|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
13.10.2003 22:01:37
|
|
|
spooky nagu kummitused or smt :\
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
13.10.2003 22:48:57
|
|
|
| huvitav kas see on mõningate võimaluste puudumisest kaardil ; mingite puuduvate texturide pärast või peavadki nii olema mida ma ei usu nüüd küll
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
14.10.2003 07:44:06
|
|
|
jumal küll asi BETA ikkagi, mida te kurdate nüüd
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahto
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.09.2002
|
15.10.2003 01:37:37
|
|
|
Pole ta nii spooky midagi
Luup laual tundub ka nagu päris.
Lahedad errorid
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
15.10.2003 15:10:09
|
|
|
Plz äkki keegi postib ka DX 9 kaardiga tehtud shotid.
Mul DX 8(9100) kaardiga olid silmad ok igastahes
varjud olid samas samasugused
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
15.10.2003 18:49:13
|
|
|
| kas sellele HL2 -le kavatsetakse mingi CS versioon ka kohe kiiresti juurde teha ?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Menthor
HV kasutaja
liitunud: 18.02.2003
|
15.10.2003 18:51:56
|
|
|
| arvutisõber kirjutas: |
| kas sellele HL2 -le kavatsetakse mingi CS versioon ka kohe kiiresti juurde teha ? |
CS:CZ ehk condition zero tuleb eelmisest aastast saati välja ju ...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
15.10.2003 19:49:36
|
|
|
| madest kirjutas: |
Plz äkki keegi postib ka DX 9 kaardiga tehtud shotid.
Mul DX 8(9100) kaardiga olid silmad ok igastahes
varjud olid samas samasugused |
ma kustutasin maha, muidu oleks veest pilti teinud, mis on väga tõepärane.. mõni päev lasen uuesti peale, rarid veel alles
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
15.10.2003 21:31:33
|
|
|
| The_Menthor kirjutas: |
| arvutisõber kirjutas: |
| kas sellele HL2 -le kavatsetakse mingi CS versioon ka kohe kiiresti juurde teha ? |
CS:CZ ehk condition zero tuleb eelmisest aastast saati välja ju ... |
aga kas selle HL2 tasemel uut CS -i ei tule nagu sama graafikamootoriga ja sama võimsat pilli nõudev
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
15.10.2003 21:42:50
|
|
|
| arvutisõber kirjutas: |
aga kas selle HL2 tasemel uut CS -i ei tule nagu sama graafikamootoriga ja sama võimsat pilli nõudev  |
kunagi mby tuleb midagi teatatud küll ei ole
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
15.10.2003 22:52:28
|
|
|
Counterstrike Condition Zero on kullas juba. kuid minu teada mootor ple sama( )
myyk alates 18.11.2003
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
15.10.2003 23:07:40
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
Counterstrike Condition Zero on kullas juba. kuid minu teada mootor ple sama( )
|
Sama mootor HL2 kindlasti ei ole, sest erinevate firmade kraam ja nad ei jagand seda.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
15.10.2003 23:24:16
|
|
|
_________________ /allkiri
viimati muutis mutabor 30.10.2003 22:43:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
11.11.2003 19:04:55
|
|
|
I suggested to Valve to stop lying to their customers about how much was stolen. However, they disregarded my statement and called me a liar. Now they will see how much I have been lying when I release the Pre-Gold and all 100 per cent of the sourcecode. Actions speak louder then words. -päris julm ähvardus Valve'le !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkman
Aeg maha 10

liitunud: 08.02.2003
|
14.11.2003 22:52:41
|
|
|
| oot, kas see on beta on nagu ametlik või on see lekinud
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
15.11.2003 00:04:40
|
|
|
| sharkman kirjutas: |
| oot, kas see on beta on nagu ametlik või on see lekinud |
ikka lekinud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeisterJaan
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2003
|
16.12.2003 20:26:39
|
|
|
| Aga kui piraatlus on nii pähh-pähh ,et kõik seda siin maa alla tambivad siis miks teie arust lekkinud (ehk varastatud) beta parem on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
16.12.2003 20:32:12
|
|
|
mix mu post kustutatud on...Küsisin eelmises postis et kunas ta lõpux välja tuleb siis...
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
16.12.2003 22:20:34
|
|
|
aprillis tuleb ju ja eelpool kirjas kah, vähemalt usun mina , et sinu posti kustutamise põhjuseks oli just see
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
16.12.2003 22:25:53
|
|
|
Pildid on küll vesistama ajavad, ei jõua enam ära oodata millal see välja tuleb
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
16.12.2003 23:22:56
|
|
|
wtf?? mul polnud piraatlusest juttu....lihtsalt kahtlane on kogu see lugu selle lähtekoodiga...
