Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mängime Eurotuur 2, 5-e nädala asemal hoopis 10 nädalat?
Sobib.
82%
 82%  [ 66 ]
Ei sobi.
17%
 17%  [ 14 ]
hääli kokku : 80

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 09:12:46 vasta tsitaadiga

siis on õige aeg küsitlus teha: A-osalen, B-ei osale, C-unustasin panustada thumbs_up.gif
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 11:20:30 vasta tsitaadiga

yeah1000 ja Villemk2, kui te suudate kahe peale 50€ mängu panna enne kella 16:00
saate ka osaleda. Mul on swedbank.
Annan teile võimaluse, kuna üks mees ole veel kes hilines,
muidu veider, et ühe panen tabelisse veel kirja, aga teid ei pane.

Kui olete täiesti kindlad osalejad ja teil mingid muud pangad, siis võin selle 50€ omast rahast esialgu mängu panna.
Aga kui ma raha oma kontol ei näe, siis panen selle 50€ oma osalusele otsa.

Postitage siia ka kui ülekanne tehtud on ja mis summad on.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 11:58:43 vasta tsitaadiga

13 ja reede on tavaliselt õnnelik päev mulle icon_cool.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 12:01:31 vasta tsitaadiga

Ma paneks kümpsi. Sobiks ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 12:30:18 vasta tsitaadiga

Grim Reape kirjutas:
Ma paneks kümpsi. Sobiks ?

ok teeme siis nii....

Kas leidub veel keegi?

Tahaks 50€ kokku saada, aga nagu ma aru sain, siis Villemk2 loobus.
Aga kui huvilisi veel on, siis 10€ kaupa on ka kena.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 12:30:19 vasta tsitaadiga

järgmin kord peaks hilinejatele 0 tolerantsi kehtestama.
reeglid on reeglid ja kõik peaks võrdsed olema.
mitte et ma nüüd ahne oleks icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 13.04.2012 12:33:53, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 12:31:16 vasta tsitaadiga

Ma võin 30 otsa visata oma panusele, kella 2 ks jõuaksin üle kanda.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 12:31:54 vasta tsitaadiga

viska siis mulle ka 10 otsa, kande teen mõne tunni jooksul swed'ist.

icon_smile.gif

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 12:51:40 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
järgmin kord peaks hilinejatele 0 tolerantsi kehtestam.
reeglid on reeglid ja kõik peaks võrdsed olema.
mitte et ma nüüd ahne oleks icon_rolleyes.gif

Järgmine kord teen ka nii.
Suht tobe on sedasi kiirustada.
Aga mõtlesin, et esmasel üritusel võib. icon_wink.gif

aise kirjutas:
Ma võin 30 otsa visata oma panusele, kella 2 ks jõuaksin üle kanda.


AllanK20 kirjutas:
viska siis mulle ka 10 otsa, kande teen mõne tunni jooksul swed'ist.

icon_smile.gif


Grim Reape kirjutas:
Ma paneks kümpsi. Sobiks ?


Sobib!
Koos on siis 50€
Rohkem vastu ei võta.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 13.04.2012 13:11:13 vasta tsitaadiga

aiai yeah1000 ja Villemk2 ikka magasid maha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 13:16:04 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
aiai yeah1000 ja Villemk2 ikka magasid maha icon_biggrin.gif


Villemk2 loobus, yeah1000 magas küll maha jah......kirjutasin talle, aga vastust pole saanud.

Ja nüüdseks enam vastu ei võta.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 13:29:50 vasta tsitaadiga

Minu jaoks oleks asi mõttetult keeruliseks läinud, seega loobusin ja hoian teile pöialt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 13:29:52 vasta tsitaadiga

peale loosimisi on nagu kambakas 2-s, pool foorumit ei leidnud yle või ei teadnud asjast midagi ja pool unustas ära panustada icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diginugis_old
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2010




sõnum 13.04.2012 13:59:35 vasta tsitaadiga

Tavaliselt vist on jah nii, et mida suurem võit seda rohkem unustajaid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 14:27:21 vasta tsitaadiga

Nüüd siis viimased piletid ostetud, tabelid uuendatud ja pildid ülesse pandud.

