid, et leida ühe googli otsinguga endale sobiv programm mõnelt lehelt kes piraattarkvara jagas.

Seega viriseda nüüd selle üle, et iOS ja Windows Phone keskenduvad sellele, et sa ei peaks muretsema oma telefoni pärast, et asjad lihtsalt töötaks ilma muredetta ja sa ei peaks kaklema telefoniga et teha üht või teist on minusilmis vaid positiivne. Enne Windows Phone puudus reaalselt igasugune alternatiiv iOS'ile kui sa tahtsid seadet mis lihtsalt töötaks ja ei valmistaks peavalu. Peagi ilmavalgust nägev Mango toob kindlasti palju muudatusi ning usun, et paljud featured mille kohta praegu on öeldud see pole prioriteet võivad saada lahenduse. Keegi ei tea täpselt mida Mango toob, ka Microsoft ise on väga napisõnaline "See on midagi hoopis muud kui sa oodata oskad" on kokkuvõtlikult kõik mida Microsoft avalikult ja mitte avalikult rääkinud on.

Ning loo lõpetuseks, nii nagu iPhonel on aktiivne Jailbrake community on ka Windows Phonel aktiivne kommuniti kes tegelebki tavakasutaja jaoks triviaalsete probleemide lahendamisega nagu failihaldur jne. Nii nagu iPhonel on oma must turg Cydia on ka Windows Phonel. Kõik vajaliku info sellekohta leiab XDA Developersist.

Supiplex, oma osa on siin mängida ka paljudel muudel faktoritel. AMOLED ekraan võtab paratamatult oluliselt rohkem energiat kui LCD või Super LCD ekraan. IM on teine suur aku õgija ja kui sellega päev läbi sisse logitud olla pole mingi ime kui aku tühi on, seda eriti suure kontaktilisti puhul. See, et telefonis rakendus näha ei ole ei tähenda ka seda mitte, et rakendus ei töötaks, seadete all, bacground taski alt on võimalik vaadata mis rakendused sul parasjagu taustal jooksevad. Push e-mail on teine asi mis akut sööb, eriti kui selle kaudu tihe liiklus käib, selle saab lülitada kas intervalli tagant kontrollima või käsu peale. See, et sa kahte programmi korraga jooksutada ei saa, ei tähenda tingimata seda, et sa oma võimalustest ka ilma jääks - muusika mängib taustal kenasti edasi ilma probleemita näiteks ja seda ka kolmanda osapoole puhul. Väga suur osa multitaskingust ei vaja tegelikuses reaalset töötamist taustal kui sa mõne muu programmiga töötad, seepärast ongi mõistlik need kinni keerata. Kui sul on nt. mõni podcasti rakendus, siis võrgu downloadi või uploadi rakenduse avamine või sulgemine ei mõjuta kui sul miskit pooleli on. Minul pole ükski telefon üle 1 päeva vastu pidanud, samas mu vana Windows Phone mille ma neiule pärandasin peab tema käes 2-3 päeva ilusti vastu. Seega kõik on kinni kasutamisharjumustes.

Mis puutub rakendustesse, siis see ei ole ju miskit uut. Keskmine kvaliteetne mäng kaalub üle 200MB Windows Phonel. Ning samamoodi nagu iPhonel vajab ka Windows Phone ruumi oma operatsioonisüsteemi jaoks. Kurb on vaid see, et praegu müügil ühtegi oluliselt suurema mahuga Windows Phonet pole ja nii võibki väga aktiivsel mänguril telefoni ruumist väheks jääda kui lisaks mängudele veel ka suur hunnik muusikat ja videosid peale soov panna. Loodetavasti laheneb see probleem.

libe, konfidentsaalne Nokia poolt iga poolaasta väljastatav dokument trendide kohta turul. Suhteliselt paks aruanne ka erinevate funktsioonide kasutamisest telefonis erinevatel operatsioonisüsteemidel, ootused rakendustele, frustrationi põhjustavad tegurid, telefonide müüginumbrid jne.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.05.2012 19:24:18 vasta tsitaadiga

Eip, vastupidi - AMOLED võtab _vähem_ energiat kui LCD ja sõbrad. Samuti on kõigi mittevajalike taustategevuste kinnikruvimine esimene asi mida iga nutikas nutitelefoni omanik teeb. Kui ma veel rohkem funktsionaalsust kinni keeraks, oleks mul 3110.

