Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2003 22:01:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.hot.ee/venomxxx/pilt1.JPG

spooky icon_eek.gif nagu kummitused or smt :\

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2003 22:48:57 vasta tsitaadiga

huvitav kas see on mõningate võimaluste puudumisest kaardil ; mingite puuduvate texturide pärast või peavadki nii olema mida ma ei usu nüüd küll
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2003 07:44:06 vasta tsitaadiga

jumal küll asi BETA ikkagi, mida te kurdate nüüd icon_razz.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2003 01:37:37 vasta tsitaadiga

HGtafka kirjutas:

http://www.hot.ee/venomxxx/pilt1.JPG


Pole ta nii spooky midagi
Luup laual tundub ka nagu päris.

Lahedad errorid icon_biggrin.gif



Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2003 15:10:09 vasta tsitaadiga

Plz äkki keegi postib ka DX 9 kaardiga tehtud shotid.
Mul DX 8(9100) kaardiga olid silmad ok igastahes
varjud olid samas samasugused
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 15.10.2003 18:49:13 vasta tsitaadiga

kas sellele HL2 -le kavatsetakse mingi CS versioon ka kohe kiiresti juurde teha ?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Menthor
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 15.10.2003 18:51:56 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
kas sellele HL2 -le kavatsetakse mingi CS versioon ka kohe kiiresti juurde teha ?


CS:CZ ehk condition zero tuleb eelmisest aastast saati välja ju ...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2003 19:49:36 vasta tsitaadiga

madest kirjutas:
Plz äkki keegi postib ka DX 9 kaardiga tehtud shotid.
Mul DX 8(9100) kaardiga olid silmad ok igastahes
varjud olid samas samasugused

ma kustutasin maha, muidu oleks veest pilti teinud, mis on väga tõepärane.. mõni päev lasen uuesti peale, rarid veel alles icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 15.10.2003 21:31:33 vasta tsitaadiga

The_Menthor kirjutas:
arvutisõber kirjutas:
kas sellele HL2 -le kavatsetakse mingi CS versioon ka kohe kiiresti juurde teha ?


CS:CZ ehk condition zero tuleb eelmisest aastast saati välja ju ...


aga kas selle HL2 tasemel uut CS -i ei tule icon_question.gif nagu sama graafikamootoriga ja sama võimsat pilli nõudev icon_rolleyes.gif

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2003 21:42:50 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:


aga kas selle HL2 tasemel uut CS -i ei tule icon_question.gif nagu sama graafikamootoriga ja sama võimsat pilli nõudev icon_rolleyes.gif


kunagi mby tuleb icon_rolleyes.gif midagi teatatud küll ei ole icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2003 22:52:28 vasta tsitaadiga

Counterstrike Condition Zero on kullas juba. kuid minu teada mootor ple sama( icon_question.gif )

myyk alates 18.11.2003

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2003 23:07:40 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
Counterstrike Condition Zero on kullas juba. kuid minu teada mootor ple sama( icon_question.gif )


Sama mootor HL2 kindlasti ei ole, sest erinevate firmade kraam ja nad ei jagand seda. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2003 23:24:16 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif
_________________
/allkiri


viimati muutis mutabor 30.10.2003 22:43:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 07:37:26 vasta tsitaadiga

... vihjeks niipalju, et CZ jaoks on täiesti eraldi teema olemas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=19321

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2003 19:04:55 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
http://www.megagames.com/news/html/pc/h-l2thiefspeaks.shtml


I suggested to Valve to stop lying to their customers about how much was stolen. However, they disregarded my statement and called me a liar. Now they will see how much I have been lying when I release the Pre-Gold and all 100 per cent of the sourcecode. Actions speak louder then words. -päris julm ähvardus Valve'le !
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 14.11.2003 22:52:41 vasta tsitaadiga

oot, kas see on beta on nagu ametlik või on see lekinud
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 15.11.2003 00:04:40 vasta tsitaadiga

sharkman kirjutas:
oot, kas see on beta on nagu ametlik või on see lekinud


ikka lekinud icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2003 03:48:31 vasta tsitaadiga

Mõned uued screenshotid:

http://www.computerandvideogames.com/screenshots_library/dir_229/vortal_pic_114938.jpg
http://www.computerandvideogames.com/screenshots_library/dir_229/vortal_pic_114939.jpg
http://www.computerandvideogames.com/screenshots_library/dir_229/vortal_pic_114940.jpg
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeisterJaan
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2003 20:26:39 vasta tsitaadiga

Aga kui piraatlus on nii pähh-pähh ,et kõik seda siin maa alla tambivad siis miks teie arust lekkinud (ehk varastatud) beta parem on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2003 20:32:12 vasta tsitaadiga

icon_evil.gif mix mu post kustutatud on...Küsisin eelmises postis et kunas ta lõpux välja tuleb siis...
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2003 22:20:34 vasta tsitaadiga

aprillis tuleb ju ja eelpool kirjas kah, vähemalt usun mina , et sinu posti kustutamise põhjuseks oli just see icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 16.12.2003 22:25:53 vasta tsitaadiga

