Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV pokker märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2012 10:41:18 vasta tsitaadiga

Teeme siis 19.04 ja kuskil 18:00 ajal ?
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2012 10:53:34 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Teeme siis 19.04 ja kuskil 18:00 ajal ?


Minugi poolest - 19.04 ja 18:00. Pakun, et kes jõuaks nt ~19, võib ju hilinemisega liituda, eelmisest korrast mäletan, et tunniga küll midagi väga olulist ei toimunud icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2012 11:32:46 vasta tsitaadiga

Neljapäev on ainukene päev nädalas kus mina ei saa osaleda. Lihtsalt ütlen. Ärge sellega arvestage aja planeerimisel.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 21:33:59 vasta tsitaadiga

http://ee.pokernews.com/uudised/2012/04/lahkus-armastatud-pokkerientusiast-toomas-taimla-5907.htm
Kes teadis see teadis icon_sad.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 17.04.2012 22:08:06 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
http://ee.pokernews.com/uudised/2012/04/lahkus-armastatud-pokkerientusiast-toomas-taimla-5907.htm
Kes teadis see teadis icon_sad.gif

Kurb uudis. icon_sad.gif
R.I.P
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2012 22:22:31 vasta tsitaadiga

Isegi mina sattusin temaga mõned korrad pokkerit mängima
icon_neutral.gif thumbs_down.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohvri Carmen
HV kasutaja
Kohvri Carmen

liitunud: 21.11.2010




sõnum 17.04.2012 22:43:26 vasta tsitaadiga

Väga kurb uudis jah. Kahju, et selline positiivne ja elurõõmus inimene pidi lahkuma. icon_cry.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2012 07:44:36 vasta tsitaadiga

Homme ikka toimub midagi ja kes osalevad ?
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohvri Carmen
HV kasutaja
Kohvri Carmen

liitunud: 21.11.2010




sõnum 18.04.2012 12:44:13 vasta tsitaadiga

Peaks ikka toimuma
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2012 13:17:17 vasta tsitaadiga

Ma olen ise hetkel kergelt tõbine, aga tundub, et minu poolest võib homme siiski teha.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohvri Carmen
HV kasutaja
Kohvri Carmen

liitunud: 21.11.2010




sõnum 18.04.2012 13:18:10 vasta tsitaadiga

Aga ise vist kahjuks tulla ei saa :/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2012 15:50:56 vasta tsitaadiga

Mina oleksin tulemas aga kohale jõuaks veidi peale 19:00.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2012 16:16:27 vasta tsitaadiga

Ahto kirjutas:
Mina oleksin tulemas aga kohale jõuaks veidi peale 19:00.


Julgen pakkuda, et sellest pole hullu.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.04.2012 16:21:20 vasta tsitaadiga

Küsimus. Kus toimub? icon_biggrin.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2012 16:35:52 vasta tsitaadiga

Laki 12, minu kontoris icon_cool.gif Suur ja pruun kontorihoone, A-korpuse 3. korrus (307).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2012 20:39:47 vasta tsitaadiga

Kes siis kindlalt kohal on ? icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2012 20:41:15 vasta tsitaadiga

reints, sa peaks õnnelik olema, et Carmenit pole, on sul ka võiduvõimalus icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2012 21:15:37 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal pole ta mind võitnud icon_cool.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2012 22:12:19 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Kes siis kindlalt kohal on ? icon_rolleyes.gif


No hakkame nimekirja koostama
1) Riivo77
2) Ahto
3) reints icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 11:50:41 vasta tsitaadiga

Kolmekesi on tiba jama icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 11:58:03 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Kolmekesi on tiba jama icon_rolleyes.gif


Nõus. Kes veel tulemas on?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 19.04.2012 14:05:49 vasta tsitaadiga

Mina ja Keiu tuleks kah.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 14:31:15 vasta tsitaadiga

Viiekesi on juba mängitav icon_smile.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohvri Carmen
HV kasutaja
Kohvri Carmen

liitunud: 21.11.2010




sõnum 19.04.2012 15:26:11 vasta tsitaadiga

Ma ka tulemas vast. Kui keegi autoga läheb, võiks peale võtta mind kuskilt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 15:39:03 vasta tsitaadiga

Keegi võiks mind ka kesklinnast peale võtta icon_razz1.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaubamaja
HV veteran
kaubamaja

liitunud: 20.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 15:56:48 vasta tsitaadiga

Ma võin ka tulla icon_wink.gif aga ma saaks alles 19.00
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 16:02:53 vasta tsitaadiga

kaubamaja kirjutas:
Ma võin ka tulla icon_wink.gif aga ma saaks alles 19.00


Ahto tuleb umbes samal ajal, nii et pole probleemi, ma usun. icon_cool.gif
Keegi võiks kaardipaki kaasa võtta, mul on ainult žetoonid.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 16:04:40 vasta tsitaadiga

Mingid bussid või asjad ka sinna liiguvad ?
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 16:08:21 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Mingid bussid või asjad ka sinna liiguvad ?