Ülekannet saate vaadata siit: http://areena.yle.fi/ohjelma/1675545

Ilusat tööpäeva jätku kõigile ja loodame, et tuleb tulus 13 ja reede. icon_cool.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 13.04.2012 16:22:06 vasta tsitaadiga

ühe jackpoti võitmise tõenäosus ühe 5 välja piletiga = 0.0000084%
ühe jackpoti võitmise tõenäosus viiekümnekahe 5 välja piletiga = 0.00044%
Vähemalt ühe jackpoti võitmise tõenäosus viiekümnekahe 5 välja piletiga 5 loosimise kohta = 0.002%

Soovin edu meile icon_biggrin.gif

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 16:41:14 vasta tsitaadiga

parem ikka kui 0 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nomore
HV kasutaja
Nomore

liitunud: 08.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 16:50:03 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
parem ikka kui 0 icon_biggrin.gif


Rounding is a bitch.

_________________
Eile nägin, kuidas mees teerulli alla jäi. Nüüd mul enam ühte jalga pole.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birdog
HV vaatleja
birdog

liitunud: 28.02.2011




sõnum 13.04.2012 16:56:47 vasta tsitaadiga

Kambakas oli Jackpoti tõenäosus miski 0.4%?
200 kordne vahe icon_eek.gif


Viis nädalat tuuritamist! Edu meile! beer_yum.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 13.04.2012 17:04:57 vasta tsitaadiga

birdog kirjutas:
Kambakas oli Jackpoti tõenäosus miski 0.4%?
200 kordne vahe icon_eek.gif


Viis nädalat tuuritamist! Edu meile! beer_yum.gif

Viking Lottos on võidutõenäosus 4,83 korda suurem, pilet 3,08 korda odavam, panustajaid kõvasti rohkem ja kogupanus väga palju suurem. Samas EuroJackpotis on peavõit paarkümmend korda suurem.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 17:53:13 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
Nüüd siis viimased piletid ostetud, tabelid uuendatud ja pildid ülesse pandud.

Ülekannet saate vaadata siit: http://areena.yle.fi/ohjelma/1675545

Ilusat tööpäeva jätku kõigile ja loodame, et tuleb tulus 13 ja reede. icon_cool.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif


sai siis lubatud kanne tehtud:)
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 17:56:07 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
Amperloom kirjutas:
Nüüd siis viimased piletid ostetud, tabelid uuendatud ja pildid ülesse pandud.

Ülekannet saate vaadata siit: http://areena.yle.fi/ohjelma/1675545

Ilusat tööpäeva jätku kõigile ja loodame, et tuleb tulus 13 ja reede. icon_cool.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif


sai siis lubatud kanne tehtud:)


Meest sõnast, härga sarvist.

Tänud!

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 21:07:15 vasta tsitaadiga

"Reede 13 "rõõmustab" maalasi magnettormiga" - küll see meie lotomasinale ka hästi mõjub.
_________________
kaalust alla
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 21:13:48 vasta tsitaadiga

Davai, mul vaja uus auto osta, seega 14000000€ olgu täna meie icon_cool.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 13.04.2012 21:18:58 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Davai, mul vaja uus auto osta, seega 14000000€ olgu täna meie icon_cool.gif


Hakka autot valima icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 21:24:46 vasta tsitaadiga

mul puhkusele vaja sõita, väsimus on peal, pole ammu puhanud thumbs_up.gif
autot oleks ka vaja,
laenu maksaks ka ära,
neid asju on veel väga palju, mida ära teeks icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 21:25:47 vasta tsitaadiga

jeesus188, sa ju alles paari kuu eest käisid puhkusel peale kambaka laksu.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 21:27:01 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
jeesus188, sa ju alles paari kuu eest käisid puhkusel peale kambaka laksu.