Ma saan aru et sa üritad enda partei lippu kõrgel hoida, aga paraku tuleb nentida, et Nokia Lumia 800 on lihtsalt akupuudega. Seda hoolimata kastreerimisest, mille tagajärjel ma ei saa taustal GPS trackerit jooksutada või miks seal Skype kunagi korralikult toimima ei hakka (ära räägi mulle push notificationist, see on hammaste ravi päraku kaudu ja toimib samaväärse nobedusega). Angry birds, lõustaraamat, muusika ja pildi tegemiseks sobib, arukamaks tegevuseks mitte.

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 19:37:01 vasta tsitaadiga

Supiplex vähem võtab ta eeldusel, et sa ei kasuta valget tausta telefonis, sellisel juhul võtab ta pea poole rohkem energiat kui LCD. Ka veebis surfamisel, kuna valget tausta on palju, võtab amoleed reeglina rohkem kui LCD.

Mis puutub Lumia 800 akupuudesse, siis ühenda aruviga ära ja update telefoni. Poole aasta jooksul on välja tulnud 3 update mis aku eluiga parandavad, võimalik et sul pole kõiki neid peal. Lumia 800 kannatas alguses tarkvaralise akuvea all mistõttu akut ei laetud täiesti täis jne. Skype ei toeta hetkel ei bacground taske ega push notificationeid ning muud ma hetkel öelda ei tohi kui et oota veidi sellekohta.

Ära saa valesti aru, ma ei hoia "partei lippu". Mul on endal kodus lisaks Windows Phonele ka iPad ning ootan huviga nii uusi Windows Phonesid kui iPhonesid. Arvestades seda kui palju mulle Siri meeldib ei üllataks mind ennast kui ma järgmise telefoni iPhone võtan ning Windows Phone teiseks telefoniks jätan.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.05.2012 19:59:29 vasta tsitaadiga

Ole nüüd, ma ootan iga softiuuendust nagu oma hingeõnnistust ja lasen selle kohe peale lootuses et see midagi paremaks läheb. Eelviimane uuendus aasta alguses näiteks suutis akupuude hullemaks teha. Voolutarve püsis stabiilselt 100-150 mA idles. Viimane uuendus paari kuu eest taastas eelnenud olukorra, nüüd näeb jälle kahekohalisi numbreid.

Tahmatult tuleb meelde anekdoot juudist, kes läheb rabi juurde kaebama et kole kitsas on elada ühetoalises korteris koos naise, 7 lapse ja ämmaga... No hästi, peale seda kui kitse välja viskad on parem kui vahepeal, aga sisulist arengut ei toimu. Riistvara softiga ei paranda.

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.05.2012 19:59:39 vasta tsitaadiga

Kui paar nädalat tagasi oli vaimukas uudis, et iPhone Siri vastas küsimusele, "Milline nutitelefon on kõige parem?", Nokia Lumia 900.
Siis nüüd on "probleem" "parandatud":
http://www.wpcentral.com/apple-fixes-siri-no-longer-recommends-lumia-900-best-cell-phone-ever
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 20:24:59 vasta tsitaadiga

taxpayer kirjutas:
Kui paar nädalat tagasi oli vaimukas uudis, et iPhone Siri vastas küsimusele, "Milline nutitelefon on kõige parem?", Nokia Lumia 900.
Siis nüüd on "probleem" "parandatud":
http://www.wpcentral.com/apple-fixes-siri-no-longer-recommends-lumia-900-best-cell-phone-ever


Aga õnneks see "viga" parandati uuesti WP7 kasutajate poolt ära icon_biggrin.gif
http://wmpoweruser.com/want-siri-to-tell-you-which-is-the-best-smartphone-you-just-have-to-ask-the-right-questions/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 22:07:46 vasta tsitaadiga

No paljud asjad selles nimekirjas võiksid tõesti olemas olla ja nende väidete ümberlükkamine stiilis "selleks puudub vajadus" on küll pehmeltöeldes veidi lapsik, et mitte öelda üleolev.

Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 22:32:15 vasta tsitaadiga

d3t, ei no tõepoolest, kas sa ise tõepoolest usud siiralt kõike seda, mida siia kirja oled pannud ? Mismoodi takistab rohke funktsionaalsus ja palju võimalusi kasutajasõbraliku ja lihtsa kasutajaliidese loomist ? Mismoodi põhjendab see elementaarse funktsionaalsuse, mida on telefonikasutajad juba aastaid nautinud, täiesti järjekindlat ignoreerimist ? Me ei räägi ärikasutajale suunatud funktsionaalsusest vaid täiesti elementaarsetest funktsioonidest, mille kohta ei saa kohe kindlasti öelda, et need keskmisel kasutajal juhtme kokku jooksutavad ?! Mis kasu on mulle telefonist, mis töötab, kuid sellega saab teha vaid seda, mida ja kuidas M$ ette näeb, mitte seda, mida mul vaja ja meeldiks teha ? Kuidas küll sellises tootes kasutajale meelpärasemat toodet on võimalik näha ? Rääkides kommuunist, siis loomulikult aitab see reeglina abist välja, kuid kas see pole naeruväärne, kui telefoni elementaarse kasutamisfunktsionaalsuse taastamiseks, tuleb kasutada kommuuni abi ?

Nokia viga pole olnud mitte rumalad kasutajad vaid rumal juhtkond, kes jäi aastateks loorberitele lebotama ja ärkas alles siis, kui oli juba aeg hing kuradile (loe: M$'ile) müüa. Symbian polnud paha süsteem, suutis keskmise kasutaja üsna kenasti juhatada nutitelefonide ajastusse. Paraku nõrk arendustöö, mis ei tahtnud kuidagi ajaga kaasas käia ja jäärapäiselt tehnika arengutrende ignoreeris, lükkas selle süsteemi Nokiaga samasse auku. Windows Mobile oli samuti hea platvorm, täisväärtusliku nutitelefoni jaoks kindlasti isegi parem, kui Symbian. Paraku selle hiilgeaegadel polnud veel nutitelefonid massidesse jõudnud (telefonid ja andmeside liiga kallis) ehk kui massid seda süsteemi enda jaoks avastama hakkasid, oli M$ seda juba maha matmas.

WP on üks õnnetu jätk, mille sisulise poolega võib võrreldavaid paralleele tõmmata ACTA & CO teemaga, kõik on kinni autorluse, litsentside ja lihtsalt inimliku ahnuse taga. Google on näidanud, et saab ka ilma ahnuse ja küüned enda poole poliitikata edu saavutada. Apple on näidanud, et ka üdini läbi ja lõhki kommerts võib hea marketingi abiga hästi müüa. M$ paraku üritab tõestada, et kelle käes on suur hunnik raha ja vali hääletoru, võib endale lubada mida iganes. Ma miskipärast arvan, et see ei lähe läbi, konkurents on praeguseks juba liiga teravaks muutunud, et nii tuimalt "my way or highway" poliitikat ajades edu saavutada. Firmade üles ostmine ja oma sildi all turustamine on nagu nekrofiilia, sa ostad keha ja omadused, kuid hing on sellest kooslusest kadunud ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.05.2012 22:36:30 vasta tsitaadiga

d3t - miks mul/meil siin eestis pole veel uuendust tulnud? ringi kolades silma jäänud, et päris paljudel on zunes tulnud jutt ette , et uuenda ära.

http://www.neowin.net/news/htc-mozart-getting-windows-phone-tango-already

mul on ikka 7.10.8107
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 22:59:13 vasta tsitaadiga

