Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 09:01:53 vasta tsitaadiga

muff kirjutas:
Scart kirjutas:
Tasuta Cities in Motion peale küsimustiku täitmist: https://www.surveymonkey.com/s/ParadoxSurvey


Aega võttis aga täna potsatas key postkasti icon_biggrin.gif


Jamh, kahju ainult veidi, et Stiimikas pole, aga tasuta saadud, nii et pole alust viriseda.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 20:59:50 vasta tsitaadiga

http://www.gog.com/gamecard/fallout

Tasuta järgmised 48 tundi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 06.04.2012 16:06:58 vasta tsitaadiga

http://www.gamersgate.com/indiefort-bundle-1

6 mängu + boonused €5 eest. Kestab veel 6 päeva.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 06.04.2012 17:16:04 vasta tsitaadiga

praegu amazonis Dragon Age Pack 10 dollarit. Dragon Age Origins (ultimate edition ehk dlc-d ja expansioniga) ning Dragon Age 2
http://www.amazon.com/Electronic-Arts-40899on-Age-Pack7/dp/B006P28VBM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1333721684&sr=8-1
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sokimeez
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 09:30:38 vasta tsitaadiga

saigi kasutatud veidi oma 130 $ mis seal amazonis seisis.

Kas nii ei saa, et tõmban sealt mingi mängu ja siis selle edasi müün? raha seal veel 97$ daala üle...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 16:30:53 vasta tsitaadiga

Amazoni kevadmüük läks käima.
link
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 18:03:58 vasta tsitaadiga

gamefly soodukad potsatasid postkasti

http://www.gamefly.co.uk/download-games/search/?kw=SpringSale2012&cid=ssukd040612
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 18:17:06 vasta tsitaadiga

Kristocfc, See Gamefly on usaldusväärne koht?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 22:16:04 vasta tsitaadiga

kui mulle postkasti tuli siis ehk olen ostnud jah sealt
vaatasin asja üle- see mul seotud enne direct2drive nimelise kohaga
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 08.04.2012 11:45:14 vasta tsitaadiga

Napoleon Total War hetkel €5 eest. Kestab veel 22 tundi.

http://www.gamersgate.com/DD-NTW/napoleon-total-war-imperial-edition
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marras
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 08.04.2012 17:48:35 vasta tsitaadiga

Kas 30.99 on soodsaim Starcraft 2 eest momendil? Laps ajab nagu uni peale, et ostaksin, on kogunud raha, siiamaani olen keeldunud, et liiga kallis, aga see tundub juba enam-vähem ok. Pakub seda siis G2PLAY.Net. Dark Spore´i ostsin talle sealt, kõik oli ok. https://www.g2play.net/store/Starcraft-2-Digital-Download.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2012 17:52:10 vasta tsitaadiga

Odavamalt seda tõesti kuskilt ei saa kahjuks.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.04.2012 17:59:25 vasta tsitaadiga

marras kirjutas:
Kas 30.99 on soodsaim Starcraft 2 eest momendil? Laps ajab nagu uni peale, et ostaksin, on kogunud raha, siiamaani olen keeldunud, et liiga kallis, aga see tundub juba enam-vähem ok. Pakub seda siis G2PLAY.Net. Dark Spore´i ostsin talle sealt, kõik oli ok. https://www.g2play.net/store/Starcraft-2-Digital-Download.html
http://www.dlcompare.com/games/starcraft2_euro-127
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2012 18:10:33 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
marras kirjutas:
Kas 30.99 on soodsaim Starcraft 2 eest momendil? Laps ajab nagu uni peale, et ostaksin, on kogunud raha, siiamaani olen keeldunud, et liiga kallis, aga see tundub juba enam-vähem ok. Pakub seda siis G2PLAY.Net. Dark Spore´i ostsin talle sealt, kõik oli ok. https://www.g2play.net/store/Starcraft-2-Digital-Download.html
http://www.dlcompare.com/games/starcraft2_euro-127

http://www.cheapassgamer.com/forums/games.php?do=gameinfo&gameid=5097

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marras
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 08.04.2012 18:32:24 vasta tsitaadiga

Aitäh, ostan ära seega icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2012 21:12:12 vasta tsitaadiga

Just Cause 2 5€ http://www.getgamesgo.com/product/just-cause-2
Kui aga on soov karbitoote vastu, siis 5.90€ http://www.euronics.ee/tootekaart/35205/Mangud_ja_konsoolid/Mangud/4742699000157

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 16:52:17 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
Just Cause 2 5€ http://www.getgamesgo.com/product/just-cause-2
Kui aga on soov karbitoote vastu, siis 5.90€ http://www.euronics.ee/tootekaart/35205/Mangud_ja_konsoolid/Mangud/4742699000157

tänud läks diiliks
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.04.2012 17:58:08 vasta tsitaadiga

http://www.amd4u.com/dirt3promo/
https://www.sapphireselectclub.com/promo/dirt3gold/

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 15:30:45 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
http://www.amd4u.com/dirt3promo/


Mis selle Unique ID kohale läheb? Kaardi seerianumber?