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XXXHARDCORE
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
16.12.2003 23:29:18
|
|
|
Ma ei hakkagi seda pira varianti installimagi endale, Pointless... ei saa ikka seda õige mängu fiilinut kätte kui teada mis on ja pool storyt ka.
Ootan aprilli siiski ära
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
17.12.2003 15:36:06
|
|
|
kas selle masinaga seal sõita ka saab? 8)
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
17.12.2003 15:38:06
|
|
|
kuramuse kenad pildid tõeste
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
17.12.2003 16:10:22
|
|
|
| tint kirjutas: |
kas selle masinaga seal sõita ka saab? 8) |
minuarust mitte, seal on nii et lähed selle masina sisse siis see magnet-kraana tõstab su ülesse, mingi tross läheb katki ja kukud alla ning hakkad chillima
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahto
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.09.2002
|
17.12.2003 20:50:13
|
|
|
| tint kirjutas: |
kas selle masinaga seal sõita ka saab? 8) |
Päris mitmes mapis saab edukalt ringi kihutada.
Ja miski koodiga võid neid juurdegi tellida 8)
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
17.12.2003 22:50:44
|
|
|
kas mitte yhes videos ei olnud just selle masinaga ringi kihutatud?
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
18.12.2003 00:20:30
|
|
|
| tint kirjutas: |
kas selle masinaga seal sõita ka saab? 8) |
saab sõita. see kukub küll katusepeale maha, aga võtad gravity relva ja lased asja õogetpidi ning vurad minema.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
18.12.2003 14:05:31
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| tint kirjutas: |
kas selle masinaga seal sõita ka saab? 8) |
saab sõita. see kukub küll katusepeale maha, aga võtad gravity relva ja lased asja õogetpidi ning vurad minema. |
kurask.. peab veel natsa ootama, kuniks mängida saab..
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.12.2003 14:07:52
|
|
|
see künaga sõitmine küll hästi tehtud ei olnud
kuigi mõnes mapis oli päris lahe sellega kärutada, näiteks seal e3 sillaga mapil
masinaga ilge hoog sisse ja siis sillale ja vette
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.12.2003 17:55:42
|
|
|
24/2/04
see nummer pidavat olema siis r420 ja half-life 2 koosluse maailmaesitluseks kinni pandud kuupäev... kas ka päriselt?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
22.12.2003 19:40:36
|
|
|
| Scart kirjutas: |
24/2/04
see nummer pidavat olema siis r420 ja half-life 2 koosluse maailmaesitluseks kinni pandud kuupäev... kas ka päriselt?  |
Eesti Iseseisvumispäeval, normaalne.
Tõesti, lihtsalt ei jõua seda HL2 ära oodata.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
23.12.2003 00:17:13
|
|
|
| corvette kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
24/2/04
see nummer pidavat olema siis r420 ja half-life 2 koosluse maailmaesitluseks kinni pandud kuupäev... kas ka päriselt?  |
Eesti Iseseisvumispäeval, normaalne.
Tõesti, lihtsalt ei jõua seda HL2 ära oodata. |
ma jõuan Radeon 9200 ma seda nüüd küll pelama ei kavatse hakata....selleperast. Ja praegu nati vaesus kallal...
Aga jah kui oleks mingi normaalne graafika siis küll juba lihased kipitaxid selle mängu kättesaamise järgi
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.12.2003 04:06:16
|
|
|
njaa ma kah nüüd teen paar viimast touchi oma rusule nädalapääst 1GB DUALis. Ja 8 pipelinega videoka kavatsen kah osta pea. Selline rusu vast veab välja Half Life 2
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zajats
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2002
|
06.01.2004 16:36:47
|
|
|
http://www.avault.com/previews/
Siin on välja toodud et 30. märts.... Tavaliselt on ikka hilisemad kuupäevad reaalsemad (meenutades kuidas Starcraft kunagi 3 kuud hilines)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
06.01.2004 17:07:03
|
|
|
| Zajats kirjutas: |
http://www.avault.com/previews/
Siin on välja toodud et 30. märts.... Tavaliselt on ikka hilisemad kuupäevad reaalsemad (meenutades kuidas Starcraft kunagi 3 kuud hilines) |
need paistavad usa väljalaske kuupäevad olevat...