InterFace, antud seade oli millegipärast lihtsalt märgitud kui arendaja oma ja seepärast sai ta ka uuenduse varem kätte. Uuendus ise peaks tulema lähiajal, ei tasu muretseda. Pakun et enne 20. juunit.
DigeBeni, küsimus ei ole selles, kas me suudame kilomeetri seadeid ära mahutada ekraanile vaid seda kuidas need seaded mõjutavad seadme enda käitumist. Toome näiteks fondi suuruse muutmise - muudad fonti ning sellega peab arvestama kogu UI ning mitte ainult, ka kolmanda osapoole rakendused. Tekst üksteise peale kirjutamas on vaid üks esimesi näiteid mis seda muutes juhtuda võib. Kui lubada igat rakendust locksreanile kirjutama näeb see lõpuks välja nagu juudijõulupuu jne. Kodanikud, kellele on kasutusmugavus ja intiuitiivsus tähtsam valivad WP7 või iOS seadme, teised Androidi. Ma ei näe sind samamoodi iOS teemas selle üle virisemas, miks?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.05.2012 23:03:49 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Toome näiteks fondi suuruse muutmise - muudad fonti ning sellega peab arvestama kogu UI ning mitte ainult, ka kolmanda osapoole rakendused
Kivi puhtalt UI toolkiti kapsaaeda.
d3t kirjutas:
Kui lubada igat rakendust locksreanile kirjutama näeb see lõpuks välja nagu juudijõulupuu jne
Lihtsaks lahenduseks on määrata, et ilma kasutaja nõusolekuta ei kirjuta keegi sinna miskit ning sealt nodi eemaldamine on elementaarne tegevus.
d3t kirjutas:
Ma ei näe sind samamoodi iOS teemas selle üle virisemas, miks?
Mind näed icon_smile.gif


KDE tõestab üsnagi hästi kuidas on võimalik luua lihtsalt kasutatav süsteem mis samas on oluliselt võimekam-confitavam-featurirohkem, kui praktiliselt kõik konkurendid. Meegol oli näha sarnase lähenemise algeid ning nähes, kuidas 3-4a lapsed, kes polnud elus varem nutitelefoni käes hoidnud sellega mõne minuti möödudes ilma juhendamata hakkama said julgeks väita, et nad olid väga õigel teel.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 23:10:10 vasta tsitaadiga

Ho Ho, sind näeb igas teemas virisemas. Ok, meego omas mitte icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 15.05.2012 23:13:22 vasta tsitaadiga

d3t on ikka eriline frukt. Ma lugesin diagonaalis ta spoilerit koos muude sõnavõttudega ja mulje jäi, nagu oleks mingi usuhulluga kohtunud.

Ma ostsin naisele paar päeva tagasi odava (99eur) Samsungi Androidiga fööni. Üle tüki aja oli hea end inimesena tunda. Kõik toimis sujuvalt ja tõrgeteta, täpselt nagu peab. Eksportisin vanast telefonist (SE G900, symbian) kontaktid, koos sünnipäevade ja muuga mälukaardile. Importisin need Androidi, täiesti veatult. Tõstsin samamoodi üle näopildid, taustapildid, helinad, äratused - ei mingit probleemi. Inimesele tehtud kasutajaliides ja miljon pisiasja, mis on täpselt seal, kus vaja või saab neid ise selliseks teha, nagu vaja.

WP7 on mitte eriti nutikas telefon, ajupuudega inimestele. Ilmselgelt ei ole valdav enamus inimestest sedasorti puudega, mis avaldub selgelt ka müüginumbrites.
Ma ei ütle, et iOS märkimisväärselt parem oleks, aga õunamehed vähemalt oskavad seda teatud seltskonnale isuäratavaks teha ja müüa.


viimati muutis netmaster 15.05.2012 23:17:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 23:15:56 vasta tsitaadiga

netmaster, pigem on asi ehk selles, et see tegevus mida sa siin kirjeldad on nii Apple kui Microsofti meelest lihtsalt aegunud vaade ajastul kus meil kõik pilves on.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.05.2012 23:20:23 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
netmaster, pigem on asi ehk selles, et see tegevus mida sa siin kirjeldad on nii Apple kui Microsofti meelest lihtsalt aegunud vaade ajastul kus meil kõik pilves on.
Ülemineku vanalt uuele mitte-toetamine on nõmedus kuubis ning tekitab ka tehnikast vähe rohkem teadvatele inimestele küllaga peavalu. Selle õigustamine igasugu idiootsustega on aga sellisel tasemel asi, mida ei oska enam kirjeldadagi.