Päris maja ette mitte, aga Laki tänavat mööda mingid bussid sõidavad küll, täpsemalt peast ei tea.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 16:22:10 vasta tsitaadiga

Mingit bussipeatuse nime äkki tead ? icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 16:33:40 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Mingit bussipeatuse nime äkki tead ? icon_rolleyes.gif


Forelli.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 19.04.2012 16:41:00 vasta tsitaadiga

Me hilineme ka võibolla natuke icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 16:48:29 vasta tsitaadiga

Sinna läheb ju ainult 1 buss icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 16:49:31 vasta tsitaadiga

Aga hilinege siis kõik natuke icon_cool.gif Ehk siis alustame poole seitsme ja seitsme vahel nt?

reints kirjutas:
Sinna läheb ju ainult 1 buss icon_rolleyes.gif


Täiesti vabalt võib olla, ühistranspordi jaoks on see üsna hüljatud koht.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 16:50:06 vasta tsitaadiga

Keegi ei liigu siis kesklinast või lasnakalt ?
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 17:30:52 vasta tsitaadiga

Igaks juhuks hõikan veel korra - võtke kaardipakk kaasa, mul on ainult žetoonid! icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaubamaja
HV veteran
kaubamaja

liitunud: 20.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 17:38:36 vasta tsitaadiga

ma võin tuua kaardid
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2012 17:41:41 vasta tsitaadiga

kaubamaja kirjutas:
ma võin tuua kaardid


Väga hea. Tundub, et me alustame ikkagi siis, kui kõik on kohal. Ehk siis seitsme ajal.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohvri Carmen
HV kasutaja
Kohvri Carmen

liitunud: 21.11.2010




sõnum 20.04.2012 10:08:17 vasta tsitaadiga

Turniir oli mõnus. 8 Inimest. 1. Tõnis( HV nime ei tea) 2. Kohvri Carmen ja 3. reints
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 20.04.2012 10:27:50 vasta tsitaadiga

Kohvri Carmen kirjutas:
Turniir oli mõnus. 8 Inimest. 1. Tõnis( HV nime ei tea) 2. Kohvri Carmen ja 3. reints

Kui suured olid rahalised võidud, kui saladus pole icon_rolleyes.gif ?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2012 10:46:06 vasta tsitaadiga

Mina sain 15.- icon_biggrin.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohvri Carmen
HV kasutaja
Kohvri Carmen

liitunud: 21.11.2010




sõnum 20.04.2012 11:39:28 vasta tsitaadiga

Teine 25€ (tegin ainult buy-ini) Ning esimene oli 40€. Ehk 1. 50%, 2. 30%, 3. 20%.
Kõik oleneb sellest, et palju re-buy-d tehakse. . . .
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2012 12:47:45 vasta tsitaadiga

Ja mina olin see õnnetu, kes neljandaks jäi. icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohvri Carmen
HV kasutaja
Kohvri Carmen

liitunud: 21.11.2010




sõnum 20.04.2012 20:54:16 vasta tsitaadiga

kaubamaja, Su kaardipakk on minu käes icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 20.04.2012 22:42:28 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
Ja mina olin see õnnetu, kes neljandaks jäi. icon_cool.gif

Kellel ei vea kaardimängus sellel veab armastuse icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohvri Carmen
HV kasutaja
Kohvri Carmen

liitunud: 21.11.2010




sõnum 20.04.2012 22:59:30 vasta tsitaadiga

Mais kirjutas:
Riivo77 kirjutas:
Ja mina olin see õnnetu, kes neljandaks jäi. icon_cool.gif

Kellel ei vea kaardimängus sellel veab armastuse icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Kellel ei vea kaardimängus, sellel ei vea kuskil. . . . icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2012 00:43:29 vasta tsitaadiga

Kohvri Carmen kirjutas:
Mais kirjutas:
Riivo77 kirjutas:
Ja mina olin see õnnetu, kes neljandaks jäi. icon_cool.gif

Kellel ei vea kaardimängus sellel veab armastuse icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Kellel ei vea kaardimängus, sellel ei vea kuskil. . . . icon_lol.gif
Täna õnne, et sa võidad siis icon_wink.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 25.04.2012 08:59:16 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
http://ee.pokernews.com/uudised/2012/04/lahkus-armastatud-pokkerientusiast-toomas-taimla-5907.htm
Kes teadis see teadis icon_sad.gif


:/

Toomase positiivsus tegi alati tuju heaks....
Alati oli hea turniiridel kohata ja sõnu vahetada.
Puhka rahus.

Väga kurb uudis

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2012 09:01:54 vasta tsitaadiga

Kuna uus mäng siis ka toimub ?
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 30.04.2012 21:35:12 vasta tsitaadiga

PokerStars and Monte-Carlo ® Casino EPT Grand Final - Final Table
Heads UP hakkas.
Live näeb: http://www.pokerstars.tv/poker-video-5156-eptlive.html
Moshin Charania(USA) vs Lucille Cailly(FRA)
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV pokker mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.