Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad rattakiivrit?
Kasutan.
44%
 44%  [ 88 ]
Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas)
8%
 8%  [ 16 ]
Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe
21%
 21%  [ 42 ]
Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas)
25%
 25%  [ 50 ]
hääli kokku : 196

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2012 23:59:02 vasta tsitaadiga

ivokas, tugev käsi sul, pole midagi öelda. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.04.2012 07:06:01 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
ivokas, tugev käsi sul, pole midagi öelda. icon_smile.gif
mis kuradi jõudu sul seal vaja on, et käsi ära väsib icon_eek.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 08:58:25 vasta tsitaadiga

Kas keegi Tallinna kandis mõne huvitava ringi on teinud, mida võiks sõita? Ei ole ise nii leidlik, et kõrvalteid otsida ning ringi kokku panna. Vinge oleks, kui ring oleks ~40-50km.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 09:37:21 vasta tsitaadiga

libe, mismõttes? Ega sa rattaga püsti asendis ei sõida. :S
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.04.2012 10:14:09 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
libe, mismõttes? Ega sa rattaga püsti asendis ei sõida. :S
Ei sõida kuid ka peale 200km läbimist ~16h jooksul koos täieliku matkavarustusega maastikuratta seljas ei väsinud käed ära icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 10:14:21 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
libe, mismõttes? Ega sa rattaga püsti asendis ei sõida. :S

Ma ei saa ausalt öeldes ka aru, mis jõudu seal nii väga kulub? Istud ja kruvid lenksu, pole ju mingit raskust seal. Või sul on siis sõiduasend selline, et kogu mass langeb kätele?

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 10:23:34 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mina sõidan natuke ettepoole kummardudes. Kahe käega pole midagi, aga ühe käega sõites väsib käsi ära.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 10:24:54 vasta tsitaadiga

Tõsta lenks kõrgemale.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.04.2012 10:37:24 vasta tsitaadiga

kõnni jala icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.04.2012 11:20:44 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Ma ei tea, mina sõidan natuke ettepoole kummardudes. Kahe käega pole midagi, aga ühe käega sõites väsib käsi ära.
Pildil olev sõiduasend on isegi rohkem püsti kui see, mida ise kasutan. Mis muud järeldada, kui et nõrgad käed sul icon_lol.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 12:13:15 vasta tsitaadiga

Ho Ho, oled proovinud ühe käega sõita?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 12:14:55 vasta tsitaadiga

ma ei usu, et ta julgeks.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.04.2012 12:23:07 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Ho Ho, oled proovinud ühe käega sõita?
Ühe käega mõni kilomeeter on hullem, kui kahega 200 kui ~8kg seljakott seljas ning ~15kg nodi pakiraamil? Luba kahelda icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 12:32:11 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
Ho Ho, oled proovinud ühe käega sõita?
Ühe käega mõni kilomeeter on hullem, kui kahega 200 kui ~8kg seljakott seljas ning ~15kg nodi pakiraamil? Luba kahelda :roll:
Täitsa lõpp, mis isa välja tulnud. Pidin lihtsalt ära mainima :)
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 13:26:10 vasta tsitaadiga

Mul oli kunagi vasak käsi kuu aega kipsis ja seetõttu pidin ratast juhtima põhiliselt paremaga. Õnneks paar näppu kipsi alt välja jäetud ja nendega sai natuke hoida. Elasin üle, aga rohkem ei tahaks. Sõita saab, kuid start ja pidurdamine on ühe käega juhtides üsnagi ohtlikud.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 13:42:20 vasta tsitaadiga

Ma olen juba üle pooleteise aasta harjutanud, nii et ei häiri eriti enam. Aga algul oli küll veidi kõhe icon_biggrin.gif seda enam, et ma olin paremakäeline.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 14:03:07 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Vaata... nii boss ma nüüd ka pole, et motoriseeritud liiklusvahendit (kaherattalist) ühe käega juhtida.