Pildid on küll vesistama ajavad, ei jõua enam ära oodata millal see välja tuleb icon_cry.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2003 23:22:56 vasta tsitaadiga

wtf?? mul polnud piraatlusest juttu....lihtsalt kahtlane on kogu see lugu selle lähtekoodiga... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XXXHARDCORE
HV kasutaja


liitunud: 06.11.2001




sõnum 16.12.2003 23:29:18 vasta tsitaadiga

Ma ei hakkagi seda pira varianti installimagi endale, Pointless... ei saa ikka seda õige mängu fiilinut kätte kui teada mis on ja pool storyt ka.
Ootan aprilli siiski ära
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 17.12.2003 15:36:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.hot.ee/venomxxx/pilt5.JPG

kas selle masinaga seal sõita ka saab? 8)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 17.12.2003 15:38:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.computerandvideogames.com/screenshots_library/dir_229/vortal_pic_114938.jpg
...
http://www.computerandvideogames.com/screenshots_library/dir_229/vortal_pic_114940.jpg

kuramuse kenad pildid tõeste icon_razz1.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 17.12.2003 16:10:22 vasta tsitaadiga

tint kirjutas:
tsitaat:

http://www.hot.ee/venomxxx/pilt5.JPG

kas selle masinaga seal sõita ka saab? 8)


minuarust mitte, seal on nii et lähed selle masina sisse siis see magnet-kraana tõstab su ülesse, mingi tross läheb katki ja kukud alla ning hakkad chillima icon_razz1.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2003 20:50:13 vasta tsitaadiga

tint kirjutas:
tsitaat:

http://www.hot.ee/venomxxx/pilt5.JPG

kas selle masinaga seal sõita ka saab? 8)


Päris mitmes mapis saab edukalt ringi kihutada.
Ja miski koodiga võid neid juurdegi tellida 8)
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2003 22:50:44 vasta tsitaadiga

kas mitte yhes videos ei olnud just selle masinaga ringi kihutatud?
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2003 00:20:30 vasta tsitaadiga

tint kirjutas:
tsitaat:

http://www.hot.ee/venomxxx/pilt5.JPG

kas selle masinaga seal sõita ka saab? 8)

saab sõita. see kukub küll katusepeale maha, aga võtad gravity relva ja lased asja õogetpidi ning vurad minema.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 18.12.2003 14:05:31 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
tint kirjutas:
tsitaat:

http://www.hot.ee/venomxxx/pilt5.JPG

kas selle masinaga seal sõita ka saab? 8)

saab sõita. see kukub küll katusepeale maha, aga võtad gravity relva ja lased asja õogetpidi ning vurad minema.

icon_biggrin.gif kurask.. peab veel natsa ootama, kuniks mängida saab.. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2003 14:07:52 vasta tsitaadiga

see künaga sõitmine küll hästi tehtud ei olnud icon_rolleyes.gif
kuigi mõnes mapis oli päris lahe sellega kärutada, näiteks seal e3 sillaga mapil icon_biggrin.gif
masinaga ilge hoog sisse ja siis sillale ja vette icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2003 17:55:42 vasta tsitaadiga

24/2/04

see nummer pidavat olema siis r420 ja half-life 2 koosluse maailmaesitluseks kinni pandud kuupäev... kas ka päriselt? icon_confused.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 22.12.2003 19:40:36 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
24/2/04

see nummer pidavat olema siis r420 ja half-life 2 koosluse maailmaesitluseks kinni pandud kuupäev... kas ka päriselt? icon_confused.gif


Eesti Iseseisvumispäeval, normaalne.
Tõesti, lihtsalt ei jõua seda HL2 ära oodata.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2003 00:17:13 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Scart kirjutas:
24/2/04

see nummer pidavat olema siis r420 ja half-life 2 koosluse maailmaesitluseks kinni pandud kuupäev... kas ka päriselt? icon_confused.gif


Eesti Iseseisvumispäeval, normaalne.
Tõesti, lihtsalt ei jõua seda HL2 ära oodata.

ma jõuan icon_lol.gif Radeon 9200 ma seda nüüd küll pelama ei kavatse hakata....selleperast. Ja praegu nati vaesus kallal... icon_lol.gif
Aga jah kui oleks mingi normaalne graafika siis küll juba lihased kipitaxid selle mängu kättesaamise järgi
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2003 04:06:16 vasta tsitaadiga

njaa ma kah nüüd teen paar viimast touchi oma rusule icon_razz.gif nädalapääst 1GB DUALis. Ja 8 pipelinega videoka kavatsen kah osta pea. Selline rusu vast veab välja Half Life 2
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zajats
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2004 16:36:47 vasta tsitaadiga

http://www.avault.com/previews/

Siin on välja toodud et 30. märts.... Tavaliselt on ikka hilisemad kuupäevad reaalsemad (meenutades kuidas Starcraft kunagi 3 kuud hilines)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2004 17:07:03 vasta tsitaadiga

Zajats kirjutas:
http://www.avault.com/previews/

Siin on välja toodud et 30. märts.... Tavaliselt on ikka hilisemad kuupäevad reaalsemad (meenutades kuidas Starcraft kunagi 3 kuud hilines)


need paistavad usa väljalaske kuupäevad olevat...
näiteks:
Silent Storm
Publisher: Encore | Developer: Nival Interactive
Jan 20
venemaal see asi juba augusti kuus tuli välja, euroopas ka juba oma paar kuud(ja seda jowood publisheri abil).

see põmst tähendab aga ilmselt hl2 puhul seda et eurosse jõuab see äkki veelgi hiljem, VU games on põhja ameerikas asuv asi kui ma ei eksi.

