Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson Xperia Active märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
evils
Kreisi kasutaja
evils

liitunud: 06.09.2004




sõnum 09.01.2012 23:16:48 Sony Ericsson Xperia Active vasta tsitaadiga

Tere
Probleem selles,et seadistasin telefonis ära e posti. Kõik nagu töötaks,aga kirjad ei jõua sihtpunkti

Seadistasin siis hot ee.d

pop3
sissetulev mail.hot.ee port 110
väljaminev smtp.tele2.ee port 25

telefoniks sony eerik xperia active

Ps; kirjad lähevad ilusti kausta SAADETUD kopp.gif

IMAP kontoga sama jama. Kirjad kaustas SAADETUD,aga kiri kohale ei lähe
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poles
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 10.01.2012 11:19:14 epost vasta tsitaadiga

muu internet ikka toimib.kui nii,siis vist vaja küsida tele2 st.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evils
Kreisi kasutaja
evils

liitunud: 06.09.2004




sõnum 10.01.2012 18:22:18 vasta tsitaadiga

Kui panna väljaminev server mail.neti.ee, siis üle wifi elioni võrk töötab ilusti. Tuleb jah tele2-st uurida

Edit. Oligi tele2 viga.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx
HV kasutaja
renx

liitunud: 23.07.2003




sõnum 25.01.2012 11:00:53 vasta tsitaadiga

Tere,

kuna siin selline pealkiri oli juba olemas, siis ei hakanud uut samasuguse pealkirjaga teemat tegema ja küsin siis siit, et kuidas
Xperia Active tundub?
Kaua aku reaalselt peab kui mõistlikult kasutada? Kuidas käes tundub jne. Ekraan on vist viletsam kui Rayl, huvitav kas see häirib ka?
Tänan!

_________________
If juu tount andörständ tö kestiön, tount äsk tö kestion.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evils
Kreisi kasutaja
evils

liitunud: 06.09.2004




sõnum 25.01.2012 11:26:54 vasta tsitaadiga

SE Active sai minul ostetud tänu tolmu ja vee kindlusele. Aku kestab 2-3 päeva vastavalt kasutusele.Ekraani kohta ei oska küll midagi paha öelda. Ei pea kaitsekilet panema. Klaas on kriimu kindel. Kuna meile ja netti ei kasuta nii tihedalt,siis ekraani suurus mulle sobib. Ei tahtnudki sellist suurt labidat taskusse. Nii,et mina olen rahul.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk I
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2008




sõnum 25.01.2012 19:05:09 vasta tsitaadiga

Ma olen ka c.a. 3 nädalat kasutanud ja telefoniga rahul. Aku kohta ütleks ka, et kui enamus asju (wifi, bluetooth) välja lülitada ja kasutada helistamiseks ja sms ja aegaajalt meili lugemine, siis aku peab 2-3 päeva vastu. Kui aga aktiivselt mängida, netis olla üle wifi ,siis saab ka päevaga tühjaks. Samas öeldi kaupluses , et esimene kuu aku alles saavutab oma maximumi.

Käes on mõnus tugev ja klaas ka mõnus, et ei pea kiletama.

Kuna esimene android, siis äkki keegi oskab öelda, millest tuleb vahel see, et lihtsalt vibra töötab paar minutit ja seisma seda kuidagi ei saa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 25.01.2012 19:08:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuna esimene android, siis äkki keegi oskab öelda, millest tuleb vahel see, et lihtsalt vibra töötab paar minutit ja seisma seda kuidagi ei saa.

Lülita naiste reziim välja. Või kui meeldib, siis pikenda vibra aega... thumbs_up.gif

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2012 19:15:00 vasta tsitaadiga

icon_razz.gif thumbs_up.gif
carlking kirjutas:
tsitaat:

Kuna esimene android, siis äkki keegi oskab öelda, millest tuleb vahel see, et lihtsalt vibra töötab paar minutit ja seisma seda kuidagi ei saa.

Lülita naiste reziim välja. Või kui meeldib, siis pikenda vibra aega... thumbs_up.gif

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk I
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2008




sõnum 26.01.2012 00:38:40 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
icon_razz.gif thumbs_up.gif
carlking kirjutas:
tsitaat:

Kuna esimene android, siis äkki keegi oskab öelda, millest tuleb vahel see, et lihtsalt vibra töötab paar minutit ja seisma seda kuidagi ei saa.