Tegelikult LS jargi peab molema kaega lenksust hoidma valjaarvatud manoovri viipamise ajal.


viimati muutis SKG 27.04.2012 14:51:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.04.2012 14:05:35 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Sõita saab, kuid start ja pidurdamine on ühe käega juhtides üsnagi ohtlikud.
Hehe, seda kindlasti. Endalgi ette tulnud olukord kus moblaga toksides kargas miski tont tee peale ette ning tõmbasin esipidurit icon_biggrin.gif

Vähemalt summutas 3510i suurema löögi ning peopesad jäid enam-vähem terveks. Moblal nühkis korralikud vaod sisse aga töötab tänapäevanigi.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 22:14:40 vasta tsitaadiga

Istusin täna esimest korda sel aastal oma linnaratta selga ka. Ikka jube mugav võrreldes mägikaga thumbs_up.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 22:21:05 vasta tsitaadiga

Vahepeal enda rattal kumm puruks oli, sai naabri ratast laenatud.
Tal mingi taoline cruiser http://www.rademar.ee/?id=1628&category_id=23&product_id=350

Krt pärast mõnda aega sellega vuramist, ja taas enda mägiratta selga istumist oli tunne, nagu istuks mingi torni otsas icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.04.2012 16:13:49 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Ma ei tea, mina sõidan natuke ettepoole kummardudes. Kahe käega pole midagi, aga ühe käega sõites väsib käsi ära.
Spoiler Spoiler Spoiler
kui sul sadul nii kõrgele aetud, et koorib juba, siis ehk tõesti väsib käsi ära
samas lenksust ei pea jõuga kinni hoidma, piisab, kui sõrmed kergelt peal ja piisavalt kiiresti pidurit saab tõmmata
sõidan pidevalt ühe käega, kuna tihti juhtub midagi teises käes olema

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2012 16:59:30 vasta tsitaadiga

Täna on mõnus tuul. Pirtalt linna poole sõites eriti üle 10kmh ei saanud. Tuul täiega vastu. Rottermaani kanti jõudes tuli selline huvitav küljetuul, et sõitsime otse aga ise olime teega 60-kraadise nurga all icon_biggrin.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 21:12:11 vasta tsitaadiga

Peale külmetusi ja vihmahooge sain lõpuks ratta välja ja trenni. 7km sain sõita ning sõitsin kuidagi nii hästi teel vedelevast killust läbi et lõikas väliskummi väljast lõhki. Niipalju siis praegu trennist, ratast lappima jälle...
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 21:15:39 vasta tsitaadiga

Ma olen suht-koht loobunud sisekummi parandamisest. Pärast on ebamugavam paigakohaga käituda ning uus kumm ei maksa ka midagi, et seda ajakulu ning lapi hinda väärt oleks. Sisekummi katkiminek on pigem haruldane nähtus.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 21:24:58 vasta tsitaadiga

Ma ajaks ka see suvi ennast rattaga sõitma, aga mu rattal on ääretult egamugav sadul. Tahaks vahetada mingi pehmema mugava sadula vastu, mis mu suurele raskele taguotsale sobiks. Milliseid peaks vaatama? Lähen rattapoodi ja lasen müüjal rattal järjest sadulaid vahetada või?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 21:41:15 vasta tsitaadiga

põhimõtteliselt küll.
Vali mõni laiem ja pehmem sadul ja lase peale panna ja sõida veidike.
Teistmoodi väga valida ei saagi.

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 22:21:57 vasta tsitaadiga

Ma olen vist ainus, kellele kõvem ja kitsam sadul meeldib...?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.04.2012 22:31:20 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Ma olen vist ainus, kellele kõvem ja kitsam sadul meeldib...?
x2
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 22:35:37 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib laiem ja pehmem sadul.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 22:41:25 vasta tsitaadiga

Mulle meeldivad rattapüksid.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 29.04.2012 22:57:01 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 01:14:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 22:59:07 vasta tsitaadiga

Eks ikka oleneb, mida sa ratta seljas teed - spordid või kruiisid niisama. Ega kodus telkut vaadates pole ka mõnus mingil õrrel istuda, diivan ikka mugavam.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 23:04:28 vasta tsitaadiga

Tervisele mõjub halvasti, kui kruusateel sõita rattaga, millel pole taga amorte ja sadul on kõva. icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 23:07:52 vasta tsitaadiga

No maanteel ja pampersiga on kõva sadul viis pluss. Laiad sadulad hakkavad mul kannikaid hõõruma.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.04.2012 23:12:16 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Tervisele mõjub halvasti, kui kruusateel sõita rattaga, millel pole taga amorte ja sadul on kõva. icon_confused.gif
ma süüdistaks liigset kaalu, vale sõiduasendit või vale riietust.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 23:17:10 vasta tsitaadiga

Ho Ho, augud põrutavad. icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.04.2012 23:20:35 vasta tsitaadiga

Ei põruta kui loetletud asjad korras.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 23:21:29 vasta tsitaadiga

Ho Ho, riietus ... mis on õige riietus?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.04.2012 23:24:58 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
mis on õige riietus?
friik1 kirjutas:
pampersiga