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 15:32:50 vasta tsitaadiga

From Holland With Love Pack
http://store.steampowered.com/sub/14092/

Indie Adventure Pack
http://store.steampowered.com/sub/14087/
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2012 15:36:32 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
libe kirjutas:
http://www.amd4u.com/dirt3promo/


Mis selle Unique ID kohale läheb? Kaardi seerianumber?


tsitaat:
Look for a unique ID card (16 alphanumeric characters) with your AMD product. That ID is required to get your game key.


Ju neil ikka toodetele kaasa pandud miskine lipik vms. kus peal promotion code.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.04.2012 18:53:51 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
libe kirjutas:
http://www.amd4u.com/dirt3promo/


Mis selle Unique ID kohale läheb? Kaardi seerianumber?
sapphire select clubi liikmetel ehk kaardi omanikel on võimalik osaleda nö loosimises
https://www.sapphireselectclub.com/promo/dirt3gold/

muide kes veel ei teadnud, siis radeon hd3d kaartidega on võimalik osta endale tridef3d -50% hinnaga
http://www.tridef.com/cart/product.php?productid=46

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 12.04.2012 15:17:28 vasta tsitaadiga

Hetkel 1C nädal GamersGates. Väga palju mänge soodsamalt, sealhulgas Mount and Blade, Kings Bounty, Men of War jne.

http://www.gamersgate.com/games?prio=relevance&q=1cweek&aff=ggnews
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2012 17:27:37 vasta tsitaadiga

kõik http://www.puppygames.net/ mängud tasuta kui kasutad BIRTHDAYBOY koodi
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 15.04.2012 17:17:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks aidata Battlefield Bad Company 2 ostmisega amazon.com-st?
hetkel $4.99 seal download versioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik S
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2011




sõnum 16.04.2012 07:16:40 vasta tsitaadiga

GamersGates Mount & Blade week (kõik Napoleonic Warsile eelnenud kraam -75%) http://www.gamersgate.com/games?prio=relevance&q=mountbladeweek
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2012 12:19:33 vasta tsitaadiga

Mõned mängud amazon.de's, billing aadressi peab mugandama siiski saksa omaks.

Link

- Sid Meier's Civilization V - 7,97€
- Assassin's Creed: Revelations - 17,97€
- Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent - 2,97€
- Heroes of Might and Magic V - 3,47€
- Driver: San Francisco Deluxe Edition - 12,97€
- Prince of Persia: Die vergessene Zeit - 3,97€
- Risen - 11,97€
- FIFA 12 - 24,97€
- Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory - 2,97€
- Heroes of Might and Magic 5: Tribes of the East [AddOn] - 2,97€
- Need For Speed: The Run - 16,97€
- Prince of Persia: The Two Thrones - 2,97€
- Die Sims 3 Lebensfreude (Add-On) - 12,97€
- Prince of Persia: Warrior Within - 2,97€
- Driver: San Francisco - 11,97€
- Prince of Persia: The Sands of Time - 2,97€
- Prince of Persia - 4,97€
- Die Sims 3: Einfach tierisch (Add-On) - 16,97€

Keele kohta samas ei oska öelda, kas on kõik saksa keele või on inglise variant ka olemas. Aga kel keel suus, sel ei tohiks probleeme tekkida.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 19.04.2012 12:11:21 vasta tsitaadiga

Indie Royale Spring Bundle.
6 mängu ~3.15€ eest.
Kestab veel 6 päeva.
http://www.indieroyale.com/
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 15:25:15 vasta tsitaadiga

Sooviks kuskilt leida odavalt bf3 mitte siit foorumist beer_yum.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 15:31:37 vasta tsitaadiga

november116 kirjutas:
Sooviks kuskilt leida odavalt bf3 mitte siit foorumist beer_yum.gif


BF3 - $29.99

Peaks vist hetkel kõige odavam olema kui võtmesaidid ja foorumi diilid ei huvita.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 16:32:45 vasta tsitaadiga

Gamersgate Ubisofti nädal, erisoodukad:

From Dust - Save 70% Neljapäev
Assassins Creed Revelation - Save 50% Reede
Might & Magic Heroes VI - Save 60% Laupäev
Silent Hunter 5 Battle of the Atlantic - Save 75% Pühapäev

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 20:40:49 vasta tsitaadiga

Alan Wake ~ 15€(Steam), Collector's Bundle ~18€
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 22:12:15 vasta tsitaadiga

Humble Indie Bundle käimas jälle http://www.humblebundle.com/
Odavalt(5$ steam key-d)
Uus mäng Botanicula
Machinarium
Samofrost 2

Üle keskmise makstes saab juurde:
Filmi Kooky
Mäng Windosill

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2012 07:34:34 vasta tsitaadiga

Järgmise nädalal läheb amazon.comis müüki 1C kataloog, mängud $5 tk aga peaks saama kaasa veel ühe mängu, tõenäoliselt samast kataloogist.