puhkamine hakkas meeldima boss.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RoseK
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2012




sõnum 13.04.2012 21:38:21 vasta tsitaadiga

Seekord jäin panustamisega hiljaks :/ , ju siis järgmine kord icon_smile.gif

- lucky u -

_________________
Kes mõtleb, see ka elab icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanderlife
HV vaatleja
sanderlife

liitunud: 20.03.2012




sõnum 13.04.2012 23:28:13 vasta tsitaadiga

nonii 30 minta veel ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 13.04.2012 23:33:04 vasta tsitaadiga

12, 27, 32, 5, 11
3, 1


http://kanal2.ee/vaatasaateid/Eurojackpot?videoid=5243

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 23:54:18 vasta tsitaadiga

J2ru kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Davai, mul vaja uus auto osta, seega 14000000€ olgu täna meie icon_cool.gif


Hakka autot valima icon_smile.gif
Jaaah http://www.auto24.ee/used/980673

Siis oleks veel vaja teist jackpoti, et jõuaks bena sisse osta icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 00:04:25 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
J2ru kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Davai, mul vaja uus auto osta, seega 14000000€ olgu täna meie icon_cool.gif


Hakka autot valima icon_smile.gif
Jaaah http://www.auto24.ee/used/980673

Siis oleks veel vaja teist jackpoti, et jõuaks bena sisse osta icon_lol.gif


Sa sisi top geari ei vaata ? Jõuad 4 korda märjaks saada ja ära kuivada kuni sellel katus paika läheb.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birdog
HV vaatleja
birdog

liitunud: 28.02.2011




sõnum 14.04.2012 00:10:48 vasta tsitaadiga

Kiirel ülevaatamisel miski paarkümmend euri sai siis esimesest tuurist icon_wink.gif
Ühel piletil läks 3 täppi icon_biggrin.gif


viimati muutis birdog 14.04.2012 00:12:39, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 14.04.2012 00:12:35 vasta tsitaadiga

birdog kirjutas:
Kiirel ülevaatamisel miski paarkümmend euri sai siis esimesest tuurist icon_wink.gif
Ühel piletil läks 3 täppi icon_biggrin.gif

Ma vaatasin kiiresti üle need piletid, millel mõlemad lisanumbrid täppi läksid. 1+2 võite oli vist viis ja üks 2+2 võit oli ka. Lisaks tuleb kindlasti ka mõni muu võit juurde.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 00:13:50 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
12, 27, 32, 5, 11
3, 1


http://kanal2.ee/vaatasaateid/Eurojackpot?videoid=5243


Ma ei saa aru, kuidas teab Kanal2 palle enne kui YLE või Eesti Loto ise.
No okei, soomlaste puhul vb tõesti saan aru....nii kui kell kukub, kukub ka tööriist ja sinna see jääb.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
birdog
HV vaatleja
birdog

liitunud: 28.02.2011




sõnum 14.04.2012 00:18:55 vasta tsitaadiga

jah, lisanumbreid algul ei vaadanudki, päris palju on 2 põhinumbrit täppi läinud, aga võitu see ei anna millegipärast icon_question.gif icon_neutral.gif

Üle 10% sai tagasi esimesest tuurist, järgmiste reedet ootama thumbs_up.gif

Mõtlesin ka kuidas Kanal 2 nii vara selle video saab ja samas eesti loto avaldab alles peale südaööd tulemused icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 14.04.2012 00:20:46 vasta tsitaadiga

Tulemused @ https://www.eestiloto.ee/osi/draws.do?pageNumber=1&gameCode=15&gameName=15&sortProperty=DRAWDATE&drawNumber=6