Lülita naiste reziim välja. Või kui meeldib, siis pikenda vibra aega... thumbs_up.gif


Seda ma arvasin, et ilkumiseks läheb ... icon_wink.gif Ilmselt küsimus loll, aga nii on, lihtsalt vibreerib... mitte et see mõnus ei oleks, samal ajal tel. kasutada ei saa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006




sõnum 26.01.2012 00:49:14 vasta tsitaadiga

ilma, et midagi teeksid? seisab laua peal ja vibreerib???
Vaata äkki keegi helistab icon_biggrin.gif Ei, tegelt mida siin targutan....
Vibra välja lülitada
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk I
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2008




sõnum 26.01.2012 10:50:31 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
ilma, et midagi teeksid? seisab laua peal ja vibreerib???
Vaata äkki keegi helistab icon_biggrin.gif Ei, tegelt mida siin targutan....
Vibra välja lülitada


Nii, häid soovitusi tuleb nagu Vändrast saelaudu ...Aga jah, täpselt nii on, ilma, et keegi oleks helistanud, pruut non stop vibra peale unustanud ... icon_smile.gif vms ja telefon tõmbleb vibra hoogude all paar minutit ... Aga ilmselt see on OK.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bonzo
HV kasutaja
bonzo

liitunud: 20.09.2002




sõnum 12.02.2012 22:16:58 vasta tsitaadiga

Xperia Active omanikud! Mul on antud isend nüüd ca nädal käes olnud ja hetkel mõtlen tõsiselt, et viskan sellega nüüd lutsu ja ostan omale mõne kasutuskõlbliku telefoni. Häda on selles, et selle telefoniga ei saa rääkida! Teine pool ei saa mu jutust mitte midagi aru, kuna heli kostab talle ilgelt ülevõimandatuna. Umbes midagi taolist, kui panna nõrkade kõlarite taha võimas võimendus ja see siis põhja keerata. Hääl on ülikõvasti ülevõimendatud ja ainult nii saab rääkida, et veerid sõnasid aeglaselt ja eriti ilmekalt. No ei ole normaalne...
Seadistustest olen katsetanud xLOUD sisse/välja lülitamist ja Müravaigistuse sisse/välja lülitamist. Mingi erinevus justkui oleks, aga jääb igatepidi väga kaugele normaalsusest.
Kas keegi on veel midagi sellist täheldanud? Võibolla on vigane mudel? Netist ei leia ka midagi kasulikku, kõik aina kiidavad taevani ja just eriti helikvaliteeti (???)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alain
HV kasutaja
alain

liitunud: 20.01.2004




sõnum 13.02.2012 11:45:37 vasta tsitaadiga

mk I kirjutas:
Lauri0112 kirjutas:
ilma, et midagi teeksid? seisab laua peal ja vibreerib???
Vaata äkki keegi helistab icon_biggrin.gif Ei, tegelt mida siin targutan....
Vibra välja lülitada


Nii, häid soovitusi tuleb nagu Vändrast saelaudu ...Aga jah, täpselt nii on, ilma, et keegi oleks helistanud, pruut non stop vibra peale unustanud ... icon_smile.gif vms ja telefon tõmbleb vibra hoogude all paar minutit ... Aga ilmselt see on OK.


Enda telefon teeb aegajalt sama, foorumitest olen lugenud, et see peamiselt seotud ekraaniga (tagasi nupp), telefoni
kasutamine samal ajal ka võimatu, loobib kõikjalt välja, ekraani miskitpidi kalibreerimine remondis pidi probleemi lahendama.

Kaitsekile on sellel telefonil juba tehase poolt paigaldatud.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008




sõnum 21.02.2012 17:56:34 vasta tsitaadiga

bonzo kirjutas:
...Teine pool ei saa mu jutust mitte midagi aru, kuna heli kostab talle ilgelt ülevõimandatuna. Umbes midagi taolist, kui panna nõrkade kõlarite taha võimas võimendus ja see siis põhja keerata. Hääl on ülikõvasti ülevõimendatud ja ainult nii saab rääkida, et veerid sõnasid aeglaselt ja eriti ilmekalt. No ei ole normaalne...
...

Olen mõned päevad kasutanud ja keegi veel pole kurtnud, et aru ei saa.

Ja ongi kile peal, mina vana pedant ei märganudki icon_smile.gif.

EDIT: juhend ütleb, et see on kaitsekile, mis tuleks eemaldada, sest koos kilega kasutades ei pruugi ekraan korralikult töötada. Mina kasutan koos kilega ja ei oska nuriseda.


viimati muutis aero 27.02.2012 16:35:42, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver88
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2004




sõnum 25.02.2012 15:07:11 vasta tsitaadiga

Ostsin ka täna selle telefoni ära, tundub igati asjalik siiamaani näppides. Helistada saab, netis saab surfata ja kõik appid paistavad ka toimivat.
Hetkel pole aku kestust saanud veel vaadata, kuid mu eelmine telefon oli ZTE Blade, siis selle aku pidas keskmiselt kuni 2päeva, kuid selle ooteaeg oli ka pea kaks korda lühem.
Mina olen rahul. thumbs_up.gif

EDIT:
Kas kellelgi veel ei tööta wifi?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx
HV kasutaja
renx

liitunud: 23.07.2003




sõnum 27.02.2012 18:36:21 vasta tsitaadiga

Kas seda mudelit Eestimaal ilma neoonita ka keegi müüb?
Kolmas telefon pildil!


