Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  ervinal.eesti.ee/ Tulge ja vaadake!! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 15:44:22 ervinal.eesti.ee/ Tulge ja vaadake!! vasta tsitaadiga


Kogenud Eesti digiagentuur OKIA tegi koos Tankiga sellise vahva asja nagu https://ervinal.eesti.ee/ . Logi ID kaardi või MobiilID-ga sisse ja saad oma "riigiasjadest" mõnusa kiire ülevaate. See on tegelikult promorakendus, mida hakatakse kasutama mööda riiki liikuvas eesti.ee-d tutvustavas infotelgis, aga on kättesaadav igaühele ka omaenda arvutist.

Aadress: https://ervinal.eesti.ee/
Tulge ja vaadake!!

Vaja läheb ID-kaarti ja PIN1, sisse saab ka mobiil-IDga.
Näitame valikut teie andmetest riigi registrites.
Kahjuks nutitelefoni ja tahvelarvuti versiooni veel ei ole.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 04.04.2014 11:40:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 15:50:10 vasta tsitaadiga

Väga mõnus, väga mõnus thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Otse https:// algusega keeldus mul lehte laadimast, http:// aga toimis ning suunas ise esimesele variandile.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 15:51:01 vasta tsitaadiga

Huvitav ja ülevaatlik.
_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 16:06:05 vasta tsitaadiga

vinge värk
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 16:08:05 vasta tsitaadiga

Päris huvitav, aga valge tekst mustal taustal ei ole küll ideaalne lähenemine.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.04.2012 16:11:27 vasta tsitaadiga

kui küllalt jube värviskeem välja arvata, siis võiks eesti.ee praeguse õuduse asemel umbes sellise kokkuvõttena avaneda küll.

edit:
võtan oma sõnad eesti.ee kohta tagasi. ilmselgelt polnud seal kaua käinud.
enam-vähem normaalne ja kasutatav on nüüdseks.
kokkuvõtva lehena on see samas väga lahe.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 27.04.2012 22:35:49, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 16:14:22 vasta tsitaadiga

sain teada et pass saab läbi, vähemalt mulle on reaalselt kasu olnud, arvasin et poole aasta pärast alles
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 27.04.2012 16:19:28 vasta tsitaadiga

Hea ülevaade jah. Mõne asja kohta ikka valetab kaa icon_biggrin.gif

Haridustasemeks on mul pandud põhiharidus ja seal all on kohe ka riigieksami tulemused icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Tegelik aste, mis peaks olema, on kõrgharidus.

Kusagilt on mulle ka perearst välja võlutud. Pole sellist külastanud juba 14 aastakest ja miski aastake tagasi X-Tee portaalist vaadates mul perearst puudus. Ju siis lõpuks otsustati mulle mingi arst anda.


Muidu huvitav asjandus. Nimekaime ütleb, et on vähem kui 5tk, aga palju täpselt? Töökaaslasel on 10 nimekaimu icon_lol.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 16:22:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Haridustasemeks on mul pandud põhiharidus ja seal all on kohe ka riigieksami tulemused

Kommentaar näoraamatust:

tsitaat:
Riigieksamitulemused on olemas alles aastast 1997 ja samuti võib olla, et keskkooli tulemusi pole registrisse sisestatud. Kui aga haridustaset näitab valesti, siis on need andmed, mis tulevad rahvastikuregistrist ja neid tuleb ise uuendada. Seda saab teha eesti.ee lehel teenuses Statistiliste andmete muutmine https://www.eesti.ee/est/teenused/kodanik/riik_ja_kodanik/kodaniku_voimalus_teavitada_oma_statistiliste_andmete_rahvus_emakeel_haridus_tegevusala_muutumisest

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 16:24:33 vasta tsitaadiga

Väga pro ettevõtmine, kõik vajalik koondatud 1-le lehele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 16:30:48 vasta tsitaadiga

Vinge värk, mul on ergo pensionifond icon_razz.gif Ise ei tea sest muhvigi icon_lol.gif ja haridust pole icon_eek.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 27.04.2012 16:38:07 vasta tsitaadiga

Ma ei teadnudki, et ma vallaline olen. Andmete kvaliteet ruulib.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 16:39:48 vasta tsitaadiga

Hämmastav , mulgi pole haridust.
Chromega ei funksinud ja firefoxiga töötas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 16:40:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Chromega ei funksinud

mul jällegi töötab Chrome perfektselt

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 27.04.2012 16:41:13 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Haridustasemeks on mul pandud põhiharidus ja seal all on kohe ka riigieksami tulemused