Virisesin ka Meego kohta. Tõsi küll, mitte OS'i vaid füüsilise telefoni koha pealt, kus ei antud letimüüki klaveriga mudelit, mobladel puudus SD kaardi tugi ning FM saatja.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 23:24:15 vasta tsitaadiga

Ho Ho, paljud tootjad on loobunud täielikult füüsilise klaveriga seadmete tootmisest (HTC avalikult, kuid vaata turul ringi ning näed seda trendi igalpool) kuna selle järgi puudub nõudlus.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 23:27:49 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Kirjutasin ehk veidi neutraalsemalt, probleeme jagub, aga eks neid parandatakse kah.
netmaster kirjutas:
WP7 on mitte eriti nutikas telefon, ajupuudega inimestele. Ilmselgelt ei ole valdav enamus inimestest sedasorti puudega, mis avaldub selgelt ka müüginumbrites.

Selline sõnavõtt näitab pigem sinu ajupuuet.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.05.2012 23:41:27 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Ho Ho, paljud tootjad on loobunud täielikult füüsilise klaveriga seadmete tootmisest (HTC avalikult, kuid vaata turul ringi ning näed seda trendi igalpool) kuna selle järgi puudub nõudlus.
Tööl 5 liikmelisest meeskonnast on 3'l riistvaralies klaveriga telefonid ning kõik väidavad, et ei soovi ilma selleta telefoni. "Puudub nõudlus" on umbes sama idiootlik ja eluvõõras väide, kui kõik ülejäänud bullshit mida sa noile 101 väite vastu genereerisid eusa_wall.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.05.2012 00:01:13 vasta tsitaadiga

HOHo - mida sa saavutada üritad? Kui ei meeldi , ära kasuta ning ära siia teemasse üldse vaata. Milleks see IDIOOTNE virisemine? Viskad juba tõsiselt üle.
Ilmselgelt on d3t töö seotud antud platvormiga ning ilmselt ka talle endale isiklikult meeldib WP7. Praegu käitud sa nagu mõni ehe usuhull kes üritab oma arvamust peale suruda ja ei kannata kui tema "see on pask" arvamusega ei nõustuta. Pesueht BF3 fännboi kes MW3 teemas üritab midagi tõestada.

Mullegi näiteks ka meeldib WP7 . Tõsi jah , sellel on omad "kiiksud" ja puudused (mis loodetavasti osaliselt ikka ära fixitakse) aga üleüldiselt on väga hea asi. Ei meeldi mulle android ega OS juba ainuüksi välimuse tõttu.

Ja seoses nuppudega - puhtalt maitse asi. Mina ei seedi nuppe näiteks ja tänu taevale , et "nuputelefone" aina vähemaks jääb.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2012 00:10:12 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kirjutasin ehk veidi neutraalsemalt, probleeme jagub, aga eks neid parandatakse kah.
netmaster kirjutas:
WP7 on mitte eriti nutikas telefon, ajupuudega inimestele. Ilmselgelt ei ole valdav enamus inimestest sedasorti puudega, mis avaldub selgelt ka müüginumbrites.

Selline sõnavõtt näitab pigem sinu ajupuuet.

Kommenteerisin osasid asju veidi oma vaatenurgast.