Nimekiri:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2012 18:24:23 vasta tsitaadiga

Seekordne Indie Royale on hea vähemalt... Gorg ise juba seda 3 euki väärt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2012 16:24:16 vasta tsitaadiga

Kes veel Kings Bounty seeriat ei oma, siis siit saab Platinum paki 5$ eest ning lisaks veel ühe 1C mängu: link

Supreme Commander 2 £3.74
http://www.gamersgate.co.uk/DD-SC2/supreme-commander-2

Deus Ex: Collection £14.99
http://www.gamersgate.co.uk/DDB-DX12/deus-ex-collection-bundle
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2012 16:26:42 vasta tsitaadiga

skyTronic kirjutas:
Kes veel Kings Bounty seeriat ei oma, siis siit saab Platinum paki 5$ eest ning lisaks veel ühe 1C mängu: link


Mida Platinum pakile lisaks soovitate? Ei hakka nagu midagi hetkel otseselt silma.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2012 16:40:10 vasta tsitaadiga

Ma ise valiks Men of War: Assault Squad - Game of the Year Edition lisaks.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2012 11:53:59 vasta tsitaadiga

Mass Effect 3, 25 euri.

http://www.amazon.com/Electronic-Arts-40855ss-Effect-33/dp/B0064TYOLW/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1335257609&sr=8-6
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 24.04.2012 13:13:45 vasta tsitaadiga

Amazoni weeki kohta kaks küsimust:

Kas saab sama mängu boonuseks võtta? (annan sõbrale vmt) (edit: mnjah: Note: Gifting is not available for this item.)
Kas steamis regab ?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2012 13:38:25 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Amazoni weeki kohta kaks küsimust:

Kas saab sama mängu boonuseks võtta? (annan sõbrale vmt) (edit: mnjah: Note: Gifting is not available for this item.)
Kas steamis regab ?


Sa mõtled 1C kataloogi mänge? Kui pakk gamersgate'is oli müügil, siis räägiti, et mingi Men of War mäng vist pidi regama, aga rohkem ei tasu loota.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2012 16:04:24 vasta tsitaadiga

Huvitava bundle leidsin, InfinityBundle, et teed ühekordse ostu, ning jäädki mänge saama.

http://www.infinitybundle.com/
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 24.04.2012 17:25:02 vasta tsitaadiga

http://www.indiegala.com/

Hetkel 5 mängu $5 eest. +3 mängu kui maksad kasvõi $0.01 rohkem kui keskmine.

Kestab veel 21 päeva.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2012 18:12:04 vasta tsitaadiga

Origini £10 kupongikood potsatas mulle postkasti just. Ise sellega midagi peale ei hakka, kui kellelgi huvi, siis andke märku.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2012 21:21:58 vasta tsitaadiga

Odavad preorderid:
Leisure Suit Larry Land of the Lounde Lizards: Reloaded - 11,4€, Lõpeb 2 Mai, Reliis umbes Oktoober 2012
Ravaged - 19€, Lõpeb 20 Mai, Reliis Mai 2012
Shadowrun Returns - 11,4€, Lõpeb 29 Aprill, Reliis umbes Jaanuar 2012

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2012 23:11:20 vasta tsitaadiga

Keda Origin'i võtmed ei häiri ja Steami hind kõrgeks või madalaks jääb icon_biggrin.gif

Dead Space - $4.99

Dead Space 2 - $4.99
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2012 21:40:47 vasta tsitaadiga

http://www.getgamesgo.com/category/strategy-sale

Korralik ale GetGames'is, ei tea ainult kuidas Civ 5'ga meie regioonis on.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2012 21:57:08 vasta tsitaadiga

ära anda Humble Indie Bundle 4 võti steami jaoks (Meat Boy, Jamestown, Night Sky, Bit Trip Runner, and Shank).
kirjutage ps.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 22:25:55 vasta tsitaadiga

Deus Ex: Human Revolution Augmented Edition $7.99
http://www.amazon.com/dp/B005HRZ3N0
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2012 21:49:55 vasta tsitaadiga

EA Indie Bundle Steamis -17,98€ või siis 4.99€ tk

- Shank
- Shank 2
- DeathSpank
- DeathSpank: Thongs of Virtue
- Warp
- Gatling Gears
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.