Kommentaar näoraamatust:

tsitaat:
Riigieksamitulemused on olemas alles aastast 1997 ja samuti võib olla, et keskkooli tulemusi pole registrisse sisestatud. Kui aga haridustaset näitab valesti, siis on need andmed, mis tulevad rahvastikuregistrist ja neid tuleb ise uuendada. Seda saab teha eesti.ee lehel teenuses Statistiliste andmete muutmine https://www.eesti.ee/est/teenused/kodanik/riik_ja_kodanik/kodaniku_voimalus_teavitada_oma_statistiliste_andmete_rahvus_emakeel_haridus_tegevusala_muutumisest


Kui riigieksami tulemused on olemas, siis võiks ju ka haridusaste vähemalt sellelegi automaatselt vastav olla. Lõpetanud olen PEALE 1997 aastat.

salatoimik kirjutas:
Vinge värk, mul on ergo pensionifond icon_razz.gif Ise ei tea sest muhvigi icon_lol.gif ja haridust pole icon_eek.gif


sambaid õnneks ei ole, aga vähemalt hetkel sai lõpuks eesti.ee email ära suunatud tänu sellele siin icon_lol.gif Üks tuttav on veel täitsa ilma hariduseta icon_lol.gif


Kas need kellel on lapsed...kas registris on ainult alaealised lapsed või kõik? Ühel on täiskasvanud laps, aga register ütleb et on 0 last.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 16:42:36 vasta tsitaadiga

Väga asjalik tükk!
Pole sel' disainil ja värvilahendusel ka häda midagi...

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 16:58:40 vasta tsitaadiga

Asjalik! Väikelaeva juhi tunnistus ilusti kirjas, kuid väikelaevad ise puudu icon_sad.gif samas sõidukid olemas.
eesti.ee seal ilusti väikelaevad kirjas. Ruumi nagu oleks, et ka väikelaevad panna.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 17:08:28 vasta tsitaadiga

Hommikul 9 ajal veel ei olnud perearsti, nüüd juba on.
Esmaspäevaks võiks mingi kõrgharidus ka tekkida icon_razz.gif

Muidu vinge värk jah, au ja kiitus idee generaatorile beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 27.04.2012 17:10:07 vasta tsitaadiga

kuulge hallooo see valetab ju icon_smile.gif ma sain nüüd teada , et mul on 4 last icon_smile.gif enda teada nagu pole
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nihkel
HV vaatleja
Nihkel

liitunud: 10.11.2007




sõnum 27.04.2012 17:13:27 vasta tsitaadiga

Ipadiga sain ka sisse ja info igati akuraatne.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 27.04.2012 17:15:10 vasta tsitaadiga

Päris huvitav ja kiire ülevaade tõesti thumbs_up.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 27.04.2012 17:17:55 vasta tsitaadiga

prints kirjutas:
kuulge hallooo see valetab ju icon_smile.gif ma sain nüüd teada , et mul on 4 last icon_smile.gif enda teada nagu pole

Alimendid ootavad! icon_lol.gif

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 17:19:18 vasta tsitaadiga

prints kirjutas:
kuulge hallooo see valetab ju icon_smile.gif ma sain nüüd teada , et mul on 4 last icon_smile.gif enda teada nagu pole

icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 17:31:07 vasta tsitaadiga

prints kirjutas:
kuulge hallooo see valetab ju icon_smile.gif ma sain nüüd teada , et mul on 4 last icon_smile.gif enda teada nagu pole

Nüüd siis tead.
Ikka juhtub. Sul lausa neli korda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 17:33:43 vasta tsitaadiga

Leht ise on ülimalt lahe ning hämmastavalt kiire.
Mulle värv meeldib. Jätab sellise retro mulje icon_smile.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 18:07:53 vasta tsitaadiga

Böö
Safariga ei toimi. Chromega toimetas ilusti.

_________________
KASS


viimati muutis inca 27.04.2012 18:12:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 18:09:29 vasta tsitaadiga

inca, kommentaar näoraamatust

tsitaat:
m-ID, Lion ja Safari toimis kenasti

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 18:16:19 vasta tsitaadiga

No mul see kooslus ei toiminud. Ei suutnud luua turvalist ühendust. Vana eesti.ee-ga toimib. Ja ma proovisin kaardiga, mitte m-Id.
Kaevasin Chrome välja ja toimis kenasti. Mõnel jälle ei toimi Chrome. Mine võta kinni.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 27.04.2012 18:23:23 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
No mul see kooslus ei toiminud. Ei suutnud luua turvalist ühendust. Vana eesti.ee-ga toimib. Ja ma proovisin kaardiga, mitte m-Id.
Kaevasin Chrome välja ja toimis kenasti. Mõnel jälle ei toimi Chrome. Mine võta kinni.


eri arvutites chrome ja IE9 toimis ilusti.