Aga kui rääkida mis tegelikult on Windows Phone probleemid siis
* Äratuskell ei helise kui sul on seadistatud telefon hääletu peale. Kui sul on kalendrikohtumine ees (või kolmanda osapoole rakenduse äratus või aku tühejenmise teade), siis äratuskella notification ootab kalendrikohtumise järel ja ei hakka enne tööle.
* Arendajad vaevad tihti pead anomaaliate üle mille kohta ainus abi Microsoftilt on "tee oma telefonile resett". Tavakasutajaid see ei puuduta aga siiski.
* Mobiil-ID ei tööta kui locksreen pole lahti tehtud.
* Puudub võimalus lukustada telefoni kindlasse võrku. Nt. tahan et mu telefon kasutaks ainult 3G maste ja 2G maste isegi ei uuriks. Ei saa paraku teha, ning suvekodus on internet tänu sellele katkendlik et ta koguaeg vahetab 2G ja 3G vahel.

Ho Ho, me oleme ka eelnevates teemades konstanteerinud, et teil käivad tööl kodanikud kes ei joo kohvi, suhtelvad inimestega ainult üle arvuti ja nüüd nagu näha ei kasuta mitte midagi muud kui klaveriga nutifone. Sorry, HoHo aga sinu kontor ei võrdu maailm.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine


viimati muutis d3t 16.05.2012 00:12:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 16.05.2012 00:17:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:
netmaster kirjutas:
WP7 on mitte eriti nutikas telefon, ajupuudega inimestele. Ilmselgelt ei ole valdav enamus inimestest sedasorti puudega, mis avaldub selgelt ka müüginumbrites.

Selline sõnavõtt näitab pigem sinu ajupuuet.


kas sa arvad, et enamus inimesi on ajupuudega, või et WP7 müüb väga hästi?
Usu mind, ma mõtlesin pikalt enne postitamist ja peale poolteist aastat iga päev WP7 telefoniga elamist, iseloomustab see lause olukorda vägagi adekvaatselt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2012 00:26:53 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
tsitaat:
netmaster kirjutas:
WP7 on mitte eriti nutikas telefon, ajupuudega inimestele. Ilmselgelt ei ole valdav enamus inimestest sedasorti puudega, mis avaldub selgelt ka müüginumbrites.

Selline sõnavõtt näitab pigem sinu ajupuuet.


kas sa arvad, et enamus inimesi on ajupuudega, või et WP7 müüb väga hästi?
Usu mind, ma mõtlesin pikalt enne postitamist ja peale poolteist aastat iga päev WP7 telefoniga elamist, iseloomustab see lause olukorda vägagi adekvaatselt.
Olen samuti pikalt WP7-t kasutanud ja ei jaga sinu arusaama, kas ma olen nüüd ajupuudega? Ehk tasuks ikka enne veel paar korda mõelda kui postitada.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2012 00:37:58 vasta tsitaadiga

Olen kasutanud iOS, Symbiani, Androidi ning praegu siis WP7. vabandust, aga ma pole ilusamat ja lihtsamat OSi näinud. Ning minu arvates, see, et OSi lihtne kasutada on ei tähenda, et see ajupuudega inimestele loodud on. Mõndadele meeldibki ehk kiirus ja lihtsus. Nagu "vanasõnagi": Lihtsuses peitub ilu.

Tõsi, puuduvad Android-telefoni lõpmatud funktsioonid, aga nagu nüüd näha, siis olen samuti poolteist aastat WP7ga olnud ja võin ausalt öelda, et pole rohkem rahul olnud telefoniga. Eks ta siis lõppkokkuvõttes maitse asi. Kui meeldib kiirus ja lihtsus, tahad oma uued tweetid, facebooki notificationd, meilid jne, ühe silmapilguga teada saada, siis peaks sobima. Inimesed, kes otsivad customizationi, modimist jne, seda siit OSist veel küll ei leia. Kui enne, Symbiani ja Androidi omades, selline "häkkimine" mulle väga meeldis, siis pärast WP7 ostu, ei tunne ma sellest küll puudust.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2012 00:43:07 vasta tsitaadiga

Olen täpselt samuti kasutanud Symbiani ja Androidi eelnevalt ning igati nõus falkriziga.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.