Kolmel kõrgeimal tasandil ei olnud ühtegi võitjat. icon_smile.gif Jackpot järgmisel nädalal 15 miljonit.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sanderlife
HV vaatleja
sanderlife

liitunud: 20.03.2012




sõnum 14.04.2012 00:32:01 vasta tsitaadiga

6 x 1p+2l 63€
1 x 2p+2l 14.20€
2 x 2p+1l 12.8€
1 x 3p 10.8€

kokku peaks olema 100.8€

ei pruugi 100% õige olla

suht nadi ikkagi aga parem ikka kui mitte midagi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 02:53:41 vasta tsitaadiga

VOOR 1
Pileti nr. - võiduviis - võidusumma
1513128957534 - 1+2 - 10.5
1513128957592 - 1+2 - 10.5
1513128957592 - 2+1 - 6.4
1513128957576 - 1+2 - 10.5
1513128957550 - 2+1 - 6.4
1513129529301 - 2+1 - 6.4
1513130320926 - 1+2 - 10.5
1513130320913 - 3+0 - 10.8
1513131943904 - 2+2 - 14.2
1513131944026 - 1+2 - 10.5
1513132501882 - 1+2 - 10.5
KOKKU: 100.8

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 03:49:00 vasta tsitaadiga

Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama thumbs_up.gif Alguses peabki alustama väikse summaga, et närv oleks kuni lõpuni sees, viimases voorus võtame jaagu ära icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2012 08:58:49 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama thumbs_up.gif Alguses peabki alustama väikse summaga, et närv oleks kuni lõpuni sees, viimases voorus võtame jaagu ära icon_exclaim.gif

miks viimases, soov oleks ikka paar korda jaagupoiss ära võtta icon_razz1.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
art16ur
HV kasutaja
art16ur

liitunud: 31.10.2004




sõnum 14.04.2012 11:13:59 vasta tsitaadiga

Jäin seekord hiljaks aga panen märgi maha, kui uuesti lahti läheb võtaks ka osa, üritama peab nii vikingus kui siin, kord peab ikka joppama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 14.04.2012 11:55:51 vasta tsitaadiga

art16ur kirjutas:
Jäin seekord hiljaks aga panen märgi maha, kui uuesti lahti läheb võtaks ka osa, üritama peab nii vikingus kui siin, kord peab ikka joppama icon_biggrin.gif


Ükskord me võidame nigunii icon_cool.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2012 20:11:43 vasta tsitaadiga

J2ru kirjutas:
art16ur kirjutas:
Jäin seekord hiljaks aga panen märgi maha, kui uuesti lahti läheb võtaks ka osa, üritama peab nii vikingus kui siin, kord peab ikka joppama icon_biggrin.gif


Ükskord me võidame nigunii icon_cool.gif


Näiteks see nädal. icon_wink.gif beer_yum.gif
Võiks ju miskine 4+2 ära ikka tulla.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 16.04.2012 20:40:37 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
J2ru kirjutas:
art16ur kirjutas:
Jäin seekord hiljaks aga panen märgi maha, kui uuesti lahti läheb võtaks ka osa, üritama peab nii vikingus kui siin, kord peab ikka joppama icon_biggrin.gif


Ükskord me võidame nigunii icon_cool.gif


Näiteks see nädal. icon_wink.gif beer_yum.gif
Võiks ju miskine 4+2 ära ikka tulla.


Iganädal võiks banana_dance.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2012 14:21:03 vasta tsitaadiga

Nonii, kätte on jõudnud järjekordne reede, sisetunne ütleb, et täna tuleb üle 15 000€ ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2012 14:23:35 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Nonii, kätte on jõudnud järjekordne reede, sisetunne ütleb, et täna tuleb üle 15 000€ ära thumbs_up.gif

näkku thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2012 22:09:00 vasta tsitaadiga

Mis tänased tulemused olid siis?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2012 22:11:35 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mis tänased tulemused olid siis?
Tulemused saad alles 00:00 paiku icon_exclaim.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.