Mis puutub värvide kooslusesse, siis see on maitseasi ja maitse üle ei vaielda, vaid .... icon_razz1.gif Värvilahendus mulle meeldib thumbs_up.gif

Paar tuttavat jagasid soovitusi, et võiks veel olla ka autojuhiloa nr, laste isikukoodid jne.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 27.04.2012 19:00:52 vasta tsitaadiga

näete ei mingit privaatsust inimestele. kõik on teada mis teed ja kus oled. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 19:02:33 vasta tsitaadiga

punktiir, sul on võimalik ju teise riiki kolida ja Eesti kodakondsusest loobuda thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri17
HV kasutaja
henri17

liitunud: 01.10.2006




sõnum 27.04.2012 19:30:07 vasta tsitaadiga

Minul isegi näitab korrektseid andmeid. Kujundus meeldib
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 19:34:24 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
näete ei mingit privaatsust inimestele. kõik on teada mis teed ja kus oled. thumbs_down.gif

Kõik see ongi privaatne info, mis ainult sinu jaoks tõmmatakse nö koondraportiks doh.gif
Perearst teab ka, et on sinu perearst ja kindlasti on ta kohtunud sinu lastega, kuid vaevalt, et teda kotib sinu eksamite tulemus või "haridustase".
Mõtle tiba siis tipi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 20:05:19 vasta tsitaadiga

Väga kasulik leht, hea ülevaade. thumbs_up.gif

Kindlasti võiks tulla võimalus skine valida ning ka ekraanil kuvatav info võiks sisaldada viiteid, mis suunavad otse nende andmeteni eesti.ee-sse, et saaks kiiresti ja lihtsalt vajadusel andmeid muuta või täpsemat informatsiooni saada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 20:14:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kindlasti võiks tulla võimalus skine valida

Duud se pole feilbook ors icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 20:15:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kindlasti võiks tulla võimalus skine valida


mis kuradi skinne, hakkad seal igapäev käima või? ma arvan et see on küll asi mille peale pole mõtet ressurssi kasutada

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 21:59:36 vasta tsitaadiga

näitas ära vea rahvastikuregistris hariduse kohta (mis sai ka parandatud). väga vinge ettevõtmine ja IMO ei tohiks kindlasti jääda ainult promoprojektiks, vaid sidudagi eesti.ee-ga jäädavalt. nii lihtsa lähenemise puhul suudaks oluliselt rohkem inimesi oma info ajakohasena hoida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snoopys
HV vaatleja
Snoopys

liitunud: 03.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 22:13:50 vasta tsitaadiga

Väga hea thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 22:38:51 vasta tsitaadiga

Näed sa, lapsi selle lehe alusel kohe vähem! Peaks hakkama alimente tagasi nõudma.
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylovoitka
HV kasutaja
ylovoitka

liitunud: 14.11.2001




sõnum 27.04.2012 23:34:23 vasta tsitaadiga

Foto on laiaks venitatud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joss
HV veteran
Joss

liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 23:43:38 vasta tsitaadiga

hoian silma peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2012 01:05:25 vasta tsitaadiga

Statsid on olemas, siis võiks veel vastavalt ka achievementid ja unlockid tulla. icon_lol.gif elu on mäng

Mul põhiharidust ei ole, aga gümnaasiumi riigieksamid küll kõik kenasti kirjas. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2012 10:19:47 vasta tsitaadiga

Andmed panevad kohati ikka väga segast, aga muidu väga lahe ülevaade. Nimekaimud isegi ära toodud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2012 21:01:12 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
näete ei mingit privaatsust inimestele. kõik on teada mis teed ja kus oled. thumbs_down.gif

Tegelikult on riigil sinu kohta veelgi enam andmeid. Mis sa arvad, kustkohast siis tulevad võimalused paberivabalt oma tulud deklareerida või dokumente mitte kaasas kanda?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 29.04.2012 03:54:22 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
punktiir kirjutas:
näete ei mingit privaatsust inimestele. kõik on teada mis teed ja kus oled. thumbs_down.gif

Tegelikult on riigil sinu kohta veelgi enam andmeid. Mis sa arvad, kustkohast siis tulevad võimalused paberivabalt oma tulud deklareerida või dokumente mitte kaasas kanda?