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomy
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2004




sõnum 07.01.2004 13:39:03 vasta tsitaadiga

*posti sisu kustutatud moderaatori poolt*
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2004 13:46:51 vasta tsitaadiga

tomy, tutvu mängufoorumi reeglitega. ma ei viitsi igat su postitust kustutada.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zajats
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2004 16:31:23 vasta tsitaadiga

Jajah, siin tuleb hapra piiri peal jongleerida..... Se on nagu sotsajal pidi läbi lillede kõike ütlema ja tegema, tänapäeva noored ei valda seda kunsti enam...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.01.2004 16:46:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tsitaat:

http://www.hot.ee/venomxxx/pilt5.JPG


kas selle masinaga seal sõita ka saab?


saab, mõlemaga saab. Kraanaga "töötasin" tubli pool tundi ühel mapil. Päris pull oli tüüpidele igast saasta pähe loopida kraanaga
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurupt
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2004




sõnum 07.01.2004 21:53:55 vasta tsitaadiga

HL2 SDK tulekul icon_razz.gif
Original E-Mail
From: (Sharp)
Sent: Thu 1/1/2004 8:58 AM
To: SDk
Subject: HL2 SDK release date?

Hello Valve,

I know you don't like these questions about the release date for HL2 SDK but can you please give us a possible release date for the HL2 SDK? And my second question is: what is the reason why we (fans/modders/programmers) have to wait for the SDK? Is it a tecnical or a marketing thing?

regards,
(Sharp)

Reply:
The SDK will be released soon. There was a legal hangup that has now been resolved.

Rick Ellis
Valve
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2004 22:11:30 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif ...kuid kaua see SOON on... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurupt
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2004




sõnum 07.01.2004 22:16:53 vasta tsitaadiga

ise arvan et selle kuu jooksul.
Yes, there is that chance.



--------------------------------------------------------------------------------
From: Joe [mailto:**********]
Sent: Monday, January 05, 2004 8:15 PM
To: yahn@valvesoftware.com
Subject: Your 5,000,000th SDK email question!....


So yeah im sure you're swimming in a pool of questions about the SDK...

but if you dont mind my question itd be much appreciated!


My question is quick:

Without "Promising" anything, is there the slightest chance that, maybe think we'll see the SDK in.. well.. lets say the next 1-3 months?

Thanks Yahn!

Joe


HL2 võib välja tulla isegi veebruaris
info leaked by ATI. Valve has apparantly told ATI Feb 2004 for HL-2 release.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2004 22:21:52 vasta tsitaadiga

24 veebruar vms oli pandud kuupäevax...arvan et ei lükku märtsi ka mina icon_wink.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 08.01.2004 14:23:14 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
need paistavad usa väljalaske kuupäevad olevat...

...see põmst tähendab aga ilmselt hl2 puhul seda et eurosse jõuab see äkki veelgi hiljem, VU games on põhja ameerikas asuv asi kui ma ei eksi.

Ei tea kas need tegelased, kes selle HL2 bundle R9800 kaarditega kaasa said, saavad juba siis(USA's väljalaske päevast) hakata seda tõmbama?
Norm oleks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2004 15:02:54 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
mutabor kirjutas:
need paistavad usa väljalaske kuupäevad olevat...

...see põmst tähendab aga ilmselt hl2 puhul seda et eurosse jõuab see äkki veelgi hiljem, VU games on põhja ameerikas asuv asi kui ma ei eksi.

Ei tea kas need tegelased, kes selle HL2 bundle R9800 kaarditega kaasa said, saavad juba siis(USA's väljalaske päevast) hakata seda tõmbama?
Norm oleks icon_biggrin.gif


minu teada ei saada seda mängu mitte tõmbamise teel vaid kupongi alusel - st seda peab saatma kusagile jne.

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurupt
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2004




sõnum 08.01.2004 17:11:22 vasta tsitaadiga

Seal peaks ka selline laks olema kui oled selle 9800XT kupongi kätte saanud siis saad cd key sealt ja lihtsalt tõmbad hl2 läbi steam i ära.

viimati muutis kurupt 08.01.2004 17:13:23, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2004 17:12:16 vasta tsitaadiga

ahhh, õige, steam. tegelt mõistlik lahendus küll. igale poole saatmine on jube kulukas ka ju.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.