_________________
If juu tount andörständ tö kestiön, tount äsk tö kestion.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver88
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2004




sõnum 10.03.2012 00:26:12 vasta tsitaadiga

Kurdan muret.
Kaua teil aku vastu peab?
Mul ikka ei pea üldse, kasutad aktiivselt siis ca 10h, kui mitte, telefon ootereziimis siis max 24-30h tundi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.03.2012 13:24:19 vasta tsitaadiga

silver88, tee kaks pilti akukasutusest: üks kus on näha energiat tarbivad programmid, teisel graafik suuremalt.
Seda siis, kui aku on enamvähem otsakorral, mitte värskelt laadija küljest võttes.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.04.2012 09:19:13 vasta tsitaadiga

IP67 + hammering protection 100% icon_biggrin.gif

http://www.snotr.com/video/9157/Sony_Xperia_Active

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timmu8
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2010




sõnum 22.04.2012 10:25:24 vasta tsitaadiga

Sai endale antud telefon soetatud. Ennem olid nn. vanakooli telefonid mis ainult võimaldasin helistada. Viimane oli samuti veekindel - minu puhul tasus ära.
Gps -i kohta elisa müüjanna rääkis ,et kui kasutada siis hakkab raha maha tikksuma- ise olen nutitelefoniga hetkel suht võõras- kuda sellega siis on kui kasutan googlimapsi põhjal kaarti ?

Samuti kui vaadata mis prog. tel. töötavad nt. crashmonitor, com.sonyercsson.usbux, jne. kas nii peabki olema ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.04.2012 10:50:59 vasta tsitaadiga

Vaata siia GPS positsioneerimise teemasse..
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=491688

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 10.06.2012 00:26:14 sony ericsson active arvutiga ühendaminsega probleem. vasta tsitaadiga

Probleem selline et ei saa kuidagi anbmeid läbi usb kaablikätte. sätind igast seadistusitelefoonis kui ka arvutis, nii mis kole. usb drivereid ei tunnista mittühtegi. mis on antud tootja lehel ja mujaltki vanemaid proovitud. ei näita manageri alt ka et oleks kas või sealt ühentatud mõni väline mälus seade.

heal juhul vahepeal näen all paremas nurgas usb märki ja sealt ei anna ka santi sundi.

ägedam see et mingi nädal poolteist aeg tagasis sai kõiki toimingud kenasti tehtud. ilma et mingit probleemi esineks.

OP sys XP pro

Mõistus otskoral. paluks abi.

TNX

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 30.09.2012 19:27:39 vasta tsitaadiga

Mu vend (pole HV kasutaja) tegi Sony PC Companioniga oma Xperia Activile updatet (mina ise seda kahjuks ei näinud), ühel hetkel olevat installi käigus arvutiekraanile tulnud veateade "Update Error" ja install jäi pooleli. Telefoni enam võimalik tööle saada pole. Peale sisselülitusnupu allhoidmist korraks vibreerib nii nagu ikka, siis läheb veidi aega, tuleb "Sony" kiri ja varsti peale seda mobiiltelefoni kujutisega pilt mille kõrval on kolmnurkne märk hüüumärgiga. Selge on see et opsüsteem on telefonil nässus. Aga kas on kuidagi võimalik seda telefoni korda saada või võib seda nüüd telliseks pidama hakata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2012 19:42:33 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
Mu vend (pole HV kasutaja) tegi Sony PC Companioniga oma Xperia Activile updatet (mina ise seda kahjuks ei näinud), ühel hetkel olevat installi käigus arvutiekraanile tulnud veateade "Update Error" ja install jäi pooleli. Telefoni enam võimalik tööle saada pole. Peale sisselülitusnupu allhoidmist korraks vibreerib nii nagu ikka, siis läheb veidi aega, tuleb "Sony" kiri ja varsti peale seda mobiiltelefoni kujutisega pilt mille kõrval on kolmnurkne märk hüüumärgiga. Selge on see et opsüsteem on telefonil nässus. Aga kas on kuidagi võimalik seda telefoni korda saada või võib seda nüüd telliseks pidama hakata?


Kui PC Comp. ära tunneb saab repair installi teha. PC compantioni asemel võid ka proovida www.sonymobile.com/gb/tools/update-service
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 30.09.2012 21:24:33 vasta tsitaadiga

Leidsin sõber Google abil sellise koha nagu see http://telecom.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/2328/~/repair-the-software-on-your-sony-ericsson-xperia seal samm-sammult ära näidatud mida rikkis tarkvaraga ette võtta. Hetkel seal samm "11" käsil egk siis laeb netist uut tarkvara et seda siis telefoni installima hakata, ehk on sellest kasu. Kasutan Sony PC Companioni.

EDIT: install õnnestuski ja telefon on nüüd korras. Seega kui kellelegi sarnane probleem tekib siis sealt eespool antud lingist saab abi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson Xperia Active mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.