No oleneb ikkagi kui palju või kuidas sa neid andmeid ise (või enda tegevusega seoses) jaganud oled. Näiteks ametlikult tööl käies on loomulikult kogu su sissetulekute statistika riigil teada, millegagi vahele jäädes salvestuvad vastavad faktid kuhugi väärtegude registrisse jne.
Samas on küll ka neid inimesi, kes tõepoolest pole riigiga suhelnud ja kelle olemasolu riik peaaegu või üldse ei teagi. Aeg-ajalt on olnud uudiseid, et kusagil Ida-Viru kolkas jäi keegi Ivan kogemata millegagi vahele ja siis selgus, et talle pole uue Eesti riigi ajal ühtegi dokumenti välja antud ja pole tal isikukoodigi!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReneM
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2012




sõnum 29.04.2012 10:01:07 vasta tsitaadiga

Hea ülevaade, kuid ootaks veidi rohkem andmeid. Siiski hariduse info oli puudulik ning nimekaime võiks näidata täpset numbrit, kui lihtsalt "vähem kui 5". Siiski pöial püsti ja loodetavasti keskkond areneb edasi thumbs_up.gif
_________________
SimplBooks veebipõhine raamatupidamisprogramm väikeettevõtetele
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 10:14:19 vasta tsitaadiga

Sellist huvitavat statistikat, nagu on nimekaimude hulk, võiks ka ikka veel tulla. Arendajatele kujuneb selle kodulehe tegemine kindlasti põnevaks tegevuseks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.04.2012 10:15:21 vasta tsitaadiga

WAV: Väikse ääremärkusena, kõigil Eestis sündinutel on olemas isikukood. See on kõigile automaatselt genereeritud ja see on Rahvastikuregistri pärusmaa. Dokumentide väljastamisega tegeleb hoopis teine seltskond ja nemad saavad selle, juba olemasoleva, isikukoodi Rahvastikuregistrist.

Näitena: Kui kodanik Ivan tellib endale Perekonnaametist oma sünnitunnistuse koopia, siis sellel on siis ilusti isikukood koheselt olemas.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 29.04.2012 12:15:05 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
WAV: Väikse ääremärkusena, kõigil Eestis sündinutel on olemas isikukood. See on kõigile automaatselt genereeritud ja see on Rahvastikuregistri pärusmaa. Dokumentide väljastamisega tegeleb hoopis teine seltskond ja nemad saavad selle, juba olemasoleva, isikukoodi Rahvastikuregistrist.
Näitena: Kui kodanik Ivan tellib endale Perekonnaametist oma sünnitunnistuse koopia, siis sellel on siis ilusti isikukood koheselt olemas.

Aga kuidas sa siis seletad reaalselt korduvalt juhtunud olukordi, kus Eestis nõukogude ajal sündinule polnud nüüd uue riigikorra ajal isikukoodi määratudki. Mul ühe sugulasega just selline juhtum oli.

ReneM kirjutas:
nimekaime võiks näidata täpset numbrit, kui lihtsalt "vähem kui 5".

Isikuandmete kaitse seadus (vms) ei luba seda näidata. Loll loogika, aga nii see on määratud, kellegi arvates vajalik.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 12:17:36 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
tahanteada kirjutas:
WAV: Väikse ääremärkusena, kõigil Eestis sündinutel on olemas isikukood. See on kõigile automaatselt genereeritud ja see on Rahvastikuregistri pärusmaa. Dokumentide väljastamisega tegeleb hoopis teine seltskond ja nemad saavad selle, juba olemasoleva, isikukoodi Rahvastikuregistrist.
Näitena: Kui kodanik Ivan tellib endale Perekonnaametist oma sünnitunnistuse koopia, siis sellel on siis ilusti isikukood koheselt olemas.

Aga kuidas sa siis seletad reaalselt korduvalt juhtunud olukordi, kus Eestis nõukogude ajal sündinule polnud nüüd uue riigikorra ajal isikukoodi määratudki. Mul ühe sugulasega just selline juhtum oli.

ReneM kirjutas:
nimekaime võiks näidata täpset numbrit, kui lihtsalt "vähem kui 5".

Isikuandmete kaitse seadus (vms) ei luba seda näidata. Loll loogika, aga nii see on määratud, kellegi arvates vajalik.

See nimekaimude asi ei ole ilmselt õige. Endal küll haruldane nimi, aga päris kindlasti on rohkem nimekaime kui 5.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  ervinal.eesti.ee/ Tulge ja vaadake!! mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.