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 30.04.2012 00:15:14 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Ma olen vist ainus, kellele kõvem ja kitsam sadul meeldib...?
x3
Alguses oli ebameeldiv aga nüüd ära harjunud + kui tagumik tunda annab siis tuleb sisse võtta sportlik asend ning rohkem pedaalidele litsuda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2012 01:02:20 vasta tsitaadiga

Ho Ho, mulle tundub, et sul puudub side reaalsusega. Eestis on väga paljud kruusateed nii treppis, et ei aita mingi riietus, raputab korralikult läbi.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2012 01:09:30 vasta tsitaadiga

No korralik pampers aitab üsna palju. Sealt edasi juba korralikud amordid. Mu hübriidil on ka sadulaamort, mis suurema nõmeduse ära neelab. Geelkindad on kah üsna mõnusad asjad.
Aga maanteemehed muidugi vabatahtlikult treppis kruusa peale ei ronigi :]
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.04.2012 01:35:18 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Ho Ho, mulle tundub, et sul puudub side reaalsusega. Eestis on väga paljud kruusateed nii treppis, et ei aita mingi riietus, raputab korralikult läbi.
Julgen väita, et läbin rattal kõikvõimalike maastike peal aastaga rohkem kui enamus inimesi terve elu jooksul. Korralik varustus on piisav, et normaalselt sõita saada. Teoorias võiks ainult ülekaalulisus olukorda raskendada kuid selle koha pealt ei saa sõna võtta kuna isiklik kogemus puudub.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2012 02:18:35 vasta tsitaadiga

Ma sebisin ka endale nüüd rattapüksid ja ikka teine tera mugavse suhtes.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2012 02:27:57 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
maatriks kirjutas:
Ho Ho, mulle tundub, et sul puudub side reaalsusega. Eestis on väga paljud kruusateed nii treppis, et ei aita mingi riietus, raputab korralikult läbi.
Julgen väita, et läbin rattal kõikvõimalike maastike peal aastaga rohkem kui enamus inimesi terve elu jooksul. Korralik varustus on piisav, et normaalselt sõita saada. Teoorias võiks ainult ülekaalulisus olukorda raskendada kuid selle koha pealt ei saa sõna võtta kuna isiklik kogemus puudub.
Tubli poiss, ent kruusateel ei aita mingi varustus. Ise olin Tartu Rattamaratonil jobu, võtsin viimases TP-s süüa, pärast männijuurikate jms peal lõi sisikonna nii sassi, et roomasin üle finišijoone, varustusega või ilma.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2012 07:43:39 vasta tsitaadiga

Tavaline treppis kruusakas on sõidetav, kui uhada sisse suurem kiirus. 25+ km/h sõites tundub ka vägagi raputav tee juba üsna siledana. Kui lahtist sodi teel pole, proovige.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2012 09:22:45 vasta tsitaadiga

Kõva sadul, pehme sadul... kellele ema, kellele tütar jne.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2012 11:34:13 vasta tsitaadiga

... vahepealne sadul icon_smile.gif ehk siis mitte päris linnakulguri laadne tugitool ja kindlasti mitte minimalistlik papitükk vaid ikka sportsadul, millel on strateegilistes kohtades geelpadjad ning otseloomulikult käivad asja juurde ka rattapüksid, selline kombinatsioon on täitsa talutav igas olukorras ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2012 12:01:36 vasta tsitaadiga

Minu sadulad:
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.04.2012 12:05:55 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
maatriks kirjutas:
Ho Ho, mulle tundub, et sul puudub side reaalsusega. Eestis on väga paljud kruusateed nii treppis, et ei aita mingi riietus, raputab korralikult läbi.
Julgen väita, et läbin rattal kõikvõimalike maastike peal aastaga rohkem kui enamus inimesi terve elu jooksul. Korralik varustus on piisav, et normaalselt sõita saada. Teoorias võiks ainult ülekaalulisus olukorda raskendada kuid selle koha pealt ei saa sõna võtta kuna isiklik kogemus puudub.
Tubli poiss, ent kruusateel ei aita mingi varustus. Ise olin Tartu Rattamaratonil jobu, võtsin viimases TP-s süüa, pärast männijuurikate jms peal lõi sisikonna nii sassi, et roomasin üle finišijoone, varustusega või ilma.
Ju siis olen miski imelik, et ka traktori rattajälgesid täis metsarajal või lahtise kruusa peal sõites hakkama saan ilma probleemideta icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.