näiteks:
Silent Storm
Publisher: Encore | Developer: Nival Interactive
Jan 20
venemaal see asi juba augusti kuus tuli välja, euroopas ka juba oma paar kuud(ja seda jowood publisheri abil).
see põmst tähendab aga ilmselt hl2 puhul seda et eurosse jõuab see äkki veelgi hiljem, VU games on põhja ameerikas asuv asi kui ma ei eksi.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomy
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2004
|
07.01.2004 13:39:03
|
|
|
| *posti sisu kustutatud moderaatori poolt*
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
07.01.2004 13:46:51
|
|
|
tomy, tutvu mängufoorumi reeglitega. ma ei viitsi igat su postitust kustutada.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zajats
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2002
|
07.01.2004 16:31:23
|
|
|
| Jajah, siin tuleb hapra piiri peal jongleerida..... Se on nagu sotsajal pidi läbi lillede kõike ütlema ja tegema, tänapäeva noored ei valda seda kunsti enam...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.01.2004 16:46:06
|
|
|
saab, mõlemaga saab. Kraanaga "töötasin" tubli pool tundi ühel mapil. Päris pull oli tüüpidele igast saasta pähe loopida kraanaga
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurupt
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2004
|
07.01.2004 21:53:55
|
|
|
HL2 SDK tulekul
Original E-Mail
From: (Sharp)
Sent: Thu 1/1/2004 8:58 AM
To: SDk
Subject: HL2 SDK release date?
Hello Valve,
I know you don't like these questions about the release date for HL2 SDK but can you please give us a possible release date for the HL2 SDK? And my second question is: what is the reason why we (fans/modders/programmers) have to wait for the SDK? Is it a tecnical or a marketing thing?
regards,
(Sharp)
Reply:
The SDK will be released soon. There was a legal hangup that has now been resolved.
Rick Ellis
Valve |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
07.01.2004 22:11:30
|
|
|
...kuid kaua see SOON on...
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurupt
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2004
|
07.01.2004 22:16:53
|
|
|
ise arvan et selle kuu jooksul.
Yes, there is that chance.
--------------------------------------------------------------------------------
From: Joe [mailto:**********]
Sent: Monday, January 05, 2004 8:15 PM
To: yahn@valvesoftware.com
Subject: Your 5,000,000th SDK email question!....
So yeah im sure you're swimming in a pool of questions about the SDK...
but if you dont mind my question itd be much appreciated!
My question is quick:
Without "Promising" anything, is there the slightest chance that, maybe think we'll see the SDK in.. well.. lets say the next 1-3 months?
Thanks Yahn!
Joe
|
HL2 võib välja tulla isegi veebruaris
info leaked by ATI. Valve has apparantly told ATI Feb 2004 for HL-2 release.
|
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
07.01.2004 22:21:52
|
|
|
24 veebruar vms oli pandud kuupäevax...arvan et ei lükku märtsi ka mina
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
08.01.2004 14:23:14
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
need paistavad usa väljalaske kuupäevad olevat...
...see põmst tähendab aga ilmselt hl2 puhul seda et eurosse jõuab see äkki veelgi hiljem, VU games on põhja ameerikas asuv asi kui ma ei eksi. |
Ei tea kas need tegelased, kes selle HL2 bundle R9800 kaarditega kaasa said, saavad juba siis(USA's väljalaske päevast) hakata seda tõmbama?
Norm oleks
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
08.01.2004 15:02:54
|
|
|
| corvette kirjutas: |
| mutabor kirjutas: |
need paistavad usa väljalaske kuupäevad olevat...
...see põmst tähendab aga ilmselt hl2 puhul seda et eurosse jõuab see äkki veelgi hiljem, VU games on põhja ameerikas asuv asi kui ma ei eksi. |
Ei tea kas need tegelased, kes selle HL2 bundle R9800 kaarditega kaasa said, saavad juba siis(USA's väljalaske päevast) hakata seda tõmbama?
Norm oleks  |
minu teada ei saada seda mängu mitte tõmbamise teel vaid kupongi alusel - st seda peab saatma kusagile jne.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurupt
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2004
|
08.01.2004 17:11:22
|
|
|
Seal peaks ka selline laks olema kui oled selle 9800XT kupongi kätte saanud siis saad cd key sealt ja lihtsalt tõmbad hl2 läbi steam i ära.
viimati muutis kurupt 08.01.2004 17:13:23, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
08.01.2004 17:12:16
|
|
|
ahhh, õige, steam. tegelt mõistlik lahendus küll. igale poole saatmine on jube kulukas ka ju.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|